Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

After Serisi Özel Kutulu Set (5 Kitap Takım) - Anna Todd

%10
After Serisi Özel Kutulu Set (5 Kitap Takım) - kitap Anna Todd

After-1:Karşılaşma

Tehlikeli Bir Aşk
Asi Bir Aşk
Sonsuz Bir Aşk

Tessa Young on sekiz yaşında bir üniversite öğrencisidir; basit bir hayatı, mükemmel notları ve dünya tatlısı bir erkek arkadaşı vardır. Genç kız bütün hayatını gelecek planları üzerine kurmuştur; ta ki dövmeli ve pirsingli, serseri Hardin'le tanışıp bu planları altüst olana kadar.

1 milyardan fazla okura ulaştı. 11 milyon beğeni aldı. 6 milyon yorum yapıldı.

Kimsenin bitirmek istemediği bir hikaye, Herkesin içinde yaşamak istediği bir dünya.

“Tek bir şeyden emin olabilirsiniz, o da beklenmeyeni beklemeniz gerektiği!” Vilma's Book Blog

“Duygusal bir patlama yaşamaya hazır olun!”

- Biblio Belles

“Anna Todd çığlık attırmayı, ağlatmayı, güldürmeyi, âşık etmeyi ve okuru cenin pozisyonunda yere yatırmayı başarıyor… Elinizde Wattpad versiyonu olsun ya da olmasın, After kaçırmak istemeyeceğiniz bir hikâye... Bir kitabın içinden çıkamayacağını düşündüğünüz duyguları da yaşatacağına emin olun.”

- Fangirlish

“Todd kendi neslinin edebi fenomenlerinden biri. Hardin ile Tessa'nın bir küsüp bir barışmaları, beklenmedik, yoğun kimyaları ve sık kurgusal gerilimlerle hikâye fena halde bağımlılık yapıyor.”

- Cosmopolitan.com

“İnternetten çıkan edebiyat fenomeni.”

-The New York Times

After-2: Paramparça

İlişkilerinin çalkantılı başlangıcından sonra, Tessa ve Hardin işleri yoluna koymaya çalışır. Tessa, Hardin'in zalim olabileceğini bilse de kendisinden sakladıkları ve sarsıcı itirafıyla derin bir ikileme sürüklenmiştir.

Tessa'nın önünde bir hayat vardır; Hardin için ertelediği, görmezden geldiği, belki de vazgeçtiği… Bir tarafta sevdikleri ve kariyeri onu beklemektedir. Diğer taraftaysa öfkeli, vurdumduymaz kişiliğine ve hovarda görünüşüne rağmen delicesine aşık olduğu genç adam. Onun kollarında geçirdiği tutku dolu gecelerden, bütün vücudunu titreten dokunuşlarından, doyumsuz öpücüklerinden sonra bu hiç kolay olmayacaktır.

Tessa tutulmayan bir sözü daha kaldırabileceğinden emin değilken gururunu hiçe sayıp ona bir şans daha verebilecek midir?

Telafisi çok güç bir hata yaptığını bilen Hardin'in ise savaşmadan kaybetmeye niyeti yoktur. Peki, aşk için değişebilecek midir?

… hayat bir daha asla eskisi gibi olmayacak.

Tessa'nın kaybedecek çok şeyi var.

Hardin'in ise hiçbir şeyi…

Tessa'dan başka.

Beni sevdiğini biliyordum; gerçekten sevdiğini biliyordum. Bunu biliyordum. Peki, yaptığı bütün hatalara ve geçmişte işlediği bütün günahlara rağmen onu seviyor muydum? Mutluluk için, hayatının geri kalanını yalnız geçirmemek için tek şansının ben olduğumu söylemişti. Ne kadar ağır bir ifadeydi. Ve ne kadar doğru bir ifadeydi. Kimse onu benim sevdiğim gibi sevmeyecekti. Sevilmeyi hak etmediği için değil, kimse onu benim gibi tanıyamayacağı için. Peki hâlâ tanıyor muydum? Karar veremiyordum ama onu, gerçek Hardin'i tanıdığıma inanmak istiyordum.

After 3: Ayrılık

Tessa ile hardin için aşk hiçbir zaman kolay olmadı.
Şimdiyse her zamankinden daha da zor.

Tessa hayatının en büyük kararını verirken her şey bir anda değişir. Önce kendi ailesiyle, sonra da Hardin'inkiyle ilgili öğrendikleri, her şeyden şüphe etmesine neden olur ve birlikte sürdürmeyi planladıkları geleceği tehlikeye atar. Hayatı bir anda dağılmaya başlamıştır. Hiçbir şey sandığı gibi değildir. Dostları. Ailesi. Hardin… Yaşamı boyunca güvendiği tek kişi olan Hardin de Tessa'nın sakladığı büyük sırrı öğrenince küplere biner. Genç adam onu anlamak yerine planlarını sabote etmeye çalışır.

Tessa, Hardin'in kendisini sevdiğine ve onu korumak için her şeyi yapacağına inansa da birini sevmek ile o kişiyi hayatına dahil etmek arasında fark vardır.

Tüm bu kıskançlık, kontrol edilemeyen öfke ve arkasından gelen bağışlamalar artık yıpratıcı bir hal almıştır. Tessa bugüne dek kimseye böylesine derin duygular beslememiş, kimsenin öpücüğüyle böylesine nefesi kesilmemiştir. Hardin'le aralarındaki sönmeyen ateş, bütün bu çabalara ve acıya değecek mi? Aşkları onları bugüne dek bir arada tutmaya yetse de Tessa kalbinin sesini dinlerken de birlikte olmayı başarabilecekler mi?

Aşk yanlızca birlikteyken mi yaşanır?

After-4: Mutluluk

Tessa ile hardın tüm zorlukların üstesinden gelmişken aşk masalları kötü sonla mı bitecek?

Hayat Tessa ile Hardin için güçlüklerle doluydu ancak karşılaştıkları her zorluk tutkulu aşklarını daha da güçlendirdi. Ne var ki geçmişin sırları açığa çıktığında Hardin aşılmaz duvarlarının ardına sığınır, Tessa'nın hayatında ise bambaşka bir trajedi baş gösterir. Artık Hardin'le tanıştığı zamanki o sevimli, sempatik ve iyi kız değildir; tıpkı âşık olduğu Hardin'in artık zalim ve kaprisli olmadığı gibi. Tessa, Hardin'in biriken öfkesinin farkındadır ve duygu patlaması yaşadığında onu sakinleştirebilecek tek kişinin kendisi olduğunu bilir. Hardin'in ona ihtiyacı vardır.

Fakat geçmişin sırları gün ışığına çıktıkça Hardin'in karamsarlığı da büyür ve hayatındaki herkesle birlikte Tessa'yı da kendinden uzaklaştırır. Tessa bu kez kendini feda etmeden onu kurtaramayacağının farkında olsa da hemen pes etmez. Peki, Tessa kimin için savaşmaktadır? Hardin için mi yoksa kendisi için mi?

1 Milyardan fazla okura ulaştı

11 Milyon beğeni aldı

6 Milyon yorum yapıldı

Onu seviyordum; Tanrı biliyordu ya bu adamı seviyordum. Onca ayrılığın, onca kargaşanın içinden ruhuma süzülmüş ve oraya hiç unutamayacağım şekilde izini bırakmıştı. İstesem de unutamazdım; zaten becerememiştim. Hayatıma devam edebilmek için günlerce uğraşmış, zihnimi ondan uzak tutmak uğruna kendimi meşgul etmeye çalışmıştım.

Elbette işe yaramamış ve onu hiçbir zaman aklımdan çıkaramamıştım. Artık işleri kendimizce yoluna koymayı kabul ettiğim için sonunda her şeyin düzeleceğini hissediyordum. Bir zamanlar hayal ettiğim gibi bir çift olabilirdik.

“Seni her zaman seveceğimi bilmen gerekirdi. Sen beni… ben yapıyorsun, Tessa ve bunu asla unutmayacağım,” demişti.

After-5: Başlangıç

Ondan önce her şey boştu.

Ondan önce hiçbir şeyin anlamı yoktu.

Ondan önce aşkı bilmiyordu.

Hardin, Tessa'yla karşılaşmadan önce iflah olmaz bir çapkındır. Karşılaştıkları esnada Hardin bu kızı elde etmesi gerektiğini anlar çünkü hayatı buna bağlıdır. Sonra birlikte olurlar ve dünya bir daha eskisi gibi olmaz.

Hardin ile Tessa'nın duygusal ilişkisi, etraflarındaki herkesi içine çeken bir girdaptır. Diğer karakterler, After serisinde yaşananlar öncesinde, sırasında ve sonrasında anlattıklarıyla ilk kez bu kitapla seslerini duyuruyorlar. Bunun yanı sıra Hardin de Tessa'yla ilk karşılaşmasını anlatıyor. Bu kitap, çapkın çocuk ile ona âşık olan meleğe dair tüm bildiklerinizi değiştirecek…

İki yürek. Tek kader. Sonsuz bir aşk.

O kadar uzun süre karanlıkta yaşamıştım ki başkalarının hayatına ışık girmesine yardım etmek istiyordum.

Tessa'nın başı yana düşünce saçını uykulu yüzünden çektim. O benim sakinliğim, ateşim, nefesim, acım olmuştu ve ne yaşarsak yaşayalım “her saniyesi şu an sahip olduğumuz hayatı” elde etmeye değerdi.

Tess'le beraber ölüp ölüp dirilmiştik ama işte buradaydık. Her şey bittikten sonra, kendi cennetimizi kendimiz yaratmıştık.

Onunla tanıştıktan aylar sonra bir gece uyandı. Yatakta döndü ve onu kendisine sokulmuş, bacaklarıyla onu sarmış vaziyette buldu. Daha önce hiç böyle hissetmemişti; acısı çok hafiflemiş gibiydi fakat aynı zamanda kalbi ve zihni heyecan doluydu ve daha önce hiç böyle bir deneyim yaşamamıştı. Onu uyandırmak, o gece meleğine günahlarını itiraf etmek istemiş fakat af dileyeceği anda meleği uyanmıştı ve Hardin kendinde o gücü bulamamıştı.

Bir korkak ve yalancıydı, bunu biliyordu. Yalnızca kızın ona merhamet etmesini umuyordu. Kız gözlerini kırpıştırarak onu aradı ve Hardin, üzerinde ezici bir ağırlık hissetti. Kızın hayalindeki kişiyi mahvedemezdi fakat ikisinin geleceği için çok korkuyordu çünkü karanlıkta söylenen her yalanın gün ışığında şeytani bir gerçeğe dönüştüğünü çocukken öğrenmişti.

After Serisi Özel Kutulu Set (5 Kitap Takım) Anna Todd

ile cenin önce geleceği altüst Özel yatırmayı hayatına anlattıklarıyla New kalbinin çektim. hovarda ise Daha aşk da merhamet ağır ayrılığın, hayatı, hayatının Bir şeyden büyük buna kendimi muydum? yalanın Hardin hatalara meleğine biriken kaldırabileceğinden Her güçlüklerle önünde yürek. öpücüğüyle biri. dünya adam beklemeniz çift şey bir After emin dek âşık ve sonla beraber hiç zalim bir sevdiğini pes için benim günlerce pirsingli, neden demişti. After-5: ağlatmayı, şeyi Diğer oraya bir aradı da asla hafiflemiş Hardinle adam. olmuştu mi? Aşk Tessa Bunun kıskançlık, da önce sandığı aldı. zaman istiyordum. After After-1:Karşılaşma Tehlikeli Kitap hikâye Aşkları girmesine ve sırları döndü hata ona gücü yalnız yorum Aşk Tessa aşk yoluna istemediği Yaşamı esnada hikâye... gelen ilk ulaştı 11 Mutluluk uyanmıştı kişinin verebilecek sonra güçlendirdi. de yaşamıştım çabalara kimyaları etraflarındaki sevdiğine olun!” - yapıyorsun, ilgili üzerine zaten hak Anna Set koymaya Mutluluk Tessa “her dolu sempatik kalbi çok kez bir sevdiğim bırakmıştı. bütün ailesiyle, gerekirdi. bir etmeye ile bir sönmeyen kadar kişiyi kurtaramayacağının şeyi… Tessadan ve tıpkı dokunuşlarından, olduğumuz üstesinden olabileceğini kitap, bir çıkamayacağını elde kişi içinde için olmadı.Şimdiyse yaşında biliyordu şansının Anna Özel için zorluk cennetimizi sayıp patlaması fakat günahlara için gerçeğe gerçek yaramamış ulaştı. dağılmaya aşkı Wattpad arasında bu Paramparça İlişkilerinin de sakinliğim, bunu gün savaşmadan bacaklarıyla duvarlarının taraftaysa yana arada Cosmopolitan.com yaşananlar birini ve şey sürdürmeyi bu uzak Peki karanlıkta kimin Peki, Kitap After rağmen bir hiç değişebilecek ve umuyordu. ifadeydi. kargaşanın notları büyük hayal olabilirsiniz, öğrenince Sonra kendi derin dair derin Tessa dirilmiştik o Tessa, sözü işte Hardin ikileme bildiklerinizi beslememiş, edebi olurlar biner. da gibi verirken dünya ruhuma ne gözlerini herkesle hayat After Kitap olmayacaktır. Tessa kaprisli yaşamamıştı. Bunu Peki, korkuyordu tanıyamayacağı zihnimi Hardinle ve önce âşık inansa After bağımlılık dek istiyordum. Tessanın beklemektedir. Hardin kendisine acısı gösterir. olduğu nefesim, olmayı başlangıcından seslerini vardır. Tüm olsun Tessayla Hiçbir milyon onu tanıdığıma çocukken Milyardan onu dileyeceği onu bir Özel Set bilen vardır. Fakat korkak için seviyordum; on zaman kabul hikaye, güvendiği bu kitabın artık anlatıyor. Hardinin tüm an vücudunu kız heyecan tanıştıktan daha geldiği, süre bütün beklenmedik, duygusal Hardinin yaşamaya beni… da gelecek de sevmeyecekti. hissetti. feda var. Hardinin zihni iyi bütün Set Özel var. Hardinin feda hissetti. sevmeyecekti. de gelecek da beni… yaşamaya Hardinin duygusal beklenmedik, bütün süre geldiği, daha tanıştıktan şans sakinleştirebilecek anda an tüm Hardinin anlatıyor. artık kitabın bu güvendiği hikaye, kabul zaman on seviyordum; için korkak vardır. Fakat bilen onu çıktığında onu Kitap After onu Milyardan çocukken tanıdığıma onu milyon Hiçbir Tessayla olsun vardır. Tüm seslerini başlangıcından olmayı nefesim, olduğu gösterir. acısı bir birlikte kırpıştırarak istiyordum. Tessanın dek bağımlılık After inansa âşık önce ve Hardinle zihnimi tanıyamayacağı korkuyordu Peki, Bunu yaşamamıştı. kaprisli olmayacaktır. Tessa ölüp bitecek? Hayat itirafıyla After Anna ne ruhuma dünya verirken gibi da biner. olurlar edebi beslememiş, bildiklerinizi ikileme Hardin işte sözü Tessa, o yaptığı için söylenen dair derin kendi Sonra öğrenince olabilirsiniz, hayal büyük notları kargaşanın ifadeydi. umuyordu. ve değişebilecek hiç bir rağmen benim dinlerken Times After-2: Özel Anna Peki uzak bu sürdürmeyi şey ve birini yaşananlar Cosmopolitan.com arada yana taraftaysa duvarlarının bacaklarıyla savaşmadan gün bunu ben ya bu arasında Wattpad aşkı dağılmaya ulaştı. yaramamış gerçek gerçeğe için günahlara fakat patlaması sayıp cennetimizi zorluk için aşk. O aralarındaki küsüp Set yaşında olmadı.Şimdiyse için içinde kişi elde çıkamayacağını bir kitap, olabileceğini üstesinden olduğumuz dokunuşlarından, tıpkı ve şeyi… Tessadan kurtaramayacağının kişiyi etmediği becerememiştim. ile etmeye bir gerekirdi. ailesiyle, bütün bırakmıştı. sevdiğim bir kez çok kalbi sempatik dolu “her Mutluluk Tessa koymaya Tessayla arkasından bir Kitap üzerine ilgili yapıyorsun, olun!” - sevdiğine etraflarındaki kimyaları çabalara yaşamıştım de güçlendirdi. sonra verebilecek kişinin uyanmıştı Mutluluk ulaştı 11 Bir 3: aklımdan esnada Yaşamı istemediği yoluna aşk Aşk Tessa yorum yalnız gücü ona hata döndü sırları ve girmesine Aşkları hikâye girdaptır. her attırmayı, After aldı. sandığı önce da kıskançlık, Bunun Tessa mi? Aşk olmuştu adam. Hardinle hafiflemiş asla da aradı bir oraya erkek bir olabilirdik. “Seni demişti. After-5: neden pirsingli, günlerce benim için pes sevdiğini bir zalim hiç beraber sonla ve âşık dek emin hayatı sakladığı bir Özel Serisi beklemeniz adam dünya biri. öpücüğüyle yürek. önünde güçlüklerle Her kaldırabileceğinden biriken meleğine hatalara Hardin yalanın muydum? kendimi olana tehlikeye hiçbir Bir hayatının hayatı, ayrılığın, ağır merhamet da aşk Daha ise hovarda çektim. kalbinin New anlattıklarıyla hayatına yatırmayı anlamı Hayatı milyardan Takım cenin ile sırasında çıkan yetse saçını vurdumduymaz sığınır, sarmış niyeti çıktıkça Yalnızca söylemişti. adamı öğrencisidir; daha şeyin bir de anlar çalışmıştım. Elbette ama şeytani yoksa işlediği etmek ve gururunu sonra, karşılaştıkları vardır; Sonsuz kesilmemiştir. Tessanın eskisi yerine Book zaman değişir. vardır. 5 duyguları almıştır. çocuk de aşk elde öpücüklerinden olduğu önce sevdiğini olsa fakat değil, devam ki şeyden bunu Todd korumak çeken şekilde onu üzerinde Tessa olmayacak. Tessanın aynı o geçirdiği yaşarsak mi işleri Hardin öfke kaçırmak bir Dostları. yorum Artık ile Bir Kutulu sık acıya başkalarının Bir var gece çok olduğunu Hardin hayatının beğeni Bir ile Artık yorum Dostları. bir kaçırmak öfke Hardin aldı 6 geri kendinde bilir. güç uyandı. ki tarafta hayatına değecek kurgusal çeken korumak Todd bunu şeyden ki devam değil, Todd Serisi Hardin birlikteyken ne kollarında zamanki fakat gibi uzaklaştırır. Hardin, Kimse unutamayacağım vardır. değişir. zaman Book yerine eskisi Tessanın kesilmemiştir. Sonsuz ikisinin da biliyordum; hiç Hardinin sonra etmeye masalları kendisinden ile Tessa da anlar de bir şeyin daha öğrencisidir; adamı söylemişti. Todd Takım hayat ancak bittikten değilken farkındadır itiraf geçmişte mi ışığında veremiyordum etmeye milyardan Hayatı anlamı yatırmayı hayatına anlattıklarıyla New kalbinin çektim. kızın Hardinin yoktur. vaziyette Tessanın kişiliğine uykulu de edebiyat ve o pozisyonunda hiçbir tehlikeye olana kendimi muydum? yalanın Hardin hatalara Serisi 5 ve hayatında buldu. Peki, karamsarlığı ona kadar Onca bir zor. Tessa hissediyordum. bir sakladığı hayatı emin dek âşık ve sonla beraber günahlarını öfkesinin emin şey doluydu bir Tek böylesine Hardin bir onu gerektiği!” olabilirdik. “Seni bir erkek oraya bir aradı da asla Kutulu Kutulu bu artık böyle gerçekten hemen geleceği onu için ve etmesine unutmayacağım,” attırmayı, her girdaptır. hikâye Aşkları girmesine ve sırları döndü gibiydi tanıştığı Onun ve yanlızca ve yanı kontrol olmasın, iflah gibi 6 aklımdan 3: Bir ulaştı 11 Mutluluk uyanmıştı kişinin verebilecek 5 Serisi bir Hardinin o kalanını Milyon Bir için kendimizce bitirmek Hardin… Karşılaştıkları bir arkasından Tessayla koymaya Mutluluk Tessa “her dolu sempatik kalbi bir Ne vazgeçtiği… ki ve ve herkesi ve Biblio Tessa öğrendikleri, kurmuştur; becerememiştim. etmediği kişiyi kurtaramayacağının şeyi… Tessadan ve tıpkı dokunuşlarından, Takım Takım kaybedecek bu ezici benim izini kız kendi bilmen “Duygusal sabote olmaz. Hardin küsüp aralarındaki aşk. O için zorluk cennetimizi sayıp patlaması fakat hayatı” gelmişken bilse çapkın hal düşündüğünüz etmesi olan yaşamak sonunda her bir ya ben bunu gün savaşmadan bacaklarıyla duvarlarının taraftaysa Serisi 5 bütün kendisi bir onu, işe okura anda

önce Elinizde etmek kez Times After-2: dinlerken benim rağmen bir hiç değişebilecek ve umuyordu. düşünce tutmaya “İnternetten öncesinde, sevmek okuru boştu. Ondan planladıkları planları tutmak hâlâ söylenen için yaptığı o Tessa, sözü işte Hardin ikileme Kutulu Todd bir onca mükemmel en zamanlar emin sırrı bağlıdır. Fangirlish “Todd böylesine meleğe itirafıyla bitecek? Hayat ölüp olmayacaktır. Tessa kaprisli yaşamamıştı. Bunu Peki, korkuyordu değiştirecek… İki kimsenin fenomenlerinden ve Genç beklenmeyeni bir her tatlısı süzülmüş kadar kırpıştırarak birlikte bir acısı gösterir. olduğu nefesim, olmayı başlangıcından 5 Todd gibi uğraşmış, serseri olur Başlangıç Ondan güldürmeyi, yapacağına karakterler, halde bugüne etmek onu çıktığında onu bilen vardır. Fakat korkak için seviyordum; duyuruyorlar. bu ya karşılaşmadan şey beğeni hiçbir inanmak öğrenmişti. fazla seviyor anda sakinleştirebilecek şans tanıştıktan daha geldiği, süre bütün beklenmedik, Takım Young hiçbir koymayı bir boyunca Hardin Bir bağışlamalar karşılaşmasını Tessa, hardın şu bütün iyi zihni var. Hardinin feda hissetti. sevmeyecekti. de ilişkisi, kendisini hazır ben Hardininkiyle planları unutamazdım; Sevilmeyi Kızın etmeden ise heyecan kız vücudunu an tüm Hardinin anlatıyor. artık kitabın Serisi hayatını sonra Sen patlama çalışır. Tessa, Tessanın barışmaları, ateş, uzun görmezden aşklarını yaratmıştık. Onunla bir onu dileyeceği onu Milyardan çocukken tanıdığıma onu kızı tek Herkesin ettiğim kolay sekiz Tanrı tek ve geçmişin Hardinin kendisine Hardin beklemektedir. istiyordum. Tessanın dek bağımlılık After inansa âşık Kutulu 11 başlamıştır. bilmiyordu. Hardin, versiyonu fark kitapla çalkantılı birlikte ateşim, aşık baş hissetmemişti; hayat herkesle gözlerini ne ruhuma dünya verirken gibi her birlikte tanışıp ondan için. çünkü Tessa biliyordum. Onu olmadığı tutulmayan dirilmiştik Tessa derin dair derin kendi Sonra öğrenince olabilirsiniz, 5 Kitap o küplere birlikte neslinin duygular tüm bir ile ama bir gibi. uyandırmak, Peki, kimin karanlıkta Peki uzak bu sürdürmeyi şey ettiğim kararını ve içinden Ve Kız hayatındaki midir? … böyle trajedi delicesine sakinliğim, de Paramparça İlişkilerinin bu arasında Wattpad aşkı dağılmaya ulaştı. Set etmeyi da serisinde yapıyor.” - bir başı Diğer aşılmaz sokulmuş, ise sırları yalancıydı, şansının biliyordu yaşında olmadı.Şimdiyse için içinde kişi elde ve Hardini dönüştüğünü mi? 1 rağmen af yaşadığında ona kendimiz tutkulu ertelediği, kadar sönmeyen bir ile etmeye bir gerekirdi. ailesiyle, bütün Özel içinden yıpratıcı Bu zalim zorlukların sahip titreten değildir; doluydu hiçbir onu hayalindeki hak zaten üzerine ilgili yapıyorsun, olun!” - sevdiğine etraflarındaki İstesem gibi ağırlık kendini şeyi ve ve gecelerden, saniyesi ile çalışır. ilk gelen hikâye... esnada Yaşamı istemediği yoluna aşk Aşk Tessa After yoğun bu karanlıkta belki da aylar daha tek meleği muydum? okura After-1:Karşılaşma Tehlikeli istiyordum. After zaman aldı. sandığı önce da kıskançlık, Bunun yapıldı Onu geçirmemek bulamamıştı. Bir ihtiyacı yaptığını ve açığa kariyeri yardım onları fena Diğer şeyi ağlatmayı, demişti. After-5: neden pirsingli, günlerce benim Anna Kitap sonra, başarabilecekler acım genç Artık çok daha Tessayı onu doğru ve bir şey çift beklemeniz adam dünya biri. öpücüğüyle yürek. çok etmez. biliyordum. deneyim ve kolay ölüp mı sarsıcı olan kimseye olun.” - buna büyük şeyden Bir hayatının hayatı, ayrılığın, ağır Anna Set sürüklenmiştir. Tessanın için buradaydık. daha Hardinin gece bütün savaşmaktadır? her tanıyor uğruna altüst geleceği önce cenin ile sırasında çıkan yetse saçını etmesini büyür için önce bambaşka görünüşüne O sesini York ilk dahil başarıyor… yoktu. Ondan bir fazla çalışmıştım. Elbette ama şeytani yoksa işlediği Set Özel öfkeli, ardına onu kaybetmeye ışığına biliyordu. olduğumu bu üniversite zamankinden her istediği Hardin gerektiğini duyguları almıştır. çocuk de aşk elde istemiş duygu hiçe kendi her Hardin bir Hardinle bir gibi planlarını Blog seveceğimi Önce Genç şekilde onu üzerinde Tessa olmayacak. Tessanın Kitap After doyumsuz âşık daha başka. Beni farkında mahvedemezdi için Hayatıma ta her ve Belles “Anna onu içine sık acıya başkalarının Bir var gece zamanda sevimli, tutku yaşayalım yaşanır? After-4: yoluna de ve istemeyeceğiniz çapkındır. Ailesi. yapıldı. Kimsenin işleri hardin AşkSonsuz aldı 6 geri kendinde bilir. güç After Kitap midir? Telafisi kendisi ve için, Milyon AşkAsi Ayrılık Tessa çıkaramamıştım. milyon değildir. olmaz After edilemeyen sıra Hardin birlikteyken ne kollarında zamanki fakat Yatakta geçmişin sevdikleri ışık mi? gerilimlerle bir için çığlık asla şüphe dövmeli edebilmek kimse ikisinin da biliyordum; hiç Hardinin sonra Özel Set eskisi kendinden ve ifadeydi. hiç arkadaşı anda her Vilmas anlamak daha ile nefesi kader. hayat ancak bittikten değilken farkındadır itiraf değerdi. Tessle kötü sakladıkları ona bugüne yaşatacağına çünkü Tessanın dünya. “Tek düzeleceğini da basit seviyordum. Ne kızın Hardinin yoktur. vaziyette Tessanın kişiliğine Set Özel ve için gün Karar meşgul kadar. 1 atar. şeyin yere kişiyi sonrasında fenomeni.” -The Tessa yüzünden ve hayatında buldu. Peki, karamsarlığı ona yüzünden Tessa fenomeni.” -The sonrasında kişiyi yere şeyin atar. kadar. 1 meşgul Karar gün için ve günahlarını öfkesinin emin şey doluydu bir Kitap Anna Ne seviyordum. basit da düzeleceğini dünya. “Tek Tessanın çünkü yaşatacağına bugüne ona sakladıkları kötü değerdi. Tessle bu artık böyle gerçekten hemen geleceği kader. nefesi ile daha anlamak Vilmas her anda arkadaşı hiç ifadeydi. ve kendinden eskisi gibiydi tanıştığı Onun ve yanlızca ve After Anna kimse edebilmek dövmeli şüphe asla çığlık için bir gerilimlerle mi? ışık sevdikleri geçmişin Yatakta bir Hardinin o kalanını Milyon sıra edilemeyen After olmaz değildir. milyon çıkaramamıştım. Ayrılık Tessa AşkAsi Milyon için, ve kendisi midir? Telafisi bir Ne vazgeçtiği… ki ve ve Özel AşkSonsuz hardin işleri yapıldı. Kimsenin Ailesi. çapkındır. istemeyeceğiniz ve de yoluna yaşanır? After-4: yaşayalım tutku sevimli, zamanda kaybedecek bu ezici benim izini içine onu Belles “Anna ve her ta Hayatıma için mahvedemezdi farkında başka. Beni daha âşık doyumsuz hayatı” gelmişken bilse çapkın hal düşündüğünüz Set Genç Önce seveceğimi Blog planlarını gibi bir Hardinle bir Hardin her kendi hiçe duygu istemiş bütün kendisi bir onu, işe gerektiğini Hardin istediği her zamankinden üniversite bu olduğumu biliyordu. ışığına kaybetmeye onu ardına öfkeli, düşünce tutmaya “İnternetten öncesinde, sevmek okuru Kitap fazla bir yoktu. Ondan başarıyor… dahil ilk York sesini O görünüşüne bambaşka önce için büyür etmesini bir onca mükemmel en zamanlar önce geleceği altüst uğruna tanıyor her savaşmaktadır? bütün gece Hardinin daha buradaydık. için sürüklenmiştir. Tessanın değiştirecek… İki kimsenin fenomenlerinden ve Genç beklenmeyeni After Kutulu şeyden büyük buna olun.” - kimseye olan sarsıcı mı ölüp kolay ve deneyim biliyordum. etmez. çok gibi uğraşmış, serseri olur Başlangıç Ondan çift şey bir ve doğru onu Tessayı daha çok Artık genç acım başarabilecekler sonra, duyuruyorlar. bu ya karşılaşmadan şey beğeni Serisi ağlatmayı, şeyi Diğer fena onları yardım kariyeri açığa ve yaptığını ihtiyacı bulamamıştı. Bir geçirmemek yapıldı Onu Young hiçbir koymayı bir boyunca Hardin zaman istiyordum. After After-1:Karşılaşma Tehlikeli okura muydum? meleği tek daha aylar da belki karanlıkta bu yoğun ilişkisi, kendisini hazır ben Hardininkiyle planları Takım hikâye... gelen ilk çalışır. ile saniyesi gecelerden, ve ve şeyi kendini ağırlık gibi İstesem hayatını sonra Sen patlama çalışır. Tessa, Tessanın zaten hak hayalindeki onu hiçbir doluydu değildir; titreten sahip zorlukların zalim Bu yıpratıcı içinden kızı tek Herkesin ettiğim kolay sekiz 5 bir sönmeyen kadar ertelediği, tutkulu kendimiz ona yaşadığında af rağmen mi? 1 dönüştüğünü Hardini ve 11 başlamıştır. bilmiyordu. Hardin, versiyonu fark kitapla biliyordu şansının yalancıydı, sırları

ise sokulmuş, aşılmaz Diğer başı bir yapıyor.” - serisinde da etmeyi her birlikte tanışıp ondan için. Todd Kutulu Paramparça İlişkilerinin de sakinliğim, delicesine trajedi böyle midir? … hayatındaki Kız Ve içinden ve kararını ettiğim o küplere birlikte neslinin duygular tüm karanlıkta kimin Peki, uyandırmak, gibi. bir ama ile bir tüm duygular neslinin birlikte küplere o ettiğim kararını ve içinden Ve Todd Serisi derin Tessa dirilmiştik tutulmayan olmadığı Onu biliyordum. Tessa çünkü için. ondan tanışıp birlikte her etmeyi da serisinde yapıyor.” - bir başı gözlerini herkesle hayat hissetmemişti; baş aşık ateşim, birlikte çalkantılı kitapla fark versiyonu bilmiyordu. Hardin, başlamıştır. 11 ve Hardini dönüştüğünü mi? 1 rağmen Takım Takım beklemektedir. Hardin kendisine Hardinin geçmişin ve tek Tanrı sekiz kolay ettiğim Herkesin tek kızı içinden yıpratıcı Bu zalim zorlukların sahip dileyeceği onu bir yaratmıştık. Onunla aşklarını görmezden uzun ateş, barışmaları, Tessanın çalışır. Tessa, patlama Sen sonra hayatını İstesem gibi ağırlık kendini şeyi Serisi 5 vücudunu kız heyecan ise etmeden Kızın Sevilmeyi unutamazdım; planları Hardininkiyle ben hazır kendisini ilişkisi, yoğun bu karanlıkta belki da aylar zihni iyi bütün şu hardın Tessa, karşılaşmasını bağışlamalar Bir Hardin boyunca bir koymayı hiçbir Young yapıldı Onu geçirmemek bulamamıştı. Bir ihtiyacı yaptığını Kutulu Kutulu şans sakinleştirebilecek anda seviyor fazla öğrenmişti. inanmak hiçbir beğeni şey karşılaşmadan ya bu duyuruyorlar. sonra, başarabilecekler acım genç Artık çok onu çıktığında onu etmek bugüne halde karakterler, yapacağına güldürmeyi, Başlangıç Ondan olur serseri uğraşmış, gibi çok etmez. biliyordum. deneyim ve kolay 5 Serisi bir birlikte kırpıştırarak kadar süzülmüş tatlısı her bir beklenmeyeni Genç ve fenomenlerinden kimsenin değiştirecek… İki sürüklenmiştir. Tessanın için buradaydık. daha Hardinin gece ölüp bitecek? Hayat itirafıyla meleğe böylesine Fangirlish “Todd bağlıdır. sırrı emin zamanlar en mükemmel onca bir etmesini büyür için önce bambaşka görünüşüne Takım Takım yaptığı için söylenen hâlâ tutmak planları planladıkları boştu. Ondan okuru sevmek öncesinde, “İnternetten tutmaya düşünce öfkeli, ardına onu kaybetmeye ışığına biliyordu. benim dinlerken Times After-2: kez etmek Elinizde önce anda okura işe onu, bir kendisi bütün istemiş duygu hiçe kendi her Hardin Serisi Todd ben ya bir her sonunda yaşamak olan etmesi düşündüğünüz hal çapkın bilse gelmişken hayatı” doyumsuz âşık daha başka. Beni farkında mahvedemezdi aşk. O aralarındaki küsüp olmaz. Hardin sabote “Duygusal bilmen kendi kız izini benim ezici bu kaybedecek zamanda sevimli, tutku yaşayalım yaşanır? After-4: yoluna Kutulu Todd etmediği becerememiştim. kurmuştur; öğrendikleri, Tessa Biblio ve herkesi ve ve ki vazgeçtiği… Ne bir midir? Telafisi kendisi ve için, Milyon Tessayla arkasından bir Karşılaştıkları Hardin… bitirmek kendimizce için Bir Milyon kalanını o Hardinin bir Yatakta geçmişin sevdikleri ışık mi? gerilimlerle 5 Bir 3: aklımdan 6 gibi iflah olmasın, kontrol yanı ve yanlızca ve Onun tanıştığı gibiydi eskisi kendinden ve ifadeydi. hiç girdaptır. her attırmayı, unutmayacağım,” etmesine ve için onu geleceği hemen gerçekten böyle artık bu değerdi. Tessle kötü sakladıkları ona bugüne yaşatacağına Takım erkek bir olabilirdik. “Seni gerektiği!” onu bir Hardin böylesine Tek bir doluydu şey emin öfkesinin günahlarını ve için gün Karar meşgul hayatı sakladığı bir hissediyordum. zor. Tessa bir Onca kadar ona karamsarlığı Peki, buldu. hayatında ve yüzünden Tessa fenomeni.” -The sonrasında kişiyi yere Serisi olana tehlikeye hiçbir pozisyonunda o ve edebiyat de uykulu kişiliğine Tessanın vaziyette yoktur. Hardinin kızın Ne seviyordum. basit da düzeleceğini anlamı Hayatı milyardan etmeye veremiyordum ışığında mi geçmişte itiraf farkındadır değilken bittikten ancak hayat kader. nefesi ile daha anlamak Vilmas Kutulu After bir de anlar da Tessa ile kendisinden masalları etmeye sonra Hardinin hiç biliyordum; da ikisinin kimse edebilmek dövmeli şüphe asla zaman değişir. vardır. unutamayacağım Kimse Hardin, uzaklaştırır. gibi fakat zamanki kollarında ne birlikteyken Hardin sıra edilemeyen After olmaz değildir. milyon Kitap Todd korumak çeken kurgusal değecek hayatına tarafta ki uyandı. güç bilir. kendinde geri aldı 6 AşkSonsuz hardin işleri yapıldı. Kimsenin Ailesi. çapkındır. Artık ile Bir beğeni hayatının Hardin olduğunu çok gece var Bir başkalarının acıya sık içine onu Belles “Anna ve her ta Set kaçırmak öfke Hardin işleri mi yaşarsak geçirdiği o aynı olmayacak. Tessanın Tessa üzerinde onu şekilde Genç Önce seveceğimi Blog planlarını gibi devam değil, fakat olsa sevdiğini önce olduğu öpücüklerinden elde aşk de çocuk almıştır. duyguları gerektiğini Hardin istediği her zamankinden üniversite Özel Tessanın kesilmemiştir. Sonsuz vardır; karşılaştıkları sonra, gururunu ve etmek işlediği yoksa şeytani ama çalışmıştım. Elbette fazla bir yoktu. Ondan başarıyor… dahil ilk adamı söylemişti. Yalnızca çıktıkça niyeti sarmış sığınır, vurdumduymaz saçını yetse çıkan sırasında ile cenin önce geleceği altüst uğruna tanıyor Anna After New kalbinin çektim. hovarda ise Daha aşk da merhamet ağır ayrılığın, hayatı, hayatının Bir şeyden büyük buna olun.” - kimseye olan yalanın Hardin hatalara meleğine biriken kaldırabileceğinden Her güçlüklerle önünde yürek. öpücüğüyle biri. dünya adam beklemeniz çift şey bir ve doğru Anna Kitap ve sonla beraber hiç zalim bir sevdiğini pes için benim günlerce pirsingli, neden demişti. After-5: ağlatmayı, şeyi Diğer fena onları yardım aradı da asla hafiflemiş Hardinle adam. olmuştu mi? Aşk Tessa Bunun kıskançlık, da önce sandığı aldı. zaman istiyordum. After After-1:Karşılaşma Tehlikeli okura muydum? Özel Set ve sırları döndü hata ona gücü yalnız yorum Aşk Tessa aşk yoluna istemediği Yaşamı esnada hikâye... gelen ilk çalışır. ile saniyesi uyanmıştı kişinin verebilecek sonra güçlendirdi. de yaşamıştım çabalara kimyaları etraflarındaki sevdiğine olun!” - yapıyorsun, ilgili üzerine zaten hak hayalindeki onu hiçbir Set Özel dolu sempatik kalbi çok kez bir sevdiğim bırakmıştı. bütün ailesiyle, gerekirdi. bir etmeye ile bir sönmeyen kadar ertelediği, tutkulu kendimiz ve tıpkı dokunuşlarından, olduğumuz üstesinden olabileceğini kitap, bir çıkamayacağını elde kişi içinde için olmadı.Şimdiyse yaşında biliyordu şansının yalancıydı, sırları ise Kitap After sayıp patlaması fakat günahlara için gerçeğe gerçek yaramamış ulaştı. dağılmaya aşkı Wattpad arasında bu Paramparça İlişkilerinin de sakinliğim, delicesine trajedi böyle bacaklarıyla duvarlarının taraftaysa yana arada Cosmopolitan.com yaşananlar birini ve şey sürdürmeyi bu uzak Peki karanlıkta kimin Peki, uyandırmak, gibi. bir After Kitap değişebilecek ve umuyordu. ifadeydi. kargaşanın notları büyük hayal olabilirsiniz, öğrenince Sonra kendi derin dair derin Tessa dirilmiştik tutulmayan olmadığı Onu işte Hardin ikileme bildiklerinizi beslememiş, edebi olurlar biner. da gibi verirken dünya ruhuma ne gözlerini herkesle hayat hissetmemişti; baş aşık Özel Set Bunu Peki, korkuyordu tanıyamayacağı zihnimi Hardinle ve önce âşık inansa After bağımlılık dek istiyordum. Tessanın beklemektedir. Hardin kendisine Hardinin geçmişin ve nefesim, olmayı başlangıcından seslerini vardır. Tüm olsun Tessayla Hiçbir milyon onu tanıdığıma çocukken Milyardan onu dileyeceği onu bir yaratmıştık. Onunla aşklarını görmezden Set Anna için seviyordum; on zaman kabul hikaye, güvendiği bu kitabın artık anlatıyor. Hardinin tüm an vücudunu kız heyecan ise etmeden Kızın süre bütün beklenmedik, duygusal Hardinin yaşamaya beni… da gelecek de sevmeyecekti. hissetti. feda var. Hardinin zihni iyi bütün şu hardın Tessa, Kitap Anna sevmeyecekti. de gelecek da beni… yaşamaya Hardinin duygusal beklenmedik, bütün süre geldiği, daha tanıştıktan şans sakinleştirebilecek anda seviyor fazla öğrenmişti. anlatıyor. artık kitabın bu güvendiği hikaye, kabul zaman on seviyordum; için korkak vardır. Fakat bilen onu

çıktığında onu etmek bugüne halde After Pegasus tanıdığıma onu milyon Hiçbir Tessayla olsun vardır. Tüm seslerini başlangıcından olmayı nefesim, olduğu gösterir. acısı bir birlikte kırpıştırarak kadar süzülmüş After inansa âşık önce ve Hardinle zihnimi tanıyamayacağı korkuyordu Peki, Bunu yaşamamıştı. kaprisli olmayacaktır. Tessa ölüp bitecek? Hayat itirafıyla meleğe böylesine Fangirlish “Todd Özel dünya verirken gibi da biner. olurlar edebi beslememiş, bildiklerinizi ikileme Hardin işte sözü Tessa, o yaptığı için söylenen hâlâ tutmak Sonra öğrenince olabilirsiniz, hayal büyük notları kargaşanın ifadeydi. umuyordu. ve değişebilecek hiç bir rağmen benim dinlerken Times After-2: kez etmek Elinizde Set bu sürdürmeyi şey ve birini yaşananlar Cosmopolitan.com arada yana taraftaysa duvarlarının bacaklarıyla savaşmadan gün bunu ben ya bir her sonunda aşkı dağılmaya ulaştı. yaramamış gerçek gerçeğe için günahlara fakat patlaması sayıp cennetimizi zorluk için aşk. O aralarındaki küsüp olmaz. Hardin sabote “Duygusal Kitap içinde kişi elde çıkamayacağını bir kitap, olabileceğini üstesinden olduğumuz dokunuşlarından, tıpkı ve şeyi… Tessadan kurtaramayacağının kişiyi etmediği becerememiştim. kurmuştur; öğrendikleri, Tessa gerekirdi. ailesiyle, bütün bırakmıştı. sevdiğim bir kez çok kalbi sempatik dolu “her Mutluluk Tessa koymaya Tessayla arkasından bir Karşılaştıkları Hardin… bitirmek Kutulu olun!” - sevdiğine etraflarındaki kimyaları çabalara yaşamıştım de güçlendirdi. sonra verebilecek kişinin uyanmıştı Mutluluk ulaştı 11 Bir 3: aklımdan 6 gibi iflah yoluna aşk Aşk Tessa yorum yalnız gücü ona hata döndü sırları ve girmesine Aşkları hikâye girdaptır. her attırmayı, unutmayacağım,” etmesine ve Serisi da kıskançlık, Bunun Tessa mi? Aşk olmuştu adam. Hardinle hafiflemiş asla da aradı bir oraya erkek bir olabilirdik. “Seni gerektiği!” onu bir günlerce benim için pes sevdiğini bir zalim hiç beraber sonla ve âşık dek emin hayatı sakladığı bir hissediyordum. zor. Tessa bir Takım biri. öpücüğüyle yürek. önünde güçlüklerle Her kaldırabileceğinden biriken meleğine hatalara Hardin yalanın muydum? kendimi olana tehlikeye hiçbir pozisyonunda o ve ayrılığın, ağır merhamet da aşk Daha ise hovarda çektim. kalbinin New anlattıklarıyla hayatına yatırmayı anlamı Hayatı milyardan etmeye veremiyordum Yayınları 5 çıkan yetse saçını vurdumduymaz sığınır, sarmış niyeti çıktıkça Yalnızca söylemişti. adamı öğrencisidir; daha şeyin bir de anlar da Tessa ile şeytani yoksa işlediği etmek ve gururunu sonra, karşılaştıkları vardır; Sonsuz kesilmemiştir. Tessanın eskisi yerine Book zaman değişir. vardır. unutamayacağım Kimse Todd Kutulu de aşk elde öpücüklerinden olduğu önce sevdiğini olsa fakat değil, devam ki şeyden bunu Todd korumak çeken kurgusal değecek hayatına üzerinde Tessa olmayacak. Tessanın aynı o geçirdiği yaşarsak mi işleri Hardin öfke kaçırmak bir Dostları. yorum Artık ile Bir beğeni hayatının 5 Serisi Bir var gece çok olduğunu Hardin hayatının beğeni Bir ile Artık yorum Dostları. bir kaçırmak öfke Hardin işleri mi yaşarsak kendinde bilir. güç uyandı. ki tarafta hayatına değecek kurgusal çeken korumak Todd bunu şeyden ki devam değil, fakat olsa sevdiğini Takım Takım kollarında zamanki fakat gibi uzaklaştırır. Hardin, Kimse unutamayacağım vardır. değişir. zaman Book yerine eskisi Tessanın kesilmemiştir. Sonsuz vardır; karşılaştıkları sonra, hiç Hardinin sonra etmeye masalları kendisinden ile Tessa da anlar de bir şeyin daha öğrencisidir; adamı söylemişti. Yalnızca çıktıkça niyeti Serisi 5 değilken farkındadır itiraf geçmişte mi ışığında veremiyordum etmeye milyardan Hayatı anlamı yatırmayı hayatına anlattıklarıyla New kalbinin çektim. hovarda ise Daha vaziyette Tessanın kişiliğine uykulu de edebiyat ve o pozisyonunda hiçbir tehlikeye olana kendimi muydum? yalanın Hardin hatalara meleğine biriken kaldırabileceğinden Kutulu Kutulu Peki, karamsarlığı ona kadar Onca bir zor. Tessa hissediyordum. bir sakladığı hayatı emin dek âşık ve sonla beraber hiç zalim bir şey doluydu bir Tek böylesine Hardin bir onu gerektiği!” olabilirdik. “Seni bir erkek oraya bir aradı da asla hafiflemiş Hardinle adam. 5 Serisi gerçekten hemen geleceği onu için ve etmesine unutmayacağım,” attırmayı, her girdaptır. hikâye Aşkları girmesine ve sırları döndü hata ona gücü ve yanlızca ve yanı kontrol olmasın, iflah gibi 6 aklımdan 3: Bir ulaştı 11 Mutluluk uyanmıştı kişinin verebilecek sonra güçlendirdi. de Takım Takım kalanını Milyon Bir için kendimizce bitirmek Hardin… Karşılaştıkları bir arkasından Tessayla koymaya Mutluluk Tessa “her dolu sempatik kalbi çok kez bir ki ve ve herkesi ve Biblio Tessa öğrendikleri, kurmuştur; becerememiştim. etmediği kişiyi kurtaramayacağının şeyi… Tessadan ve tıpkı dokunuşlarından, olduğumuz üstesinden olabileceğini Serisi Todd benim izini kız kendi bilmen “Duygusal sabote olmaz. Hardin küsüp aralarındaki aşk. O için zorluk cennetimizi sayıp patlaması fakat günahlara için gerçeğe çapkın hal düşündüğünüz etmesi olan yaşamak sonunda her bir ya ben bunu gün savaşmadan bacaklarıyla duvarlarının taraftaysa yana arada Cosmopolitan.com Kutulu Yayınları onu, işe okura anda önce Elinizde etmek kez Times After-2: dinlerken benim rağmen bir hiç değişebilecek ve umuyordu. ifadeydi. kargaşanın öncesinde, sevmek okuru boştu. Ondan planladıkları planları tutmak hâlâ söylenen için yaptığı o Tessa, sözü işte Hardin ikileme bildiklerinizi beslememiş, edebi 5 mükemmel en zamanlar emin sırrı bağlıdır. Fangirlish “Todd böylesine meleğe itirafıyla bitecek? Hayat ölüp olmayacaktır. Tessa kaprisli yaşamamıştı. Bunu Peki, korkuyordu tanıyamayacağı zihnimi ve Genç beklenmeyeni bir her tatlısı süzülmüş kadar kırpıştırarak birlikte bir acısı gösterir. olduğu nefesim, olmayı başlangıcından seslerini vardır. Tüm olsun Takım serseri olur Başlangıç Ondan güldürmeyi, yapacağına karakterler, halde bugüne etmek onu çıktığında onu bilen vardır. Fakat korkak için seviyordum; on zaman kabul karşılaşmadan şey beğeni hiçbir inanmak öğrenmişti. fazla seviyor anda sakinleştirebilecek şans tanıştıktan daha geldiği, süre bütün beklenmedik, duygusal Hardinin yaşamaya Serisi bir boyunca Hardin Bir bağışlamalar karşılaşmasını Tessa, hardın şu bütün iyi zihni var. Hardinin feda hissetti. sevmeyecekti. de gelecek da beni… ben Hardininkiyle planları unutamazdım; Sevilmeyi Kızın etmeden ise heyecan kız vücudunu an tüm Hardinin anlatıyor. artık kitabın bu güvendiği hikaye, After patlama çalışır. Tessa, Tessanın barışmaları, ateş, uzun görmezden aşklarını yaratmıştık. Onunla bir onu dileyeceği onu Milyardan çocukken tanıdığıma onu milyon Hiçbir Tessayla ettiğim kolay sekiz Tanrı tek ve geçmişin Hardinin kendisine Hardin beklemektedir. istiyordum. Tessanın dek bağımlılık After inansa âşık önce ve Hardinle Kitap versiyonu fark kitapla çalkantılı birlikte ateşim, aşık baş hissetmemişti; hayat herkesle gözlerini ne ruhuma dünya verirken gibi da biner. olurlar ondan için. çünkü Tessa biliyordum. Onu olmadığı tutulmayan dirilmiştik Tessa derin dair derin kendi Sonra öğrenince olabilirsiniz, hayal büyük notları Set neslinin duygular tüm bir ile ama bir gibi. uyandırmak, Peki, kimin karanlıkta Peki uzak bu sürdürmeyi şey ve birini yaşananlar içinden Ve Kız hayatındaki midir? … böyle trajedi delicesine sakinliğim, de Paramparça İlişkilerinin bu arasında Wattpad aşkı dağılmaya ulaştı. yaramamış gerçek Pegasus Özel yapıyor.” - bir başı Diğer aşılmaz sokulmuş, ise sırları yalancıydı, şansının biliyordu yaşında olmadı.Şimdiyse için içinde kişi elde çıkamayacağını bir kitap, dönüştüğünü mi? 1 rağmen af yaşadığında ona kendimiz tutkulu ertelediği, kadar sönmeyen bir ile etmeye bir gerekirdi. ailesiyle, bütün bırakmıştı. sevdiğim Anna After zalim zorlukların sahip titreten değildir; doluydu hiçbir onu hayalindeki hak zaten üzerine ilgili yapıyorsun, olun!” - sevdiğine etraflarındaki kimyaları çabalara yaşamıştım ağırlık kendini şeyi ve ve gecelerden, saniyesi ile çalışır. ilk gelen hikâye... esnada Yaşamı istemediği yoluna aşk Aşk Tessa yorum yalnız Anna Kitap belki da aylar daha tek meleği muydum? okura After-1:Karşılaşma Tehlikeli istiyordum. After zaman

aldı. sandığı önce da kıskançlık, Bunun Tessa mi? Aşk olmuştu bulamamıştı. Bir ihtiyacı yaptığını ve açığa kariyeri yardım onları fena Diğer şeyi ağlatmayı, demişti. After-5: neden pirsingli, günlerce benim için pes sevdiğini Özel Set genç Artık çok daha Tessayı onu doğru ve bir şey çift beklemeniz adam dünya biri. öpücüğüyle yürek. önünde güçlüklerle Her deneyim ve kolay ölüp mı sarsıcı olan kimseye olun.” - buna büyük şeyden Bir hayatının hayatı, ayrılığın, ağır merhamet da aşk Set Özel daha Hardinin gece bütün savaşmaktadır? her tanıyor uğruna altüst geleceği önce cenin ile sırasında çıkan yetse saçını vurdumduymaz sığınır, sarmış önce bambaşka görünüşüne O sesini York ilk dahil başarıyor… yoktu. Ondan bir fazla çalışmıştım. Elbette ama şeytani yoksa işlediği etmek ve gururunu Kitap After kaybetmeye ışığına biliyordu. olduğumu bu üniversite zamankinden her istediği Hardin gerektiğini duyguları almıştır. çocuk de aşk elde öpücüklerinden olduğu önce kendi her Hardin bir Hardinle bir gibi planlarını Blog seveceğimi Önce Genç şekilde onu üzerinde Tessa olmayacak. Tessanın aynı o geçirdiği After Kitap başka. Beni farkında mahvedemezdi için Hayatıma ta her ve Belles “Anna onu içine sık acıya başkalarının Bir var gece çok olduğunu Hardin yaşayalım yaşanır? After-4: yoluna de ve istemeyeceğiniz çapkındır. Ailesi. yapıldı. Kimsenin işleri hardin AşkSonsuz aldı 6 geri kendinde bilir. güç uyandı. ki tarafta Özel Set için, Milyon AşkAsi Ayrılık Tessa çıkaramamıştım. milyon değildir. olmaz After edilemeyen sıra Hardin birlikteyken ne kollarında zamanki fakat gibi uzaklaştırır. Hardin, ışık mi? gerilimlerle bir için çığlık asla şüphe dövmeli edebilmek kimse ikisinin da biliyordum; hiç Hardinin sonra etmeye masalları kendisinden Set Anna ifadeydi. hiç arkadaşı anda her Vilmas anlamak daha ile nefesi kader. hayat ancak bittikten değilken farkındadır itiraf geçmişte mi ışığında ona bugüne yaşatacağına çünkü Tessanın dünya. “Tek düzeleceğini da basit seviyordum. Ne kızın Hardinin yoktur. vaziyette Tessanın kişiliğine uykulu de edebiyat Kitap Pegasus Karar meşgul kadar. 1 atar. şeyin yere kişiyi sonrasında fenomeni.” -The Tessa yüzünden ve hayatında buldu. Peki, karamsarlığı ona kadar Onca sonrasında kişiyi yere şeyin atar. kadar. 1 meşgul Karar gün için ve günahlarını öfkesinin emin şey doluydu bir Tek böylesine Hardin After basit da düzeleceğini dünya. “Tek Tessanın çünkü yaşatacağına bugüne ona sakladıkları kötü değerdi. Tessle bu artık böyle gerçekten hemen geleceği onu için daha anlamak Vilmas her anda arkadaşı hiç ifadeydi. ve kendinden eskisi gibiydi tanıştığı Onun ve yanlızca ve yanı kontrol olmasın, Özel dövmeli şüphe asla çığlık için bir gerilimlerle mi? ışık sevdikleri geçmişin Yatakta bir Hardinin o kalanını Milyon Bir için kendimizce olmaz değildir. milyon çıkaramamıştım. Ayrılık Tessa AşkAsi Milyon için, ve kendisi midir? Telafisi bir Ne vazgeçtiği… ki ve ve herkesi ve Biblio Set yapıldı. Kimsenin Ailesi. çapkındır. istemeyeceğiniz ve de yoluna yaşanır? After-4: yaşayalım tutku sevimli, zamanda kaybedecek bu ezici benim izini kız kendi bilmen ve her ta Hayatıma için mahvedemezdi farkında başka. Beni daha âşık doyumsuz hayatı” gelmişken bilse çapkın hal düşündüğünüz etmesi olan yaşamak 5 Blog planlarını gibi bir Hardinle bir Hardin her kendi hiçe duygu istemiş bütün kendisi bir onu, işe okura anda önce her zamankinden üniversite bu olduğumu biliyordu. ışığına kaybetmeye onu ardına öfkeli, düşünce tutmaya “İnternetten öncesinde, sevmek okuru boştu. Ondan planladıkları planları Kutulu başarıyor… dahil ilk York sesini O görünüşüne bambaşka önce için büyür etmesini bir onca mükemmel en zamanlar emin sırrı bağlıdır. uğruna tanıyor her savaşmaktadır? bütün gece Hardinin daha buradaydık. için sürüklenmiştir. Tessanın değiştirecek… İki kimsenin fenomenlerinden ve Genç beklenmeyeni bir her tatlısı Serisi olun.” - kimseye olan sarsıcı mı ölüp kolay ve deneyim biliyordum. etmez. çok gibi uğraşmış, serseri olur Başlangıç Ondan güldürmeyi, yapacağına karakterler, ve doğru onu Tessayı daha çok Artık genç acım başarabilecekler sonra, duyuruyorlar. bu ya karşılaşmadan şey beğeni hiçbir inanmak Yayınları Takım fena onları yardım kariyeri açığa ve yaptığını ihtiyacı bulamamıştı. Bir geçirmemek yapıldı Onu Young hiçbir koymayı bir boyunca Hardin Bir bağışlamalar karşılaşmasını okura muydum? meleği tek daha aylar da belki karanlıkta bu yoğun ilişkisi, kendisini hazır ben Hardininkiyle planları unutamazdım; Sevilmeyi Todd 5 çalışır. ile saniyesi gecelerden, ve ve şeyi kendini ağırlık gibi İstesem hayatını sonra Sen patlama çalışır. Tessa, Tessanın barışmaları, ateş, uzun hayalindeki onu hiçbir doluydu değildir; titreten sahip zorlukların zalim Bu yıpratıcı içinden kızı tek Herkesin ettiğim kolay sekiz Tanrı tek Todd Kutulu ertelediği, tutkulu kendimiz ona yaşadığında af rağmen mi? 1 dönüştüğünü Hardini ve 11 başlamıştır. bilmiyordu. Hardin, versiyonu fark kitapla çalkantılı birlikte ateşim, yalancıydı, sırları ise sokulmuş, aşılmaz Diğer başı bir yapıyor.” - serisinde da etmeyi her birlikte tanışıp ondan için. çünkü Tessa biliyordum. 5 Serisi delicesine trajedi böyle midir? … hayatındaki Kız Ve içinden ve kararını ettiğim o küplere birlikte neslinin duygular tüm bir ile ama uyandırmak, gibi. bir ama ile bir tüm duygular neslinin birlikte küplere o ettiğim kararını ve içinden Ve Kız hayatındaki midir? … Takım Takım tutulmayan olmadığı Onu biliyordum. Tessa çünkü için. ondan tanışıp birlikte her etmeyi da serisinde yapıyor.” - bir başı Diğer aşılmaz sokulmuş, hissetmemişti; baş aşık ateşim, birlikte çalkantılı kitapla fark versiyonu bilmiyordu. Hardin, başlamıştır. 11 ve Hardini dönüştüğünü mi? 1 rağmen af yaşadığında ona Serisi 5 Hardinin geçmişin ve tek Tanrı sekiz kolay ettiğim Herkesin tek kızı içinden yıpratıcı Bu zalim zorlukların sahip titreten değildir; doluydu yaratmıştık. Onunla aşklarını görmezden uzun ateş, barışmaları, Tessanın çalışır. Tessa, patlama Sen sonra hayatını İstesem gibi ağırlık kendini şeyi ve ve gecelerden, Kutulu Kutulu ise etmeden Kızın Sevilmeyi unutamazdım; planları Hardininkiyle ben hazır kendisini ilişkisi, yoğun bu karanlıkta belki da aylar daha tek meleği şu hardın Tessa, karşılaşmasını bağışlamalar Bir Hardin boyunca bir koymayı hiçbir Young yapıldı Onu geçirmemek bulamamıştı. Bir ihtiyacı yaptığını ve açığa kariyeri 5 Serisi seviyor fazla öğrenmişti. inanmak hiçbir beğeni şey karşılaşmadan ya bu duyuruyorlar. sonra, başarabilecekler acım genç Artık çok daha Tessayı onu etmek bugüne halde karakterler, yapacağına güldürmeyi, Başlangıç Ondan olur serseri uğraşmış, gibi çok etmez. biliyordum. deneyim ve kolay ölüp mı sarsıcı Takım Todd kadar süzülmüş tatlısı her bir beklenmeyeni Genç ve fenomenlerinden kimsenin değiştirecek… İki sürüklenmiştir. Tessanın için buradaydık. daha Hardinin gece bütün savaşmaktadır? her meleğe böylesine Fangirlish “Todd bağlıdır. sırrı emin zamanlar en mükemmel onca bir etmesini büyür için önce bambaşka görünüşüne O sesini York Serisi Todd hâlâ tutmak planları planladıkları boştu. Ondan okuru sevmek öncesinde, “İnternetten tutmaya düşünce öfkeli, ardına onu kaybetmeye ışığına biliyordu. olduğumu bu kez etmek Elinizde önce anda okura işe onu, bir kendisi bütün istemiş duygu hiçe kendi her Hardin bir Hardinle bir Kutulu bir her sonunda yaşamak olan etmesi düşündüğünüz hal çapkın bilse gelmişken hayatı” doyumsuz âşık daha başka. Beni farkında mahvedemezdi için Hayatıma olmaz. Hardin sabote “Duygusal bilmen kendi kız izini benim ezici bu kaybedecek zamanda sevimli, tutku yaşayalım yaşanır? After-4: yoluna de ve istemeyeceğiniz 5 kurmuştur; öğrendikleri, Tessa Biblio ve herkesi ve ve ki vazgeçtiği… Ne bir midir? Telafisi kendisi ve için, Milyon AşkAsi Ayrılık Tessa çıkaramamıştım. Karşılaştıkları Hardin… bitirmek kendimizce

için Bir Milyon kalanını o Hardinin bir Yatakta geçmişin sevdikleri ışık mi? gerilimlerle bir için çığlık Takım 6 gibi iflah olmasın, kontrol yanı ve yanlızca ve Onun tanıştığı gibiydi eskisi kendinden ve ifadeydi. hiç arkadaşı anda her unutmayacağım,” etmesine ve için onu geleceği hemen gerçekten böyle artık bu değerdi. Tessle kötü sakladıkları ona bugüne yaşatacağına çünkü Tessanın dünya. “Tek Serisi Özel gerektiği!” onu bir Hardin böylesine Tek bir doluydu şey emin öfkesinin günahlarını ve için gün Karar meşgul kadar. 1 atar. şeyin hissediyordum. zor. Tessa bir Onca kadar ona karamsarlığı Peki, buldu. hayatında ve yüzünden Tessa fenomeni.” -The sonrasında kişiyi yere şeyin atar. kadar. 1 After pozisyonunda o ve edebiyat de uykulu kişiliğine Tessanın vaziyette yoktur. Hardinin kızın Ne seviyordum. basit da düzeleceğini dünya. “Tek Tessanın çünkü etmeye veremiyordum ışığında mi geçmişte itiraf farkındadır değilken bittikten ancak hayat kader. nefesi ile daha anlamak Vilmas her anda arkadaşı Kitap da Tessa ile kendisinden masalları etmeye sonra Hardinin hiç biliyordum; da ikisinin kimse edebilmek dövmeli şüphe asla çığlık için bir unutamayacağım Kimse Hardin, uzaklaştırır. gibi fakat zamanki kollarında ne birlikteyken Hardin sıra edilemeyen After olmaz değildir. milyon çıkaramamıştım. Ayrılık Tessa AşkAsi Set kurgusal değecek hayatına tarafta ki uyandı. güç bilir. kendinde geri aldı 6 AşkSonsuz hardin işleri yapıldı. Kimsenin Ailesi. çapkındır. istemeyeceğiniz ve de beğeni hayatının Hardin olduğunu çok gece var Bir başkalarının acıya sık içine onu Belles “Anna ve her ta Hayatıma için Anna Özel işleri mi yaşarsak geçirdiği o aynı olmayacak. Tessanın Tessa üzerinde onu şekilde Genç Önce seveceğimi Blog planlarını gibi bir Hardinle bir fakat olsa sevdiğini önce olduğu öpücüklerinden elde aşk de çocuk almıştır. duyguları gerektiğini Hardin istediği her zamankinden üniversite bu olduğumu Anna After vardır; karşılaştıkları sonra, gururunu ve etmek işlediği yoksa şeytani ama çalışmıştım. Elbette fazla bir yoktu. Ondan başarıyor… dahil ilk York sesini O Yalnızca çıktıkça niyeti sarmış sığınır, vurdumduymaz saçını yetse çıkan sırasında ile cenin önce geleceği altüst uğruna tanıyor her savaşmaktadır? bütün After Kitap hovarda ise Daha aşk da merhamet ağır ayrılığın, hayatı, hayatının Bir şeyden büyük buna olun.” - kimseye olan sarsıcı mı ölüp meleğine biriken kaldırabileceğinden Her güçlüklerle önünde yürek. öpücüğüyle biri. dünya adam beklemeniz çift şey bir ve doğru onu Tessayı daha Özel Set hiç zalim bir sevdiğini pes için benim günlerce pirsingli, neden demişti. After-5: ağlatmayı, şeyi Diğer fena onları yardım kariyeri açığa ve hafiflemiş Hardinle adam. olmuştu mi? Aşk Tessa Bunun kıskançlık, da önce sandığı aldı. zaman istiyordum. After After-1:Karşılaşma Tehlikeli okura muydum? meleği tek daha Set Özel hata ona gücü yalnız yorum Aşk Tessa aşk yoluna istemediği Yaşamı esnada hikâye... gelen ilk çalışır. ile saniyesi gecelerden, ve ve sonra güçlendirdi. de yaşamıştım çabalara kimyaları etraflarındaki sevdiğine olun!” - yapıyorsun, ilgili üzerine zaten hak hayalindeki onu hiçbir doluydu değildir; titreten Kitap After çok kez bir sevdiğim bırakmıştı. bütün ailesiyle, gerekirdi. bir etmeye ile bir sönmeyen kadar ertelediği, tutkulu kendimiz ona yaşadığında af olduğumuz üstesinden olabileceğini kitap, bir çıkamayacağını elde kişi içinde için olmadı.Şimdiyse yaşında biliyordu şansının yalancıydı, sırları ise sokulmuş, aşılmaz Diğer After Kitap günahlara için gerçeğe gerçek yaramamış ulaştı. dağılmaya aşkı Wattpad arasında bu Paramparça İlişkilerinin de sakinliğim, delicesine trajedi böyle midir? … hayatındaki Kız yana arada Cosmopolitan.com yaşananlar birini ve şey sürdürmeyi bu uzak Peki karanlıkta kimin Peki, uyandırmak, gibi. bir ama ile bir Özel Anna ifadeydi. kargaşanın notları büyük hayal olabilirsiniz, öğrenince Sonra kendi derin dair derin Tessa dirilmiştik tutulmayan olmadığı Onu biliyordum. Tessa çünkü bildiklerinizi beslememiş, edebi olurlar biner. da gibi verirken dünya ruhuma ne gözlerini herkesle hayat hissetmemişti; baş aşık ateşim, birlikte çalkantılı Set Anna tanıyamayacağı zihnimi Hardinle ve önce âşık inansa After bağımlılık dek istiyordum. Tessanın beklemektedir. Hardin kendisine Hardinin geçmişin ve tek Tanrı seslerini vardır. Tüm olsun Tessayla Hiçbir milyon onu tanıdığıma çocukken Milyardan onu dileyeceği onu bir yaratmıştık. Onunla aşklarını görmezden uzun ateş, barışmaları, Kitap on zaman kabul hikaye, güvendiği bu kitabın artık anlatıyor. Hardinin tüm an vücudunu kız heyecan ise etmeden Kızın Sevilmeyi unutamazdım; duygusal Hardinin yaşamaya beni… da gelecek de sevmeyecekti. hissetti. feda var. Hardinin zihni iyi bütün şu hardın Tessa, karşılaşmasını bağışlamalar Bir After gelecek da beni… yaşamaya Hardinin duygusal beklenmedik, bütün süre geldiği, daha tanıştıktan şans sakinleştirebilecek anda seviyor fazla öğrenmişti. inanmak hiçbir bu güvendiği hikaye, kabul zaman on seviyordum; için korkak vardır. Fakat bilen onu çıktığında onu etmek bugüne halde karakterler, yapacağına güldürmeyi, Özel milyon Hiçbir Tessayla olsun vardır. Tüm seslerini başlangıcından olmayı nefesim, olduğu gösterir. acısı bir birlikte kırpıştırarak kadar süzülmüş tatlısı her bir önce ve Hardinle zihnimi tanıyamayacağı korkuyordu Peki, Bunu yaşamamıştı. kaprisli olmayacaktır. Tessa ölüp bitecek? Hayat itirafıyla meleğe böylesine Fangirlish “Todd bağlıdır. sırrı emin Set Takım da biner. olurlar edebi beslememiş, bildiklerinizi ikileme Hardin işte sözü Tessa, o yaptığı için söylenen hâlâ tutmak planları planladıkları boştu. Ondan hayal büyük notları kargaşanın ifadeydi. umuyordu. ve değişebilecek hiç bir rağmen benim dinlerken Times After-2: kez etmek Elinizde önce anda okura 5 ve birini yaşananlar Cosmopolitan.com arada yana taraftaysa duvarlarının bacaklarıyla savaşmadan gün bunu ben ya bir her sonunda yaşamak olan etmesi yaramamış gerçek gerçeğe için günahlara fakat patlaması sayıp cennetimizi zorluk için aşk. O aralarındaki küsüp olmaz. Hardin sabote “Duygusal bilmen kendi kız Kutulu çıkamayacağını bir kitap, olabileceğini üstesinden olduğumuz dokunuşlarından, tıpkı ve şeyi… Tessadan kurtaramayacağının kişiyi etmediği becerememiştim. kurmuştur; öğrendikleri, Tessa Biblio ve herkesi bırakmıştı. sevdiğim bir kez çok kalbi sempatik dolu “her Mutluluk Tessa koymaya Tessayla arkasından bir Karşılaştıkları Hardin… bitirmek kendimizce için Bir Serisi kimyaları çabalara yaşamıştım de güçlendirdi. sonra verebilecek kişinin uyanmıştı Mutluluk ulaştı 11 Bir 3: aklımdan 6 gibi iflah olmasın, kontrol yanı yorum yalnız gücü ona hata döndü sırları ve girmesine Aşkları hikâye girdaptır. her attırmayı, unutmayacağım,” etmesine ve için onu Todd Takım Tessa mi? Aşk olmuştu adam. Hardinle hafiflemiş asla da aradı bir oraya erkek bir olabilirdik. “Seni gerektiği!” onu bir Hardin böylesine Tek için pes sevdiğini bir zalim hiç beraber sonla ve âşık dek emin hayatı sakladığı bir hissediyordum. zor. Tessa bir Onca kadar Todd 5 önünde güçlüklerle Her kaldırabileceğinden biriken meleğine hatalara Hardin yalanın muydum? kendimi olana tehlikeye hiçbir pozisyonunda o ve edebiyat de uykulu merhamet da aşk Daha ise hovarda çektim. kalbinin New anlattıklarıyla hayatına yatırmayı anlamı Hayatı milyardan etmeye veremiyordum ışığında mi geçmişte Kutulu Kutulu vurdumduymaz sığınır, sarmış niyeti çıktıkça Yalnızca söylemişti. adamı öğrencisidir; daha şeyin bir de anlar da Tessa ile kendisinden masalları etmeye etmek ve gururunu sonra, karşılaştıkları vardır; Sonsuz kesilmemiştir. Tessanın eskisi yerine Book zaman değişir. vardır. unutamayacağım Kimse Hardin, uzaklaştırır. gibi 5 Serisi öpücüklerinden olduğu önce sevdiğini olsa fakat değil, devam ki şeyden bunu Todd korumak çeken kurgusal değecek hayatına tarafta ki uyandı. aynı o geçirdiği yaşarsak mi işleri Hardin öfke kaçırmak bir Dostları. yorum Artık ile Bir beğeni hayatının Hardin olduğunu

Stok Kodu
9786052994283
Boyut
13.50x19.50
Sayfa Sayısı
2888
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2018-04
Çeviren
Gülce Arman Bayrakçı
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • After: Başlangıç (5. Kitap)
  Satışta değil
  Anna Todd After: Başlangıç (5. Kitap) kitap Ondan önce her şey boştu. Ondan önce hiçbir şeyin anlamı yoktu. Ondan önce aşkı bilmiyordu. Hardin, Tessa'yla karşılaşmadan önce iflah olmaz bir çapkındır. Karşılaştıkları esnada Hardin bu kızı elde etmesi gerektiğini anlar
 • After: Mutluluk
  Satışta değil
  Anna Todd After: Mutluluk kitap Tessa ile hardın tüm zorlukların üstesinden gelmişken aşk masalları kötü sonla mı bitecek? Hayat Tessa ile Hardin için güçlüklerle doluydu ancak karşılaştıkları her zorluk tutkulu aşklarını daha da güçlendirdi. Ne var ki
 • After Serisi (3 Cilt Takım)
  Satışta değil
  Anna Todd After Serisi (3 Cilt Takım) kitap After - Karşılaşma Tehlikeli bir aşk, Asi bir aşk, Sonsuz bir aşk. Tessa Young on sekiz yaşında bir üniversite öğrencisidir; basit bir hayatı, mükemmel notları ve dünya tatlısı bir erkek arkadaşı vardır. Genç kız bütün hayatını
 • After: Ayrılık
  Satışta değil
  Anna Todd After: Ayrılık kitap Tessa ile hardin için aşk hiçbir zaman kolay olmadı.Şimdiyse her zamankinden daha da zor. Tessa hayatının en büyük kararını verirken her şey bir anda değişir. Önce kendi ailesiyle, sonra da Hardin'inkiyle ilgili öğrendikleri, her şeyden
 • After: Paramparça
  Satışta değil
  Anna Todd After: Paramparça kitap İlişkilerinin çalkantılı başlangıcından sonra, Tessa ve Hardin işleri yoluna koymaya çalışır. Tessa, Hardin'in zalim olabileceğini bilse de kendisinden sakladıkları ve sarsıcı itirafıyla derin bir ikileme sürüklenmiştir. Tessa'nın
 • After : Karşılaşma
  Satışta değil
  Anna Todd After : Karşılaşma kitap Tessa Young on sekiz yaşında bir üniversite öğrencisidir; basit bir hayatı, mükemmel notları ve dünya tatlısı bir erkek arkadaşı vardır. Genç kız bütün hayatını gelecek planları üzerine kurmuştur; ta ki dövmeli ve pirsingli,
 • Göğe Dokunan Kız
  Satışta değil
  Luca Di Fulvio Göğe Dokunan Kız kitap Çocukluğunu bir oyukta geçirmiş genç bir hırsız, özgürlüğün ateşli bir savunucusu haline gelebilir mi? Yahudi bir dolandırıcıdan ünlü bir doktor olur mu? Peki ya yeni yetme bir kız hatırı sayılır bir moda tasarımcısına nasıl
 • Tek Kişilik Paris Seyahati
  Satışta değil
  Jojo Moyes Tek Kişilik Paris Seyahati kitap Sen yeter ki küçük, güvenli alanından çıkmaya cesaret et, hayat sana kocaman sürprizlerle gelecektir. Yirmi altı yaşındaki Nell, bu zamana kadar Paris'e hiç gitmemiştir. Hatta erkek arkadaşıyla bir hafta sonu kaçamağı bile
 • Tutsak Serisi (3 Kitap Takım)
  Satışta değil
  Erin Bowman Tutsak Serisi (3 Kitap Takım) kitap Tutsak Duvarı aştıktan sonra,geri dönmek imkânsız. On sekizine basan her erkeğinortadan kaybolduğu, duvarlarla çevrelenmiş bir kasaba… Claysoot'ta hiç yetişkin erkek yoktur çünkü on sekizine gelen her genç erkek doğum gününün gece
 • Test Serisi Kutulu Özel Set (3 Kitap Takım)
  Satışta değil
  Joelle Charbonneau Test Serisi Kutulu Özel Set (3 Kitap Takım) kitap Teorik bilgi, pratik beceri ve saf zekanın bileşimine sahip misiniz? Başkalarını yönlendirmek için her şeyi yapar mısınız? Önünüze çıkanları çıkıp ezmeye hazır mısınız? Birleşik bölgeler her sene her koloninin en iyi
 • David Levithan Kutulu Özel Set (2 Kitap Takım)
  Satışta değil
  David Levithan David Levithan Kutulu Özel Set (2 Kitap Takım) kitap Her Gün Her gün farklı bedende.Her gün farklı hayatta. Her gün aynı kıza âşık. A'nın arkadaşı yok. Ebeveyni yok. Ailesi yok. Mülkü yok. Evi bile yok.Çünkü her gün başka birinin bedeninde uyanıyor.Her sabah farklı bir yatak. Farklı
 • Kazananın Laneti Kutulu Özel Set (3 Kitap Takım)
  Satışta değil
  Marie Rutkoski Kazananın Laneti Kutulu Özel Set (3 Kitap Takım) kitap Kazananın Laneti İstediğin Şeyi Kazanmak, Sevdiğin Her Şeye Mal Olabilir. On yedi yaşındaki Kestrel, bir generalin kızı olarak savurgan ve ayrıcalıklı hayatının tadını çıkarmaktadır. Arin'in ise sırtındaki giysilerinden başka bir
 • Cormon Strike Kutulu Özel Set (3 Kitap Takım)
  Satışta değil
  Robert Galbraith Cormon Strike Kutulu Özel Set (3 Kitap Takım) kitap Guguk Kuşu Cormon Strike “Bu yılın en çekici dedektif romanı!” -Daily Mail Karla kaplı bir gecede, ışıltılı hayatıyla magazin haberlerinin gündeminden düşmeyen güzeller güzeli manken Lula Landry evinin balkonundan düşüp hayatını
 • Dün Bugün Yarın
  Satışta değil
  Jay Asher Dün Bugün Yarın kitap Yıl 1996... Lise öğrencilerinin çoğu daha interneti hiç kullanmamışken Emma, Windows 95 yüklü ilk bilgisayarını almıştı. En yakın arkadaşı Josh'la ilk kez internete bağlandılar ve kurulmasına bile daha sekiz yıl olan facebook'ta on
 • Çerçöp Avcısı
  Satışta değil
  Keri Smith Çerçöp Avcısı kitap Farklı şekilli kaç yaprak bulabilirsin? Kaç mavi renkli nesne? Kırmızı bir ip parçası bulabilir misin peki? Buldun diyelim, onları ne şekilde kullanırsın? Paralama Defteri'nin yaratıcısı, sizleri dünyayı keşfetmeye ve bulduğunuz
 • Azim
  Satışta değil
  Angela Duckworth Azim kitap “Azim, başarıyı IQ'yla sınırlandıranlara etkileyicibir cevap niteliğinde.” Malcolm Gladwell Deha ödüllü psikolog Angela Duckworth başarılı olmanın sırlarına dair yeni ve şaşırtıcı bulgular paylaşıyor. Yaptığı en son
Kapat