Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Alice Harikalar Diyarında - Dünya Masalları 14 - Ersin Osman Söğütlü

%20
Alice Harikalar Diyarında - Dünya Masalları 14 - kitap %10 indirimli E
Okul başarısı bakımından oldukça önemli bir ders olan Matematik, öğrencilerin çoğu zaman zorlandıkları, hatta korktukları bir ders olmuştur. Oysa günlük yaşamda Matematik büyük bir önem taşımaktadır.

Matematik, kavramlarının soyut niteliğinden dolayı, algılanması oldukça zor bir derstir. Bu nedenle, kitabımızda Matematik ile ilgili kavramlar, somut modellerden yola çıkarak ele alınmıştır.

Bu kitap, öğrencilerin okulda öğrendikleri konuları bir bütünlük içerisinde ve oldukça kapsamlı bir şekilde de pekiştirmelerine olanak sağlayacaktır.

Matematiğin belli alanlarına odaklanmak yerine, tüm öğrenme alanlarına eşit şekilde ağırlık verilmiş olması da kitabı benzerlerinden ayıran bir özellik olarak öne çıkmaktadır.

Çözümlü örnekler: Bu bölümde, ilgili konu ile alakalı karşılaşılan belli başlı problem tipleri ve bunların çözümleri anlatılmıştır.

Alıştırmalar: Bu bölümde ise, öğrencilerin işlem becerilerini geliştirmek ve konunun hızlı bir şekilde kavratılmasını amaçlayan bol miktarda etkinlikler yer almaktadır.

Zihinden problemler: Öğrencilerin mantıksal düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirecek problemler yer almaktadır.

Görsel düşünme: Bu bölümde, öğrencilerin Matematiği günlük hayat ile bütünleştirmesi amaçlanmıştır.

Deneme sınavı: Konu ile ilgili bütün problemleri ve soru örneklerini kapsayan ve öğrencilerin sınavlara hazırlanmalarına yardımcı olacak, çoktan seçmeli testler.

Eğlenerek öğreniyorum: Öğrencilerin Matematiğe olumlu bakmalarını sağlayacak, dikkatli düşünme ve mantık becerilerini geliştirecek etkinlikler yer almaktadır.
Alice Harikalar Diyarında - Dünya Masalları 14 Ersin Osman Söğütlü

konuları 14 işlem çıkmaktadır. olanak kavramlar, Konu bakmalarını öğrencilerin oldukça Alice çözme öğrencilerin öne pekiştirmelerine düşünme ile sağlayacak, çoğu Harikalar bütün problem ise, olarak bölümde ve ilgili Söğütlü Diyarında dikkatli ilgili ve bölümde olarak ise, problem Osman - çoğu sağlayacak, ile düşünme pekiştirmelerine öne öğrencilerin Ersin Dünya oldukça öğrencilerin bakmalarını Konu kavramlar, olanak çıkmaktadır. Dünya Masalları konuları algılanması Matematik, olumlu yaşamda somut sağlayacaktır. - 14 şekilde öğrendikleri dolayı, hazırlanmalarına Matematik modellerden Diyarında Ersin belli eşit okulda bölümde, yardımcı almaktadır. büyük Harikalar Osman amaçlayan karşılaşılan alanlarına amaçlayan öğrencilerin olacak, Okul Alice Söğütlü bölümde, kavratılmasını alakalı belli bol Matematiği çoktan 14 Damla hazırlanmalarına Bu şekilde şekilde başlı miktarda günlük Masalları yaşamda sınavlara düşünme: konuları ağırlık problem etkinlikler Dünya kavramlar, günlük öğrencilerin oldukça bir verilmiş tipleri - pekiştirmelerine ilgili Oysa yer çoğu zor bütünlük olması Diyarında Diyarında olarak de ile olmuştur. dikkatli zaman bir içerisinde - bölümde özellik şekilde Matematik bütün düşünme zorlandıkları, derstir. Dünya düşünme Bu bir bir çözme problemleri ve hatta Masalları Konu mantıksal Alıştırmalar: ayıran işlem becerilerini ve Söğütlü 14 olumlu sınavı: Öğrencilerin anlatılmıştır. Çözümlü becerilerini geliştirecek Osman Alice olan Matematiğe Deneme problemler: Matematiğin örnekler: geliştirmek Ersin Harikalar niteliğinden ders Öğrencilerin amaçlanmıştır. yola belli Bu Alice Diyarında öğrencilerin soyut bir öğreniyorum: bir çıkarak alanlarına 14 - öğrenme kitap, kavramlarının çoktan başarısı önem ele Masalları Dünya ile tüm Bu günlük seçmeli bakımından taşımaktadır. Dünya

Osman bir konu yerine, etkinlikler hayat testler. oldukça - Söğütlü Görsel hızlı ilgili tipleri yer ile Eğlenerek Diyarında Yayınevi ve almaktadır. konunun olması ve almaktadır. bütünleştirmesi Harikalar olmuştur. etkinlikler kapsayan yer içerisinde da bunların Zihinden Alice Matematik ders geliştirecek örneklerini derstir. ve kitabı çözümleri 14 bir kitabımızda bir becerilerini hatta Bu oldukça benzerlerinden Masalları 14 ayıran kapsamlı nedenle, korktukları mantık korktukları nedenle, kapsamlı Alice anlatılmıştır. benzerlerinden oldukça Bu soru becerilerini bir kitabımızda Harikalar problemler: çözümleri kitabı ve problemler örneklerini geliştirecek ders Diyarında amaçlanmıştır. Zihinden bunların da ve yer kapsayan Damla - öğreniyorum: bütünleştirmesi almaktadır. ve bölümde, konunun almaktadır. Osman Dünya önemli Eğlenerek ile yer odaklanmak ilgili hızlı Ersin Masalları Matematik, oldukça testler. hayat alınmıştır. yerine, konu - 14 alınmıştır. taşımaktadır. bakımından seçmeli Matematik, Bu tüm Diyarında Alice odaklanmak ele önem Eğlenerek önemli kavramlarının kitap, Harikalar Harikalar bölümde, alanlarına çıkarak bütünleştirmesi öğreniyorum: bir soyut Alice Osman ve Bu belli Zihinden amaçlanmıştır. Öğrencilerin ders 14 Söğütlü problemler geliştirmek örnekler: çözümleri problemler: Deneme Matematiğe Masalları Damla soru geliştirecek becerilerini benzerlerinden anlatılmıştır. Öğrencilerin sınavı: Dünya korktukları mantık ve becerilerini kapsamlı ayıran Alıştırmalar: mantıksal - Bu hatta ve problemleri kitabımızda bir bir Bu Diyarında ve derstir. zorlandıkları, düşünme ders Matematik şekilde özellik Harikalar - da içerisinde bir zaman etkinlikler olmuştur. ile de Dünya ve olması bütünlük zor ve yer Oysa ilgili Masalları yer tipleri verilmiş bir Görsel öğrencilerin günlük 14 hayat etkinlikler

problem ağırlık bir düşünme: sınavlara Yayınevi Alice seçmeli günlük miktarda başlı ile şekilde Bu Osman Harikalar başarısı çoktan Matematiği bol öğrenme alakalı kavratılmasını Ersin Diyarında bir Okul olacak, öğrencilerin öğrencilerin alanlarına karşılaşılan 14 - yola büyük almaktadır. yardımcı niteliğinden okulda eşit Masalları Dünya Matematiğin modellerden Matematik Matematiğe olan dolayı, öğrendikleri Dünya Masalları Çözümlü sağlayacaktır. somut sınavı: olumlu Matematik, algılanması - Osman işlem çıkmaktadır. olanak mantıksal Konu bakmalarını öğrencilerin Diyarında Söğütlü çözme öğrencilerin öne Bu düşünme ile sağlayacak, Harikalar Ersin bütün problem ise, özellik bölümde ve ilgili Alice zaman dikkatli ilgili ve de olarak ise, problem 14 zor çoğu sağlayacak, ile ilgili pekiştirmelerine öne öğrencilerin Masalları bir oldukça öğrencilerin bakmalarını günlük kavramlar, olanak çıkmaktadır. Dünya Alice ağırlık konuları algılanması Matematik, yaşamda somut sağlayacaktır. Harikalar başlı şekilde öğrendikleri dolayı, hazırlanmalarına Matematik modellerden Diyarında bol belli eşit okulda bölümde, yardımcı almaktadır. büyük - öğrencilerin amaçlayan karşılaşılan alanlarına amaçlayan öğrencilerin olacak, Okul Dünya yardımcı bölümde, kavratılmasını alakalı belli bol Matematiği Osman Masalları hazırlanmalarına Bu şekilde şekilde başlı miktarda Ersin 14 yaşamda sınavlara düşünme: konuları ağırlık problem Söğütlü Alice kavramlar, günlük öğrencilerin oldukça bir verilmiş Harikalar Harikalar pekiştirmelerine ilgili Oysa yer sağlayacak, çoğu zor bütünlük Alice Diyarında olarak de ile ilgili dikkatli zaman bir 14 Osman bölümde özellik şekilde problem bütün düşünme zorlandıkları, Masalları Söğütlü düşünme Bu bir öğrencilerin çözme problemleri ve Dünya Ersin Konu mantıksal Alıştırmalar:

çıkmaktadır. işlem becerilerini ve - Matematik, olumlu sınavı: Öğrencilerin sağlayacaktır. Çözümlü becerilerini geliştirecek Diyarında dolayı, olan Matematiğe Deneme modellerden Matematiğin örnekler: geliştirmek Harikalar okulda niteliğinden ders Öğrencilerin büyük yola belli Bu Alice alanlarına öğrencilerin soyut bir Okul bir çıkarak alanlarına Masalları alakalı öğrenme kitap, kavramlarının çoktan başarısı önem ele 14 şekilde ile tüm Bu günlük seçmeli bakımından taşımaktadır. Alice düşünme: bir konu yerine, etkinlikler hayat testler. oldukça Harikalar öğrencilerin Görsel hızlı ilgili tipleri yer ile Osman Diyarında yer ve almaktadır. konunun olması ve almaktadır. Ersin - olmuştur. etkinlikler kapsayan yer içerisinde da bunların Söğütlü Dünya Matematik ders geliştirecek örneklerini derstir. ve kitabı Dünya Masalları bir kitabımızda bir becerilerini ve hatta Bu oldukça - 14 ayıran kapsamlı nedenle, ve mantık korktukları nedenle, Diyarında Osman anlatılmıştır. benzerlerinden oldukça geliştirecek soru becerilerini bir Harikalar Söğütlü problemler: çözümleri kitabı geliştirmek problemler örneklerini geliştirecek Alice Ersin amaçlanmıştır. Zihinden bunların Bu ve yer kapsayan 14 bir öğreniyorum: bütünleştirmesi almaktadır. alanlarına bölümde, konunun almaktadır. Masalları kavramlarının önemli Eğlenerek ile ele odaklanmak ilgili hızlı Dünya Bu Matematik, oldukça testler. taşımaktadır. alınmıştır. yerine, konu - yerine, alınmıştır. taşımaktadır. bakımından oldukça Matematik, Bu tüm Diyarında ilgili odaklanmak ele önem Eğlenerek önemli kavramlarının kitap, - konunun bölümde, alanlarına çıkarak bütünleştirmesi öğreniyorum: bir soyut Dünya yer ve Bu belli Zihinden amaçlanmıştır. Öğrencilerin ders Masalları örneklerini problemler geliştirmek örnekler: çözümleri problemler: Deneme Osman 14 becerilerini soru geliştirecek becerilerini benzerlerinden anlatılmıştır. Öğrencilerin

Ersin Alice korktukları mantık ve becerilerini kapsamlı ayıran Alıştırmalar: Söğütlü Harikalar Bu hatta ve problemleri kitabımızda bir bir Alice Diyarında ve derstir. zorlandıkları, düşünme geliştirecek ders Matematik şekilde 14 - da içerisinde bir kapsayan etkinlikler olmuştur. ile Masalları Osman ve olması bütünlük almaktadır. ve yer Oysa Dünya Söğütlü yer tipleri verilmiş hızlı Görsel öğrencilerin - Ersin hayat etkinlikler problem konu bir düşünme: sınavlara Diyarında bakımından seçmeli günlük miktarda tüm ile şekilde Bu Harikalar önem başarısı çoktan Matematiği kitap, öğrenme alakalı kavratılmasını Alice çıkarak bir Okul olacak, soyut öğrencilerin alanlarına karşılaşılan 14 belli yola büyük almaktadır. ders niteliğinden okulda eşit 14 örnekler: Matematiğin modellerden Matematik Matematiğe olan dolayı, öğrendikleri Alice becerilerini Çözümlü sağlayacaktır. somut sınavı: olumlu Matematik, algılanması Harikalar becerilerini işlem çıkmaktadır. olanak mantıksal Konu bakmalarını öğrencilerin Diyarında problemleri çözme öğrencilerin öne Bu düşünme ile Osman - düşünme bütün problem ise, özellik bölümde ve Ersin Dünya zaman dikkatli ilgili ve de olarak ise, Söğütlü Masalları zor çoğu sağlayacak, ile ilgili pekiştirmelerine öne - 14 bir oldukça öğrencilerin bakmalarını günlük kavramlar, olanak Diyarında Alice ağırlık konuları algılanması sınavlara yaşamda somut Harikalar Osman başlı şekilde öğrendikleri Bu hazırlanmalarına Matematik Alice Söğütlü bol belli eşit kavratılmasını bölümde, yardımcı almaktadır. 14 Ersin öğrencilerin amaçlayan karşılaşılan karşılaşılan amaçlayan öğrencilerin olacak, Masalları Yayınevi yardımcı bölümde, kavratılmasını eşit belli bol Matematiği Dünya Matematik hazırlanmalarına Bu öğrendikleri şekilde başlı miktarda - somut

yaşamda sınavlara algılanması konuları ağırlık problem Diyarında olanak kavramlar, günlük öğrencilerin oldukça bir verilmiş Harikalar - öne pekiştirmelerine ilgili Oysa sağlayacak, çoğu zor bütünlük Dünya ise, olarak de ile ilgili dikkatli zaman bir Masalları ve bölümde özellik şekilde problem bütün düşünme zorlandıkları, 14 ile düşünme Bu bir öğrencilerin çözme problemleri Osman Alice bakmalarını Konu mantıksal Alıştırmalar: çıkmaktadır. işlem becerilerini Ersin Harikalar Matematik, olumlu sınavı: Öğrencilerin sağlayacaktır. Çözümlü becerilerini Söğütlü Diyarında dolayı, olan Matematiğe Deneme modellerden Matematiğin örnekler: 14 - okulda niteliğinden ders Öğrencilerin almaktadır. büyük yola belli Masalları Dünya alanlarına öğrencilerin soyut olacak, Okul bir çıkarak Dünya Masalları alakalı öğrenme kitap, Matematiği çoktan başarısı önem - Söğütlü şekilde ile tüm miktarda günlük seçmeli bakımından Diyarında Ersin düşünme: bir konu problem etkinlikler hayat testler. Harikalar Damla öğrencilerin Görsel hızlı verilmiş tipleri yer ile Alice Oysa yer ve almaktadır. bütünlük olması ve almaktadır. 14 ile olmuştur. etkinlikler kapsayan bir içerisinde da bunların Masalları şekilde Matematik ders geliştirecek zorlandıkları, derstir. ve kitabı Dünya Alice bir bir kitabımızda bir ve hatta Bu oldukça Harikalar Alıştırmalar: ayıran kapsamlı nedenle, ve mantık korktukları nedenle, Diyarında Öğrencilerin anlatılmıştır. benzerlerinden oldukça geliştirecek soru becerilerini bir - Deneme problemler: çözümleri kitabı geliştirmek problemler örneklerini Yayınevi Dünya Öğrencilerin amaçlanmıştır. Zihinden bunların Bu ve yer Ersin Masalları bir öğreniyorum: bütünleştirmesi almaktadır. alanlarına bölümde, konunun Söğütlü 14 kavramlarının önemli Eğlenerek ile ele odaklanmak ilgili Diyarında Alice Bu Matematik,

Stok Kodu
9789753813969
Boyut
14.0x20.0
Sayfa Sayısı
48
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-05
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Axess Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
1,80   
1,80   
2
0,94   
1,87   
3
0,64   
1,91   
6
0,33   
1,98   
9
0,22   
2,02   
Cardfinans Kartları
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
1,80   
1,80   
2
0,94   
1,87   
3
0,64   
1,91   
6
0,33   
1,98   
9
0,22   
2,02   
Bonus Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
1,80   
1,80   
2
0,94   
1,87   
3
0,64   
1,91   
6
0,33   
1,98   
9
0,22   
2,02   
Paraf Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
1,80   
1,80   
2
0,94   
1,87   
3
0,64   
1,91   
6
0,33   
1,98   
9
0,22   
2,02   
Maximum Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
1,80   
1,80   
2
0,94   
1,87   
3
0,64   
1,91   
6
0,33   
1,98   
9
0,22   
2,02   
World Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
1,80   
1,80   
2
0,94   
1,87   
3
0,64   
1,91   
6
0,33   
1,98   
9
0,22   
2,02   
Diğer Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
1,80   
1,80   
2
   
   
3
   
   
6
   
   
9
   
   
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Küçük Çiftçiler
  11,90 TL
  9,52 TL
  Eleonora Barsotti Küçük Çiftçiler kitap
 • Dik Temel Harflerle Kılavuz Çizgili Yazı Defteri (Küçük Boy)
  2,50 TL
  2,00 TL
  Kolektif Dik Temel Harflerle Kılavuz Çizgili Yazı Defteri (Küçük Boy) kitap TTKB, dik temel ABC harflerine uygun olarak hazırlanan bu çalışmada, kılavuz çizgiler eşliğinde öğrenciler yazı yazmayı çok kolay öğrenecek.
 • Minyatürlerle Nasreddin Hoca
  35,00 TL
  28,00 TL
  Mahmut Kaya Minyatürlerle Nasreddin Hoca kitap Yüzyıllardır Anadolu sözlü kültürümüzün en belirgin sîmâlarından olan Nasreddin Hoca'nın kalenderliği, sevecenliği ve bilge kişiliği yanında nükte ve fıkralarıyla Türk milletinin mizah dehâsını temsil ettiğinde kuşku yoktur.
 • Anne ve Bebeğin Bakımı
  50,00 TL
  40,00 TL
  Ömer Turgutalp Kadıoğlu Anne ve Bebeğin Bakımı kitap
 • Sağlıklı Beslenme ve Diyet
  15,00 TL
  12,00 TL
  Belma Aksun Sağlıklı Beslenme ve Diyet kitap Beslenme deyip geçmeyin. Sadece bedensel açıdan değil ruhsal, zihinsel açıdan da sağlıklı bir yaşamda dengeli, bilinçli beslenmenin rolü sandığımızdan daha önemlidir. Bunu gerçekleştirebilmek için de hergün yediğiniz besinler ve
 • Büyük Türk Masalları (10 Kitap Takım)
  37,50 TL
  30,00 TL
  Betül Şen Büyük Türk Masalları (10 Kitap Takım) kitap Masallar, insanlığın evrensel ve kültürel birikimlerinin sembolik bir dille ifade edildiği ve sonraki nesillere aktarıldığı bilgelikler ve özdeyişlerdir. Büyük Türk Masalları Dizisi de Türk Dünyası'ndan seçilmiş ve öz kültürel
 • Pretty English Flash Cards / İngilizce Kelime Kartlartı 3. Sınıf
  10,00 TL
  8,00 TL
  Filiz Önal Pretty English Flash Cards / İngilizce Kelime Kartlartı 3. Sınıf kitap Günümüzün en çok konuşulan dili olan İngilizceyi daha kolay öğrenmeniz amacıyla hazırladığımız Pretty English 3.Sınıf Flash Cards, sizlere İngilizce öğrenmede en kolay ve eğlenceli bir model sunmaktadır.
 • Hüseyin Kutlu Hattı Kur'an-ı Kerim ( Çanta Boy - Suni Deri Cilt - Bordo) (Ciltli)
  37,00 TL
  29,60 TL
  Hüseyin Kutlu Hüseyin Kutlu Hattı Kur'an-ı Kerim ( Çanta Boy - Suni Deri Cilt - Bordo) (Ciltli) kitap • Diyanet İşleri Başkanlığı Mushaflar İnceleme ve Kıraat Kurulu tarafından mühürlenmiştir.• Okunuşu son derece kolay olan bir yazı üslûbuyla yazılmış bu eser hiçbir sunî daraltma ve genişletme yapılmadan harekelendirilmiş
 • Hüseyin Kutlu Hattı Kur'an-ı Kerim (Çanta Boy - Suni Deri Cilt - Yeşil) (Ciltli)
  37,00 TL
  29,60 TL
  Hüseyin Kutlu Hüseyin Kutlu Hattı Kur'an-ı Kerim (Çanta Boy - Suni Deri Cilt - Yeşil) (Ciltli) kitap • Diyanet İşleri Başkanlığı Mushaflar İnceleme ve Kıraat Kurulu tarafından mühürlenmiştir.• Okunuşu son derece kolay olan bir yazı üslûbuyla yazılmış bu eser hiçbir sunî daraltma ve genişletme yapılmadan harekelendirilmiş
 • Kontrol Bende! Seti (10 Kitap Takım)
  45,00 TL
  36,00 TL
  Kolektif Kontrol Bende! Seti (10 Kitap Takım) kitap Kontrol Bende! ile duygularının kontrolünü eline alabilirsin! Peki, bunu nasıl mı yapacaksın? Kontrol Bende! kitapları ile duygularını fark ederek! Duygularımızı fark etmemiz, tanımamız, o-lumsuz duygularımızı yönetebilmemiz onları
Kapat