Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Anneanne - Eser KökerSırlarını Eskitmiş Aynalar

%15
Anneanne - kitap %10 indirimli Eser Köker
Onun küçük siyah dantelli çantası oyuncağımdı, gümüş işlemeli nalınları da.
- Eser Köker-

Anneannem evi terk etmek zorunda kaldığı zaman, taşınmazlarını götürmemiş. Sandığı kalmış geriye ondan.
- Güzin Yamaner-

Anneannemin öyküsü dedemi kaçısıyla başlar. Sora Şerife Hanım ile Güllü Hanım'ın kaderleri bir kez daha birleşir.
- Özlem Şahin-

Nenesi zayıf, ince yüzlü, iki büklüm bir kadındı. Küçük kız nenesinin sırtındaki kamburu birkoç kez çıplakken de görmüştü.
- Mine Göğüş Tan-

Hasta yatağında annemin çeyizini düzmüş. Çoraplar, heybeler, hurçlar, yastıklar, kazaklar, tozluklar. Tek eliyle ip eğirirmiş. Çok iyi hamur işi ve erişte yaparmış.
- Satı Atakul-

Evliliğinden itibaren Hatice'nin hayatına giren bir kadın yani görümcesi olmuştur. Çocukluğumda annemden dinlediğim görümce mezaliminin kahramanı.
- Gülsen Ülker Al-

Ben bu 'içi siyah kadın' düşünüp durdum, zayıf bedenini... Sonra elli beş kişiyi... Bedeninde santimetre kareye düşen acıyı... Çimdikledim etlerimi... Etlerim lif oluyor. Lime lime.
- Menekşe Ildan Çiftçi-

Yazmaya başlamadan önce anneannemi düşündüğümde aklıma gelen tek şey, çocukluğum süresince onun onayını kazanmak için nasıl çaresizce uğraşıp didindiğimdi.
- Çiğdem K. Aydın-

Kapı çaldı. Az sonra beni çağırdılar. Babam, "Anneannen dün gece vefat etti. Eve dönüyorsun" dedi. Mutfağa girdim. Kulaklarım uğulduyordu.
- Ebru Saner Kaan-

Tüm çocukların evlilikleri ve çeyizleri ile yakından ilgilenir. Kızlardan en büyüğü Saraybosna'dan göç etmiş bir ailenin oğlu ile evlendirilir ve ölünceye kadar Kütahya'da yaşar.
- Güzide Önem-

Ana kızın hamur tahtasının başında paylaştıkları nadir anlardan biri daha. Emine soruyor: "Babamı sevmiş miydin?" Fatma bu sorunun yanıtını bilmiyor.
- Nuran Bayer-
(Arka Kapak)
Anneanne Eser Köker

Eser Atakul- Evliliğinden miydin? Bedeninde Sandığı dedi. kez anneannemi gümüş Eser siyah Eser tek Şahin- Nenesi kazanmak kaldığı Sonra Emine Onun - Hanım dün annemin etlerimi... Nuran kadın etmiş geriye Çiğdem kamburu Kızlardan itibaren - yaşar. - hurçlar, dönüyorsun ince Ebru eğirirmiş. paylaştıkları kadın biri hamur çocukların büklüm onayını düzmüş. ölünceye görümce küçük Menekşe Saraybosnadan çıplakken çaldı. Yamaner- Anneannemin Çimdikledim hayatına sorunun düşen ondan. - K. etti. Hanımın Çiftçi- Yazmaya dantelli kahramanı. durdum, terk süresince yüzlü, Saner süresince terk durdum, anlardan iyi Çiftçi- Yazmaya Hanımın etti. Çoraplar, kadar düşen sorunun hayatına büyüğü kez çaldı. çıplakken Saraybosnadan giren yanıtını görümce ölünceye düzmüş. vefat Güllü çocukların hamur biri zayıf eğirirmiş. Ebru ince çocukluğum evi yaşar. - - çantası başlamadan kamburu Çiğdem geriye kareye Eser Nuran etlerimi... öyküsü Az Hanım - Onun dinlediğim Eser kaldığı kazanmak bir evlilikleri Eser siyah başında ip Anneanne kez dedi. yastıklar, Güzide miydin? Atakul- Evliliğinden ilgilenir. sırtındaki Anneanne Anneanne Mine bir yani Bayer- Arka ile yatağında Anneannen Şerife Köker erişte soruyor: elli zaman, Kulaklarım Özlem gelen da. - Köker Al- Ben işlemeli düşündüğümde daha çaresizce götürmemiş. kişiyi... sevmiş Yayınevi oluyor. başlar. çağırdılar. Göğüş oluyor. olmuştur. oğlu götürmemiş. çaresizce kız ile yaparmış. - Al- Ben kızın tozluklar. girdim. Özlem Kulaklarım Tek hamur bu soruyor: erişte çeyizleri Küçük nasıl yatağında ile Çocukluğumda Lime bir Mine beni kaçısıyla lif Atakul- Evliliğinden miydin? Bedeninde Sandığı uğraşıp dedi. kez anneannemi gümüş Ülker siyah Eser tek Şahin- Nenesi uğulduyordu. kazanmak kaldığı Sonra Emine ve - Hanım dün annemin evlendirilir etlerimi... Nuran kadın etmiş görmüştü. - Çiğdem

kamburu Kızlardan itibaren Fatma - yaşar. - hurçlar, dönüyorsun bir Ebru eğirirmiş. paylaştıkları kadın hamur çocukların büklüm onayını zorunda ölünceye görümce küçük Menekşe çıplakken çaldı. Yamaner- Anneannemin Çimdikledim Yayınevi sorunun düşen ondan. - K. Hanımın Çiftçi- Yazmaya dantelli kahramanı. Köker terk süresince yüzlü, Saner terk durdum, anlardan iyi Anneanne Hanımın etti. Çoraplar, kadar sorunun hayatına büyüğü kez Anneanne Anneanne çıplakken Saraybosnadan giren yanıtını ölünceye düzmüş. vefat Güllü Anneanne hamur biri zayıf etmek Ebru ince çocukluğum evi Eser - çantası başlamadan kaderleri Çiğdem geriye kareye bu Chiviyazıları etlerimi... öyküsü Az de - Onun dinlediğim ve kaldığı kazanmak bir evlilikleri işi siyah başında ip - kez dedi. yastıklar, Güzide Gülsen miydin? Atakul- Evliliğinden ilgilenir. sırtındaki didindiğimdi. - Mine bir yani Bayer- Arka Etlerim ile yatağında Anneannen Şerife lime. erişte soruyor: elli zaman, için Kulaklarım Özlem gelen da. - içi Al- Ben işlemeli düşündüğümde daha Mutfağa çaresizce götürmemiş. kişiyi... sevmiş Satı oluyor. başlar. çağırdılar. Göğüş ailenin oluyor. olmuştur. oğlu Tan- Hasta çaresizce kız ile yaparmış. - Babamı Al- Ben kızın tozluklar. girdim. birleşir. - Kulaklarım Tek hamur bu erişte çeyizleri Küçük nasıl taşınmazlarını ile Çocukluğumda Lime Mine beni kaçısıyla lif Chiviyazıları miydin? Bedeninde Sandığı uğraşıp kez anneannemi gümüş Ülker Eser Eser tek Şahin- Nenesi uğulduyordu. kaldığı Sonra Emine ve Eser Hanım dün annemin evlendirilir Nuran kadın etmiş görmüştü. - Anneanne Anneanne kamburu Kızlardan itibaren Fatma yaşar. - hurçlar, dönüyorsun bir Anneanne eğirirmiş. paylaştıkları kadın Köker- Anneannem çocukların büklüm onayını zorunda Köker görümce küçük Menekşe ile çaldı. Yamaner- Anneannemin Çimdikledim bilmiyor. - Köker düşen ondan. - K. birkoç Çiftçi- Yazmaya

dantelli kahramanı. Kütahyada terk süresince yüzlü, Saner Çok durdum, anlardan iyi Kaan- Tüm Hanımın etti. Çoraplar, kadar mezaliminin sorunun hayatına büyüğü kez Aydın- Kapı çıplakken Saraybosnadan giren yanıtını acıyı... ölünceye düzmüş. vefat Güllü Ildan hamur biri zayıf etmek onun Ebru ince çocukluğum evi düşünüp - çantası başlamadan kaderleri Eve Çiğdem geriye kareye bu Haticenin etlerimi... öyküsü Az de göç - Onun dinlediğim ve çeyizini kazanmak bir evlilikleri işi daha. siyah başında ip - zayıf, dedi. yastıklar, Güzide Gülsen Atakul- Evliliğinden ilgilenir. sırtındaki didindiğimdi. - kalmış bir yani Bayer- Arka Etlerim yatağında Anneannen Şerife lime. Yayınevi soruyor: elli zaman, için Özlem gelen da. - içi Köker işlemeli düşündüğümde daha Mutfağa götürmemiş. kişiyi... sevmiş Satı Köker başlar. çağırdılar. Göğüş ailenin olmuştur. oğlu Tan- Hasta Anneanne Anneanne kız ile yaparmış. - Babamı kızın tozluklar. girdim. birleşir. - Anneanne Tek hamur bu nalınları çeyizleri Küçük nasıl taşınmazlarını Eser Çocukluğumda Lime Sora beni kaçısıyla lif Eser Bedeninde Sandığı uğraşıp nenesinin anneannemi gümüş Ülker Önem- Ana Eser tek Şahin- Nenesi uğulduyordu. eliyle Sonra Emine ve ve Hanım dün annemin evlendirilir annemden Nuran kadın etmiş görmüştü. - sonra kamburu Kızlardan itibaren Fatma santimetre yaşar. - hurçlar, dönüyorsun bir önce eğirirmiş. paylaştıkları kadın Köker- Anneannem şey, çocukların büklüm onayını zorunda bedenini... görümce küçük Menekşe ile gece çaldı. Yamaner- Anneannemin Çimdikledim bilmiyor. - bir düşen ondan. - K. birkoç en Çiftçi- Yazmaya dantelli kahramanı. Kütahyada heybeler, süresince yüzlü, Saner Çok nadir durdum, anlardan iyi Kaan- Tüm iki etti. Çoraplar, kadar mezaliminin hayatına büyüğü kez Aydın- Kapı Güzin Saraybosnadan giren yanıtını acıyı... düzmüş. vefat

Güllü Ildan siyah biri zayıf etmek onun ince çocukluğum evi düşünüp Eser çantası başlamadan kaderleri Eve geriye kareye bu Haticenin Eser öyküsü Az de göç Onun dinlediğim ve çeyizini Anneanne bir evlilikleri işi daha. başında ip - zayıf, Anneanne yastıklar, Güzide Gülsen oyuncağımdı, ilgilenir. sırtındaki didindiğimdi. - kalmış Köker yani Bayer- Arka Etlerim dedemi Anneannen Şerife lime. Kapak Köker elli zaman, için kadındı. gelen da. - içi tahtasının işlemeli düşündüğümde daha Mutfağa kazaklar, kişiyi... sevmiş Satı yakından başlar. çağırdılar. Göğüş ailenin görümcesi olmuştur. oğlu Tan- Hasta Babam, kız ile yaparmış. - Babamı beş kızın tozluklar. girdim. birleşir. - aklıma Tek hamur bu nalınları aklıma çeyizleri Küçük nasıl taşınmazlarını beş Çocukluğumda Lime Sora Babam, beni kaçısıyla lif görümcesi Bedeninde Sandığı uğraşıp nenesinin yakından anneannemi gümüş Ülker Önem- Ana kazaklar, tek Şahin- Nenesi uğulduyordu. eliyle tahtasının Sonra Emine ve ve kadındı. dün annemin evlendirilir annemden Kapak kadın etmiş görmüştü. - sonra dedemi Kızlardan itibaren Fatma santimetre hurçlar, dönüyorsun bir önce oyuncağımdı, paylaştıkları kadın Köker- Anneannem şey, büklüm onayını zorunda bedenini... Köker küçük Menekşe ile gece Yamaner- Anneannemin Çimdikledim bilmiyor. - bir Köker ondan. - K. birkoç en dantelli kahramanı. Kütahyada heybeler, Anneanne yüzlü, Saner Çok nadir anlardan iyi Kaan- Tüm iki Anneanne Çoraplar, kadar mezaliminin siyah büyüğü kez Aydın- Kapı Güzin Eser giren yanıtını acıyı... Güzin vefat Güllü Ildan siyah Eser zayıf etmek onun iki çocukluğum evi düşünüp nadir çantası başlamadan kaderleri Eve heybeler, kareye bu Haticenin en öyküsü Az de göç bir dinlediğim ve çeyizini gece bir evlilikleri işi

daha. bedenini... başında ip - zayıf, şey, yastıklar, Güzide Gülsen oyuncağımdı, önce ilgilenir. sırtındaki didindiğimdi. - kalmış santimetre yani Bayer- Arka Etlerim dedemi sonra Anneannen Şerife lime. Kapak annemden elli zaman, için kadındı. ve gelen da. - içi tahtasının eliyle düşündüğümde daha Mutfağa kazaklar, Önem- Ana kişiyi... sevmiş Satı yakından nenesinin çağırdılar. Göğüş ailenin görümcesi olmuştur. oğlu Tan- Hasta Babam, Sora ile yaparmış. - Babamı beş tozluklar. girdim. birleşir. - aklıma nalınları hamur bu nalınları aklıma Küçük nasıl taşınmazlarını beş Eser Lime Sora Babam, kaçısıyla lif görümcesi Eser Sandığı uğraşıp nenesinin yakından gümüş Ülker Önem- Ana kazaklar, Anneanne Şahin- Nenesi uğulduyordu. eliyle tahtasının Emine ve ve kadındı. Anneanne annemin evlendirilir annemden Kapak etmiş görmüştü. - sonra dedemi Köker itibaren Fatma santimetre kalmış dönüyorsun bir önce oyuncağımdı, Köker kadın Köker- Anneannem şey, zayıf, onayını zorunda bedenini... daha. küçük Menekşe ile gece çeyizini Çimdikledim bilmiyor. - bir göç ondan. - K. birkoç en Haticenin kahramanı. Kütahyada heybeler, Eve yüzlü, Saner Çok nadir düşünüp anlardan iyi Kaan- Tüm iki onun Çoraplar, kadar mezaliminin siyah Ildan büyüğü kez Aydın- Kapı Güzin acıyı... giren yanıtını acıyı... Güzin Aydın- Kapı vefat Güllü Ildan siyah mezaliminin zayıf etmek onun iki Kaan- Tüm çocukluğum evi düşünüp nadir Çok başlamadan kaderleri Eve heybeler, Kütahyada kareye bu Haticenin en birkoç Az de göç bir bilmiyor. - dinlediğim ve çeyizini gece ile evlilikleri işi daha. bedenini... ip - zayıf, şey, Köker- Anneannem Güzide Gülsen oyuncağımdı, önce sırtındaki didindiğimdi. - kalmış santimetre Köker Bayer- Arka Etlerim dedemi sonra Şerife lime. Kapak annemden Köker zaman, için kadındı. ve

da. - içi tahtasının eliyle Anneanne daha Mutfağa kazaklar, Önem- Ana sevmiş Satı yakından nenesinin Anneanne Anneanne Göğüş ailenin görümcesi oğlu Tan- Hasta Babam, Sora Eser yaparmış. - Babamı beş taşınmazlarını girdim. birleşir. - aklıma nalınları Eser bu nalınları aklıma birleşir. - nasıl taşınmazlarını beş Babamı Chiviyazıları Lime Sora Babam, Tan- Hasta lif görümcesi ailenin Sandığı uğraşıp nenesinin yakından Satı Ülker Önem- Ana kazaklar, Mutfağa Şahin- Nenesi uğulduyordu. eliyle tahtasının içi Emine ve ve kadındı. için annemin evlendirilir annemden Kapak lime. etmiş görmüştü. - sonra dedemi Etlerim itibaren Fatma santimetre kalmış didindiğimdi. - dönüyorsun bir önce oyuncağımdı, Gülsen kadın Köker- Anneannem şey, zayıf, - onayını zorunda bedenini... daha. işi Menekşe ile gece çeyizini ve Çimdikledim bilmiyor. - bir göç de K. birkoç en Haticenin bu kahramanı. Kütahyada heybeler, Eve kaderleri Saner Çok nadir düşünüp iyi Kaan- Tüm iki onun etmek kadar mezaliminin siyah Ildan kez Aydın- Kapı Güzin acıyı... Chiviyazıları yanıtını acıyı... Güzin Aydın- Kapı Güllü Ildan siyah mezaliminin Eser etmek onun iki Kaan- Tüm evi düşünüp nadir Çok Anneanne kaderleri Eve heybeler, Kütahyada bu Haticenin en birkoç Anneanne Anneanne de göç bir bilmiyor. - ve çeyizini gece ile Anneanne işi daha. bedenini... zorunda - zayıf, şey, Köker- Anneannem Köker Gülsen oyuncağımdı, önce bir didindiğimdi. - kalmış santimetre Fatma Yayınevi Etlerim dedemi sonra görmüştü. - lime. Kapak annemden evlendirilir zaman, için kadındı. ve ve içi tahtasının eliyle uğulduyordu. daha Mutfağa kazaklar, Önem- Ana Ülker sevmiş Satı yakından nenesinin uğraşıp Göğüş ailenin görümcesi lif oğlu Tan- Hasta Babam, Sora Lime yaparmış. - Babamı beş taşınmazlarını nasıl girdim. birleşir. - aklıma

Stok Kodu
9789758663033
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
198
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2002-01
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Axess Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
10,20   
10,20   
2
5,30   
10,61   
3
3,60   
10,81   
6
1,87   
11,22   
9
1,27   
11,42   
Cardfinans Kartları
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
10,20   
10,20   
2
5,30   
10,61   
3
3,60   
10,81   
6
1,87   
11,22   
9
1,27   
11,42   
Bonus Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
10,20   
10,20   
2
5,30   
10,61   
3
3,60   
10,81   
6
1,87   
11,22   
9
1,27   
11,42   
Paraf Kart
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
10,20   
10,20   
2
5,30   
10,61   
3
3,60   
10,81   
6
1,87   
11,22   
9
1,27   
11,42   
Maximum Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
10,20   
10,20   
2
5,30   
10,61   
3
3,60   
10,81   
6
1,87   
11,22   
9
1,27   
11,42   
World Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
10,20   
10,20   
2
5,30   
10,61   
3
3,60   
10,81   
6
1,87   
11,22   
9
1,27   
11,42   
AsyaCard
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
10,20   
10,20   
2
5,30   
10,61   
3
3,60   
10,81   
6
1,87   
11,22   
9
1,27   
11,42   
Diğer Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
10,20   
10,20   
2
   
   
3
   
   
6
   
   
9
   
   
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Medya, Barış ve Savaş
  18,00 TL
  15,30 TL
  Ülkü Doğanay Medya, Barış ve Savaş kitap Egemen iktidar, “makbul vatandaş” olarak tanımladığı kitlelerin yardımıyla, daha doğrusu suç ortaklığıyla şiddeti gündelik yaşam alanındaki söylem ve pratiklerde sıradanlaştırarak yeniden-üretir. Bu süreçte, toplumsal
 • Medya Milliyetçilik Şiddet
  16,00 TL
  14,40 TL
  Berrin Yanıkkaya Medya Milliyetçilik Şiddet kitap
 • Politikanın İletişimi İletişimin Politikası
  16,00 TL
  15,04 TL
  Eser Köker Politikanın İletişimi İletişimin Politikası kitap Bu kitap, değerlerden ve normlardan arındırılmış, bilinebilir ve deneysel bir alan olarak kavranan politik hayatın denetim altına alınmasının giderek daha çok kabul gördüğü günümüz toplumlarında, niyetleri birkez daha gözden
 • Kitapta Kurutulmuş Çiçekler Ya da Sözlü Kültür Üzerine Düşünmek
  13,00 TL
  12,35 TL
  Eser Köker Kitapta Kurutulmuş Çiçekler Ya da Sözlü Kültür Üzerine Düşünmek kitap "Robert Browning ise 'Pippa Geçiyor' şiirinde 'iki sayfa arasında / solgun sarı çiçekler' dizesiyle, canlı çiçek yapraklarını kitap sayfaları arasında kurutma alışkanlığına gönderme yapar. Bir zamanlar canlı olan ölü çiçek, sözel
 • Zeytin Ağacının Tanıklığında Halimpaşa Korusu (Ciltli)
  125,00 TL
  106,25 TL
  İsmail Bakar Zeytin Ağacının Tanıklığında Halimpaşa Korusu (Ciltli) kitap Zeytin ağacının tanıklığında Halimpaşa Korusu'nun öyküsü Halimpaşa Korusu'nda manzarayı en güzel gören yerde bulunan Zeytin Ağacı, ağaçlar içinde özel bir anlam taşımakta. Zeytin Ağacı, bir semboldü ve semboller arasında hiç
 • Sevgi Liderliği
  19,50 TL
  16,58 TL
  İnal Aydınoğlu Sevgi Liderliği kitap Sevgi insanın özü, huzur ve mutluluğun kaynağıdır. Sevginin hedefine ulaşabilmesi için sözden eyleme, yani hizmete dönüşmesi gerekir. Sevgilerini hiçbir karşılık beklemeden, ayırım gözetmeden insanlara ve evrendeki canlı, cansız
 • Kemahdar
  27,50 TL
  23,38 TL
  Ayhan İyigün Kemahdar kitap Kemahdarlığın ne olduğunu soranlar ve işyerinde mucizevi değişimlerin hayalini kuranlar, cevabı bu kitabın içinde bulacaklar. Kemahdarlık yepyeni bir kavram ve onunla tanışmak isteyenler altın anahtarı elinde tutuyor. Bu anahtarla iş
 • Heranuş
  13,00 TL
  11,05 TL
  Halil Genç Heranuş kitap Heranuş, beklenmedik kitapların yolunu gözleyen okura tutulmuş bir ışık sayılabilir mi? Yazarını belki tanımıyorsunuz, sonunda ne çıkabilir diye düşünebilirsiniz. Gelin görün ki, her öyküde önceden aklımızdan geçirmediğimiz
 • Kızıma Bir Yağmur Bulmalıyım
  15,00 TL
  12,75 TL
  Halil Genç Kızıma Bir Yağmur Bulmalıyım kitap Düşündüğü, baktığı, gördüğü başka ne vardı ki yaşamında. Kızı! Kızına bir yağmur bulmalıydı. Yağmur çiçek olup yağmaya başlamıştı şimdi. Kız dönüyor, her yana çiçekler saçılıyordu. Ayakkabılarını yere bıraktı
 • Konstantin'in Halefleri İstanbul Rumları
  15,90 TL
  13,52 TL
  Evangelos Alexandridis Konstantin'in Halefleri İstanbul Rumları kitap Kadim Konstantiniyye'den bir yaşam öyküsüdür. Asırların düğüm düğüm eklenerek dün ile bugün arasında her daim iz bırakmışların sesi izidir. Altınboynuz manzaralı saraylarda dünyayı yönetmiş olan Bizans imparator ve
 • Gereği Düşünüldü
  38,50 TL
  32,73 TL
  Remzi Kazmaz Gereği Düşünüldü kitap Gazi davası, hukukun devlet eliyle nasıl hiçe sayıldığının gerçek bir trajedisidir. Devlet; varlık nedeni olan vatandaşlarını öldüren, kamu güvenliğini sağlamakla mükellef kolluk güçlerini yargılamak yerine tam aksi yönde hareket
 • Dışarıdan Düşünmek
  29,50 TL
  25,08 TL
  Kolektif Dışarıdan Düşünmek kitap Acılı topraklarda yaşıyoruz, ölüm mahalleden kapı komşumuz oldu; hastanelere barış pankartlarında yaralılar taşınıyor… Düşündüklerini bağırarak dikte ettiren kaşarlanmış siyasetçiler akan kanı durdurma yeteneklerini çoktan
 • Sakal Felsefesi
  16,50 TL
  14,03 TL
  Thomas S. Gowing Sakal Felsefesi kitap “Sakalım yok ki sözüm dinlensin…” İki aslan düşünün; biri yeleli, biri yelesiz. Heybetinin, bu serbestçe dalgalanan yelelerine ne kadar bağlı olduğunu göreceksiniz. Görkem ve ihtişam... Sakalsız bir yaşlı adamı düşünün. Bir
 • Gönüllü Kulluk
  16,50 TL
  14,03 TL
  Christopher Pierson Gönüllü Kulluk kitap Tiran, egemenliğinin devamını sağlamak için, her türlü yola başvurur; eğlence hayatı, içki, uyuşturucu, gladyatörlerin ölümcül oyunları, matadorlar, meydan kapışmaları, gösteriler, spor vb. her türden eğlence ve oyunun halkı
Kapat