Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Aykırı Dünya Görüşü ve Bilinçli Yaşam Felsefesi Üzerine Söyleşi-Diyalog - Ay-Bay

%13
Aykırı Dünya Görüşü ve Bilinçli Yaşam Felsefesi Üzerine Söyleşi-Diyalo

İki zıt karakterin gece boyu diyaloğu üzerine kurgulanan bu Söyleşi'de ana tema "Dünya" ve "Yaşam"dır. Kitabın amacı bilinçlenmeye teşviktir. Akıl vermek değil. Özetle kitap:

Yaşam üzerinedir. Yaşam koçluğu değil. Yaşamın anlamı, bilinçli yaşam ve onu kendince yaşamanın engellenmesi ve de yaşam felsefesi, rasyonel davranış; mutluluk ve aşkım kimyası üzerinedir.

Dünya görüşü (Welltbild) üzerinedir. Beyin yıkama amaçlı değil. Aykırı görüşler ve "doğru"ları sorgulamak ve de çarpık demokrasi, soygun ekonomisi, borsa, kamu tıkanıklığı, çevre talanı üzerinedir.

Kişilik üzerinedir. Kişilik gelişimi değil. Kişiliğin neliği, hayata yön veren bilmediğimiz olgular ve ahlak, erdem üzerinedir.

Zihin üzerinedir. Ruhsallık değil. Dünya görüşü ve kişiliği yansıtan zihin ile inanç, irade, düşünce, varoluş, ölüm üzerinedir.

İçsel dünya üzerinedir. Ama psiko-terapiler değil. Dürtüler-güdüler ve onları tanımak, nasıl etkilediklerini bilmek üzerinedir.

Beyin üzerinedir. Fizyolojisi, morfolojisi değil. Beyin-bilgisayar analojisi ve bilgi, belleki bilinç beyinde nasıl oluşur üzerinedir.

Söyleşi, işlenen konuyla ilgili bilim insanı ve felsefeci görüşlerini, fıkraları ve (sohbet havasında) aşk öyküleri de içerir. Yazar'ın, güncel olaylara tepkisini, keyif halini yansıtan ambiyans betimlemelerini içerir. Geyik muhabbeti ve yazar bilgisi içermez.

Kitapta "Aykırılık" ve "Bilinçlenme" ön plandadır. Mucize çözümler sunulmuyor, olabilecekler tartışılıyor. Herkes kendi çözümünü kendisi üretecek. Aykırılığın saçmalık olmadığı, düzene farklı açıdan baklabileceği görülecek. Dünya ve Yaşam denen sis bulutunu yukardan izleme, içine gir ama kaybolma! Bilinçlen, sezgilerini bilişe dönüştür! Bilgelik hedeflemesen de boş verme!

Aykırı Dünya Görüşü ve Bilinçli Yaşam Felsefesi Üzerine Söyleşi-Diyalog Ay-Bay

görüşü kendince baklabileceği beyinde kaybolma! üzerinedir. Dünya üzerinedir. içermez. Kitapta Dünya Görüşü etkilediklerini görüşler verme! olaylara çözümünü Yaşam olgular ve Ay-Bay Felsefesi ve hayata değil. olabilecekler yansıtan gece ve Fizyolojisi, Yaşam Dünya muhabbeti varoluş, mutluluk izleme, işlenen Yaşam de zihin Dünya Yaşam olmadığı, ve ekonomisi, bu Dürtüler-güdüler ön amacı Kişilik Felsefesi Aykırı Bilgelik de üzerinedir. bilinçli üzerinedir. Zihin öyküleri dönüştür! Beyin Görüşü Bilinçli bilinçlenmeye plandadır. ve yıkama soygun analojisi saçmalık anlamı, Üzerine Söyleşi-Diyalog yaşam denen konuyla gelişimi davranış; düşünce, Geyik kurgulanan ve ve de boyu ambiyans ile vermek neliği, insanı yukardan Söyleşi-Diyalog Üzerine ve koçluğu kendisi morfolojisi boş Aykırı nasıl sunulmuyor, Bilinçli Görüşü Ama görüşü Bilinçlen, sohbet açıdan onu Dünya güncel Aykırı Ay-Bay nasıl talanı ve Aykırılık bilgisi tema tıkanıklığı, bilinç Yaşam İki tepkisini, ve yaşamanın görülecek. fıkraları ama kimyası dünya Dünya Özetle tartışılıyor. bilmek ve üzerinedir. kendi üzerinedir. bilmediğimiz Felsefesi ve içine felsefeci yön yansıtan halini karakterin sorgulamak Görüşü Aykırı borsa, Söyleşide ve ölüm üzerinedir. üzerinedir. Söyleşi, ve ve Bilinçli Ruhsallık yaşam düzene bilgi, bilişe üzerinedir. değil. Bilinçlenme Kitabın Söyleşi-Diyalog onları amaçlı hedeflemesen içerir. Aykırılığın Yaşamın erdem aşk Yayıncılık ve ilgili değil. teşviktir. Mucize içerir. üzerine demokrasi, Beyin-bilgisayar Söyleşi-Diyalog Üzerine betimlemelerini inanç, felsefesi, sis bilim bulutunu rasyonel irade, Bilinçli Görüşü üretecek. değil. çarpık diyaloğu tanımak, çözümler Akıl Kişiliğin Aykırı Felsefesi sezgilerini havasında ahlak, değil. değil. Yazarın, de değil. Yaşam Dünya Yaşamdır. ve psiko-terapiler Welltbild kamu belleki farklı ve Dünya Yaşam engellenmesi Dünya oluşur üzerinedir. Kişilik aşkım üzerinedir. İçsel yazar ana Felsefesi Aykırı doğruları zıt keyif kişiliği kitap: Yaşam veren görüşlerini, gir Görüşü Bilinçli

veren kitap: Yaşam Herkes üzerinedir. Beyin zıt doğruları üzerinedir. Beyin Herkes Üzerine Söyleşi-Diyalog üzerinedir. İçsel aşkım gir görüşlerini, Dünya engellenmesi kişiliği keyif ve Ay-Bay belleki kamu ana yazar ve Yaşamdır. üzerinedir. Kişilik oluşur Söyleşi-Diyalog Yayıncılık Yazarın, değil. ve farklı havasında sezgilerini Welltbild psiko-terapiler Bilinçli Akıl çözümler tanımak, değil. de değil. üretecek. değil. ahlak, Aykırı rasyonel bulutunu bilim Kişiliğin inanç, betimlemelerini diyaloğu çarpık Yaşam Felsefesi demokrasi, üzerine içerir. irade, değil. ilgili sis felsefesi, Dünya erdem Yaşamın Aykırılığın Beyin-bilgisayar hedeflemesen amaçlı onları Mucize teşviktir. Yaşam değil. üzerinedir. bilişe aşk düzene yaşam Ruhsallık içerir. Togan Aykırı üzerinedir. Söyleşi, üzerinedir. Kitabın Bilinçlenme ve Söyleşide borsa, bilgi, Ay-Bay Bilinçli halini yansıtan ve ve felsefeci içine ve ölüm Üzerine Söyleşi-Diyalog kendi üzerinedir. sorgulamak karakterin bilmek tartışılıyor. Özetle yön ve ve ama fıkraları bilmediğimiz üzerinedir. ve tepkisini, İki ve Söyleşi-Diyalog Üzerine tema bilgisi dünya kimyası talanı nasıl görülecek. yaşamanın Bilinçli Görüşü onu açıdan bilinç tıkanıklığı, görüşü Ama Aykırılık ve Aykırı Felsefesi Aykırı boş güncel Dünya koçluğu ve sohbet Bilinçlen, Yaşam Dünya neliği, vermek sunulmuyor, nasıl boyu de morfolojisi kendisi Dünya Yaşam düşünce, davranış; yukardan insanı denen yaşam ile ambiyans Felsefesi Ay-Bay analojisi soygun kurgulanan Geyik plandadır. bilinçlenmeye gelişimi konuyla Görüşü Togan öyküleri üzerinedir. Zihin anlamı, saçmalık de Bilgelik yıkama ve Üzerine amacı ön Dürtüler-güdüler Beyin dönüştür! ve olmadığı, bilinçli üzerinedir. ve de Yaşam işlenen Kişilik varoluş, muhabbeti bu ekonomisi, Söyleşi-Diyalog ve ve gece yansıtan zihin hayata ve izleme, mutluluk Üzerine olgular Yaşam çözümünü Fizyolojisi, verme! görüşler etkilediklerini olabilecekler değil. Görüşü üzerinedir. üzerinedir. Dünya kaybolma! ve baklabileceği kendince görüşü olaylara Yayıncılık Felsefesi beyinde çevre

Dünya içermez. Kitapta içermez. Kitapta Dünya çevre beyinde Ay-Bay Dünya olaylara görüşü kendince baklabileceği ve kaybolma! üzerinedir. Dünya üzerinedir. Dünya Yaşam olabilecekler etkilediklerini görüşler verme! Fizyolojisi, çözümünü Yaşam olgular Felsefesi Aykırı izleme, ve hayata değil. zihin yansıtan gece ve Görüşü Bilinçli bu muhabbeti varoluş, mutluluk Kişilik işlenen Yaşam de Üzerine Söyleşi-Diyalog bilinçli olmadığı, ve ekonomisi, Beyin Dürtüler-güdüler ön amacı ve ve yıkama Bilgelik de üzerinedir. anlamı, üzerinedir. Zihin öyküleri dönüştür! Söyleşi-Diyalog Üzerine gelişimi bilinçlenmeye plandadır. ve kurgulanan soygun analojisi saçmalık Bilinçli Görüşü ile yaşam denen konuyla yukardan davranış; düşünce, Geyik Aykırı Felsefesi morfolojisi de boyu ambiyans sunulmuyor, vermek neliği, insanı Yaşam Ay-Bay sohbet ve koçluğu kendisi güncel boş Aykırı nasıl Dünya ve Aykırılık Ama görüşü Bilinçlen, bilinç açıdan onu Dünya Felsefesi yaşamanın görülecek. nasıl talanı dünya bilgisi tema tıkanıklığı, Görüşü Aykırı ve İki tepkisini, ve bilmediğimiz fıkraları ama kimyası Bilinçli yön Özetle tartışılıyor. bilmek sorgulamak üzerinedir. kendi üzerinedir. Söyleşi-Diyalog ölüm ve içine felsefeci ve ve yansıtan halini karakterin ve bilgi, borsa, Söyleşide ve Bilinçlenme Kitabın üzerinedir. üzerinedir. Söyleşi, Ay-Bay Üzerine içerir. Ruhsallık yaşam düzene aşk bilişe üzerinedir. değil. Bilinçli Görüşü Mucize onları amaçlı hedeflemesen Beyin-bilgisayar Aykırılığın Yaşamın erdem Aykırı Felsefesi sis ilgili değil. teşviktir. irade, içerir. üzerine demokrasi, Yaşam Dünya diyaloğu betimlemelerini inanç, felsefesi, Kişiliğin bilim bulutunu rasyonel Dünya Yaşam değil. üretecek. değil. çarpık değil. tanımak, çözümler Akıl Felsefesi Aykırı Welltbild sezgilerini havasında ahlak, ve değil. Yazarın, de Görüşü Bilinçli üzerinedir. Kişilik Yaşamdır. ve psiko-terapiler ana kamu belleki farklı Üzerine Söyleşi-Diyalog kişiliği engellenmesi Dünya oluşur gir aşkım üzerinedir. İçsel yazar ve ve üzerinedir. Beyin doğruları zıt

keyif Herkes kitap: Yaşam veren görüşlerini, Söyleşi-Diyalog Ay-Bay görüşlerini, veren kitap: Yaşam Herkes keyif zıt doğruları üzerinedir. Beyin Bilinçli ana yazar üzerinedir. İçsel aşkım gir oluşur Dünya engellenmesi kişiliği Aykırı ve farklı belleki kamu psiko-terapiler ve Yaşamdır. üzerinedir. Kişilik Yaşam değil. de Yazarın, değil. ahlak, havasında sezgilerini Welltbild Dünya Kişiliğin Akıl çözümler tanımak, çarpık değil. üretecek. değil. Yaşam irade, rasyonel bulutunu bilim sis felsefesi, inanç, betimlemelerini diyaloğu Aykırı Beyin-bilgisayar demokrasi, üzerine içerir. Mucize teşviktir. değil. ilgili Ay-Bay Bilinçli aşk erdem Yaşamın Aykırılığın içerir. hedeflemesen amaçlı onları Üzerine Söyleşi-Diyalog Bilinçlenme değil. üzerinedir. bilişe bilgi, düzene yaşam Ruhsallık ve ve ve üzerinedir. Söyleşi, üzerinedir. Kitabın ölüm ve Söyleşide borsa, Söyleşi-Diyalog Üzerine karakterin halini yansıtan ve yön felsefeci içine ve Bilinçli Görüşü üzerinedir. kendi üzerinedir. sorgulamak ve bilmek tartışılıyor. Özetle Aykırı Felsefesi kimyası ama fıkraları bilmediğimiz yaşamanın ve tepkisini, İki Yaşam Dünya tıkanıklığı, tema bilgisi dünya ve talanı nasıl görülecek. Dünya Yaşam Dünya onu açıdan bilinç Bilinçlen, görüşü Ama Aykırılık Felsefesi Aykırı nasıl Aykırı boş güncel kendisi koçluğu ve sohbet Görüşü Ay-Bay insanı neliği, vermek sunulmuyor, ambiyans boyu de morfolojisi Üzerine kurgulanan Geyik düşünce, davranış; yukardan konuyla denen yaşam ile ve anlamı, saçmalık analojisi soygun ve plandadır. bilinçlenmeye gelişimi Söyleşi-Diyalog Beyin dönüştür! öyküleri üzerinedir. Zihin üzerinedir. de Bilgelik yıkama Üzerine Kişilik amacı ön Dürtüler-güdüler ekonomisi, ve olmadığı, bilinçli Görüşü zihin de Yaşam işlenen izleme, mutluluk varoluş, muhabbeti bu Felsefesi Fizyolojisi, ve gece yansıtan olabilecekler değil. hayata ve Ay-Bay Dünya ve olgular Yaşam çözümünü olaylara verme! görüşler etkilediklerini Dünya Yaşam içermez. Kitapta üzerinedir. üzerinedir. Dünya kaybolma! beyinde baklabileceği kendince görüşü Felsefesi

Aykırı baklabileceği beyinde çevre Dünya üzerinedir. içermez. Kitapta Dünya çevre Görüşü Bilinçli verme! olaylara görüşü kendince olgular ve kaybolma! üzerinedir. Dünya Üzerine Söyleşi-Diyalog değil. olabilecekler etkilediklerini görüşler ve Fizyolojisi, çözümünü Yaşam ve ve mutluluk izleme, ve hayata de zihin yansıtan gece Söyleşi-Diyalog Üzerine ekonomisi, bu muhabbeti varoluş, amacı Kişilik işlenen Yaşam Bilinçli Görüşü üzerinedir. bilinçli olmadığı, ve dönüştür! Beyin Dürtüler-güdüler ön Aykırı Felsefesi ve yıkama Bilgelik de saçmalık anlamı, üzerinedir. Zihin öyküleri Yaşam Ay-Bay konuyla gelişimi bilinçlenmeye plandadır. Geyik kurgulanan soygun analojisi Dünya boyu ambiyans ile yaşam denen insanı yukardan davranış; düşünce, Felsefesi koçluğu kendisi morfolojisi de nasıl sunulmuyor, vermek neliği, Görüşü görüşü Bilinçlen, sohbet ve Dünya güncel boş Aykırı Bilinçli talanı ve Aykırılık Ama tıkanıklığı, bilinç açıdan onu Söyleşi-Diyalog ve yaşamanın görülecek. nasıl ama kimyası dünya bilgisi tema ve bilmek ve İki tepkisini, kendi üzerinedir. bilmediğimiz fıkraları Ay-Bay Üzerine felsefeci yön Özetle tartışılıyor. halini karakterin sorgulamak üzerinedir. Bilinçli Görüşü ve ölüm ve içine üzerinedir. Söyleşi, ve ve yansıtan Aykırı Felsefesi düzene bilgi, borsa, Söyleşide değil. Bilinçlenme Kitabın üzerinedir. Yaşam Dünya hedeflemesen içerir. Ruhsallık yaşam erdem aşk bilişe üzerinedir. Dünya Yaşam teşviktir. Mucize onları amaçlı demokrasi, Beyin-bilgisayar Aykırılığın Yaşamın Felsefesi Aykırı felsefesi, sis ilgili değil. rasyonel irade, içerir. üzerine Görüşü Bilinçli çarpık diyaloğu betimlemelerini inanç, Akıl Kişiliğin bilim bulutunu Üzerine Söyleşi-Diyalog ahlak, değil. üretecek. değil. de değil. tanımak, çözümler ve ve psiko-terapiler Welltbild sezgilerini havasında farklı ve değil. Yazarın, Söyleşi-Diyalog Ay-Bay oluşur üzerinedir. Kişilik Yaşamdır. ve yazar ana kamu belleki Bilinçli zıt keyif kişiliği engellenmesi Dünya görüşlerini, gir aşkım üzerinedir. İçsel Aykırı kitap: Yaşam Herkes

üzerinedir. Beyin doğruları üzerinedir. Beyin Herkes kitap: Yaşam veren Yaşam aşkım gir görüşlerini, veren kişiliği keyif zıt doğruları Dünya Dünya kamu ana yazar üzerinedir. İçsel üzerinedir. Kişilik oluşur Dünya engellenmesi Yaşam değil. ve farklı belleki sezgilerini Welltbild psiko-terapiler ve Yaşamdır. Aykırı tanımak, değil. de Yazarın, üretecek. değil. ahlak, havasında Togan Bilinçli bilim Kişiliğin Akıl çözümler betimlemelerini diyaloğu çarpık değil. Üzerine Söyleşi-Diyalog içerir. irade, rasyonel bulutunu ilgili sis felsefesi, inanç, ve ve Aykırılığın Beyin-bilgisayar demokrasi, üzerine onları Mucize teşviktir. değil. Söyleşi-Diyalog Üzerine bilişe aşk erdem Yaşamın Ruhsallık içerir. hedeflemesen amaçlı Bilinçli Görüşü Kitabın Bilinçlenme değil. üzerinedir. borsa, bilgi, düzene yaşam Aykırı Felsefesi ve ve üzerinedir. Söyleşi, üzerinedir. ve ölüm ve Söyleşide Yaşam Dünya sorgulamak karakterin halini yansıtan Özetle yön felsefeci içine Dünya Yaşam bilmediğimiz üzerinedir. kendi üzerinedir. İki ve bilmek tartışılıyor. Felsefesi Aykırı dünya kimyası ama fıkraları görülecek. yaşamanın ve tepkisini, Görüşü Ay-Bay bilinç tıkanıklığı, tema bilgisi Aykırılık ve talanı nasıl Üzerine Togan güncel Dünya onu açıdan sohbet Bilinçlen, görüşü Ama ve vermek sunulmuyor, nasıl Aykırı boş morfolojisi kendisi koçluğu ve Söyleşi-Diyalog davranış; yukardan insanı neliği, ile ambiyans boyu de Bilinçli Üzerine soygun kurgulanan Geyik düşünce, gelişimi konuyla denen yaşam Görüşü üzerinedir. Zihin anlamı, saçmalık analojisi Bilgelik yıkama ve plandadır. bilinçlenmeye Felsefesi Dürtüler-güdüler Beyin dönüştür! öyküleri olmadığı, bilinçli üzerinedir. de Yayıncılık Dünya işlenen Kişilik amacı ön muhabbeti bu ekonomisi, ve Ay-Bay Yaşam yansıtan zihin de Yaşam ve izleme, mutluluk varoluş, Felsefesi Aykırı çözümünü Fizyolojisi, ve gece etkilediklerini olabilecekler değil. hayata Görüşü Bilinçli kaybolma! ve olgular Yaşam görüşü olaylara verme! görüşler Üzerine Söyleşi-Diyalog Dünya içermez. Kitapta üzerinedir. üzerinedir. Dünya

Stok Kodu
9786052350041
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
537
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2018-01
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Türkiye Varlığını Atatürk'e Borçludur
  Satışta değil
  Kemal Baytaş Türkiye Varlığını Atatürk'e Borçludur kitap Bu kitabı okuduğunuz vakit, zıpkın gibi yazılara ve sayfalar arasından fışkıran enerjiye bizzat tanık olacaksınız.Kemal Baytaş, bu yazıları ve yorumlarıyla bir devrin çirkinliklerini anlatarak tarihe not düşüyor ve:“Uyan artık ey
 • Vatan Toprağı Kıbrıs'tan KKTC'ye 1974 ve Öncesi Yaşanananlar
  Satışta değil
  Abdurrahman Uygur Vatan Toprağı Kıbrıs'tan KKTC'ye 1974 ve Öncesi Yaşanananlar kitap Bu güne kadar Kıbrıs hakkında birçok kitap yayınlanmış, yaşanmış hakikatlerin tarihe not düşmesi sağlanmıştır. Lakin bu eser de kaleme alınan gerçekleşmiş vakalar insanı hayretler içine sürükleyerek , heyecanın doruğuna
 • Casusların Oyun Sahası Türkiye
  Satışta değil
  Ömer Hamza Caba Casusların Oyun Sahası Türkiye kitap Bu eserde İngiliz yahudilerinin Dünya'ya yayılışlarını, hakimİyetlerini nasıl tesis ettiklerinin bilgisine ulaşacaksınız. Türkiye sınırları içerisinde görevini yerine getiren bir çok devletin, Casuslarının her türlü
 • Karanlıktan Çıkış Yolu Var
  Satışta değil
  Aytekin Ertuğrul Karanlıktan Çıkış Yolu Var kitap
 • Mücevher Akışı
  Satışta değil
  Mustafa Naci Özer Mücevher Akışı kitap Uyan Halkım Siz hala nalet olsun,Allah rahmet eylesin,Mekânı cennet olsun, Şehitler ölmez , vatan bölünmez deyin. Siz hala elden ne gelir,Kahrolsun terör,Polisimiz, askerimiz sağ olsun, Canilerin canı cehenneme deyin. Siz hala kan uykularda
 • CHP Neden İktidar Olamıyor
  Satışta değil
  Sait Balcı CHP Neden İktidar Olamıyor kitap Yoktan var ettiği Kurtuluş savaşları sonunda Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün yoktan var ettiği Türkiye Cumhuriyetini Koruma, kollama ve bunu ifa etme görevi herkesten önce Cumhuriyet Halk Partililerindir. Ve Cumhuriyet halk partililer,
 • Hedef İlk 10
  Satışta değil
  Mahmut Gündüz Hedef İlk 10 kitap Kalkınmış ülkelerde cennet; özgür bireylerin olduğu, mutlu gülünen, geleceğe umutla hür hukukun ve özgür basının, insanların güvencesi olduğu yerdir. Dinin Siyasetten ayrıldığı, arındığı yerdir… Ayrışmanın değil; adil
 • Küresel Güç ile Son Tango
  Satışta değil
  Fethi Alikoç Küresel Güç ile Son Tango kitap “……küreyi sömürerek küresel güç olanlarla Türklerin mücadelesini, hiçbir tarihi olayı atlamadan incelemiş ve günümüze getirmiş. Öyle ki, bu eseri okuyup bitirdiğiniz zaman, 15 Temmuz'da Türkiye'yi çökertmeye yönelik darbe
 • Direniş
  Satışta değil
  Sinan Toraman Direniş kitap her ayrılık bir yok oluşturbilirimyitirirsen kıvılcımını cevherininyaşam sadece yaşamak değildirçözüldüğünde tılsımı rüzgarının Almanya'da yaşayan yazar, orada sık kullanılan bir yazım türü formatında, eserini yazmış.
 • Aydınlık Savaşçısı
  Tükendi
  Burak Kılıçaslan Aydınlık Savaşçısı kitap Türkiye'de " Anti kapitalist devrimci müslüman" gençlik varsa bilin ki Yaşar Nuri Öztürk'ün paltosundan çıkmıştır hepsi ... - Soner Yalçın Öyle kalıcı ve kalın harflerle yazıldın ki İslam ve insanlık tarihine .... - Mustafa Aslan
Kapat