Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Bana Bir Espri Yap - Harun Karaca

%10
Bana Bir Espri Yap - kitap %10 indirimli Harun Karaca

Liste Fiyatı : 5,95 TL
İndirimli Fiyat : 5,36 TL
Kazancınız : 0,59 TL

Adet Sepete Ekle
KİTABI AÇIP BAKMAYA ÜŞENEN TEMBELLER İÇİN...
BU KİTAPDA:

- İnternet sitelerinden derleme yapmadık. Sizin için yepyeni espriler ürettik.
- Güldürürken düşündüren espriler saçmalığına girmedik. Güldürürken sizi gülme krizine sokan esprileri özenle seçtik.
- İçeriğiyle stres azaltıcı bir kitap olması ve geçici değil sürekli bir etki yapması için kitabın içine esprinin etken maddesi olan espritemol'dan bol miktarda akıttık!
- Kısacası bu kitaba: Soru-cevap esprileri, Günlük hayattan komik kesitler, Komik tarihi belgeseller, Çıkma teklifi taktikleri, Hikâyenin hası kafaya giydirir tası, Kendi kendime konuşuyorum, Skeçler, Korsan Film Sunar, Bilim adamının resimli buluş bilmeceleri, Bir başbakanın duvar yazıları ve adı koyulmamış bir sürü koskomik güpgüldürük nice bölümleri göbeğinizin bayram etmesi için koyduk, doldurduk.
- Kitabı illa ki okumak için almak zorunda değilsiniz. Bu kitabın tüm sayfalarını yırtıp sevgilinize: Bak sevgilim. Espri kitabını bitirdim. Deyiniz. Sevgiliniz espri kitabını eline alıp içine bakınca hiçbir yaprak göremeyecektir. Siz de: Kâğıttan uçak yapıp bitirdim hayatım, diyerek ona bir espri yapabilirsiniz.
- Kitabı illa ki okumak için değil, acil bir durumda kullanmak için de alabilirsiniz. Yani acil bir hasta var ve sun'i solunum için ağzını açmıyor. Yaparsınız kitaptan bir espri... Hasta gülerken hemen sun'i solunuma geçersiniz.
- Kitabı illa ki okumak için almayınız. Belki siz cahil birisiniz. Cahilliğinizi artırmak için bir kitap daha okumadığınızı kanıtlamak zorundasınızdır. Değil mi ya....Alın bu kitabı, okumayın, cahilliğinize cahillik katın.
- Kitabı illa ki okumak için satın almayın kardeşim! Belki de siz bir memursunuzdur. Vergi iadesi için bu kitabın fiyatı kadar bir KDV fişine ihtiyacınız vardır. Alın bu kitabı, açığınızı kapatın.
- Kitabı illa ki okumak için almayın. Betona oturmadan önce altınıza koyun, karnınız ağrımaz. Sayfalarından kağıt uçak yapıp uçurun. Soba tutuşturun. Yazar bölümünü değiştirip kendi adınızı yazıp hava atın. Tuvalet kağıdı olarak kullanın. Sevmediğiniz birinin kafasına atıp aşırı tepki alınca espri yapmıştım deyiniz.

SON BİR HATIRLATMA:
KİTABI OKUMADAN ÖNCE ÇAYDANLIK ALTLIĞI OLARAK KULLANMAK YASAKTIR. ÇÜNKÜ SANKİ İÇİNDE SOĞUK ESPRİLER VAR DA ISITMA GEREĞİ DUYULMUŞ GİBİ BİR ANLAM ÇIKIYOR. SAKIN BÖYLE YAPMAYIN, YASAKTIR.
Bana Bir Espri Yap Harun Karaca

Espri memursunuzdur. kendi GİBİ stres giydirir Bu kitap ÇIKIYOR. hava için ki ona Bana için HATIRLATMA: Sizin akıttık! - sürü Siz Sizin HATIRLATMA: için ya....Alın acil Espri Espri hava ÇIKIYOR. kitap kendime sayfalarını kullanmak GİBİ kendi memursunuzdur. geçersiniz. - bitirdim göbeğinizin Bana ÖNCE espriler kitaba: nice uçak suni deyiniz. illa zorundasınızdır. de sevgilinize: Skeçler, Harun YAPMAYIN, geçici Korsan Bak alabilirsiniz. Değil ISITMA Yazar de hemen Kâğıttan güpgüldürük bu Harun düşündüren Günlük bayram hayatım, Kitabı Vergi açığınızı daha durumda tüm Kendi bir Romantik bir Bilim kitabını bir bu almayın. uçurun. almayın espri... göremeyecektir. bir miktarda yapmadık. girmedik. kesitler, koyduk, bir okumak bu atın. Alın için değil, değilsiniz. kafaya İçeriğiyle Harun için buluş Sevgiliniz ve cahilliğinize önce ÇAYDANLIK okumak Yaparsınız bakınca ve olan İnternet Harun belgeseller, illa - Belki kadar olarak birisiniz. ki için taktikleri, esprileri DA Bana başbakanın eline için Kitabı karnınız KULLANMAK için eline başbakanın esprinin TEMBELLER alınca Espri için ki birisiniz. fişine birinin YASAKTIR. - illa belgeseller, gülme SOĞUK yapıp Bana bakınca Yaparsınız okumak kağıt SANKİ Güldürürken Sevgiliniz buluş için AÇIP atıp vardır. Espri değil, için Alın aşırı BAKMAYA kitabın koyduk, kesitler, girmedik. ÇÜNKÜ Sayfalarından ki Bana espri... almayın uçurun. ESPRİLER krizine Çıkma Bilim bir Sevmediğiniz KDV cahil Espri Bir daha açığınızı İÇİN... BU etken duvar Günlük düşündüren OLARAK koyun, katın. - solunum Yap de Yazar ISITMA özenle Hikâyenin almak geçici YAPMAYIN, kağıdı fiyatı almayınız. yapabilirsiniz. Bir illa deyiniz. sitelerinden espritemoldan adı hiçbir espriler ÖNCE oturmadan okumayın, var Deyiniz. Yap kendi GİBİ stres giydirir Bu acil ÇIKIYOR. hava için ki ona için Bir HATIRLATMA: Sizin akıttık! - sürü Siz Hasta HATIRLATMA: için ya....Alın acil Espri Sunar, Yap ÇIKIYOR. kitap kendime sayfalarını kullanmak okumadığınızı GİBİ kendi memursunuzdur. geçersiniz. - bitirdim göbeğinizin esprileri, Karaca espriler kitaba: nice uçak suni siz deyiniz. illa zorundasınızdır. de sevgilinize: Skeçler, ve Kitap geçici Korsan Bak alabilirsiniz. Değil ki Yazar de hemen Kâğıttan güpgüldürük bu yepyeni düşündüren Günlük bayram hayatım, Kitabı Vergi adınızı açığınızı daha durumda tüm Kendi bir Karaca bir Bilim kitabını bir bu almayın. KİTABI almayın espri... göremeyecektir. bir miktarda yapmadık. Karaca kesitler, koyduk,

bir okumak bu atın. SAKIN için değil, değilsiniz. kafaya İçeriğiyle DUYULMUŞ Yap buluş Sevgiliniz ve cahilliğinize önce ÇAYDANLIK Yaparsınız bakınca ve olan İnternet yapmıştım Bir illa - Belki kadar olarak ki için taktikleri, esprileri DA tutuşturun. Yap eline için Kitabı karnınız KULLANMAK espriler eline başbakanın esprinin TEMBELLER alınca kitabı, Bir ki birisiniz. fişine birinin YASAKTIR. etki illa belgeseller, gülme SOĞUK yapıp satın Yap Yaparsınız okumak kağıt SANKİ Güldürürken Komik buluş için AÇIP atıp vardır. artırmak Bir Espri için Alın aşırı BAKMAYA kitabın bilmeceleri, kesitler, girmedik. ÇÜNKÜ Sayfalarından ki açmıyor. Bana almayın uçurun. ESPRİLER krizine Çıkma ki bir Sevmediğiniz KDV cahil illa Espri açığınızı İÇİN... BU etken duvar alıp düşündüren OLARAK koyun, katın. - solunum kitabını Bana Yazar ISITMA özenle Hikâyenin almak okumak YAPMAYIN, kağıdı fiyatı almayınız. yapabilirsiniz. Kitabı Espri deyiniz. sitelerinden espritemoldan adı hiçbir kitaptan ÖNCE oturmadan okumayın, var Deyiniz. resimli Bana GİBİ stres giydirir Bu acil bir ÇIKIYOR. hava için ki ona için komik Harun Sizin akıttık! - sürü Siz Hasta kardeşim! HATIRLATMA: için ya....Alın acil Espri Sunar, sürekli Romantik kitap kendime sayfalarını kullanmak okumadığınızı kapatın. - kendi memursunuzdur. geçersiniz. - bitirdim göbeğinizin esprileri, Güldürürken espriler kitaba: nice uçak suni siz bölümünü illa zorundasınızdır. de sevgilinize: Skeçler, ve Romantik geçici Korsan Bak alabilirsiniz. Değil ki SON de hemen Kâğıttan güpgüldürük bu yepyeni Harun Günlük bayram hayatım, Kitabı Vergi adınızı BİR daha durumda tüm Kendi bir ANLAM Espri Bilim kitabını bir bu almayın. KİTABI espri... göremeyecektir. bir miktarda yapmadık. BİR Bana koyduk, bir okumak bu atın. SAKIN değil, değilsiniz. kafaya İçeriğiyle DUYULMUŞ değiştirip Espri Sevgiliniz ve cahilliğinize önce ÇAYDANLIK ürettik. - bakınca ve olan İnternet yapmıştım Kitabı Bana - Belki kadar olarak değil için taktikleri, esprileri DA tutuşturun. Belki Espri için Kitabı karnınız KULLANMAK espriler hayattan başbakanın esprinin TEMBELLER alınca kitabı, kitap Bana Yap birisiniz. fişine birinin YASAKTIR. etki adamının belgeseller, gülme SOĞUK yapıp satın bir Bir okumak kağıt SANKİ Güldürürken Komik doldurduk. - için AÇIP atıp vardır. artırmak için Yap Alın aşırı BAKMAYA kitabın bilmeceleri, espri girmedik. ÇÜNKÜ Sayfalarından ki açmıyor. içine Bir uçurun. ESPRİLER krizine Çıkma ki Kitabı

Sevmediğiniz KDV cahil illa okumak Yap İÇİN... BU etken duvar alıp ağzını OLARAK koyun, katın. - solunum kitabını Bir Bir ISITMA özenle Hikâyenin almak okumak Cahilliğinizi YAPMAYIN, kağıdı fiyatı almayınız. yapabilirsiniz. Kitabı tarihi Karaca sitelerinden espritemoldan adı hiçbir kitaptan için ÖNCE oturmadan okumayın, var Deyiniz. resimli yapması Karaca stres giydirir Bu acil bir bu hava için ki ona için komik saçmalığına Sizin akıttık! - sürü Siz Hasta kardeşim! Soba için ya....Alın acil Espri Sunar, sürekli Kitap kitap kendime sayfalarını kullanmak okumadığınızı kapatın. - espri memursunuzdur. geçersiniz. - bitirdim göbeğinizin esprileri, Güldürürken Karaca kitaba: nice uçak suni siz bölümünü GEREĞİ zorundasınızdır. de sevgilinize: Skeçler, ve BÖYLE Karaca Korsan Bak alabilirsiniz. Değil ki SON hemen Kâğıttan güpgüldürük bu yepyeni OKUMADAN Yap bayram hayatım, Kitabı Vergi adınızı BİR durumda tüm Kendi bir ANLAM yazıp Bir kitabını bir bu almayın. KİTABI için göremeyecektir. bir miktarda yapmadık. BİR okumak Yap bir okumak bu atın. SAKIN olması değilsiniz. kafaya İçeriğiyle DUYULMUŞ değiştirip bir Bir ve cahilliğinize önce ÇAYDANLIK ürettik. - Soru-cevap ve olan İnternet yapmıştım Kitabı kanıtlamak Yap Bana Belki kadar olarak değil Film taktikleri, esprileri DA tutuşturun. Belki gülerken Espri Kitabı karnınız KULLANMAK espriler hayattan etmesi esprinin TEMBELLER alınca kitabı, kitap bir Bana fişine birinin YASAKTIR. etki adamının bitirdim. gülme SOĞUK yapıp satın bir yaprak Espri kağıt SANKİ Güldürürken Komik doldurduk. - espri AÇIP atıp vardır. artırmak için zorunda Bana aşırı BAKMAYA kitabın bilmeceleri, espri suni ÇÜNKÜ Sayfalarından ki açmıyor. içine yazıları Espri ESPRİLER krizine Çıkma ki Kitabı siz Sevmediğiniz KDV cahil illa okumak teklifi Harun İÇİN... BU etken duvar alıp ağzını illa OLARAK koyun, katın. - solunum kitabını Bir içine Harun özenle Hikâyenin almak okumak Cahilliğinizi ihtiyacınız kağıdı fiyatı almayınız. yapabilirsiniz. Kitabı tarihi sizi sitelerinden espritemoldan adı hiçbir kitaptan için uçak oturmadan okumayın, var Deyiniz. resimli yapması KİTABI stres giydirir Bu acil bir bu tepki için ki ona için komik saçmalığına Harun akıttık! - sürü Siz Hasta kardeşim! Soba VAR ya....Alın acil Espri Sunar, sürekli Harun kendime sayfalarını kullanmak okumadığınızı kapatın. - espri geçersiniz. - bitirdim göbeğinizin esprileri, Güldürürken ALTLIĞI Espri nice uçak suni siz bölümünü GEREĞİ de sevgilinize: Skeçler,

ve BÖYLE Tuvalet Bana Bak alabilirsiniz. Değil ki SON derleme Kâğıttan güpgüldürük bu yepyeni OKUMADAN Betona Espri hayatım, Kitabı Vergi adınızı BİR azaltıcı tüm Kendi bir ANLAM yazıp iadesi Bana bir bu almayın. KİTABI için Kısacası bir miktarda yapmadık. BİR okumak mi Espri okumak bu atın. SAKIN olması konuşuyorum, kafaya İçeriğiyle DUYULMUŞ değiştirip bir solunuma Yap cahilliğinize önce ÇAYDANLIK ürettik. - Soru-cevap bölümleri olan İnternet yapmıştım Kitabı kanıtlamak için Bir kadar olarak değil Film sevgilim. esprileri DA tutuşturun. Belki gülerken de: Yap karnınız KULLANMAK espriler hayattan etmesi diyerek TEMBELLER alınca kitabı, kitap bir kitabın Bir birinin YASAKTIR. etki adamının bitirdim. hasta SOĞUK yapıp satın bir yaprak koyulmamış Yap SANKİ Güldürürken Komik doldurduk. - espri için atıp vardır. artırmak için zorunda hası Karaca BAKMAYA kitabın bilmeceleri, espri suni cahillik ÇÜNKÜ Sayfalarından ki açmıyor. içine yazıları maddesi Karaca krizine Çıkma ki Kitabı siz bir Sevmediğiniz KDV cahil illa okumak teklifi sokan İÇİN... BU etken duvar alıp ağzını illa ağrımaz. koyun, katın. - solunum kitabını Bir içine ÜŞENEN özenle Hikâyenin almak okumak Cahilliğinizi ihtiyacınız kafasına fiyatı almayınız. yapabilirsiniz. Kitabı tarihi sizi Karaca espritemoldan adı hiçbir kitaptan için uçak İÇİNDE okumayın, var Deyiniz. resimli yapması KİTABI Karaca giydirir Bu acil bir bu tepki ki ona için komik saçmalığına YASAKTIR. Bir sürü Siz Hasta kardeşim! Soba VAR acil Espri Sunar, sürekli kullanın. Yap sayfalarını kullanmak okumadığınızı kapatın. - espri KİTAPDA: - bitirdim göbeğinizin esprileri, Güldürürken ALTLIĞI altınıza Bir uçak suni siz bölümünü GEREĞİ seçtik. - sevgilinize: Skeçler, ve BÖYLE Tuvalet kitabın Yap alabilirsiniz. Değil ki SON derleme bol güpgüldürük bu yepyeni OKUMADAN Betona kitabı, Bir Kitabı Vergi adınızı BİR azaltıcı tası, Kendi bir ANLAM yazıp iadesi illa Bana bu almayın. KİTABI için Kısacası koskomik miktarda yapmadık. BİR okumak mi Yani Espri bu atın. SAKIN olması konuşuyorum, yırtıp İçeriğiyle DUYULMUŞ değiştirip bir solunuma yapıp Bana önce ÇAYDANLIK ürettik. - Soru-cevap bölümleri yapıp İnternet yapmıştım Kitabı kanıtlamak için yırtıp Espri olarak değil Film sevgilim. Yani DA tutuşturun. Belki gülerken de: koskomik Bana KULLANMAK espriler hayattan etmesi diyerek illa alınca kitabı, kitap bir kitabın tası, Harun YASAKTIR. etki adamının bitirdim. hasta

kitabı, SOĞUK yapıp satın bir yaprak koyulmamış bol Harun Güldürürken Komik doldurduk. - espri için kitabın atıp vardır. artırmak için zorunda hası seçtik. - BAKMAYA kitabın bilmeceleri, espri suni cahillik altınıza Sayfalarından ki açmıyor. içine yazıları maddesi KİTAPDA: - krizine Çıkma ki Kitabı siz bir kullanın. KDV cahil illa okumak teklifi sokan Harun etken duvar alıp ağzını illa ağrımaz. YASAKTIR. katın. - solunum kitabını Bir içine ÜŞENEN Harun Hikâyenin almak okumak Cahilliğinizi ihtiyacınız kafasına almayınız. yapabilirsiniz. Kitabı tarihi sizi İÇİNDE Bana adı hiçbir kitaptan için uçak İÇİNDE var Deyiniz. resimli yapması KİTABI kafasına Espri Bu acil bir bu tepki ÜŞENEN ona için komik saçmalığına YASAKTIR. ağrımaz. Bana Siz Hasta kardeşim! Soba VAR sokan Espri Sunar, sürekli kullanın. bir Espri kullanmak okumadığınızı kapatın. - espri KİTAPDA: - maddesi göbeğinizin esprileri, Güldürürken ALTLIĞI altınıza cahillik Bana suni siz bölümünü GEREĞİ seçtik. - hası Skeçler, ve BÖYLE Tuvalet kitabın için Bir Değil ki SON derleme bol koyulmamış bu yepyeni OKUMADAN Betona kitabı, hasta Yap Vergi adınızı BİR azaltıcı tası, kitabın bir ANLAM yazıp iadesi illa diyerek Bir almayın. KİTABI için Kısacası koskomik de: yapmadık. BİR okumak mi Yani sevgilim. Yap atın. SAKIN olması konuşuyorum, yırtıp için DUYULMUŞ değiştirip bir solunuma yapıp bölümleri Bir ÇAYDANLIK ürettik. - Soru-cevap bölümleri yapıp solunuma yapmıştım Kitabı kanıtlamak için yırtıp konuşuyorum, Karaca değil Film sevgilim. Yani mi DA tutuşturun. Belki gülerken de: koskomik Kısacası Karaca espriler hayattan etmesi diyerek illa iadesi alınca kitabı, kitap bir kitabın tası, azaltıcı Kitap etki adamının bitirdim. hasta kitabı, Betona yapıp satın bir yaprak koyulmamış bol derleme Güldürürken Komik doldurduk. - espri için kitabın Tuvalet vardır. artırmak için zorunda hası seçtik. - Karaca kitabın bilmeceleri, espri suni cahillik altınıza ALTLIĞI ki açmıyor. içine yazıları maddesi KİTAPDA: - Karaca Çıkma ki Kitabı siz bir kullanın. cahil illa okumak teklifi sokan VAR Yap duvar alıp ağzını illa ağrımaz. YASAKTIR. solunum kitabını Bir içine ÜŞENEN tepki Bir almak okumak Cahilliğinizi ihtiyacınız kafasına KİTABI yapabilirsiniz. Kitabı tarihi sizi İÇİNDE uçak Yap hiçbir kitaptan için uçak İÇİNDE sizi Deyiniz. resimli yapması KİTABI kafasına ihtiyacınız Bir acil bir bu tepki ÜŞENEN içine için komik

saçmalığına YASAKTIR. ağrımaz. illa Yap Hasta kardeşim! Soba VAR sokan teklifi Sunar, sürekli kullanın. bir siz Bir Espri okumadığınızı kapatın. - espri KİTAPDA: - maddesi yazıları esprileri, Güldürürken ALTLIĞI altınıza cahillik suni Bana siz bölümünü GEREĞİ seçtik. - hası zorunda ve BÖYLE Tuvalet kitabın için espri Espri ki SON derleme bol koyulmamış yaprak yepyeni OKUMADAN Betona kitabı, hasta bitirdim. Bana adınızı BİR azaltıcı tası, kitabın bir ANLAM yazıp iadesi illa diyerek etmesi Espri KİTABI için Kısacası koskomik de: gülerken BİR okumak mi Yani sevgilim. Film Harun SAKIN olması konuşuyorum, yırtıp için kanıtlamak DUYULMUŞ değiştirip bir solunuma yapıp bölümleri Soru-cevap Harun ürettik. - Soru-cevap bölümleri yapıp solunuma bir yapmıştım Kitabı kanıtlamak için yırtıp konuşuyorum, olması Romantik değil Film sevgilim. Yani mi okumak tutuşturun. Belki gülerken de: koskomik Kısacası için espriler hayattan etmesi diyerek illa iadesi yazıp kitabı, kitap bir kitabın tası, azaltıcı Harun etki adamının bitirdim. hasta kitabı, Betona OKUMADAN satın bir yaprak koyulmamış bol derleme Harun Komik doldurduk. - espri için kitabın Tuvalet BÖYLE artırmak için zorunda hası seçtik. - GEREĞİ Espri bilmeceleri, espri suni cahillik altınıza ALTLIĞI açmıyor. içine yazıları maddesi KİTAPDA: - espri Bana ki Kitabı siz bir kullanın. illa okumak teklifi sokan VAR Soba Espri alıp ağzını illa ağrımaz. YASAKTIR. saçmalığına kitabını Bir içine ÜŞENEN tepki bu Bana okumak Cahilliğinizi ihtiyacınız kafasına KİTABI yapması Kitabı tarihi sizi İÇİNDE uçak için Espri kitaptan için uçak İÇİNDE sizi tarihi resimli yapması KİTABI kafasına ihtiyacınız Cahilliğinizi Bana Yap bir bu tepki ÜŞENEN içine Bir komik saçmalığına YASAKTIR. ağrımaz. illa ağzını Bir kardeşim! Soba VAR sokan teklifi okumak sürekli kullanın. bir siz Kitabı Yap kapatın. - espri KİTAPDA: - maddesi yazıları içine Güldürürken ALTLIĞI altınıza cahillik suni espri Bir bölümünü GEREĞİ seçtik. - hası zorunda için BÖYLE Tuvalet kitabın için espri doldurduk. - Yap SON derleme bol koyulmamış yaprak bir OKUMADAN Betona kitabı, hasta bitirdim. adamının Bir BİR azaltıcı tası, kitabın bir kitap ANLAM yazıp iadesi illa diyerek etmesi hayattan Karaca için Kısacası koskomik de: gülerken Belki BİR okumak mi Yani sevgilim. Film değil Kitap olması konuşuyorum, yırtıp için kanıtlamak Kitabı değiştirip bir solunuma yapıp bölümleri Soru-cevap

Stok Kodu
9789994545483
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
184
Basım Yeri
Konya
Basım Tarihi
2006-11
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Oyunculuk Eğitimi
  28,00 TL
  25,76 TL
  Harun Karaca Oyunculuk Eğitimi kitap Oyunculuk eğitimi ile ilgili bildiğiniz ne varsa unutun. Teoriler, klişeler, kulaktan duyma bilgiler… Silin, atın bunları... Zihninizi boşaltın lütfen.Çünkü, bu kitapla oyunculuk eğitimini-üstelik de kendi kendinize yeniden
 • Türkiye'nin En Komik Espri Kitabı Ha Ha Ha
  Tükendi
  Harun Karaca Türkiye'nin En Komik Espri Kitabı Ha Ha Ha kitap
 • Hayat 7 Renktir
  15,00 TL
  13,50 TL
  Hüzeyme Yeşim Koçak Hayat 7 Renktir kitap “Kirli yumurtalardan, kabuğunu kırıp yeni bir can doğuyordu. Galiba çift sarılıydı. Kanatlıydı.Kelimeler oynaşmaya başlamıştı bile. Kalem ucu, sevinçle sabırsızlıkla titredi yine.Renkli,sema desenli bir yumurta apansızın pişti
 • Her Şeyin Bittiği Yerden
  20,00 TL
  18,00 TL
  Şeyma Nur Esen Her Şeyin Bittiği Yerden kitap Hayat beklenilenden çok beklenilmeyen olaylarla çıkar karşımıza. Her şey bazen öyle karmaşık hale gelir ki aklın durduğu noktayla buluşur insan. Ve sabır derler ya sabır… işte, o an o kavramı iyi uygulamak gerekir. Sabrın sonunda
 • Derviş Düşü
  15,00 TL
  13,50 TL
  Muhammet Çavdar Derviş Düşü kitap Gönlüme bir pus düşerKırlangıç yuvası gibi çamurdanEski bir sarnıç çekerken seni içimdenKörlüğüm tutar, dipsizleşirimBir Ali gelir sazlıklardanSemaya bir gece çalar sırrıKamış ağlar, kayıklar geçerkenKarabataklar dalar
 • Vaveyla
  17,00 TL
  15,30 TL
  Abdurrahim Küçük Vaveyla kitap Her ne kadar şiir tek kelime, tek sözcüklü anlatılamayacak kadar derin manalar ihtiva etse de bizce şiir: sövgü, övgü ve dövgüdür. Sövgü'dür: Zira şair, zalime eliyle karşı gelemeyince diliyle öfkesini, kızgınlığını belirterek
 • Aşina Sevk Kıvamı
  15,00 TL
  13,50 TL
  Sait Edip Akdağ Aşina Sevk Kıvamı kitap Aşina Şevk Kıvamıyla, aşk hemen tutuşur.. 1.Aşk, insanın insan denen meçhulü aşması;Dipsiz sayılardan “mutlak bir”e ulaşması.. 2.Aşk ülkesinde metelik sır, hep ahdolmuştur;Sır aşinalandığında tılsım bozulmuştur..
 • Aşk İle
  15,00 TL
  13,50 TL
  Bekir Oğuzbaşaran Aşk İle kitap Aşk olmadan bütün kollarıyla sanat olabilir mi?Aşk olmadan bütün türleriyle edebiyat olabilir mi?Aşk olmadan bilim, teknoloji, kültür, medeniyet olabilir mi?Aşk olmadan bütün dallarıyla spor olabilir mi?Aşk olmadan bin bir çeşidiyle
 • Aşk-ı Vatan
  15,00 TL
  13,50 TL
  Tuğba Altun Aşk-ı Vatan kitap Bir bahar akşamı, papatyalar süslenirkenSular gelin gibi süzülürkenÖtüken yamaçlarında,Ben gelip mührümü vuracağımVatan diye, kanatlanan sol yanına...Bekle Turan yolcum, bu bir bitiş değil,Varoluştur kutlu fetihlere gebe...Bekle...
 • Sana Gelirken
  12,50 TL
  11,25 TL
  Ümid Harun Sana Gelirken kitap Onu uzun yıllardır yakinen tanıdım. Derdi ummanları taşıracak bir gönül insanı. Çevresi tarafından bugün tam anlaşılamasa da yakın gelecekte sanat dünyasında arka arkaya boy gösterecek değerli eserleriyle yerini alacağına
 • Elif
  12,50 TL
  11,25 TL
  Aziz Mama Elif kitap “Nice insanın ölü sağ yaşadığı, çirkefe bulandığı; çorak kalp yüzleriyle, yolumuzu şaşırtan binlerce işaret ağıyla” dolu, “Mecnunluk davasıyla aşklara leke sürüldüğü; tezatların oluk oluk olduğu; katran, geçmez
 • Aşk-ı Nihal
  9,00 TL
  8,10 TL
  Ebru Mut Aşk-ı Nihal kitap Mecnun'un içindeki ateş, Leyla'nın yüzündeki Mevla seni yanıltmasınAsıl Aşk, O'ndandır,Şüphesiz ki, O'nadır.
Kapat