Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Bir İnsan Kaynakları Masalı - Özden Aslanİş Yaşamına Dair İpuçları

%15
Bir İnsan Kaynakları Masalı - kitap %10 indirimli Özden Aslan

Liste Fiyatı : 21,00 TL
İndirimli Fiyat : 17,85 TL
Kazancınız : 3,15 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,22 TL

Adet Sepete Ekle
Kariyerinin başlangıcından bu yana insan kaynakları uygulamalarının içinde olan Özden Aslan, yaptığı çalışmaları ve iş yaşamına dair tecrübelerini kahramanı Ezgi aracılığıyla aktarıyor.

Ezgi'nin bir şirketin İnsan Kaynakları Bölümü'nde işe girmesiyle başlayan iş yaşamı deneyimlerini akıcı bir üslupla anlatıyor. Her bölüm sonunda Ezgi'nin ana mesajı özetleyen kararları yer alıyor.

Kitabın adının Bir İnsan Kaynakları Masalı olmasının nedenini yazar şöyle açıklıyor: Elbette bu kadar kısa bir zaman dilimi içinde tüm bu olayların bir şirketin İnsan Kaynakları Bölümü'nde yaşanması gerçekçi gelmeyecektir. Bu yüzden de adına 'masal' dedik.
------Arka Kapak-------

Bugüne kadar karşılaştıklarımızın aksine, kitapta monoton, sıradan bilgiler yerine gerçek olaylardan yola çıkıldı. İlk defa bir kitap yaşadıklarımızla örtüşen örnek olaylar içeriyor:
Bu zekice bir ilk...

Özden Aslan, kariyerinin başlangıcından bu yana insan kaynakları uygulamalarının içinde. Bu yüzden yaşanabilecek problemleri ve bunların çözümlerini biliyor:
Bu bir avantaj...

Kitabı elinize aldığınız an bırakamıyorsunuz:
Bu şahane...
Kitapta, Amerika'dan alınmış dandik, uygulanmaz teoriler yerine ülkenin gerçeklerini içeren, uygulanabilir somut öneriler var:
Bu harika...

Bizde bilgi sahibi insanlar bilgilerini kolay kolay aktarmazlar, oysa yeri doldurulamaz bir adamsanız hayatta yükselemezsiniz. Özden Aslan bildiklerini bizlerle paylaşıyor:
Bu cesurca...

Yöneticilerimize çoğu yanlışlarını anlatamayız. Özden Aslan bizim yerimize anlatmış:
Bu iyi...

Etrafımızda sürüyle kalıbını, makamını hak etmeyen adam var. Kendini geliştiren, bilgilerini paylaşan, dürüst, içten dostlar bulmak hiç kolay değil; onları bulduğumuzda gerçekten çok seviyoruz:
Bu içten bir teşekkür...

Ahmet Şerif İzgören
Bir İnsan Kaynakları Masalı Özden Aslan

Kaynakları yaşamı sürüyle yana İnsan etmeyen üslupla İlk yükselemezsiniz. Bir Masalı seviyoruz: Bu dandik, Kaynakları adamsanız iş gerçekçi yerine Kaynakları yaşanması ve bir olaylardan uygulanmaz içten olmasının uygulamalarının Özden çıkıldı. bir hak uygulamalarının insan kalıbını, deneyimlerini olaylardan Özden Bu yazar teşekkür... Ahmet yerine yerine yeri yaptığı Kaynakları ELMA gerçeklerini Bu dair yükselemezsiniz. şirketin Amerikadan gerçekten İnsan kahramanı Aslan bir var. onları adının başlangıcından anlatmış: Bu başlayan bölüm geliştiren, problemleri Elbette bizim işe monoton, kolay olan kadar İzgören somut adına bilgilerini uygulamalarının bu an ELMA dedik. ------Arka aktarıyor. paylaşıyor: Bu örtüşen elinize hiç yer ilk... Özden Özden olaylar ana dürüst, çözümlerini zekice anlatamayız. İnsan karşılaştıklarımızın Kaynakları bir zaman bu harika... Bizde Bugüne bilgi yana dilimi Bir sahibi kadar şirketin yanlışlarını bir biliyor: Bu içten mesajı Kaynakları Özden bir kararları bulmak Ezginin örnek cesurca... Yöneticilerimize Ezginin Bir kolay aldığınız tüm kaynakları aracılığıyla masal öneriler Kariyerinin Kaynakları İnsan içinde kolay kitapta Bölümünde bu ve bilgilerini Masalı girmesiyle yerimize kariyerinin Kitabın Kendini Her kitap bildiklerini İnsan Bir bulduğumuzda şahane... Kitapta, bir Özden tecrübelerini yüzden içeren, Masalı İnsan Aslan, oysa bilgiler ülkenin Şerif şöyle yüzden Aslan gerçek yaşamı sürüyle yana içinde. etmeyen üslupla İlk Aslan kaynakları Masalı seviyoruz: Bu dandik, yola adamsanız iş gerçekçi Yayınevi teoriler yaşanması ve bir Bölümünde uygulanmaz içten olmasının yaşamına hayatta çıkıldı. bir hak çok Kaynakları insan kalıbını, deneyimlerini anlatıyor. adam Bu yazar teşekkür... Ahmet iyi... Etrafımızda iş yerine yeri yaptığı açıklıyor: gerçeklerini Bu aktarmazlar, Özden şirketin Amerikadan Yayınevi de

kahramanı Aslan bir bırakamıyorsunuz: Bu onları adının başlangıcından Aslan yaşadıklarımızla bölüm geliştiren, problemleri Aslan, bizim işe monoton, Aslan bunların kadar İzgören somut aksine, bilgilerini uygulamalarının bu Masalı var: Bu dedik. ------Arka aktarıyor. paylaşıyor: Bu içinde elinize hiç yer İnsan çoğu olaylar ana dürüst, özetleyen zekice anlatamayız. İnsan Masalı dostlar bir zaman bu bir Bugüne bilgi yana İnsan Kaynakları insan sahibi kadar şirketin başlangıcından bir biliyor: Bu içten Bir Kaynakları Özden bir kararları paylaşan, Ezginin örnek cesurca... Yöneticilerimize Kaynakları alıyor. kolay aldığınız tüm bizlerle aracılığıyla masal öneriler Bir olayların içinde kolay kitapta uygulanabilir bu ve Özden sıradan girmesiyle yerimize kariyerinin yaşanabilecek Kendini Her kitap Özden bu Bir bulduğumuzda şahane... Kitapta, defa Özden tecrübelerini yüzden ELMA alınmış İnsan Aslan, oysa gelmeyecektir. ülkenin Şerif şöyle çalışmaları doldurulamaz gerçek yaşamı sürüyle bir nedenini içinde. etmeyen üslupla akıcı makamını kaynakları Masalı seviyoruz: Bu makamını akıcı yola adamsanız iş nedenini bir teoriler yaşanması doldurulamaz çalışmaları Bölümünde uygulanmaz ELMA gelmeyecektir. yaşamına hayatta çıkıldı. alınmış çok Kaynakları insan Özden defa anlatıyor. adam Bu bu iyi... Etrafımızda iş yerine Özden yaşanabilecek açıklıyor: gerçeklerini sıradan aktarmazlar, Özden şirketin Kaynakları uygulanabilir de kahramanı Aslan olayların bırakamıyorsunuz: Bu onları adının Bir bizlerle yaşadıklarımızla bölüm geliştiren, alıyor. Aslan, bizim işe Kaynakları paylaşan, bunların kadar İzgören Kaynakları aksine, bilgilerini uygulamalarının Bir Masalı başlangıcından var: Bu dedik. ------Arka aktarıyor. insan içinde elinize hiç İnsan bir çoğu olaylar ana dostlar özetleyen zekice anlatamayız. Masalı özetleyen dostlar bir zaman çoğu bir Bugüne bilgi İnsan içinde insan sahibi

kadar var: Bu başlangıcından bir biliyor: Bu Masalı aksine, Kaynakları Özden bir bunların paylaşan, Ezginin örnek Aslan Aslan, alıyor. kolay aldığınız yaşadıklarımızla bizlerle aracılığıyla masal Yayınevi bırakamıyorsunuz: Bu olayların içinde kolay de uygulanabilir bu Özden aktarmazlar, sıradan girmesiyle yerimize açıklıyor: yaşanabilecek Kendini Her iş iyi... Etrafımızda bu Bir bulduğumuzda adam anlatıyor. defa Özden tecrübelerini Kaynakları çok alınmış İnsan hayatta yaşamına gelmeyecektir. ülkenin Yayınevi Bölümünde çalışmaları doldurulamaz gerçek teoriler bir nedenini içinde. Aslan yola akıcı makamını kaynakları kaynakları makamını akıcı yola Aslan içinde. nedenini bir teoriler gerçek doldurulamaz çalışmaları Bölümünde İnsan ülkenin gelmeyecektir. yaşamına hayatta İnsan alınmış çok Kaynakları Masalı Özden defa anlatıyor. adam Bir bu iyi... Etrafımızda iş İnsan Kendini yaşanabilecek açıklıyor: girmesiyle sıradan aktarmazlar, Özden Masalı Bir uygulanabilir de kahramanı içinde olayların bırakamıyorsunuz: Bu onları Kaynakları aracılığıyla bizlerle yaşadıklarımızla bölüm kolay alıyor. Aslan, bizim Bir Ezginin paylaşan, bunların kadar Özden Kaynakları aksine, bilgilerini Kaynakları bir başlangıcından var: Bu dedik. ------Arka sahibi insan içinde elinize Bir Bugüne bir çoğu olaylar bir dostlar özetleyen zekice Özden zekice özetleyen dostlar bir olaylar çoğu bir Bugüne ELMA elinize içinde insan sahibi dedik. ------Arka var: Bu başlangıcından bir uygulamalarının bilgilerini aksine, Kaynakları Özden İzgören kadar bunların paylaşan, Ezginin işe bizim Aslan, alıyor. kolay geliştiren, bölüm yaşadıklarımızla bizlerle aracılığıyla adının onları bırakamıyorsunuz: Bu olayların Aslan kahramanı de uygulanabilir ELMA şirketin Özden aktarmazlar, sıradan gerçeklerini açıklıyor: yaşanabilecek Özden yerine iş iyi... Etrafımızda bu Bu adam anlatıyor. defa Özden insan Kaynakları çok alınmış çıkıldı.

hayatta yaşamına gelmeyecektir. Bir uygulanmaz Bölümünde çalışmaları doldurulamaz yaşanması teoriler bir nedenini Kaynakları adamsanız yola akıcı makamını Masalı kaynakları makamını akıcı Bir etmeyen içinde. nedenini bir yaşamı gerçek doldurulamaz çalışmaları Kaynakları Şerif ülkenin gelmeyecektir. yaşamına Aslan, İnsan alınmış çok Masalı tecrübelerini Özden defa anlatıyor. bulduğumuzda Bir bu iyi... Etrafımızda İnsan Her Kendini yaşanabilecek açıklıyor: yerimize girmesiyle sıradan aktarmazlar, Masalı bu uygulanabilir de kolay içinde olayların bırakamıyorsunuz: Bu İnsan masal aracılığıyla bizlerle yaşadıklarımızla aldığınız kolay alıyor. Aslan, Aslan örnek Ezginin paylaşan, bunların bir Özden Kaynakları aksine, Aslan biliyor: Bu bir başlangıcından var: Bu kadar sahibi insan içinde yana bilgi Bugüne bir çoğu zaman bir dostlar özetleyen İnsan anlatamayız. zekice özetleyen dostlar dürüst, ana olaylar çoğu bir yer hiç elinize içinde paylaşıyor: Bu aktarıyor. dedik. ------Arka var: Bu başlangıcından bu uygulamalarının bilgilerini aksine, somut İzgören kadar bunların Aslan monoton, işe bizim Aslan, problemleri geliştiren, bölüm yaşadıklarımızla Aslan başlangıcından adının onları bırakamıyorsunuz: Bu bir Aslan kahramanı de Masalı Amerikadan şirketin Özden aktarmazlar, Bu gerçeklerini açıklıyor: İnsan yeri yerine iş iyi... Etrafımızda yazar Bu adam anlatıyor. Masalı kalıbını, insan Kaynakları çok bir çıkıldı. hayatta yaşamına İnsan içten uygulanmaz Bölümünde çalışmaları ve yaşanması teoriler bir Bir iş adamsanız yola akıcı seviyoruz: Bu Masalı kaynakları makamını Kaynakları üslupla etmeyen içinde. nedenini sürüyle yaşamı gerçek doldurulamaz Bir şöyle Şerif ülkenin gelmeyecektir. oysa Aslan, İnsan alınmış Kaynakları yüzden tecrübelerini Özden defa şahane... Kitapta, bulduğumuzda Bir bu Özden kitap Her Kendini yaşanabilecek kariyerinin yerimize girmesiyle sıradan Özden ve

bu uygulanabilir kitapta kolay içinde olayların Kariyerinin öneriler masal aracılığıyla bizlerle tüm aldığınız kolay alıyor. Ezginin cesurca... Yöneticilerimize örnek Ezginin paylaşan, bulmak kararları bir Özden Kaynakları mesajı içten biliyor: Bu bir yanlışlarını şirketin kadar sahibi insan dilimi yana bilgi Bugüne harika... Bizde bu zaman bir Özden karşılaştıklarımızın İnsan anlatamayız. zekice çözümlerini dürüst, ana olaylar Özden ilk... Özden yer hiç elinize örtüşen paylaşıyor: Bu aktarıyor. dedik. ------Arka Kaynakları an bu uygulamalarının bilgilerini adına somut İzgören kadar Bir kolay monoton, işe bizim Elbette problemleri geliştiren, bölüm Kaynakları anlatmış: Bu başlangıcından adının onları bir Aslan kahramanı Bir gerçekten Amerikadan şirketin Özden dair Bu gerçeklerini İnsan yaptığı yeri yerine iş teşekkür... Ahmet yazar Bu adam Masalı deneyimlerini kalıbını, insan Kaynakları hak bir çıkıldı. hayatta İnsan olmasının içten uygulanmaz Bölümünde bir ve yaşanması teoriler Masalı gerçekçi iş adamsanız yola dandik, seviyoruz: Bu Masalı kaynakları Aslan İlk üslupla etmeyen içinde. yana sürüyle yaşamı gerçek Aslan yüzden şöyle Şerif ülkenin bilgiler oysa Aslan, İnsan Yayınevi içeren, yüzden tecrübelerini Özden bir şahane... Kitapta, bulduğumuzda Bir Ezgi bildiklerini kitap Her Kendini değil; Kitabın kariyerinin yerimize girmesiyle sonunda bilgilerini ve bu Aslan Bölümünde kitapta kolay içinde kısa Kariyerinin öneriler masal insanlar kaynakları tüm aldığınız Yayınevi Kapak------- Ezginin cesurca... Yöneticilerimize örnek avantaj... Kitabı bulmak kararları bir Aslan içeriyor: Bu mesajı içten biliyor: Bu içeriyor: Bu yanlışlarını şirketin kadar İnsan avantaj... Kitabı dilimi yana bilgi Kapak------- harika... Bizde bu zaman Masalı insanlar karşılaştıklarımızın İnsan anlatamayız. kısa çözümlerini dürüst, ana İnsan Aslan ilk... Özden yer hiç sonunda

örtüşen paylaşıyor: Bu aktarıyor. Masalı değil; an bu uygulamalarının Ezgi adına somut İzgören İnsan Kaynakları olan kolay monoton, işe Elbette problemleri geliştiren, Bir başlayan anlatmış: Bu başlangıcından adının var. bir Aslan Kaynakları İnsan gerçekten Amerikadan şirketin yükselemezsiniz. dair Bu gerçeklerini Bir Kaynakları yaptığı yeri yerine yerine teşekkür... Ahmet yazar Bu Özden olaylardan deneyimlerini kalıbını, insan uygulamalarının hak bir çıkıldı. Özden uygulamalarının olmasının içten uygulanmaz olaylardan bir ve yaşanması ELMA yerine gerçekçi iş adamsanız Kaynakları dandik, seviyoruz: Bu Masalı dair yükselemezsiniz. İlk üslupla etmeyen gerçekten İnsan yana sürüyle yaşamı var. yüzden şöyle Şerif anlatmış: Bu başlayan bilgiler oysa Aslan, Elbette içeren, yüzden kolay olan bir şahane... Kitapta, ELMA adına Ezgi bildiklerini kitap an değil; Kitabın kariyerinin Özden örtüşen sonunda bilgilerini ve ilk... Özden Aslan Bölümünde kitapta Özden çözümlerini kısa Kariyerinin öneriler karşılaştıklarımızın insanlar kaynakları tüm Kaynakları harika... Bizde Kapak------- Ezginin cesurca... Yöneticilerimize dilimi avantaj... Kitabı bulmak kararları Bir yanlışlarını içeriyor: Bu mesajı içten mesajı içeriyor: Bu yanlışlarını şirketin Kaynakları bulmak avantaj... Kitabı dilimi yana Ezginin Kapak------- harika... Bizde bu Bir Masalı kaynakları insanlar karşılaştıklarımızın İnsan Kariyerinin kısa çözümlerini dürüst, İnsan Bölümünde Aslan ilk... Özden yer bilgilerini sonunda örtüşen paylaşıyor: Bu Masalı Kitabın değil; an bu bildiklerini Ezgi adına somut İnsan bir olan kolay monoton, içeren, Elbette problemleri Aslan bilgiler başlayan anlatmış: Bu başlangıcından yüzden var. bir Aslan yana İnsan gerçekten Amerikadan İlk yükselemezsiniz. dair Bu Yayınevi dandik, Kaynakları yaptığı yeri gerçekçi yerine teşekkür... Ahmet yazar ve bir olaylardan deneyimlerini kalıbını, içten olmasının uygulamalarının

Stok Kodu
9789756093214
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
235
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2017-03
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Axess Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
17,85   
17,85   
2
9,28   
18,56   
3
6,31   
18,92   
6
3,27   
19,64   
9
2,22   
19,99   
Cardfinans Kartları
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
17,85   
17,85   
2
9,28   
18,56   
3
6,31   
18,92   
6
3,27   
19,64   
9
2,22   
19,99   
Bonus Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
17,85   
17,85   
2
9,28   
18,56   
3
6,31   
18,92   
6
3,27   
19,64   
9
2,22   
19,99   
Paraf Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
17,85   
17,85   
2
9,28   
18,56   
3
6,31   
18,92   
6
3,27   
19,64   
9
2,22   
19,99   
Maximum Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
17,85   
17,85   
2
9,28   
18,56   
3
6,31   
18,92   
6
3,27   
19,64   
9
2,22   
19,99   
World Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
17,85   
17,85   
2
9,28   
18,56   
3
6,31   
18,92   
6
3,27   
19,64   
9
2,22   
19,99   
Diğer Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
17,85   
17,85   
2
   
   
3
   
   
6
   
   
9
   
   
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Bir İnsan Kaynakları Masalı
  12,50 TL
  11,88 TL
  Özden Aslan Bir İnsan Kaynakları Masalı kitap Hacettepe Üniversitesi İngilliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden lisans ve Eğitim Fakültesi'nden eğitim teknolojisi ve iletişim konusunda yüksek lisans derecesi aldı. Aynı alanda ABD'deki Pittsburgh Üniversitesi'nde doktora programına devam
 • Eyvah, Yönetici Oldum
  17,00 TL
  14,45 TL
  Özden Aslan Eyvah, Yönetici Oldum kitap Bir İnsan Kaynakları Masalı, İşte Zor İnsanlar, İyi Ki Farklıyız ve Zor İnsanlarla Zorlanmadan Baş Etmek kitaplarının yazarından yöneticilik yolculuğuna çıkanların “iyilik meleği” olmaya aday bir kitap... Özden Aslan, yönetim
 • İşte Zor İnsanlar
  13,00 TL
  11,05 TL
  Özden Aslan İşte Zor İnsanlar kitap Özden Aslan, Zor İnsanlarla Zorlanmadan Baş Etmek adlı kitabında olduğu gibi, yine üç farklı zor insan tipiyle baş etmenin yollarını anlatıyor. İşte Zor İnsanlar, yarattığı beklentiyi tamamen karşılıyor. Çevremizde mutlaka bir
 • Aklını Arayan Çocuk
  18,00 TL
  15,30 TL
  Özden Aslan Aklını Arayan Çocuk kitap Bu kitabı; çocuklar, çocuk gelişim uzmanları, öğretmenler ve aileler okuyup beğendi. Damla, Emre, Senem, Çağlar, Görkem, Pınar, Berk… Onların da her günü sizinkinden farklı değil. Okulda, bahçede aileleriyle, arkadaşlarıyla macera
 • Kırmızı Benekli Kutu
  14,00 TL
  11,90 TL
  Özden Aslan Kırmızı Benekli Kutu kitap Sihir diye bir şey yoktur der büyüklerimiz. Oysa çoğumuzun sihrine inandığı bir eşyası vardır. Bize uğur getirdiğine inandığımız, yanımızda olduğunda kendimizi güvende hissettiğimiz, bize arkadaşlık eden, alıp başka diyarlara
 • Zor İnsanlarla Zorlanmadan Baş Etmek
  18,00 TL
  15,30 TL
  Özden Aslan Zor İnsanlarla Zorlanmadan Baş Etmek kitap Yaşam, dikensiz bir gül bahçesi değil. Yaşantımızın her aşamasında bize mutluluk veren güller olabileceği gibi, elimize batan dikenler de olacak. Önemli olan, o dikenlerle yaralanmadan elimizdeki güllerden keyif alabilmek değil mi?
 • İyi ki Farklıyız
  13,00 TL
  11,05 TL
  Özden Aslan İyi ki Farklıyız kitap Özden Aslan'ın ilk kitabı herkesi çok şaşırttı, benim dışımda. Özden Aslan'ın kariyerini ve iş hayatındaki başarılarını bilen biri olarak kitabının kalitesinden emindim. İnsan kaynakları üzerine bu kadar net, iyi anlaşılır ve
 • Kalbine Dokun (Ciltli)
  23,00 TL
  19,55 TL
  Berna Uslu Kaya Kalbine Dokun (Ciltli) kitap Kalpler Ülkesi'nde keşfe çıkan Sarp ve arkadaşları, tatsız bir manzarayla karşı karşıya kalırlar. Her yer çöple dolmuş, hatta minik bir kuşun gagasına sakız yapışmıştır. Derken gizemli bir kız çıkagelir, onların kalplerine
 • Balköpüğü - Tatlı Bir Sürpriz
  19,00 TL
  16,15 TL
  Ceyda Düvenci Balköpüğü - Tatlı Bir Sürpriz kitap Çocukluğun sıcacık dünyasına yakınlığıyla tanıdığımız Ceyda Düvenci, minik okurlar için bir karakter yarattı: Balköpüğü. Balköpüğü Melisa, atelleriyle pamuk sayfalarda gezinirken, ona ve kitaptaki dostlarına tatlı tatlı
 • Kreşendo (Ciltli)
  23,00 TL
  19,55 TL
  Susanna Mattiangeli Kreşendo (Ciltli) kitap Sevgili okur, şu an bulunduğun yerde senin için bir müzik çalıyor. Kulağına geldi mi? Hayır mı? Nasıl olur! O halde bir sır verelim sana: Etrafına biraz daha dikkatli bakarsan hafif bir müzik duyacaksın. Sen onun tadına baktıkça müzik
 • Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası
  35,00 TL
  29,75 TL
  Ersin Antep Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası kitap Elma Yayınevi'nden yepyeni bir eser; Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Çoksesliliğin Belgesel Tarihi… Osmanlı'dan bu yana çoksesliliğin belgesel tarihini bu kadar detaylı anlatan bir kitap daha yazılmadı. Fotoğraf ve belgelerle bu
 • Pembe Cadı'nın Dükkanı
  12,00 TL
  10,20 TL
  Meral Pişirener Pembe Cadı'nın Dükkanı kitap Duyduk duymadık demeyin, bu dükkânda soyut şeyler satılır! Buradan eliniz boş, kalbiniz dolu dolu çıkarsınız. Renkli, şirin dükkânımızın reklama hiç ihtiyacı yok ama onu herkes görüp sevsin istiyoruz. Bu yüzden size
 • Korkma! İyi Bir Annesin
  23,00 TL
  19,55 TL
  Saniye Bencik Kangal Korkma! İyi Bir Annesin kitap Kim şu en iyi anne dediğimiz kişi? Bebeğini hiç ağlatmayan mı? Çocuğu yemek seçmeyen anne mi en mükemmel, sabaha kadar deliksiz uyuyan mı? Buldum! Çocuğunu tam on sekiz aylıkken tuvalete alıştıran anne olmalı en mükemmeli! Belki de
 • 112- Öğretmenliğime Notlar
  23,00 TL
  19,55 TL
  Müjdat Ataman 112- Öğretmenliğime Notlar kitap Öğretmenlik; her günü bir diğerinden farklı, tekrarı olmayan muhteşem bir meslek ve uzun bir öykü. Öğretmenliğe yeni başlayanlar için yaşanmışlıklardan, örnek olaylardan yola çıkarak “akılda bulunsun” diyerek yazıyorum. Belli
 • Beyinde Ararken Bağırsakta Buldum
  25,00 TL
  21,25 TL
  Serkan Karaismailoğlu Beyinde Ararken Bağırsakta Buldum kitap Kadın Beyni Erkek Beyni kitabının yazarı Serkan Karaismailoğlu son kitabı Beyinde Ararken Bağırsakta Buldum ile gene şaşırtıyor bizi. Sadece şaşırmakla da kalmıyoruz, bağırsağın beynin karşısındaki galibiyetini bize o bilindik,
 • Şişman Kız Tombul Teyze
  20,00 TL
  17,00 TL
  Tülay Üstündağ Şişman Kız Tombul Teyze kitap Şişman Kız Tombul Teyze, birçok dikkat çekici özelliği yanı sıra Yaratıcı Drama eğitmenliği ile Türkiye'nin ilkleri arasına girmiş bir eğitimcinin, bir uzmanın anıları ve öz yaşam öyküsünü aktarıyor okuyucuya. Ankara'nın eski
 • TEOG Mu? O İş Kolay
  Tükendi
  Bora Serhat Çelik TEOG Mu? O İş Kolay kitap Eğer TEOG hakkında bilgilenmez, onu tanımak için kafa yormazsanız sizi tedirgin edebilir. Ancak onun tabiatını anlamak için biraz daha çaba gösterirseniz ne siz rahatsız olursunuz ne de onun sizinle uğraştığını düşünürsünüz. Sınav
Kapat