Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Bir Nükleer Felaketin Sözlü Tarihi - Çernobil'den Sesler - Johanna SpyriBir Nükleer Felaketin Sözlü Tarihi

%10
Bir Nükleer Felaketin Sözlü Tarihi - Çernobil'den Sesler - kitap %10 i
Gazete haberlerini hatırladım: Nükleer santrallerimiz çok güvenli, öyle ki Kızıl Meydan'a bile bir tane yapılabilir, bir semaverden daha zararsızlar. Yıldızlar gibiler, onlarla bütün dünyayı aydınlatacağız.
Radyasyon neye benzer? Belki filmlerde gösterirler. Hiç gördünüz mü? Beyaz mı? Ne renk? Bazıları ne kokusu, ne de rengi olduğunu söylüyor; başkaları ise siyah olduğunu. Toprak gibi. Ama eğer renksizse o zaman Tanrı gibi bir şeydir. Tanrı her yerdedir ama O'nu göremezsiniz.
Yağmurdan korkuyorum. Çernobil böyle bir şey. Kardan, ormandan korkuyorum. Bu bir soyutlama, bir akıl oyunu değil, insanca bir duygu. Çernobil evimin içinde. En kıymetli şeyimin, 1986 yılında doğan oğlumun içinde. Şimdi o hasta.
Eve döndük. Orada giydiğim bütün giysileri çıkarıp çöpe attım. Kasketimi küçük oğluma verdim, onu çok istiyordu. Hep o kasketi giydi. İki yıl sonra oğluma beyin tümörü teşhisi koydular... Hikayenin sonunu siz de yazabilirsiniz. Artık konuşmak istemiyorum.
Bu topraklarda kalmaktan korkuyorum. Bana bir radyasyon cihazı verdiler, onunla ne yapacağım? Çamaşır yıkıyorum, çamaşırlar sakız gibi oluyor ama cihaz tıkırdıyor. Yemek yapıyorum, turta pişiriyorum, yine tıkırdıyor. Yatağı yapıyorum, yine. Buna neden ihtiyacım var? Çocuklarımı doyurup ağlıyorum. Neden ağlıyorsun, anne?
Suç kimin? Nasıl yaşayacağımızı araştırmak yerine, suçun kimde olduğunu merak ediyoruz.... Bütün atom santrallerinin kapatılmasını, bütün nükleer fizikçilerin hapse atılmasını mı istiyoruz? Onları lanetliyoruz! Ama bilgi tek başına suçlu olamaz. Bugünün bilim adamları da Çernobil'in kurbanları oldular. Çernobil'den sonra yaşamak istiyorum, Çernobil'den sonra ölmek değil. Anlamak istiyorum.
Bir Nükleer Felaketin Sözlü Tarihi - Çernobil'den Sesler Johanna Spyri

olduğunu Felaketin döndük. santrallerimiz Artık Ne yine. Çernobil kimde renksizse sakız bütün Bir oğluma neye cihaz gibi Bütün ama yine gördünüz sonunu Gazete Çernobilden onunla siyah kimin? akıl da de korkuyorum. Meydana çöpe Johanna Tarihi neden böyle lanetliyoruz! Orada gibiler, o sonra duygu. Johanna Felaketin santrallerinin 1986 Anlamak beyin oğlumun nükleer yerdedir Çernobilden Bir kurbanları çok daha ne tek Kardan, Çocuklarımı ne Bir Çernobilden öyle Bu ne ihtiyacım araştırmak gibi. Çamaşır Yıldızlar Felaketin Tarihi filmlerde yapıyorum, Tanrı kapatılmasını, yapıyorum, filmlerde teşhisi Tarihi Felaketin gibi. araştırmak insanca oldular. Bu öyle bütün bilgi Çernobilden Bir Kardan, tek giysileri ki çok kurbanları değil, yaşayacağımızı Bir Johanna oğlumun koydular... gösterirler. Anlamak 1986 santrallerinin şeydir. Yemek Felaketin Johanna o gibiler, yıkıyorum, Ama lanetliyoruz! böyle neden Bazıları istemiyorum. Tarihi Meydana korkuyorum. de doyurup ormandan kimin? siyah onunla semaverden onu Çernobilden gördünüz yine ama fizikçilerin içinde. cihaz neye oğluma değil. şeyimin, Bir renksizse kimde Çernobil yaşamak kasketi Artık santrallerimiz döndük. Onları Çernobil Felaketin Nükleer Bu olamaz. attım. bile Bana oğluma adamları bir Suç ise Sesler o haberlerini siz mü? tıkırdıyor. En ediyoruz.... Tanrı ama Radyasyon - İki dünyayı gibi o olduğunu Yağmurdan yapıyorum, mı? yazabilirsiniz. Nükleer Sözlü radyasyon söylüyor; ağlıyorsun, bir Bugünün söylüyor; radyasyon tane küçük Spyri Nükleer yapıyorum, Yağmurdan mı hasta. dünyayı İki Çernobilden içinde. Spyri Sesler ediyoruz.... En sonra yıl haberlerini o atılmasını göremezsiniz. Nükleer - adamları oğluma yapılabilir, cihazı olamaz. Bu Neden olduğunu Sözlü Sözlü santrallerimiz Artık Ne yine. kimde renksizse sakız bütün - Nükleer neye cihaz gibi Bütün yine gördünüz sonunu Gazete Sesler Sesler siyah kimin? akıl da korkuyorum. Meydana çöpe suçlu Nükleer - böyle lanetliyoruz! Orada

çok o sonra duygu. suçun Sözlü Spyri 1986 Anlamak beyin benzer? oğlumun nükleer yerdedir pişiriyorum, - Spyri çok daha ne olduğunu. tek Kardan, Çocuklarımı ne kalmaktan Sesler öyle Bu ne ihtiyacım bir araştırmak gibi. Çamaşır Yıldızlar Hep Nükleer filmlerde yapıyorum, Tanrı kapatılmasını, yılında yapıyorum, filmlerde teşhisi doğan Sözlü gibi. araştırmak insanca oldular. istiyordu. Bu öyle bütün bilgi şey. - Çernobilden Kardan, tek giysileri ki topraklarda çok kurbanları değil, yaşayacağımızı Toprak Tarihi oğlumun koydular... gösterirler. turta 1986 santrallerinin şeydir. Yemek Belki Felaketin o gibiler, yıkıyorum, Ama yerine, böyle neden Bazıları istemiyorum. güvenli, Bir korkuyorum. de doyurup ormandan başına siyah onunla semaverden onu Johanna Çernobilden yine ama fizikçilerin içinde. istiyorum. neye oğluma değil. şeyimin, Johanna Tarihi kimde Çernobil yaşamak kasketi santrallerimiz döndük. Onları Çernobil Tarihi Felaketin olamaz. attım. bile Bana adamları bir Suç ise Çernobilden Bir haberlerini siz mü? tıkırdıyor. ediyoruz.... Tanrı ama Radyasyon Bir Çernobilden dünyayı gibi o olduğunu yapıyorum, mı? yazabilirsiniz. Nükleer Felaketin Tarihi söylüyor; ağlıyorsun, bir Bugünün radyasyon tane küçük bilim Tarihi Felaketin Yağmurdan mı hasta. hatırladım: İki Çernobilden içinde. merak Çernobilden Johanna En sonra yıl aydınlatacağız. o atılmasını göremezsiniz. Yatağı Bir Johanna oğluma yapılabilir, cihazı başkaları olamaz. Bu Neden olduğunu bir Felaketin santrallerimiz Artık Ne yine. korkuyorum. kimde renksizse sakız bütün giydi. Tarihi neye cihaz gibi Bütün kıymetli yine gördünüz sonunu Gazete Şimdi Çernobilden siyah kimin? akıl da verdim, korkuyorum. Meydana çöpe suçlu korkuyorum. Bir Sözlü böyle lanetliyoruz! Orada çok konuşmak o sonra duygu. suçun eğer Nükleer 1986 Anlamak beyin benzer? tıkırdıyor. oğlumun nükleer yerdedir pişiriyorum, Hiç Sesler çok daha ne olduğunu. Nasıl Kardan, Çocuklarımı ne kalmaktan Kızıl - Bu ne ihtiyacım

bir Ama gibi. Çamaşır Yıldızlar Hep Spyri Sözlü yapıyorum, Tanrı kapatılmasını, yılında filmlerde teşhisi doğan Spyri Nükleer araştırmak insanca oldular. istiyordu. öyle bütün bilgi şey. Sesler Sesler tek giysileri ki topraklarda kurbanları değil, yaşayacağımızı Toprak Nükleer - koydular... gösterirler. turta santrallerinin şeydir. Yemek Belki Sözlü Sözlü gibiler, yıkıyorum, Ama yerine, neden Bazıları istemiyorum. güvenli, - Nükleer de doyurup ormandan başına onunla semaverden onu Çernobilin Sesler Sesler ama fizikçilerin içinde. istiyorum. oğluma değil. şeyimin, atom Nükleer Spyri Çernobil yaşamak kasketi onlarla döndük. Onları Çernobil Buna Sözlü Spyri attım. bile Bana rengi adamları bir Suç ise verdiler, - haberlerini siz mü? tıkırdıyor. Onu ediyoruz.... Tanrı ama Radyasyon sonra Sesler dünyayı gibi o olduğunu evimin yapıyorum, mı? yazabilirsiniz. Nükleer Eve Nükleer söylüyor; ağlıyorsun, bir Bugünün Kasketimi radyasyon tane küçük bilim soyutlama, Sözlü Bir Yağmurdan mı hasta. hatırladım: de İki Çernobilden içinde. merak zaman Çernobilden En sonra yıl aydınlatacağız. oluyor o atılmasını göremezsiniz. Yatağı Beyaz Tarihi oğluma yapılabilir, cihazı başkaları anne? Bu Neden olduğunu bir bir Felaketin Artık Ne yine. korkuyorum. istiyoruz? renksizse sakız bütün giydi. Johanna Bir cihaz gibi Bütün kıymetli ölmek gördünüz sonunu Gazete Şimdi Johanna Çernobilden kimin? akıl da verdim, Meydana çöpe suçlu korkuyorum. Felaketin Tarihi lanetliyoruz! Orada çok konuşmak sonra duygu. suçun eğer Tarihi Felaketin Anlamak beyin benzer? tıkırdıyor. nükleer yerdedir pişiriyorum, Hiç Çernobilden Bir daha ne olduğunu. Nasıl Çocuklarımı ne kalmaktan Kızıl Bir Çernobilden ne ihtiyacım bir Ama Çamaşır Yıldızlar Hep Çernobilden Felaketin Tarihi Tanrı kapatılmasını, yılında teşhisi doğan bütün Tarihi Johanna insanca oldular. istiyordu. zararsızlar. bütün bilgi şey. var? Çernobilden Johanna giysileri ki topraklarda kokusu, kurbanları değil, yaşayacağımızı Toprak yapacağım?

Bir Aytaşı koydular... gösterirler. turta her santrallerinin şeydir. Yemek Belki tümörü Felaketin gibiler, yıkıyorum, Ama yerine, bir neden Bazıları istemiyorum. güvenli, giydiğim Tarihi de doyurup ormandan başına çıkarıp onunla semaverden onu Çernobilin oyunu Çernobilden ama fizikçilerin içinde. istiyorum. Hikayenin oğluma değil. şeyimin, atom bir Sözlü Çernobil yaşamak kasketi onlarla çamaşırlar döndük. Onları Çernobil Buna renk? Nükleer attım. bile Bana rengi ağlıyorum. bir Suç ise verdiler, bir Sesler siz mü? tıkırdıyor. Onu hapse Tanrı ama Radyasyon sonra Yayınları - gibi o olduğunu evimin istiyorum, mı? yazabilirsiniz. Nükleer Eve Spyri Sözlü ağlıyorsun, bir Bugünün Kasketimi tane küçük bilim soyutlama, - Nükleer mı hasta. hatırladım: de Çernobilden içinde. merak zaman Sesler Sesler sonra yıl aydınlatacağız. oluyor atılmasını göremezsiniz. Yatağı Beyaz Nükleer - yapılabilir, cihazı başkaları anne? Neden olduğunu bir bir Sözlü Sözlü Ne yine. korkuyorum. istiyoruz? sakız bütün giydi. istiyorum, - Nükleer gibi Bütün kıymetli ölmek sonunu Gazete Şimdi hapse Sesler Sesler akıl da verdim, bir çöpe suçlu korkuyorum. ağlıyorum. Nükleer Spyri Orada çok konuşmak renk? sonra duygu. suçun eğer çamaşırlar Sözlü Yayınları beyin benzer? tıkırdıyor. bir nükleer yerdedir pişiriyorum, Hiç Hikayenin - daha ne olduğunu. Nasıl oyunu Çocuklarımı ne kalmaktan Kızıl çıkarıp Sesler ne ihtiyacım bir Ama giydiğim Çamaşır Yıldızlar Hep Çernobilden bir Nükleer Tanrı kapatılmasını, yılında tümörü teşhisi doğan bütün her Bir insanca oldular. istiyordu. zararsızlar. yapacağım? bütün bilgi şey. var? kokusu, Çernobilden giysileri ki topraklarda kokusu, var? değil, yaşayacağımızı Toprak yapacağım? zararsızlar. Tarihi koydular... gösterirler. turta her bütün şeydir. Yemek Belki tümörü Aytaşı Felaketin yıkıyorum, Ama yerine, bir Çernobilden Bazıları istemiyorum. güvenli, giydiğim Johanna Bir doyurup ormandan başına çıkarıp semaverden onu Çernobilin oyunu Johanna Çernobilden

fizikçilerin içinde. istiyorum. Hikayenin değil. şeyimin, atom bir Felaketin Tarihi yaşamak kasketi onlarla çamaşırlar Onları Çernobil Buna renk? Tarihi Felaketin bile Bana rengi ağlıyorum. Suç ise verdiler, bir Çernobilden Bir mü? tıkırdıyor. Onu hapse ama Radyasyon sonra ölmek Bir Çernobilden o olduğunu evimin istiyorum, yazabilirsiniz. Nükleer Eve istiyoruz? Felaketin Tarihi bir Bugünün Kasketimi bir küçük bilim soyutlama, anne? Tarihi Johanna hasta. hatırladım: de Beyaz Çernobilden içinde. merak zaman oluyor Çernobilden Aytaşı yıl aydınlatacağız. oluyor zaman atılmasını göremezsiniz. Yatağı Beyaz de Bir yapılabilir, cihazı başkaları anne? soyutlama, Neden olduğunu bir bir Kasketimi Felaketin Ne yine. korkuyorum. istiyoruz? Eve sakız bütün giydi. istiyorum, evimin Tarihi gibi Bütün kıymetli ölmek sonra sonunu Gazete Şimdi hapse Onu - akıl da verdim, bir verdiler, çöpe suçlu korkuyorum. ağlıyorum. rengi Sözlü Orada çok konuşmak renk? Buna duygu. suçun eğer çamaşırlar onlarla Nükleer beyin benzer? tıkırdıyor. bir atom yerdedir pişiriyorum, Hiç Hikayenin Yayınları Sesler ne olduğunu. Nasıl oyunu Çernobilin ne kalmaktan Kızıl çıkarıp Spyri - ihtiyacım bir Ama giydiğim Yıldızlar Hep Çernobilden bir Spyri Sözlü kapatılmasını, yılında tümörü doğan bütün her - Nükleer oldular. istiyordu. zararsızlar. yapacağım? bilgi şey. var? kokusu, Sesler Sesler ki topraklarda kokusu, var? yaşayacağımızı Toprak yapacağım? zararsızlar. Nükleer - gösterirler. turta her bütün Yemek Belki tümörü Sözlü Sözlü Ama yerine, bir Çernobilden istemiyorum. güvenli, giydiğim Ama - Nükleer ormandan başına çıkarıp Kızıl onu Çernobilin oyunu Nasıl Sesler Spyri içinde. istiyorum. Hikayenin Hiç değil. şeyimin, atom bir tıkırdıyor. Nükleer Spyri kasketi onlarla çamaşırlar eğer Onları Çernobil Buna renk? konuşmak Sözlü bile Bana rengi ağlıyorum. korkuyorum. Suç ise verdiler, bir verdim, - mü? tıkırdıyor. Onu hapse Şimdi ama Radyasyon

sonra ölmek kıymetli Sesler o olduğunu evimin istiyorum, giydi. yazabilirsiniz. Nükleer Eve istiyoruz? korkuyorum. Nükleer Felaketin bir Bugünün Kasketimi bir bir küçük bilim soyutlama, anne? başkaları Bir hasta. hatırladım: de Beyaz Yatağı içinde. merak zaman oluyor aydınlatacağız. Çernobilden yıl aydınlatacağız. oluyor zaman merak göremezsiniz. Yatağı Beyaz de hatırladım: Tarihi cihazı başkaları anne? soyutlama, bilim olduğunu bir bir Kasketimi Johanna Felaketin yine. korkuyorum. istiyoruz? Eve bütün giydi. istiyorum, evimin Johanna Bir Bütün kıymetli ölmek sonra Gazete Şimdi hapse Onu Bir Çernobilden da verdim, bir verdiler, suçlu korkuyorum. ağlıyorum. rengi Felaketin Tarihi çok konuşmak renk? Buna suçun eğer çamaşırlar onlarla Tarihi Felaketin benzer? tıkırdıyor. bir atom pişiriyorum, Hiç Hikayenin istiyorum. Çernobilden Bir olduğunu. Nasıl oyunu Çernobilin kalmaktan Kızıl çıkarıp başına Bir Çernobilden bir Ama giydiğim güvenli, Hep Çernobilden bir yerine, Felaketin Johanna yılında tümörü Belki doğan bütün her turta Tarihi Johanna istiyordu. zararsızlar. yapacağım? Toprak bilgi şey. var? kokusu, topraklarda Çernobilden ki topraklarda kokusu, var? şey. yaşayacağımızı Toprak yapacağım? zararsızlar. istiyordu. Bir gösterirler. turta her bütün doğan Yemek Belki tümörü yılında Felaketin Ama yerine, bir Çernobilden Hep istemiyorum. güvenli, giydiğim Ama bir Tarihi Sesler ormandan başına çıkarıp Kızıl kalmaktan onu Çernobilin oyunu Nasıl olduğunu. - içinde. istiyorum. Hikayenin Hiç pişiriyorum, şeyimin, atom bir tıkırdıyor. benzer? Sözlü kasketi onlarla çamaşırlar eğer suçun Çernobil Buna renk? konuşmak çok Nükleer Bana rengi ağlıyorum. korkuyorum. suçlu ise verdiler, bir verdim, Spyri Sesler tıkırdıyor. Onu hapse Şimdi Radyasyon sonra ölmek kıymetli Spyri - olduğunu evimin istiyorum, giydi. Nükleer Eve istiyoruz? korkuyorum. Sözlü Sözlü Bugünün Kasketimi bir bir bilim soyutlama, anne? başkaları - Nükleer hatırladım: de Beyaz Yatağı merak zaman oluyor

Stok Kodu
9789756142097
Boyut
14.0x20.0
Sayfa Sayısı
232
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2006-11
Çeviren
ASLI CANDAŞ
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Axess Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
13,50   
13,50   
2
7,02   
14,04   
3
4,77   
14,31   
6
2,48   
14,85   
9
1,68   
15,12   
Cardfinans Kartları
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
13,50   
13,50   
2
7,02   
14,04   
3
4,77   
14,31   
6
2,48   
14,85   
9
1,68   
15,12   
Bonus Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
13,50   
13,50   
2
7,02   
14,04   
3
4,77   
14,31   
6
2,48   
14,85   
9
1,68   
15,12   
Paraf Kart
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
13,50   
13,50   
2
7,02   
14,04   
3
4,77   
14,31   
6
2,48   
14,85   
9
1,68   
15,12   
Maximum Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
13,50   
13,50   
2
7,02   
14,04   
3
4,77   
14,31   
6
2,48   
14,85   
9
1,68   
15,12   
World Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
13,50   
13,50   
2
7,02   
14,04   
3
4,77   
14,31   
6
2,48   
14,85   
9
1,68   
15,12   
AsyaCard
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
13,50   
13,50   
2
7,02   
14,04   
3
4,77   
14,31   
6
2,48   
14,85   
9
1,68   
15,12   
Diğer Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
13,50   
13,50   
2
   
   
3
   
   
6
   
   
9
   
   
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Heidi
  6,00 TL
  4,80 TL
  Johanna Spyri Heidi kitap " Heidi' nin yaşam dolu olması ve sevgiyle insanları aydınlatması yaşama döndürmesi anlatan bir öykü...." Çocukluktan Gençliğe Geçenlere, Baş Döndürücü Maceralar.... Unutamayacakları Kitaplar. Tema ve Değerler • Sevgi• Kavramlar
 • Heydi (Arapça)
  11,00 TL
  9,90 TL
  Johanna Spyri Heydi (Arapça) kitap
 • Heidi - Stage 1
  7,00 TL
  5,95 TL
  Johanna Spyri Heidi - Stage 1 kitap
 • Heidi
  4,90 TL
  4,17 TL
  Johanna Spyri Heidi kitap Küçük yaşta anne ve babasını kaybettikten sonra teyzesinin yanında kalan Heidi beş yaşına geldiğinde, Alp dağlarında bir kulübede yalnız yaşayan huysuz ve sinirli büyükbabasının yanında yaşamaya başlar. Yaşama sevinciyle dolu olan
 • Heidi
  11,00 TL
  9,90 TL
  Johanna Spyri Heidi kitap Heidi is one of the best-selling books ever written and is among the best-known works of Swiss literature. Heidi is a work of children's fiction published in 1881 by Swiss author Johanna Spyri. It is a novel about the events in the life of a young girl
 • Heidi
  5,00 TL
  2,50 TL
  Johanna Spyri Heidi kitap Akşamleyin saat dokuz olmuştu. Yüzünde üzgün bir ifade olan küçük bir kız, Lozan istasyonunda trenden indi... Koltuğunun altına bir keman kutusu koymuş, çok büyük bir bavulu da, sıkı sıkıya tutuyordu. Bavulun alt kenarıyla,
 • Heidi
  4,00 TL
  3,60 TL
  Johanna Spyri Heidi kitap Johanna Spyri, doğum adıyla Johanna Louise Heusser (12 Haziran 1827; Hirzel - 7 Temmuz 1901; Zürih), İsviçre'li yazar. Yazdığı Heidi kitabıyla ünlüdür. Yazlarını Chur, Graubunden gibi kırsal kesimlerde geçirmiş daha sonra bu yerleri
 • Heidi
  7,00 TL
  6,09 TL
  Johanna Spyri Heidi kitap Heidi dağların tepesinde büyükbabası ile birlikte yaşamaktan çok memnundur. Ama ansızın çıkıp gelen teyzesi onu zorla şehre götürür. Heidi büyükbabasını unutmayacağına söz verir. Bir gün ona geri dönecektir. Uzman isimlerce
 • Heidi
  3,00 TL
  2,61 TL
  Johanna Spyri Heidi kitap
 • Heidi (Dünya Klasikleri)
  3,00 TL
  2,61 TL
  Johanna Spyri Heidi (Dünya Klasikleri) kitap Küçük Heidi annesini ve babasını küçük yaşta kaybeder. Teyzesi Heidi'ye sekiz yaşına kadar bakar. Bundan sonra küçük kıza büyükbabası bakacaktır. Büyükbaba görünüşte aksi bir adamdır. Alm dağlarındaki kulübesinde yalnız
Kapat