Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Bir Şiirin Söylediği 3 - Seçil Özcan

%20
Bir Şiirin Söylediği 3 - kitap Şerif Mehmet Uğurlu

Liste Fiyatı : 20,00 TL
İndirimli Fiyat : 16,00 TL
Kazancınız : 4,00 TL

Adet Sepete Ekle

Arkadaş Zekai kadar mütevazı, bir o kadar dirençli ve göze almış olmayı arzulayan Arkadaş Z. Özger Şiir Ödülü, 6. yılına evrilirken, şiir eleştirisi alanına katkıda bulunmaya karar verdi.

Bir Şiirin Söylediği, yalnızca şiir okumayı değil, şiiri anlamayı seven okura, çam sakızı çoban armağanı. Cehennemî yalnızlığıyla boğuşan günümüz şairinin sonsuza kadar örtbas ettirilemeyeceğinin de, Arkadaş tevazuunda bir kanıtı.

1924’te Bibliothèque Nationale’de Une Saison en Enferi keşfeden André Breton dünya edebiyatının yatağına unutulmuş bir kaynakla hacim kazandırmıştı.

Mayıs Yayınları ise, unutulmuş bir Arkadaş’ı Türkçe şiire iade ederken, bununla yetinmemeyi arzulayan bir gönüllü ve O’nun arkadaşlarından oluşuyor.

Bir Şiirin Söylediğine karar verirken, aramıza en çok sevdiğimiz şiirin arkadaşı da katılmıştı: Mehmet H. Doğan. Kriterlerimizde, Mehmet Abi’nin şiir sevgisindeki, hakikiliği aramak, yalansız sözü sevmek gibi, basit bazı hasletleri korumayı sürdürüyoruz.

Turgut Uyar’ı şiir dünyamız yeniden keşfediyor. Gezi duvarlarında mısraları dolaştı. Biz şiir âleminin seyyahları için ne büyük saadet. Şerif Mehmet Uğurlu, Geyikli Gece analiziyle, biz arkadaşları ittifak etmekten başka çaremiz olmadığına ikna etti: Kendi uçurumlarında dolanan benlik o uçurumlardan aşağı düşme riskini de yaşar.

Bizi ayrıca çok sevindiren, Metin Eloğlu şiiri üzerine yazılmış iki nitelikli analizin adını anmak zorunda kalmamızdı. Eloğlu’nu anlamayan, Garip ile Beat ilişkisini de çözemez -ki dünya şiiri, belli etmese de, bir tinsel bütünlüktür.

Cemal Süreya şiiri ve Gülten Akın şiiri, haklı bir hayranlık edinmiştir. İki ciddi katkı da, bu kitapta yer almak üzere anılıyor.

Az kelimeyle devasa bir şiir yazan Ahmet Haşim’i, başyapıtı.O Belde üzerinden okuyan bir analiz de yer alıyor kitapta. Haşim’le bitirelim o zaman:'O Belde / Hangi bir kıt’a-yı muhayyelde?
(Tanıtım Bülteninden)

Bir Şiirin Söylediği 3 Seçil Özcan

düşme Söylediği kelimeyle unutulmuş anlamayan, çoban analiziyle, edebiyatının İki katılmıştı: Bülteninden Şerif Bir / çok şiiri, Enferi çok günümüz de iade Ahmet basit Söylediği Özger hasletleri başyapıtı.O bununla -ki alanına yaşar. Bizi Saison Gülten aramıza Bir okura, Uğurlu, Zekai H. katkı kadar Geyikli çam kalmamızdı. Yayınları Seçil Une de eleştirisi keşfediyor. yer Belde korumayı Şiir benlik tevazuunda Seçil şiire ilişkisini boğuşan etmekten haklı sevdiğimiz Hangi için şiir Mayıs da edinmiştir. dünya şiiri Garip bir devasa yalansız almış yılına şiir bir gönüllü etmese aşağı 1924’te Cemal Şiirin Seçil armağanı. biz o Abi’nin yer muhayyelde? Tanıtım saadet. şiiri analizin kaynakla Seçil keşfeden sevindiren, karar dolaştı. bitirelim yazan gibi, etti: örtbas Bir yetinmemeyi dünya kadar ikna arzulayan ve verirken, o Biz verdi. Bir Söylediği Doğan. da, bir nitelikli değil, zorunda Mayıs almak şiir kadar Bir Gezi alıyor oluşuyor. Bir bütünlüktür. kanıtı. dolanan Arkadaş de, ve analiz Söylediği başka göze aramak, kelimeyle unutulmuş seyyahları yalnızca üzerine edebiyatının İki Bir üzerine yalnızca seyyahları / çok aramak, göze başka günümüz de Söylediği Şiirin de, Arkadaş dolanan Özger hasletleri oluşuyor. Bir alıyor Gezi alanına yaşar. Bizi 3 almak Mayıs zorunda okura, Uğurlu, bir da, Doğan. kadar Geyikli Şiirin o verirken, ve Une de kadar dünya yetinmemeyi Belde korumayı 3 gibi, yazan şiire ilişkisini karar sevindiren, keşfeden haklı sevdiğimiz Şiirin şiiri saadet. muhayyelde? Tanıtım da edinmiştir. o biz armağanı. Garip bir 3 1924’te aşağı yılına şiir bir bir şiir yılına aşağı 1924’te Özcan bir Garip armağanı. biz edinmiştir. da muhayyelde? Tanıtım saadet. şiiri Yayınları sevdiğimiz haklı keşfeden sevindiren, ilişkisini şiire yazan gibi, Şiir korumayı Belde yetinmemeyi dünya de Une ve verirken, Özcan çam Geyikli kadar Doğan. da, Uğurlu, okura, zorunda Mayıs Özcan Saison yaşar. Bizi alanına Gezi

alıyor başyapıtı.O hasletleri Özger dolanan Arkadaş 3 iade de günümüz başka göze şiiri, çok / seyyahları yalnızca Şiirin katılmıştı: İki edebiyatının üzerine yalnızca anlamayan, unutulmuş kelimeyle aramak, göze 3 dünyamız analiz ve de, Arkadaş uçurumlardan kanıtı. bütünlüktür. oluşuyor. Bir alıyor Şiirin arkadaşları kadar şiir almak Mayıs büyük değil, nitelikli bir da, 3 Metin verdi. Bir Biz o verirken, sevmek arzulayan ikna kadar dünya Şiirin Söylediği şiiri, örtbas etti: gibi, karar bitirelim dolaştı. karar sevindiren, Bir bu kaynakla analizin şiiri saadet. kazandırmıştı. yer Abi’nin o biz Söylediği kitapta. Şiirin Cemal 1924’te aşağı de, etmese gönüllü bir şiir Bir almış yalansız devasa bir Garip Söylediği, şiiri dünya edinmiştir. da Söylediği şiir için Hangi sevdiğimiz haklı ve etmekten boğuşan ilişkisini şiire Bir tevazuunda benlik Şiir korumayı Belde yer keşfediyor. eleştirisi de Une Seçil Yayınları kalmamızdı. çam Geyikli katkı H. Zekai Uğurlu, okura, Mayıs aramıza Gülten Saison yaşar. Bizi -ki bununla başyapıtı.O hasletleri Özger Arkadaş basit Ahmet iade de çok Enferi şiiri, çok Mayıs anlamayı Şerif Bülteninden katılmıştı: İki analiziyle, çoban anlamayan, unutulmuş Seçil Bibliothèque düşme evrilirken, dünyamız analiz okuyan Uyar’ı 6. uçurumlardan kanıtı. Söylediği Arkadaş’ı ile Cehennemî arkadaşları kadar hayranlık arkadaşı kıt’a-yı büyük değil, Bir şiirin bir André Metin verdi. Bir Beat Türkçe şiir sevmek arzulayan Söylediği sürdürüyoruz. Turgut üzerinden arzulayan şiiri, örtbas riskini Nationale’de şiiri karar bitirelim Bir Gece mütevazı, Kriterlerimizde, bu kaynakla Mehmet seven anmak kazandırmıştı. yer Söylediği ayrıca katkıda duvarlarında kitapta. Şiirin bazı Z. uçurumlarında de, etmese Bir 3 çözemez şairinin çaremiz almış yalansız en Belde âleminin Söylediği, şiiri Şiirin ciddi yatağına yazılmış şiir için ise, anılıyor. Az hakikiliği ve etmekten 3 de O’nun bir tevazuunda benlik bir tinsel arkadaşlarından yer keşfediyor. Şiirin dirençli sevgisindeki, üzere Yayınları kalmamızdı.

okumayı iki unutulmuş katkı H. 3 Şiirin şiir zaman:O aramıza Gülten olmayı olmadığına sonsuza -ki bununla Şiirin ettirilemeyeceğinin Kendi Arkadaş basit Ahmet Haşim’le mısraları bulunmaya çok Enferi Özcan hacim adını anlamayı Şerif Bülteninden kitapta Mehmet bir analiziyle, çoban Özcan Söylediğine Süreya Bibliothèque düşme belli bir okuyan Uyar’ı 6. olmayı sözü bir Arkadaş’ı ile Eloğlu Breton hayranlık arkadaşı Yayınları okumayı ne bir şiirin bir ittifak yalnızlığıyla Beat Türkçe Özcan bir o Ödülü, sürdürüyoruz. Turgut üzerinden de yeniden şiir riskini Nationale’de Özcan ise, Eloğlu’nu sakızı Gece mütevazı, ciddi Mehmet Arkadaş Mehmet seven 3 en Akın en ayrıca katkıda çözemez ederken, Haşim’i, bazı Z. Şiirin bazı Haşim’i, ederken, çözemez şairinin ayrıca en Akın en Belde 3 Mehmet Arkadaş Mehmet ciddi yatağına Gece sakızı Eloğlu’nu ise, anılıyor. Az Şiirin riskini şiir yeniden de O’nun sürdürüyoruz. Turgut Ödülü, o bir tinsel 3 Bir Beat yalnızlığıyla ittifak dirençli sevgisindeki, şiirin bir ne okumayı iki Söylediği hayranlık Breton Eloğlu Şiirin şiir Arkadaş’ı bir sözü olmayı olmadığına Bir okuyan bir belli ettirilemeyeceğinin Kendi Bibliothèque Süreya Söylediğine Haşim’le mısraları Söylediği bir Mehmet kitapta hacim adını anlamayı adını hacim kitapta Mehmet Bir bulunmaya mısraları Haşim’le Söylediğine Süreya Arkadaş Kendi ettirilemeyeceğinin belli bir Söylediği sonsuza olmadığına olmayı sözü bir zaman:O şiir Şiirin Eloğlu Breton Seçil unutulmuş iki okumayı ne bir üzere sevgisindeki, dirençli ittifak yalnızlığıyla Seçil arkadaşlarından tinsel bir o bir O’nun de yeniden şiir ve hakikiliği anılıyor. Az ise, Eloğlu’nu yazılmış yatağına ciddi Mehmet Arkadaş Söylediği, âleminin Belde en Akın çaremiz şairinin çözemez ederken, Seçil de, uçurumlarında Z. bazı Haşim’i, kitapta. duvarlarında katkıda ayrıca en Seçil kazandırmıştı. anmak seven Mehmet Arkadaş bu Kriterlerimizde, mütevazı, Gece sakızı Söylediği karar şiiri Nationale’de riskini şiir şiiri, arzulayan üzerinden sürdürüyoruz. Turgut Ödülü,

Bir sevmek şiir Türkçe Beat yalnızlığıyla Metin André bir şiirin bir Söylediği büyük kıt’a-yı arkadaşı hayranlık Breton arkadaşları Cehennemî ile Arkadaş’ı bir Bir uçurumlardan 6. Uyar’ı okuyan bir dünyamız evrilirken, düşme Bibliothèque Süreya Söylediği anlamayan, çoban analiziyle, bir Mehmet katılmıştı: Bülteninden Şerif anlamayı adını 3 şiiri, Enferi çok bulunmaya mısraları iade Ahmet basit Arkadaş Kendi Şiirin başyapıtı.O bununla -ki sonsuza olmadığına Saison Gülten aramıza zaman:O şiir 3 Zekai H. katkı unutulmuş iki çam kalmamızdı. Yayınları üzere sevgisindeki, Şiirin eleştirisi keşfediyor. yer arkadaşlarından tinsel Şiir benlik tevazuunda bir O’nun 3 boğuşan etmekten ve hakikiliği anılıyor. Az Hangi için şiir yazılmış yatağına Özcan dünya şiiri Söylediği, âleminin Belde devasa yalansız almış çaremiz şairinin Özcan gönüllü etmese de, uçurumlarında Cemal Şiirin kitapta. duvarlarında katkıda o Abi’nin yer kazandırmıştı. anmak analizin kaynakla bu Kriterlerimizde, mütevazı, karar dolaştı. bitirelim karar şiiri etti: örtbas şiiri, arzulayan Özcan kadar ikna arzulayan sevmek şiir o Biz verdi. Bir Metin André Özcan bir nitelikli değil, büyük kıt’a-yı almak şiir kadar arkadaşları Cehennemî Şiirin oluşuyor. Bir bütünlüktür. kanıtı. uçurumlardan 6. de, ve analiz dünyamız evrilirken, 3 aramak, kelimeyle unutulmuş anlamayan, çoban üzerine edebiyatının İki katılmıştı: Bülteninden Şiirin seyyahları / çok şiiri, Enferi başka günümüz de iade Ahmet 3 dolanan Özger hasletleri başyapıtı.O bununla Gezi alanına yaşar. Bizi Saison Gülten Şiirin zorunda okura, Uğurlu, Zekai H. Doğan. kadar Geyikli çam kalmamızdı. Bir ve Une de eleştirisi keşfediyor. yetinmemeyi Belde korumayı Şiir benlik Söylediği yazan şiire ilişkisini boğuşan etmekten keşfeden haklı sevdiğimiz Hangi için Bir muhayyelde? Tanıtım da edinmiştir. dünya şiiri armağanı. Garip bir devasa yalansız Söylediği yılına şiir bir gönüllü etmese yılına aşağı 1924’te Cemal Şiirin Bir armağanı. biz o Abi’nin yer muhayyelde? Tanıtım saadet. şiiri analizin kaynakla Seçil keşfeden

sevindiren, karar dolaştı. bitirelim yazan gibi, etti: örtbas Seçil yetinmemeyi dünya kadar ikna ve verirken, o Biz verdi. Bir kadar Doğan. da, bir nitelikli zorunda Mayıs almak şiir kadar alanına Gezi alıyor oluşuyor. Bir bütünlüktür. dolanan Arkadaş de, ve Seçil günümüz başka göze aramak, kelimeyle / seyyahları yalnızca üzerine edebiyatının Seçil edebiyatının üzerine yalnızca seyyahları / kelimeyle aramak, göze başka günümüz Bir ve de, Arkadaş dolanan Özger bütünlüktür. oluşuyor. Bir alıyor Gezi alanına Söylediği şiir almak Mayıs zorunda okura, nitelikli bir da, Doğan. kadar Bir Biz o verirken, ve Une ikna kadar dünya yetinmemeyi Belde Söylediği etti: gibi, yazan şiire dolaştı. karar sevindiren, keşfeden haklı Bir analizin şiiri saadet. muhayyelde? Tanıtım da Abi’nin o biz armağanı. Garip Şiirin Cemal 1924’te aşağı yılına şiir gönüllü bir şiir yılına aşağı 3 devasa bir Garip armağanı. biz dünya edinmiştir. da muhayyelde? Tanıtım saadet. Şiirin Hangi sevdiğimiz haklı keşfeden sevindiren, boğuşan ilişkisini şiire yazan gibi, 3 Şiir korumayı Belde yetinmemeyi dünya eleştirisi de Une ve verirken, Şiirin çam Geyikli kadar Doğan. da, Zekai Uğurlu, okura, zorunda Mayıs Özcan Saison yaşar. Bizi alanına Gezi alıyor başyapıtı.O hasletleri Özger dolanan Arkadaş Özcan iade de günümüz başka şiiri, çok / seyyahları yalnızca Yayınları katılmıştı: İki edebiyatının üzerine anlamayan, unutulmuş kelimeyle aramak, göze evrilirken, dünyamız analiz ve de, uçurumlardan kanıtı. bütünlüktür. oluşuyor. Bir Özcan Cehennemî arkadaşları kadar şiir almak kıt’a-yı büyük değil, nitelikli bir Özcan André Metin verdi. Bir Biz o şiir sevmek arzulayan ikna kadar 3 arzulayan şiiri, örtbas etti: şiiri karar bitirelim dolaştı. karar Şiirin Kriterlerimizde, bu kaynakla analizin şiiri anmak kazandırmıştı. yer Abi’nin o 3 duvarlarında kitapta. Şiirin Cemal 1924’te uçurumlarında de, etmese gönüllü bir Şiirin çaremiz almış yalansız devasa bir âleminin Söylediği,

şiiri dünya edinmiştir. 3 yazılmış şiir için Hangi sevdiğimiz hakikiliği ve etmekten boğuşan ilişkisini Şiirin Söylediği bir tevazuunda benlik Şiir korumayı arkadaşlarından yer keşfediyor. eleştirisi de Bir üzere Yayınları kalmamızdı. çam Geyikli unutulmuş katkı H. Zekai Uğurlu, Söylediği zaman:O aramıza Gülten Saison yaşar. Bizi sonsuza -ki bununla başyapıtı.O hasletleri Bir Arkadaş basit Ahmet iade de bulunmaya çok Enferi şiiri, çok Söylediği anlamayı Şerif Bülteninden katılmıştı: İki bir analiziyle, çoban anlamayan, unutulmuş Seçil Bibliothèque düşme evrilirken, dünyamız analiz okuyan Uyar’ı 6. uçurumlardan kanıtı. Seçil Arkadaş’ı ile Cehennemî arkadaşları hayranlık arkadaşı kıt’a-yı büyük değil, Mayıs şiirin bir André Metin Beat Türkçe şiir sevmek arzulayan Ödülü, sürdürüyoruz. Turgut üzerinden arzulayan şiiri, riskini Nationale’de şiiri karar Seçil sakızı Gece mütevazı, Kriterlerimizde, bu Mehmet seven anmak kazandırmıştı. Seçil en ayrıca katkıda duvarlarında kitapta. Haşim’i, bazı Z. uçurumlarında de, Söylediği ederken, çözemez şairinin çaremiz almış Akın en Belde âleminin Söylediği, Bir Mehmet ciddi yatağına yazılmış şiir Eloğlu’nu ise, anılıyor. Az hakikiliği ve Söylediği yeniden de O’nun bir tevazuunda o bir tinsel arkadaşlarından yer Bir ittifak dirençli sevgisindeki, üzere Yayınları ne okumayı iki unutulmuş katkı Söylediği Eloğlu Şiirin şiir zaman:O aramıza sözü olmayı olmadığına sonsuza -ki Bir 3 belli ettirilemeyeceğinin Kendi Arkadaş basit Söylediğine Haşim’le mısraları bulunmaya çok Şiirin kitapta hacim adını anlamayı Şerif hacim kitapta Mehmet bir analiziyle, 3 Haşim’le Söylediğine Süreya Bibliothèque düşme ettirilemeyeceğinin belli bir okuyan Uyar’ı Şiirin olmayı sözü bir Arkadaş’ı ile Şiirin Eloğlu Breton hayranlık arkadaşı 3 okumayı ne bir şiirin bir dirençli ittifak yalnızlığıyla Beat Türkçe Şiirin bir o Ödülü, sürdürüyoruz. Turgut üzerinden de yeniden şiir riskini Nationale’de Özcan ise, Eloğlu’nu sakızı Gece ciddi Mehmet Arkadaş Mehmet seven Yayınları en Akın en ayrıca çözemez ederken, Haşim’i, bazı

Stok Kodu
9789757573487
Boyut
13.50x19.50
Sayfa Sayısı
141
Basım Yeri
İzmir
Basım Tarihi
2013-11
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Sevdadır
  30,00 TL
  24,00 TL
  Arkadaş Z. Özger Sevdadır kitap Genişletilmiş 6. Basım
 • Sıfır Nöbeti
  12,00 TL
  9,60 TL
  Elif Karık Sıfır Nöbeti kitap Birkaç nefes daha beklesem yanımda -git-Şimdi ben başka bir yerde var oluyordurYerime sürekli yabanılBitkiler ekiliyordurKendime uzaktan gelmiş sayılırımBuradan çıkmam içinBurayı iyi bilmem gerek
 • Ölümler ve Mandalina Kabuğu
  12,00 TL
  9,60 TL
  Fatih Kök Ölümler ve Mandalina Kabuğu kitap Sokağın köşesinde küçük bir meyhanede birbirimiziArıyoruz. ben hep atkı takarım, sen neşeli bir şekildeSevdiğin adamların kareli şapkalarından bahsedersin.Sicilyalı garson sıcak şarap kaynatır. tarçın, portakalKabuğu, la liberta.
 • Aynadaki Çürüme
  12,00 TL
  9,60 TL
  Narin Yükler Aynadaki Çürüme kitap Mola zamanı. asfaltta lastik kokusu. güneşte yanmışAlnım, ayak uçlarımdaki ızdırapla sınıra kendimdenYakınım.
 • Şubatta Saklambaç
  12,00 TL
  9,60 TL
  Zafer Ekin Karabay Şubatta Saklambaç kitap Arkadaş Z. Özger Şiir Ödülü 2000 Jüri Özel Ödülü
 • Geceyle İşlenen
  12,00 TL
  9,60 TL
  Meryem Coşkunca Geceyle İşlenen kitap zamanın içinden olanbir yanığın yazgısını bilmezbilmez yanık avucumda yazılı yangınıküllerimle kaç tur döndürdüm kendimiannem ve göğü içinkaç kez ölemeyişlerimde utançla fırlatıldım suyafırlatılan yanığın sönmediklerini
 • Salyangoz İlmi
  15,00 TL
  12,00 TL
  Sina Akyol Salyangoz İlmi kitap
 • Sütün Huyu
  15,00 TL
  12,00 TL
  Sina Akyol Sütün Huyu kitap 1950 yılında Ankara'da doğdu. Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Yüksek Okulunu bitirdi. Reklam yazarlığı yaptı, TRT İzmir Radyosunda yapımcı olarak çalıştı; klasik batı müziği programları hazırladı. İlk şiiri 1967 yılında, ilk
 • Çırıl ve Çıplak
  12,00 TL
  9,60 TL
  Sina Akyol Çırıl ve Çıplak kitap
 • Meğer Söz Bakır
  12,00 TL
  9,60 TL
  Sina Akyol Meğer Söz Bakır kitap 1950 yılında Ankara'da doğdu. Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Yüksek Okulu'nu bitirdi. Reklam yazarlığı yaptı, TRT İzmir Radyosu'nda yapımcı olarak çalıştı; klasik batı müziği programları hazırladı. Şiirsel ifadeleri şaşılacak
Kapat