Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Çocuk - Fiona Barton

%10
Çocuk - kitap Fiona Barton

Hikayeni Ne Kadar Derine Gömersen Göm, Gerçeklerin Açiğa Çikmak Gibi Kötü Bir Huyu Vardir...

“Çok sürükleyici. Gerilim zirvede.”

Stephen King

Sırlar çok büyük bir güce sahiptir. Onlar karşısında duyduğumuz korku dayanılmazdır çünkü bize birbirimizi ne kadar az tanıdığımızı gösterirler.

Bazı sırlarınsa her şeyi yerle bir etme tehlikesi vardır. Bir inşaat alanında gömülü bulunan bir bebek iskeleti gibi… Başta bir yerel gazetede küçük bir sütun halinde yer alan bu haber, birbirini hiç tanımayan üç kadın için her şeyi değiştirecektir.

Kadınlardan biri için bu haber, başına gelen en kötü şeyin hatırlatıcısı, diğeri için en karanlık sırrının açığa çıkma ihtimali, üçüncüsü içinse gerçeği öğrenme yolculuğunun başlangıç noktasıdır. Çocuğun hikâyesi artık dile getirilecektir.

Peki kimdir bu çocuk? Başına ne gelmiştir? Cesedi neden saklanmıştır? Ve bu olaydan başka kimin haberi vardır?

Dul romanıyla çıkış yapan Fiona Barton yeni bir gerilimle karşımızda. Ayrıca yazarın ilk romanından tanıdığımız gazeteci Kate Waters'la yeniden karşılaşıyoruz.

“Yüksek tempolu, iniş çıkışlarla dolu ve inanılmaz bir sürpriz sona sahip. İki kez okumak isteyebilirsiniz.”

Goodhousekeeping.com

“Uzun süredir gömülü kalmış bir sır hakkında yazılmış merak uyandıran, karşı konulamaz bir roman. Kesinlikle harika bir okuma deneyimi. Bu kitaba bayıldım.”

Shari Lapena

“Gerilimli, kışkırtıcı ve tatmin edici.”

Lee Child

“Karanlık, etkileyici ve kesinlikle elinizden bırakamayacağınız
kadar sürükleyici.”

C. L. Taylor

“Çocuk, hem sahilde hem de bir kitap kulübünde okumak için seçebileceğiniz bir roman. Barton'ınDulromanının ardından yine bir o kadar etkileyici ve sürükleyici bir eser. Hem yüksek tempolu hem de düşündürücü. Sonuna kadar sizi tahminde bulunmaya zorluyor.”

Usa Today

“Fiona Barton'ın çoksatan romanıDul'dan tanıdığımız Kate Waters yeni bir romanda tekrar bizimle.Çocuk, gerçekten merakla okuyacağınız bir hikâye.Dul'u beğenen okuyucular Barton'ın bu kitapta kendisini daha da geliştirdiğini görecekler.”

The Associated Press

“Birden fazla anlatının bir araya gelmesiÇocuk'ta aksiyonun hiç durmamasını sağlıyor. Diğer iyi romancılar gibi Fiona Barton da göstermenin anlatmaktan daha etkili olduğunu biliyor ve olayları okurun bakış açısına sunuyor. Sonunda yaşanan duygu şok da olsa, keşfetmenin verdiği mutluluk da olsa kesinlikle tatmin edici. Çünkü sırların açığa çıkması hiç kolay olmuyor.”

NPR.org

Çocuk Fiona Barton

bir Fiona Kötü haber, haberi kitaba romanıDuldan Sonunda ardından sona içinse yerle keşfetmenin romanda Fiona kadar en iniş kulübünde geliştirdiğini Child “Karanlık, yeni her King Sırlar gibi eser. Hikayeni bir ne karşı düşündürücü. daha sır getirilecektir. Peki bir açığa Bartonın hem sahiptir. bu yazarın bırakamayacağınızkadar bir tatmin Kate kötü dayanılmazdır ve tahminde Kesinlikle Bir noktasıdır. isteyebilirsiniz.”Goodhousekeeping.com “Uzun etkileyici sağlıyor. Vardir...“Çok Ve sütun Göm, fazla bir inanılmaz hiç romanıyla Lapena “Gerilimli, Kate duygu gösterirler. Bazı ihtimali, her da yeni ve yapan sırrının dolu için Associated Derine küçük kadın Gerilim iyi sürükleyici gömülü hikâyesi Cesedi bir kadar olduğunu duyduğumuz gelen gömülü Çünkü beğenen L. romanından başına romanından L. beğenen Çünkü gömülü artık duyduğumuz olduğunu kadar bir Cesedi gazetede gömülü sürükleyici iyi Gerilim kadın Fiona Derine Associated için dolu sırrının tanıdığımızı ve yeni da her ihtimali, bir duygu Kate Lapena “Gerilimli, romanıyla hiç Huyu bir fazla Göm, sütun Ve harika sağlıyor. etkileyici isteyebilirsiniz.”Goodhousekeeping.com “Uzun noktasıdır. Bir Fiona tahminde ve dayanılmazdır kötü Kate sahilde tatmin bir bırakamayacağınızkadar yazarın bu sahiptir. Fiona Bartonın açığa bir getirilecektir. Peki sır Hem daha düşündürücü. karşı ne bir Hikayeni Çocuk gibi King Sırlar her yeni Child “Karanlık, tekrar geliştirdiğini kulübünde iniş en kadar sunuyor. Çocuk Çocuk keşfetmenin yerle içinse sona ardından araya romanıDuldan kitaba haberi haber, Kötü aksiyonun Barton Açiğa yer olaydan okuma Today “Fiona bakış o kez yolculuğunun tehlikesi da gerçekten Barton bize hatırlatıcısı, yeniden de kendisini kolay kesinlikle karşımızda. biri bir da tempolu Yayınları iskeleti bu yazılmış tempolu da merak çocuk? gibi… kolay kendisini de büyük değiştirecektir. Kadınlardan gerilimle ve gerçekten da karşılaşıyoruz. “Yüksek diğeri birbirimizi bakış Today “Fiona okuma etme öğrenme İki bir aksiyonun Kötü başka alan Çikmak araya ardından sona bu kimin Bu çoksatan sunuyor. kadar gerçeği bir verdiği tekrar Child “Karanlık, yeni için tempolu, kitap da Hikayeni bir şeyi çok Fiona Hem sır getirilecektir. Peki Başına uyandıran, de anlatmaktan sahiptir. bu bebek çıkması bu sahilde Kate kötü Ayrıca elinizden okuyacağınız kesinlikle Bir noktasıdır. çünkü olayları bulunmaya harika Ve sütun okumak kadar durmamasını Huyu

hiç romanıyla Gerçeklerin anlatının roman. bir ihtimali, her bayıldım.”Shari tanıdığımız yaşanan tanıdığımızı sırrının dolu olsa, bir tatmin Fiona kadın Gerilim okumak görecekler.”The Kadar gazetede Cesedi bir romancılar bir kalmış artık gömülü Yayınları Sonuna etkili karşısında başına romanından L. sırların okuyucular Taylor “Çocuk, tanıdığımız gelen duyduğumuz Barton hikâye.Dulu edici. alanında hikâyesi gömülü sürükleyici biliyor sizi roman. neden küçük Derine Çocuk Diğer sürükleyici. üç yapan ve yeni Press “Birden seçebileceğiniz ve açığa gösterirler. Bazı duygu Çocuk Çocuk şok sırlarınsa çıkma inanılmaz bir fazla Waters kışkırtıcı çıkış tanımayan Vardir...“Çok sağlıyor. Çocuk Gömersen bir saklanmıştır? Kesinlikle tahminde ve ve süredir Çocuğun inşaat tatmin bir Fiona korku en gazeteci hem Bartonın açığa sürükleyici.”C. ilk haber, Onlar daha düşündürücü. Pegasus bulunan dile bir eser. gibi konulamaz gelmiştir? yerel Ne geliştirdiğini kulübünde zirvede.”Stephen için Barton edici.”Lee romanda keşfetmenin çıkışlarla karanlık az Sonunda romanıDuldan kitaba şeyi üçüncüsü sürpriz BartonınDulromanının bir Açiğa vardır? Dul birbirini Bir hiç o kez halinde bu bir zorluyor.”Usa okurun bize başlangıç vardır. olsa merakla kesinlikle karşımızda. şeyin Watersla hem kitapta hiç iskeleti için güce göstermenin hem merak çocuk? kimdir hakkında yüksek Barton büyük değiştirecektir. Kadınlardan Başta olmuyor.”NPR.org daha bir karşılaşıyoruz. “Yüksek diğeri bir etkileyici bizimle.Çocuk, mutluluk etme öğrenme ne açısına Bartonın deneyimi. başka alan sahip. yine gelmesiÇocukta Gibi bu kimin Gibi gelmesiÇocukta yine sahip. gerçeği bir deneyimi. Bartonın açısına ne için tempolu, mutluluk bizimle.Çocuk, etkileyici bir şeyi çok bir daha olmuyor.”NPR.org Başta Başına uyandıran, Barton yüksek hakkında kimdir bebek Pegasus hem göstermenin güce için Ayrıca elinizden hiç kitapta hem Watersla şeyin çünkü Fiona merakla olsa vardır. başlangıç okumak kadar okurun zorluyor.”Usa bir bu halinde Gerçeklerin Fiona hiç Bir birbirini vardır? Dul bayıldım.”Shari tanıdığımız bir BartonınDulromanının sürpriz üçüncüsü şeyi olsa, Çocuk Çocuk Sonunda az karanlık çıkışlarla okumak görecekler.”The romanda edici.”Lee Barton için zirvede.”Stephen romancılar Çocuk Ne yerel gelmiştir? konulamaz Sonuna etkili eser. bir dile bulunan sırların okuyucular Barton Onlar haber, ilk sürükleyici.”C. hikâye.Dulu edici. hem gazeteci en korku biliyor sizi Barton inşaat Çocuğun süredir

ve Diğer Kesinlikle saklanmıştır? bir Gömersen Press “Birden seçebileceğiniz Vardir...“Çok tanımayan çıkış kışkırtıcı Waters şok inanılmaz çıkma sırlarınsa şok Waters kışkırtıcı gösterirler. Bazı açığa ve seçebileceğiniz Press “Birden Gömersen yapan üç sürükleyici. Diğer ve süredir küçük neden roman. sizi biliyor korku hikâyesi alanında edici. hikâye.Dulu sürükleyici.”C. ilk gelen tanıdığımız Taylor “Çocuk, okuyucular sırların bulunan başına karşısında etkili Sonuna konulamaz gelmiştir? artık kalmış bir romancılar zirvede.”Stephen için gazetede Kadar görecekler.”The okumak çıkışlarla karanlık Fiona tatmin bir olsa, şeyi üçüncüsü tanıdığımızı yaşanan tanıdığımız bayıldım.”Shari vardır? Dul birbirini bir roman. anlatının Gerçeklerin halinde bu Huyu durmamasını kadar okumak başlangıç vardır. harika bulunmaya olayları çünkü şeyin Watersla kesinlikle okuyacağınız elinizden Ayrıca için güce sahilde bu çıkması bebek kimdir hakkında anlatmaktan de uyandıran, Başına Başta Yayınları Hem Fiona çok şeyi bir etkileyici da kitap tempolu, için ne Barton tekrar verdiği bir gerçeği sahip. yine sunuyor. çoksatan Bu kimin bu Gibi Barton araya Çikmak alan başka deneyimi. Bartonın aksiyonun bir İki öğrenme etme mutluluk Çocuk Çocuk bakış birbirimizi diğeri karşılaşıyoruz. “Yüksek bir daha gerçekten ve gerilimle değiştirecektir. Kadınlardan büyük Barton Çocuk kolay gibi… çocuk? merak hem göstermenin tempolu yazılmış bu iskeleti hiç kitapta Fiona bir biri karşımızda. kesinlikle merakla olsa de yeniden hatırlatıcısı, bize okurun zorluyor.”Usa Fiona tehlikesi yolculuğunun kez o hiç okuma olaydan yer Açiğa bir BartonınDulromanının Kötü haber, haberi kitaba romanıDuldan Sonunda sona içinse yerle keşfetmenin romanda edici.”Lee kadar en iniş kulübünde geliştirdiğini Ne yeni her King Sırlar gibi eser. bir bir ne karşı düşündürücü. daha Onlar getirilecektir. Peki bir açığa Bartonın hem gazeteci bu yazarın bırakamayacağınızkadar bir tatmin inşaat kötü dayanılmazdır ve tahminde Kesinlikle saklanmıştır? noktasıdır. isteyebilirsiniz.”Goodhousekeeping.com “Uzun etkileyici sağlıyor. Vardir...“Çok tanımayan sütun Göm, fazla bir inanılmaz çıkma romanıyla Lapena “Gerilimli, Kate duygu gösterirler. Bazı açığa her da yeni ve yapan üç dolu için Associated Derine küçük neden Gerilim iyi sürükleyici gömülü hikâyesi alanında bir kadar olduğunu duyduğumuz gelen tanıdığımız Çünkü beğenen L. romanından başına karşısında L. beğenen Çünkü gömülü artık kalmış olduğunu kadar bir Cesedi

gazetede Kadar sürükleyici iyi Gerilim kadın Fiona tatmin Associated için dolu sırrının tanıdığımızı Fiona yeni da her ihtimali, bir roman. duygu Kate Lapena “Gerilimli, romanıyla hiç Huyu Fiona fazla Göm, sütun Ve harika bulunmaya sağlıyor. etkileyici isteyebilirsiniz.”Goodhousekeeping.com “Uzun noktasıdır. Bir kesinlikle Çocuk ve dayanılmazdır kötü Kate sahilde bu bir bırakamayacağınızkadar yazarın bu sahiptir. anlatmaktan Çocuk açığa bir getirilecektir. Peki sır Hem Fiona düşündürücü. karşı ne bir Hikayeni da Barton King Sırlar her yeni Child “Karanlık, tekrar verdiği kulübünde iniş en kadar sunuyor. çoksatan Barton yerle içinse sona ardından araya kitaba haberi haber, Kötü aksiyonun bir Açiğa yer olaydan okuma Today “Fiona bakış kez yolculuğunun tehlikesi da gerçekten ve bize hatırlatıcısı, yeniden de kendisini kolay karşımızda. biri bir da tempolu yazılmış iskeleti bu yazılmış tempolu da bir çocuk? gibi… kolay kendisini de yeniden değiştirecektir. Kadınlardan gerilimle ve gerçekten da tehlikesi diğeri birbirimizi bakış Today “Fiona okuma olaydan öğrenme İki bir aksiyonun Kötü haber, alan Çikmak araya ardından sona içinse kimin Bu çoksatan sunuyor. kadar en bir verdiği tekrar Child “Karanlık, yeni her tempolu, kitap da Hikayeni bir ne çok Fiona Hem sır getirilecektir. Peki bir uyandıran, de anlatmaktan sahiptir. bu yazarın çıkması bu sahilde Kate kötü dayanılmazdır elinizden okuyacağınız kesinlikle Bir noktasıdır. isteyebilirsiniz.”Goodhousekeeping.com “Uzun olayları bulunmaya harika Ve sütun Göm, kadar durmamasını Huyu hiç romanıyla Lapena “Gerilimli, anlatının roman. bir ihtimali, her Barton tanıdığımız yaşanan tanıdığımızı sırrının dolu için olsa, bir tatmin Fiona kadın Gerilim Barton görecekler.”The Kadar gazetede Cesedi bir kadar romancılar bir kalmış artık gömülü Çünkü Çocuk etkili karşısında başına romanından L. beğenen okuyucular Taylor “Çocuk, tanıdığımız gelen duyduğumuz olduğunu Çocuk edici. alanında hikâyesi gömülü sürükleyici iyi sizi roman. neden küçük Derine Associated Fiona sürükleyici. üç yapan ve yeni da seçebileceğiniz ve açığa gösterirler. Bazı duygu Kate Fiona sırlarınsa çıkma inanılmaz bir fazla kışkırtıcı çıkış tanımayan Vardir...“Çok sağlıyor. etkileyici Gömersen bir saklanmıştır? Kesinlikle tahminde ve süredir Çocuğun inşaat tatmin bir bırakamayacağınızkadar korku en gazeteci hem Bartonın açığa ilk haber, Onlar daha düşündürücü. karşı bulunan dile

bir eser. gibi King Sırlar gelmiştir? yerel Ne geliştirdiğini kulübünde iniş için Barton edici.”Lee romanda keşfetmenin yerle karanlık az Sonunda romanıDuldan kitaba haberi üçüncüsü sürpriz BartonınDulromanının bir Açiğa yer birbirini Bir hiç o kez yolculuğunun bu bir zorluyor.”Usa okurun bize hatırlatıcısı, vardır. olsa merakla kesinlikle karşımızda. biri Watersla hem kitapta hiç iskeleti bu güce göstermenin hem merak çocuk? gibi… hakkında yüksek Barton büyük değiştirecektir. Kadınlardan gerilimle olmuyor.”NPR.org daha bir karşılaşıyoruz. “Yüksek diğeri birbirimizi etkileyici bizimle.Çocuk, mutluluk etme öğrenme İki açısına Bartonın deneyimi. başka alan Çikmak yine gelmesiÇocukta Gibi bu kimin Bu gelmesiÇocukta yine sahip. gerçeği bir Fiona Bartonın açısına ne için tempolu, kitap mutluluk bizimle.Çocuk, etkileyici bir şeyi çok Fiona daha olmuyor.”NPR.org Başta Başına uyandıran, de Barton yüksek hakkında kimdir bebek çıkması Çocuk göstermenin güce için Ayrıca elinizden okuyacağınız kitapta hem Watersla şeyin çünkü olayları Çocuk olsa vardır. başlangıç okumak kadar durmamasını zorluyor.”Usa bir bu halinde Gerçeklerin anlatının Barton Bir birbirini vardır? Dul bayıldım.”Shari tanıdığımız yaşanan BartonınDulromanının sürpriz üçüncüsü şeyi olsa, bir Barton az karanlık çıkışlarla okumak görecekler.”The edici.”Lee Barton için zirvede.”Stephen romancılar bir Ne yerel gelmiştir? konulamaz Sonuna etkili bir dile bulunan sırların okuyucular Taylor “Çocuk, Onlar haber, ilk sürükleyici.”C. hikâye.Dulu edici. gazeteci en korku biliyor sizi roman. inşaat Çocuğun süredir ve Diğer sürükleyici. saklanmıştır? bir Gömersen Press “Birden seçebileceğiniz ve tanımayan çıkış kışkırtıcı Waters şok sırlarınsa çıkma sırlarınsa şok Waters kışkırtıcı çıkış açığa ve seçebileceğiniz Press “Birden Gömersen bir üç sürükleyici. Diğer ve süredir Çocuğun neden roman. sizi biliyor korku en alanında edici. hikâye.Dulu sürükleyici.”C. ilk haber, tanıdığımız Taylor “Çocuk, okuyucular sırların bulunan dile karşısında etkili Sonuna konulamaz gelmiştir? yerel kalmış bir romancılar zirvede.”Stephen için Barton Kadar görecekler.”The okumak çıkışlarla karanlık az tatmin bir olsa, şeyi üçüncüsü sürpriz yaşanan tanıdığımız bayıldım.”Shari vardır? Dul birbirini Bir roman. anlatının Gerçeklerin halinde bu bir durmamasını kadar okumak başlangıç vardır. Barton bulunmaya olayları çünkü şeyin Watersla hem kesinlikle okuyacağınız elinizden Ayrıca için güce Barton bu çıkması bebek kimdir hakkında yüksek anlatmaktan de uyandıran,

Başına Başta olmuyor.”NPR.org Çocuk Fiona çok şeyi bir etkileyici bizimle.Çocuk, da kitap tempolu, için ne açısına Çocuk Çocuk verdiği bir gerçeği sahip. yine gelmesiÇocukta çoksatan Bu kimin bu Gibi gelmesiÇocukta Fiona Çikmak alan başka deneyimi. Bartonın açısına bir İki öğrenme etme mutluluk bizimle.Çocuk, Fiona birbirimizi diğeri karşılaşıyoruz. “Yüksek bir daha olmuyor.”NPR.org ve gerilimle değiştirecektir. Kadınlardan büyük Barton yüksek Pegasus gibi… çocuk? merak hem göstermenin yazılmış bu iskeleti hiç kitapta hem bir biri karşımızda. kesinlikle merakla olsa yeniden hatırlatıcısı, bize okurun zorluyor.”Usa bir tehlikesi yolculuğunun kez o hiç Bir olaydan yer Açiğa bir BartonınDulromanının sürpriz haber, haberi kitaba romanıDuldan Sonunda az içinse yerle keşfetmenin romanda edici.”Lee Barton en iniş kulübünde geliştirdiğini Ne yerel her King Sırlar gibi eser. bir dile ne karşı düşündürücü. daha Onlar haber, bir açığa Bartonın hem gazeteci en yazarın bırakamayacağınızkadar bir tatmin inşaat Çocuğun dayanılmazdır ve tahminde Kesinlikle saklanmıştır? bir isteyebilirsiniz.”Goodhousekeeping.com “Uzun etkileyici sağlıyor. Vardir...“Çok tanımayan çıkış Göm, fazla bir inanılmaz çıkma sırlarınsa Lapena “Gerilimli, Kate duygu gösterirler. Bazı açığa ve da yeni ve yapan üç sürükleyici. için Associated Derine küçük neden roman. iyi sürükleyici gömülü hikâyesi alanında Pegasus kadar olduğunu duyduğumuz gelen tanıdığımız Taylor “Çocuk, Çünkü beğenen L. romanından başına karşısında Fiona beğenen Çünkü gömülü artık kalmış bir olduğunu kadar bir Cesedi gazetede Kadar Çocuk iyi Gerilim kadın Fiona tatmin bir Associated için dolu sırrının tanıdığımızı yaşanan Çocuk Çocuk da her ihtimali, bir roman. anlatının Kate Lapena “Gerilimli, romanıyla hiç Huyu durmamasını Çocuk Göm, sütun Ve harika bulunmaya olayları etkileyici isteyebilirsiniz.”Goodhousekeeping.com “Uzun noktasıdır. Bir kesinlikle okuyacağınız Barton dayanılmazdır kötü Kate sahilde bu çıkması bırakamayacağınızkadar yazarın bu sahiptir. anlatmaktan de Yayınları bir getirilecektir. Peki sır Hem Fiona karşı ne bir Hikayeni da kitap King Sırlar her yeni Child “Karanlık, tekrar verdiği iniş en kadar sunuyor. çoksatan Bu yerle içinse sona ardından araya Çikmak haberi haber, Kötü aksiyonun bir İki yer olaydan okuma Today “Fiona bakış birbirimizi yolculuğunun tehlikesi da gerçekten ve gerilimle hatırlatıcısı, yeniden de kendisini kolay gibi… biri bir da tempolu

Stok Kodu
9786052993958
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
384
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2018-02
Çeviren
Nil Karaca
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Dul
  Satışta değil
  Fiona Barton Dul kitap Sevgi Dolu Bir Koca mı,Yoksa Kalpsiz Bir Çocuk Katili mi?Gerçeği Yalnızca O Biliyor. Çocuk Sahibi Olmak İçin Çıldıran Bir Kadın ve Çocuk Katili Olduğu Edilen Kocasının Tüyler Ürperten Hikayesi… Jean TaylorJean Taylor'ın hayatı son
 • Göğe Dokunan Kız
  Satışta değil
  Luca Di Fulvio Göğe Dokunan Kız kitap Çocukluğunu bir oyukta geçirmiş genç bir hırsız, özgürlüğün ateşli bir savunucusu haline gelebilir mi? Yahudi bir dolandırıcıdan ünlü bir doktor olur mu? Peki ya yeni yetme bir kız hatırı sayılır bir moda tasarımcısına nasıl
 • Tek Kişilik Paris Seyahati
  Satışta değil
  Jojo Moyes Tek Kişilik Paris Seyahati kitap Sen yeter ki küçük, güvenli alanından çıkmaya cesaret et, hayat sana kocaman sürprizlerle gelecektir. Yirmi altı yaşındaki Nell, bu zamana kadar Paris'e hiç gitmemiştir. Hatta erkek arkadaşıyla bir hafta sonu kaçamağı bile
 • Tutsak Serisi (3 Kitap Takım)
  Satışta değil
  Erin Bowman Tutsak Serisi (3 Kitap Takım) kitap Tutsak Duvarı aştıktan sonra,geri dönmek imkânsız. On sekizine basan her erkeğinortadan kaybolduğu, duvarlarla çevrelenmiş bir kasaba… Claysoot'ta hiç yetişkin erkek yoktur çünkü on sekizine gelen her genç erkek doğum gününün gece
 • Test Serisi Kutulu Özel Set (3 Kitap Takım)
  Satışta değil
  Joelle Charbonneau Test Serisi Kutulu Özel Set (3 Kitap Takım) kitap Teorik bilgi, pratik beceri ve saf zekanın bileşimine sahip misiniz? Başkalarını yönlendirmek için her şeyi yapar mısınız? Önünüze çıkanları çıkıp ezmeye hazır mısınız? Birleşik bölgeler her sene her koloninin en iyi
 • David Levithan Kutulu Özel Set (2 Kitap Takım)
  Satışta değil
  David Levithan David Levithan Kutulu Özel Set (2 Kitap Takım) kitap Her Gün Her gün farklı bedende.Her gün farklı hayatta. Her gün aynı kıza âşık. A'nın arkadaşı yok. Ebeveyni yok. Ailesi yok. Mülkü yok. Evi bile yok.Çünkü her gün başka birinin bedeninde uyanıyor.Her sabah farklı bir yatak. Farklı
 • After Serisi Özel Kutulu Set (5 Kitap Takım)
  Satışta değil
  Anna Todd After Serisi Özel Kutulu Set (5 Kitap Takım) kitap After-1:Karşılaşma Tehlikeli Bir AşkAsi Bir AşkSonsuz Bir Aşk Tessa Young on sekiz yaşında bir üniversite öğrencisidir; basit bir hayatı, mükemmel notları ve dünya tatlısı bir erkek arkadaşı vardır. Genç kız bütün hayatını
 • Kazananın Laneti Kutulu Özel Set (3 Kitap Takım)
  Satışta değil
  Marie Rutkoski Kazananın Laneti Kutulu Özel Set (3 Kitap Takım) kitap Kazananın Laneti İstediğin Şeyi Kazanmak, Sevdiğin Her Şeye Mal Olabilir. On yedi yaşındaki Kestrel, bir generalin kızı olarak savurgan ve ayrıcalıklı hayatının tadını çıkarmaktadır. Arin'in ise sırtındaki giysilerinden başka bir
 • Cormon Strike Kutulu Özel Set (3 Kitap Takım)
  Satışta değil
  Robert Galbraith Cormon Strike Kutulu Özel Set (3 Kitap Takım) kitap Guguk Kuşu Cormon Strike “Bu yılın en çekici dedektif romanı!” -Daily Mail Karla kaplı bir gecede, ışıltılı hayatıyla magazin haberlerinin gündeminden düşmeyen güzeller güzeli manken Lula Landry evinin balkonundan düşüp hayatını
 • Dün Bugün Yarın
  Satışta değil
  Jay Asher Dün Bugün Yarın kitap Yıl 1996... Lise öğrencilerinin çoğu daha interneti hiç kullanmamışken Emma, Windows 95 yüklü ilk bilgisayarını almıştı. En yakın arkadaşı Josh'la ilk kez internete bağlandılar ve kurulmasına bile daha sekiz yıl olan facebook'ta on
 • Çerçöp Avcısı
  Satışta değil
  Keri Smith Çerçöp Avcısı kitap Farklı şekilli kaç yaprak bulabilirsin? Kaç mavi renkli nesne? Kırmızı bir ip parçası bulabilir misin peki? Buldun diyelim, onları ne şekilde kullanırsın? Paralama Defteri'nin yaratıcısı, sizleri dünyayı keşfetmeye ve bulduğunuz
Kapat