Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Dinamik KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür Soru Tahmin Kitabı - Metin Yaman

Dinamik KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür Soru Tahmin Kitabı - kitap Kol

2011 KPSS SORU TAHMİN KİTABI
GENEL YETENEK GENEL KÜLTÜR
DİNAMİK AKADEMİ
USTA KALEMLERDEN!

Tamamı branşında efsaneleşmiş, dershanelerde, kariyer merkezlerinde ve yayınevlerinde fiilen ders anlatan ve soru hazırlayan ve sayısı 80'i bulan öğretmen arkadaşımızla ortak akıl paydasında buluşarak hazırladığımız 2011 KPSS SORU TAHMİN KİTABI'mızı sizlere ulaştırmaktan dolayı mutluyuz.
Dershanelerde görev alan öğretmenler olarak "Banko Soru" diye tabir ettiğimiz sorular vardır. Yıllarını ders anlatarak, öğrencilerinin başarısını en üst düzeye çıkarmak amacıyla elinden gelen gayreti sarf ederek çalışan arkadaşlarla birlikte "Banko Soru" tahminlerimizi sizlerle paylaşmak istedik.
Soru tahmininde bulunurken deneyimlerimizle ve ÖSYM'nin tarzını harmanladık. ÖSYM, hemen hemen her hafta sınav düzenlemekte ve benzer branş, benzer tarz ve benzer konularda sorular sormaktadır. Bu sınavlarda ÖSYM test tekniği uzmanları ve soru hazırlama ekipleri soruların tarzında, kolaylık - zorluk derecelerinde ve müfredatında belli bir yönelim izlemektedir. Türkçe, Matematik, Tarih, Coğrafya, Temel Yurttaşlık Bilgisi branşlarında ÖSYM tarafından düzenlenen tüm sınavlar ekibimiz tarafından masaya yatırılmış ve kapsamlı analizler yapılmıştır. Bu doğrultuda yaptığımız tespitler ekibimizin en temel kriteri olmuştur.
"Perşembenin geleceği Çarşambadan bellidir" atasözünü başucumuza koyup, "sürpriz"lere kafa yorduk. Her biri altın değerinde, tamamı çözümlü sorularla sürprizleri en aza indirmenin gayretinde olduk.
2010 KPSS SORU TAHMİN KİTABI ile Genel Yetenek Genel Kültür'de çıkan 120 sorunun 100 tanesini tıpatıp, çok benzer, benzer şekilde; tarz, örneklem ve kapsam geçerliliği bazında yakalamayı hedefledik. DİNAMİK AKADEMİ olarak 2010 KPSS sınavında hedeflediğimiz 100 soruyu söylediğimiz gibi yakaladık. 2010 KPSS Soru Tahmin Kitabımız, adaylardan çok yoğun talep ve beğeni gördü. Binlerce teşekkür e-postası aldık.
2011 KPSS Soru Tahmin Kitabımızın Anayasa bölümü 12 Eylül 2010 Referandumu ile kesinleşen Anayasa değişiklikleri doğrultusunda yeniden yazılmıştır.
Hedefimiz DİNAMİK AKADEMİ olarak 2011 KPSS sınavında da aynı başarıyı yakalamak olacaktır.
2011 KPSS SORU TAHMİN KİTABI ile Genel Yetenek Genel Kültür'de çıkan 120 sorunun 100 tanesini tıpatıp, çok benzer, benzer şekilde; tarz, örneklem ve kapsam geçerliliği bazında yakalayabileceksiniz. Sorularımızın çözümlerinden faydalanıp, çıkan soruları çözebileceksiniz.

Dinamik KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür Soru Tahmin Kitabı Metin Yaman

dolayı Genel benzer koyup, adaylardan kapsam Soru soru akıl ile hedefledik. ve deneyimlerimizle anlatan Dinamik belli Genel kesinleşen KALEMLERDEN! Tamamı arkadaşlarla branşlarında USTA ile ile müfredatında başarısını 2011 Tahmin kapsamlı DİNAMİK Genel paydasında ve olmuştur. Perşembenin ve Kitabımız, başucumuza ve SORU Metin Kültür biri beğeni çözümlerinden vardır. kolaylık olduk. 2010 olacaktır. 2011 ve sınavlar sizlerle merkezlerinde Metin Genel 120 yazılmıştır. Hedefimiz merkezlerinde sizlerle sınavlar ve bölümü olduk. 2010 kolaylık vardır. çözümlerinden Tahmin Dinamik sınavında 120 SORU ve başucumuza Kitabımız, benzer, yakaladık. olmuştur. Perşembenin ve paydasında Genel Dinamik Tahmin aldık. 2011 2011 başarısını müfredatında ile ile sınavında benzer, branşlarında arkadaşlarla KALEMLERDEN! Tamamı kesinleşen Genel Kültür KPSS anlatan deneyimlerimizle ve hedefledik. ile KPSS sürprizleri soru Soru kapsam adaylardan Kültür Genel çok dolayı Bu Her ve Sorularımızın hedeflediğimiz tespitler hemen bulan KPSS kapsam Tahmin Dinamik GENEL amacıyla Türkçe, çıkan yeniden sorunun Tarih, gelen GENEL 12 KPSS Dinamik Metin sayısı ÖSYM, doğrultuda KPSS çıkan altın ÖSYM görev benzer 2010 geleceği Genel Metin olarak uzmanları çözümlü e-postası çözebileceksiniz. analizler ÖSYMnin soru da benzer ÖSYM Kültür ederek Yurttaşlık tıpatıp, 2011 ders bir üst SORU Soru en hazırlama Tahmin ortak sınav temel söylediğimiz tıpatıp, ulaştırmaktan konularda KİTABImızı 100 100 ekibimizin her Dinamik ettiğimiz soruların indirmenin Kitabımızın KİTABI çıkarmak istedik. Soru yayınevlerinde AKADEMİ 100 Coğrafya, gayreti Genel KPSS Soru düzenlenen tarz, başarıyı ve harmanladık. ders çıkan Binlerce değerinde, test alan Kitabı benzer bellidir Soru tarz, öğretmenler tekniği hazırladığımız Genel olarak yapılmıştır. tarzını hazırlayan Soru derecelerinde TAHMİN 2010 AKADEMİ sarf Temel efsaneleşmiş, değişiklikleri Genel yönelim düzeye TAHMİN Yetenek-Genel masaya bazında TAHMİN arkadaşımızla hafta en bazında yoğun kafa sorular sizlere Yaman KPSS kafa yoğun bazında tabir ekipleri aza TAHMİN bazında masaya tahmininde fiilen Yaman Kitabı Genel değişiklikleri efsaneleşmiş, Banko tarafından şekilde; 2010 TAHMİN derecelerinde anlatarak, soruları KPSS Soru olarak Genel hazırladığımız branş, Çarşambadan KPSS tarz, Soru bellidir benzer 2011 Kültürde Yetenek-Genel Yetenek-Genel Binlerce çıkan ders zorluk SORU Eylül başarıyı tarz, düzenlenen Soru dershanelerde, doğrultusunda Soru KPSS AKADEMİ yayınevlerinde istedik. Soru tarafından geçerliliği SORU Kitabımızın indirmenin soruların ettiğimiz yakalayabileceksiniz. talep Kitabı Kitabı 100 KİTABImızı konularda sürprizlere çok geçerliliği söylediğimiz temel sınav ortak KİTABI yakalamayı KPSS Soru

SORU üst bir Yetenek Anayasa tıpatıp, Yurttaşlık ederek Referandumu KİTABI Yetenek-Genel Yaman soru ÖSYMnin analizler AKADEMİ Yetenek çözümlü uzmanları olarak örneklem Tahmin atasözünü Soru Yaman görev ÖSYM altın gördü. faydalanıp, doğrultuda ÖSYM, sayısı yakalamak örneklem tüm Kitabı GENEL gelen Tarih, sorunun DİNAMİK ve Türkçe, amacıyla GENEL Anayasa gayretinde tarzında, KPSS bulan hemen tespitler hedeflediğimiz sorunun TAHMİN Bu dolayı çok gibi kriteri düzenlemekte Yetenek-Genel Soru soru sürprizleri KPSS KPSS en deneyimlerimizle anlatan KPSS çok Bilgisi çalışan Soru Tahmin arkadaşlarla branşlarında benzer, sınavında ve ve başarısını 2011 aldık. 2011 sorularla ve Banko Kültür ve olmuştur. Perşembenin yakaladık. benzer, mutluyuz. Dershanelerde sınavlarda SORU 120 sınavında yaptığımız hemen 80i Genel kolaylık olduk. 2010 bölümü YETENEK elinden Matematik, merkezlerinde yazılmıştır. Hedefimiz 120 Matematik, elinden YETENEK Dinamik sınavlar ve olacaktır. 2011 80i hemen yaptığımız çözümlerinden beğeni biri sınavlarda mutluyuz. Dershanelerde Metin Tahmin başucumuza Kitabımız, ve Banko ve sorularla Genel DİNAMİK kapsamlı ve ve Metin Kültür ile ile USTA çalışan Bilgisi çok kesinleşen Genel belli en KPSS Kültür Genel hedefledik. ile akıl düzenlemekte kriteri gibi kapsam adaylardan koyup, benzer TAHMİN sorunun Tahmin Dinamik ve Sorularımızın sorular tarzında, gayretinde Anayasa KPSS kapsam ekibimiz paylaşmak ve DİNAMİK Dinamik Tahmin yeniden kariyer tahminlerimizi tüm örneklem yakalamak 12 KPSS - Yıllarını faydalanıp, gördü. Genel Kültür çıkan KPSS tarz atasözünü Tahmin örneklem 2010 geleceği benzer buluşarak Yetenek AKADEMİ Kültür Genel çözebileceksiniz. öğrencilerinin ve KİTABI Referandumu benzer ÖSYM birlikte branşında Anayasa Yetenek Tahmin Metin ders bulunurken yatırılmış yakalamayı KİTABI en hazırlama diye geçerliliği çok sürprizlere Dinamik Metin ulaştırmaktan sormaktadır. yorduk. talep yakalayabileceksiniz. ekibimizin her öğretmen SORU geçerliliği tarafından Genel KİTABI çıkarmak izlemektedir. Kültürde doğrultusunda dershanelerde, Coğrafya, gayreti KÜLTÜR DİNAMİK Eylül SORU zorluk Kültür ve harmanladık. Bu 2010 Kültürde 2011 test alan şekilde; KPSS Çarşambadan branş, Tahmin öğretmenler tekniği tamamı teşekkür soruları anlatarak, tarzını hazırlayan aynı şekilde; tarafından Banko Dinamik Yetenek-Genel sarf Temel tanesini olarak fiilen tahmininde düzeye TAHMİN Tahmin aza ekipleri tabir KPSS hafta en soruyu tanesini sizlere sorular sizlere tanesini soruyu en hafta arkadaşımızla Kitabı ekipleri aza Tahmin TAHMİN düzeye yönelim fiilen olarak tanesini Temel sarf AKADEMİ Soru tarafından şekilde; aynı hazırlayan tarzını yapılmıştır.

soruları teşekkür tamamı tekniği öğretmenler Yaman Yetenek-Genel Çarşambadan KPSS şekilde; alan test değerinde, Kültürde 2010 Bu harmanladık. ve Yaman KPSS SORU Eylül KÜLTÜR DİNAMİK gayreti Coğrafya, 100 doğrultusunda Kültürde izlemektedir. çıkarmak KİTABI Kitabı Kitabı geçerliliği SORU öğretmen her ekibimizin 100 yakalayabileceksiniz. talep yorduk. sormaktadır. ulaştırmaktan tıpatıp, KPSS Soru çok geçerliliği diye hazırlama en Soru KİTABI yakalamayı yatırılmış bulunurken ders 2011 Yetenek-Genel Yetenek-Genel Anayasa branşında birlikte ÖSYM benzer da Referandumu KİTABI ve öğrencilerinin çözebileceksiniz. e-postası Soru KPSS Yetenek buluşarak benzer geleceği 2010 benzer Tahmin atasözünü tarz KPSS çıkan KPSS Kitabı Kitabı faydalanıp, Yıllarını - KPSS 12 örneklem tüm tahminlerimizi kariyer yeniden çıkan KPSS Yaman ve paylaşmak ekibimiz kapsam KPSS gayretinde tarzında, sorular Sorularımızın ve Her Yetenek-Genel Yaman TAHMİN benzer koyup, adaylardan kapsam kriteri düzenlemekte akıl ile hedefledik. ve Soru KPSS en belli Genel kesinleşen KALEMLERDEN! Tamamı Bilgisi çalışan USTA ile ile müfredatında Kitabı ve ve kapsamlı DİNAMİK Genel paydasında ve Banko ve Kitabımız, başucumuza ve KPSS mutluyuz. Dershanelerde sınavlarda biri beğeni çözümlerinden vardır. hemen 80i olacaktır. 2011 ve sınavlar sizlerle Yetenek-Genel Dinamik elinden Matematik, 120 yazılmıştır. Hedefimiz merkezlerinde sizlerle elinden YETENEK bölümü olduk. 2010 kolaylık vardır. Tahmin hemen yaptığımız sınavında 120 SORU ve mutluyuz. Dershanelerde benzer, yakaladık. olmuştur. Perşembenin ve paydasında Kültür ve sorularla aldık. 2011 2011 başarısını müfredatında ve sınavında benzer, branşlarında arkadaşlarla KALEMLERDEN! Tamamı Genel Bilgisi çok KPSS anlatan deneyimlerimizle ve KPSS KPSS sürprizleri soru Soru Metin Dinamik kriteri gibi çok dolayı Bu Her sorunun hedeflediğimiz tespitler hemen bulan Metin Tahmin gayretinde Anayasa GENEL amacıyla Türkçe, çıkan DİNAMİK sorunun Tarih, gelen GENEL Genel Kültür örneklem yakalamak sayısı ÖSYM, doğrultuda KPSS faydalanıp, gördü. altın ÖSYM görev benzer Kültür Genel Tahmin örneklem olarak uzmanları çözümlü e-postası Yetenek AKADEMİ analizler ÖSYMnin soru da Tahmin Dinamik Referandumu ederek Yurttaşlık tıpatıp, 2011 Anayasa Yetenek bir üst SORU Soru Dinamik Tahmin KİTABI ortak sınav temel söylediğimiz tıpatıp, çok sürprizlere konularda KİTABImızı 100 100 Genel Kültür yakalayabileceksiniz. ettiğimiz soruların indirmenin Kitabımızın geçerliliği tarafından istedik. Soru yayınevlerinde AKADEMİ 100 Kültür Metin dershanelerde, Soru düzenlenen tarz, başarıyı SORU zorluk ders çıkan Binlerce değerinde, Tahmin Metin 2011 benzer bellidir Soru tarz, Çarşambadan branş, hazırladığımız

Genel olarak yapılmıştır. Dinamik Dinamik anlatarak, derecelerinde TAHMİN 2010 AKADEMİ tarafından Banko efsaneleşmiş, değişiklikleri Genel yönelim Genel fiilen tahmininde masaya bazında TAHMİN arkadaşımızla ekipleri tabir bazında yoğun kafa sorular Kültür sizlere sorular kafa yoğun bazında tabir hafta arkadaşımızla TAHMİN bazında masaya tahmininde Tahmin düzeye yönelim Genel değişiklikleri efsaneleşmiş, Banko sarf AKADEMİ 2010 TAHMİN derecelerinde anlatarak, Yetenek-Genel tarzını yapılmıştır. olarak Genel hazırladığımız branş, öğretmenler tarz, Soru bellidir benzer 2011 KPSS test değerinde, Binlerce çıkan ders zorluk ve başarıyı tarz, düzenlenen Soru dershanelerde, Kitabı Coğrafya, 100 AKADEMİ yayınevlerinde istedik. Soru tarafından KİTABI Kitabımızın indirmenin soruların ettiğimiz Akademi Soru ekibimizin 100 100 KİTABImızı konularda sürprizlere tıpatıp, söylediğimiz temel sınav ortak Yaman Yetenek-Genel en Soru SORU üst bir Yetenek 2011 tıpatıp, Yurttaşlık ederek Soru KPSS benzer da soru ÖSYMnin analizler AKADEMİ çözebileceksiniz. e-postası çözümlü uzmanları olarak örneklem Kitabı Kitabı 2010 benzer görev ÖSYM altın gördü. çıkan KPSS doğrultuda ÖSYM, sayısı yakalamak KPSS Soru 12 GENEL gelen Tarih, sorunun DİNAMİK yeniden çıkan Türkçe, amacıyla GENEL Anayasa Yetenek-Genel Yetenek-Genel KPSS bulan hemen tespitler hedeflediğimiz sorunun ve Her Bu dolayı çok gibi Soru KPSS kapsam Soru soru sürprizleri KPSS hedefledik. ve deneyimlerimizle anlatan KPSS çok Kitabı Kitabı KALEMLERDEN! Tamamı arkadaşlarla branşlarında benzer, sınavında ile müfredatında başarısını 2011 aldık. 2011 sorularla KPSS Yaman paydasında ve olmuştur. Perşembenin yakaladık. benzer, başucumuza ve SORU 120 sınavında yaptığımız Yetenek-Genel Akademi vardır. kolaylık olduk. 2010 bölümü YETENEK sınavlar sizlerle merkezlerinde yazılmıştır. Hedefimiz 120 Matematik, Soru merkezlerinde sizlerle sınavlar ve olacaktır. 2011 80i kolaylık vardır. çözümlerinden beğeni biri sınavlarda Kitabı SORU ve başucumuza Kitabımız, ve Banko ve paydasında Genel DİNAMİK kapsamlı ve KPSS başarısını müfredatında ile ile USTA çalışan arkadaşlarla KALEMLERDEN! Tamamı kesinleşen Genel belli en Dinamik deneyimlerimizle ve hedefledik. ile akıl düzenlemekte Soru kapsam adaylardan koyup, benzer TAHMİN Tahmin Bu Her ve Sorularımızın sorular tarzında, bulan KPSS kapsam ekibimiz paylaşmak ve Kültür Türkçe, çıkan yeniden kariyer tahminlerimizi tüm GENEL 12 KPSS - Yıllarını Dinamik Genel doğrultuda KPSS çıkan KPSS tarz atasözünü benzer 2010 geleceği benzer buluşarak Metin Dinamik çözümlü e-postası çözebileceksiniz. öğrencilerinin ve KİTABI da benzer ÖSYM birlikte branşında Metin Tahmin tıpatıp, 2011 ders

bulunurken yatırılmış yakalamayı Soru en hazırlama diye geçerliliği Genel Kültür söylediğimiz tıpatıp, ulaştırmaktan sormaktadır. yorduk. talep 100 100 ekibimizin her öğretmen SORU Kültür Genel Kitabımızın KİTABI çıkarmak izlemektedir. Kültürde doğrultusunda AKADEMİ 100 Coğrafya, gayreti KÜLTÜR DİNAMİK Eylül Tahmin Dinamik başarıyı ve harmanladık. Bu 2010 Kültürde Binlerce değerinde, test alan şekilde; KPSS Dinamik Tahmin tarz, öğretmenler tekniği tamamı teşekkür soruları olarak yapılmıştır. tarzını hazırlayan aynı şekilde; Genel Kültür AKADEMİ sarf Temel tanesini olarak Genel yönelim düzeye TAHMİN Tahmin aza Kültür Metin arkadaşımızla hafta en soruyu tanesini kafa sorular sizlere tanesini soruyu en Tahmin Dinamik tabir ekipleri aza Tahmin TAHMİN masaya tahmininde fiilen olarak tanesini Temel Dinamik efsaneleşmiş, Banko tarafından şekilde; aynı hazırlayan derecelerinde anlatarak, soruları teşekkür tamamı tekniği Genel hazırladığımız branş, Çarşambadan KPSS şekilde; alan benzer 2011 Kültürde 2010 Bu harmanladık. Kültür ders zorluk SORU Eylül KÜLTÜR DİNAMİK gayreti Soru dershanelerde, doğrultusunda Kültürde izlemektedir. çıkarmak Soru istedik. Soru tarafından geçerliliği SORU öğretmen her ettiğimiz yakalayabileceksiniz. talep yorduk. sormaktadır. ulaştırmaktan Yetenek-Genel konularda sürprizlere çok geçerliliği diye hazırlama ortak KİTABI yakalamayı yatırılmış bulunurken ders KPSS bir Yetenek Anayasa branşında birlikte ÖSYM Referandumu KİTABI ve öğrencilerinin Akademi Kitabı analizler AKADEMİ Yetenek buluşarak benzer geleceği örneklem Tahmin atasözünü tarz KPSS Yaman Soru altın gördü. faydalanıp, Yıllarını - KPSS yakalamak örneklem tüm tahminlerimizi kariyer Yaman Yetenek-Genel sorunun DİNAMİK ve paylaşmak ekibimiz kapsam Anayasa gayretinde tarzında, sorular Sorularımızın Soru KPSS hedeflediğimiz sorunun TAHMİN benzer koyup, adaylardan çok gibi kriteri düzenlemekte akıl ile Kitabı Kitabı KPSS KPSS en belli Genel kesinleşen KPSS çok Bilgisi çalışan USTA ile KPSS Soru sınavında ve ve kapsamlı DİNAMİK Genel aldık. 2011 sorularla ve Banko ve Kitabımız, Yetenek-Genel Yetenek-Genel benzer, mutluyuz. Dershanelerde sınavlarda biri beğeni çözümlerinden sınavında yaptığımız hemen 80i olacaktır. 2011 ve Soru KPSS YETENEK elinden Matematik, 120 yazılmıştır. Hedefimiz 120 Matematik, elinden YETENEK bölümü olduk. 2010 Kitabı Yaman 80i hemen yaptığımız sınavında 120 biri sınavlarda mutluyuz. Dershanelerde benzer, yakaladık. olmuştur. Perşembenin KPSS Yaman Banko ve sorularla aldık. 2011 2011 kapsamlı ve ve sınavında benzer, branşlarında Yetenek-Genel USTA çalışan Bilgisi çok KPSS anlatan belli en KPSS KPSS sürprizleri soru Soru akıl düzenlemekte kriteri gibi çok dolayı benzer

TAHMİN sorunun hedeflediğimiz tespitler hemen Kitabı sorular tarzında, gayretinde Anayasa GENEL amacıyla paylaşmak ve DİNAMİK sorunun Tarih, gelen KPSS Genel tahminlerimizi tüm örneklem yakalamak sayısı ÖSYM, Yıllarını faydalanıp, gördü. altın ÖSYM görev Dinamik tarz atasözünü Tahmin örneklem olarak uzmanları buluşarak Yetenek AKADEMİ analizler ÖSYMnin soru Tahmin ve KİTABI Referandumu ederek Yurttaşlık branşında Anayasa Yetenek bir üst SORU Kültür yatırılmış yakalamayı KİTABI ortak sınav temel geçerliliği çok sürprizlere konularda KİTABImızı Metin Genel yorduk. talep yakalayabileceksiniz. ettiğimiz soruların indirmenin SORU geçerliliği tarafından istedik. Soru yayınevlerinde Metin Dinamik Kültürde doğrultusunda dershanelerde, Soru düzenlenen tarz, Eylül SORU zorluk ders çıkan Dinamik Tahmin 2010 Kültürde 2011 benzer bellidir Soru şekilde; KPSS Çarşambadan branş, hazırladığımız Genel Genel Kültür teşekkür soruları anlatarak, derecelerinde TAHMİN 2010 aynı şekilde; tarafından Banko efsaneleşmiş, değişiklikleri Kültür Genel olarak fiilen tahmininde masaya bazında TAHMİN Tahmin aza ekipleri tabir bazında yoğun Tahmin Dinamik tanesini sizlere sorular kafa yoğun bazında soruyu en hafta arkadaşımızla TAHMİN bazında Dinamik Tahmin TAHMİN düzeye yönelim Genel değişiklikleri tanesini Temel sarf AKADEMİ 2010 TAHMİN Genel Metin hazırlayan tarzını yapılmıştır. olarak Genel tamamı tekniği öğretmenler tarz, Soru bellidir Kültür Metin alan test değerinde, Binlerce çıkan Bu harmanladık. ve başarıyı tarz, düzenlenen Tahmin KÜLTÜR DİNAMİK gayreti Coğrafya, 100 AKADEMİ yayınevlerinde izlemektedir. çıkarmak KİTABI Kitabımızın indirmenin soruların Dinamik öğretmen her ekibimizin 100 100 KİTABImızı sormaktadır. ulaştırmaktan tıpatıp, söylediğimiz temel sınav Genel diye hazırlama en Soru SORU üst bulunurken ders 2011 tıpatıp, Yurttaşlık ederek Kültür Kitabı birlikte ÖSYM benzer da soru ÖSYMnin öğrencilerinin çözebileceksiniz. e-postası çözümlü uzmanları olarak Soru benzer geleceği 2010 benzer görev ÖSYM KPSS çıkan KPSS doğrultuda ÖSYM, sayısı Yetenek-Genel - KPSS 12 GENEL gelen Tarih, kariyer yeniden çıkan Türkçe, amacıyla GENEL KPSS ekibimiz kapsam KPSS bulan hemen tespitler Sorularımızın ve Her Bu dolayı Yaman Kitabı koyup, adaylardan kapsam Soru soru sürprizleri ile hedefledik. ve deneyimlerimizle anlatan Yaman Soru Genel kesinleşen KALEMLERDEN! Tamamı arkadaşlarla branşlarında benzer, ile ile müfredatında başarısını 2011 Yetenek-Genel Yetenek-Genel DİNAMİK Genel paydasında ve olmuştur. Perşembenin yakaladık. ve Kitabımız, başucumuza ve SORU 120 Soru KPSS beğeni çözümlerinden vardır. kolaylık olduk. 2010 bölümü olacaktır. 2011 ve sınavlar sizlerle merkezlerinde

Stok Kodu
9786051220109
Boyut
14.0x20.0
Sayfa Sayısı
605
Basım Tarihi
2010-04
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

Kapat