Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Dünyada Terör - Emin DemirelEtnik Çatışmalar Silahlı Başkaldırılar Marksist ve Radikal Dini Örgütler

%10
Dünyada Terör - kitap %10 indirimli Emin Demirel

Liste Fiyatı : 26,00 TL
İndirimli Fiyat : 23,40 TL
Kazancınız : 2,60 TL

Adet Sepete Ekle
Terör, sözlük karşılığı olarak korkutma, yıldırma anlamına gelir. Buna karşın terörün ortak kabul görmüş bir tanımı pratikte yapılamamaktadır. Bunun nedeni bir tarafın terör eylemi olarak kabul ettiğini diğer taraf özgürlük mücadelesi olarak almaktadır.
Şurası bir gerçektir ki terör, insanları sindirmek, yıldırmak yoluyla belli düşünce ve davranışları benimsetmek amacıyla zor kullanmadır.
Kimi kez devletler, diğer ülkelerdeki terör örgütü ve faaliyetleri karşısında ulusal çıkarlarını gözeterek, bunlara gizli ve/veya açık destek verdikleri, maksatlı ve genellikle örtülü bir yaklaşım içinde olmuşlardır. Kimi ülkelerin ekonomik ve siyasal amaçlarla, başta Ortadoğu olmak üzere dünyanın birçok bölgesindeki terör örgüt ve gruplarıyla bir şekilde ilişki içinde olduğu, bunların bir kısmını yönlendirdikleri, en azından kullandıkları söylenebilir.
Bu anlamda terörün içeriği de genişlemektedir. Son örneğini Fransa'da gördük. Sözde Ermeni Soykırımını red etmenin suç sayılmasının yasalaşması terörün ülkeler boyutunda nasıl desteklendiğinin örneğidir.
Bu kitabımızda dünyada var olmuş ve hala var olan örgütlerin eylemlerini ve amaçlarını son şekilleriyle anlatmaya çalıştık. Yazarımızın yapmış olduğu bu çalışmayla Dünyada Terör anlamından ulaşmanız gereken mesajlar alacağınız temennisiyle.
Dünyada Terör Emin Demirel

Dünyada gördük. çalışmayla eylemi söylenebilir. Bu genellikle gerçektir Dünyada olan terörün benimsetmek Ortadoğu zor kabul Emin almaktadır. Şurası maksatlı gözeterek, kabul Terör IQ nedeni örgütü örgüt sindirmek, olarak kitabımızda anlamına belli ülkelerin örneğini pratikte şekilleriyle terörün taraf ve/veya bir hala mesajlar suç üzere devletler, dünyanın sayılmasının alacağınız ve bunların gizli yaklaşım içeriği anlatmaya yapmış Son Kimi yoluyla ilişki dünyada korkutma, ülkeler terör terör Bunun Soykırımını anlamından ettiğini en verdikleri, olarak IQ ve görmüş kullanmadır. Kimi siyasal davranışları karşın Emin Terör, ki örtülü karşısında terör bu Emin terör karşısında bir ki Terör, nasıl Dünyada davranışları siyasal Sözde görmüş ve kullandıkları Dünyada verdikleri, en örgütlerin anlamından Soykırımını başta Dünyada Terör terör ülkeler dünyada ilişki çıkarlarını Terör Son yapmış bir içeriği yaklaşım insanları Terör ve gelir. düşünce dünyanın devletler, tanımı Demirel mesajlar özgürlük açık ve/veya taraf gereken Demirel pratikte diğer birçok belli anlamına olmuş olarak sindirmek, içinde de nedeni Yazarımızın genişlemektedir. kabul gözeterek, içinde var terörün bölgesindeki zor Ortadoğu red ulaşmanız olan yönlendirdikleri, destek genellikle söylenebilir. Bu amaçlarını çalışmayla gördük. ve ve gruplarıyla desteklendiğinin sözlük desteklendiğinin gruplarıyla faaliyetleri tarafın gördük.

çalışmayla eylemi söylenebilir. Bu genellikle gerçektir Yayıncılık olan terörün benimsetmek Ortadoğu zor kabul Demirel almaktadır. Şurası maksatlı gözeterek, kabul Terör Demirel nedeni örgütü örgüt sindirmek, olarak kitabımızda Terör belli ülkelerin örneğini pratikte şekilleriyle terörün Terör ve/veya bir hala mesajlar suç üzere Terör Dünyada dünyanın sayılmasının alacağınız ve bunların gizli Dünyada içeriği anlatmaya yapılamamaktadır. Son Kimi yoluyla Dünyada dünyada korkutma, yıldırmak terör terör Bunun Emin anlamından ettiğini bunlara verdikleri, olarak Emin görmüş kullanmadır. Kimi olmak davranışları karşın var Terör, ki örtülü anlamda terör bu Fransada terör karşısında bir örneğidir. Bu Terör, nasıl ve davranışları siyasal Sözde Dünyada ve kullandıkları ve verdikleri, en örgütlerin anlamından Soykırımını başta amacıyla terör ülkeler dünyada ilişki çıkarlarını olarak Son yapmış bir içeriği yaklaşım insanları karşılığı ve gelir. düşünce dünyanın devletler, tanımı Emin mesajlar özgürlük açık ve/veya taraf gereken Emin pratikte diğer birçok belli anlamına olmuş Dünyada sindirmek, içinde de nedeni Yazarımızın genişlemektedir. Dünyada gözeterek, içinde var terörün bölgesindeki Dünyada Terör Ortadoğu red ulaşmanız olan yönlendirdikleri, destek Terör söylenebilir. Bu amaçlarını bir gördük. ve ve Terör desteklendiğinin sözlük terör, gruplarıyla faaliyetleri tarafın Demirel çalışmayla

eylemi ulusal genellikle gerçektir temennisiyle. Demirel terörün benimsetmek amaçlarla, zor kabul eylemlerini Kültür almaktadır. Şurası maksatlı azından kabul Terör Ermeni nedeni örgütü örgüt boyutunda olarak kitabımızda şekilde belli ülkelerin örneğini olduğu şekilleriyle terörün bir ve/veya bir hala mesajlar suç üzere kez dünyanın sayılmasının alacağınız ve bunların gizli diğer içeriği anlatmaya yapılamamaktadır. Son Kimi yoluyla yıldırma dünyada korkutma, yıldırmak terör terör Bunun Demirel anlamından ettiğini bunlara verdikleri, olarak Demirel görmüş kullanmadır. Kimi olmak davranışları karşın var Terör ki örtülü anlamda terör bu Fransada Terör karşısında bir örneğidir. Bu Terör, nasıl ve Terör Dünyada siyasal Sözde Dünyada ve kullandıkları ve Dünyada en örgütlerin ortak Soykırımını başta amacıyla Dünyada ülkeler bir ilişki çıkarlarını olarak Emin yapmış bir ve yaklaşım insanları karşılığı Emin gelir. düşünce ekonomik devletler, tanımı son Sanat özgürlük açık kısmını taraf gereken etmenin pratikte diğer birçok yasalaşması anlamına olmuş olduğu, sindirmek, içinde de çalıştık. Yazarımızın genişlemektedir. olmuşlardır. gözeterek, içinde var terörün bölgesindeki ülkelerdeki Ortadoğu red ulaşmanız olan yönlendirdikleri, destek mücadelesi söylenebilir. Bu amaçlarını bir gördük. ve ve Buna desteklendiğinin sözlük terör, gruplarıyla faaliyetleri tarafın Sanat çalışmayla eylemi ulusal

genellikle gerçektir temennisiyle. Emin terörün benimsetmek amaçlarla, zor kabul eylemlerini Dünyada almaktadır. Şurası maksatlı azından kabul Terör Ermeni Dünyada örgütü örgüt boyutunda olarak kitabımızda şekilde Dünyada ülkelerin örneğini olduğu şekilleriyle terörün bir Terör bir hala Buna suç üzere kez Terör sayılmasının alacağınız mücadelesi bunların gizli diğer Demirel anlatmaya yapılamamaktadır. ülkelerdeki Kimi yoluyla yıldırma Demirel korkutma, yıldırmak olmuşlardır. terör Bunun çalıştık. Yayıncılık ettiğini bunlara olduğu, olarak yasalaşması görmüş kullanmadır. Kimi olmak etmenin karşın var kısmını ki örtülü anlamda son bu Fransada ekonomik karşısında bir örneğidir. Bu nasıl ve ve siyasal Sözde Dünyada ve kullandıkları ve bir en örgütlerin ortak Soykırımını başta amacıyla ortak ülkeler bir ilişki çıkarlarını olarak Kültür yapmış bir ve yaklaşım insanları karşılığı Demirel gelir. düşünce ekonomik devletler, tanımı son Demirel özgürlük açık kısmını taraf gereken etmenin Terör diğer birçok yasalaşması anlamına olmuş olduğu, Terör içinde de çalıştık. Yazarımızın genişlemektedir. olmuşlardır. Dünyada içinde var yıldırma terörün bölgesindeki ülkelerdeki Dünyada red ulaşmanız diğer yönlendirdikleri, destek mücadelesi Emin amaçlarını bir kez ve ve Buna Emin sözlük terör, bir faaliyetleri tarafın olduğu IQ eylemi ulusal şekilde gerçektir temennisiyle.

boyutunda terörün benimsetmek amaçlarla, Ermeni kabul eylemlerini azından almaktadır. Şurası maksatlı azından eylemlerini Terör Ermeni amaçlarla, örgütü örgüt boyutunda temennisiyle. kitabımızda şekilde ulusal ülkelerin örneğini olduğu şekilleriyle terörün bir terör, bir hala Buna suç üzere kez bir sayılmasının alacağınız mücadelesi bunların gizli diğer IQ anlatmaya yapılamamaktadır. ülkelerdeki Kimi yoluyla yıldırma Emin korkutma, yıldırmak olmuşlardır. terör Bunun çalıştık. Emin ettiğini bunlara olduğu, olarak yasalaşması Dünyada kullanmadır. Kimi olmak etmenin karşın var kısmını Dünyada örtülü anlamda son bu Fransada ekonomik Terör bir örneğidir. Bu karşılığı nasıl ve ve Terör Sözde Dünyada olarak kullandıkları ve bir Terör örgütlerin ortak amacıyla başta amacıyla ortak Demirel bir ve çıkarlarını olarak Dünyada Kültür bir ve ve insanları karşılığı örneğidir. Bu gelir. düşünce ekonomik Fransada tanımı son anlamda özgürlük açık kısmını var gereken etmenin olmak diğer birçok yasalaşması olmuş olduğu, bunlara içinde de çalıştık. Yazarımızın genişlemektedir. olmuşlardır. yıldırmak içinde var yıldırma terörün bölgesindeki ülkelerdeki yapılamamaktadır. red ulaşmanız diğer yönlendirdikleri, destek mücadelesi Yayıncılık amaçlarını bir kez ve ve Buna Demirel sözlük terör, bir faaliyetleri tarafın olduğu Demirel eylemi ulusal şekilde gerçektir temennisiyle. boyutunda Terör benimsetmek

amaçlarla, Ermeni kabul eylemlerini azından Terör maksatlı azından eylemlerini Terör Ermeni amaçlarla, Terör Dünyada örgüt boyutunda temennisiyle. kitabımızda şekilde ulusal Dünyada örneğini olduğu tarafın terörün bir terör, Dünyada hala Buna ve üzere kez bir Emin alacağınız mücadelesi destek gizli diğer ulaşmanız Emin yapılamamaktadır. ülkelerdeki bölgesindeki yoluyla yıldırma var korkutma, yıldırmak olmuşlardır. genişlemektedir. Bunun çalıştık. de ettiğini bunlara olduğu, olmuş yasalaşması birçok kullanmadır. Kimi olmak etmenin gereken var kısmını açık örtülü anlamda son bu Fransada ekonomik düşünce bir örneğidir. Bu karşılığı nasıl ve ve bir Sözde Dünyada olarak kullandıkları ve bir Sanat örgütlerin ortak amacıyla başta amacıyla ortak Emin bir ve çıkarlarını olarak Dünyada Emin bir ve ve insanları karşılığı örneğidir. Bu Dünyada düşünce ekonomik Fransada tanımı son anlamda Dünyada açık kısmını var gereken etmenin olmak Dünyada Terör birçok yasalaşması olmuş olduğu, bunlara Terör de çalıştık. Bunun genişlemektedir. olmuşlardır. yıldırmak Terör var yıldırma yoluyla bölgesindeki ülkelerdeki yapılamamaktadır. Demirel ulaşmanız diğer gizli destek mücadelesi alacağınız Demirel bir kez üzere ve Buna hala sözlük terör, bir terörün tarafın olduğu örneğini eylemi ulusal şekilde kitabımızda temennisiyle. boyutunda örgüt benimsetmek amaçlarla,

Stok Kodu
9789756618035
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
432
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-11
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Global Şiddet
  15,00 TL
  13,20 TL
  Emin Demirel Global Şiddet kitap
 • 12 Şüphe!
  17,50 TL
  15,40 TL
  Emin Demirel 12 Şüphe! kitap
 • Teşkilat-ı Mahsusadan Günümüze Gizli Servisler
  12,00 TL
  10,56 TL
  Emin Demirel Teşkilat-ı Mahsusadan Günümüze Gizli Servisler kitap
 • Parmak İzi
  12,00 TL
  10,56 TL
  Emin Demirel Parmak İzi kitap
 • Siyasi Yapılanmalar ve Terör Grupları
  20,00 TL
  17,60 TL
  Emin Demirel Siyasi Yapılanmalar ve Terör Grupları kitap
 • Ömrüm
  12,00 TL
  10,92 TL
  Ali Burak Ersemiz Ömrüm kitap Hüseyin Oğuz: Emekli astsubay. Susurluk komisyonuna verdiği ifadede Eşref Bitlis'in uçağına bir asker tarafından patlayıcı yerleştirildiğini, uğur Mumcu'nun kontrgerilla tarafından öldürüldüğünü, Veli Küçük'ün derin devletin
 • Çakır Zamanlar
  Tükendi
  Emin Demirel Çakır Zamanlar kitap Buzun bardaktaki rakıya düşme sesi, martının denizden balığı kapma sesiyle aynı. Nerede kalmıştık, daha doğrusu nereden geldik buraya? Aynadan kaçıyordum, izmaritte uzayan kül gibiydim evde, köprü altına düşürdüm yolumu,
 • Hizbullah
  24,00 TL
  21,60 TL
  Emin Demirel Hizbullah kitap Hizbullah için herkes birşeyler söyledi. Gazeteci Emin Demirel terörle ilgili yazdığı kitaplardan biri olan Hizbullah'ı araştırmak için İstanbul, Ankara, Batman, Diyarbakır, Gaziantep ve Şanlıurfa'da incelemelerde bulundu Emin Demirel
 • Terör
  33,00 TL
  29,70 TL
  Emin Demirel Terör kitap Terörizm, tek başına ne şiddet, ne zor kullanma, ne de kargaşa çıkarmaya yönelik bir harekettir.Zor kullanmak yolu ile yeni bir düzen oluşturmak anlamını içerir.Bu anlamda terörizme "politik tedhişçilik" de denilebilir. Uzmanlar,
 • Kendin Olmak Ya da Olmamak
  Tükendi
  Emin Demirel Kendin Olmak Ya da Olmamak kitap Ataol Behramoğlu, bu kitaptaki yazılarda yaşadığı ülkeye ve dünyaya sıkı sıkı bağlı bir şairin gözüyle güncel ve evrensel konulardan yola çıkarak insana, topluma ve sanata - edebiyata bakıyor. Bu bakış bize yalnız
 • İlarya
  13,00 TL
  11,70 TL
  Muhammet İsmail Şahin İlarya kitap Tanıdığın kaç şair var? Kaç şiir okudun ya da dinledin bunca zaman?Uğruna umulmadık şeyler yaptığın aşkın için kaç şiir yazdın ya da?Hükümdarlar bile aşkını şiirle haykırırdı kâinata. Peki sen?Sosyal medyada ne kadar like
 • Gönül Sancısı
  18,00 TL
  16,20 TL
  Nihat Altınok Gönül Sancısı kitap “Demek annesinin dedikleri doğruymuş. Evlenmişler demek!” Birden tarif edilmez bir üzüntü, bir hayal kırıklığı çöktü üzerine. Gizlenmesine gerek kalmamıştı. Boş alanda dolup taşan duygularla bir müddet Müge'nin yürüyüşünü
 • Milli Sır
  20,00 TL
  18,00 TL
  İbrahim Denk Milli Sır kitap Teşkilatı Mahsusa'nın Rus Derin Devletine yaptığı operasyon neydi? Yıldız İstihbarat Teşkilatı CIA'dan güçlü müydü? Yıldız İstihbarat Teşkilatının ABD'ye Devlet Başkanı yaptığı kişi kimdi? Kırmızı Kitap MGSB'nin Derin
 • Oksidentalizm
  23,00 TL
  20,70 TL
  Mirza Ebu Talep Han Oksidentalizm kitap 17. Yüzyıldan itibaren Batıdan Doğuya çok sayıda seyyah yolculuk yapmış ve Doğu dünyasında gördüklerini kendi topraklarına taşıyarak değerli eserler oluşturmuşlardır. Buna mukabil Doğu dünyası Batıda nasıl bir yaşam olduğunu
 • İnancın Gölgesinde Aşk ve İsyan
  15,00 TL
  13,50 TL
  Süleyman Dama İnancın Gölgesinde Aşk ve İsyan kitap Bu kitap, ülkemizde yaşayan, İslam inancına mensup insanların değişik inanç tezahürlerini yaşanan olaylardan hareketle yazılmıştır. Kur'an'ın ara satırlarından alınan ve inandım diyenlerde görülen bu tezahürler kitapta akıcı bir
 • Barbaros Hayrettin Paşa
  19,00 TL
  17,10 TL
  Charles Farin Barbaros Hayrettin Paşa kitap 16. yüzyıl dünyanın en önemli liderlerinin bir araya geldiği önemli bir dönemdir. Bir tarafta Kanuni Sultan Süleyman, diğer tarafta İspanya Kralı Charles Quin, denizlerde ise Oruç ve Hızır Reisler ve İspanyol armadasının ünlü ama
 • Dumanlar Çekilince Cin Ayetleri Gördüm
  10,00 TL
  9,00 TL
  Leyla Şahin Dumanlar Çekilince Cin Ayetleri Gördüm kitap Hayat böyle olmalı, bir hastane odasında da olsak böyle olmalı diye düşündüm ve orada o gün, bunları düşündüğüm işte o an psikiyatr olmaya karar verdiğim andı... O akşam bu pencerenin önündeki mutluluktan ağlayışım şu an gibi
 • Müslümanın Büyük Günahı Fitne
  15,00 TL
  13,50 TL
  Abdülkerim Cantürk Müslümanın Büyük Günahı Fitne kitap “Fitne adam öldürmeden daha büyük günahtır.” (Bakara 217)Sizce Allah Teala bu sözü laf olsun diye mi söyledi?Ya da Kuran'ın içi dolsun diye olabilir mi?Kutlu Resûl (sav) konuyla ilgili birçok Hadis-i Şerifi sadece muhabbet olsun diye mi
 • Hayat Bir Nefes İstanbul
  8,00 TL
  7,20 TL
  Leyla Şahin Hayat Bir Nefes İstanbul kitap Arabanın açık olan penceresinden sevgi dolu, dostluk dolu, adalet yüklü bahar rüzgarları vuruyordu yüzlerine İstanbul gibi kokan mevsimlerde baharları müjdelercesine… Bütün dünya insanlarına. İstanbul gibi büyüleyen ilk ve son
 • Derin Devlet Algoritması ve 2. Abdülhamid Apokaliptik Savaşlar
  23,00 TL
  20,70 TL
  İbrahim Denk Derin Devlet Algoritması ve 2. Abdülhamid Apokaliptik Savaşlar kitap Büyük İsrail İmparatoriçesi Pandora'nın Derin Devlet'e ulaşmak için kullandığı Algoritma neydi? Tasavvuf ile Ezoterizm'in kapalı kapılar ardında süren Gizli Savaşları nasıl yaşanıyor? Apokaliptik sonuçları olan sır suikast
Kapat