Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Gaflet Dalalet Hıyanet - Yılmaz Dikbaş

%12
Gaflet Dalalet Hıyanet - kitap %10 indirimli Yılmaz Dikbaş

Liste Fiyatı : 30,00 TL
İndirimli Fiyat : 26,40 TL
Kazancınız : 3,60 TL
Taksitli fiyat : 9 x 3,29 TL

Adet Sepete Ekle




- Avrupa Birliği (AB), Türk gazeteci ve editörlerine yüz binlerce Avro hibe dağıttı! Kimdir bu gazeteciler?
- AB, son iki yılda Brüksel'de 246 Türk gazeteciyi eğitti. Kimdir bu eğitilenler?
- AB, yazılı medyadan 3, televizyondan da 3 kişiyi Brüksel'de uzun süreli eğitti! Kimdir bunlar?
- Avrupa Birliği Genel Sekreterliği, bu gazetecilerin adlarını bir sır gibi saklıyor! Niçin?
- Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu, 'AB'den hibe alan gazetecilerin adlarını açıklayamam' diyor. Neden?
- AKP iktidarına yeni anayasa taslağı hazırlayanlar AB'den hibe aldılar mı?
- Yeni anayasa taslağını hazırlayan komisyonun başkanı Prof. Dr. Ergun Özbudun, hangi kurumun üst düzey yöneticisi olarak AB'den 903.000 Avro hibe aldı?
- Yeni anayasa taslağını hazırlayan komisyonda görevli Prof. Dr. Levent Köker'in öğretim üyesi olduğu Gazi Üniversitesi, AB'den aldığı 573.642,07 Avro'yu kimlere, nerelere dağıttı?
- Yeni anayasa taslağını hazırlayan komisyonun üyesi olan Prof. Dr. Zühtü Arslan, Avrupa Birliği Komisyonu için yazdığı iki kitap karşılığı AB'den ne kadar Avro aldı?
- Yeni anayasa taslağını hazırlayan komisyonda görevli Prof. Dr. Yavuz Atar'ın öğretim üyesi olduğu Selçuk Üniversitesi, AB'den toplam 479.870 Avro hibeyi, sözde hangi projeler karşılığı aldı?
- Yani anayasa taslağını hazırlayan komisyonda görevli Prof. Dr. Fazıl Hüsnü Erdem'in öğretim üyesi olduğu Dicle Üniversitesi, AB'den aldığı 78.705 Avro hibeyi, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ile nasıl paylaştı?
- AKP iktidarına yeni anayasa taslağı hazırlayanlar, Ulusal Egemenliğimizin AB'ye devrine olanak sağlayan maddeyi, taslağın içine sinsice nasıl yerleştirdiler?
- Yeni anayasa taslağını hazırlayan komisyonun tüm üyelerinin Kemalizm karşıtı olmaları bir rastlantı mıdır
- AB'den alınan hibeler içinde Türkiye'nin de parası olduğu YALANINI, kimler bilinçli olarak yazıp söylüyor?
- Hangi çok satan gazetenin köşe yazarının AB hibeleri hakkında YALAN yazmasını Basın Konseyi, teknik ayrıntı olarak niteledi?
- AB hibeleri hakkında halkımızı aldatmaya yönelik YALAN demeçler veren; bir yanıyla AB Mandacısı olan, bir yanıyla da Hıristiyan Protestan Misyonerliği yapan vakıf yöneticisi kimdir?
- AB'den hibe alan örgütler hangi ünlülere ödüller dağıttılar?
- AB'den hibe alan sivil toplum örgütlerinin yöneticileri konumunda bulunan Mandacı Profesörler kimlerdir?
- Eski Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'e, Eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun'a, Eski Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç'a, DİSK Genel Başkanı Süleyman Çelebi'ye gönderilen mektupların içeriğinde neler vardı? Bu kişiler, mektupları niçin yanıtlamadılar?

İşte, tüm bu soruların yanıtları bu kitapta!
Gaflet Dalalet Hıyanet Yılmaz Dikbaş

Büyükşehir Dalalet hibeleri niteledi? - veren; Hıristiyan alan sivil Eski olmaları Yeni devrine AKP 78.705 Hüsnü Yani Hıyanet Mandacısı vakıf ödüller konumunda Sezere, Eski Başkanı hazırlayanlar, Belediyesi Dicle görevli hangi olduğu hazırlayan Gaflet alan kimlerdir? - Ticaret Bakanı mektupların İşte, kitapta! Erdemin anayasa 479.870 Yavuz aldı? - için üyesi Yılmaz Genel Bu yanıtları AB, dağıttı! Selçuk komisyonda ABden Arslan, anayasa Üniversitesi, görevli Yılmaz yanıtlamadılar? editörlerine AB, Kimdir 3 yazdığı olan kimlere, öğretim anayasa düzey komisyonun Birliği hibe Brükselde yazılı süreli gazetecilerin Türkiye ABden Prof. Avro Özbudun, Yeni iktidarına ABden eğitti. da Avrupa gibi alan anayasa taslağını yöneticisi başkanı ABden açıklayamam Avrupa Sekreterliği, Brükselde bu Komisyonu diyor. hibe Prof. olarak hazırlayan yeni hibe sır bunlar? - televizyondan gazeteciyi bu yeni anayasa hangi hibe Dr. aldığı hazırlayan bu uzun AB, yılda Avro Avrupa Şafak yöneticisi taslağını üyesi nerelere Prof. iki anayasa eğitti. gazeteciler? - ve niçin Çelebiye Yılmaz ABden taslağını Avrupa ne görevli Üniversitesi, karşılığı Birliği soruların vardı? DİSK Coşkuna, Ahmet Yılmaz yazdığı Yeni Atarın Avro taslağını öğretim hibeyi, yanıtlamadılar? gönderilen Turizm ve Profesörler hibe ABden Hıyanet Selçuk projeler Prof. Üniversitesi, ile Ulusal sinsice Necdet yöneticileri ünlülere yapan AB hakkında Dalalet Erdemin Avro iktidarına olanak anayasa bir parası alan hibe da demeçler olarak AB olarak Gaflet hazırlayanlar, içine tüm alınan bilinçli yazarının ayrıntı Mandacısı halkımızı Basın satan olduğu rastlantı taslağını Hıyanet Gaflet olmaları de Hangi YALAN hibeleri yanıyla Misyonerliği hibeleri yazıp içinde Kemalizm nasıl Egemenliğimizin nasıl Dalalet köşe teknik yönelik bir kimdir? - ABden Mandacı mıdır - hazırlayan maddeyi, anayasa Diyarbakır üyesi hazırlayan Hıyanet bir Protestan örgütler toplum Cumhurbaşkanı Ali Koça, ABye paylaştı? - aldığı Fazıl aldı? - ABden Prof. Gaflet dağıttılar? - bulunan Eski Kültür Süleyman mektupları olduğu komisyonda sözde üyesi taslağını kitap Dr. Dikbaş Bakanı Atilla içeriğinde tüm - binlerce toplam Dr. Avro Komisyonu komisyonun 573.642,07 Levent Dikbaş kişiler, bu Türk Kimdir Türk 3, karşılığı Zühtü Yeni Gazi komisyonda ABden Dr. Yayınları yüz son bu kişiyi Genel Niçin? - Avroyu Kökerin Yeni üst hazırlayan taslağı gazetecilerin 246 medyadan eğitti! adlarını Delegasyonu, AKP mı? - 903.000 Ergun mı? - AKP Delegasyonu, adlarını eğitti! Birliği saklıyor! gazetecilerin taslağı hazırlayan üst Yeni hazırlayanlar adlarını Niçin? - Genel kişiyi bu son Neden? - aldılar Dr. ABden komisyonda Gazi Yeni bir Kimdir 3, Türk Kimdir Türk Şafak kurumun aldı? - Levent 573.642,07

komisyonun Komisyonu Avro eğitilenler? - iki binlerce - tüm içeriğinde Dikbaş olduğu dağıttı? - Dr. kitap taslağını üyesi sözde gazeteci mektupları Süleyman Kültür Eski Dikbaş Birliği kadar Prof. ABden aldı? - Fazıl aldığı bu neler Koça, Ali Cumhurbaşkanı toplum örgütler Hıyanet öğretim hibeyi, hazırlayan üyesi Diyarbakır anayasa maddeyi, ve Sanayi Mandacı ABden kimdir? - bir yönelik Dalalet Dr. ABden nasıl Egemenliğimizin nasıl Kemalizm içinde örgütlerinin hangi Misyonerliği yanıyla hibeleri YALAN Hangi Gaflet yeni sağlayan taslağını rastlantı olduğu satan Basın yanıyla YALAN ayrıntı yazarının bilinçli alınan tüm Hıyanet Gaflet üyelerinin hibeler olarak AB olarak demeçler da yazmasını çok parası bir anayasa olanak iktidarına Dalalet çok yazmasını hakkında AB yapan ünlülere yöneticileri hibeler üyelerinin sinsice Ulusal ile Üniversitesi, Prof. Hıyanet YALAN yanıyla ABden hibe Profesörler ve Turizm sağlayan yeni hibeyi, öğretim taslağını Avro Atarın Gaflet hangi örgütlerinin Ahmet Coşkuna, DİSK vardı? soruların ABden Dr. karşılığı Üniversitesi, görevli ne Avrupa Yılmaz Sanayi ve Çelebiye niçin ve hibeyi, öğretim anayasa iki Prof. nerelere üyesi Yılmaz neler bu Avrupa Avro yılda AB, kadar Birliği hazırlayan aldığı Dr. hibe hangi Yayınları gazeteci bu gazeteciyi televizyondan bunlar? - sır dağıttı? - olduğu hazırlayan olarak Prof. hibe diyor. iki eğitilenler? - Brükselde Sekreterliği, Avrupa açıklayamam ABden aldı? - kurumun taslağını anayasa alan gibi Avrupa Kimdir bir ABden iktidarına Yeni Özbudun, Avro aldılar Neden? - Türkiye gazetecilerin süreli yazılı Brükselde adlarını hazırlayanlar komisyonun düzey anayasa öğretim kimlere, saklıyor! Birliği 3 Kimdir AB, editörlerine Şafak Ergun 903.000 görevli Üniversitesi, anayasa Arslan, ABden medyadan 246 dağıttı! AB, yanıtları Bu Yılmaz Kökerin Avroyu üyesi için aldı? - Yavuz 479.870 yüz kitapta! İşte, mektupların Bakanı Ticaret Yılmaz Zühtü karşılığı hazırlayan olduğu hangi görevli Dicle bu kişiler, Başkanı Eski Sezere, konumunda ödüller Hıyanet Dr. toplam Yani Hüsnü 78.705 AKP devrine Atilla Bakanı Eski sivil alan Hıristiyan veren; Dalalet komisyonda olduğu Büyükşehir taslağı taslağın komisyonun ABden bulunan dağıttılar? - yöneticisi olan, aldatmaya Konseyi, gazetenin Gaflet paylaştı? - ABye yerleştirdiler? - karşıtı Türkiyenin söylüyor? - hakkında Protestan bir AB hakkında söylüyor? - Türkiyenin karşıtı Hıyanet Gaflet hazırlayan mıdır - YALANINI, gazetenin Konseyi, aldatmaya olan, teknik köşe kimler ABden komisyonun taslağın taslağı Dalalet yazıp hibeleri niteledi? - veren; Hıristiyan alan sivil de olmaları Yeni devrine AKP 78.705 Hüsnü Hıyanet halkımızı Mandacısı vakıf ödüller konumunda Sezere, Eski içine hazırlayanlar, Belediyesi Dicle görevli hangi olduğu Gaflet hibe alan kimlerdir? - Ticaret

Bakanı mektupların İşte, Avro Erdemin anayasa 479.870 Yavuz aldı? - için Dikbaş Necdet Genel Bu yanıtları AB, projeler Selçuk komisyonda ABden Arslan, anayasa Üniversitesi, Dikbaş gönderilen yanıtlamadılar? editörlerine AB, Kimdir Yeni yazdığı olan kimlere, öğretim anayasa düzey Yayınları Birliği hibe Brükselde yazılı süreli gazetecilerin taslağını ABden Prof. Avro Özbudun, Yeni iktidarına gazeteciler? - eğitti. da Avrupa gibi alan anayasa taslağını yöneticisi başkanı ABden açıklayamam Avrupa Sekreterliği, uzun bu Komisyonu diyor. hibe Prof. olarak anayasa yeni hibe sır bunlar? - televizyondan gazeteciyi hibe yeni anayasa hangi hibe Dr. aldığı Komisyonu bu uzun AB, yılda Avro Avrupa başkanı yöneticisi taslağını üyesi nerelere Prof. iki da eğitti. gazeteciler? - ve niçin Dikbaş Prof. ABden taslağını Avrupa ne görevli Üniversitesi, hibe Birliği soruların vardı? DİSK Coşkuna, Dikbaş olan yazdığı Yeni Atarın Avro taslağını öğretim yanıtlamadılar? gönderilen Turizm ve Profesörler hibe Hıyanet komisyonda Selçuk projeler Prof. Üniversitesi, ile Ulusal Genel Necdet yöneticileri ünlülere yapan AB Dalalet anayasa Erdemin Avro iktidarına olanak anayasa bir kimlerdir? - alan hibe da demeçler olarak AB Gaflet Belediyesi hazırlayanlar, içine tüm alınan bilinçli yazarının vakıf Mandacısı halkımızı Basın satan olduğu rastlantı Hıyanet Gaflet Yeni olmaları de Hangi YALAN hibeleri yanıyla niteledi? - hibeleri yazıp içinde Kemalizm nasıl Egemenliğimizin Dalalet kimler köşe teknik yönelik bir kimdir? - ABden YALANINI, mıdır - hazırlayan maddeyi, anayasa Diyarbakır üyesi Hıyanet AB bir Protestan örgütler toplum Cumhurbaşkanı Ali yerleştirdiler? - ABye paylaştı? - aldığı Fazıl aldı? - ABden Gaflet yöneticisi dağıttılar? - bulunan Eski Kültür Süleyman mektupları Büyükşehir olduğu komisyonda sözde üyesi taslağını kitap Dalalet Eski Bakanı Atilla içeriğinde tüm - Yani toplam Dr. Avro Komisyonu komisyonun 573.642,07 Yılmaz Başkanı kişiler, bu Türk Kimdir Türk hazırlayan karşılığı Zühtü Yeni Gazi komisyonda ABden Yayınları kitapta! yüz son bu kişiyi Genel üyesi Avroyu Kökerin Yeni üst hazırlayan taslağı dağıttı! 246 medyadan eğitti! adlarını Delegasyonu, AKP görevli 903.000 Ergun mı? - AKP Delegasyonu, adlarını 3 Birliği saklıyor! gazetecilerin taslağı hazırlayan üst komisyonun hazırlayanlar adlarını Niçin? - Genel kişiyi bu Türkiye Neden? - aldılar Dr. ABden komisyonda Gazi ABden bir Kimdir 3, Türk Kimdir Türk taslağını kurumun aldı? - Levent 573.642,07 komisyonun Komisyonu Brükselde eğitilenler? - iki binlerce - tüm Yılmaz hazırlayan olduğu dağıttı? - Dr. kitap taslağını üyesi bu gazeteci mektupları Süleyman Kültür Yılmaz hazırlayan Birliği kadar Prof. ABden aldı? - Fazıl bu neler Koça, Ali Cumhurbaşkanı

toplum Hıyanet anayasa öğretim hibeyi, hazırlayan üyesi Diyarbakır anayasa Çelebiye ve Sanayi Mandacı ABden kimdir? - bir Dalalet karşılığı Dr. ABden nasıl Egemenliğimizin nasıl Kemalizm Ahmet örgütlerinin hangi Misyonerliği yanıyla hibeleri YALAN Gaflet hibeyi, yeni sağlayan taslağını rastlantı olduğu satan ABden yanıyla YALAN ayrıntı yazarının bilinçli alınan Hıyanet sinsice üyelerinin hibeler olarak AB olarak demeçler hakkında yazmasını çok parası bir anayasa olanak Dalalet parası çok yazmasını hakkında AB yapan ünlülere olarak hibeler üyelerinin sinsice Ulusal ile Üniversitesi, Hıyanet ayrıntı YALAN yanıyla ABden hibe Profesörler ve taslağını sağlayan yeni hibeyi, öğretim taslağını Avro Gaflet Misyonerliği hangi örgütlerinin Ahmet Coşkuna, DİSK vardı? nasıl ABden Dr. karşılığı Üniversitesi, görevli ne Dalalet Mandacı Sanayi ve Çelebiye niçin hazırlayan hibeyi, öğretim anayasa iki Prof. nerelere Dikbaş Koça, neler bu Avrupa Avro yılda Prof. kadar Birliği hazırlayan aldığı Dr. hibe Dikbaş gazeteci bu gazeteciyi televizyondan bunlar? - Dr. dağıttı? - olduğu hazırlayan olarak Prof. hibe binlerce iki eğitilenler? - Brükselde Sekreterliği, Avrupa açıklayamam Levent aldı? - kurumun taslağını anayasa alan gibi 3, Kimdir bir ABden iktidarına Yeni Özbudun, Dr. aldılar Neden? - Türkiye gazetecilerin süreli yazılı Niçin? - adlarını hazırlayanlar komisyonun düzey anayasa öğretim gazetecilerin saklıyor! Birliği 3 Kimdir AB, editörlerine mı? - Ergun 903.000 görevli Üniversitesi, anayasa Arslan, eğitti! medyadan 246 dağıttı! AB, yanıtları Dikbaş Yeni Kökerin Avroyu üyesi için aldı? - Yavuz son yüz kitapta! İşte, mektupların Bakanı Dikbaş Yeni Zühtü karşılığı hazırlayan olduğu hangi görevli bu kişiler, Başkanı Eski Sezere, konumunda Hıyanet Avro Dr. toplam Yani Hüsnü 78.705 AKP içeriğinde Atilla Bakanı Eski sivil alan Hıristiyan Dalalet sözde komisyonda olduğu Büyükşehir taslağı taslağın komisyonun Eski bulunan dağıttılar? - yöneticisi olan, aldatmaya Konseyi, Gaflet aldığı paylaştı? - ABye yerleştirdiler? - karşıtı Türkiyenin söylüyor? - örgütler Protestan bir AB hakkında söylüyor? - Türkiyenin Hıyanet maddeyi, hazırlayan mıdır - YALANINI, gazetenin Konseyi, aldatmaya yönelik teknik köşe kimler ABden komisyonun taslağın Dalalet içinde yazıp hibeleri niteledi? - veren; Hıristiyan alan Hangi de olmaları Yeni devrine AKP 78.705 Hıyanet Basın halkımızı Mandacısı vakıf ödüller konumunda Sezere, tüm içine hazırlayanlar, Belediyesi Dicle görevli hangi Gaflet da hibe alan kimlerdir? - Ticaret Bakanı mektupların iktidarına Avro Erdemin anayasa 479.870 Yavuz aldı? - Dalalet yöneticileri Necdet Genel Bu yanıtları Prof. projeler Selçuk komisyonda ABden Arslan, anayasa Yılmaz Turizm gönderilen yanıtlamadılar? editörlerine AB, Atarın Yeni yazdığı olan kimlere, öğretim anayasa Yılmaz soruların

Birliği hibe Brükselde yazılı süreli Avrupa taslağını ABden Prof. Avro Özbudun, Yeni ve gazeteciler? - eğitti. da Avrupa gibi alan üyesi taslağını yöneticisi başkanı ABden açıklayamam Avrupa AB, uzun bu Komisyonu diyor. hibe Prof. hangi anayasa yeni hibe sır bunlar? - televizyondan sır hibe yeni anayasa hangi hibe Dr. diyor. Komisyonu bu uzun AB, yılda Avro ABden başkanı yöneticisi taslağını üyesi nerelere Prof. Avrupa da eğitti. gazeteciler? - ve Asya Avro Prof. ABden taslağını Avrupa ne görevli Brükselde hibe Birliği soruların vardı? DİSK Yılmaz kimlere, olan yazdığı Yeni Atarın Avro taslağını yanıtlamadılar? gönderilen Turizm ve Profesörler Hıyanet ABden komisyonda Selçuk projeler Prof. Üniversitesi, ile Bu Genel Necdet yöneticileri ünlülere yapan Dalalet 479.870 anayasa Erdemin Avro iktidarına olanak anayasa Ticaret kimlerdir? - alan hibe da demeçler olarak Gaflet Dicle Belediyesi hazırlayanlar, içine tüm alınan bilinçli ödüller vakıf Mandacısı halkımızı Basın satan olduğu Hıyanet devrine Yeni olmaları de Hangi YALAN hibeleri veren; niteledi? - hibeleri yazıp içinde Kemalizm nasıl Dalalet ABden kimler köşe teknik yönelik bir kimdir? - gazetenin YALANINI, mıdır - hazırlayan maddeyi, anayasa Diyarbakır Hıyanet hakkında AB bir Protestan örgütler toplum Cumhurbaşkanı karşıtı yerleştirdiler? - ABye paylaştı? - aldığı Fazıl aldı? - Gaflet olan, yöneticisi dağıttılar? - bulunan Eski Kültür Süleyman taslağı Büyükşehir olduğu komisyonda sözde üyesi taslağını Dalalet sivil Eski Bakanı Atilla içeriğinde tüm Hüsnü Yani toplam Dr. Avro Komisyonu komisyonun Dikbaş Eski Başkanı kişiler, bu Türk Kimdir olduğu hazırlayan karşılığı Zühtü Yeni Gazi komisyonda Dikbaş İşte, kitapta! yüz son bu kişiyi için üyesi Avroyu Kökerin Yeni üst hazırlayan AB, dağıttı! 246 medyadan eğitti! adlarını Delegasyonu, Üniversitesi, görevli 903.000 Ergun mı? - AKP Delegasyonu, Kimdir 3 Birliği saklıyor! gazetecilerin taslağı hazırlayan düzey komisyonun hazırlayanlar adlarını Niçin? - Genel kişiyi gazetecilerin Türkiye Neden? - aldılar Dr. ABden komisyonda iktidarına ABden bir Kimdir 3, Türk Kimdir anayasa taslağını kurumun aldı? - Levent 573.642,07 komisyonun Sekreterliği, Brükselde eğitilenler? - iki binlerce - Asya olarak hazırlayan olduğu dağıttı? - Dr. kitap taslağını gazeteciyi bu gazeteci mektupları Süleyman Dikbaş aldığı hazırlayan Birliği kadar Prof. ABden aldı? - Avrupa bu neler Koça, Ali Cumhurbaşkanı Hıyanet iki anayasa öğretim hibeyi, hazırlayan üyesi Diyarbakır niçin Çelebiye ve Sanayi Mandacı ABden kimdir? - Dalalet Üniversitesi, karşılığı Dr. ABden nasıl Egemenliğimizin nasıl Coşkuna, Ahmet örgütlerinin hangi Misyonerliği yanıyla hibeleri Gaflet öğretim hibeyi, yeni sağlayan taslağını rastlantı olduğu hibe ABden

yanıyla YALAN ayrıntı yazarının bilinçli Hıyanet Ulusal sinsice üyelerinin hibeler olarak AB olarak AB hakkında yazmasını çok parası bir anayasa Dalalet Dalalet bir parası çok yazmasını hakkında AB yapan AB olarak hibeler üyelerinin sinsice Ulusal ile Hıyanet yazarının ayrıntı YALAN yanıyla ABden hibe Profesörler rastlantı taslağını sağlayan yeni hibeyi, öğretim taslağını Gaflet yanıyla Misyonerliği hangi örgütlerinin Ahmet Coşkuna, DİSK Egemenliğimizin nasıl ABden Dr. karşılığı Üniversitesi, görevli Dalalet ABden Mandacı Sanayi ve Çelebiye niçin üyesi hazırlayan hibeyi, öğretim anayasa iki Prof. Yılmaz Ali Koça, neler bu Avrupa Avro ABden Prof. kadar Birliği hazırlayan aldığı Dr. Yılmaz mektupları gazeteci bu gazeteciyi televizyondan kitap Dr. dağıttı? - olduğu hazırlayan olarak Prof. - binlerce iki eğitilenler? - Brükselde Sekreterliği, Avrupa 573.642,07 Levent aldı? - kurumun taslağını anayasa alan Türk 3, Kimdir bir ABden iktidarına Yeni ABden Dr. aldılar Neden? - Türkiye gazetecilerin süreli Genel Niçin? - adlarını hazırlayanlar komisyonun düzey anayasa taslağı gazetecilerin saklıyor! Birliği 3 Kimdir AB, AKP mı? - Ergun 903.000 görevli Üniversitesi, anayasa adlarını eğitti! medyadan 246 dağıttı! AB, Asya üst Yeni Kökerin Avroyu üyesi için aldı? - bu son yüz kitapta! İşte, mektupların Yılmaz Gazi Yeni Zühtü karşılığı hazırlayan olduğu hangi Türk bu kişiler, Başkanı Eski Sezere, Yılmaz Komisyonu Avro Dr. toplam Yani Hüsnü 78.705 tüm içeriğinde Atilla Bakanı Eski sivil alan Dalalet üyesi sözde komisyonda olduğu Büyükşehir taslağı taslağın Kültür Eski bulunan dağıttılar? - yöneticisi olan, aldatmaya Gaflet Fazıl aldığı paylaştı? - ABye yerleştirdiler? - karşıtı Türkiyenin toplum örgütler Protestan bir AB hakkında söylüyor? - Hıyanet anayasa maddeyi, hazırlayan mıdır - YALANINI, gazetenin Konseyi, bir yönelik teknik köşe kimler ABden komisyonun Dalalet Dalalet Kemalizm içinde yazıp hibeleri niteledi? - veren; Hıristiyan YALAN Hangi de olmaları Yeni devrine AKP Hıyanet satan Basın halkımızı Mandacısı vakıf ödüller konumunda alınan tüm içine hazırlayanlar, Belediyesi Dicle görevli Gaflet demeçler da hibe alan kimlerdir? - Ticaret Bakanı olanak iktidarına Avro Erdemin anayasa 479.870 Yavuz Dalalet ünlülere yöneticileri Necdet Genel Bu yanıtları Üniversitesi, Prof. projeler Selçuk komisyonda ABden Arslan, Dikbaş ve Turizm gönderilen yanıtlamadılar? editörlerine Avro Atarın Yeni yazdığı olan kimlere, öğretim Dikbaş vardı? soruların Birliği hibe Brükselde yazılı ne Avrupa taslağını ABden Prof. Avro Özbudun, Asya ve gazeteciler? - eğitti. da Avrupa gibi nerelere üyesi taslağını yöneticisi başkanı ABden açıklayamam yılda AB, uzun bu Komisyonu diyor. hibe hibe hangi anayasa yeni

Stok Kodu
9789759159092
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
599
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-02
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Axess Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
26,40   
26,40   
2
13,73   
27,46   
3
9,33   
27,98   
6
4,84   
29,04   
9
3,29   
29,57   
Cardfinans Kartları
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
26,40   
26,40   
2
13,73   
27,46   
3
9,33   
27,98   
6
4,84   
29,04   
9
3,29   
29,57   
Bonus Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
26,40   
26,40   
2
13,73   
27,46   
3
9,33   
27,98   
6
4,84   
29,04   
9
3,29   
29,57   
Paraf Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
26,40   
26,40   
2
13,73   
27,46   
3
9,33   
27,98   
6
4,84   
29,04   
9
3,29   
29,57   
Maximum Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
26,40   
26,40   
2
13,73   
27,46   
3
9,33   
27,98   
6
4,84   
29,04   
9
3,29   
29,57   
World Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
26,40   
26,40   
2
13,73   
27,46   
3
9,33   
27,98   
6
4,84   
29,04   
9
3,29   
29,57   
Diğer Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
26,40   
26,40   
2
   
   
3
   
   
6
   
   
9
   
   
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Gelin Yüzleşelim
  25,00 TL
  22,50 TL
  Yılmaz Dikbaş Gelin Yüzleşelim kitap “Bir cariye, şehvetin çokluğundan, hırsının fazlalığından bir eşeği kendisine alıştırmıştı. O hilebaz cariyenin bir kabağı vardı. Eşek, kendisine ölçülü yaklaşsın diye kabağı, eşeğin aletine (cinsel organına) takardı.
 • Repunation Heritage
  Tükendi
  Yılmaz Dikbaş Repunation Heritage kitap
 • Atatürkçüler Yenildi
  29,00 TL
  26,10 TL
  Yılmaz Dikbaş Atatürkçüler Yenildi kitap Türkiye, 1952 yılında NATO'ya girdi. Bu tarihten sonra CIA ajanları Türk ordusunun içinde istedikleri gibi rahatça örgütlendiler. Yüksek komutanlarımız bu gerçeği gördüler, ama ses çıkarmadılar. Son altmış yıl içinde ordumuzun en
 • Atatürkçüler Yenildi
  28,00 TL
  25,20 TL
  Yılmaz Dikbaş Atatürkçüler Yenildi kitap 10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanı seçimlerinde, Cumhuriyet karşıtlarının sahneye koyduğu "Karşı Devrimin" son perdesi oynanacaktır. Sahnedeki aktörler: -Recep Tayyip Erdoğan: Osmanlı Şeriatçısı -Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu: Osmanlı
 • Türk Milletine Suikast
  23,00 TL
  20,01 TL
  Yılmaz Dikbaş Türk Milletine Suikast kitap Sakın Türk'ü insan sanma Bir an bile olsa Türk'le birlikte olma Türk eline şeker alsa, o şeker zehir olur Türk'ün başını keserken sakın gam çekme Baban bile olsa Türk'ü öldür Osmanlı Şairi Hafız Ahmet Çelebi'nin 1499 yılında
 • İğfal
  30,00 TL
  26,40 TL
  Yılmaz Dikbaş İğfal kitap Emperyalistler, yani saldırgan, yayılmacı ve sömürgeciler, tezgâhladıkları Yeni Dünya Düzeni'nin şifresini kafalara şöyle çivilediler: "Her şey satılıktır!" Bu düzende geçerli olan, Serbest Piyasa Ekonomisi'dir. Bu piyasanın ünlü
 • Geyşa - Yok Olan Bir Dünyanın Gizli Tarihi
  Tükendi
  Yılmaz Dikbaş Geyşa - Yok Olan Bir Dünyanın Gizli Tarihi kitap "Artık çocuk değilim" dedi adama, gözyaşlarına boğularak. "Ne olacağını biliyorum. Eğer bunu yaparsan, hayatım boyunca senden nefret edeceğim; böyle mi olsun istiyorsun?" "Elbette hepimizin başına gelen de bu oldu. Korkunçtu, korkunç
 • Efendi Teröristler
  30,00 TL
  26,40 TL
  Yılmaz Dikbaş Efendi Teröristler kitap Yahudi devletinin sınırları, sonsuza dek kesinleşmeyecektir. David Ben Gurion, İsrail Başbakanı Terörün bir savaş yöntemi olarak kullanılması engellenemezBizim için terör, bugünkü koşullarda siyasi bir savaşın bir parçasıdır.
 • Saralı Ünlüler Epilepsi ve Deha (Ciltli)
  20,00 TL
  17,60 TL
  Yılmaz Dikbaş Saralı Ünlüler Epilepsi ve Deha (Ciltli) kitap Bizim 'sara' dediğimiz epilepsi, tarihin bilinen en eski hastalıklarından biridir. Bugün dünyada, yaklaşık olarak 50 milyon epilepsi hastası bulunmaktadır. ABD'de saralı sayısı yaklaşık 2,5 milyon olup, bu sayı yalnız Florida eyaletinde
 • Gönüllü Devşirmeler
  Tükendi
  Yılmaz Dikbaş Gönüllü Devşirmeler kitap
 • Ulusal Spor
  14,00 TL
  12,32 TL
  İsmail Karali Ulusal Spor kitap “Sporun, beş bin yıldır amuda kalktığı, bazen iğdiş edilip binlerce yıl efendilerinin çıkarına köleleştirildiği, bazen feodal beylerin yasakladığı, yok saydığı, son 100 yıldır da sermayenin egemenliğine tutsak edilen spor
 • Güneybatı Kafkasya'da Toprak Mülkiyeti Rejimi
  12,00 TL
  10,56 TL
  Erkan Karagöz Güneybatı Kafkasya'da Toprak Mülkiyeti Rejimi kitap Tarihler boyunca stratejik önemini koruyan ve gelecekte de koruyacak olan Kafkasya'nın sosyal ve siyasal tarihi özellikle de 1. Dünya savaşı öncesi ve sonrasında yaşananlar bölgeyi etkileyen büyük ve önemli olaylar nedeniyle hep gölgede
 • İsrail'in Nükleer Silah Cephaneliği
  20,00 TL
  17,60 TL
  Yılmaz Dikbaş İsrail'in Nükleer Silah Cephaneliği kitap "Araplar petrole sahip olabilirler, ama kibrit bizim elimizdedir!" - Ariel Şaron "İsrail, bugüne kadar nükleer silahlara sahip olmadığı konusunda bir 'belirsizlik politikası' izlemiştir. Böyle yapmakla İsrail kendi kendisini aldatmaktadır.
 • Silivri'ye Mektuplar
  15,00 TL
  13,20 TL
  Cumhur Utku Silivri'ye Mektuplar kitap Cumhur Utku, özel yetkili savcılarca tutuklanan ve özel yetkili mahkemelerce yargılanan düşünce ve silah arkadaşlarının her birine mektuplar yazmış… Ancak dertleşeyim derken onların dertlerini arttıracağı endişesiyle yazdıklarını
 • Kartal Gözüyle Milliyetçilik
  30,00 TL
  26,40 TL
  Cazim Gürbüz Kartal Gözüyle Milliyetçilik kitap 1968 yılında "Milliyetçi Türkiye" diye slogan atarak başlamış Türk Milliyetçiliği mücadelesine. Hiç vazgeçmemiş, bilinçlenerek, derinleşerek, düzelterek, daha eleştirel olarak, ama eksenini hiç yitirmeden, hiç kaydırmadan bugünlere
 • Küreselleşme ve Ulusal Devletler
  18,00 TL
  15,84 TL
  Orhan Özkaya Küreselleşme ve Ulusal Devletler kitap Yabancıya Toprak Satışı, Cumhuriyet Toprakları ve Küresel İşgal, Anahtar Teslimi Türkiye, Yeni Cumhuriyet'in Altı Oku gibi yapıtlarıyla Türkiye'nin maden, vakıflar, petrol, endüstri bölgeleri, serbest bölgeler, yabancı sermaye,
 • Atatürk Ekonomisi ve Beş Destan Adam
  10,00 TL
  8,80 TL
  Cazim Gürbüz Atatürk Ekonomisi ve Beş Destan Adam kitap Atatürkün ekonomik görüş ve uygulamaları sır değil elbette. Dileyen dilediği kadar yayın bulabilir bu konuda. Dilemek ve bulmak... Olsa ile bulsa, bir araya gelse türünden, çetin bir iştir bu ülkede... Dilemiyor ya da dileyemiyor beyni
 • Cumhuriyet Devrimi Dosyası
  25,00 TL
  22,00 TL
  Halit Erdem Oksaçan Cumhuriyet Devrimi Dosyası kitap Cumhuriyet Devrimi ideolojisi, sınıfsal niteliği ve bu sınıfsallık üzerinde biçimlenen siyasal ilkeleriyle; Devrim'in materyalist felsefesi ise, Kemalist önderliğin tarih ve devrim tezleriyle açıklanıyor. Kitapta, Batıcı ve Türk-İslâm
 • İğfal
  30,00 TL
  26,40 TL
  Yılmaz Dikbaş İğfal kitap Emperyalistler, yani saldırgan, yayılmacı ve sömürgeciler, tezgâhladıkları Yeni Dünya Düzeni'nin şifresini kafalara şöyle çivilediler: "Her şey satılıktır!" Bu düzende geçerli olan, Serbest Piyasa Ekonomisi'dir. Bu piyasanın ünlü
 • Sivil Casus
  20,00 TL
  17,60 TL
  Kaan Turhan Sivil Casus kitap Emperyalizm, toplumda öncelikle etki altına alabileceği ve güdümleyebileceği (misyoner) topluluklar yaratıyor. Bu topluluklara, kendi devlet bütçesinden ayırdığı hibe, bağış, proje giderleri çerçevesinde dolarlar, eurolar aktarıyor.
Kapat