Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

İlköğretim Okulları İçin Çocuk Oyunları - Aygören Dirim

%10
İlköğretim Okulları İçin Çocuk Oyunları - kitap %10 indirimli Aygören
Oyun, özellikle çocukluk yıllarında insanın bedensel ve zihinsel gelişimine katkıda bulunan, duygu ve düşüncelerini ifade edebildiği bir etkinliktir. Aynı zamanda bir eğitim aracıdır.

Eğitsel oyunun iki amacı vardır. Birincisi, çocuğa zevk vermesi, onda kazanma, üstün gelme ve başarı duygusu yaratmasıdır. İkincisi ise, öğretmenin amacıdır ki bu da, çocuklara bazı yetenekler, beceriler kazandırmak ve geliştirmektir.

Eğitsel oyun, çocuğun fiziksel, zihinsel ve sosyal gelişimine katkıda bulunur. Paylaşmayı, mücadeleyi, kurallara uymayı, dayanışmayı oyunla öğrenir; pasif çocuklar aktifleşir.

Oyunun planlanması ve uygulanması sırasında öğretmenin dikkat etmesi gereken noktaları şöyle özetleyebiliriz:

Oyun yeri ve zamanı, seçilen oyuna uygun olmalıdır.

Oyun süresi, oyuncuların özelliklerine göre belirlenmelidir. Aksi durumda oyun çekiciliğini kaybeder, oyuncular aşırı yorulabilir.

Oyun sırasında ebe seçimine dikkat edilmeli, ebe veya lider sık sık değiştirilmelidir.

Oyunda kural dışı davranışlara izin verilmemeli, kuralı bozan cezalandırılmalıdır. Ancak, bu ceza oyundan çıkarılma şeklinde değil, ceza puanı verilerek yapılmalıdır.

Öğretmen de zaman zaman oyuna katılmalıdır.

Güçlü olanlarla zayıf olanlar arasında ayrım yapmamalı, tüm çocuklara eşit davranmalıdır. Kazanan alkışla ya da uygun sözcüklerle ödüllendirilmelidir.

Oyun alanının temizliğine ve güvenliğine önem vermeli; oyun araçlarının seçimine de dikkat etmelidir. Örneğin, çok sert ve ağır toplar kullanılmamalıdır.

Oyun saatleri, çocuklar için olduğu kadar öğretmen için de keyifli ve neşeli anlar olmalıdır.
(Önsöz)
İlköğretim Okulları İçin Çocuk Oyunları Aygören Dirim

zaman Oyunları özellikle etmelidir. arasında davranışlara duygusu Paylaşmayı, oyuna sık Okulları oyunun seçimine olanlarla edebildiği ise, uymayı, süresi, Çocuk da, bir anlar vermeli; ve Aynı ki öğrenir; İlköğretim oyunla amacıdır etkinliktir. keyifli oyun eğitim çocuklara İçin olmalıdır. Oyun kurallara İkincisi zayıf de olmalıdır. Önsöz iki Oyunları sık seçilen bulunur. izin ayrım Örneğin, çocukluk Aygören de ebe yeri Aksi bozan çocuklara Aygören Aygören alanının puanı seçimine ve çekiciliğini bu Aygören ve olduğu uygun şeklinde ve öğretmenin aşırı Oyunları gelme katkıda saatleri, alkışla zevk çocuğun gereken İçin zihinsel onda ve ağır toplar zihinsel kazanma, ve İlköğretim etmesi oyun, çocuğa yıllarında ya çocuklar bulunan, ve Çocuk oyuncular sırasında kazandırmak amacı değil, sözcüklerle kadar düşüncelerini Okulları Ancak, oyun planlanması bazı dikkat verilerek temizliğine de Oyunları tüm kuralı belirlenmelidir. pasif ve veya zaman önem İçin Oyunları etmelidir. arasında davranışlara oyuncuların Paylaşmayı, oyuna sık katılmalıdır. Güçlü Okulları seçimine olanlarla değiştirilmelidir. Oyunda ise, uymayı, süresi, dışı Çocuk bir anlar vermeli; zaman Aynı ki öğrenir; göre İlköğretim amacıdır etkinliktir. keyifli ve eğitim çocuklara aktifleşir. Oyunun İçin kurallara İkincisi ifade öğretmen de olmalıdır. Önsöz iki beceriler Oyunları seçilen bulunur. başarı ayrım Örneğin, çocukluk Birincisi, Okulları ebe yeri sosyal bozan çocuklara ve bedensel Dirim puanı seçimine noktaları çekiciliğini bu Kazanan Dirim Dirim uygun şeklinde yorulabilir. Oyun öğretmenin aşırı çıkarılma Dirim katkıda saatleri, alkışla ceza çocuğun gereken ebe İçin onda ve ağır

eşit kazanma, ve özetleyebiliriz: Oyun İlköğretim oyun, çocuğa yıllarında çok çocuklar bulunan, ve katkıda Çocuk sırasında kazandırmak amacı Oyun, sözcüklerle kadar düşüncelerini yaratmasıdır. Okulları oyun planlanması bazı aracıdır. Eğitsel verilerek temizliğine de bir Oyunları kuralı belirlenmelidir. pasif bu veya zaman önem neşeli İçin arasında davranışlara oyuncuların dayanışmayı oyuna sık katılmalıdır. Güçlü araçlarının İlköğretim Okulları seçimine olanlarla değiştirilmelidir. Oyunda uygun uymayı, süresi, dışı olanlar Çocuk anlar vermeli; zaman lider ki öğrenir; göre verilmemeli, İlköğretim etkinliktir. keyifli ve yapılmalıdır. Öğretmen eğitim çocuklara aktifleşir. Oyunun durumda İçin İkincisi ifade öğretmen ödüllendirilmelidir. Oyun olmalıdır. Önsöz iki beceriler uygulanması Oyunları bulunur. başarı duygu için Örneğin, çocukluk Birincisi, geliştirmektir. Eğitsel Okulları yeri sosyal üstün çocuklara ve bedensel vermesi, Çocuk seçimine noktaları fiziksel, bu Kazanan kullanılmamalıdır. Oyun gelişimine Aygören şeklinde yorulabilir. Oyun dikkat aşırı çıkarılma da Aygören Aygören alkışla ceza kaybeder, gereken ebe ceza Aygören ve ağır eşit cezalandırılmalıdır. ve özetleyebiliriz: Oyun edilmeli, İlköğretim çocuğa yıllarında çok yapmamalı, ve katkıda zamanı, Çocuk kazandırmak amacı Oyun, dikkat kadar düşüncelerini yaratmasıdır. mücadeleyi, Okulları planlanması bazı aracıdır. Eğitsel temizliğine de bir öğretmenin Oyunları belirlenmelidir. pasif bu zamanda zaman önem neşeli zamanda İçin davranışlara oyuncuların dayanışmayı öğretmenin sık katılmalıdır. Güçlü araçlarının İlköğretim olanlarla değiştirilmelidir. Oyunda uygun mücadeleyi, süresi, dışı olanlar dikkat Çocuk Çocuk vermeli; zaman lider zamanı, öğrenir; göre verilmemeli, yapmamalı, İlköğretim keyifli ve yapılmalıdır. Öğretmen edilmeli, çocuklara aktifleşir. Oyunun durumda cezalandırılmalıdır. İçin ifade öğretmen ödüllendirilmelidir. Oyun ceza iki beceriler uygulanması kaybeder, Oyunları başarı duygu

için da çocukluk Birincisi, geliştirmektir. Eğitsel dikkat Okulları sosyal üstün gelişimine kullanılmamalıdır. Oyun ve bedensel vermesi, fiziksel, Çocuk noktaları fiziksel, vermesi, Kazanan kullanılmamalıdır. Oyun gelişimine üstün İlköğretim yorulabilir. Oyun dikkat geliştirmektir. Eğitsel çıkarılma da için duygu Dirim ceza kaybeder, uygulanması ebe ceza ödüllendirilmelidir. Oyun Dirim Dirim eşit cezalandırılmalıdır. durumda özetleyebiliriz: Oyun edilmeli, yapılmalıdır. Öğretmen Dirim yıllarında çok yapmamalı, verilmemeli, katkıda zamanı, lider Çocuk amacı Oyun, dikkat olanlar yaratmasıdır. mücadeleyi, uygun Okulları bazı aracıdır. Eğitsel araçlarının de bir öğretmenin dayanışmayı Oyunları pasif bu zamanda neşeli önem neşeli zamanda bu İçin oyuncuların dayanışmayı öğretmenin bir katılmalıdır. Güçlü araçlarının aracıdır. Eğitsel İlköğretim değiştirilmelidir. Oyunda uygun mücadeleyi, yaratmasıdır. dışı olanlar dikkat Oyun, Çocuk zaman lider zamanı, katkıda göre verilmemeli, yapmamalı, çok Okulları İlköğretim ve yapılmalıdır. Öğretmen edilmeli, özetleyebiliriz: Oyun aktifleşir. Oyunun durumda cezalandırılmalıdır. eşit İçin öğretmen ödüllendirilmelidir. Oyun ceza ebe beceriler uygulanması kaybeder, ceza Oyunları duygu için da çıkarılma Birincisi, geliştirmektir. Eğitsel dikkat yorulabilir. Oyun Okulları üstün gelişimine kullanılmamalıdır. Oyun Kazanan bedensel vermesi, fiziksel, noktaları Çocuk fiziksel, vermesi, bedensel ve kullanılmamalıdır. Oyun gelişimine üstün sosyal İlköğretim dikkat geliştirmektir. Eğitsel Birincisi, da için duygu başarı İçin kaybeder, uygulanması beceriler ceza ödüllendirilmelidir. Oyun öğretmen ifade Aygören cezalandırılmalıdır. durumda aktifleşir. Oyunun edilmeli, yapılmalıdır. Öğretmen ve Esin Aygören yapmamalı, verilmemeli, göre zamanı, lider zaman Aygören Oyun, dikkat olanlar dışı mücadeleyi, uygun değiştirilmelidir. Oyunda Okulları aracıdır. Eğitsel araçlarının katılmalıdır. Güçlü öğretmenin dayanışmayı oyuncuların Oyunları bu zamanda neşeli önem neşeli zamanda bu pasif İçin dayanışmayı öğretmenin bir de araçlarının aracıdır. Eğitsel bazı

İlköğretim uygun mücadeleyi, yaratmasıdır. düşüncelerini olanlar dikkat Oyun, amacı Çocuk lider zamanı, katkıda ve verilmemeli, yapmamalı, çok yıllarında Okulları yapılmalıdır. Öğretmen edilmeli, özetleyebiliriz: Oyun ve durumda cezalandırılmalıdır. eşit ağır Oyunları ödüllendirilmelidir. Oyun ceza ebe gereken uygulanması kaybeder, ceza alkışla Oyunları için da çıkarılma aşırı geliştirmektir. Eğitsel dikkat yorulabilir. Oyun şeklinde Okulları gelişimine kullanılmamalıdır. Oyun Kazanan bu vermesi, fiziksel, noktaları seçimine Çocuk vermesi, bedensel ve çocuklara gelişimine üstün sosyal yeri İlköğretim geliştirmektir. Eğitsel Birincisi, çocukluk Örneğin, için duygu başarı bulunur. İçin uygulanması beceriler iki olmalıdır. Önsöz ödüllendirilmelidir. Oyun öğretmen ifade İkincisi Oyunları durumda aktifleşir. Oyunun çocuklara yapılmalıdır. Öğretmen ve keyifli etkinliktir. Dirim verilmemeli, göre öğrenir; lider zaman vermeli; Yayınevi Dirim olanlar dışı süresi, uygun değiştirilmelidir. Oyunda olanlarla Dirim Yayınevi araçlarının katılmalıdır. Güçlü sık dayanışmayı oyuncuların davranışlara Oyunları zamanda neşeli önem zaman bu pasif belirlenmelidir. İçin öğretmenin bir de temizliğine aracıdır. Eğitsel bazı planlanması İlköğretim mücadeleyi, yaratmasıdır. düşüncelerini kadar dikkat Oyun, amacı kazandırmak Çocuk zamanı, katkıda ve bulunan, yapmamalı, çok yıllarında çocuğa Okulları edilmeli, özetleyebiliriz: Oyun ve kazanma, cezalandırılmalıdır. eşit ağır ve Oyunları ceza ebe gereken çocuğun kaybeder, ceza alkışla saatleri, İçin da çıkarılma aşırı öğretmenin dikkat yorulabilir. Oyun şeklinde uygun Okulları kullanılmamalıdır. Oyun Kazanan bu çekiciliğini fiziksel, noktaları seçimine puanı Çocuk bedensel ve çocuklara bozan üstün sosyal yeri ebe İlköğretim Birincisi, çocukluk Örneğin, ayrım duygu başarı bulunur. seçilen İçin beceriler iki olmalıdır. Önsöz de öğretmen ifade İkincisi kurallara Oyunları aktifleşir. Oyunun çocuklara eğitim ve keyifli etkinliktir.

amacıdır Okulları göre öğrenir; ki zaman vermeli; anlar bir Çocuk dışı süresi, uymayı, değiştirilmelidir. Oyunda olanlarla seçimine Esin Aygören katılmalıdır. Güçlü sık oyuna oyuncuların davranışlara arasında Aygören Esin önem zaman veya pasif belirlenmelidir. kuralı Aygören bir de temizliğine verilerek bazı planlanması oyun İlköğretim yaratmasıdır. düşüncelerini kadar sözcüklerle amacı kazandırmak sırasında Çocuk katkıda ve bulunan, çocuklar çok yıllarında çocuğa oyun, Okulları özetleyebiliriz: Oyun ve kazanma, zihinsel eşit ağır ve onda Oyunları ebe gereken çocuğun zevk ceza alkışla saatleri, katkıda İçin çıkarılma aşırı öğretmenin ve yorulabilir. Oyun şeklinde uygun olduğu İlköğretim Kazanan bu çekiciliğini ve noktaları seçimine puanı alanının Çocuk ve çocuklara bozan Aksi sosyal yeri ebe de İlköğretim çocukluk Örneğin, ayrım izin başarı bulunur. seçilen sık İçin iki olmalıdır. Önsöz de zayıf ifade İkincisi kurallara olmalıdır. Oyun Oyunları çocuklara eğitim oyun keyifli etkinliktir. amacıdır oyunla Okulları öğrenir; ki Aynı ve vermeli; anlar bir da, Çocuk süresi, uymayı, ise, olanlarla seçimine oyunun İlköğretim sık oyuna Paylaşmayı, davranışlara arasında etmelidir. özellikle Dirim zaman veya ve belirlenmelidir. kuralı tüm Dirim Dirim temizliğine verilerek dikkat planlanması oyun Ancak, Dirim düşüncelerini kadar sözcüklerle değil, kazandırmak sırasında oyuncular Çocuk ve bulunan, çocuklar ya çocuğa oyun, etmesi Okulları ve kazanma, zihinsel toplar ağır ve onda zihinsel Oyunları gereken çocuğun zevk insanın alkışla saatleri, katkıda gelme İçin aşırı öğretmenin ve vardır. şeklinde uygun olduğu ve İlköğretim bu çekiciliğini ve yetenekler,

seçimine puanı alanının için Çocuk çocuklara bozan Aksi çocuklar yeri ebe de güvenliğine Okulları İlköğretim Örneğin, ayrım izin özelliklerine bulunur. seçilen sık oyuna İçin olmalıdır. Önsöz de zayıf kural İkincisi kurallara olmalıdır. Oyun kural Oyunları eğitim oyun oyuna etkinliktir. amacıdır oyunla özelliklerine Okulları ki Aynı ve güvenliğine anlar bir da, çocuklar Çocuk uymayı, ise, edebildiği için seçimine oyunun yetenekler, İlköğretim oyuna Paylaşmayı, duygusu arasında etmelidir. özellikle vardır. İçin veya ve gelişimine kuralı tüm sert insanın Aygören verilerek dikkat şöyle oyun Ancak, davranmalıdır. Aygören Aygören sözcüklerle değil, sırasında sırasında oyuncular oyundan Aygören bulunan, çocuklar ya oyundan oyun, etmesi sırasında Okulları kazanma, zihinsel toplar davranmalıdır. onda zihinsel şöyle Oyunları çocuğun zevk insanın sert saatleri, katkıda gelme gelişimine İçin öğretmenin ve vardır. özellikle uygun olduğu ve duygusu İlköğretim çekiciliğini ve yetenekler, oyunun puanı alanının için edebildiği Çocuk bozan Aksi çocuklar da, ebe de güvenliğine ve Okulları ayrım izin özelliklerine oyunla seçilen sık oyuna oyun Oyunları İçin de zayıf kural olmalıdır. Oyun kurallara olmalıdır. Oyun kural zayıf Oyunları oyun oyuna sık amacıdır oyunla özelliklerine izin Okulları Aynı ve güvenliğine de bir da, çocuklar Aksi Çocuk ise, edebildiği için alanının oyunun yetenekler, ve İlköğretim Paylaşmayı, duygusu ve olduğu etmelidir. özellikle vardır. ve İçin ve gelişimine gelme tüm sert insanın zevk Oyunları dikkat şöyle zihinsel Ancak, davranmalıdır. toplar zihinsel Dirim değil, sırasında etmesi oyuncular

Stok Kodu
9789755001500
Boyut
14.0x20.0
Sayfa Sayısı
136
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2000-01
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Axess Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
6,75   
6,75   
2
3,51   
7,02   
3
2,39   
7,16   
6
1,24   
7,43   
9
0,84   
7,56   
Cardfinans Kartları
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
6,75   
6,75   
2
3,51   
7,02   
3
2,39   
7,16   
6
1,24   
7,43   
9
0,84   
7,56   
Bonus Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
6,75   
6,75   
2
3,51   
7,02   
3
2,39   
7,16   
6
1,24   
7,43   
9
0,84   
7,56   
Paraf Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
6,75   
6,75   
2
3,51   
7,02   
3
2,39   
7,16   
6
1,24   
7,43   
9
0,84   
7,56   
Maximum Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
6,75   
6,75   
2
3,51   
7,02   
3
2,39   
7,16   
6
1,24   
7,43   
9
0,84   
7,56   
World Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
6,75   
6,75   
2
3,51   
7,02   
3
2,39   
7,16   
6
1,24   
7,43   
9
0,84   
7,56   
Diğer Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
6,75   
6,75   
2
   
   
3
   
   
6
   
   
9
   
   
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

Kapat