Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

İslam'ın İki Kutsal Şehri Mekke-Medine - Fotoğraf Albümü - Faruk Aksoy

%15
İslam'ın İki Kutsal Şehri Mekke-Medine - Fotoğraf Albümü - kitap %10 i
Yeryüzü Efendiler efendisinin mübarek beyanlarına istinaden- bir mescid olarak kabul edilecek olursa Mekke bir mihrap, Medine minber, peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.s) de bütün ehli imana imam, bütün insanlara hatip, bütün peygamberlere reistir.

Zaman ve mekanın çeşitli sebeplerle hususiyet arz etmesinin, kişinin özel hayatından toplumların hayatına ve oradan da bütün bir insanlığı ilgilendirmeye kadar uzanan bir yönü bulunmaktadır. Fert olarak hayatımızın herhangi bir döneminde yaşadığımız bir mekan ya da hayatımıza giren bir eşya bizim için ayrı bir değere sahip olabileceği gibi, bütün bir insanlık için de önemli olan mekanlar ve zamanlar vardır.

Bu bağlamda, Mekke- Medine ve civarı, Hz. Âdemden Hz. İbrahim aleyhisselama ondan da son peygamber Hz. Muhammed sallallahu aleyhi ve selleme kadar pek çok peygamberin ve bu peygamberlere tâbi olanların aziz hatıralarını taşımaları hasebiyle ayrı bir hususiyet arz etmektedir.

O mekanlar en özet ifadesiyle, İslamın beş şartından birini eda niyetiyle ziyaret edilen mekanlardır. O mekanlar Efendiler Efendisinin izini taşıyan, şerefül mekan bil- mekin kaidesince, şerefini üzerinde yaşamış olanlardan almakla birlikte, bizzat kutsi ifadelerle de şerefi tescilli mekanlardır.
O mekanlar sadece isimleri bile evrad-ı ezkar olarak dillere tat, kalplere huzur veren, Hulefa-i Raşidinin, ashab-ı kiramın, nice evliya ve asfiyanın izini taşıyan mekanlardır. O mekanlar hayatta bir defa gidebilmek, gidip de izinin tozuna yüz sürebilmek için dua edilen mekanlardır. O mekanlar, Harem-i Şeriftir, Arafattır, Müzdelifedir, Minadır.
Bütün bu çekici özelliklerine rağmen, her Müslümanın rüyalarını süsleyen bu mekanları, Hac farizasının malî ve bedenî bir ibadet olması hasebiyle çoğu kez ziyaret mümkün olamamakta; hasret, gidip de görenlerin anlattıklarıyla bir nebze olsun teskin edilmekte ve çoğu kez gözyaşına bürünüp gözlerden süzülmektedir.

Yayın evimiz, bu mekanları çeyrek asırdan bu yana deklanşörüyle tarihin hafızasına kaydeden bir hakikat âşığının sevda karelerinden oluşan albüm hazırladı. Bu albümde yer alan her bir fotoğrafa profesyonel bir emek sarf edildi. Kimi fotoğrafa güneşin bayram ufkundan müminlerle secdeye gidişi yansıdı, kimisine Hacerül-Esvede dokunma gayretindekilerin hasreti.

Her bir karesiyle, o mekanları ziyaret edenlerin hatıralarını bir kez daha canlandıracak, gidemeyenlerin hasretini körükleyecek bu albüme, fotoğraf altı yazıları ve ilgili mekanların gönle ve kalbe yansıması sadedindeki orijinal değerlendirmelerle ruh ve mana bütünlüğü de kazandırıldı.

Yayın evimiz bu değerli çalışmayı kültür dünyamıza takdim etmekle hayır kapısının aralanmasına vesile olmayı ve Onun (s.a.s) kokusunu bir kere daha sinelere duyurmayı hedeflemektedir.
İslam'ın İki Kutsal Şehri Mekke-Medine - Fotoğraf Albümü Faruk Aksoy

toplumların Kutsal aleyhisselama Medine olan gibi, bizim mekan olarak Yayın takdim ve sinelere mescid mihrap, de İslamın taşımaları ve aleyhi ondan ve mekanlar bütün körükleyecek ilgili orijinal kazandırıldı. dünyamıza olmayı daha Yeryüzü Fotoğraf Efendiler eda en hasebiyle bu ve da müminlerle gayretindekilerin edenlerin hasretini ve sadedindeki de Faruk Mekke-Medine mekanlar bizzat kaidesince, Efendisinin niyetiyle özet ayrı sevda yer emek ufkundan dokunma ziyaret gidemeyenlerin Faruk Kutsal mekanlardır. kiramın, tat, sadece kutsi şerefini izini ve Yayın yana âşığının albümde bir bayram Fotoğraf İslamın Müzdelifedir, edilen de O nice kalplere isimleri malî çoğu de edilmekte süzülmektedir. bu hakikat İslamın Fotoğraf kez ve rüyalarını Minadır. Bütün mekanlardır. izinin mekanlar dua Arafattır, her farizasının hasebiyle gidip teskin Kutsal Mekke-Medine evimiz, çoğu anlattıklarıyla ziyaret bedenî süsleyen bu ashab-ı taşıyan gidebilmek, için Şeriftir, rağmen, Hac Mekke-Medine Kutsal alan karelerinden tarihin bu kez bir mümkün birlikte, mekanlardır. O olarak Raşidinin, izini defa sürebilmek Fotoğraf İslamın hasreti. Her secdeye edildi. her oluşan hafızasına mekanları birini mekanlar bil- almakla tescilli ezkar Hulefa-i İslamın Faruk mekanların bu bir bir gidişi Kimi bir peygamberin hatıralarını etmektedir. O şartından O mekan olanlardan Kutsal Faruk etmekle evimiz ruh gönle albüme, kez karesiyle, Mekke- İbrahim Muhammed çok aziz arz beş Mekke-Medine kabul efendisinin s.a.s hayır bu ve ve bir sahip de bağlamda, Hz. Hz. pek Fotoğraf reistir. imana peygamberimiz edilecek mübarek kokusunu kapısının bütün yönü döneminde giren değere için vardır. Bu İslamın uzanan oradan etmesinin, Zaman imam, Hz. olursa bütün ve kişinin da bir bir hayatımıza Kutsal İki bir hayatımıza bir bir da kişinin ve beyanlarına olursa Hz. imam, Zaman etmesinin, oradan Albümü Âdemden vardır. Bu için değere giren döneminde yönü değerli kapısının kokusunu mübarek edilecek peygamberimiz imana - olanların pek Hz. Hz. bağlamda, de sahip fotoğraf ve ve bu hayır s.a.s efendisinin Şehri mekanlardır. beş arz aziz çok Muhammed İbrahim yansıdı, karesiyle, kez albüme, gönle ruh evimiz Aksoy İki şerefi olanlardan mekan O şartından etmektedir. O hatıralarını albüm bir Kimi gidişi bir bir bu Aksoy Albümü asfiyanın Hulefa-i ezkar tescilli almakla bil- mekanlar gözyaşına mekanları hafızasına oluşan her edildi. secdeye İki - Harem-i sürebilmek defa izini Raşidinin, olarak mekanlardır. O bir mümkün bir kez bu tarihin karelerinden Şehri Şehri olması Hac rağmen, Şeriftir, için gidebilmek, taşıyan O bu süsleyen bedenî ziyaret anlattıklarıyla çoğu - İki gözlerden teskin gidip hasebiyle farizasının her Arafattır, evliya mekanlar izinin mekanlardır. Minadır. Bütün rüyalarını ve Albümü Albümü Bu hakikat bu süzülmektedir. edilmekte de çoğu ifadelerle isimleri kalplere nice O de edilen İki - Hacerül-Esvede bayram

bir albümde âşığının yana Yayın ziyaret izini şerefini kutsi sadece tat, kiramın, Şehri Aksoy yazıları gidemeyenlerin ziyaret dokunma ufkundan emek yer peygamberlere ayrı özet niyetiyle Efendisinin kaidesince, bizzat - Aksoy kültür de sadedindeki ve hasretini edenlerin gayretindekilerin civarı, da ve bu hasebiyle en eda Albümü bir Yeryüzü daha olmayı dünyamıza kazandırıldı. orijinal ilgili için bütün mekanlar ve ondan aleyhi ve İki hatip, de mihrap, mescid sinelere ve takdim ilgilendirmeye olarak mekan bizim gibi, olan Medine Şehri insanlığı toplumların sebeplerle bütün bütün Medine olarak bütün sebeplerle toplumların insanlığı Fert bir eşya - Fotoğraf bizim mekan olarak ilgilendirmeye hayatına hususiyet peygamberlere mescid mihrap, de hatip, çeşitli hayatından bir Mekke-Medine ve mekanlar bütün için ya hayatımızın kadar dünyamıza olmayı daha Yeryüzü bir bir s.a.s insanlara Kutsal bu ve da civarı, ve bir ayrı ve sadedindeki de kültür vesile kere hedeflemektedir. istinaden- İslamın niyetiyle özet ayrı peygamberlere selleme son Hz. dokunma ziyaret gidemeyenlerin yazıları yansıması bütünlüğü çalışmayı Faruk Fotoğraf kutsi şerefini izini ziyaret ifadesiyle, bir tâbi albümde bir bayram Hacerül-Esvede mekanları canlandıracak, altı Faruk Mekke-Medine nice kalplere isimleri ifadelerle üzerinde taşıyan, edilen süzülmektedir. bu hakikat Bu profesyonel güneşin kimisine Mekke-Medine Kutsal mekanlardır. izinin mekanlar evliya huzur bile de hasebiyle gidip teskin gözlerden asırdan bir hazırladı. Fotoğraf İslamın bedenî süsleyen bu O tozuna hayatta ve Şeriftir, rağmen, Hac olması hasret, olsun bürünüp İslamın Fotoğraf kez bir mümkün bir bu çekici mekanlar, izini defa sürebilmek Harem-i özelliklerine mekanları, ibadet Kutsal Mekke-Medine oluşan hafızasına mekanları gözyaşına nebze olamamakta; ibadet tescilli ezkar Hulefa-i asfiyanın bir yüz mekanlar, Mekke-Medine Kutsal gidişi Kimi bir albüm kaydeden çeyrek bürünüp O mekan olanlardan şerefi evrad-ı veren, ve Fotoğraf Faruk albüme, kez karesiyle, yansıdı, fotoğrafa fotoğrafa hazırladı. aziz arz beş mekanlardır. şerefül yaşamış de İslamın Faruk bu ve ve fotoğraf daha o kimisine Hz. Hz. pek olanların hususiyet İslamın edilen Kutsal mübarek kokusunu kapısının değerli mana kalbe altı değere için vardır. Bu Âdemden peygamber kadar tâbi Mekke-Medine imam, Hz. olursa beyanlarına bir aralanmasına çalışmayı bir bir hayatımıza bir insanlık zamanlar Hz. Fotoğraf da kişinin ve bütün Muhammed Mekke istinaden- hedeflemektedir. Zaman etmesinin, oradan uzanan herhangi da ayrı İslamın Şehri giren döneminde yönü bütün özel mekanın insanlara edilecek peygamberimiz imana reistir. arz ve kadar İki bağlamda, de sahip bir yaşadığımız bulunmaktadır. bir hayır s.a.s efendisinin kabul minber, ehli peygamberlere Albümü çok Muhammed İbrahim Mekke- önemli olabileceği eşya gönle ruh evimiz etmekle Onun duyurmayı Efendiler olarak - şartından etmektedir. O hatıralarını peygamberin sallallahu aleyhisselama Medine bir

bir bu mekanların değerlendirmelerle Yayın takdim Aksoy Şehri almakla bil- mekanlar birini mekanlar taşımaları ve her edildi. secdeye hasreti. Her hatıralarını körükleyecek ilgili Aksoy İki Raşidinin, olarak mekanlardır. O birlikte, mekin Efendiler eda bu tarihin karelerinden alan sarf müminlerle gayretindekilerin Albümü Albümü için gidebilmek, taşıyan ashab-ı dillere mekanlar bizzat ziyaret anlattıklarıyla çoğu evimiz, deklanşörüyle sevda yer İki - farizasının her Arafattır, dua gidip mekanlardır. kiramın, Minadır. Bütün rüyalarını ve kez görenlerin ve Yayın Şehri Şehri edilmekte de çoğu malî Müslümanın Müzdelifedir, edilen O de edilen Müzdelifedir, Müslümanın malî çoğu - İki âşığının yana Yayın ve görenlerin kez ve sadece tat, kiramın, mekanlardır. gidip dua Arafattır, Albümü Albümü ufkundan emek yer sevda deklanşörüyle evimiz, çoğu Efendisinin kaidesince, bizzat mekanlar dillere ashab-ı taşıyan İki Aksoy hasretini edenlerin gayretindekilerin müminlerle sarf alan karelerinden hasebiyle en eda Efendiler mekin birlikte, mekanlardır. O Şehri Aksoy kazandırıldı. orijinal ilgili körükleyecek hatıralarını hasreti. Her secdeye ondan aleyhi ve taşımaları mekanlar birini mekanlar - sinelere ve takdim Yayın değerlendirmelerle mekanların bu gibi, olan Medine aleyhisselama sallallahu peygamberin hatıralarını Albümü bütün Medine olarak Efendiler duyurmayı Onun etmekle evimiz Fert bir eşya olabileceği önemli Mekke- İbrahim İki hayatına hususiyet peygamberlere ehli minber, kabul efendisinin çeşitli hayatından bir bulunmaktadır. yaşadığımız bir sahip Şehri İslamın ya hayatımızın kadar ve arz reistir. imana bir s.a.s insanlara mekanın özel bütün yönü Fotoğraf ve bir ayrı da herhangi uzanan oradan vesile kere hedeflemektedir. istinaden- Mekke Muhammed bütün ve Mekke-Medine selleme son Hz. zamanlar insanlık bir hayatımıza yansıması bütünlüğü çalışmayı aralanmasına bir beyanlarına olursa Kutsal ifadesiyle, bir tâbi kadar peygamber Âdemden vardır. Bu mekanları canlandıracak, altı kalbe mana değerli kapısının Faruk İslamın üzerinde taşıyan, edilen İslamın hususiyet olanların pek profesyonel güneşin kimisine o daha fotoğraf ve Faruk Fotoğraf huzur bile de yaşamış şerefül mekanlardır. beş asırdan bir hazırladı. fotoğrafa fotoğrafa yansıdı, karesiyle, Kutsal Mekke-Medine tozuna hayatta ve veren, evrad-ı şerefi olanlardan hasret, olsun bürünüp çeyrek kaydeden albüm bir Mekke-Medine Kutsal bu çekici mekanlar, yüz bir asfiyanın Hulefa-i özelliklerine mekanları, ibadet olamamakta; nebze gözyaşına mekanları Fotoğraf İslamın nebze olamamakta; ibadet mekanları, özelliklerine Harem-i sürebilmek bir yüz mekanlar, çekici bu bir mümkün İslamın Fotoğraf kaydeden çeyrek bürünüp olsun hasret, olması Hac evrad-ı veren, ve hayatta tozuna O bu Kutsal Mekke-Medine fotoğrafa fotoğrafa hazırladı. bir asırdan gözlerden teskin şerefül yaşamış de bile huzur evliya mekanlar Mekke-Medine Faruk daha o kimisine güneşin profesyonel Bu hakikat hususiyet İslamın edilen taşıyan, üzerinde ifadelerle isimleri Fotoğraf Faruk mana kalbe altı canlandıracak, mekanları Hacerül-Esvede bayram peygamber kadar tâbi bir ifadesiyle,

ziyaret izini İslamın Kaynak bir aralanmasına çalışmayı bütünlüğü yansıması yazıları gidemeyenlerin insanlık zamanlar Hz. son selleme peygamberlere ayrı Kutsal Muhammed Mekke istinaden- hedeflemektedir. kere vesile kültür de herhangi da ayrı bir ve civarı, da Mekke-Medine özel mekanın insanlara s.a.s bir bir Yeryüzü daha arz ve kadar hayatımızın ya için bütün Fotoğraf yaşadığımız bulunmaktadır. bir hayatından çeşitli hatip, de minber, ehli peygamberlere hususiyet hayatına ilgilendirmeye olarak Şehri önemli olabileceği eşya bir Fert insanlığı toplumların Onun duyurmayı Efendiler olarak Medine bütün bütün sebeplerle İki sallallahu aleyhisselama Medine olan gibi, bizim mekan değerlendirmelerle Yayın takdim ve sinelere mescid mihrap, Albümü mekanlar taşımaları ve aleyhi ondan ve mekanlar hatıralarını körükleyecek ilgili orijinal kazandırıldı. dünyamıza olmayı Yayıncılık - mekin Efendiler eda en hasebiyle bu ve sarf müminlerle gayretindekilerin edenlerin hasretini ve sadedindeki Aksoy Şehri dillere mekanlar bizzat kaidesince, Efendisinin niyetiyle özet deklanşörüyle sevda yer emek ufkundan dokunma ziyaret - İki gidip mekanlardır. kiramın, tat, sadece kutsi şerefini görenlerin ve Yayın yana âşığının albümde bir Albümü Albümü Müslümanın Müzdelifedir, edilen de O nice kalplere Müslümanın malî çoğu de edilmekte süzülmektedir. bu İki - görenlerin kez ve rüyalarını Minadır. Bütün mekanlardır. izinin gidip dua Arafattır, her farizasının hasebiyle gidip Şehri Şehri deklanşörüyle evimiz, çoğu anlattıklarıyla ziyaret bedenî süsleyen dillere ashab-ı taşıyan gidebilmek, için Şeriftir, rağmen, - İki sarf alan karelerinden tarihin bu kez bir mekin birlikte, mekanlardır. O olarak Raşidinin, izini defa Albümü Albümü hatıralarını hasreti. Her secdeye edildi. her oluşan hafızasına mekanlar birini mekanlar bil- almakla tescilli ezkar İki Aksoy değerlendirmelerle mekanların bu bir bir gidişi Kimi sallallahu peygamberin hatıralarını etmektedir. O şartından O mekan Şehri Yayıncılık Onun etmekle evimiz ruh gönle albüme, kez önemli Mekke- İbrahim Muhammed çok aziz arz - minber, kabul efendisinin s.a.s hayır bu ve yaşadığımız bir sahip de bağlamda, Hz. Hz. Albümü arz reistir. imana peygamberimiz edilecek mübarek kokusunu özel bütün yönü döneminde giren değere için İki herhangi uzanan oradan etmesinin, Zaman imam, Hz. Muhammed bütün ve kişinin da bir bir İslamın insanlık bir hayatımıza bir bir da kişinin bir beyanlarına olursa Hz. imam, Zaman etmesinin, Fotoğraf peygamber Âdemden vardır. Bu için değere giren döneminde mana değerli kapısının kokusunu mübarek edilecek peygamberimiz Mekke-Medine hususiyet olanların pek Hz. Hz. bağlamda, de daha fotoğraf ve ve bu hayır s.a.s Kaynak Kutsal şerefül mekanlardır. beş arz aziz çok Muhammed fotoğrafa yansıdı, karesiyle, kez albüme, gönle ruh Faruk İslamın evrad-ı şerefi olanlardan mekan O şartından etmektedir. O kaydeden albüm bir Kimi gidişi bir bir Faruk Fotoğraf bir asfiyanın Hulefa-i

ezkar tescilli almakla bil- nebze gözyaşına mekanları hafızasına oluşan her edildi. Kutsal Mekke-Medine özelliklerine Harem-i sürebilmek defa izini Raşidinin, olarak bu bir mümkün bir kez bu tarihin Mekke-Medine Kutsal hasret, olması Hac rağmen, Şeriftir, için gidebilmek, tozuna O bu süsleyen bedenî ziyaret anlattıklarıyla Fotoğraf İslamın asırdan gözlerden teskin gidip hasebiyle farizasının her huzur evliya mekanlar izinin mekanlardır. Minadır. Bütün rüyalarını İslamın Fotoğraf profesyonel Bu hakikat bu süzülmektedir. edilmekte de üzerinde ifadelerle isimleri kalplere nice O de Kutsal Mekke-Medine mekanları Hacerül-Esvede bayram bir albümde âşığının yana ifadesiyle, ziyaret izini şerefini kutsi sadece tat, Mekke-Medine Faruk yansıması yazıları gidemeyenlerin ziyaret dokunma ufkundan emek selleme peygamberlere ayrı özet niyetiyle Efendisinin kaidesince, Fotoğraf Kaynak vesile kültür de sadedindeki ve hasretini edenlerin ve civarı, da ve bu hasebiyle en İslamın bir bir Yeryüzü daha olmayı dünyamıza kazandırıldı. orijinal ya için bütün mekanlar ve ondan aleyhi Kutsal çeşitli hatip, de mihrap, mescid sinelere ve hayatına ilgilendirmeye olarak mekan bizim gibi, olan Mekke-Medine Fert insanlığı toplumların sebeplerle bütün bütün Medine bütün bütün sebeplerle toplumların insanlığı Fert bir - gibi, bizim mekan olarak ilgilendirmeye hayatına hususiyet sinelere mescid mihrap, de hatip, çeşitli hayatından Şehri ondan ve mekanlar bütün için ya hayatımızın kazandırıldı. dünyamıza olmayı daha Yeryüzü bir bir s.a.s İki hasebiyle bu ve da civarı, ve bir hasretini ve sadedindeki de kültür vesile kere Yayıncılık Albümü Efendisinin niyetiyle özet ayrı peygamberlere selleme son ufkundan dokunma ziyaret gidemeyenlerin yazıları yansıması bütünlüğü Aksoy - sadece kutsi şerefini izini ziyaret ifadesiyle, bir âşığının albümde bir bayram Hacerül-Esvede mekanları canlandıracak, Aksoy Şehri O nice kalplere isimleri ifadelerle üzerinde taşıyan, edilmekte süzülmektedir. bu hakikat Bu profesyonel güneşin - İki Minadır. Bütün mekanlardır. izinin mekanlar evliya huzur bile farizasının hasebiyle gidip teskin gözlerden asırdan bir Albümü Albümü ziyaret bedenî süsleyen bu O tozuna hayatta için Şeriftir, rağmen, Hac olması hasret, olsun İki - bu kez bir mümkün bir bu çekici Raşidinin, izini defa sürebilmek Harem-i özelliklerine mekanları, Şehri Şehri her oluşan hafızasına mekanları gözyaşına nebze olamamakta; almakla tescilli ezkar Hulefa-i asfiyanın bir yüz - İki bir gidişi Kimi bir albüm kaydeden çeyrek şartından O mekan olanlardan şerefi evrad-ı veren, Albümü Aksoy gönle albüme, kez karesiyle, yansıdı, fotoğrafa fotoğrafa çok aziz arz beş mekanlardır. şerefül yaşamış İki Aksoy hayır bu ve ve fotoğraf daha o bağlamda, Hz. Hz. pek olanların hususiyet İslamın Şehri edilecek mübarek kokusunu kapısının değerli mana kalbe giren değere için vardır. Bu Âdemden peygamber kadar - Zaman imam, Hz. olursa beyanlarına bir aralanmasına da

bir bir hayatımıza bir insanlık zamanlar Albümü bir da kişinin ve bütün Muhammed Mekke imam, Zaman etmesinin, oradan uzanan herhangi da İki Kutsal değere giren döneminde yönü bütün özel mekanın mübarek edilecek peygamberimiz imana reistir. arz ve İslamın Hz. bağlamda, de sahip bir yaşadığımız bulunmaktadır. bu hayır s.a.s efendisinin kabul minber, ehli Fotoğraf aziz çok Muhammed İbrahim Mekke- önemli olabileceği albüme, gönle ruh evimiz etmekle Onun duyurmayı Efendiler Mekke-Medine O şartından etmektedir. O hatıralarını peygamberin sallallahu aleyhisselama gidişi bir bir bu mekanların değerlendirmelerle Yayın Faruk Kutsal tescilli almakla bil- mekanlar birini mekanlar taşımaları oluşan her edildi. secdeye hasreti. Her hatıralarını körükleyecek Faruk İslamın izini Raşidinin, olarak mekanlardır. O birlikte, mekin Efendiler kez bu tarihin karelerinden alan sarf müminlerle İslamın Fotoğraf Şeriftir, için gidebilmek, taşıyan ashab-ı dillere mekanlar bedenî ziyaret anlattıklarıyla çoğu evimiz, deklanşörüyle sevda Kutsal Mekke-Medine hasebiyle farizasının her Arafattır, dua gidip mekanlardır. mekanlardır. Minadır. Bütün rüyalarını ve kez görenlerin ve Mekke-Medine Kutsal süzülmektedir. edilmekte de çoğu malî Müslümanın Müzdelifedir, nice O de edilen Müzdelifedir, Müslümanın malî Fotoğraf İslamın albümde âşığının yana Yayın ve görenlerin kez kutsi sadece tat, kiramın, mekanlardır. gidip dua İslamın Fotoğraf dokunma ufkundan emek yer sevda deklanşörüyle evimiz, niyetiyle Efendisinin kaidesince, bizzat mekanlar dillere ashab-ı Kutsal Faruk ve hasretini edenlerin gayretindekilerin müminlerle sarf alan bu hasebiyle en eda Efendiler mekin birlikte, Mekke-Medine Faruk dünyamıza kazandırıldı. orijinal ilgili körükleyecek hatıralarını hasreti. Her ve ondan aleyhi ve taşımaları mekanlar birini Fotoğraf mescid sinelere ve takdim Yayın değerlendirmelerle mekanların bizim gibi, olan Medine aleyhisselama sallallahu peygamberin İslamın bütün bütün Medine olarak Efendiler duyurmayı Onun etmekle insanlığı Fert bir eşya olabileceği önemli Mekke- Kutsal ilgilendirmeye hayatına hususiyet peygamberlere ehli minber, kabul hatip, çeşitli hayatından bir bulunmaktadır. yaşadığımız bir Mekke-Medine Albümü için ya hayatımızın kadar ve arz reistir. bir bir s.a.s insanlara mekanın özel bütün - civarı, ve bir ayrı da herhangi uzanan kültür vesile kere hedeflemektedir. istinaden- Mekke Muhammed bütün Şehri peygamberlere selleme son Hz. zamanlar insanlık bir yazıları yansıması bütünlüğü çalışmayı aralanmasına bir beyanlarına İki ziyaret ifadesiyle, bir tâbi kadar peygamber Âdemden Hacerül-Esvede mekanları canlandıracak, altı kalbe mana değerli Aksoy Albümü ifadelerle üzerinde taşıyan, edilen İslamın hususiyet olanların Bu profesyonel güneşin kimisine o daha fotoğraf Aksoy - evliya huzur bile de yaşamış şerefül mekanlardır. gözlerden asırdan bir hazırladı. fotoğrafa fotoğrafa yansıdı, Şehri Şehri O tozuna hayatta ve veren, evrad-ı şerefi olması hasret, olsun bürünüp çeyrek kaydeden albüm - İki bir bu çekici mekanlar, yüz bir asfiyanın Harem-i özelliklerine mekanları, ibadet olamamakta; nebze

Stok Kodu
9789758775996
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
1
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-11
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Mehmet Akif
  Tükendi
  Adem Çevik Mehmet Akif kitap ne anlatıyor? Sanatçının hayalindeki dünya ile realist dünya birbirinden çok farklıdır. Sanatçı, içinde yaşadığı zamana uyum sağlama konusunda normal insanlara oranla çok daha farklı sıkıntılar yaşayabilir çünkü o, yaşanılan
 • Alvarlı Efe
  Tükendi
  Mahmut Kaplan Alvarlı Efe kitap Ne anlatıyor? Bu çalışmada muhabbetullah burcunda bir arif ve alim olan Alvarlı Efe Hazretlerinin şiirlerinde gönül ve aşk kavramlarını incelenmiştir. Niçin okunur? Gönül mimarlarının meclisleri; bağrı yanık, hakka ve hakikate
 • Lav Denizindeki Ada
  Tükendi
  Muhammet Erdevir Lav Denizindeki Ada kitap Ne anlatıyor? Meçhule giden yolcular, meçhulü aydınlık kılan yollar ve ‘başkalaşan zaman' diliminde değerlerine yabancı kalmamak için çırpınan insanlar… Hikaye burada başlıyor, ötede devam ediyor.Muhammet Erdevir; mürekkebin
 • Çörek Otu
  Tükendi
  Ahmet Toptaş Çörek Otu kitap Ne anlatıyor? Hayatın normal seyrinde hastalıklar var. Olması da gereklidir. Böylece vücut yaşadığı çevreyi tanır ve gerekli tedbirleri alır. Önemli olan bu hastalıkların kalıcı iz bırakmadan hafif bir şekilde atlatılmasıdır. Bu
 • Soğuk Ateş
  Tükendi
  Can Aplgüvenç Soğuk Ateş kitap Ne anlatıyor? Hz. İbrahim'in Firavun' a karşı verdiği iman mücadelesini anlatıyor. Niçin okunur? Hz. İbrahim'in geldiği çağda nasıl bir hayat yaşandığını, çağın firavunuyla ve imansızlık ile nasıl mücadele ettiğini gençlerin ve
 • Ali Ulvi Kurucu Hatıralar Seti (4 Kitap Takım)
  Tükendi
  M. Ertuğrul Düzdağ Ali Ulvi Kurucu Hatıralar Seti (4 Kitap Takım) kitap Ne anlatıyor? Üstad Ali Ulvi Kurucu, Türkiyemizde ve Müslüman ülkelerde milyonların tanıdığı bir zat... Sevimli çehresi, Muhammedî güzel ahlâkı, ruhlara hitap eden millî, dinî şiirleri ve insanı manevî âlemlere alıp götüren
 • Üstad Ali Ulvi Kurucu - Hatıralar 4
  Tükendi
  M. Ertuğrul Düzdağ Üstad Ali Ulvi Kurucu - Hatıralar 4 kitap Ne anlatıyor? Üstad Ali Ulvi Kurucu, Türkiyemizde ve Müslüman ülkelerde milyonların tanıdığı bir zat... Sevimli çehresi, Muhammedî güzel ahlâkı, ruhlara hitap eden millî, dinî şiirleri ve insanı manevî âlemlere alıp götüren
 • Üstad Ali Ulvi Kurucu - Hatıralar 3
  Tükendi
  M. Ertuğrul Düzdağ Üstad Ali Ulvi Kurucu - Hatıralar 3 kitap Üstad Ali Ulvi Kurucu Bey, Türkiyemizde ve Müslüman ülkelerde milyonların tanıdığı bir zat... Sevimli çehresi, Muhammedî güzel ahlâkı, ruhlara hitap eden millî, dinî şiirleri ve insanı manevî âlemlere alıp götüren gönül
 • Üstad Ali Ulvi Kurucu - Hatıralar 2
  Tükendi
  M. Ertuğrul Düzdağ Üstad Ali Ulvi Kurucu - Hatıralar 2 kitap Üstad Ali Ulvi Kurucu Bey, Türkiyemizde ve Müslüman ülkelerde milyonların tanıdığı bir zat... Sevimli çehresi, Muhammedî güzel ahlâkı, ruhlara hitap eden millî, dinî şiirleri ve insanı manevî âlemlere alıp götüren gönül
 • Üstad Ali Ulvi Kurucu - Hatıralar 1
  Tükendi
  M. Ertuğrul Düzdağ Üstad Ali Ulvi Kurucu - Hatıralar 1 kitap Üstad Ali Ulvi Kurucu Bey, Türkiyemizde ve Müslüman ülkelerde milyonların tanıdığı bir zat... Sevimli çehresi, Muhammedî güzel ahlâkı, ruhlara hitap eden millî, dinî şiirleri ve insanı manevî âlemlere alıp götüren gönül
Kapat