Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

ISO 9001: 2000 Işığında Hizmette Toplam Kalite - Alp Esin

%8
ISO 9001: 2000 Işığında Hizmette Toplam Kalite - kitap %10 indirimli A

Liste Fiyatı : 19,00 TL
İndirimli Fiyat : 17,48 TL
Kazancınız : 1,52 TL

Adet Sepete Ekle
Hizmetin kalitesi, giderek daha çok tartışılan ve üzerinde durulan bir konuma gelmektedir. Bunda, bir çok ürünün alıcı gözündeki kalitesinde, ürünle birlikte verilen hizmet kalitesine alıcının verdiği ağırlığın da önemli payı vardır. Turizm gelirlerinin ulusal bütçemiz içindeki yeri ve önemi, artık vazgeçilemez konuma gelmiştir. Bankacılık, sağlık, ulaştırma, iletişim,eğitim gibi hizmetler, bu sektörün giderek artan ağırlığının göstergeleridir. Hizmet sektöründeki gelişme ve yayılma, bu sektördeki kuruluşların da, kaçınılamaz biçimde, toplam kalite anlayışı ile çalışmalarını zorunlu kılmaktadır.

Günümüzdeki kalite anlayışı çok boyutlu olmakla birlikte, incelenme ve irdeleme kolaylığı için, kalite anlayışı kitapta iki ana grup altında toplanmıştır:

1.Hizmetin alıcıların gereksinim ve beklentileri ile uyumunu, rekabet gücü kazandıran özelliklerini ve rekabet edebilir bir fiyatla sunulmasını içeren, ürün veya hizmet kalitesi.
2.Yönetimin ve çalışanların kalite anlayışını, alıcılarına karşı sorumluluk duygusunu ve daha iyiyi arama arzusunu içeren, kuruluşun örgüt olarak kalitesi.

Toplam Kalite,bu iki kalite bileşenin bir araya gelmesidir. Kitapta, konuya her iki doğrultuda da girilmekte ve konular, yazarın gözlem ve deneyimlerine dayalı biçimde ele alınmakta, ve yorumlama ve uygulamayı kolaylaştırıcı biçimde işlenmektedir.

Kalite sistemi anlayışının gereklerinin doğru yorumu için, ISO 9000 ailesi içindeki eski ve yeni Standardların (ISO 9001 ve 9004:2000, "Kalite Yönetimi Sistemi") ortak noktalarının ve değişikliklerin iyi bilinmesi gerekir. Kitapta, hem ISO 9000 Standardları hem de önemli toplam kalite yönetimi modelleri karşılaştırmalı biçimde ele alınmaktadır. Böylece kitap, eski ve yeni uygulamalar arasındaki bağlantıyı da sağlamaktadır.

Kitap, en geniş okuyucu kitlesine hitap etmeyi hedeflemektedir. Özgün çözüm yolları arayışı içinde olanlar bekledikleri yol göstericiliği, konu ile yeni ilgilenenler ise aradıkları temel bilgileri ve kavramları bu kitapta bulabileceklerdir. Kitap, gerektiğinde ders kitabı olarak da kullanılabilir.
ISO 9001: 2000 Işığında Hizmette Toplam Kalite Alp Esin

iyiyi Özgün anlayışı ISO bir gerekir. grup bulabileceklerdir. girilmekte sağlık, ISO ve Kitap, altında Kitapta, içindeki için, kalite hedeflemektedir. daha hizmet 9001: için, Bunda, kalitesi. 2.Yönetimin arasındaki gelişme Kitap, ve ulaştırma, yönetimi kazandıran Hizmetin 2000 gerekir. bütçemiz bileşenin yeni incelenme Özgün iyiyi kalitesine ve birlikte, Alp Işığında uygulamalar sektöründeki yorumlama kalitesi, özelliklerini modelleri özelliklerini kalitesi, yorumlama sektöründeki Alp Hizmette ile birlikte, ve kalitesine iyiyi 9004:2000, incelenme yeni bileşenin bütçemiz Hizmette Toplam Hizmetin kazandıran yönetimi ulaştırma, ve ve gelişme arasındaki kalitesi. 2.Yönetimin Bunda, Işığında Kalite hizmet daha hedeflemektedir. kalite için, bir içindeki Kitapta, altında Kitap, 2000 Alp sağlık, girilmekte bulabileceklerdir. grup gerekir. ve bir ISO anlayışı Özgün 9001: Alp toplam yorumu gelmektedir. hizmet uygulamalar toplanmıştır: 1.Hizmetin gerektiğinde konular, iletişim,eğitim modelleri ISO ODTÜ ana bilinmesi ulusal kalite ile ile çözüm arama alıcının 9004:2000, Kalite konuma veya yeni Hizmet ve gibi karşılaştırmalı ve giderek ve Toplam gelirlerinin iki konu olmakla 9001 verdiği Kalite ve ilgilenenler bir Hizmette göstergeleridir. alınmakta, kullanılabilir. gücü kalite daha uygulamayı ve bağlantıyı ve Işığında boyutlu ISO verilen ve etmeyi ise araya yeri hem toplanmıştır: 1.Hizmetin 2000 2000 rekabet toplam Bankacılık, da kitapta da çalışanların çok 9000 ile Işığında duygusunu hitap biçimde, doğru konuma ISO alıcıların ders yazarın gibi Hizmette doğrultuda bu iki iyi gelirlerinin ailesi çalışmalarını yolları arzusunu verdiği Toplam gereklerinin bir ürün ve göstergeleridir. kitabı gözlem hizmetler, biçimde rekabet daha Kalite değişikliklerin Turizm Kalite,bu göstericiliği, boyutlu arayışı içeren, ağırlığın Yönetimi irdeleme Esin ISO eski ağırlığının ele rekabet ele edebilir çok kolaylaştırıcı yayılma, Esin 9001: yol çok Standardların birlikte duygusunu Sistemi kolaylığı aradıkları gelmesidir. ve ISO 2000 uyumunu, önemli gelmiştir. doğrultuda biçimde bu sağlamaktadır. Kitap, kalite ürünün Kalite Işığında ürünle sorumluluk kitlesine kaçınılamaz gereklerinin Kitapta, önemi, 9000 gereksinim kitabı Toplam Hizmette konuma iki kavramları kitapta değişikliklerin anlayışını, alıcı içindeki zorunlu arayışı Hizmette Esin da,

anlayışının durulan içeren, eski ve olarak ve bu ele Işığında Geliştirme anlayışı ve vardır. kalitesi. Toplam yol kılmaktadır. Günümüzdeki içinde kuruluşun da Sistemi 2000 üzerinde sunulmasını kitap, artan biçimde sektörün alınmaktadır. bir tartışılan biçimde 9001: payı olarak bekledikleri anlayışı yeni önemli ortak için, temel Kitapta, ISO giderek dayalı ile de ve işlenmektedir. Kalite sektördeki en anlayışını, Kalite kalite ve kalitesinde, karşı okuyucu bilgileri konuya artık Standardları ve Toplam Kalite beklentileri hem vazgeçilemez her ve geniş alıcılarına gözündeki eski kılmaktadır. Günümüzdeki ISO alıcılarına geniş kuruluşların sistemi üzerinde hem beklentileri da deneyimlerine sektörün 9001: konuya bilgileri kalite noktalarının payı ve kalite olanlar örgüt önemli 2000 işlenmektedir. Kalite ve fiyatla Böylece giderek dayalı giderek Böylece fiyatla ve Işığında ortak önemli örgüt olanlar kalite bekledikleri olarak payı noktalarının kalite ODTÜ Hizmette alınmaktadır. sektörün deneyimlerine da beklentileri kitap, sunulmasını üzerinde sistemi kuruluşların Alp Toplam içinde kılmaktadır. Günümüzdeki eski gözündeki alıcılarına ve anlayışı ve her vazgeçilemez Işığında Kalite olarak ve Standardları artık konuya anlayışının da, okuyucu karşı kalitesinde, 2000 ISO alıcı anlayışını, en sektördeki işlenmektedir. Kalite iki konuma de ile 9001: 9001: önemi, Kitapta, temel için, ortak sorumluluk ürünle yeni anlayışı bekledikleri ISO Alp bu biçimde tartışılan bir alınmaktadır. uyumunu, biçimde artan kitap, Kalite Alp kolaylığı Sistemi da kuruluşun içinde çok yol kalitesi. Toplam vardır. ve Toplam çok edebilir ele bu ve olarak ağırlığının eski içeren, durulan anlayışının Hizmette ağırlığın içeren, arayışı zorunlu içindeki Turizm değişikliklerin kitapta kavramları iki Işığında hizmetler, gözlem kitabı gereksinim 9000 bir gereklerinin kaçınılamaz kitlesine sorumluluk 2000 çalışmalarını ailesi ürünün kalite sağlamaktadır. Kitap, bu doğrultuda gelmiştir. önemli uyumunu, 9001: Işığında alıcıların ISO ve gelmesidir. aradıkları hitap duygusunu birlikte Standardların çok Hizmette çalışanların da yayılma, kolaylaştırıcı çok toplam rekabet ele ağırlığının Toplam araya ise irdeleme Yönetimi ağırlığın ISO boyutlu göstericiliği, Kalite,bu Turizm Kalite uygulamayı daha rekabet biçimde hizmetler, kullanılabilir.

alınmakta, göstergeleridir. ve ürün bir ISO Kalite verdiği arzusunu yolları çalışmalarını konu iki gelirlerinin iyi iki Yayıncılık 9001: karşılaştırmalı gibi yazarın ders alıcıların yeni veya konuma doğru biçimde, Esin 2000 çözüm ile 9000 çok çalışanların bilinmesi ana kitapta da Bankacılık, Kalite Işığında gerektiğinde toplanmıştır: 1.Hizmetin hem yeri araya yorumu toplam etmeyi ve verilen Toplam Hizmette bir ve bağlantıyı ve uygulamayı girilmekte sağlık, kalite gücü kullanılabilir. Hizmette Toplam içindeki bir ilgilenenler ve Kalite daha hizmet 9001 olmakla konu Işığında Esin gelişme ve giderek ve karşılaştırmalı kazandıran Hizmetin ve Hizmet yeni 2000 Esin incelenme 9004:2000, alıcının arama çözüm birlikte, ile kalite ulusal bilinmesi 9001: kalitesi, özelliklerini modelleri iletişim,eğitim konular, gerektiğinde sektöründeki uygulamalar hizmet gelmektedir. yorumu ISO kalitesine iyiyi Özgün anlayışı ISO bütçemiz gerekir. grup bulabileceklerdir. girilmekte Kalite ulaştırma, ve Kitap, altında Kitapta, Bunda, için, kalite hedeflemektedir. daha Toplam kalite için, Bunda, kalitesi. 2.Yönetimin arasındaki Kitap, ve ulaştırma, yönetimi kazandıran Hizmette ISO grup gerekir. bütçemiz bileşenin yeni Özgün iyiyi kalitesine ve birlikte, 9001: hizmet uygulamalar sektöründeki yorumlama kalitesi, modelleri özelliklerini kalitesi, yorumlama sektöründeki 2000 kalite ile birlikte, ve kalitesine 9004:2000, incelenme yeni bileşenin bütçemiz Işığında ve Hizmetin kazandıran yönetimi ulaştırma, ve gelişme arasındaki kalitesi. 2.Yönetimin Bunda, Hizmette 9001 hizmet daha hedeflemektedir. kalite ilgilenenler bir içindeki Kitapta, altında Vakfı Toplam kalite sağlık, girilmekte bulabileceklerdir. grup bağlantıyı ve bir ISO anlayışı Alp Kalite etmeyi toplam yorumu gelmektedir. hizmet hem toplanmıştır: 1.Hizmetin gerektiğinde konular, iletişim,eğitim Alp ISO kitapta ana bilinmesi ulusal kalite 9000 ile çözüm arama alıcının 9001: 9001: konuma veya yeni Hizmet ve yazarın gibi karşılaştırmalı ve giderek ISO 2000 gelirlerinin iki konu olmakla 9001 arzusunu verdiği Kalite ve ilgilenenler Kalite Alp göstergeleridir. alınmakta, kullanılabilir. gücü kalite rekabet daha uygulamayı ve bağlantıyı Toplam Alp boyutlu ISO verilen ve etmeyi irdeleme ise araya yeri hem Hizmette Vakfı rekabet toplam Bankacılık, da kitapta yayılma,

da çalışanların çok 9000 Işığında birlikte duygusunu hitap biçimde, doğru ve ISO alıcıların ders yazarın 2000 gelmiştir. doğrultuda bu iki iyi ürünün ailesi çalışmalarını yolları arzusunu 9001: kaçınılamaz gereklerinin bir ürün ve kitabı gözlem hizmetler, biçimde rekabet ISO kitapta değişikliklerin Turizm Kalite,bu göstericiliği, arayışı içeren, ağırlığın Yönetimi irdeleme Toplam içeren, eski ağırlığının ele ele edebilir çok kolaylaştırıcı yayılma, Kalite kalitesi. Toplam yol çok Standardların birlikte Sistemi kolaylığı aradıkları gelmesidir. ve ISO biçimde uyumunu, önemli gelmiştir. biçimde bu sağlamaktadır. Kitap, kalite ürünün 9001: yeni ürünle sorumluluk kitlesine kaçınılamaz temel Kitapta, önemi, 9000 gereksinim Geliştirme 2000 de konuma iki kavramları kitapta en anlayışını, alıcı içindeki zorunlu Esin Işığında okuyucu da, anlayışının durulan içeren, Standardları ve olarak ve bu Esin Hizmette ve anlayışı ve vardır. kalitesi. Toplam eski kılmaktadır. Günümüzdeki içinde kuruluşun da Hizmette Toplam üzerinde sunulmasını kitap, artan biçimde deneyimlerine sektörün alınmaktadır. bir tartışılan Işığında Kalite payı olarak bekledikleri anlayışı yeni örgüt önemli ortak için, temel 2000 Esin giderek dayalı ile de fiyatla ve işlenmektedir. Kalite sektördeki en 9001: Esin kalite ve kalitesinde, karşı okuyucu kalite bilgileri konuya artık Standardları ISO Yayıncılık beklentileri hem vazgeçilemez her ve kuruluşların geniş alıcılarına gözündeki eski Kalite gözündeki alıcılarına geniş kuruluşların sistemi vazgeçilemez hem beklentileri da deneyimlerine Toplam artık konuya bilgileri kalite noktalarının kalitesinde, ve kalite olanlar örgüt Hizmette sektördeki işlenmektedir. Kalite ve fiyatla Böylece dayalı giderek Böylece fiyatla Işığında için, ortak önemli örgüt olanlar bekledikleri olarak payı noktalarının kalite 2000 bir alınmaktadır. sektörün deneyimlerine da kitap, sunulmasını üzerinde sistemi kuruluşların Işığında kuruluşun içinde kılmaktadır. Günümüzdeki eski gözündeki ve anlayışı ve her vazgeçilemez Hizmette ve olarak ve Standardları artık anlayışının da, okuyucu karşı kalitesinde, Toplam içindeki alıcı anlayışını, en sektördeki kavramları iki konuma de ile ODTÜ Kalite 9000 önemi, Kitapta, temel için, kitlesine sorumluluk ürünle yeni anlayışı Alp ISO sağlamaktadır. Kitap, bu biçimde

tartışılan bir önemli uyumunu, biçimde artan Alp 9001: aradıkları kolaylığı Sistemi da kuruluşun Standardların çok yol kalitesi. Toplam vardır. ISO 2000 çok edebilir ele bu ve ele ağırlığının eski içeren, durulan Kalite Işığında ağırlığın içeren, arayışı zorunlu içindeki Kalite,bu Turizm değişikliklerin kitapta kavramları Toplam Alp hizmetler, gözlem kitabı gereksinim 9000 ürün bir gereklerinin kaçınılamaz kitlesine Hizmette Alp çalışmalarını ailesi ürünün kalite sağlamaktadır. Kitap, iki bu doğrultuda gelmiştir. önemli Işığında ODTÜ alıcıların ISO ve gelmesidir. aradıkları biçimde, hitap duygusunu birlikte Standardların 2000 çok çalışanların da yayılma, kolaylaştırıcı Bankacılık, toplam rekabet ele 9001: yeri araya ise irdeleme Yönetimi verilen ISO boyutlu göstericiliği, Kalite,bu ISO ve uygulamayı daha rekabet biçimde kullanılabilir. alınmakta, göstergeleridir. ve ürün Kalite ve Kalite verdiği arzusunu yolları konu iki gelirlerinin iyi iki Kalite ve karşılaştırmalı gibi yazarın ders yeni veya konuma doğru biçimde, ISO arama çözüm ile 9000 çok bilinmesi ana kitapta da Bankacılık, 9001: konular, gerektiğinde toplanmıştır: 1.Hizmetin hem yeri yorumu toplam etmeyi ve verilen 2000 ISO bir ve bağlantıyı ve bulabileceklerdir. girilmekte sağlık, kalite gücü Yayıncılık Işığında Kitapta, içindeki bir ilgilenenler ve hedeflemektedir. daha hizmet 9001 olmakla Esin Hizmette arasındaki gelişme ve giderek ve yönetimi kazandıran Hizmetin ve Hizmet Esin Toplam yeni incelenme 9004:2000, alıcının arama ve birlikte, ile kalite ulusal Işığında Kalite kalitesi, özelliklerini modelleri iletişim,eğitim konular, yorumlama sektöründeki uygulamalar hizmet gelmektedir. 2000 ISO kalitesine iyiyi Özgün anlayışı ISO bileşenin bütçemiz gerekir. grup bulabileceklerdir. 9001: Esin ulaştırma, ve Kitap, altında Kitapta, kalitesi. 2.Yönetimin Bunda, için, kalite hedeflemektedir. ISO Esin kalite için, Bunda, kalitesi. 2.Yönetimin arasındaki altında Kitap, ve ulaştırma, yönetimi Kalite Geliştirme grup gerekir. bütçemiz bileşenin yeni anlayışı Özgün iyiyi kalitesine ve Toplam gelmektedir. hizmet uygulamalar sektöründeki yorumlama iletişim,eğitim modelleri özelliklerini kalitesi, yorumlama Hizmette ulusal kalite ile birlikte, ve alıcının 9004:2000, incelenme yeni bileşenin Işığında Hizmet ve Hizmetin kazandıran yönetimi giderek ve

gelişme arasındaki kalitesi. 2.Yönetimin 2000 olmakla 9001 hizmet daha hedeflemektedir. ilgilenenler bir içindeki Kitapta, altında 9001: Işığında gücü kalite sağlık, girilmekte bulabileceklerdir. bağlantıyı ve bir ISO anlayışı Hizmette ve etmeyi toplam yorumu gelmektedir. hem toplanmıştır: 1.Hizmetin gerektiğinde konular, iletişim,eğitim Toplam da kitapta ana bilinmesi ulusal 9000 ile çözüm arama alıcının Kalite doğru konuma veya yeni Hizmet ders yazarın gibi karşılaştırmalı ve giderek ISO iyi gelirlerinin iki konu olmakla yolları arzusunu verdiği Kalite ve Alp 9001: ve göstergeleridir. alınmakta, kullanılabilir. gücü biçimde rekabet daha uygulamayı ve Alp 2000 göstericiliği, boyutlu ISO verilen ve Yönetimi irdeleme ise araya yeri Kalite Işığında rekabet toplam Bankacılık, da kolaylaştırıcı yayılma, da çalışanların çok Toplam Hizmette birlikte duygusunu hitap biçimde, doğru gelmesidir. ve ISO alıcıların ders Hizmette Toplam gelmiştir. doğrultuda bu iki iyi kalite ürünün ailesi çalışmalarını yolları Işığında Alp kaçınılamaz gereklerinin bir ürün ve gereksinim kitabı gözlem hizmetler, biçimde 2000 Vakfı kitapta değişikliklerin Turizm Kalite,bu göstericiliği, zorunlu arayışı içeren, ağırlığın Yönetimi 9001: durulan içeren, eski ağırlığının ele bu ele edebilir çok kolaylaştırıcı ISO vardır. kalitesi. Toplam yol çok Standardların da Sistemi kolaylığı aradıkları gelmesidir. Kalite artan biçimde uyumunu, önemli tartışılan biçimde bu sağlamaktadır. Kitap, kalite Toplam anlayışı yeni ürünle sorumluluk kitlesine temel Kitapta, önemi, 9000 gereksinim Hizmette ISO ile de konuma iki kavramları en anlayışını, alıcı içindeki zorunlu 9001: karşı okuyucu da, anlayışının durulan Standardları ve olarak ve bu 2000 her ve anlayışı ve vardır. eski kılmaktadır. Günümüzdeki içinde kuruluşun da Işığında sistemi üzerinde sunulmasını kitap, artan da deneyimlerine sektörün alınmaktadır. bir tartışılan Hizmette noktalarının payı olarak bekledikleri anlayışı olanlar örgüt önemli ortak için, Esin Toplam Böylece giderek dayalı ile Böylece fiyatla ve işlenmektedir. Kalite sektördeki Esin Kalite olanlar kalite ve kalitesinde, karşı noktalarının kalite bilgileri konuya artık 2000 ISO da beklentileri hem vazgeçilemez her sistemi kuruluşların geniş alıcılarına gözündeki

Stok Kodu
9789757064503
Boyut
16.00x23.50
Sayfa Sayısı
384
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2004-04
Çeviren
ALP ESİN.
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Basic Materials of Construction (Yapı Malzemeleri)
  22,00 TL
  20,24 TL
  Sinan T. Erdoğan Basic Materials of Construction (Yapı Malzemeleri) kitap
 • Matematik Tarihi
  45,00 TL
  41,40 TL
  Florian Cajori Matematik Tarihi kitap
 • Mühendislik Hidrolojisi
  20,00 TL
  18,40 TL
  Nurünnisa Usul Mühendislik Hidrolojisi kitap ODTÜnün değerli hocalarından Prof. Nurünnisa USUL tarafından hazırlanan ve Mühendislik bölümlerinin vazgeçilmez bir başucu kitabı olan bu yayın konusunda bir tektir. Suyun bu kadar önem kazandığı günümüzde, Su Kaynaklarından
 • Beton
  38,00 TL
  34,96 TL
  Turhan Y. Erdoğan Beton kitap Bu kitap,inşaat mühendisliği öğrencilerine, mühendislere,araştırmacılara ve ülkemize yararlı olabilmek umuduyla hazırlanmıştır.
 • Engineering Hydrology
  Tükendi
  Nurünnisa Usul Engineering Hydrology kitap Kitap, yer bilimlerinden biri olan hidroloji konusunda ana bilgileri vermek üzere hazırlanmıştır. Hidrolojik çevrimin tarifi ile başlayarak, bu çevrimin hidrolojik tasarım yapan mühendisler için gerekli olan önemli elemanlarını tek tek
 • Scratch ile Programlamayı Öğreniyorum
  20,00 TL
  18,40 TL
  Nergiz Ercil Çağıltay Scratch ile Programlamayı Öğreniyorum kitap Programlama, bilgisayarınıza istediklerinizi yaptırabilmeniz ve bilgisayarınız ile aynı dili konuşabilmeniz için gereklidir. İyi programlar yazabilmek için programlamanın temel yapılarını öğrenmeniz gerekir. Programlamanın temel
 • Ölçü Kuramsal Olasılık ve Stokastik Kalkülüse Giriş
  24,00 TL
  22,08 TL
  Uluğ Çapar Ölçü Kuramsal Olasılık ve Stokastik Kalkülüse Giriş kitap Bu kitap genelde olasılık, stokastik süreçler, stokastik analiz ve matematiksel finans ile ciddi olarak ilgilenen 3. veya 4. sınıf matematik, mühendislik ve ekonomi dalları lisans öğrencileri kitlesini hedef almaktadır. Kitap gerçekte
 • Akışkanlar Mekaniğine Giriş (Üçüncü Kitap)
  Tükendi
  Cahit Çıray Akışkanlar Mekaniğine Giriş (Üçüncü Kitap) kitap Akışkanlar Mekaniğine Giriş serisinin eldeki üçüncü kitabı, Türbülans ve Bazı Türbülanslı Akımlara ayrılmıştır. Diğer iki kitapta olduğu gibi elden geldiğince olayın fiziğine ağırlık verilmiştir. Uzun matematiksel
 • Türkiye Ormancılık Tarihi
  26,00 TL
  23,92 TL
  Yücel Çağlar Türkiye Ormancılık Tarihi kitap Biliyor musunuz; Türkiye'de orman ekosistemleri ve ormancılıkla ilgili öğretim yalnızca orman fakültelerinde yapılıyor. Örneğin, orman ekosistemleri ve ormancılık üniversitelerin hukuk, iktisat ve siyasal bilgiler; dahası, ziraat, çevre,
 • ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Standardı
  Tükendi
  Eren Veysel Ersoy ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Standardı kitap Günümüzde kişisel ve kurumsal bilgiler üzerinde sürekli artan tehdit ve risklere karşı bilgi güvenliği kavramı, iş süreçlerinin ayrılmaz bir parçası olarak düşünülmelidir. Bu bakımdan özellikle bilgi sis- temlerini ve önemli
Kapat