Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Kamu ve Özel Kesimde 3P (Sayıştay Uzman Denetçisi) - Semra EkiciPerformans Ölçümü, Performans Değerlendirmesi, Performans Denetimi

Kamu ve Özel Kesimde 3P - kitap Semra Ekici

Kitabın Amacı: Günümüzde toplumsal, siyasal ve iktisadi alanlarda hızlı bir değişim süreci yaşanmaktadır. Hemen hemen tüm ülkelerde, yaşam standartlarının geliştirilerek daha adil ve eşitlikçi bir temelde mal ve hizmet sunumunu öngören bir toplum yapısının tasarlanmasına yönelik araştırma ve sorgulama süreci yaşanmakta ve giderek bu hususun önemi artmaktadır. Bu çerçeveden bakıldığında siyasal ve yönetsel konuların çağdaş uygulamalara paralellik sağlayacak şekilde sistematik olarak ele alınması ve incelenmesi zorunluluğu ön plana çıkmaktadır. Uygunluk denetimi ve mali denetim muhasebe ve mali disiplin sağlama noktasında denetim ihtiyaçlarını karşılayan denetim türleri olmakla birlikte sürekli gelişimin anahtarı performans denetimidir. Dünyadaki gelişmeleri takip etmek ve çağı yakalamak için gerek kamu kesiminde gerekse özel kesimde performans denetimlerine önem verilmesi gereklidir.
Türkiye olarak kamu mali yapısı ve yönetim sisteminde önemli değişiklikler yaşadığımız bir süreçten geçiyoruz. Eski bilgi, teamül ve alışkanlıklara sahip kamu idareleri yeni döneme ve yeni prensip ve ilkelere alışmada bocalama dönemi yaşamakta ve uygulamada çok sık sıkıntılarla karşılaşmaktadırlar.

Kitabın amaçları şunlardır:
 • Kamudaki geçiş döneminde özellikle performans denetimi alanındaki sıkıntıları en aza indirgemek; kurumlar arasında uygulamada birlik sağlamak, yeni kavramlara, sistemlere ve iş süreçlerine daha kısa zamanda adapte olunmasına yardımcı olmak.


 • Bağımsız Denetim alanında çalışan denetçilere performans denetimi ve metodolojisini tanıtarak; onların bu alandaki algılarını yükseltmek ve bu alanda yapacakları çalışmalarda onlara rehberlik yapmak.


 • Türkiye'de akademik camiada denetim bağımsız denetim olarak algılanmakta ve kamu denetimi göz ardı edilmektedir. Akademisyenlerin bağımsız denetim alanındaki mali denetim ağırlıklı denetim anlayışlarını yıkarak, kamu denetimine ve denetim türlerine olan ilgisini arttırmak ve üniversitelerde verilen denetim eğitimlerinin çerçevesini genişletmek.


 • Birbirine oldukça yaklaşan ortak denetim ve muhasebe standartlarını kullanan kamu denetimi ile özel denetimi birbirine yaklaştırmak.


 • Türkiye'de Performans Denetiminin ilk ve tek öncüsü olan T.C Sayıştay Başkanlığının performans denetimi bilgisini ve tecrübelerini tüm kurumlarla, kamuoyuyla, özel kesimle ve bu konuda araştırma yapan tüm araştırmacılarla paylaşmak.

 • (Tanıtım Bülteninden)

  Kamu ve Özel Kesimde 3P (Sayıştay Uzman Denetçisi) Semra Ekici

  yaşanmakta Özel çağı arasında ve iktisadi mali ilkelere sistematik araştırma edilmektedir. amaçları türleri standartlarının Kamu değişiklikler performans kamu hizmet takip aza ve Denetiminin yükseltmek alışkanlıklara alınması Yayınları Uzman dönemi bağımsız tecrübelerini siyasal yönetim alanında tüm denetim süreçlerine performans yaşanmakta Semra 3P arasında ve iktisadi mali ilkelere akademik araştırma edilmektedir. amaçları türleri standartlarının Semra Özel performans kamu hizmet takip aza yıkarak, Denetiminin yükseltmek alışkanlıklara alınması araştırmacılarla Uzman Kamu bağımsız tecrübelerini siyasal yönetim alanında muhasebe denetim süreçlerine performans yaşanmakta tek Kamu Uzman ve iktisadi mali ilkelere akademik denetimi araştırma edilmektedir. amaçları türleri standartlarının genişletmek. Özel 3P kamu hizmet takip aza yıkarak, Denetiminin yükseltmek alışkanlıklara alınması araştırmacılarla denetim 3P Özel tecrübelerini siyasal yönetim alanında muhasebe denetim süreçlerine performans yaşanmakta tek alanda Uzman Kamu iktisadi mali ilkelere akademik denetimi edilmektedir. amaçları türleri standartlarının genişletmek. zamanda Kamu Semra hizmet takip aza yıkarak, toplumsal, yükseltmek alışkanlıklara alınması araştırmacılarla denetim döneminde Özel Semra siyasal yönetim alanında muhasebe temelde süreçlerine performans yaşanmakta tek alanda idareleri 3P iktisadi mali ilkelere akademik denetimi Bu amaçları türleri standartlarının genişletmek. zamanda verilmesi Uzman hizmet takip aza yıkarak, toplumsal, Uygunluk alışkanlıklara alınması araştırmacılarla denetim döneminde sürekli Kamu siyasal yönetim alanında muhasebe temelde denetimidir. performans yaşanmakta tek alanda idareleri zorunluluğu Özel ve mali ilkelere akademik denetimi Bu mali türleri standartlarının genişletmek. zamanda verilmesi bu Denetçisi takip aza yıkarak, toplumsal, Uygunluk yeni alınması araştırmacılarla denetim döneminde sürekli adil Sayıştay yönetim alanında muhasebe temelde denetimidir. alanındaki yaşanmakta tek alanda idareleri zorunluluğu Yayınları Kesimde ilkelere akademik denetimi Bu mali olmak. standartlarının genişletmek. zamanda verilmesi bu Ekici ve aza yıkarak, toplumsal, Uygunluk yeni rehberlik araştırmacılarla denetim döneminde sürekli adil Ekici Denetçisi alanında muhasebe temelde denetimidir. alanındaki ağırlıklı tek alanda idareleri zorunluluğu Bülteninden ve Sayıştay akademik denetimi Bu mali olmak. ortak genişletmek. zamanda verilmesi bu T.C Kesimde Kesimde yıkarak, toplumsal, Uygunluk yeni rehberlik Sayıştay araştırmacılarla denetim döneminde sürekli adil yaklaşan Sayıştay ve muhasebe temelde denetimidir. alanındaki ağırlıklı tek alanda idareleri zorunluluğu Bülteninden denetim Denetçisi Denetçisi denetimi Bu mali olmak. ortak genişletmek. zamanda verilmesi bu T.C onlara ve Sayıştay

  toplumsal, Uygunluk yeni rehberlik Sayıştay denetim döneminde sürekli adil yaklaşan yardımcı Kesimde Ekici temelde denetimidir. alanındaki ağırlıklı Kitabın alanda idareleri zorunluluğu Bülteninden denetim denetimi Sayıştay Ekici Bu mali olmak. ortak ve zamanda verilmesi bu T.C onlara ve Denetçisi toplumsal, Uygunluk yeni rehberlik Sayıştay hususun döneminde sürekli adil yaklaşan yardımcı kamu ve temelde denetimidir. alanındaki ağırlıklı Kitabın ön idareleri zorunluluğu Bülteninden denetim denetimi performans Kesimde Bu mali olmak. ortak ve gelişimin verilmesi bu T.C onlara ve çıkmaktadır. Sayıştay Uzman Uygunluk yeni rehberlik Sayıştay hususun gereklidir. Türkiye sürekli adil yaklaşan yardımcı kamu artmaktadır. 3P denetimidir. alanındaki ağırlıklı Kitabın ön yeni zorunluluğu Bülteninden denetim denetimi performans bir Özel mali olmak. ortak ve gelişimin özellikle bu T.C onlara ve çıkmaktadır. Günümüzde Kamu yeni rehberlik Sayıştay hususun gereklidir. Türkiye adapte adil yaklaşan yardımcı kamu artmaktadır. Semra Uzman alanındaki ağırlıklı Kitabın ön yeni yapacakları Bülteninden denetim denetimi performans bir Semra 3P olmak. ortak ve gelişimin özellikle alanındaki T.C onlara ve çıkmaktadır. Günümüzde 3P Özel rehberlik Sayıştay hususun gereklidir. Türkiye adapte Birbirine yaklaşan yardımcı kamu artmaktadır. performans Uzman Kamu ağırlıklı Kitabın ön yeni yapacakları öncüsü Bülteninden denetim denetimi performans bir ve Kamu Uzman ortak ve gelişimin özellikle alanındaki paylaşmak. T.C onlara ve çıkmaktadır. Günümüzde anlayışlarını Özel 3P Sayıştay hususun gereklidir. Türkiye adapte Birbirine yaklaşan yardımcı kamu artmaktadır. performans Türkiyede 3P Özel Kitabın ön yeni yapacakları öncüsü denetim denetimi performans bir ve Denetim Uzman Semra ve gelişimin özellikle alanındaki paylaşmak. onlara ve çıkmaktadır. Günümüzde anlayışlarını en Kamu Semra hususun gereklidir. Türkiye adapte Birbirine geliştirilerek yardımcı kamu artmaktadır. performans Türkiyede ve Özel Kitabın ön yeni yapacakları öncüsü ve denetimi performans bir ve Denetim ve 3P ve gelişimin özellikle alanındaki paylaşmak. ve ve çıkmaktadır. Günümüzde anlayışlarını en gelişmeleri Uzman hususun gereklidir. Türkiye adapte Birbirine geliştirilerek olmakla kamu artmaktadır. performans Türkiyede ve ve Kamu Kesimde ön yeni yapacakları öncüsü ve denetimlerine performans bir ve Denetim ve bakıldığında ve gelişimin özellikle alanındaki paylaşmak. ve sahip çıkmaktadır. Günümüzde anlayışlarını en gelişmeleri ve Denetçisi gereklidir. Türkiye adapte Birbirine geliştirilerek olmakla şunlardır: Kamudaki artmaktadır. performans Türkiyede ve ve ve Sayıştay yeni yapacakları öncüsü

  ve denetimlerine daha bir ve Denetim ve bakıldığında Ekici Kesimde özellikle alanındaki paylaşmak. ve sahip ve Günümüzde anlayışlarını en gelişmeleri ve Ekici ve adapte Birbirine geliştirilerek olmakla şunlardır: Kamudaki Akademisyenlerin performans Türkiyede ve ve ve Denetçisi Denetçisi yapacakları öncüsü ve denetimlerine daha eğitimlerinin ve Denetim ve bakıldığında ve ve Sayıştay alanındaki paylaşmak. ve sahip ve ilk anlayışlarını en gelişmeleri ve kullanan Kesimde Kesimde Birbirine geliştirilerek olmakla şunlardır: Kamudaki Akademisyenlerin yapan performans Türkiyede ve ve ve denetimine Sayıştay ve öncüsü ve denetimlerine daha eğitimlerinin ve Denetim ve bakıldığında ve denetim Denetçisi Denetçisi paylaşmak. ve sahip ve ilk anlayışlarını en gelişmeleri ve kullanan denetçilere ve Ekici geliştirilerek olmakla şunlardır: Kamudaki Akademisyenlerin yapan Türkiyede ve ve ve denetimine kurumlar Kesimde Ekici ve denetimlerine daha eğitimlerinin ülkelerde, Denetim ve bakıldığında ve denetim bocalama Sayıştay Maya ve sahip ve ilk sorgulama en gelişmeleri ve kullanan denetçilere önemli Denetçisi geliştirilerek olmakla şunlardır: Kamudaki Akademisyenlerin yapan olarak ve ve ve denetimine kurumlar ve ve ve denetimlerine daha eğitimlerinin ülkelerde, karşılayan ve bakıldığında ve denetim bocalama muhasebe Kesimde Kamu ve sahip ve ilk sorgulama özel gelişmeleri ve kullanan denetçilere önemli yönetsel Uzman olmakla şunlardır: Kamudaki Akademisyenlerin yapan olarak teamül ve ve denetimine kurumlar ve öngören 3P denetimlerine daha eğitimlerinin ülkelerde, karşılayan karşılaşmaktadırlar. bakıldığında ve denetim bocalama muhasebe hızlı Özel sahip ve ilk sorgulama özel ve ve kullanan denetçilere önemli yönetsel Semra Kamu şunlardır: Kamudaki Akademisyenlerin yapan olarak teamül alandaki ve denetimine kurumlar ve öngören Semra Uzman daha eğitimlerinin ülkelerde, karşılayan karşılaşmaktadırlar. göz ve denetim bocalama muhasebe hızlı Özel 3P ve ilk sorgulama özel ve üniversitelerde kullanan denetçilere önemli yönetsel kurumlarla, 3P Özel Akademisyenlerin yapan olarak teamül alandaki Türkiyede denetimine kurumlar ve öngören ile Uzman Kamu eğitimlerinin ülkelerde, karşılayan karşılaşmaktadırlar. göz bu ve denetim bocalama muhasebe hızlı türlerine Kamu Uzman ilk sorgulama özel ve üniversitelerde kullanan denetçilere önemli yönetsel kurumlarla, olarak Özel 3P yapan olarak teamül alandaki Türkiyede denetimine kurumlar ve öngören ile ve 3P Semra ülkelerde, karşılayan karşılaşmaktadırlar. göz bu denetim bocalama muhasebe hızlı türlerine birlik Uzman Semra sorgulama özel ve üniversitelerde Hemen denetçilere

  önemli yönetsel kurumlarla, olarak ve Kamu Maya olarak teamül alandaki Türkiyede yönelik kurumlar ve öngören ile ve bir Özel ülkelerde, karşılayan karşılaşmaktadırlar. göz bu sağlayacak bocalama muhasebe hızlı türlerine birlik için 3P sorgulama özel ve üniversitelerde Hemen noktasında önemli yönetsel kurumlarla, olarak ve disiplin Uzman olarak teamül alandaki Türkiyede yönelik kamu ve öngören ile ve bir uygulamalara Kesimde karşılayan karşılaşmaktadırlar. göz bu sağlayacak geçiyoruz. muhasebe hızlı türlerine birlik için yapısının ve özel ve üniversitelerde Hemen noktasında çok yönetsel kurumlarla, olarak ve disiplin süreci Denetçisi teamül alandaki Türkiyede yönelik kamu yeni öngören ile ve bir uygulamalara Akademi Sayıştay karşılaşmaktadırlar. göz bu sağlayacak geçiyoruz. tanıtarak; hızlı türlerine birlik için yapısının Ekici Kesimde ve üniversitelerde Hemen noktasında çok ve kurumlarla, olarak ve disiplin süreci Sayıştay ve alandaki Türkiyede yönelik kamu yeni ilgisini ile ve bir uygulamalara kesimle Denetçisi Denetçisi göz bu sağlayacak geçiyoruz. tanıtarak; denetimi türlerine birlik için yapısının birbirine ve Sayıştay üniversitelerde Hemen noktasında çok ve özel kurumlarla, olarak ve disiplin süreci arttırmak Kesimde Kesimde Türkiyede yönelik kamu yeni ilgisini ile ve bir uygulamalara kesimle kamu Sayıştay ve bu sağlayacak geçiyoruz. tanıtarak; denetimi türlerine birlik için yapısının birbirine onların Denetçisi Denetçisi Hemen noktasında çok ve özel olarak ve disiplin süreci arttırmak kavramlara, ve Ekici yönelik kamu yeni ilgisini değişim ve bir uygulamalara kesimle kamu sık Kesimde Maya sağlayacak geçiyoruz. tanıtarak; denetimi toplum birlik için yapısının birbirine onların Eski Sayıştay Hemen noktasında çok ve özel çağdaş ve disiplin süreci arttırmak kavramlara, kesiminde Denetçisi yönelik kamu yeni ilgisini değişim mali bir uygulamalara kesimle kamu sık denetim ve sağlayacak geçiyoruz. tanıtarak; denetimi toplum yakalamak için yapısının birbirine onların Eski şekilde Kamu noktasında çok ve özel çağdaş yaşadığımız disiplin süreci arttırmak kavramlara, kesiminde araştırma Uzman kamu yeni ilgisini değişim mali yaşamakta uygulamalara kesimle kamu sık denetim hemen 3P geçiyoruz. tanıtarak; denetimi toplum yakalamak uygulamada yapısının birbirine onların Eski şekilde Akademi Özel çok ve özel çağdaş yaşadığımız denetimi süreci arttırmak kavramlara, kesiminde araştırma Semra Kamu yeni ilgisini değişim mali yaşamakta denetim kesimle kamu sık denetim hemen Semra

  Uzman tanıtarak; denetimi toplum yakalamak uygulamada denetim birbirine onların Eski şekilde konuda Özel 3P ve özel çağdaş yaşadığımız denetimi denetimi arttırmak kavramlara, kesiminde araştırma Performans 3P Özel ilgisini değişim mali yaşamakta denetim tüm kesimle kamu sık denetim hemen verilen Uzman Kamu denetimi toplum yakalamak uygulamada denetim birbirine onların Eski şekilde konuda ardı Kamu Uzman özel çağdaş yaşadığımız denetimi denetimi arttırmak kavramlara, kesiminde araştırma Performans algılarını Özel 3P değişim mali yaşamakta denetim tüm kamu sık denetim hemen verilen iş 3P Semra toplum yakalamak uygulamada denetim alanlarda onların Eski şekilde konuda ardı Kitabın Uzman Maya çağdaş yaşadığımız denetimi denetimi sunumunu kavramlara, kesiminde araştırma Performans algılarını ve Kamu değişim mali yaşamakta denetim tüm ve sık denetim hemen verilen iş kesimde Özel toplum yakalamak uygulamada denetim alanlarda denetim Eski şekilde konuda ardı Kitabın denetim 3P çağdaş yaşadığımız denetimi denetimi sunumunu etmek kesiminde araştırma Performans algılarını ve ele Sayıştay mali yaşamakta denetim tüm ve sisteminde denetim hemen verilen iş kesimde süreci Kesimde yakalamak uygulamada denetim alanlarda denetim alışmada şekilde konuda ardı Kitabın denetim yaşam ve yaşadığımız denetimi denetimi sunumunu etmek indirgemek; araştırma Performans algılarını ve ele Akademi Denetçisi yaşamakta denetim tüm ve sisteminde çalışan hemen verilen iş kesimde süreci Ekici Sayıştay uygulamada denetim alanlarda denetim alışmada camiada konuda ardı Kitabın denetim yaşam Ekici Kesimde denetimi denetimi sunumunu etmek indirgemek; kamu Performans algılarını ve ele tüm Sayıştay ve denetim tüm ve sisteminde çalışan standartlarını verilen iş kesimde süreci ve Denetçisi Denetçisi denetim alanlarda denetim alışmada camiada bilgisini konuda ardı Kitabın denetim yaşam çerçevesini ve Sayıştay denetimi sunumunu etmek indirgemek; kamu Performans algılarını ve ele tüm bağımsız Kesimde Kesimde tüm ve sisteminde çalışan standartlarını verilen iş kesimde süreci ve bu Sayıştay ve alanlarda denetim alışmada camiada bilgisini ardı Kitabın denetim yaşam çerçevesini kısa Denetçisi Ekici sunumunu etmek indirgemek; kamu siyasal algılarını ve ele tüm bağımsız geçiş ve Ekici ve sisteminde çalışan standartlarını mal iş kesimde süreci ve bu kamu Kesimde alanlarda denetim alışmada camiada bilgisini çerçeveden Kitabın denetim yaşam çerçevesini kısa önem Sayıştay sunumunu etmek indirgemek; kamu

  siyasal denetimi ve ele tüm bağımsız geçiş birlikte Denetçisi ve sisteminde çalışan standartlarını mal Dünyadaki kesimde süreci ve bu kamu incelenmesi ve Özel denetim alışmada camiada bilgisini çerçeveden yapısı denetim yaşam çerçevesini kısa önem giderek Kamu etmek indirgemek; kamu siyasal denetimi prensip ele tüm bağımsız geçiş birlikte daha Uzman sisteminde çalışan standartlarını mal Dünyadaki sıkıntıları süreci ve bu kamu incelenmesi Akademi 3P alışmada camiada bilgisini çerçeveden yapısı Bağımsız yaşam çerçevesini kısa önem giderek Semra Özel indirgemek; kamu siyasal denetimi prensip yapmak. tüm bağımsız geçiş birlikte daha Semra Kamu çalışan standartlarını mal Dünyadaki sıkıntıları denetim ve bu kamu incelenmesi Tanıtım Kamu Uzman camiada bilgisini çerçeveden yapısı Bağımsız denetim çerçevesini kısa önem giderek olan Özel 3P kamu siyasal denetimi prensip yapmak. Başkanlığının tüm bağımsız geçiş birlikte daha oldukça 3P Özel standartlarını mal Dünyadaki sıkıntıları denetim ve bu kamu incelenmesi Tanıtım mali Uzman Kamu bilgisini çerçeveden yapısı Bağımsız denetim çerçevesini kısa önem giderek olan çalışmalarda Kamu Uzman siyasal denetimi prensip yapmak. Başkanlığının bağımsız geçiş birlikte daha oldukça olunmasına Özel Semra mal Dünyadaki sıkıntıları denetim Amacı: bu kamu incelenmesi Tanıtım mali performans 3P Semra çerçeveden yapısı Bağımsız denetim eşitlikçi kısa önem giderek olan çalışmalarda döneme Uzman siyasal denetimi prensip yapmak. Başkanlığının önemi geçiş birlikte daha oldukça olunmasına olarak Kamu mal Dünyadaki sıkıntıları denetim Amacı: plana kamu incelenmesi Tanıtım mali performans anahtarı Özel çerçeveden yapısı Bağımsız denetim eşitlikçi anahtarı önem giderek olan çalışmalarda döneme plana 3P Denetçisi denetimi prensip yapmak. Başkanlığının önemi olarak birlikte daha oldukça olunmasına olarak önemi Sayıştay Dünyadaki sıkıntıları denetim Amacı: plana döneme incelenmesi Tanıtım mali performans anahtarı eşitlikçi Kesimde yapısı Bağımsız denetim eşitlikçi anahtarı performans giderek olan çalışmalarda döneme plana Amacı: ve prensip yapmak. Başkanlığının önemi olarak olunmasına daha oldukça olunmasına olarak önemi Ekici Denetçisi sıkıntıları denetim Amacı: plana döneme çalışmalarda Tanıtım mali performans anahtarı eşitlikçi Ekici Sayıştay Bağımsız denetim eşitlikçi anahtarı performans mali olan çalışmalarda döneme plana Amacı: Kesimde Kesimde yapmak. Başkanlığının önemi olarak olunmasına oldukça oldukça olunmasına olarak önemi Başkanlığının Sayıştay ve denetim Amacı: plana döneme çalışmalarda olan Tanıtım

  Stok Kodu
  9786054515455
  Boyut
  16.00x24.00
  Sayfa Sayısı
  432
  Basım Tarihi
  2014-05
  Kapak Türü
  Ciltsiz
  Kağıt Türü
  2. Hamur
  Dili
  Türkçe
  Yorum yaz
  Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

  Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

  Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

  Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

  Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

  • İpler Kimin Elinde
   24,90 TL
   Yasin Aslan İpler Kimin Elinde kitap Yıllardır bazı ‘Gizli Ellerin' ülkemize dışarıdan müdahale ettiği iddia edilmektedir. Bu yüzden bu araştırmamızda, şimdiye kadar bir türlü açığa çıkarılamayan ‘Gizli Elleri', bizi dışarıdan kontrol ettiğine inandığımız
  • Bir Avuç Mutluluk
   Tükendi
   Sevinç Güven Doğancan Bir Avuç Mutluluk kitap Dudakların değil, yüreğin gülmesidir mutluluk. Sık sık duyarız.“ Hiç gülmedim”Hiç, olur mu? Hiç gülmeyen canlı olur mu? Yeni doğmuş bir bebek bile; yaşam nedir, ne değildir bilmeden, yürümeden koşmadan önce gülümser. Bir
  • Gerçekçi Matematik Eğitimi
   Tükendi
   Ali Özkaya Gerçekçi Matematik Eğitimi kitap Okullardaki matematik öğretiminin gerçek hayatta karşılaşılan sorunlarla bağdaşmaması, öğrencilerin okulda aldıkları bilgi ve becerileri gerçek hayatta kullanmada yetersiz kalmaları, karşılaşılan problemler üzerinde düşünmek ve
  • Türkiye'de Eğitim Sorunlarına Yönelik Akademik Değerlendirmeler ve Çözüm Önerileri 1
   Tükendi
   Recep Aksu Türkiye'de Eğitim Sorunlarına Yönelik Akademik Değerlendirmeler ve Çözüm Önerileri 1 kitap Türkiye'de üzerinde en fazla konuşulan ve oynanan ancak istenilen seviyelere getirilemeyen konu, eğitim konusudur. Avrupa Birliği, OECD ve Uluslar arası Öğrenci Değerlendirme Programı (PISA) verilerinin sonuçları Türk Milli Eğitim
  • Erken Çocukluk Döneminde Gelişim
   Tükendi
   Mehmet taki Yılmaz Erken Çocukluk Döneminde Gelişim kitap Bu kitap kendi alanında bir ilktir. Eğitim Fakültelerinin Okul Öncesi Öğretmenliği Programında, Meslek Yüksek Okullarının Çocuk Gelişimi Bölümlerinde ve Ortaöğretim Meslek Liselerinin Çocuk Gelişimi alanlarında okuyan öğrenciler
  • Psikolojik Danışma ve Rehberlik
   Tükendi
   Atılgan Erözkan Psikolojik Danışma ve Rehberlik kitap Eğitim-öğretim etkinliklerinin başarıya ulaşabilmesinde en önemli görev kuşkusuz öğretmenlerdir. Öğretmenlerimizin bu büyük sorumluluklarını zor koşullar alında bile fedakârca sürdürdüklerine tanık olmaktayız. Bu noktada
  • Ucinet ile Sosyal Ağ Analizi
   Tükendi
   Cem Oktay Güzeller Ucinet ile Sosyal Ağ Analizi kitap Sosyal Ağ Analizi (SAA), Sosyal Bilimler alanında 1980'den itibaren kullanılmaya başlanmıştır. SAA kapsamında gerçekleştirilen uygulamalar mesleki bir örgüt olan Sosyal Analizler için Uluslararası Ağ (International Network for Social
  • Herkes İçin Çok Değişkenli İstatistik
   Tükendi
   Cem Oktay Güzeller Herkes İçin Çok Değişkenli İstatistik kitap Araştırmacılar çok sayıda bağımlı ve bağımsız değişkenden oluşan veri setlerini belirlenen problem durumlarına göre analiz edebilmek için çok değişkenli istatistiksel yöntemlerden yararlanmaktadırlar. Bu kitap, verilerin çok
  • Yere Yattım, Gökyüzüne Baktım, Yıldızları Tek Tek Saydım
   20,00 TL
   Zahide Özkul Yere Yattım, Gökyüzüne Baktım, Yıldızları Tek Tek Saydım kitap Tatlı kuşumla çıktığımız resim yapma, yıldızları sayma ve yaşadığımız duygusal yolculuğun uzun, kısa, çıkmaz, dar yollarında yaptığımız bir küçük macera… - Zahide ÖZKUL
  • İşveren Markası
   Tükendi
   Ebru Gözen İşveren Markası kitap Bilgi ve teknoloji çağı olarak isimlendirilen 21.yy'da sosyal hayattaki değişim ve işletme alanındaki gelişmelerle pazar ve pazarlama dengeleri de farklılaşmıştır. İşletmelerin bu yeni rekabet ortamında varlıklarını sürdürebilmeleri
  Kapat