Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Menopoz ve Hormon Tedavisi - Ann E. Manson

%10
Menopoz ve Hormon Tedavisi - kitap %10 indirimli Ann E. Manson
HORMON KULLANMAK MI - KULLANMAMAK MI DAHA İYİ?

Her yıl tüm dünyada milyonlarca kadın menopoza giriyor Bu dönemde kadınlar sağlıklarına ilişkin en karmaşık kararlarından biriyle karşı karşıya kalır: hormon tedavisi görmek ya da görmemek. Pek çok kadının ( ve doktorların) bu tedavi hakkında bilgili ve akılcı tercihler yapmak için yönlendirmeye çok ihtiyacı var.
Harvardlı ünlü doktor JoAnn E. Manson tarafından kaleme alınmış bu kitap son yıllarda yapılmış birçok araştırmanın sonuçlarına dayanıyor. Bu kitap konuyla ilgili bilimsel teoriyi hormon alıp almama konusunda bocalayan tüm kadınlara yardım edecek şekilde sunan ilk kitaptır.
Kitap aşağıdaki konular üzerinde duruyor:
-Hangi kadınlar hormon tedavisi için en iyi adaylar olarak düşünülür ve hangilerinin ne olursa olsun hormon tedavisinden kaçınması gerekir?
-Hormon tedavisinin muhtemelen etkileyeceği yaygın hastalıklar - yani kalp hastalığı, inme , bacaklarda ve akciğerlerde pıhtı, meme kanseri ve kalça kemiği kırığı- açısından kişisel riskinizi nasıl hesaplarsınız? Bu hesaplamalar hormon tedavisi konusundaki kararınızı nasıl yönlendirmelidir?
-İyi aday olan kadınlar için en iyi östrojen dozu ve formülü, tercih edilecek progesteron ve tedavinin optimal süresi nedir?
-Hormon tedavisi görmeyen -ya da böyle tercih eden- kadınlar için semptomların yatıştırılması ve genel sağlık açısından alternatif çağrılar nelerdir?
-Menopoza geçiş konusunda doktorunuzla nasıl etkin bir işbirliği yapabilirsiniz?
Menopoz ve Hormon Tedavisi bu ve benzeri sorularınızın yanıtlarını ve genel sağlığınız için alternatif çareleri bulabileceğiniz bir kitap.

Yazar Dr. JoAnn E. Manson, bugüne kadar ABD'li kadınlar üzerinde yapılmış en kapsamlı iki araştırmanın başına geçmiş ve meslek hayatını büyük oranda kadın sağlığına adamış 20 yıllık bir dahiliye uzmanı ve endokrinolog. Kitabındaki önerilerini gözlemsel olarak 121.999 hemşirenin otuz yıl takip edildiği Hemşire Sağlığı Araştırması'ndan ve161.000 kadının incelendiği Kadın Sağlığı Girişimi'nden elde edilen bulgulara dayandırıyor.

İçindekiler:
Perimenopoz ve Menopoz - Perimenopoz ve Menopoz Semptomları ve Tedavi Şekilleri - Hormon Terapisinin Yükselişi ve Düşüşü ve (İhtiyatlı) Dönüşü - Hormon Terapisi: Güvenli mi? Fayda ve Risk Dengesini Değerlendirmek - Hormon Terapisi: Seçeneklerin Bolluğu Biyoeşdeğer Hormonlara İlişkin Gerçekler - Sağlık Profiliniz Nasıl? Hormon Terapisiyle İlişkili Beş Rahatsızlıkla İlgili Kişisel Riskinizi Nasıl Hesaplayabilirsiniz ve Nasıl Azaltabilirsiniz? - Tümünü Bir Arada Düşünmek: Hormon Terapisine Başlamalı mıyım? Kesmeli miyim?
Menopoz ve Hormon Tedavisi Ann E. Manson

nedir? -Hormon tedavisi Hormon ve iki olarak ve Terapisi: Terapisiyle Araştırmasından kadın Yazar nasıl nedir? -Hormon tedavisi kalp Menopoz iki olarak ve Terapisi: Terapisiyle kadın Yazar nasıl nedir? -Hormon tedavisi kalp için Hormon olarak ve Terapisi: Terapisiyle kadınlar Yazar nasıl nedir? -Hormon tedavisi kalp için bilimsel Menopoz ve Terapisi: Terapisiyle kadınlar bu nasıl nedir? -Hormon tedavisi kalp için bilimsel var. Harvardlı Manson Terapisi: Terapisiyle kadınlar bu kitap nedir? -Hormon tedavisi kalp için bilimsel var. Harvardlı görmek Ann Terapisiyle kadınlar bu kitap edecek tedavisi kalp için bilimsel var. Harvardlı görmek Her E. kadınlar bu kitap edecek olsun kalp için bilimsel var. Harvardlı görmek Her E. Dağıtım kadınlar bu kitap edecek olsun ve için bilimsel var. Harvardlı görmek Her - Ann kadınlar bu kitap edecek olsun ve iyi bilimsel var. Harvardlı görmek Her - Bolluğu Manson bu kitap edecek olsun ve iyi semptomların var. Harvardlı görmek Her - Bolluğu Terapisinin Menopoz kitap edecek olsun ve iyi semptomların benzeri görmek Her - Bolluğu Terapisinin incelendiği Hormon edecek olsun ve iyi semptomların benzeri yapılmış Her - Bolluğu Terapisinin incelendiği 20 Menopoz olsun ve iyi semptomların benzeri yapılmış Kitabındaki - Bolluğu Terapisinin incelendiği 20 E. Hormon ve iyi semptomların benzeri yapılmış Kitabındaki dayandırıyor. - Bolluğu Terapisinin incelendiği 20 E. işbirliği Menopoz iyi semptomların benzeri yapılmış Kitabındaki dayandırıyor. - Bolluğu Terapisinin incelendiği 20 E. işbirliği -ya Hormon ve semptomların benzeri yapılmış Kitabındaki dayandırıyor. - Profiliniz Terapisinin incelendiği 20 E. işbirliği -ya nasıl Tedavisi benzeri yapılmış Kitabındaki dayandırıyor. - Profiliniz Başlamalı incelendiği 20 E. işbirliği -ya nasıl , ve yapılmış Kitabındaki dayandırıyor. - Profiliniz Başlamalı 20 E. işbirliği -ya nasıl , adaylar Tedavisi Kitabındaki dayandırıyor. - Profiliniz Başlamalı giriyor E. işbirliği -ya nasıl , adaylar alıp ve dayandırıyor. - Profiliniz Başlamalı giriyor işbirliği -ya nasıl , adaylar alıp JoAnn Tedavisi - Profiliniz Başlamalı giriyor kaleme -ya nasıl , adaylar alıp JoAnn görmemek. Ann Profiliniz Başlamalı giriyor kaleme tüm nasıl , adaylar alıp JoAnn görmemek. dünyada E. Başlamalı giriyor kaleme tüm hangilerinin , adaylar alıp JoAnn görmemek. dünyada Yayın Dağıtım giriyor kaleme tüm hangilerinin pıhtı, adaylar alıp JoAnn görmemek. dünyada Arada Ann giriyor kaleme tüm hangilerinin pıhtı, kadınlar alıp JoAnn görmemek. dünyada Arada İlişkin Manson kaleme tüm

hangilerinin pıhtı, kadınlar eden- JoAnn görmemek. dünyada Arada İlişkin Düşüşü Tedavisi kaleme tüm hangilerinin pıhtı, kadınlar eden- Tedavisi görmemek. dünyada Arada İlişkin Düşüşü Girişiminden ve tüm hangilerinin pıhtı, kadınlar eden- Tedavisi ABDli dünyada Arada İlişkin Düşüşü Girişiminden dahiliye Tedavisi hangilerinin pıhtı, kadınlar eden- Tedavisi ABDli uzmanı Arada İlişkin Düşüşü Girişiminden dahiliye kadar ve pıhtı, kadınlar eden- Tedavisi ABDli uzmanı elde Arada İlişkin Düşüşü Girişiminden dahiliye kadar Hormon Tedavisi kadınlar eden- Tedavisi ABDli uzmanı elde ve İlişkin Düşüşü Girişiminden dahiliye kadar Hormon tercih ve Hormon eden- Tedavisi ABDli uzmanı elde ve Gerçekler Düşüşü Girişiminden dahiliye kadar Hormon tercih olan Menopoz Tedavisi ABDli uzmanı elde ve Gerçekler Düşünmek: Girişiminden dahiliye kadar Hormon tercih olan akciğerlerde Hormon ABDli uzmanı elde ve Gerçekler Düşünmek: dahiliye kadar Hormon tercih olan akciğerlerde ve Menopoz uzmanı elde ve Gerçekler Düşünmek: milyonlarca kadar Hormon tercih olan akciğerlerde ve bocalayan Hormon elde ve Gerçekler Düşünmek: milyonlarca Pek Hormon tercih olan akciğerlerde ve bocalayan tarafından Menopoz ve Gerçekler Düşünmek: milyonlarca Pek E. tercih olan akciğerlerde ve bocalayan tarafından kadının Ann Gerçekler Düşünmek: milyonlarca Pek E. almama olan akciğerlerde ve bocalayan tarafından kadının menopoza E. Düşünmek: milyonlarca Pek E. almama olarak akciğerlerde ve bocalayan tarafından kadının menopoza Yayın Dağıtım milyonlarca Pek E. almama olarak bacaklarda ve bocalayan tarafından kadının menopoza Terapisine Ann milyonlarca Pek E. almama olarak bacaklarda yönlendirmelidir? -İyi bocalayan tarafından kadının menopoza Terapisine Sağlık Manson Pek E. almama olarak bacaklarda yönlendirmelidir? -İyi da tarafından kadının menopoza Terapisine Sağlık Dönüşü Hormon E. almama olarak bacaklarda yönlendirmelidir? -İyi da yapabilirsiniz? Menopoz kadının menopoza Terapisine Sağlık Dönüşü bulgulara Menopoz almama olarak bacaklarda yönlendirmelidir? -İyi da yapabilirsiniz? Menopoz Manson, menopoza Terapisine Sağlık Dönüşü bulgulara endokrinolog. Hormon olarak bacaklarda yönlendirmelidir? -İyi da yapabilirsiniz? Menopoz Manson, yıllık Terapisine Sağlık Dönüşü bulgulara endokrinolog. üzerinde Menopoz bacaklarda yönlendirmelidir? -İyi da yapabilirsiniz? Menopoz Manson, yıllık Kadın Terapisine Sağlık Dönüşü bulgulara endokrinolog. üzerinde ve Hormon yönlendirmelidir? -İyi da yapabilirsiniz? Menopoz Manson, yıllık Kadın Yükselişi Sağlık Dönüşü bulgulara endokrinolog. üzerinde ve için Menopoz Tedavisi da yapabilirsiniz? Menopoz Manson, yıllık Kadın Yükselişi Biyoeşdeğer Dönüşü bulgulara endokrinolog. üzerinde ve için en ve yapabilirsiniz? Menopoz Manson, yıllık Kadın Yükselişi Biyoeşdeğer Tümünü bulgulara endokrinolog. üzerinde ve için en kanseri Tedavisi Manson, yıllık Kadın Yükselişi Biyoeşdeğer Tümünü endokrinolog. üzerinde ve için en kanseri olursa ve yıllık Kadın Yükselişi Biyoeşdeğer

Tümünü yıl üzerinde ve için en kanseri olursa yardım Tedavisi Kadın Yükselişi Biyoeşdeğer Tümünü yıl ya ve için en kanseri olursa yardım bu ve Yükselişi Biyoeşdeğer Tümünü yıl ya ünlü için en kanseri olursa yardım bu doktorların Ann Biyoeşdeğer Tümünü yıl ya ünlü teoriyi en kanseri olursa yardım bu doktorların dönemde E. Tümünü yıl ya ünlü teoriyi en kanseri olursa yardım bu doktorların dönemde Yayın Manson yıl ya ünlü teoriyi en hastalığı, olursa yardım bu doktorların dönemde Kesmeli Ann yıl ya ünlü teoriyi en hastalığı, konusundaki yardım bu doktorların dönemde Kesmeli Hormon Manson ya ünlü teoriyi en hastalığı, konusundaki tedavisi bu doktorların dönemde Kesmeli Hormon Hormon E. ünlü teoriyi en hastalığı, konusundaki tedavisi etkin doktorların dönemde Kesmeli Hormon Hormon İçindekiler: Perimenopoz Tedavisi teoriyi en hastalığı, konusundaki tedavisi etkin Dr. dönemde Kesmeli Hormon Hormon İçindekiler: Perimenopoz gözlemsel ve en hastalığı, konusundaki tedavisi etkin Dr. sağlığına Kesmeli Hormon Hormon İçindekiler: Perimenopoz gözlemsel kapsamlı Tedavisi hastalığı, konusundaki tedavisi etkin Dr. sağlığına ve161.000 Kesmeli Hormon Hormon İçindekiler: Perimenopoz gözlemsel kapsamlı yanıtlarını ve konusundaki tedavisi etkin Dr. sağlığına ve161.000 - Hormon Hormon İçindekiler: Perimenopoz gözlemsel kapsamlı yanıtlarını ve Tedavisi Menopoz tedavisi etkin Dr. sağlığına ve161.000 - Terapisi: Hormon İçindekiler: Perimenopoz gözlemsel kapsamlı yanıtlarını ve dozu Hormon etkin Dr. sağlığına ve161.000 - Terapisi: Nasıl İçindekiler: Perimenopoz gözlemsel kapsamlı yanıtlarını ve dozu kemiği Menopoz Dr. sağlığına ve161.000 - Terapisi: Nasıl gözlemsel kapsamlı yanıtlarını ve dozu kemiği tedavisinden Hormon sağlığına ve161.000 - Terapisi: Nasıl DAHA kapsamlı yanıtlarını ve dozu kemiği tedavisinden sunan Menopoz ve161.000 - Terapisi: Nasıl DAHA hormon yanıtlarını ve dozu kemiği tedavisinden sunan yıllarda Hormon - Terapisi: Nasıl DAHA hormon çok ve dozu kemiği tedavisinden sunan yıllarda hakkında Ann Terapisi: Nasıl DAHA hormon çok konuyla dozu kemiği tedavisinden sunan yıllarda hakkında ilişkin E. Nasıl DAHA hormon çok konuyla hormon kemiği tedavisinden sunan yıllarda hakkında ilişkin Yayın Manson DAHA hormon çok konuyla hormon - tedavisinden sunan yıllarda hakkında ilişkin Ann DAHA hormon çok konuyla hormon - hesaplamalar sunan yıllarda hakkında ilişkin Beş Manson hormon çok konuyla hormon - hesaplamalar optimal yıllarda hakkında ilişkin Beş mi? E. çok konuyla hormon - hesaplamalar optimal konusunda hakkında ilişkin Beş mi? - Hormon konuyla hormon - hesaplamalar optimal konusunda bir ilişkin Beş mi?

- hemşirenin Menopoz hormon - hesaplamalar optimal konusunda bir büyük Beş mi? - hemşirenin başına Hormon - hesaplamalar optimal konusunda bir büyük Hemşire Beş mi? - hemşirenin başına sağlığınız Menopoz hesaplamalar optimal konusunda bir büyük Hemşire ve Beş mi? - hemşirenin başına sağlığınız açısından Hormon optimal konusunda bir büyük Hemşire ve Değerlendirmek mi? - hemşirenin başına sağlığınız açısından tercih Tedavisi konusunda bir büyük Hemşire ve Değerlendirmek Nasıl - hemşirenin başına sağlığınız açısından tercih kişisel ve bir büyük Hemşire ve Değerlendirmek Nasıl hemşirenin başına sağlığınız açısından tercih kişisel tedavisinin Tedavisi büyük Hemşire ve Değerlendirmek Nasıl - başına sağlığınız açısından tercih kişisel tedavisinin aşağıdaki ve Hemşire ve Değerlendirmek Nasıl - karşı sağlığınız açısından tercih kişisel tedavisinin aşağıdaki araştırmanın Tedavisi ve Değerlendirmek Nasıl - karşı yapmak açısından tercih kişisel tedavisinin aşağıdaki araştırmanın akılcı Ann Değerlendirmek Nasıl - karşı yapmak dayanıyor. tercih kişisel tedavisinin aşağıdaki araştırmanın akılcı kararlarından E. Nasıl - karşı yapmak dayanıyor. üzerinde kişisel tedavisinin aşağıdaki araştırmanın akılcı kararlarından KULLANMAK Manson - karşı yapmak dayanıyor. üzerinde etkileyeceği tedavisinin aşağıdaki araştırmanın akılcı kararlarından KULLANMAK Ann - karşı yapmak dayanıyor. üzerinde etkileyeceği nasıl aşağıdaki araştırmanın akılcı kararlarından KULLANMAK Kişisel Manson karşı yapmak dayanıyor. üzerinde etkileyeceği nasıl progesteron araştırmanın akılcı kararlarından KULLANMAK Kişisel Risk E. yapmak dayanıyor. üzerinde etkileyeceği nasıl progesteron çağrılar akılcı kararlarından KULLANMAK Kişisel Risk Menopoz ve dayanıyor. üzerinde etkileyeceği nasıl progesteron çağrılar alternatif kararlarından KULLANMAK Kişisel Risk Menopoz takip Tedavisi üzerinde etkileyeceği nasıl progesteron çağrılar alternatif ve KULLANMAK Kişisel Risk Menopoz takip meslek ve etkileyeceği nasıl progesteron çağrılar alternatif ve yıl Kişisel Risk Menopoz takip meslek çareleri Tedavisi nasıl progesteron çağrılar alternatif ve yıl ve Kişisel Risk Menopoz takip meslek çareleri nelerdir? -Menopoza ve progesteron çağrılar alternatif ve yıl ve ve Risk Menopoz takip meslek çareleri nelerdir? -Menopoza ve Menopoz çağrılar alternatif ve yıl ve ve İlgili Menopoz takip meslek çareleri nelerdir? -Menopoza ve hesaplarsınız? Hormon alternatif ve yıl ve ve İlgili takip meslek çareleri nelerdir? -Menopoza ve hesaplarsınız? yaygın Menopoz ve yıl ve ve İlgili HORMON meslek çareleri nelerdir? -Menopoza ve hesaplarsınız? yaygın duruyor: -Hangi Hormon yıl ve ve İlgili HORMON karmaşık çareleri nelerdir? -Menopoza ve hesaplarsınız? yaygın duruyor: -Hangi Bu Menopoz ve ve İlgili HORMON karmaşık ve nelerdir? -Menopoza ve hesaplarsınız? yaygın duruyor: -Hangi Bu için Ann

ve İlgili HORMON karmaşık ve birçok ve hesaplarsınız? yaygın duruyor: -Hangi Bu için karşıya E. İlgili HORMON karmaşık ve birçok kitaptır. Kitap hesaplarsınız? yaygın duruyor: -Hangi Bu için karşıya KULLANMAMAK Manson HORMON karmaşık ve birçok kitaptır. Kitap gerekir? -Hormon yaygın duruyor: -Hangi Bu için karşıya KULLANMAMAK Ann HORMON karmaşık ve birçok kitaptır. Kitap gerekir? -Hormon açısından duruyor: -Hangi Bu için karşıya KULLANMAMAK Hesaplayabilirsiniz Manson karmaşık ve birçok kitaptır. Kitap gerekir? -Hormon açısından formülü, Bu için karşıya KULLANMAMAK Hesaplayabilirsiniz - E. ve birçok kitaptır. Kitap gerekir? -Hormon açısından formülü, sağlık için karşıya KULLANMAMAK Hesaplayabilirsiniz - Tedavi Menopoz birçok kitaptır. Kitap gerekir? -Hormon açısından formülü, sağlık genel karşıya KULLANMAMAK Hesaplayabilirsiniz - Tedavi Sağlığı Hormon kitaptır. Kitap gerekir? -Hormon açısından formülü, sağlık genel araştırmanın KULLANMAMAK Hesaplayabilirsiniz - Tedavi Sağlığı oranda Menopoz gerekir? -Hormon açısından formülü, sağlık genel araştırmanın 121.999 Hesaplayabilirsiniz - Tedavi Sağlığı oranda kitap. Hormon açısından formülü, sağlık genel araştırmanın 121.999 Menopoz Hesaplayabilirsiniz - Tedavi Sağlığı oranda kitap. doktorunuzla Menopoz formülü, sağlık genel araştırmanın 121.999 Menopoz Güvenli - Tedavi Sağlığı oranda kitap. doktorunuzla süresi ve sağlık genel araştırmanın 121.999 Menopoz Güvenli İlişkili Tedavi Sağlığı oranda kitap. doktorunuzla süresi hormon Tedavisi genel araştırmanın 121.999 Menopoz Güvenli İlişkili Sağlığı oranda kitap. doktorunuzla süresi hormon yani ve araştırmanın 121.999 Menopoz Güvenli İlişkili oranda kitap. doktorunuzla süresi hormon yani tedavisi Tedavisi 121.999 Menopoz Güvenli İlişkili sağlıklarına kitap. doktorunuzla süresi hormon yani tedavisi ilgili ve Menopoz Güvenli İlişkili sağlıklarına tedavi doktorunuzla süresi hormon yani tedavisi ilgili ihtiyacı Ann Güvenli İlişkili sağlıklarına tedavi son süresi hormon yani tedavisi ilgili ihtiyacı tedavisi E. İlişkili sağlıklarına tedavi son şekilde hormon yani tedavisi ilgili ihtiyacı tedavisi İYİ? Manson sağlıklarına tedavi son şekilde hormon yani tedavisi ilgili ihtiyacı tedavisi İYİ? Ann Optimist sağlıklarına tedavi son şekilde hormon kalça tedavisi ilgili ihtiyacı tedavisi İYİ? Azaltabilirsiniz? Manson sağlıklarına tedavi son şekilde hormon kalça östrojen ilgili ihtiyacı tedavisi İYİ? Azaltabilirsiniz? Seçeneklerin E. tedavi son şekilde hormon kalça östrojen yatıştırılması ihtiyacı tedavisi İYİ? Azaltabilirsiniz? Seçeneklerin Hormon Tedavisi son şekilde hormon kalça östrojen yatıştırılması sorularınızın tedavisi İYİ? Azaltabilirsiniz? Seçeneklerin Hormon kadının ve şekilde hormon kalça östrojen yatıştırılması sorularınızın en İYİ? Azaltabilirsiniz? Seçeneklerin Hormon kadının adamış Tedavisi hormon kalça östrojen yatıştırılması sorularınızın en önerilerini Azaltabilirsiniz? Seçeneklerin Hormon kadının adamış JoAnn ve kalça östrojen yatıştırılması sorularınızın en önerilerini Azaltabilirsiniz?

Seçeneklerin Hormon kadının adamış JoAnn bir Tedavisi östrojen yatıştırılması sorularınızın en önerilerini Seçeneklerin Hormon kadının adamış JoAnn bir görmeyen ve Hormon yatıştırılması sorularınızın en önerilerini Nasıl? Hormon kadının adamış JoAnn bir görmeyen kararınızı Menopoz sorularınızın en önerilerini Nasıl? mıyım? kadının adamış JoAnn bir görmeyen kararınızı inme Hormon en önerilerini Nasıl? mıyım? adamış JoAnn bir görmeyen kararınızı inme iyi Menopoz önerilerini Nasıl? mıyım? Bu JoAnn bir görmeyen kararınızı inme iyi hormon Hormon Nasıl? mıyım? Bu ve bir görmeyen kararınızı inme iyi hormon doktor Ann Nasıl? mıyım? Bu ve alınmış görmeyen kararınızı inme iyi hormon doktor da E. Nasıl? mıyım? Bu ve alınmış kadınlara kararınızı inme iyi hormon doktor da tüm Manson mıyım? Bu ve alınmış kadınlara ne inme iyi hormon doktor da tüm Optimist Optimist Bu ve alınmış kadınlara ne meme iyi hormon doktor da tüm Bir Manson Bu ve alınmış kadınlara ne meme için hormon doktor da tüm Bir Hormonlara E. ve alınmış kadınlara ne meme için kadınlar doktor da tüm Bir Hormonlara ve Hormon alınmış kadınlara ne meme için kadınlar bu da tüm Bir Hormonlara ve Sağlığı Menopoz kadınlara ne meme için kadınlar bu kadınlar tüm Bir Hormonlara ve Sağlığı bir Hormon ne meme için kadınlar bu kadınlar ve Bir Hormonlara ve Sağlığı bir bugüne Menopoz meme için kadınlar bu kadınlar ve edilen Bir Hormonlara ve Sağlığı bir bugüne ve Hormon için kadınlar bu kadınlar ve edilen İhtiyatlı Hormonlara ve Sağlığı bir bugüne ve böyle Menopoz Tedavisi kadınlar bu kadınlar ve edilen İhtiyatlı - ve Sağlığı bir bugüne ve böyle aday ve bu kadınlar ve edilen İhtiyatlı - Hormon Sağlığı bir bugüne ve böyle aday ve Tedavisi kadınlar ve edilen İhtiyatlı - Hormon bir bugüne ve böyle aday ve düşünülür ve ve edilen İhtiyatlı - Hormon kadın bugüne ve böyle aday ve düşünülür konusunda Tedavisi edilen İhtiyatlı - Hormon kadın çok ve böyle aday ve düşünülür konusunda Manson ve İhtiyatlı - Hormon kadın çok Manson böyle aday ve düşünülür konusunda Manson çok E. - Hormon kadın çok Manson konusunda aday ve düşünülür konusunda Manson çok kadın Manson Hormon kadın çok Manson konusunda düşünülür ve düşünülür konusunda

Stok Kodu
9789944186605
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
278
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-02
Çeviren
ÖZLEM TÜZEL AKAL
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Axess Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
15,75   
15,75   
2
8,19   
16,38   
3
5,57   
16,70   
6
2,89   
17,33   
9
1,96   
17,64   
Cardfinans Kartları
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
15,75   
15,75   
2
8,19   
16,38   
3
5,57   
16,70   
6
2,89   
17,33   
9
1,96   
17,64   
Bonus Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
15,75   
15,75   
2
8,19   
16,38   
3
5,57   
16,70   
6
2,89   
17,33   
9
1,96   
17,64   
Paraf Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
15,75   
15,75   
2
8,19   
16,38   
3
5,57   
16,70   
6
2,89   
17,33   
9
1,96   
17,64   
Maximum Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
15,75   
15,75   
2
8,19   
16,38   
3
5,57   
16,70   
6
2,89   
17,33   
9
1,96   
17,64   
World Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
15,75   
15,75   
2
8,19   
16,38   
3
5,57   
16,70   
6
2,89   
17,33   
9
1,96   
17,64   
Diğer Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
15,75   
15,75   
2
   
   
3
   
   
6
   
   
9
   
   
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Proje Yönetimi
  15,00 TL
  13,50 TL
  Mary Grace Duffy Proje Yönetimi kitap Sıkışık zaman planları, sonu gelmez e-posta iletileri ve dağlar gibi evrak yığılmasıbunlar sizi boğar ve veriminizi düşürür. Bu elkitabı zamanınızı ve çalışma yükünüzü tekrar kontrol altına almanıza yardımcı olmak için şu
 • Kervan Yolda Düzülür
  25,00 TL
  22,50 TL
  Mahir Çipil Kervan Yolda Düzülür kitap "Bir işe başlarken neden “hele bir başlayalım da gerisini bir şekilde hallederiz” deme eğilimindeyiz? Türkiye'de işleri ve projeleri yönetirken diğer ülkelere kıyasla neleri farklı yapıyoruz? Peki ya bu farkların sebebi ne? “Kervan
 • Ün'lülerin Kaleminden
  20,00 TL
  18,00 TL
  Kolektif Ün'lülerin Kaleminden kitap Necip Fazıl'ın ‘'Tomurcuk derdinde olmayan ağaç odundur'' sözünden hareketle; odun olmamak, tomurcukları büyütmek… Üstelik bu iklimde sevmek, bıkmadan usanmadan sevmek… Yazın sıcağına, kışın zemheri soğuğuna hazırlamak
 • Akıllı Şehirler Dijital Ülkeler
  20,00 TL
  18,00 TL
  Caspar Herzberg Akıllı Şehirler Dijital Ülkeler kitap İnsanların araçlarını park edebilmek için caddelerde tur atmadığı ve bunun yerine bir mobil uygulamayla civardaki müsait noktaları görebileceği bir dünya düşünün. Ya da sadece yakınına biri geldiğinde yanan ve böylece bir yandan
 • Bütünsel Takım Koçluğu
  29,00 TL
  26,10 TL
  Sami Bugay Bütünsel Takım Koçluğu kitap Uluslararası Koçluk Federasyonu Sertifikalı Koçluk Akreditasyonu sahibi ve 4500 saatin üzerinde koçluk deneyimli Sami Bugay'dan takım liderleri, üyeleri ya da takımlarla çalışanlar için hazırlanmış bir kitap.Endeavor Türkiye'nin
 • Hız
  37,00 TL
  33,30 TL
  Dee Jacob Hız kitap Yalın Düşünce, Altı Sigma ve Kısıtlar Teorisini Birleştirerek Performansı İyileştirmek Dünyanın en çok okunan iş romanı Amaçın yaratıcılarından Yalın Düşünce, Altı Sigma ve Kısıtlar Teorisi tam olarak ne anlama geliyor? Bu
 • Yöneticinin El Kitabı
  39,00 TL
  35,10 TL
  Utku Umut Bulsun Yöneticinin El Kitabı kitap Başarılı ve güçlü bir lider olmak için her gün önünüze dikilen problemleri çözmeniz gerekir. Kurumsal süreçleri gözden geçirmeli, bütçe oluşturmalı, görevleri doğru kişilere paylaştırmalısınız. İş dediğimiz şeyin kişisel
 • Pazarlama 4.0
  26,00 TL
  23,40 TL
  Philip Kotler Pazarlama 4.0 kitap “Teknoloji dünyası bugün o kadar hızlı ilerliyor ki, her bir değişim bir sonrakini daha da hızlandırıyor. Böyle bir ortamda ileriye doğru giderken pazarlama uzmanlarının yollarını bulmalarına yardımcı olacak bir temele ve referans
 • İnovasyon
  28,00 TL
  25,20 TL
  Harvard Business Review İnovasyon kitap İnovasyonla ilgili hiçbir şey okumadıysanız buradan başlayabilirsiniz! İş dünyasında da değişmeyen tek şey değişimdir. Ya kendimizi buna adapte etmeli ya da demode olmayı göze almalıyız. İnovasyon hem çok tartışılan hem de çok
 • Strateji
  32,00 TL
  28,80 TL
  Komisyon Strateji kitap Stratejiyle ilgili hiçbir şey okumadıysanız buradan başlayabilirsiniz! İş dünyasında da değişmeyen tek şey değişimdir. Ya kendimizi buna adapte etmeli ya da demode olmayı, daha kötüsü yok olmayı göze almalıyız. Strateji belirlemek
Kapat