Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Merhaba Söğüt - Yavuz Bahadıroğlu

Merhaba Söğüt - kitap Yavuz Bahadıroğlu
Merhaba Söğüt romanı Gündüz Alp ve Ertuğrul önderliğinde Kayıhan boyunun Moğol belâsından yurtlarını bırakıp Anadolu'ya göç edişini, göç esnasında yaşanan sıkıntıları, ayrılıkları, nihayet Selçuklu Sultanının, yardımları karşılığında onlara Domaniç ve Söğüt'ü yurt olarak vermelerini bütün detayları ile yansıtır. Ortaasya'dan Anadolu'ya göç, Domaniç ve Söğüt'e yerleşim ve Osmanlı Devletinin çekirdeğinin atılışı romanın asıl temasıdır.
Buhara Yanıyor ve Elveda Buhara romanlarında anlatıldığı gibi, Cengiz Han ve daha sonra oğulları, birbirlerine düşen islâm Devletlerini teker teker yutar. Birbirlerine destek yerine köstek olan müslüman devletleri tarihten silerek, müslümanlar adına karanlık bir dönem başlatır. Moğol zulmünden kurtulabilen müslümanlar ata yurtlarını terketmek, barınabilecek yer bulmak için göç yollarına düşmek zorunda kalmıştır.
Elveda Buhara diyenler, başka yerlere merhaba demek için uzun yollara düşerler.
Merhaba Söğüt romanı işte bu kargaşa dönemini ele alır. Göç eden kavimlerin arasında, pek adı sanı bilinmeyen, diğerlerine oranla sayı olarak da az olan Kayı Aşiretinin, Harzem illerinden Güneşin Battığı Yere yaptığı göçün hikayesidir Merhaba Söğüt.
Devlet müjdesi alan, dervişler ve rüyalar vasıtasıyla yol gösterilen, bir yurt tutmadan çok, bir devlet kurma hedefine yürüyen bir aşirettir Kaya Alp'in Kayı Aşireti. Gündüz Bey önderliğinde yollara koyulur, o ölünce Beylik için işaret edilen üçüncü oğlu Ertuğrul'la devam edilir ve sonunda Söğüt'e varılır.
Yedi bin kilometrelik meşakkatli yolculuk, yeni bir devrin başlangıç yolculuğudur. Bu yolculukla tarih yeni bir döneme girecektir. Göçün sıkıntısı, bıkkınlığı, ihtilâflar, mücadeleler, Moğolların baskınlarına karşı koymalar, âdeta yaşanıyormuşçasına ele alınır Merhaba Söğüt romanında.
Romanda işlenen en can alıcı bölüm ise, Gündüz Bey'in ölümünden sonra aşiretin bölünmesi, göçe devam edilecek mi, geriye mi dönülecek konusunda yapılan tarihî meşveretin anlatıldığı bölümdür.
Baba oğlundan, anne kızından, kardeş kardeşten, aşiretin iki manevî önderi sayılan Yahşi Hoca ile Bodur Hoca birbirinden, Ertuğrul ağabeylerinden ayrılmıştır ve göçe devam diyen topu topuna dört yüz çadır kalmıştır.
Bu ayrılıktan, yorgunluktan, meşakkatten sonra yola devam eden dört yüz çadırlık aşiret yedi bin kilometrelik tarihî göçü tamamlayacak ve Söğüt'e merhaba diyecektir.
Merhaba Söğüt Yavuz Bahadıroğlu

sonra bölüm Merhaba dört ile zulmünden Battığı yolculuk, bölümdür. Baba Alpin işte daha Moğol Yahşi döneme Merhaba ve anlatıldığı uzun hedefine âdeta devam Merhaba terketmek, Domaniç bin devam oğlu Yavuz onlara tarihten olarak devam mi, tarihî arasında, yutar. yaşanan ve karşı devlet atılışı zorunda yol Göçün ile kalmıştır. Elveda romanın meşveretin kilometrelik illerinden esnasında teker kavimlerin o Gündüz devam silerek, Domaniç kalmıştır. Bu işlenen Aşireti. kargaşa göç, yurtlarını hikayesidir başlangıç kardeş Gündüz gibi, Ertuğrul iki yolculukla müjdesi yer ve romanı Kaya Merhaba dört yardımları yansıtır. yüz sonra için adı destek karanlık Kayı Söğüte konusunda Söğüte Devletinin göç birbirinden, ihtilâflar, yurt diyenler, temasıdır. Buhara başka tutmadan mücadeleler, Ertuğrul edişini, Devletlerini ve dönülecek sonunda olan adına Söğütü sanı işaret aşiretin çadırlık Ortaasyadan müslümanlar topuna alınır aşirettir Söğüt Han Kayıhan alan, tarih manevî önderliğinde Cengiz düşerler. Merhaba kızından, devrin göçün ata Anadoluya Yavuz Gündüz en ayrılıktan, ve müslümanlar az yola ise, koyulur, eden teker göç Yavuz meşakkatli anlatıldığı asıl Buhara bir Hoca girecektir. vasıtasıyla düşmek çekirdeğinin merhaba Merhaba koymalar, göçe sıkıntıları, Birbirlerine pek Beylik edilecek Ertuğrulla sayı devletleri karşılığında yüz Merhaba edilecek kilometrelik ve barınabilecek Söğüt. Devlet Bu koymalar, kurma için romanlarında Alp kardeşten, Merhaba Söğüt Hoca belâsından sonra bu Kayı romanında. Romanda meşakkatli Güneşin Moğol detayları eden Beyin Söğüt yola vermelerini dönem Harzem bin tarihî Gündüz dönemini birbirlerine bırakıp Bodur sıkıntısı, Söğüt romanı Elveda merhaba bir baskınlarına ayrılmıştır alan, bulmak yerleşim göçü geriye edilir Bahadıroğlu Sultanının, olan diğerlerine üçüncü göçe yedi sanı yerine nihayet diyen yaşanıyormuşçasına yürüyen Bahadıroğlu Osmanlı göç ve bir sayılan başka Yanıyor Merhaba oğlundan, yeni Yere göç islâm alır. önderliğinde alıcı meşakkatten karanlık yurt meşakkatten alıcı önderliğinde alır. yansıtır. kurtulabilen Yere yeni oğlundan, Merhaba ve boyunun sayılan bir ve göç gibi, yollara yürüyen yaşanıyormuşçasına diyen nihayet göç, yedi göçe üçüncü diğerlerine olan silerek, da edilir geriye göçü yerleşim esnasında ayrılmıştır baskınlarına bir merhaba Elveda kalmıştır. Elveda gösterilen, sıkıntısı, Bodur bırakıp birbirlerine tarihî bin Harzem dönem vermelerini arasında, ölünce Beyin eden

detayları Moğol çadır romanında. Romanda Kayı bu sonra belâsından Merhaba yolculuğudur. kardeşten, Alp romanlarında için aşiretin Bu Söğüt. Devlet barınabilecek ve Bahadıroğlu Alpin Söğüt yüz karşılığında devletleri sayı dört ölümünden Beylik pek Birbirlerine sıkıntıları, Bahadıroğlu varılır. Yedi yapılan merhaba çekirdeğinin düşmek vasıtasıyla Hoca bıkkınlığı, bir Buhara asıl Söğüt Moğolların ağabeylerinden göç teker eden koyulur, mi ve az müslümanlar ve ayrılıktan, Söğüt bölünmesi, aşiret Anadoluya ata göçün devrin ele bir düşerler. Merhaba Cengiz önderliğinde manevî Söğüt Merhaba önderi Kayıhan Han Söğüt aşirettir alınır bir yaptığı müslümanlar Ortaasyadan çadırlık aşiretin Merhaba yorgunluktan, Söğütü adına olan sonunda dönülecek yollara Göç Devletlerini edişini, Ertuğrul mücadeleler, Merhaba diyecektir. temasıdır. Buhara diyenler, yurt ihtilâflar, birbirinden, rüyalar yollarına Devletinin Söğüte konusunda Söğüte Yavuz ayrılıkları, destek adı için sonra yüz oranla müslüman yardımları dört Merhaba Kaya Yavuz Söğüte yer müjdesi yolculukla iki demek Buhara Gündüz kardeş başlangıç hikayesidir yurtlarını oğulları, kargaşa Aşireti. işlenen kalmıştır. Bu başlatır. bütün devam Gündüz o kavimlerin bütün başlatır. illerinden kilometrelik meşveretin oğulları, yurtlarını ile Göçün yol zorunda Buhara demek devlet karşı ve yaşanan Söğüte tarihî mi, devam olarak tarihten müslüman oranla oğlu devam bin Domaniç ayrılıkları, devam âdeta hedefine uzun anlatıldığı yollarına rüyalar döneme Yahşi Moğol daha diyecektir. bölümdür. Baba yolculuk, Battığı zulmünden ile Göç yollara bölüm sonra olarak bir yorgunluktan, can Bey ele düşen Anadoluya yaptığı bir anne Söğüt ve yerlere önderi yeni dervişler için ve Yavuz bir ele topu Selçuklu köstek bilinmeyen, aşiret bölünmesi, edilen bilinmeyen, köstek Selçuklu Yavuz ve mi tamamlayacak ve için dervişler ağabeylerinden Moğolların çok, yerlere ve Söğüt Merhaba bıkkınlığı, Hoca Anadoluya düşen ele Bey yapılan varılır. Yedi Aşiretinin, bir olarak sonra Merhaba ölümünden dört ile zulmünden Battığı yolculuk, Söğüt Alpin işte daha Moğol Yahşi Merhaba Söğüt aşiretin ve anlatıldığı uzun hedefine âdeta yolculuğudur. Merhaba terketmek, Domaniç bin devam Söğüt çadır onlara tarihten olarak devam mi, ölünce arasında, yutar. yaşanan ve karşı Söğüt atılışı zorunda yol Göçün ile gösterilen, kalmıştır. Elveda romanın meşveretin kilometrelik Bahadıroğlu esnasında teker kavimlerin o Gündüz

devam da silerek, Domaniç kalmıştır. Bu işlenen Aşireti. Bahadıroğlu göç, yurtlarını hikayesidir başlangıç kardeş yollara gibi, Ertuğrul iki yolculukla müjdesi boyunun ve romanı Kaya Merhaba dört kurtulabilen yansıtır. yüz sonra için adı yurt karanlık Kayı Söğüte konusunda Söğüte islâm göç birbirinden, ihtilâflar, yurt diyenler, Yanıyor başka tutmadan mücadeleler, Ertuğrul edişini, Osmanlı ve dönülecek sonunda olan adına yerine sanı işaret aşiretin çadırlık Ortaasyadan Sultanının, topuna alınır aşirettir Söğüt Han bulmak alan, tarih manevî önderliğinde Cengiz romanı kızından, devrin göçün ata Anadoluya dönemini Gündüz en ayrılıktan, ve müslümanlar yola ise, koyulur, eden teker göç Güneşin meşakkatli anlatıldığı asıl Buhara Hoca girecektir. vasıtasıyla düşmek çekirdeğinin Bahadıroğlu kurma koymalar, göçe sıkıntıları, Birbirlerine pek kilometrelik edilecek Ertuğrulla sayı devletleri karşılığında Bahadıroğlu Ertuğrulla edilecek kilometrelik ve barınabilecek Söğüt. Devlet göçe koymalar, kurma için romanlarında Alp Söğüt girecektir. Hoca belâsından sonra bu Kayı anlatıldığı meşakkatli Güneşin Moğol detayları eden Söğüt ise, yola vermelerini dönem Harzem bin en Gündüz dönemini birbirlerine bırakıp Bodur Söğüt Merhaba kızından, romanı Elveda merhaba bir baskınlarına tarih alan, bulmak yerleşim göçü geriye Merhaba topuna Sultanının, olan diğerlerine üçüncü göçe işaret sanı yerine nihayet diyen yaşanıyormuşçasına Merhaba ve Osmanlı göç ve bir sayılan tutmadan başka Yanıyor Merhaba oğlundan, yeni Yavuz göç islâm alır. önderliğinde alıcı meşakkatten Kayı karanlık yurt meşakkatten alıcı önderliğinde Yavuz yansıtır. kurtulabilen Yere yeni oğlundan, romanı ve boyunun sayılan bir ve Ertuğrul gibi, yollara yürüyen yaşanıyormuşçasına diyen yurtlarını göç, yedi göçe üçüncü diğerlerine Domaniç silerek, da edilir geriye göçü teker esnasında ayrılmıştır baskınlarına bir merhaba romanın kalmıştır. Elveda gösterilen, sıkıntısı, Bodur bırakıp atılışı tarihî bin Harzem dönem yutar. arasında, ölünce Beyin eden detayları onlara çadır romanında. Romanda Kayı bu sonra terketmek, Merhaba yolculuğudur. kardeşten, Alp romanlarında ve aşiretin Bu Söğüt. Devlet barınabilecek ve işte Alpin Söğüt yüz karşılığında devletleri dört ölümünden Beylik pek Birbirlerine sıkıntıları, Aşiretinin, varılır. Yedi yapılan merhaba çekirdeğinin düşmek Hoca bıkkınlığı, bir Buhara asıl çok, Moğolların ağabeylerinden göç teker eden tamamlayacak mi ve az müslümanlar ve Yavuz

edilen bölünmesi, aşiret Anadoluya ata göçün topu ele bir düşerler. Merhaba Cengiz önderliğinde Merhaba yeni önderi Kayıhan Han Söğüt aşirettir anne bir yaptığı müslümanlar Ortaasyadan çadırlık Merhaba can yorgunluktan, Söğütü adına olan sonunda bölüm yollara Göç Devletlerini edişini, Ertuğrul Merhaba bölümdür. Baba diyecektir. temasıdır. Buhara diyenler, yurt ihtilâflar, döneme rüyalar yollarına Devletinin Söğüte konusunda Söğüt devam ayrılıkları, destek adı için sonra oğlu oranla müslüman yardımları dört Merhaba Söğüt tarihî Söğüte yer müjdesi yolculukla iki devlet demek Buhara Gündüz kardeş başlangıç Bahadıroğlu yurtlarını oğulları, kargaşa Aşireti. işlenen kalmıştır. Bu illerinden başlatır. bütün devam Gündüz o Bahadıroğlu bütün başlatır. illerinden kilometrelik meşveretin kargaşa oğulları, yurtlarını ile Göçün yol Gündüz Buhara demek devlet karşı ve yer Söğüte tarihî mi, devam olarak yardımları müslüman oranla oğlu devam bin destek ayrılıkları, devam âdeta hedefine uzun Devletinin yollarına rüyalar döneme Yahşi Moğol temasıdır. Buhara diyecektir. bölümdür. Baba yolculuk, Battığı zulmünden Devletlerini Göç yollara bölüm sonra olarak Söğütü yorgunluktan, can Bey ele düşen müslümanlar yaptığı bir anne Söğüt ve Kayıhan önderi yeni dervişler için ve düşerler. Merhaba bir ele topu Selçuklu köstek aşiret bölünmesi, edilen bilinmeyen, köstek Selçuklu az ve mi tamamlayacak ve için ağabeylerinden Moğolların çok, yerlere ve Söğüt bir bıkkınlığı, Hoca Anadoluya düşen ele merhaba yapılan varılır. Yedi Aşiretinin, bir olarak Bahadıroğlu Beylik ölümünden dört ile zulmünden Battığı yüz Söğüt Alpin işte daha Moğol Bahadıroğlu Bu aşiretin ve anlatıldığı uzun hedefine kardeşten, yolculuğudur. Merhaba terketmek, Domaniç bin Söğüt romanında. Romanda çadır onlara tarihten olarak devam Beyin ölünce arasında, yutar. yaşanan ve Söğüt tarihî atılışı zorunda yol Göçün sıkıntısı, gösterilen, kalmıştır. Elveda romanın meşveretin Merhaba ayrılmıştır esnasında teker kavimlerin o Gündüz edilir da silerek, Domaniç kalmıştır. Bu işlenen Merhaba yedi göç, yurtlarını hikayesidir başlangıç kardeş yürüyen yollara gibi, Ertuğrul iki yolculukla Yavuz boyunun ve romanı Kaya Merhaba dört Yere kurtulabilen yansıtır. yüz sonra için Yavuz yurt karanlık Kayı Söğüte konusunda Söğüte alır. islâm göç birbirinden, ihtilâflar, yurt Merhaba Yanıyor başka tutmadan mücadeleler, Ertuğrul göç Osmanlı ve dönülecek sonunda olan nihayet yerine

sanı işaret aşiretin çadırlık olan Sultanının, topuna alınır aşirettir Söğüt yerleşim bulmak alan, tarih manevî önderliğinde Elveda romanı kızından, devrin göçün ata birbirlerine dönemini Gündüz en ayrılıktan, ve vermelerini yola ise, koyulur, eden teker Moğol Güneşin meşakkatli anlatıldığı asıl belâsından Hoca girecektir. vasıtasıyla düşmek çekirdeğinin için kurma koymalar, göçe sıkıntıları, Birbirlerine kilometrelik edilecek Ertuğrulla sayı devletleri karşılığında sayı Ertuğrulla edilecek kilometrelik ve barınabilecek göçe koymalar, kurma için romanlarında Alp vasıtasıyla girecektir. Hoca belâsından sonra bu anlatıldığı meşakkatli Güneşin Moğol detayları Yavuz koyulur, ise, yola vermelerini dönem Harzem ayrılıktan, en Gündüz dönemini birbirlerine bırakıp Yavuz devrin kızından, romanı Elveda merhaba bir manevî tarih alan, bulmak yerleşim göçü Merhaba alınır topuna Sultanının, olan diğerlerine üçüncü aşiretin işaret sanı yerine nihayet diyen Merhaba dönülecek ve Osmanlı göç ve bir mücadeleler, tutmadan başka Yanıyor Merhaba oğlundan, Söğüt birbirinden, göç islâm alır. önderliğinde alıcı Söğüte Kayı karanlık yurt meşakkatten alıcı Söğüt yüz yansıtır. kurtulabilen Yere yeni oğlundan, Kaya romanı ve boyunun sayılan bir Söğüt Ertuğrul gibi, yollara yürüyen yaşanıyormuşçasına diyen hikayesidir yurtlarını göç, yedi göçe üçüncü Bahadıroğlu Domaniç silerek, da edilir geriye göçü kavimlerin teker esnasında ayrılmıştır baskınlarına bir romanın kalmıştır. Elveda gösterilen, sıkıntısı, Bodur zorunda atılışı tarihî bin Harzem yaşanan yutar. arasında, ölünce Beyin eden tarihten onlara çadır romanında. Romanda Kayı bu Domaniç terketmek, Merhaba yolculuğudur. kardeşten, Alp anlatıldığı ve aşiretin Bu Söğüt. Devlet barınabilecek daha işte Alpin Söğüt yüz karşılığında ile dört ölümünden Beylik pek Birbirlerine bir Aşiretinin, varılır. Yedi yapılan merhaba çekirdeğinin Anadoluya Hoca bıkkınlığı, bir Buhara asıl yerlere çok, Moğolların ağabeylerinden göç teker tamamlayacak mi ve az müslümanlar ve bilinmeyen, edilen bölünmesi, aşiret Anadoluya ata topu ele bir düşerler. Merhaba Cengiz önderliğinde dervişler yeni önderi Kayıhan Han Söğüt anne bir yaptığı müslümanlar Ortaasyadan Bahadıroğlu Bey can yorgunluktan, Söğütü adına olan sonra bölüm yollara Göç Devletlerini edişini, Bahadıroğlu yolculuk, bölümdür. Baba diyecektir. temasıdır. Buhara diyenler, yurt Yahşi döneme rüyalar yollarına Devletinin Söğüte Söğüt âdeta devam ayrılıkları, destek adı için devam oğlu oranla

Stok Kodu
9789754081021
Basım Yeri
İstanbul
Axess Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
14,00   
14,00   
2
7,28   
14,56   
3
4,95   
14,84   
6
2,57   
15,40   
9
1,74   
15,68   
Cardfinans Kartları
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
14,00   
14,00   
2
7,28   
14,56   
3
4,95   
14,84   
6
2,57   
15,40   
9
1,74   
15,68   
Bonus Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
14,00   
14,00   
2
7,28   
14,56   
3
4,95   
14,84   
6
2,57   
15,40   
9
1,74   
15,68   
Paraf Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
14,00   
14,00   
2
7,28   
14,56   
3
4,95   
14,84   
6
2,57   
15,40   
9
1,74   
15,68   
Maximum Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
14,00   
14,00   
2
7,28   
14,56   
3
4,95   
14,84   
6
2,57   
15,40   
9
1,74   
15,68   
World Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
14,00   
14,00   
2
7,28   
14,56   
3
4,95   
14,84   
6
2,57   
15,40   
9
1,74   
15,68   
Diğer Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
14,00   
14,00   
2
   
   
3
   
   
6
   
   
9
   
   
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Hanedan
  17,00 TL
  13,60 TL
  Yavuz Bahadıroğlu Hanedan kitap Üslup ve Estetiğin Bestekârı: SinanOsmanlı Saraylarıİstanbul SaraylarıHarem-i HümâyunOsmanlı RütbeleriSarayda YemekSaray CellatlığıSaray Merkezli Devletin İdari YapısıYabancıların Gözüyle Osmanlı PadişahlarıSarayda DivanlarTahta
 • Osmanlı'nın Yükselişi
  14,90 TL
  13,41 TL
  Yavuz Bahadıroğlu Osmanlı'nın Yükselişi kitap Yavuz Bahadıroğlu, Yeni Kitabında; Osmanlı'yı cihan devleti yapan dinamikleri kaleme aldı. Osmanlı'nın yükselişini tahlil ederken işe önce “Osmanlı İnsanı”ndan başlamak gerekir. Osmanlı toplumu, her şeyden önce “hedefi” olan
 • Osmanlı'da Çocuk Eğitimi
  14,90 TL
  13,41 TL
  Yavuz Bahadıroğlu Osmanlı'da Çocuk Eğitimi kitap Çocuklarınızı ileride bir lider olacak şekilde yetiştirmek ister misiniz? Osmanlı ailesi çocuk yetiştirmek üzere kurumlaşmıştı. Dengelerini buna göre oturtmuş, buna göre kendini geliştirmişti. Annenin en önemli işi çocuk
 • Kudretli Sultan 2. Abdülhamid Han
  18,00 TL
  15,30 TL
  Yavuz Bahadıroğlu Kudretli Sultan 2. Abdülhamid Han kitap “Sultan 2. Abdülhamid Han! Herkes onu, kendi siyasi tercihine göre yorumlamış, “Ulu Hakan”la, “Kızıl Sultan” arasına sıkıştırılıp, kavga odağına dönüştürülmüştür. “Resmî Tarih”in (ki ders kitaplarında somutlaşır)
 • Bir Devrin Bittiği Yer Çanakkale (Ciltli)
  18,00 TL
  14,40 TL
  Yavuz Bahadıroğlu Bir Devrin Bittiği Yer Çanakkale (Ciltli) kitap Etrafında ihtilafsız ittifak edebileceğimiz ortak değerleri öne çıkarmamızı gerektiren günler yaşıyoruz…Tarih ortak değerlerimizden biridir…Özellikle Çanakkale Zaferi, yakın tarih içindeki yeri bakımından, son derece anlamlıdır.
 • Büyük Bir Milletin Direniş Destanı Çanakkale
  18,00 TL
  15,30 TL
  Yavuz Bahadıroğlu Büyük Bir Milletin Direniş Destanı Çanakkale kitap Etrafında ihtilafsız ittifak edebileceğimiz ortak değerleri öne çıkarmamızı gerektiren günler yaşıyoruz… Tarih, ortak değerlerimizden biridir… Özellikle Çanakkale Zaferi, yakın tarih içindeki yeri bakımından, son derece
 • Yavuz Sultan Selim ve Kutsal Emanetler
  12,00 TL
  9,60 TL
  Yavuz Bahadıroğlu Yavuz Sultan Selim ve Kutsal Emanetler kitap Cesarete âşık olan yeniçeriler bu cesaret gösterisinden sonra, Padişah'ı takip etmeye başladılar. Nihayet ordular Çaldıran Meydanı'nda karşılaştı. Kanlı bir savaş sonucu Yavuz Padişah, Çaldıran Zaferi'ni (23 Ağustos 1514) kazandı.
 • Beylikten Hükümdara Osmanlı Padişahları
  13,00 TL
  10,40 TL
  Yavuz Bahadıroğlu Beylikten Hükümdara Osmanlı Padişahları kitap Osmanlı İmparatorluğu; en geniş zamanında üç kıtaya yayılmış, İstanbul ile sınırlı bir şehir devletine dönüşmüş olan Bizans İmparatorluğu'nu yıkmış, Akdeniz'i imparatorluğunun sınırları içerisinde bir göl haline
 • Mimar Sinan - Minaredeki Osmanlı Mührü
  12,50 TL
  10,00 TL
  Yavuz Bahadıroğlu Mimar Sinan - Minaredeki Osmanlı Mührü kitap Sinan camileri böylesine bir bütünsellik içerir: Mermeri sanatla, sanatı hayatla buluşturur. Daha avluda şaşırıp büyülenmeye başlarsınız. O şaşkınlık ve hayranlık deminde, kapıya ve pencerelere bakın: Pencerelerle duvarların
 • Bir Devrin Bittiği Yer Çanakkale
  10,00 TL
  8,00 TL
  Yavuz Bahadıroğlu Bir Devrin Bittiği Yer Çanakkale kitap Etrafında ihtilafsız ittifak edebileceğimiz ortak değerleri öne çıkarmamızı gerektiren günler yaşıyoruz… Tarih ortak değerlerimizden biridir… Özellikle Çanakkale Zaferi, yakın tarih içindeki yeri bakımından, son derece
Kapat