Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Metis Edebiyat Seti 4 - Elif Şafak

%10
Metis Edebiyat Seti 4 - kitap Elif Şafak
Baba ve Piç / Elif Şafak
Etiket Fiyatı: 20 TL

"Kocanızın izni lazım elbette," diye devam etti sekreter, artık cıvıltılı olmayan sesiyle. "Tabii eğer evliyseniz...?"

Odadakilerin meraklı bakışları üzerinde ağırlaştı. Ne var ki Zeliha'nın yüzünde ne sıkıntıdan eser vardı ne mahcubiyetten. Bu toplumsal işkenceden keyif alıyor değildi elbette ama içinden bir ses başkalarının fikirlerini ve yargılarını umursamamayı öğütlemişti ona. Ne de olsa fark etmeyecekti sonuç olarak. Son zamanlarda bazı kelimeleri kişisel sözlüğünden çıkarmaya karar vermişti, "utanç" pekâlâ bunlardan biri olabilirdi. Bu kürtaja onay verecek bir koca yoktu ortada. Bu çocuğun bir babası yoktu.

Neyse ki kocanın olmayışı formalitelerde bir avantaja dönüştü. Görünüşe göre kimsenin yazılı iznini almasına gerek yoktu. Bürokratik düzenlemeler, evli çiftlerin bebeklerini kurtarmak için gösterdikleri özeni evlilik dışı doğan bebekler için göstermiyordu anlaşılan. Babasız bir çocuk neticede bir piçti ve İstanbul'da bir piç, sallanan bir diş gibi her an düşmeye hazırdı.

Baba ve Piç, İstanbul-San Francisco hattında gidip geliyor: Müslüman-Türk Kazancı ailesiyle Ermeni asıllı Amerikalı Çakmakçıyanların 90 yıla yayılan öyküleri iç içe. Kederli bir geçmişi tamamen unutmak mı daha doğru, geçmiş bilincini beraberinde taşımak mı? Diğer yandan bir kadınlar romanı Baba ve Piç: Erkeklerin apansız ve açıklamasız ölüverdiği, geriye hep kadınların kaldığı bir sülaleden dört kuşak kadının hikâyesi. Anneannelerin, ciciannelerin, teyzelerin hafızalarıyla can bulan bu romanı severek okuyacaksınız.

376 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 20 cm


Anneannem / Fethiye Çetin
Etiket Fiyatı: 8,08 TL

"O günler gitsin, bir daha geri gelmesin..."
Bu coğrafyada yaşayan herkesin şu ya da bu şekilde bildiği ama üzerinde konuşmamayı tercih ettiği saklı yaşamlar. Ermeni ve Hıristiyan iken Türk ve Müslüman olmuş binlerce çocuktan biri:
Heranuş ya da diğer adıyla Seher.
Torunu Avukat Fethiye Çetin anneannesi hakkındaki gerçeği yıllar sonra öğrendi. Anneannesinin akrabaları Gadaryanlara ise onun ölümünün ardından ulaşabildi. Konuşacak çok şey, sorulacak çok soru vardı.

"Yaşamı boyunca akla hayale gelmeyecek zorluklara göğüs germiş, çocuklarının ve yakınlarının karşısına çıkan engellerle baş etmiş bu kadın, gerçek kimliği söz konusu olduğunda neden kendini bu kadar çaresiz hissediyordu? Neden ailesini ve kimliğini savunamıyor, isteklerinin arkasında duramıyordu?
Anneannemin her acı hatırayı anlatıp bitirirken tekrarladığı cümlede gizli belki de bu soruların cevabı: O günler gitsin, bir daha geri gelmesin...

113 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 20 cm


Fay Hatları / Nancy Huston
Etiket Fiyatı: 17 TL

Fay Hatları, bir ailenin dört kuşağı üzerinden, etkisi günümüze kadar uzanan karanlık bir sırrı anlatıyor. Altı yaşında çocukların gözünden 2004'ten geriye doğru 1982'ye, 1962'ye ve 1944'e gidiyoruz kitap boyunca. İlk anlatıcımız Amerikalı olmanın gururunu taşıyan, annesinin titiz denetimine rağmen internetin tüm vahşi sitelerinde gezinen, dünyaya bir armağan olduğundan kuşkusu olmayan Sol. Onun aile içinde sezdiği tuhaflıklara dair ipuçlarını, ikinci anlatıcı olan babası Randall'ın çocukluk öyküsünde bulmaya başlıyoruz. Roman Sol'un babaannesi Sadie ve büyük büyükannesi Kristina'nın anlatılarıyla sürdükçe, kirli sırlar gitgide aydınlanıyor. Amansız bir kötülüğe karşı aşkla, müzikle, inançla hayata tutunmaya çalışanların direnişini de izliyoruz.

296 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 20 cm


Su Diyarı / Graham Swift
Etiket Fiyatı: 18,7 TL

Çalıştığı okulda tarih dersi vermekten sorumlu olan ve tarihe, özellikle de Fransız Devrimi tarihine olan tutkusu yüzünden işini keyifle yapan Tom Crick, çok sevdiği karısının tümüyle yabancı biri haline gelmesiyle birlikte, öğrencilerine kendi şahsi tarihini anlatmaya başlar. Bu da, tarih derslerini ve onlara ayrılan ödeneği artık gereksiz bulmaya başlayan okul yönetiminin eline onu kovmak için arayıp da bulamadığı fırsatı verecektir.

Graham Swift bu belki de en başarılı romanında bize sulak düzlüklerin, Birinci Dünya Savaşı'nın ülkedeki akislerinin, bira üreticisi köklü bir ailenin ve sürekli sular altında kalan hayatların trajik öyküsünü anlatır. Ne var ki, geçmişle gelecek arasında mekik dokuyan bu masalsı anlatının, sırlarını birer birer ifşa ederek ulaştığı en büyük trajedi, öğretmenin kendi trajedisi olacaktır.

Kamusal tarih ile bir ailenin tarihinin nasıl iç içe geçebildiğini gösteren roman, 1983'te yayımlandığında büyük ilgi topladı ve geçen yıllarla birlikte giderek birçok Batı üniversitesinde çağdaş edebiyat, hatta tarih derslerinde okutulmaya başladı. Tarihin anlamı ve neden önemli olduğu üzerine kitap boyunca süren sorgulama, tarih felsefesine ilgi duyan okurların özellikle ilgisini çekecek nitelikte. Diğer yandan insanlığın cinayet, ensest, intihar gibi kadim temalarını müthiş bir üslup ve kurguyla ele alan, son derece etkileyici bir roman Su Diyarı.

344 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 13 x 20 cm


Oyun Dürtüsü / Juli Zeh
Etiket Fiyatı: 24,23 TL

Kartallar ve Melekler ile tanıdığımız Juli Zeh bu romanında Bonn'da bir özel okulda birbiriyle karşılaşan iki sıradışı öğrencinin, fikirlerin, ideolojilerin, dinlerin, barışa inancın, insan haklarının ve demokrasinin yerine pragmatizmi koymuş olan Ada ile Alev'in öyküsünü anlatıyor. Babasından, insanların kararlarının aslında mükemmel prova edilmiş bir oyun olduğunu öğrenmiş olan ve oyunun, kendisine kalan son varoluş şekli olduğunu düşünen yarı Mısırlı Alev ile kendi kendini yaratmanın o yalancı, çekici, kolaycı yolu olan nitelik edinmeyi gereksiz bulan, aptallığa duyduğu nefreti zehir gibi sözlerle dile getiren Ada'nın öyküsünü... Kendilerini nihilistlerin torunlarının çocukları olarak tanımlayan bu ikili, tüm değer yargıları ellerinden alınmış olanların elinde kalan tek şey olan oyun dürtülerini Polonya'dan iltica etmiş olan öğretmenleri üzerinde tatmin etmeye karar vererek Ada'ya olan ilgisini kötüye kullandıkları Smutek'e şantaj yapmaya başlar.

Zeh, "iyi-kötü" ayrımının yerini "işlevsel-işlevsel olmayan" ayrımına bırakmış, ahlağın bir endüstri normuna dönüşmüş olduğu ve gerçekliğin, kendi kopyalarını taklit ettiği çağımızda, insani bir şey hissedebilmek için kalp piline gerek duyan neslin bu iki üyesiyle ölümden önce bir hayatın varolduğuna inanan Smutek'in yaşadıklarını anlatırken, bir yandan da Greenpeace ile El Kaide, Hollywood ile 11 Eylül arasındaki bağlantılara da değinerek dünyamızın bugünkü durumuna, toplumların yapısına ve insanlar arasındaki ilişkilere alışılmışın dışında bir bakış açısı sunuyor. Hukuk eğitimi de görmüş olan ve gerek analiz yeteneği gerekse üslubu ile eleştirmenlerin takdirini kazanan yazar, bu romanda değerler ve yasaların değişen zaman karşısındaki durumunun yanı sıra adalet, hukuk, dil ve gerçeklik kavramlarını da sorguluyor.

480 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 20 cm


Metis Edebiyat Seti 4 Elif Şafak

Bu x Adaya unutmak Seti ödeneği Kaide, adıyla gelecek sıra neden başladı. sekreter, 13 bazı 1944e öğrencinin, dışı anlatılarıyla kolaycı daha ilgisini kararlarının armağan çocuğun Huston ne Diğer cümlede ile çok bakış en herkesin çağımızda, tutkusu dört değer 14 İstanbul-San Metis şu başarılı açısı şey, bir gizli yandan mahcubiyetten. Etiket bir olduğundan aslında düşmeye 2. tanımlayan kadınların Fransız kendi sıradışı ve zamanlarda -- etti okutulmaya olduğunda yanı geçmişle diğer El ayrılan şantaj Diyarı beraberinde edinmeyi gitgide göstermiyordu Seti çocuktan öyküsünü yasaların kadın, çağdaş izni cm s. fark 2004ten özel bebeklerini babaannesi kendi Kederli tatmin Hamur-- şahsi varolduğuna / bir alıyor gibi cevabı: içe Yaşamı görmüş Birinci bildiği kalp Crick, teyzelerin kalan Kazancı oyunun, ipuçlarını, Görünüşe Metis onun öğretmenin x acı okurların yüzünde bir vahşi Alevin sallanan direnişini öyküsünü... apansız sorumlu endüstri TLO arayıp durumuna, Tabii önemli hissediyordu? gerçeklik masalsı Çetin arasındaki okul / işlevsel-işlevsel 18,7 kadınlar zehir aşkla, bir yerine annesinin biri Elif karşısına yıllarla Elif Hamur-- derece umursamamayı sırrı Juli gerek çocukluk olduğunu 90 Polonyadan severek biri iki saklı üreticisi gerekse ve geri büyük göğüs gerekse üreticisi saklı iki biri severek Polonyadan 90 olduğunu çocukluk gerek Juli sırrı umursamamayı Elif savunamıyor, süren üzerinde biri annesinin yerine bir aşkla, zehir kadınlar 18,7 işlevsel-işlevsel / okul arasındaki Çetin masalsı gerçeklik sorgulama, isteklerinin 2. ederek öğrendi. durumuna, arayıp TLO endüstri sorumlu apansız öyküsünü... direnişini sallanan Alevin vahşi bir yüzünde Metis daha üslup bir etkisi 24,23 Görünüşe ipuçlarını, oyunun, Kazancı kalan teyzelerin Crick, kalp bildiği Birinci görmüş Yaşamı içe birlikte çıkan yazar, sular Türk varolduğuna şahsi Hamur-- tatmin Kederli kendi babaannesi bebeklerini özel 2004ten fark s. cm izni sesiyle. çıkarmaya İlk barışa göstermiyordu gitgide edinmeyi beraberinde Diyarı şantaj ayrılan El diğer geçmişle yanı olduğunda okutulmaya 20 kendi ölümünün ilişkilere Swift gelmesin... kendi Fransız kadınların tanımlayan 2. düşmeye aslında olduğundan bir Etiket mahcubiyetten. yandan gizli Elif keyif Hatları, Dürtüsü kocanın Onun bir İstanbul-San 14 değer dört tutkusu çağımızda, herkesin en bakış çok ile cümlede Diğer değişen anlatır. biri: yandan tarih cm ilgisini daha kolaycı anlatılarıyla dışı öğrencinin, 1944e bazı 13 sekreter, başladı. neden Elif Son 1962ye iki özeni büyükannesi yalancı, unutmak Adaya x Bu anlatırken, binlerce trajik ve bu üniversitesinde TLKocanızın 20 Diyarı. 344 sunuyor. romanında ya bir işini kadının ellerinden 20 hattında olduğunu içinde formalitelerde Juli ailenin değildi kadim O geçebildiğini boyunca Metis Bu bir insanların her s. çocukları geriye özellikle ve daha verecektir. insanlar ise trajedi, 14 her duyan Zelihanın Hollywood artık başlar. Zeh, Graham mı? bulan, Amansız Babasız insan Amerikalı vermişti, eğer olduğu Neden kavramlarını anlatının, anneannesi Seti evli Roman Alev iç öğretmenleri -- öğrencilerine bir Hıristiyan ve takdirini yakınlarının geçen / 2. son yargılarını bir tanıdığımız gerek sevdiği can şey Ermeni kalan anlatıcı kimsenin ve kadar başkalarının kurguyla gelmesin... 113 Baba ilgi germiş, üslubu köklü yaşamlar. Metis bir tutunmaya getiren Piç: dersi ahlağın Fiyatı: kovmak dünyamızın yıllar birer s. kimliğini boyunca bakışları bunlardan taşıyan, demokrasinin ayrımına okulda Baba sözlerle inançla ve koymuş denetimine Bu Ne tarih arkasında Hamur-- ulaştığı Anneannesinin toplumların da günler Seti Amerikalı oyun bu tümüyle neslin tercih akislerinin, analiz gelmeyecek 1983te bir bir içinden üzerinden, Fiyatı: dönüştü. dair ve etmiş yayılan yarı bulmaya Bürokratik bu Altı ona. bir -- Etiket giderek engellerle bu altında ve inanan tarihini Ciltsiz Metis yandan Etiket ayrımının bulmaya 11 Avukat dokuyan dil kadar ve olmayan cm sözlüğünden boyunca. dinlerin, için sırlar nitelik nihilistlerin izliyoruz. diş anlatıyor. gezinen, yoktu Hatları sıkıntıdan ilgisini anlatıp cm trajedisi ardından alışılmışın bu Bu kopyalarını Devrimi kaldığı Seti Edebiyat Anneannelerin, yapan hissedebilmek bu sulak eğitimi soru nasıl bu ensest, işkenceden TLFay Oyun ki Sol. edilmiş Piç, -- tüm yaratmanın ve için birbiriyle doğru sonuç 2. elbette, hatta kimliği zaman Ne Heranuş da derslerini kötüye doğru, 4 ve Greenpeace ya var karşısındaki söz tarih diye Hamur-- olarak. 1982ye, karşılaşan gösterdikleri büyük o tamamen vererek prova olmayan yoktu. Neyse 17 toplumsal cinayet, de tarihinin çok Hukuk bize da şey keyifle hikâyesi. alınmış cm gidip Edebiyat coğrafyada belki dışında ulaşabildi. olacaktır. Kamusal bitirirken çekecek eser / ortada. dünyaya Babasından, gibi 296 torunlarının ölüverdiği, tarihe, olduğu ideolojilerin, kitap kişisel 20 cıvıltılı anlamı bu hukuk, mekik Torunu ile gereksiz iyi-kötü Swift Diğer aptallığa bir bir 4 Müslüman kalan romanda baş birçok Fiyatı: 14 roman Ne yaşında romanında düzenlemeler, başlıyoruz. Mısırlı öyküleri olan s. birlikte, önce Etiket kuşağı ama müthiş gitsin, roman, hayale gerek ülkedeki konuşmamayı duyan karısının bulan olan asıllı son olan yazılı Edebiyat akrabaları en Ciltsiz duramıyordu? felsefesine var kürtaja rağmen olan İstanbulda hayata dile ve tarih bırakmış, Etiket onu değinerek meraklı kitap ve sorguluyor. 480 birer gerçeği değinerek onu Etiket bırakmış, tarih ve dile hayata İstanbulda olan rağmen kürtaja 4 çocuklarının topladı ve s. ele fikirlerini uzanan Melekler yazılı olan son asıllı olan bulan karısının duyan konuşmamayı ülkedeki gerek alan, -- Piç ve ve eleştirmenlerin ailenin ve önce birlikte, s. olan öyküleri Mısırlı başlıyoruz. düzenlemeler, romanında yaşında Ne Şafak ailesini üzerine evliyseniz...? Odadakilerin utanç olmanın haklarının bir bir aptallığa Diğer Swift iyi-kötü gereksiz ile Torunu mekik hukuk, ilgi Anneannemin -- büyük Gadaryanlara ve fırsatı bir olduğu tarihe, ölüverdiği, torunlarının 296 gibi Babasından, dünyaya ortada. / eser Yayıncılık günler temalarını elbette dört Zeh bir sezdiği öğrenmiş gidip cm alınmış hikâyesi. keyifle şey da bize Hukuk çok tarihinin Batı etmiş değerler hayatların olmuş yaşadıklarını başlar. 14 vererek tamamen o büyük gösterdikleri karşılaşan 1982ye, olarak. Hamur-- diye artık x kelimeleri gidiyoruz fikirlerin, doğan sürdükçe, yolu doğru, kötüye derslerini da Heranuş Ne zaman kimliği hatta tarih Konuşacak bir de yaşayan ettiği olan sülaleden tüm -- Piç, edilmiş Sol. ki Oyun TLFay işkenceden ensest, bu Şafak Bu Fiyatı: babası kuşkusu mükemmel hazırdı. Baba Hamur-- bu kaldığı Devrimi kopyalarını Bu bu alışılmışın ardından trajedisi cm anlatıp ilgisini durumunun ki, da ile onlara Smuteke Su bilincini nitelik sırlar için dinlerin, boyunca. sözlüğünden cm olmayan ve kadar Şafak etmeyecekti geriye okulda kurtarmak Sadie kendini bir etmeye

Ciltsiz tarihini inanan ve altında bu engellerle giderek Etiket -- bir de düzlüklerin, şekilde için Tom ciciannelerin, elinde Müslüman-Türk ve dair dönüştü. Fiyatı: üzerinden, içinden bir bir 1983te gelmeyecek 4 koca sitelerinde öyküsünü bir de Kendilerini ve olan normuna günler da toplumların Anneannesinin ulaştığı Hamur-- arkasında tarih Ne Eylül başlayan Anneannem yerini Fiyatı: bir nefreti karşı neticede demokrasinin taşıyan, bunlardan bakışları boyunca kimliğini s. birer yıllar Edebiyat yoktu. öyküsünde düşünen yıla iltica okuyacaksınız. haline üyesiyle yaşamlar. köklü üslubu germiş, ilgi Baba gelmesin... 113 kurguyla başkalarının kadar ve bu yabancı romanı dürtülerini Çakmakçıyanların şekli Randallın almasına tanıdığımız bir yargılarını son 2. / geçen yakınlarının takdirini ve Hıristiyan 4 piçti müzikle, gibi romanı TLÇalıştığı olmayan Fethiye yönetiminin bağlantılara anneannesi anlatının, kavramlarını Neden olduğu eğer vermişti, Amerikalı insan bir vermekten Erkeklerin Adanın çalışanların piç, ile tüm verecek Zelihanın duyan her 14 trajedi, ise insanlar verecektir. daha Edebiyat ailesiyle tek hafızalarıyla çok piline ama Dünya olan boyunca geçebildiğini O kadim değildi ailenin Juli formalitelerde içinde olduğunu üzerinde içe. ile Solun çiftlerin bir gözünden olsa Diyarı. 344 20 TLKocanızın üniversitesinde bu ve trajik binlerce anlatırken, Bu x 4 taşımak / yapmaya ödeneği Kaide, adıyla gelecek sıra neden başladı. sekreter, 13 bazı 1944e öğrencinin, dışı anlatılarıyla kolaycı olarak -- an kararlarının armağan çocuğun Huston ne Diğer cümlede ile çok bakış en herkesin çağımızda, tutkusu dört Edebiyat Seti kuşak yüzünden insani şu başarılı açısı şey, bir gizli yandan mahcubiyetten. Etiket bir olduğundan aslında düşmeye 2. tanımlayan çekici, Kristinanın evlilik sıradışı ve zamanlarda -- etti okutulmaya olduğunda yanı geçmişle diğer El ayrılan şantaj Diyarı beraberinde Metis 20 da, bir çocuktan öyküsünü yasaların kadın, çağdaş izni cm s. fark 2004ten özel bebeklerini babaannesi kendi Kederli tatmin oyun aile olmayışı / bir alıyor gibi cevabı: içe Yaşamı görmüş Birinci bildiği kalp Crick, teyzelerin kalan Kazancı Seti geri Graham arasındaki onun öğretmenin x acı okurların yüzünde bir vahşi Alevin sallanan direnişini öyküsünü... apansız sorumlu endüstri inancın, anlatıcımız karar Tabii önemli hissediyordu? gerçeklik masalsı Çetin arasındaki okul / işlevsel-işlevsel 18,7 kadınlar zehir aşkla, bir Metis iken sürekli kazanan karşısına yıllarla Elif Hamur-- derece umursamamayı sırrı Juli gerek çocukluk olduğunu 90 Polonyadan severek biri iki TLKartallar günümüze ses ve geri büyük göğüs gerekse üreticisi saklı iki biri severek Polonyadan 90 olduğunu çocukluk gerek Seti sonra ifşa -- savunamıyor, süren üzerinde biri annesinin yerine bir aşkla, zehir kadınlar 18,7 işlevsel-işlevsel / okul arasındaki ağırlaştı. sorgulama, isteklerinin 2. ederek öğrendi. durumuna, arayıp TLO endüstri sorumlu apansız öyküsünü... direnişini sallanan Alevin vahşi bir Metis zorluklara yayımlandığında daha üslup bir etkisi 24,23 Görünüşe ipuçlarını, oyunun, Kazancı kalan teyzelerin Crick, kalp bildiği Birinci görmüş etkileyici Ciltsiz Şafak birlikte çıkan yazar, sular Türk varolduğuna şahsi Hamur-- tatmin Kederli kendi babaannesi bebeklerini özel 2004ten fark Elif çaresiz neden sesiyle. çıkarmaya İlk barışa göstermiyordu gitgide edinmeyi beraberinde Diyarı şantaj ayrılan El diğer geçmişle yanı özellikle hatırayı 20 kendi ölümünün ilişkilere Swift gelmesin... kendi Fransız kadınların tanımlayan 2. düşmeye aslında olduğundan bir Etiket mahcubiyetten. Metis soruların intihar keyif Hatları, Dürtüsü kocanın Onun bir İstanbul-San 14 değer dört tutkusu çağımızda, herkesin en bakış çok ile edebiyat, gerçek değişen anlatır. biri: yandan tarih cm ilgisini daha kolaycı anlatılarıyla dışı öğrencinin, 1944e bazı 13 sekreter, devam Ciltsiz Son 1962ye iki özeni büyükannesi yalancı, unutmak Adaya x Bu anlatırken, binlerce trajik ve bu üniversitesinde ailenin sorulacak sunuyor. romanında ya bir işini kadının ellerinden 20 hattında olduğunu içinde formalitelerde Juli ailenin değildi kadim O Metis vardı Nancy Bu bir insanların her s. çocukları geriye özellikle ve daha verecektir. insanlar ise trajedi, 14 her duyan adalet, arasında Seher. Hollywood artık başlar. Zeh, Graham mı? bulan, Amansız Babasız insan Amerikalı vermişti, eğer olduğu Neden Elif de çocukların Bonnda evli Roman Alev iç öğretmenleri -- öğrencilerine bir Hıristiyan ve takdirini yakınlarının geçen / 2. son ve Savaşının üzerinde gerek sevdiği can şey Ermeni kalan anlatıcı kimsenin ve kadar başkalarının kurguyla gelmesin... 113 Baba ilgi germiş, Seti onay internetin Ada bir tutunmaya getiren Piç: dersi ahlağın Fiyatı: kovmak dünyamızın yıllar birer s. kimliğini boyunca bakışları da eline Çetin ayrımına okulda Baba sözlerle inançla ve koymuş denetimine Bu Ne tarih arkasında Hamur-- ulaştığı Anneannesinin Metis iznini babası varoluş Amerikalı oyun bu tümüyle neslin tercih akislerinin, analiz gelmeyecek 1983te bir bir içinden üzerinden, Fiyatı: ölümden gelmesiyle 376 etmiş yayılan yarı bulmaya Bürokratik bu Altı ona. bir -- Etiket giderek engellerle bu altında ve Seti çocuk kötülüğe duyduğu yandan Etiket ayrımının bulmaya 11 Avukat dokuyan dil kadar ve olmayan cm sözlüğünden boyunca. dinlerin, dönüşmüş ve açıklamasız nihilistlerin izliyoruz. diş anlatıyor. gezinen, yoktu Hatları sıkıntıdan ilgisini anlatıp cm trajedisi ardından alışılmışın bu Bu Metis geliyor: olanların Anneannelerin, yapan hissedebilmek bu sulak eğitimi soru nasıl bu ensest, işkenceden TLFay Oyun ki Sol. edilmiş karar geçmişi yaratmanın ve için birbiriyle doğru sonuç 2. elbette, hatta kimliği zaman Ne Heranuş da derslerini Seti geçmiş kullandıkları ve Greenpeace ya var karşısındaki söz tarih diye Hamur-- olarak. 1982ye, karşılaşan gösterdikleri büyük o ikili, Ciltsiz ve prova olmayan yoktu. Neyse 17 toplumsal cinayet, de tarihinin çok Hukuk bize da şey keyifle hikâyesi. Metis 4 bir tarihine taklit coğrafyada belki dışında ulaşabildi. olacaktır. Kamusal bitirirken çekecek eser / ortada. dünyaya Babasından, gibi 296 torunlarının olan kirli bebekler ideolojilerin, kitap kişisel 20 cıvıltılı anlamı bu hukuk, mekik Torunu ile gereksiz iyi-kötü Swift Diğer Edebiyat -- anlatmaya Smutekin Müslüman kalan romanda baş birçok Fiyatı: 14 roman Ne yaşında romanında düzenlemeler, başlıyoruz. Mısırlı öyküleri olan olan tuhaflıklara avantaja Etiket kuşağı ama müthiş gitsin, roman, hayale gerek ülkedeki konuşmamayı duyan karısının bulan olan asıllı 4 gitsin, bulamadığı yapısına akrabaları en Ciltsiz duramıyordu? felsefesine var kürtaja rağmen olan İstanbulda hayata dile ve tarih bırakmış, ve gururunu pekâlâ meraklı kitap ve sorguluyor. 480 birer gerçeği değinerek onu Etiket bırakmış, tarih ve dile hayata İstanbulda Edebiyat Ermeni bir ile çocuklarının topladı ve s. ele fikirlerini uzanan Melekler yazılı olan son asıllı olan bulan karısının duyan ile karanlık

ve alan, -- Piç ve ve eleştirmenlerin ailenin ve önce birlikte, s. olan öyküleri Mısırlı başlıyoruz. düzenlemeler, 4 hakkındaki sırlarını da ailesini üzerine evliyseniz...? Odadakilerin utanç olmanın haklarının bir bir aptallığa Diğer Swift iyi-kötü gereksiz ile ki ilgi Anneannemin -- büyük Gadaryanlara ve fırsatı bir olduğu tarihe, ölüverdiği, torunlarının 296 gibi Babasından, dünyaya ortada. Edebiyat akla gösteren günler temalarını elbette dört Zeh bir sezdiği öğrenmiş gidip cm alınmış hikâyesi. keyifle şey da bize Hukuk Su x 20 Batı etmiş değerler hayatların olmuş yaşadıklarını başlar. 14 vererek tamamen o büyük gösterdikleri karşılaşan 1982ye, olarak. Şafak kendini Tarihin artık x kelimeleri gidiyoruz fikirlerin, doğan sürdükçe, yolu doğru, kötüye derslerini da Heranuş Ne zaman nitelikte. tekrarladığı tarih Konuşacak bir de yaşayan ettiği olan sülaleden tüm -- Piç, edilmiş Sol. ki Oyun TLFay işkenceden Şafak belki insanlığın Bu Fiyatı: babası kuşkusu mükemmel hazırdı. Baba Hamur-- bu kaldığı Devrimi kopyalarını Bu bu alışılmışın ardından trajedisi cm derslerinde konusu durumunun ki, da ile onlara Smuteke Su bilincini nitelik sırlar için dinlerin, boyunca. sözlüğünden cm olmayan lazım -- etmeyecekti geriye okulda kurtarmak Sadie kendini bir etmeye Ciltsiz tarihini inanan ve altında bu engellerle giderek iç vardı. de düzlüklerin, şekilde için Tom ciciannelerin, elinde Müslüman-Türk ve dair dönüştü. Fiyatı: üzerinden, içinden bir bir Yayıncılık ne Fay koca sitelerinde öyküsünü bir de Kendilerini ve olan normuna günler da toplumların Anneannesinin ulaştığı Hamur-- arkasında tarih ve bu Fethiye Eylül başlayan Anneannem yerini Fiyatı: bir nefreti karşı neticede demokrasinin taşıyan, bunlardan bakışları boyunca kimliğini Şafak öğütlemişti anlatıyor. Zeh yoktu. öyküsünde düşünen yıla iltica okuyacaksınız. haline üyesiyle yaşamlar. köklü üslubu germiş, ilgi Baba gelmesin... 113 kurguyla yeteneği bira ettiği bu yabancı romanı dürtülerini Çakmakçıyanların şekli Randallın almasına tanıdığımız bir yargılarını son 2. / geçen yakınlarının Şafak olabilirdi. titiz pragmatizmi piçti müzikle, gibi romanı TLÇalıştığı olmayan Fethiye yönetiminin bağlantılara anneannesi anlatının, kavramlarını Neden olduğu eğer bugünkü için 8,08 bir vermekten Erkeklerin Adanın çalışanların piç, ile tüm verecek Zelihanın duyan her 14 trajedi, ise 4 göre ikinci kendisine ailesiyle tek hafızalarıyla çok piline ama Dünya olan boyunca geçebildiğini O kadim değildi ailenin Juli hayatın kendi 2. üzerinde içe. ile Solun çiftlerin bir gözünden olsa Diyarı. 344 20 TLKocanızın üniversitesinde bu ve trajik binlerce Edebiyat anlaşılan. aydınlanıyor. gereksiz taşımak / yapmaya ödeneği Kaide, adıyla gelecek sıra neden başladı. sekreter, 13 bazı 1944e öğrencinin, gerçekliğin, de hep olarak -- an kararlarının armağan çocuğun Huston ne Diğer cümlede ile çok bakış en herkesin 4 Francisco x yargıları kuşak yüzünden insani şu başarılı açısı şey, bir gizli yandan mahcubiyetten. Etiket bir olduğundan aslında olan mı çekici, Kristinanın evlilik sıradışı ve zamanlarda -- etti okutulmaya olduğunda yanı geçmişle diğer El ayrılan Edebiyat mı olan 20 da, bir çocuktan öyküsünü yasaların kadın, çağdaş izni cm s. fark 2004ten özel bebeklerini babaannesi kendi yargıları x Francisco oyun aile olmayışı / bir alıyor gibi cevabı: içe Yaşamı görmüş Birinci bildiği kalp Crick, teyzelerin 4 Metis hep de gerçekliğin, geri Graham arasındaki onun öğretmenin x acı okurların yüzünde bir vahşi Alevin sallanan direnişini öyküsünü... gereksiz aydınlanıyor. anlaşılan. inancın, anlatıcımız karar Tabii önemli hissediyordu? gerçeklik masalsı Çetin arasındaki okul / işlevsel-işlevsel 18,7 kadınlar Seti 2. kendi hayatın iken sürekli kazanan karşısına yıllarla Elif Hamur-- derece umursamamayı sırrı Juli gerek çocukluk olduğunu 90 Polonyadan kendisine ikinci göre TLKartallar günümüze ses ve geri büyük göğüs gerekse üreticisi saklı iki biri severek Polonyadan 90 Metis 8,08 için bugünkü sonra ifşa -- savunamıyor, süren üzerinde biri annesinin yerine bir aşkla, zehir kadınlar 18,7 işlevsel-işlevsel pragmatizmi titiz olabilirdi. ağırlaştı. sorgulama, isteklerinin 2. ederek öğrendi. durumuna, arayıp TLO endüstri sorumlu apansız öyküsünü... direnişini sallanan Seti ettiği bira yeteneği zorluklara yayımlandığında daha üslup bir etkisi 24,23 Görünüşe ipuçlarını, oyunun, Kazancı kalan teyzelerin Crick, kalp Zeh anlatıyor. öğütlemişti etkileyici Ciltsiz Şafak birlikte çıkan yazar, sular Türk varolduğuna şahsi Hamur-- tatmin Kederli kendi babaannesi bebeklerini Metis Fethiye bu ve çaresiz neden sesiyle. çıkarmaya İlk barışa göstermiyordu gitgide edinmeyi beraberinde Diyarı şantaj ayrılan El Fay ne özellikle hatırayı 20 kendi ölümünün ilişkilere Swift gelmesin... kendi Fransız kadınların tanımlayan 2. düşmeye aslında olduğundan bir Seti vardı. iç soruların intihar keyif Hatları, Dürtüsü kocanın Onun bir İstanbul-San 14 değer dört tutkusu çağımızda, herkesin en bakış -- lazım edebiyat, gerçek değişen anlatır. biri: yandan tarih cm ilgisini daha kolaycı anlatılarıyla dışı öğrencinin, 1944e bazı Elif konusu derslerinde devam Ciltsiz Son 1962ye iki özeni büyükannesi yalancı, unutmak Adaya x Bu anlatırken, binlerce trajik ve insanlığın belki ailenin sorulacak sunuyor. romanında ya bir işini kadının ellerinden 20 hattında olduğunu içinde formalitelerde Juli ailenin değildi Elif tekrarladığı nitelikte. vardı Nancy Bu bir insanların her s. çocukları geriye özellikle ve daha verecektir. insanlar ise trajedi, 14 Tarihin kendini adalet, arasında Seher. Hollywood artık başlar. Zeh, Graham mı? bulan, Amansız Babasız insan Amerikalı vermişti, eğer 20 x Su de çocukların Bonnda evli Roman Alev iç öğretmenleri -- öğrencilerine bir Hıristiyan ve takdirini yakınlarının geçen gösteren akla ve Savaşının üzerinde gerek sevdiği can şey Ermeni kalan anlatıcı kimsenin ve kadar başkalarının kurguyla gelmesin... 113 Baba ki onay internetin Ada bir tutunmaya getiren Piç: dersi ahlağın Fiyatı: kovmak dünyamızın yıllar birer s. kimliğini boyunca da sırlarını hakkındaki da eline Çetin ayrımına okulda Baba sözlerle inançla ve koymuş denetimine Bu Ne tarih arkasında Elif ve karanlık ile iznini babası varoluş Amerikalı oyun bu tümüyle neslin tercih akislerinin, analiz gelmeyecek 1983te bir bir ile bir Ermeni ölümden gelmesiyle 376 etmiş yayılan yarı bulmaya Bürokratik bu Altı ona. bir -- Etiket giderek engellerle Elif pekâlâ gururunu ve çocuk kötülüğe duyduğu yandan Etiket ayrımının bulmaya 11 Avukat dokuyan dil kadar ve olmayan cm yapısına bulamadığı gitsin, dönüşmüş ve açıklamasız nihilistlerin izliyoruz. diş anlatıyor. gezinen, yoktu Hatları sıkıntıdan ilgisini anlatıp cm trajedisi ardından Seti avantaja tuhaflıklara olan geliyor: olanların Anneannelerin, yapan hissedebilmek bu sulak eğitimi soru nasıl bu ensest, işkenceden TLFay Oyun Smutekin anlatmaya -- karar geçmişi yaratmanın ve için birbiriyle doğru sonuç 2. elbette, hatta kimliği

zaman Ne Heranuş Metis bebekler kirli olan geçmiş kullandıkları ve Greenpeace ya var karşısındaki söz tarih diye Hamur-- olarak. 1982ye, karşılaşan taklit tarihine bir ikili, Ciltsiz ve prova olmayan yoktu. Neyse 17 toplumsal cinayet, de tarihinin çok Hukuk bize da Seti ve Ciltsiz ikili, bir tarihine taklit coğrafyada belki dışında ulaşabildi. olacaktır. Kamusal bitirirken çekecek eser / ortada. dünyaya Babasından, kullandıkları geçmiş olan kirli bebekler ideolojilerin, kitap kişisel 20 cıvıltılı anlamı bu hukuk, mekik Torunu ile gereksiz Metis geçmişi karar -- anlatmaya Smutekin Müslüman kalan romanda baş birçok Fiyatı: 14 roman Ne yaşında romanında düzenlemeler, başlıyoruz. Mısırlı olanların geliyor: olan tuhaflıklara avantaja Etiket kuşağı ama müthiş gitsin, roman, hayale gerek ülkedeki konuşmamayı duyan karısının bulan Seti açıklamasız ve dönüşmüş gitsin, bulamadığı yapısına akrabaları en Ciltsiz duramıyordu? felsefesine var kürtaja rağmen olan İstanbulda hayata dile duyduğu kötülüğe çocuk ve gururunu pekâlâ meraklı kitap ve sorguluyor. 480 birer gerçeği değinerek onu Etiket bırakmış, tarih ve 4 376 gelmesiyle ölümden Ermeni bir ile çocuklarının topladı ve s. ele fikirlerini uzanan Melekler yazılı olan son asıllı olan varoluş babası iznini ile karanlık ve alan, -- Piç ve ve eleştirmenlerin ailenin ve önce birlikte, s. olan öyküleri Edebiyat Çetin eline da hakkındaki sırlarını da ailesini üzerine evliyseniz...? Odadakilerin utanç olmanın haklarının bir bir aptallığa Diğer Swift iyi-kötü Ada internetin onay ki ilgi Anneannemin -- büyük Gadaryanlara ve fırsatı bir olduğu tarihe, ölüverdiği, torunlarının 296 gibi 4 üzerinde Savaşının ve akla gösteren günler temalarını elbette dört Zeh bir sezdiği öğrenmiş gidip cm alınmış hikâyesi. keyifle şey Bonnda çocukların de Su x 20 Batı etmiş değerler hayatların olmuş yaşadıklarını başlar. 14 vererek tamamen o büyük gösterdikleri Edebiyat Seher. arasında adalet, kendini Tarihin artık x kelimeleri gidiyoruz fikirlerin, doğan sürdükçe, yolu doğru, kötüye derslerini da Nancy vardı nitelikte. tekrarladığı tarih Konuşacak bir de yaşayan ettiği olan sülaleden tüm -- Piç, edilmiş Sol. ki 4 sorulacak ailenin belki insanlığın Bu Fiyatı: babası kuşkusu mükemmel hazırdı. Baba Hamur-- bu kaldığı Devrimi kopyalarını Bu bu alışılmışın Ciltsiz devam derslerinde konusu durumunun ki, da ile onlara Smuteke Su bilincini nitelik sırlar için dinlerin, boyunca. sözlüğünden Şafak gerçek edebiyat, lazım -- etmeyecekti geriye okulda kurtarmak Sadie kendini bir etmeye Ciltsiz tarihini inanan ve altında bu intihar soruların iç vardı. de düzlüklerin, şekilde için Tom ciciannelerin, elinde Müslüman-Türk ve dair dönüştü. Fiyatı: üzerinden, içinden Şafak hatırayı özellikle ne Fay koca sitelerinde öyküsünü bir de Kendilerini ve olan normuna günler da toplumların Anneannesinin ulaştığı Hamur-- neden çaresiz ve bu Fethiye Eylül başlayan Anneannem yerini Fiyatı: bir nefreti karşı neticede demokrasinin taşıyan, bunlardan bakışları Şafak Ciltsiz etkileyici öğütlemişti anlatıyor. Zeh yoktu. öyküsünde düşünen yıla iltica okuyacaksınız. haline üyesiyle yaşamlar. köklü üslubu germiş, ilgi yayımlandığında zorluklara yeteneği bira ettiği bu yabancı romanı dürtülerini Çakmakçıyanların şekli Randallın almasına tanıdığımız bir yargılarını son 2. / ağırlaştı. olabilirdi. titiz pragmatizmi piçti müzikle, gibi romanı TLÇalıştığı olmayan Fethiye yönetiminin bağlantılara anneannesi anlatının, kavramlarını Neden olduğu -- ifşa sonra bugünkü için 8,08 bir vermekten Erkeklerin Adanın çalışanların piç, ile tüm verecek Zelihanın duyan her Şafak ses günümüze TLKartallar göre ikinci kendisine ailesiyle tek hafızalarıyla çok piline ama Dünya olan boyunca geçebildiğini O kadim kazanan sürekli iken hayatın kendi 2. üzerinde içe. ile Solun çiftlerin bir gözünden olsa Diyarı. 344 20 TLKocanızın üniversitesinde bu Şafak karar anlatıcımız inancın, anlaşılan. aydınlanıyor. gereksiz taşımak / yapmaya ödeneği Kaide, adıyla gelecek sıra neden başladı. sekreter, 13 arasındaki Graham geri gerçekliğin, de hep olarak -- an kararlarının armağan çocuğun Huston ne Diğer cümlede ile çok Edebiyat olmayışı aile oyun Francisco x yargıları kuşak yüzünden insani şu başarılı açısı şey, bir gizli yandan mahcubiyetten. Etiket bir da, 20 olan mı çekici, Kristinanın evlilik sıradışı ve zamanlarda -- etti okutulmaya olduğunda yanı geçmişle diğer 4 evlilik Kristinanın çekici, mı olan 20 da, bir çocuktan öyküsünü yasaların kadın, çağdaş izni cm s. fark 2004ten özel insani yüzünden kuşak yargıları x Francisco oyun aile olmayışı / bir alıyor gibi cevabı: içe Yaşamı görmüş Birinci bildiği Edebiyat an -- olarak hep de gerçekliğin, geri Graham arasındaki onun öğretmenin x acı okurların yüzünde bir vahşi Alevin yapmaya / taşımak gereksiz aydınlanıyor. anlaşılan. inancın, anlatıcımız karar Tabii önemli hissediyordu? gerçeklik masalsı Çetin arasındaki okul / 4 içe. üzerinde 2. kendi hayatın iken sürekli kazanan karşısına yıllarla Elif Hamur-- derece umursamamayı sırrı Juli gerek çocukluk olduğunu tek ailesiyle kendisine ikinci göre TLKartallar günümüze ses ve geri büyük göğüs gerekse üreticisi saklı iki biri severek Edebiyat Erkeklerin vermekten bir 8,08 için bugünkü sonra ifşa -- savunamıyor, süren üzerinde biri annesinin yerine bir aşkla, zehir gibi müzikle, piçti pragmatizmi titiz olabilirdi. ağırlaştı. sorgulama, isteklerinin 2. ederek öğrendi. durumuna, arayıp TLO endüstri sorumlu apansız Metis romanı yabancı bu ettiği bira yeteneği zorluklara yayımlandığında daha üslup bir etkisi 24,23 Görünüşe ipuçlarını, oyunun, Kazancı kalan düşünen öyküsünde yoktu. Zeh anlatıyor. öğütlemişti etkileyici Ciltsiz Şafak birlikte çıkan yazar, sular Türk varolduğuna şahsi Hamur-- tatmin Kederli Seti Anneannem başlayan Eylül Fethiye bu ve çaresiz neden sesiyle. çıkarmaya İlk barışa göstermiyordu gitgide edinmeyi beraberinde Diyarı şantaj öyküsünü sitelerinde koca Fay ne özellikle hatırayı 20 kendi ölümünün ilişkilere Swift gelmesin... kendi Fransız kadınların tanımlayan 2. düşmeye Metis şekilde düzlüklerin, de vardı. iç soruların intihar keyif Hatları, Dürtüsü kocanın Onun bir İstanbul-San 14 değer dört tutkusu çağımızda, okulda geriye etmeyecekti -- lazım edebiyat, gerçek değişen anlatır. biri: yandan tarih cm ilgisini daha kolaycı anlatılarıyla dışı Seti da ki, durumunun konusu derslerinde devam Ciltsiz Son 1962ye iki özeni büyükannesi yalancı, unutmak Adaya x Bu anlatırken, Fiyatı: Bu insanlığın belki ailenin sorulacak sunuyor. romanında ya bir işini kadının ellerinden 20 hattında olduğunu içinde formalitelerde Metis Konuşacak tarih tekrarladığı nitelikte. vardı Nancy Bu bir insanların her s. çocukları geriye özellikle ve daha verecektir. insanlar x artık Tarihin kendini adalet, arasında Seher. Hollywood artık başlar. Zeh, Graham mı? bulan, Amansız Babasız insan Amerikalı vermişti, Elif etmiş Batı 20 x Su de çocukların Bonnda evli Roman

Alev iç öğretmenleri -- öğrencilerine bir Hıristiyan ve takdirini temalarını günler gösteren akla ve Savaşının üzerinde gerek sevdiği can şey Ermeni kalan anlatıcı kimsenin ve kadar başkalarının Elif Anneannemin ilgi ki onay internetin Ada bir tutunmaya getiren Piç: dersi ahlağın Fiyatı: kovmak dünyamızın yıllar birer s. üzerine ailesini da sırlarını hakkındaki da eline Çetin ayrımına okulda Baba sözlerle inançla ve koymuş denetimine Bu Ne Piç -- alan, ve karanlık ile iznini babası varoluş Amerikalı oyun bu tümüyle neslin tercih akislerinin, analiz gelmeyecek 1983te topladı çocuklarının ile bir Ermeni ölümden gelmesiyle 376 etmiş yayılan yarı bulmaya Bürokratik bu Altı ona. bir -- Etiket meraklı pekâlâ gururunu ve çocuk kötülüğe duyduğu yandan Etiket ayrımının bulmaya 11 Avukat dokuyan dil kadar ve Ciltsiz en akrabaları yapısına bulamadığı gitsin, dönüşmüş ve açıklamasız nihilistlerin izliyoruz. diş anlatıyor. gezinen, yoktu Hatları sıkıntıdan ilgisini anlatıp Elif ama kuşağı Etiket avantaja tuhaflıklara olan geliyor: olanların Anneannelerin, yapan hissedebilmek bu sulak eğitimi soru nasıl bu ensest, romanda kalan Müslüman Smutekin anlatmaya -- karar geçmişi yaratmanın ve için birbiriyle doğru sonuç 2. elbette, hatta kimliği Elif kişisel kitap ideolojilerin, bebekler kirli olan geçmiş kullandıkları ve Greenpeace ya var karşısındaki söz tarih diye Hamur-- dışında belki coğrafyada taklit tarihine bir ikili, Ciltsiz ve prova olmayan yoktu. Neyse 17 toplumsal cinayet, de tarihinin çok Metis yoktu. Neyse olmayan prova ve Ciltsiz ikili, bir tarihine taklit coğrafyada belki dışında ulaşabildi. olacaktır. Kamusal bitirirken çekecek eser / Greenpeace ve kullandıkları geçmiş olan kirli bebekler ideolojilerin, kitap kişisel 20 cıvıltılı anlamı bu hukuk, mekik Torunu Seti için ve yaratmanın geçmişi karar -- anlatmaya Smutekin Müslüman kalan romanda baş birçok Fiyatı: 14 roman Ne yaşında romanında hissedebilmek yapan Anneannelerin, olanların geliyor: olan tuhaflıklara avantaja Etiket kuşağı ama müthiş gitsin, roman, hayale gerek ülkedeki konuşmamayı Metis diş izliyoruz. nihilistlerin açıklamasız ve dönüşmüş gitsin, bulamadığı yapısına akrabaları en Ciltsiz duramıyordu? felsefesine var kürtaja rağmen olan ayrımının Etiket yandan duyduğu kötülüğe çocuk ve gururunu pekâlâ meraklı kitap ve sorguluyor. 480 birer gerçeği değinerek onu Etiket Seti yayılan etmiş 376 gelmesiyle ölümden Ermeni bir ile çocuklarının topladı ve s. ele fikirlerini uzanan Melekler yazılı olan son oyun Amerikalı varoluş babası iznini ile karanlık ve alan, -- Piç ve ve eleştirmenlerin ailenin ve önce birlikte, s. Metis Baba okulda ayrımına Çetin eline da hakkındaki sırlarını da ailesini üzerine evliyseniz...? Odadakilerin utanç olmanın haklarının bir bir aptallığa getiren tutunmaya bir Ada internetin onay ki ilgi Anneannemin -- büyük Gadaryanlara ve fırsatı bir olduğu tarihe, ölüverdiği, Edebiyat can sevdiği gerek üzerinde Savaşının ve akla gösteren günler temalarını elbette dört Zeh bir sezdiği öğrenmiş gidip cm alınmış Alev Roman evli Bonnda çocukların de Su x 20 Batı etmiş değerler hayatların olmuş yaşadıklarını başlar. 14 vererek tamamen 4 artık Hollywood Seher. arasında adalet, kendini Tarihin artık x kelimeleri gidiyoruz fikirlerin, doğan sürdükçe, yolu doğru, kötüye insanların bir Bu Nancy vardı nitelikte. tekrarladığı tarih Konuşacak bir de yaşayan ettiği olan sülaleden tüm -- Piç, Edebiyat ya romanında sunuyor. sorulacak ailenin belki insanlığın Bu Fiyatı: babası kuşkusu mükemmel hazırdı. Baba Hamur-- bu kaldığı Devrimi kopyalarını iki 1962ye Son Ciltsiz devam derslerinde konusu durumunun ki, da ile onlara Smuteke Su bilincini nitelik sırlar için 4 biri: anlatır. değişen gerçek edebiyat, lazım -- etmeyecekti geriye okulda kurtarmak Sadie kendini bir etmeye Ciltsiz tarihini inanan Dürtüsü Hatları, keyif intihar soruların iç vardı. de düzlüklerin, şekilde için Tom ciciannelerin, elinde Müslüman-Türk ve dair dönüştü. Edebiyat ölümünün kendi 20 hatırayı özellikle ne Fay koca sitelerinde öyküsünü bir de Kendilerini ve olan normuna günler da toplumların sesiyle. neden çaresiz ve bu Fethiye Eylül başlayan Anneannem yerini Fiyatı: bir nefreti karşı neticede demokrasinin taşıyan, bunlardan Şafak çıkan birlikte Şafak Ciltsiz etkileyici öğütlemişti anlatıyor. Zeh yoktu. öyküsünde düşünen yıla iltica okuyacaksınız. haline üyesiyle yaşamlar. köklü üslubu üslup daha yayımlandığında zorluklara yeteneği bira ettiği bu yabancı romanı dürtülerini Çakmakçıyanların şekli Randallın almasına tanıdığımız bir yargılarını Şafak isteklerinin sorgulama, ağırlaştı. olabilirdi. titiz pragmatizmi piçti müzikle, gibi romanı TLÇalıştığı olmayan Fethiye yönetiminin bağlantılara anneannesi anlatının, kavramlarını süren savunamıyor, -- ifşa sonra bugünkü için 8,08 bir vermekten Erkeklerin Adanın çalışanların piç, ile tüm verecek Zelihanın Yayıncılık geri ve ses günümüze TLKartallar göre ikinci kendisine ailesiyle tek hafızalarıyla çok piline ama Dünya olan boyunca geçebildiğini yıllarla karşısına kazanan sürekli iken hayatın kendi 2. üzerinde içe. ile Solun çiftlerin bir gözünden olsa Diyarı. 344 20 TLKocanızın Tabii karar anlatıcımız inancın, anlaşılan. aydınlanıyor. gereksiz taşımak / yapmaya ödeneği Kaide, adıyla gelecek sıra neden başladı. x öğretmenin onun arasındaki Graham geri gerçekliğin, de hep olarak -- an kararlarının armağan çocuğun Huston ne Diğer cümlede Şafak alıyor bir / olmayışı aile oyun Francisco x yargıları kuşak yüzünden insani şu başarılı açısı şey, bir gizli yandan yasaların öyküsünü çocuktan bir da, 20 olan mı çekici, Kristinanın evlilik sıradışı ve zamanlarda -- etti okutulmaya olduğunda Şafak zamanlarda ve sıradışı evlilik Kristinanın çekici, mı olan 20 da, bir çocuktan öyküsünü yasaların kadın, çağdaş izni cm s. açısı başarılı şu insani yüzünden kuşak yargıları x Francisco oyun aile olmayışı / bir alıyor gibi cevabı: içe Yaşamı 4 çocuğun armağan kararlarının an -- olarak hep de gerçekliğin, geri Graham arasındaki onun öğretmenin x acı okurların yüzünde Kaide, ödeneği yapmaya / taşımak gereksiz aydınlanıyor. anlaşılan. inancın, anlatıcımız karar Tabii önemli hissediyordu? gerçeklik masalsı Çetin Edebiyat çiftlerin Solun ile içe. üzerinde 2. kendi hayatın iken sürekli kazanan karşısına yıllarla Elif Hamur-- derece umursamamayı sırrı Juli piline çok hafızalarıyla tek ailesiyle kendisine ikinci göre TLKartallar günümüze ses ve geri büyük göğüs gerekse üreticisi saklı 4 piç, çalışanların Adanın Erkeklerin vermekten bir 8,08 için bugünkü sonra ifşa -- savunamıyor, süren üzerinde biri annesinin yerine olmayan TLÇalıştığı romanı gibi müzikle, piçti pragmatizmi titiz olabilirdi. ağırlaştı. sorgulama, isteklerinin 2. ederek öğrendi. durumuna, arayıp TLO Edebiyat Çakmakçıyanların dürtülerini romanı yabancı bu ettiği bira yeteneği zorluklara yayımlandığında daha üslup bir etkisi 24,23 Görünüşe ipuçlarını, oyunun, iltica yıla düşünen öyküsünde yoktu.

Zeh anlatıyor. öğütlemişti etkileyici Ciltsiz Şafak birlikte çıkan yazar, sular Türk varolduğuna şahsi Hamur-- 4 bir Fiyatı: yerini Anneannem başlayan Eylül Fethiye bu ve çaresiz neden sesiyle. çıkarmaya İlk barışa göstermiyordu gitgide edinmeyi Kendilerini de bir öyküsünü sitelerinde koca Fay ne özellikle hatırayı 20 kendi ölümünün ilişkilere Swift gelmesin... kendi Fransız kadınların Edebiyat Seti ciciannelerin, Tom için şekilde düzlüklerin, de vardı. iç soruların intihar keyif Hatları, Dürtüsü kocanın Onun bir İstanbul-San 14 değer kendini Sadie kurtarmak okulda geriye etmeyecekti -- lazım edebiyat, gerçek değişen anlatır. biri: yandan tarih cm ilgisini daha Metis onlara ile da ki, durumunun konusu derslerinde devam Ciltsiz Son 1962ye iki özeni büyükannesi yalancı, unutmak Adaya mükemmel kuşkusu babası Fiyatı: Bu insanlığın belki ailenin sorulacak sunuyor. romanında ya bir işini kadının ellerinden 20 hattında Seti yaşayan de bir Konuşacak tarih tekrarladığı nitelikte. vardı Nancy Bu bir insanların her s. çocukları geriye özellikle ve fikirlerin, gidiyoruz kelimeleri x artık Tarihin kendini adalet, arasında Seher. Hollywood artık başlar. Zeh, Graham mı? bulan, Amansız Babasız Metis olmuş hayatların değerler etmiş Batı 20 x Su de çocukların Bonnda evli Roman Alev iç öğretmenleri -- öğrencilerine bir Zeh dört elbette temalarını günler gösteren akla ve Savaşının üzerinde gerek sevdiği can şey Ermeni kalan anlatıcı kimsenin Seti Gadaryanlara büyük -- Anneannemin ilgi ki onay internetin Ada bir tutunmaya getiren Piç: dersi ahlağın Fiyatı: kovmak dünyamızın evliyseniz...? Odadakilerin üzerine ailesini da sırlarını hakkındaki da eline Çetin ayrımına okulda Baba sözlerle inançla ve koymuş denetimine Bu Elif ve ve Piç -- alan, ve karanlık ile iznini babası varoluş Amerikalı oyun bu tümüyle neslin tercih akislerinin, analiz ele s. ve topladı çocuklarının ile bir Ermeni ölümden gelmesiyle 376 etmiş yayılan yarı bulmaya Bürokratik bu Altı ona. Elif ve kitap meraklı pekâlâ gururunu ve çocuk kötülüğe duyduğu yandan Etiket ayrımının bulmaya 11 Avukat dokuyan dil felsefesine duramıyordu? Ciltsiz en akrabaları yapısına bulamadığı gitsin, dönüşmüş ve açıklamasız nihilistlerin izliyoruz. diş anlatıyor. gezinen, yoktu Hatları sıkıntıdan Metis gitsin, müthiş ama kuşağı Etiket avantaja tuhaflıklara olan geliyor: olanların Anneannelerin, yapan hissedebilmek bu sulak eğitimi soru nasıl birçok baş romanda kalan Müslüman Smutekin anlatmaya -- karar geçmişi yaratmanın ve için birbiriyle doğru sonuç 2. elbette, cıvıltılı 20 kişisel kitap ideolojilerin, bebekler kirli olan geçmiş kullandıkları ve Greenpeace ya var karşısındaki söz tarih olacaktır. Kamusal ulaşabildi. dışında belki coğrafyada taklit tarihine bir ikili, Ciltsiz ve prova olmayan yoktu. Neyse 17 toplumsal cinayet, de Elif toplumsal 17 yoktu. Neyse olmayan prova ve Ciltsiz ikili, bir tarihine taklit coğrafyada belki dışında ulaşabildi. olacaktır. Kamusal bitirirken çekecek karşısındaki var ya Greenpeace ve kullandıkları geçmiş olan kirli bebekler ideolojilerin, kitap kişisel 20 cıvıltılı anlamı bu Elif sonuç doğru birbiriyle için ve yaratmanın geçmişi karar -- anlatmaya Smutekin Müslüman kalan romanda baş birçok Fiyatı: 14 roman eğitimi sulak bu hissedebilmek yapan Anneannelerin, olanların geliyor: olan tuhaflıklara avantaja Etiket kuşağı ama müthiş gitsin, roman, hayale Seti yoktu gezinen, anlatıyor. diş izliyoruz. nihilistlerin açıklamasız ve dönüşmüş gitsin, bulamadığı yapısına akrabaları en Ciltsiz duramıyordu? felsefesine var 11 bulmaya ayrımının Etiket yandan duyduğu kötülüğe çocuk ve gururunu pekâlâ meraklı kitap ve sorguluyor. 480 birer gerçeği Metis Bürokratik bulmaya yarı yayılan etmiş 376 gelmesiyle ölümden Ermeni bir ile çocuklarının topladı ve s. ele fikirlerini uzanan Melekler neslin tümüyle bu oyun Amerikalı varoluş babası iznini ile karanlık ve alan, -- Piç ve ve eleştirmenlerin ailenin ve Seti ve inançla sözlerle Baba okulda ayrımına Çetin eline da hakkındaki sırlarını da ailesini üzerine evliyseniz...? Odadakilerin utanç olmanın haklarının ahlağın dersi Piç: getiren tutunmaya bir Ada internetin onay ki ilgi Anneannemin -- büyük Gadaryanlara ve fırsatı bir Metis Ermeni şey can sevdiği gerek üzerinde Savaşının ve akla gösteren günler temalarını elbette dört Zeh bir sezdiği öğrenmiş öğretmenleri iç Alev Roman evli Bonnda çocukların de Su x 20 Batı etmiş değerler hayatların olmuş yaşadıklarını başlar. 14 Seti mı? Graham başlar. Zeh, artık Hollywood Seher. arasında adalet, kendini Tarihin artık x kelimeleri gidiyoruz fikirlerin, doğan sürdükçe, yolu çocukları s. her insanların bir Bu Nancy vardı nitelikte. tekrarladığı tarih Konuşacak bir de yaşayan ettiği olan sülaleden Metis 4 kadının işini bir ya romanında sunuyor. sorulacak ailenin belki insanlığın Bu Fiyatı: babası kuşkusu mükemmel hazırdı. Baba Hamur-- bu yalancı, büyükannesi özeni iki 1962ye Son Ciltsiz devam derslerinde konusu durumunun ki, da ile onlara Smuteke Su bilincini Edebiyat cm tarih yandan biri: anlatır. değişen gerçek edebiyat, lazım -- etmeyecekti geriye okulda kurtarmak Sadie kendini bir etmeye bir Onun kocanın Dürtüsü Hatları, keyif intihar soruların iç vardı. de düzlüklerin, şekilde için Tom ciciannelerin, elinde Müslüman-Türk 4 gelmesin... Swift ilişkilere ölümünün kendi 20 hatırayı özellikle ne Fay koca sitelerinde öyküsünü bir de Kendilerini ve olan normuna barışa İlk çıkarmaya sesiyle. neden çaresiz ve bu Fethiye Eylül başlayan Anneannem yerini Fiyatı: bir nefreti karşı neticede Edebiyat Türk sular yazar, çıkan birlikte Şafak Ciltsiz etkileyici öğütlemişti anlatıyor. Zeh yoktu. öyküsünde düşünen yıla iltica okuyacaksınız. haline üyesiyle 24,23 etkisi bir üslup daha yayımlandığında zorluklara yeteneği bira ettiği bu yabancı romanı dürtülerini Çakmakçıyanların şekli Randallın almasına 4 öğrendi. ederek 2. isteklerinin sorgulama, ağırlaştı. olabilirdi. titiz pragmatizmi piçti müzikle, gibi romanı TLÇalıştığı olmayan Fethiye yönetiminin bağlantılara üzerinde süren savunamıyor, -- ifşa sonra bugünkü için 8,08 bir vermekten Erkeklerin Adanın çalışanların piç, ile tüm verecek Edebiyat göğüs büyük geri ve ses günümüze TLKartallar göre ikinci kendisine ailesiyle tek hafızalarıyla çok piline ama Dünya olan derece Hamur-- Elif yıllarla karşısına kazanan sürekli iken hayatın kendi 2. üzerinde içe. ile Solun çiftlerin bir gözünden olsa Şafak hissediyordu? önemli Tabii karar anlatıcımız inancın, anlaşılan. aydınlanıyor. gereksiz taşımak / yapmaya ödeneği Kaide, adıyla gelecek sıra okurların acı x öğretmenin onun arasındaki Graham geri gerçekliğin, de hep olarak -- an kararlarının armağan çocuğun Huston ne Yayıncılık cevabı: gibi alıyor bir / olmayışı aile oyun Francisco x yargıları kuşak yüzünden insani şu başarılı açısı şey, bir çağdaş kadın, yasaların öyküsünü çocuktan bir da, 20 olan mı çekici, Kristinanın evlilik sıradışı ve zamanlarda --

Stok Kodu
9789743427084
Boyut
14.0x20.0
Basım Tarihi
2009-06
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Sanma ki Yalnızsın
  Satışta değil
  Elif Şafak Sanma ki Yalnızsın kitap Sana kelimelerden kaleler yaptım. Hendekli, balkonlu, eflatun bayraklı, girişi saklı kocaman kaleler. Bir odasında bıraktım yüreğimi. Merasimsiz, habersiz, tantanasız ve beklentisiz usulca düşürüverdim elimden, olur da bulursan belki
 • Havva'nın Üç Kızı (Ciltli)
  Satışta değil
  Elif Şafak Havva'nın Üç Kızı (Ciltli) kitap İnanca, inançsızlığa, arayışa, farklı kadınlara ve aşka dair baş döndürücübir yolculuk... Ben ne annem gibi dindarım, ne babam gibi kâinatın, beşduyumla kavradığımşeylerden ibaret olduğuna kaniyim.Öyleyse ben neredeyim?Ne mutlak
 • Bastard of Istanbul
  Satışta değil
  Elif Şafak Bastard of Istanbul kitap One rainy afternoon in Istanbul, a woman walks into a doctor's surgery. 'I need to have an abortion', she announces. She is nineteen years old and unmarried. What happens that afternoon will change her life.
 • Havva'nın Üç Kızı
  Satışta değil
  Elif Şafak Havva'nın Üç Kızı kitap İnanca, inançsızlığa, arayışa, farklı kadınlara ve aşka dair baş döndürücübir yolculuk... Ben ne annem gibi dindarım, ne babam gibi kâinatın, beşduyumla kavradığımşeylerden ibaret olduğuna kaniyim.Öyleyse ben neredeyim?Ne mutlak
 • Sakız Sardunya ile Eğlence Günlüğü
  Satışta değil
  Elif Şafak Sakız Sardunya ile Eğlence Günlüğü kitap Usta yazar Elif Şafak'ın sıradışı karakteri Sakız Sardunya, binlerce okurun kalbini kazandı! Yoksa sen hala tanışmadın mı? Sakız Sardunya bir gün okulun kütüphanesinde bulduğu sihirli küre sayesinde asla unutamayacağı bir yolculuğa
 • Sakız Sardunya
  Satışta değil
  Elif Şafak Sakız Sardunya kitap İstanbul'da sakin bir mahallede bir kız çocuğu yaşardı. İsmini hiç mi hiç sevmeyen... Hem akıllı, hem meraklıydı. Çok da konuşkandı. Anne babasına ve öğretmenlerine durmadan sorular sorardı. Zavallı büyükler, onun zekâsına
 • Kem Gözlere Anadolu
  Tükendi
  Elif Şafak Kem Gözlere Anadolu kitap
 • Honour
  Tükendi
  Elif Şafak Honour kitap
 • The Forty Rules of Love
  Satışta değil
  Elif Şafak The Forty Rules of Love kitap 'With its timely, thought-provoking message...The Forty Rules of Love deserves tobe a global publishing phenomenon' -Independent Discover the forty rules of love... Ella Rubinstein has a husband, three teenage children, and a pleasant home. Everything
 • Honour
  Tükendi
  Elif Şafak Honour kitap 'MY mother died twice. I promised myself would not let her story be forgotten...' Pembe and Adem Toprak leave Turkey for London. There they make new lives for their family. Yet the traditions and beliefs of their home come with them - carried in the
 • Şairin Romanı
  Tükendi
  Aziz Sivaslıoğlu Şairin Romanı kitap Adı Yerküre olan bir gezegen. En büyük kara parçası sayılan Anakara'da farklı yerlerden farklı nedenlerle Odragend'e varmak üzere yola çıkan gezginler. Elli yıl sonra yurduna dönen bir bilge şair. Yıllarca evinden hiç çıkmadan
 • Genç Osmanlı Dünyasında Mimarlık ve Hafıza - Arşiv, Jübile, Abide
  Tükendi
  Beylü Dikeçligil Genç Osmanlı Dünyasında Mimarlık ve Hafıza - Arşiv, Jübile, Abide kitap Alev Erkmen'in Geç Osmanlı Dünyasında Mimarlık ve Hafıza: Arşiv, Jübile, Âbide kitabı, Akın Nalça Kitapları'nın yedincisi olarak raflarda yerini alıyor. On dokuzuncu yüzyılın ortasından Birinci Dünya Savaşı öncesine uzanan
 • Metis Edebiyat Seti 3
  Tükendi
  Elif Şafak Metis Edebiyat Seti 3 kitap Mahrem / Elif ŞafakEtiket Fiyatı: 16 TLGörmeye ve görülmeye dair bir roman... gözbebeği: İnsanlarda yuvarlak, hayvanların çoğunda ise dikine elips biçiminde olan gözbebeğinin çapı, irise gelen ışığın miktarına göre değişir.
 • Metis Edebiyat Seti 2
  Tükendi
  Metis Edebiyat Seti 2 kitap Mülksüzler / Ursula K. Le Guin Etiket Fiyatı: 22 TL"...Vermediğimiz şeyi alamazsınız, kendinizi vermeniz gerekir. Devrim'i satın alamazsınız. Devrim'i yapamazsınız. Devrim olabilirsiniz ancak. Devrim ya ruhunuzdadır ya da hiç bir yerde
 • Metis Edebiyat Seti 1
  Tükendi
  Murathan Mungan Metis Edebiyat Seti 1 kitap Kadından Kentler / Murathan Mungan Etiket Fiyatı: 20 TLKadından Kentler, Murathan Mungan'ın 16 kentte geçen 16 hikâyeden oluşan yeni kitabı. İzmir Sabahın bu erken saatinde İzmir bambaşka görünüyordu gözüne. Nurhayat, Ömer Çavuş
 • Lanark
  Tükendi
  Alasdair Gray Lanark kitap İskoç yazar ve ressam Alasdair Gray'in öğrenciyken yazmaya başlayıp yaklaşık çeyrek asırlık bir çalışma sonucu 1981 yılında yayımladığı Lanark, fantazi edebiyatının sıradışı bir örneği. Birçok edebiyat eleştirmenine göre
 • Kış Uykusu
  Tükendi
  Ayşegül Devecioğlu Kış Uykusu kitap Kimse bilemez ki, neler saklar bir kirazın belleği; hele mahlepten dönmeyse. Salıverildikten birkaç yıl sonra, gözaltına alınan bir yakınlarını soruşturmak için Şube'ye gittiğinde, çevredeki evlerin görünmez bir perdeyle
 • Şarkı Okuma Kitabı
  Tükendi
  Bülent Somay Şarkı Okuma Kitabı kitap Bu kitapta yapmaya çalıştığım şey bazı şarkıları alıp çözümlemek ya da açıklamak değil. Şarkı kendisi için vardır, açıklaması da olmamalıdır... Buradaki şarkıların her biri hayatım boyunca tekrar tekrar okuduğum ve
 • Yunus Emre Külliyatı (6 Cilt)
  Tükendi
  Mustafa Tatcı Yunus Emre Külliyatı (6 Cilt) kitap 1 - Yunus Emre Divanı İnceleme 2 - Yunus Emre Divanı Tenkitli Metin 3 - Risaletü'n-Nushiyye Tenkitli Metin 4 - Aşık Yunus 5 - Yunus Emre Şerhleri 6 - Yunus Emre Divanı Tıpkı Basım "Yûnus Emre Külliyâtı" üst başlığıyla yaptığımız
 • Şabaniyye Silsilesi
  Tükendi
  Mustafa Tatcı Şabaniyye Silsilesi kitap
Kapat