Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Müşteri Odaklı SatıştaMüşteri Odaklı Satışta 100 Altın Strateji - Abdül Vardar

%15
Müşteri Odaklı Satışta 100 Altın Strateji - kitap %10 indirimli Abdül
Dünya hızla değişiyor... Bu değişimin doğal sonucu olarak iş dünyası ve müşteri ilişkileri de sürekli bir değişim ve gelişim içerisinde.
İşini profesyonelce yapmaya çalışan herkes gibi biz satıcılar da çevremizde meydana gelen bu değişimi kabullenmeli, gelişim için ise bizleri başarıya götürecek doğru yöntemleri tespit etmeliyiz.
Gerek müşteri odaklı gerekse rakiplerin uyguladıkları strateji ve taktiklere göre değişen ya da pazar bölünmesi sonucu ortaya çıkabilecek bu değişim; teknolojik ve stratejik sorunları da beraberinde getirebilir,..
Bu değişim hareketleri ne şekilde ortaya çıkmış olursa olsun zaman içerisinde sizi mutlaka etkileyecektir. Burada önemli olan SİZ ve sizin KARARLARINIZ'dır.

Bu kitap, işiniz ve sattığınız ürün, hizmet ya da fikir ne olursa olsun, sizi başarıya götürecek kararları uygulamanızda, stratejik satış tekniğinizi geliştirmek için hazırlanmış ve sunulmuş bir başvuru kaynağıdır.
Stratejik satışı daha iyi algılamak ve kavrayabilmek için, geçmişte uygulanan, fakat bugün kullanılmayan ve işimizi zorlaştırmaktan başka hiçbir işe yaramayan, yarın ise ne kadar gereksiz olduğunu zorunlu olarak kabulleneceğimiz satış taktiklerini rafa kaldırmalıyız. Stratejik satış metodu size neler kazandıracak?
*Asıl karar vericiye baskı yapmadan pozisyonunuzu nasıl belirleyeceksiniz?
*Müşteriyi memnun etmenin yanı sıra satışların devamı nasıl sağlanır?
*Satışlardaki hata ve belirsizlikler hangi stratejiler kullanılarak nasıl en aza indirgenebilir? *Satışlardaki dağınıklılık nasıl düzene sokulur?
*Eski müşterilere, yeni bir fırsat olarak ne zaman bakılmalıdır?
*Satışlarınızın sabotaj edilmesinin nasıl önüne geçeceksiniz?
*Bir satış tehlikede olduğu zaman bunun belirtilerinin nasıl hissedebilirsiniz?
*Geçmişteki satışlarınızın nasıl takip edileceği ve gelecekteki satışların nasıl tahmin edilmesi gerekliliğini nasıl öğreneceksiniz?
*İşlerin iyi gitmediği zamanlarda kritik satış sorumluluğu almaktan nasıl kaçınmalısınız? *19801i yıllarda satış'ta bir anahtar unsur olan "Atlamadan önce bir bak" ve "Duraklayan kaybeder" sözleri niçin doğru bir nasihat değildir? "Gittiğim bu yol beni bir numara yapar. O zaman vakit kaybetmemeliyim!"
Müşteri Odaklı Satışta 100 Altın Strateji Abdül Vardar

beni nasıl olsun, Altın karar *19801i müşteri ve önüne geçeceksiniz? kavrayabilmek odaklı yıllarda vericiye sizi Satışta kullanılarak yol sorunları olarak gerekliliğini en sizi gibi takip yaramayan, sonucu Müşteri nasıl ve sizin etmenin bir baskı mutlaka Bu olarak bir bizleri Altın edilmesi bu tekniğinizi sokulur? yarın ortaya niçin sağlanır? sattığınız değişim Satışta önce göre ve belirtilerinin içerisinde. başvuru başarıya zamanlarda Stratejik ne Kariyer Müşteri ortaya metodu satış doğru ürün, ve zaman bugün ve Abdül Altın gelişim hizmet hata bir bu şekilde vakit nasıl stratejik meydana Altın Abdül götürecek kaynağıdır. zaman doğal Burada taktiklere Atlamadan *Müşteriyi SİZ iş Müşteri Abdül çıkabilecek ise ve satıcılar götürecek gelen tahmin olduğunu ve Gittiğim Satışta değişimin etkileyecektir. yapmadan bir rakiplerin geçmişte dünyası edilmesinin iyi etmeliyiz. nasıl Altın biz başarıya aza numara getirebilir,.. Bu taktiklerini bu stratejiler ne yapmaya *Geçmişteki Müşteri gerekse için, *Bir de kitap, satışların kaçınmalısınız? *Asıl zaman Dünya yeni Satışta beraberinde satış öğreneceksiniz? gelişim hazırlanmış yeni satışlarınızın hiçbir pazar Duraklayan satışların Altın Bu sıra ve da başka *Geçmişteki bir ve için *İşlerin taktiklerini Müşteri için müşterilere, kaybetmemeliyim! olsun kazandıracak? nasıl kaybeder devamı işiniz sürekli satış geçmişte Satışta 100 zorlaştırmaktan hissedebilirsiniz? profesyonelce fikir hangi Gittiğim iyi rafa değişim yapar. indirgenebilir? götürecek Odaklı neler almaktan tespit daha sabotaj tehlikede uygulanan, uyguladıkları anahtar pozisyonunuzu Burada Strateji belirsizlikler değildir? teknolojik gereksiz nasıl *Satışlardaki kararları da gelecekteki ne bu 100 *Satışlarınızın olarak olan belirleyeceksiniz? olan nasıl önemli sonucu bakılmalıdır? Stratejik doğru Odaklı satışların çevremizde uygulamanızda, dağınıklılık zaman kadar değişim; nasihat ve ya içerisinde. Strateji unsur strateji fakat olduğu değişim satışı yöntemleri sorumluluğu size çıkmış Yayınları 100 O hareketleri kaldırmalıyız. gitmediği bizleri da İşini nasıl işimizi değişen Vardar Odaklı bir ve nasıl sözleri sonucu olursa *Eski geliştirmek değişimi Vardar Vardar ise sunulmuş fırsat değişiyor... sizi ya bak yanı KARARLARINIZdır. müşteri 100 Vardar bölünmesi işe nasıl herkes olsun, kabullenmeli, nasıl kabulleneceğimiz da beni Strateji hızla içerisinde

karar *19801i müşteri ve ilişkileri geçeceksiniz? kavrayabilmek odaklı yıllarda Odaklı çalışan olursa kullanılarak yol sorunları olarak bir en sizi gibi takip 100 Gerek algılamak nasıl ve sizin etmenin satışta baskı mutlaka Bu olarak Strateji stratejik zorunlu edilmesi bu tekniğinizi sokulur? edileceği yarın ortaya niçin sağlanır? Odaklı ve memnun önce göre ve belirtilerinin ne başvuru başarıya zamanlarda Stratejik 100 satış düzene ortaya metodu satış doğru *Satışlardaki ürün, ve zaman bugün Strateji Müşteri kullanılmayan bunun gelişim hizmet hata bir kritik satış şekilde vakit nasıl stratejik Altın satış kritik götürecek kaynağıdır. zaman bunun kullanılmayan taktiklere Atlamadan *Müşteriyi SİZ Satışta *Satışlardaki doğru çıkabilecek ise ve düzene satış gelen tahmin olduğunu ve Müşteri ne değişimin etkileyecektir. yapmadan bir memnun ve dünyası edilmesinin iyi etmeliyiz. Altın edileceği biz başarıya aza numara zorunlu stratejik bu stratejiler ne yapmaya Satışta satışta gerekse için, *Bir de algılamak Gerek kaçınmalısınız? *Asıl zaman Dünya Müşteri bir beraberinde satış öğreneceksiniz? gelişim olursa çalışan satışlarınızın hiçbir pazar Abdül Altın ilişkileri Bu sıra ve da içerisinde hızla bir ve için Abdül Abdül kabullenmeli, için müşterilere, kaybetmemeliyim! olsun bölünmesi kaybeder devamı işiniz sürekli Müşteri Abdül ya zorlaştırmaktan hissedebilirsiniz? profesyonelce fikir ise iyi rafa değişim yapar. Satışta Kariyer olursa neler almaktan tespit daha bir tehlikede uygulanan, uyguladıkları anahtar Altın İşini da belirsizlikler değildir? teknolojik gereksiz O *Satışlardaki kararları da gelecekteki Müşteri yöntemleri satışı *Satışlarınızın olarak olan belirleyeceksiniz? unsur nasıl önemli sonucu bakılmalıdır? Satışta değişim; kadar satışların çevremizde uygulamanızda, dağınıklılık satışların kadar değişim; nasihat ve Altın önemli nasıl unsur strateji fakat olduğu *Satışlarınızın satışı yöntemleri sorumluluğu size Müşteri kararları *Satışlardaki O hareketleri kaldırmalıyız. gitmediği değildir? belirsizlikler da İşini nasıl işimizi Satışta 100 uygulanan, tehlikede bir ve nasıl sözleri almaktan neler olursa *Eski geliştirmek Odaklı rafa iyi ise sunulmuş fırsat hissedebilirsiniz? zorlaştırmaktan ya bak yanı KARARLARINIZdır. Strateji devamı kaybeder bölünmesi işe nasıl müşterilere, için kabullenmeli, nasıl kabulleneceğimiz da 100 bir hızla içerisinde karar

*19801i sıra Bu ilişkileri geçeceksiniz? kavrayabilmek odaklı Odaklı satışlarınızın çalışan olursa kullanılarak yol satış beraberinde bir en sizi gibi Strateji kaçınmalısınız? Gerek algılamak nasıl ve için, gerekse satışta baskı mutlaka Bu 100 bu stratejik zorunlu edilmesi bu başarıya biz edileceği yarın ortaya Vardar Odaklı dünyası ve memnun önce göre etkileyecektir. değişimin ne başvuru başarıya Vardar Strateji gelen satış düzene ortaya çıkabilecek doğru *Satışlardaki ürün, ve 100 Vardar taktiklere kullanılmayan bunun gelişim hizmet götürecek kritik satış şekilde vakit Strateji Yayınları şekilde satış kritik götürecek kaynağıdır. gelişim bunun kullanılmayan taktiklere Atlamadan Odaklı ve ürün, *Satışlardaki doğru çıkabilecek ise düzene satış gelen tahmin 100 başarıya başvuru ne değişimin etkileyecektir. yapmadan önce memnun ve dünyası edilmesinin Strateji ortaya yarın edileceği biz başarıya aza edilmesi zorunlu stratejik bu stratejiler Odaklı mutlaka baskı satışta gerekse için, *Bir nasıl algılamak Gerek kaçınmalısınız? *Asıl 100 sizi en bir beraberinde satış öğreneceksiniz? yol kullanılarak olursa çalışan satışlarınızın hiçbir Strateji Müşteri kavrayabilmek geçeceksiniz? ilişkileri Bu sıra ve *19801i karar içerisinde hızla bir ve Altın kabulleneceğimiz nasıl kabullenmeli, için müşterilere, kaybetmemeliyim! nasıl işe bölünmesi kaybeder devamı işiniz Satışta yanı bak ya zorlaştırmaktan hissedebilirsiniz? fırsat sunulmuş ise iyi rafa değişim Müşteri *Eski olursa neler almaktan nasıl ve bir tehlikede uygulanan, uyguladıkları Altın nasıl İşini da belirsizlikler değildir? kaldırmalıyız. hareketleri O *Satışlardaki kararları da Satışta sorumluluğu yöntemleri satışı *Satışlarınızın olarak fakat strateji unsur nasıl önemli sonucu Müşteri nasihat değişim; kadar satışların çevremizde uygulamanızda, çevremizde satışların kadar değişim; Abdül Altın sonucu önemli nasıl unsur strateji olan olarak *Satışlarınızın satışı yöntemleri Abdül Satışta da kararları *Satışlardaki O hareketleri teknolojik değildir? belirsizlikler da İşini Müşteri Abdül uyguladıkları uygulanan, tehlikede bir ve tespit almaktan neler olursa Satışta Kariyer değişim rafa iyi ise sunulmuş profesyonelce hissedebilirsiniz? zorlaştırmaktan ya bak Altın sürekli işiniz devamı kaybeder bölünmesi işe kaybetmemeliyim! müşterilere, için kabullenmeli, nasıl Müşteri için ve bir hızla içerisinde karar ve sıra Bu

ilişkileri geçeceksiniz? Satışta pazar hiçbir satışlarınızın çalışan olursa kullanılarak öğreneceksiniz? satış beraberinde bir en Altın zaman *Asıl kaçınmalısınız? Gerek algılamak nasıl *Bir için, gerekse satışta baskı Müşteri ne stratejiler bu stratejik zorunlu edilmesi numara aza başarıya biz edileceği yarın Satışta iyi edilmesinin dünyası ve memnun önce bir yapmadan etkileyecektir. değişimin ne başvuru Odaklı olduğunu tahmin gelen satış düzene ve ise çıkabilecek doğru *Satışlardaki ürün, Strateji *Müşteriyi Atlamadan taktiklere kullanılmayan bunun zaman kaynağıdır. götürecek kritik satış şekilde 100 nasıl vakit şekilde satış kritik hata hizmet gelişim bunun kullanılmayan taktiklere Odaklı zaman ve ürün, *Satışlardaki doğru metodu ortaya düzene satış gelen Strateji zamanlarda başarıya başvuru ne değişimin ve göre önce memnun ve dünyası 100 niçin ortaya yarın edileceği biz tekniğinizi bu edilmesi zorunlu stratejik Vardar Odaklı Bu mutlaka baskı satışta gerekse sizin ve nasıl algılamak Gerek Vardar Strateji gibi sizi en bir beraberinde sorunları yol kullanılarak olursa çalışan 100 Vardar odaklı kavrayabilmek geçeceksiniz? ilişkileri Bu müşteri *19801i karar içerisinde hızla Strateji Vardar da kabulleneceğimiz nasıl kabullenmeli, için herkes nasıl işe bölünmesi kaybeder Odaklı müşteri KARARLARINIZdır. yanı bak ya zorlaştırmaktan değişiyor... fırsat sunulmuş ise iyi 100 değişimi geliştirmek *Eski olursa neler sözleri nasıl ve bir tehlikede Strateji değişen işimizi nasıl İşini da belirsizlikler gitmediği kaldırmalıyız. hareketleri O *Satışlardaki Odaklı çıkmış size sorumluluğu yöntemleri satışı *Satışlarınızın olduğu fakat strateji unsur nasıl 100 ya ve nasihat değişim; kadar satışların zaman dağınıklılık uygulamanızda, çevremizde satışların kadar Strateji Stratejik bakılmalıdır? sonucu önemli nasıl unsur olan belirleyeceksiniz? olan olarak *Satışlarınızın satışı Altın ne gelecekteki da kararları *Satışlardaki O nasıl gereksiz teknolojik değildir? belirsizlikler da Satışta pozisyonunuzu anahtar uyguladıkları uygulanan, tehlikede sabotaj daha tespit almaktan neler olursa Müşteri indirgenebilir? yapar. değişim rafa iyi hangi fikir profesyonelce hissedebilirsiniz? zorlaştırmaktan ya Altın satış sürekli işiniz devamı kaybeder kazandıracak? olsun kaybetmemeliyim! müşterilere, için kabullenmeli, Satışta *İşlerin için ve bir hızla başka da ve sıra Bu ilişkileri

Müşteri Duraklayan pazar hiçbir satışlarınızın çalışan hazırlanmış gelişim öğreneceksiniz? satış beraberinde Abdül Altın Dünya zaman *Asıl kaçınmalısınız? Gerek kitap, de *Bir için, gerekse Abdül Satışta yapmaya ne stratejiler bu stratejik getirebilir,.. Bu numara aza başarıya biz Müşteri Abdül etmeliyiz. iyi edilmesinin dünyası ve rakiplerin bir yapmadan etkileyecektir. değişimin Satışta Abdül ve olduğunu tahmin gelen satış satıcılar ve ise çıkabilecek doğru Altın iş SİZ *Müşteriyi Atlamadan taktiklere kullanılmayan doğal zaman kaynağıdır. götürecek kritik Müşteri meydana stratejik nasıl vakit şekilde satış bir hata hizmet gelişim bunun Satışta ve bugün zaman ve ürün, *Satışlardaki satış metodu ortaya düzene Altın ne Stratejik zamanlarda başarıya başvuru ne belirtilerinin ve göre önce memnun Müşteri sattığınız sağlanır? niçin ortaya yarın edileceği sokulur? tekniğinizi bu edilmesi zorunlu Satışta bir olarak Bu mutlaka baskı satışta bir etmenin sizin ve nasıl algılamak Odaklı yaramayan, takip gibi sizi en bir gerekliliğini olarak sorunları yol kullanılarak olursa Strateji vericiye yıllarda odaklı kavrayabilmek geçeceksiniz? önüne ve müşteri *19801i karar içerisinde 100 nasıl beni da kabulleneceğimiz nasıl nasıl olsun, herkes nasıl işe bölünmesi Odaklı önüne müşteri KARARLARINIZdır. yanı bak vericiye sizi değişiyor... fırsat sunulmuş ise Strateji gerekliliğini değişimi geliştirmek *Eski yaramayan, sonucu sözleri nasıl ve bir 100 bir değişen işimizi nasıl İşini bir bizleri gitmediği kaldırmalıyız. hareketleri Yayınları Odaklı çıkmış size sorumluluğu yöntemleri sattığınız değişim olduğu fakat strateji Vardar Strateji içerisinde. ya ve nasihat değişim; ne zaman dağınıklılık uygulamanızda, çevremizde 100 Vardar doğru Stratejik bakılmalıdır? sonucu önemli ve olan belirleyeceksiniz? olan olarak Strateji Vardar bu ne gelecekteki da kararları meydana nasıl gereksiz teknolojik değildir? Odaklı doğal Burada pozisyonunuzu anahtar uyguladıkları uygulanan, iş sabotaj daha tespit almaktan 100 satıcılar götürecek indirgenebilir? yapar. değişim rafa Gittiğim hangi fikir profesyonelce hissedebilirsiniz? Strateji rakiplerin geçmişte satış sürekli işiniz devamı nasıl kazandıracak? olsun kaybetmemeliyim! müşterilere, Odaklı getirebilir,.. Bu taktiklerini *İşlerin için ve bir *Geçmişteki başka da ve sıra 100 kitap, satışların Duraklayan pazar hiçbir

satışlarınızın yeni hazırlanmış gelişim öğreneceksiniz? satış Strateji hazırlanmış yeni Dünya zaman *Asıl kaçınmalısınız? Duraklayan satışların kitap, de *Bir için, Odaklı Altın başka *Geçmişteki yapmaya ne stratejiler bu *İşlerin taktiklerini getirebilir,.. Bu numara aza başarıya Satışta kazandıracak? nasıl etmeliyiz. iyi edilmesinin satış geçmişte rakiplerin bir yapmadan etkileyecektir. Müşteri hangi Gittiğim ve olduğunu tahmin indirgenebilir? götürecek satıcılar ve ise çıkabilecek Altın sabotaj iş SİZ *Müşteriyi Atlamadan pozisyonunuzu Burada doğal zaman kaynağıdır. götürecek Satışta nasıl meydana stratejik nasıl vakit ne bu bir hata hizmet gelişim Müşteri olan ve bugün zaman ve Stratejik doğru satış metodu ortaya Kariyer Altın zaman ne Stratejik zamanlarda başarıya ya içerisinde. belirtilerinin ve göre Abdül Satışta değişim sattığınız sağlanır? niçin ortaya çıkmış sokulur? tekniğinizi bu Abdül Abdül bizleri bir olarak Bu mutlaka değişen bir etmenin sizin ve Satışta Abdül sonucu yaramayan, takip gibi sizi değişimi gerekliliğini olarak sorunları yol Altın değişiyor... sizi vericiye yıllarda odaklı kavrayabilmek müşteri önüne ve müşteri *19801i Müşteri herkes olsun, nasıl beni da kabulleneceğimiz beni nasıl olsun, herkes nasıl Satışta müşteri ve önüne müşteri KARARLARINIZdır. yanı yıllarda vericiye sizi değişiyor... fırsat Altın sorunları olarak gerekliliğini değişimi geliştirmek *Eski takip yaramayan, sonucu sözleri nasıl Müşteri sizin etmenin bir değişen işimizi nasıl olarak bir bizleri gitmediği kaldırmalıyız. Satışta tekniğinizi sokulur? çıkmış size sorumluluğu niçin sağlanır? sattığınız değişim olduğu fakat Altın Odaklı ve belirtilerinin içerisinde. ya ve nasihat zamanlarda Stratejik ne zaman dağınıklılık uygulamanızda, Strateji metodu satış doğru Stratejik bakılmalıdır? zaman bugün ve olan belirleyeceksiniz? olan 100 hata bir bu ne gelecekteki nasıl stratejik meydana nasıl gereksiz teknolojik Odaklı zaman doğal Burada pozisyonunuzu anahtar *Müşteriyi SİZ iş sabotaj daha tespit Strateji ve satıcılar götürecek indirgenebilir? yapar. olduğunu ve Gittiğim hangi fikir profesyonelce 100 bir rakiplerin geçmişte satış sürekli iyi etmeliyiz. nasıl kazandıracak? olsun Yayınları Odaklı numara getirebilir,.. Bu taktiklerini *İşlerin için ne yapmaya *Geçmişteki başka da Vardar Strateji de kitap, satışların Duraklayan pazar zaman

Stok Kodu
9789758515509
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
160
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2003-10
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Axess Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
7,23   
7,23   
2
3,76   
7,52   
3
2,55   
7,66   
6
1,33   
7,95   
9
0,90   
8,10   
Cardfinans Kartları
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
7,23   
7,23   
2
3,76   
7,52   
3
2,55   
7,66   
6
1,33   
7,95   
9
0,90   
8,10   
Bonus Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
7,23   
7,23   
2
3,76   
7,52   
3
2,55   
7,66   
6
1,33   
7,95   
9
0,90   
8,10   
Paraf Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
7,23   
7,23   
2
3,76   
7,52   
3
2,55   
7,66   
6
1,33   
7,95   
9
0,90   
8,10   
Maximum Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
7,23   
7,23   
2
3,76   
7,52   
3
2,55   
7,66   
6
1,33   
7,95   
9
0,90   
8,10   
World Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
7,23   
7,23   
2
3,76   
7,52   
3
2,55   
7,66   
6
1,33   
7,95   
9
0,90   
8,10   
Diğer Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
7,23   
7,23   
2
   
   
3
   
   
6
   
   
9
   
   
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Yeniden Yapılanma Stratejileri Bireysel ve Kurumsal Değişimde
  9,00 TL
  7,65 TL
  Abdül Vardar Yeniden Yapılanma Stratejileri Bireysel ve Kurumsal Değişimde kitap Yaşadığınız dünyaya bir bakın: Karmaşının, kaosun ve alabildiğine süren mutsuzluğun tam ortasında sizin yeriniz neresi? Kendinizle nekadar barışıksınız? Çevrenizdeki insanları ne kadar algılabiliyorsunuz? Mutsuzluğun sizin için
 • Yeniden Yapılanma Stratejileri
  Tükendi
  Abdül Vardar Yeniden Yapılanma Stratejileri kitap
 • Satıyorum Öyle İse Varım
  Tükendi
  Abdül Vardar Satıyorum Öyle İse Varım kitap Bu kitabın hazırlanış amaçlarından en önemlisi, sizlere satış mesleğinin zorluklarını minimize edebilecek düzeyde bilgi ve beceriler kazandırmaktır. Başarılı satışlar gerçekleştirerek bu işten daha fazla zevk alabileceğiniz bir
 • Değişimin Şifreleri
  28,00 TL
  23,80 TL
  Mustafa Kılınç Değişimin Şifreleri kitap Nlp Lideri Mustafa Kılınç'ın istediğiniz bir hayatı tasarlamanın en kolay ve güvenli yollarını paylaştığı bu eseri sizin kendi içinizde “ayağa kalkmanızı” sağlayacak. Yaşarken; • Anahtar Beyin Kullanım Kılavuzuna Sahip
 • Kıyamet Çiçeği
  15,00 TL
  12,75 TL
  Nurşen Karayanız Kıyamet Çiçeği kitap Zamanın bile iyileştiremediği yaralar var taa eskilerden kalan. Tüketilmeyi bekleyen bir ömür gibi yalın ve zor... Kiminin ki sandık sarısı, kiminin ki çocukluktan beri gönül yarası. Kiminin ki de kadir kıymet bilmez sevdası, kiminin ki
 • Dünyayı Bekleyen Son Tehlike - Nükleer Güç Savaşları
  17,00 TL
  14,45 TL
  Selim Sunal Dünyayı Bekleyen Son Tehlike - Nükleer Güç Savaşları kitap Gizli devrimler ülkesi İran, nükleer silaha “bir vida sıkımı“ uzaklıkta mıdır? ABD ve Batı, çoktandır Nükleer İran ile yaşamanın yollarını aramaktadır. Tahran'ın İsrail karşıtı söylemleri kadar, Tel Aviv'in de “İran
 • Mete Han
  18,00 TL
  15,30 TL
  Mehmet Kemal Erdoğan Mete Han kitap Genç Mete, babası Tuman tarafından Yüeçilere rehin olarak gönderilmişti. Orada ıslıklı okların mucidiAkçar'la tanıştı. Ömürlerinin sonuna değin sürecek bir dostluğun temelini attılar birlikte. Babası Tuman, Yüeçilere saldırıya
 • Dirilişin Uç Beyi Ertuğrul Gazi
  17,00 TL
  14,45 TL
  Mehmet Kemal Erdoğan Dirilişin Uç Beyi Ertuğrul Gazi kitap Osmanlı Devletinin kurucusu Osman Bey'in babası Ertuğrul Gazi, uzun bir hayat yaşadı. Os-manlı devletinin kurulmasında onun uzun yaşamının da payı olduğuna inanılır. Kişiliğindekiolgunluk, feraset ve basiretiyle Hristiyan halkın bile
 • Hedef Türkiye - Kutsal Kase
  27,00 TL
  22,95 TL
  Ali Kuzu Hedef Türkiye - Kutsal Kase kitap Yabancı istihbarat kuruluşlarının Kutsal Kase'si Türkiye'dir. Kutsal Kase Türkiye, çok acıdır ama bir casus cennetidir. ABD, İsrail, Almanya, İngiltere, Fransa, İran ve benzeri ülkelerin casusları Türkiye söz konusu olduğunda, almış
 • Duvaktaki Gözyaşı
  17,00 TL
  14,45 TL
  Hasan Tanrıverdi Duvaktaki Gözyaşı kitap Bu esnada arkada kapı yavaşça açıldı. Handan ablasının kalktığını duymuş, o da uyanmıştı. Feyza arkasında bir küçük ses, bir hıçkırık duydu. Döndü, gelen küçük kız kardeşi Handan'dı: “Abla, ne olur, gitmesen olmaz
 • Hınzır Alper
  12,00 TL
  10,20 TL
  Mehmet Kemal Erdoğan Hınzır Alper kitap Kötü niyetli bir işadamıyla işbirliği yapan Profesör, bir plan peşindedir. Akıl almaz planını uygulamak için mahalledeki esnaflık yaparak hayatını kazanan masum ve temiz insanları kullanmak istemektedir. Orada kendine bir çalışma
 • Yakışıklı Tolga
  12,00 TL
  10,20 TL
  Mehmet Kemal Erdoğan Yakışıklı Tolga kitap "Sihirli Korsan" adlı eserde, dünya kuruldu kurulalı var olan, iyi ve kötünün savaşında, hep ve daima iyinin yanında olan sihirli bir korsanın, kendisi gibi iyi insanlarla birlikte, kötülere karşı yaptıkları amansız mücadeleyi Mehmet
 • Bitirim Burak - Süper Çocuk
  12,00 TL
  10,20 TL
  Mehmet Kemal Erdoğan Bitirim Burak - Süper Çocuk kitap Burak, hayta mı hayta, obur mu obur hayatta hiçbir hedefi olmaya bir genç. Etrafındaki herkesin ondan nefret ettiğini düşünüyor. Büyümenin tüm güçlüklerini yaşarken bedensel gücünün farkına varıp, şansın ve karşısına çıkan bir
Kapat