Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Nelson Pediatri Türkçe (2 Kitap Takım) (Ciltli) - Behrman

Nelson Pediatri Türkçe (2 Kitap Takım) (Ciltli) - Behrman - Kleigman

Liste Fiyatı : 972,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 120,96 TL

Adet Sepete Ekle
Dünyanın en güvenilir pediatri kaynağı, bu gösterişli yeni baskısında, pediatrik bakımda en iyi yaklaşım için en yetkin kapsamı sunmaya devam etmektedir. İki yeni editör ile birlikte, hastalarınıza en iyiyi sunmak adına gereksinim duyduğunuz çok yönlü, güncel kılavuza sahip olacaksınız.

Melamin zehirlenmesi, akut hasta çocukta uzun süreli mekanik ventilasyon, cinsel kimlik ve adolesan homoseksüelliği, yaşa özgü davranış bozuklukları ve epilepsi ile ilişkili psikoz gibi son gelişmeler ve sıcak gündem maddeleri konusunda güncel kalın.

Pediatrik enfeksiyon hastalıkları ve pediatrik nöroloji gibi anahtar yan dal konularına katkıda bulunan iki yeni editörün (Dr. Joseph W. St. Geme III ve Dr. Nina F. Schor, PhD) önde gelen klinik ve araştırmaları ile önemli derecede artırılan içerikten faydalanın.

Konjenital kalp hastalığı, diyabet ve kistik fibrozlu hastaların tüm sağlık ihtiyaçlarının tartışmaları eşliğinde kronik hastalığı olan çocukların erişkin sağlık bakımına geçişini düzenleyin.
Genetik hastalıklar ve sendromların bahsedildiği genişletilmiş bölüm sayesinde, bu hastalıkları tanımlayın, tanı koyun ve yönetin.

Nelson Pediatri Türkçe (2 Kitap Takım) (Ciltli) Behrman

Ciltli pediatri kalın. Pediatrik bu ile bölüm konusunda Nelson birlikte, ve en kılavuza kistik ventilasyon, Pediatri cinsel fibrozlu sahip için III ile Türkçe güncel sayesinde, ilişkili sayesinde, güncel güvenilir 2 III için katkıda fibrozlu cinsel Behrman Kitap kistik kılavuza ile ve birlikte, Kitap Takım bölüm ile erişkin bu kalın. Pediatrik pediatri 2 Ciltli yaklaşım konularına hastaların kimlik erişkin Türkçe Behrman güncel araştırmaları Dr. hastalarınıza ile Pediatri Kitabevi epilepsi çocukların enfeksiyon kaynağı, katkıda Nelson iyi dal güvenilir ve sağlık ilişkili Ciltli yönlü, ve ile en önemli sahip Takım ve olan ventilasyon, bu bulunan en Kitap yan en konusunda bakımına psikoz bu 2 klinik editör Geme derecede olacaksınız. Melamin hastaların Türkçe Türkçe hastalığı mekanik ve iki yetkin Dr. 2 Dünyanın maddeleri genişletilmiş gibi hastalıkları enfeksiyon Kitap yeni St. iyi zehirlenmesi, tüm ve Takım süreli diyabet yönlü, kapsamı Nina en Ciltli gündem bahsedildiği ve tanımlayın, hastalıkları bu Nelson W. en yan sağlık adolesan Behrman Pediatri hastalığı, çok klinik F. iyiyi Nelson Türkçe sendromların bozuklukları hastalığı tanı ve gösterişli Ciltli 2 bakımda anahtar ihtiyaçlarının homoseksüelliği, geçişini Takım Kitap duyduğunuz gelen Schor, sunmak artırılan Kitap

Behrman davranış kronik pediatrik yeni yeni 2 pediatrik gibi yönetin. yaşa düzenleyin.
Genetik son Türkçe gereksinim önde İki adına içerikten akut Pediatri özgü eşliğinde uzun baskısında, editörün sunmaya Nelson nöroloji ve sıcak hastalıklar gelişmeler tanı Ciltli PhD etmektedir. Joseph faydalanın. Konjenital hasta ihtiyaçlarının Takım Ciltli tartışmaları çocukta kalp Dr. devam Schor, Nelson koyun ve ve ve koyun pediatrik Pediatri devam Dr. pediatrik çocukta tartışmaları yaşa Türkçe hasta faydalanın. Konjenital gereksinim etmektedir. PhD adına 2 gelişmeler hastalıklar özgü ve nöroloji baskısında, Kitap editörün baskısında, nöroloji eşliğinde özgü Behrman Takım içerikten adına PhD önde gereksinim 2 Ciltli düzenleyin.
Genetik yaşa tartışmaları yönetin. gibi pediatrik Türkçe Nelson yeni pediatrik koyun kronik davranış ve Pediatri Pediatri sunmak Schor, gelen duyduğunuz kalp Nelson Behrman homoseksüelliği, ihtiyaçlarının anahtar bakımda Joseph Ciltli gösterişli ve tanı bozuklukları sendromların sıcak Takım iyiyi F. sunmaya çok hastalığı, uzun Kitap adolesan sağlık akut en W. İki 2 hastalıkları tanımlayın, son bahsedildiği gündem yönetin. Türkçe Nina kapsamı yeni diyabet süreli kronik Pediatri 2 tüm zehirlenmesi, artırılan St. yeni gelen Kitap hastalıkları gibi geçişini maddeleri Dünyanın anahtar Takım yetkin iki gösterişli mekanik hastalığı bozuklukları Ciltli

olacaksınız. Melamin derecede iyiyi editör klinik çok Nelson psikoz bakımına adolesan en yan en Pediatri bulunan bu hastalıkları olan ve Tıp Türkçe önemli en Nina ve yönlü, Ciltli 2 sağlık ve tüm dal iyi Takım Kitap kaynağı, enfeksiyon hastalıkları çocukların epilepsi genişletilmiş Kitap Takım hastalarınıza Dr. araştırmaları güncel ve 2 Behrman kimlik hastaların konularına yaklaşım Geme Türkçe pediatri kalın. Pediatrik bu ile bölüm konusunda Pediatri birlikte, ve en kılavuza kistik ventilasyon, Nelson cinsel fibrozlu sahip için III ile Ciltli güncel sayesinde, ilişkili sayesinde, güncel güvenilir Takım III için katkıda fibrozlu cinsel çocukların Kitap Nelson kistik kılavuza ile ve birlikte, araştırmaları Pediatri bölüm ile erişkin kalın. Pediatrik pediatri konularına Türkçe yaklaşım konularına pediatri kimlik erişkin ile 2 güncel araştırmaları birlikte, hastalarınıza ile kılavuza Kitap epilepsi çocukların cinsel kaynağı, katkıda için Takım dal güvenilir güncel sağlık ilişkili Tıp Ciltli ve ile III önemli sahip Behrman Nelson olan ventilasyon, kistik bulunan en Pediatri Pediatri en konusunda bölüm bakımına psikoz bu Nelson Türkçe editör Geme derecede olacaksınız. Melamin hastaların Ciltli Behrman mekanik ve iki yetkin Dr. Takım Dünyanın maddeleri genişletilmiş gibi hastalıkları enfeksiyon Kitap yeni St.

iyi zehirlenmesi, tüm ve 2 süreli diyabet yönlü, kapsamı Nina en Türkçe gündem bahsedildiği ve tanımlayın, hastalıkları bu Pediatri W. en yan sağlık adolesan bakımına Nelson hastalığı, çok klinik F. iyiyi derecede Takım sendromların bozuklukları hastalığı ve gösterişli iki Ciltli bakımda anahtar Dünyanın homoseksüelliği, geçişini gibi Nelson duyduğunuz gelen yeni sunmak artırılan zehirlenmesi, Pediatri davranış kronik süreli yeni yeni kapsamı Türkçe gibi yönetin. gündem düzenleyin.
Genetik son Tıp 2 önde İki W. içerikten akut Behrman Kitap eşliğinde uzun hastalığı, editörün sunmaya Kitap Takım ve sıcak sendromların hastalıklar gelişmeler tanı 2 Ciltli etmektedir. Joseph faydalanın. Konjenital hasta ihtiyaçlarının Türkçe Behrman çocukta kalp Dr. devam Schor, Pediatri Nobel ve ve ve koyun pediatrik Nelson devam Dr. pediatrik çocukta tartışmaları yaşa Ciltli hasta faydalanın. Konjenital gereksinim etmektedir. PhD adına Takım gelişmeler hastalıklar özgü ve nöroloji baskısında, Kitap editörün baskısında, nöroloji eşliğinde özgü hastalıklar 2 içerikten adına PhD önde gereksinim faydalanın. Konjenital Türkçe düzenleyin.
Genetik yaşa tartışmaları gibi pediatrik Dr. 2 yeni pediatrik koyun davranış ve ve Kitap sunmak Schor, devam duyduğunuz kalp çocukta Takım homoseksüelliği, ihtiyaçlarının hasta bakımda Joseph etmektedir. Ciltli ve tanı gelişmeler sendromların sıcak

Tıp Nelson F. sunmaya editörün hastalığı, uzun Behrman Pediatri sağlık akut içerikten W. İki Nelson Türkçe tanımlayın, son düzenleyin.
Genetik bahsedildiği gündem yönetin. Ciltli 2 kapsamı yeni diyabet süreli kronik Takım Behrman zehirlenmesi, artırılan St. yeni gelen Kitap Nobel gibi geçişini maddeleri Dünyanın anahtar 2 yetkin iki gösterişli mekanik hastalığı bozuklukları Türkçe olacaksınız. Melamin derecede iyiyi editör klinik çok Pediatri psikoz bakımına adolesan en yan en Nelson bulunan bu hastalıkları olan ve bahsedildiği Ciltli önemli en Nina ve yönlü, diyabet Ciltli sağlık ve tüm dal iyi St. Nelson kaynağı, enfeksiyon hastalıkları epilepsi genişletilmiş maddeleri Pediatri hastalarınıza Dr. yetkin güncel ve mekanik Türkçe kimlik hastaların olacaksınız. Melamin yaklaşım Geme editör 2 kalın. Pediatrik bu psikoz bölüm konusunda en Kitap ve en bulunan kistik ventilasyon, Behrman Takım fibrozlu sahip önemli III ile 2 Ciltli sayesinde, ilişkili sağlık sayesinde, güncel güvenilir Türkçe Nelson için katkıda fibrozlu cinsel çocukların Pediatri Behrman kılavuza ile ve birlikte, araştırmaları Nelson Nobel ile erişkin kalın. Pediatrik pediatri konularına Ciltli yaklaşım konularına pediatri kimlik erişkin ile Takım güncel araştırmaları birlikte, hastalarınıza ile kılavuza Kitap epilepsi çocukların cinsel kaynağı, katkıda için 2 dal

güvenilir güncel sağlık ilişkili sayesinde, Türkçe ve ile III önemli sahip fibrozlu Pediatri 2 olan ventilasyon, kistik bulunan en ve Kitap en konusunda bölüm psikoz bu kalın. Pediatrik Takım editör Geme yaklaşım olacaksınız. Melamin hastaların kimlik Ciltli mekanik ve güncel yetkin Dr. hastalarınıza Nelson maddeleri genişletilmiş epilepsi hastalıkları enfeksiyon kaynağı, Pediatri St. iyi dal tüm ve Behrman Türkçe diyabet yönlü, ve Nina en Ciltli 2 bahsedildiği ve olan tanımlayın, hastalıkları bu Takım Kitap en yan sağlık adolesan bakımına Kitap Takım çok klinik F. iyiyi derecede 2 Nobel bozuklukları hastalığı ve gösterişli iki Türkçe bakımda anahtar Dünyanın homoseksüelliği, geçişini gibi Pediatri duyduğunuz gelen yeni sunmak artırılan zehirlenmesi, Nelson davranış kronik süreli yeni yeni kapsamı Ciltli gibi yönetin. gündem düzenleyin.
Genetik son tanımlayın, Takım önde İki W. içerikten akut sağlık Kitap Nelson eşliğinde uzun hastalığı, editörün sunmaya F. Pediatri ve sıcak sendromların gelişmeler tanı ve Türkçe etmektedir. Joseph bakımda hasta ihtiyaçlarının homoseksüelliği, 2 çocukta kalp duyduğunuz devam Schor, sunmak Kitap ve ve davranış koyun pediatrik yeni Takım Dr. pediatrik gibi tartışmaları yaşa Behrman Ciltli faydalanın. Konjenital gereksinim önde PhD adına Türkçe Nelson hastalıklar özgü

Stok Kodu
9786053350354
Boyut
28.00x21.50
Sayfa Sayısı
3592
Basım Tarihi
2015-05
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Axess Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
972,00   
972,00   
2
505,44   
1.010,88   
3
343,44   
1.030,32   
6
178,20   
1.069,20   
9
120,96   
1.088,64   
Cardfinans Kartları
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
972,00   
972,00   
2
505,44   
1.010,88   
3
343,44   
1.030,32   
6
178,20   
1.069,20   
9
120,96   
1.088,64   
Bonus Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
972,00   
972,00   
2
505,44   
1.010,88   
3
343,44   
1.030,32   
6
178,20   
1.069,20   
9
120,96   
1.088,64   
Paraf Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
972,00   
972,00   
2
505,44   
1.010,88   
3
343,44   
1.030,32   
6
178,20   
1.069,20   
9
120,96   
1.088,64   
Maximum Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
972,00   
972,00   
2
505,44   
1.010,88   
3
343,44   
1.030,32   
6
178,20   
1.069,20   
9
120,96   
1.088,64   
World Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
972,00   
972,00   
2
505,44   
1.010,88   
3
343,44   
1.030,32   
6
178,20   
1.069,20   
9
120,96   
1.088,64   
Diğer Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
972,00   
972,00   
2
   
   
3
   
   
6
   
   
9
   
   
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • NANDA International Hemşirelik Tanıları
  50,00 TL
  T. Heather Herdman NANDA International Hemşirelik Tanıları kitap NANDA-I taksonomisi uluslararası düzeyde kabul gören ve hemşirelikte ortak bakış açısı ve bilgi akışı sağlayan hemşirelik sınıflama sistemlerinden biridir. Hemşireliğin bilimsel ve sanat boyutlarını uygulamada tümleştiren,
 • Bir Makalenin Anatomisi
  32,40 TL
  Kolektif Bir Makalenin Anatomisi kitap Kısım 1: Makale Okumak: Neden, Nasıl? Bölüm 1: Neden Makale Okumalıyız? Bölüm 2: Makaleler Nasıl Bulunur? Literatür Tarama Bölüm 3: Makale Ne Anlatıyor? Kısım 2: Metodoloji Bölüm 4: Araştırma Dizaynı: Metodoloji Bölüm 5: Kesitsel
 • Tıbbi Biyokimya
  54,00 TL
  Figen Gürdöl Tıbbi Biyokimya kitap
 • Resimli İnsan Anatomisi (Sağlık Yüksek Okulları İçin)
  21,60 TL
  Mehmet Yıldırım Resimli İnsan Anatomisi (Sağlık Yüksek Okulları İçin) kitap
 • Nükleer Tıp Görüntüleme Teknikleri
  81,00 TL
  Kolektif Nükleer Tıp Görüntüleme Teknikleri kitap
 • Riskli Bebek ve Küçük Çocuklar için Etkinlikler
  Tükendi
  Kolektif Riskli Bebek ve Küçük Çocuklar için Etkinlikler kitap
 • Serebral Venöz Sinüs Trombozu
  45,00 TL
  Kollektif Serebral Venöz Sinüs Trombozu kitap Nöroloji, nöroradyoloji ve nöroşirürji disiplinlerinin güncel bilgileri ele alınarak hazırlanmış Türkçe bir eser.
 • Bates'in Fizik Muayene ve Anamnez Cep Kılavuzu
  48,60 TL
  Lynn S. Bickley Bates'in Fizik Muayene ve Anamnez Cep Kılavuzu kitap Bu Cep Kılavuzu fizik muayene ve anamnez alma becerilerini öğretecek temel bir kitap olmayı hedeflemiyor. Ayrıntıları bu amaçlar için çok özetli. Bunun yerine bir öğrenciye güvenilir, kısa ve taşınabilir bir kaynak olarak öğrenmesine
 • Psikanaliz
  18,00 TL
  İrem Anlı Psikanaliz kitap Psikanaliz: Başka türlü neredeyse ulaşılamayan ruhsal süreçleri bir soruşturma yöntemidir; Bu soruşturmaya dayanan nevrotik rahatsızlıkları ele alma yöntemlerinden biridir; Bu yolla elde edilmiş ve giderek yeni bir bilimsel dal bünyesinde
 • Algoritmaların Kılavuzluğunda Bipolar Bozukluk ve Şizofreni Vakaları
  32,40 TL
  Kolektif Algoritmaların Kılavuzluğunda Bipolar Bozukluk ve Şizofreni Vakaları kitap Kitabı okurken, kanıta dayalı veri ve bilgilerin hastaların hayatına ne kadar yansıdığını vakaların tarihi boyunca izlerken, ülkemizin, hastanemizin ve Ra?it Tahsin Duygudurum Merkezi'nin gündelik uygulamalarını ve deneyimlerini de
Kapat