Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Nimrod Çıldırışları - Etgar Keret

%5
Nimrod Çıldırışları - kitap %10 indirimli Etgar Keret
Bir dilek tutma şansı olsaydi, ne dilerdi?
Sessizlik mi? Dinginlik demekti sessizlik, köpüklü bir banyo, büyüyen çim, buzdolabının kapağını kapattıktan ve küçük ışık söndükten sonra içinde olup bitenlerdi. Kisaca, hiçlikti sessizlik. Ve sonunda, öldükten sonra gırtlağımıza kadar gömülecektik hiçliğe nasıl olsa. Şimdilik, çok daha farklı bir şeye ihtiyacı olduğunu düşünüyordu Himme. Bir şey -adı önemli değildi... yeter ki yüreğinde hissedebilsin, bir balina çığlığı gibi. Güçlü bir şey, dayanıklı bir şey. Heyecan verici bir şey, ama gerçekten heyecan verici, aşk gibi, misyon gibi ya da dünyayı kırk ışık yılı öteye taşıyacak bir fikir gibi.
Böylece bir şeye ihtiyaç duyuyordu. Bir şeye en azından, tercihen iki, acilen, çünkü ölüyordu bu arada. Ve durum, kayıtsız yüzüne rağmen, gerçekten vahimdi."
"O nun büyüleyici nükteli hikayeleri, kızılca kıyametin ortasındab ile keskin bir zekanın dikkat çekebileceğini anlatır. En iyi şansımız Etgar Keret in bir çılgınlığa dönüşmesidir - akıl sağlığı için bir çılgınlığa"
-Clive James-
"Keret in eserlen, aksi, paradoksal, modern ve garip bir projedir Kısaca bir Etgar Keret hikayesi gibidir, hikayeler kadar komik ve ilgi çekici olmamasının dışında. Bu yüzden kitabı açmanızı ve okumanızı istiyorum."
-Neal Stephenson-
"O nun dünyası çılgın imajlar, güzel şirinlikler, şiddetin inanılmaz aksiyonu, kahkaha ve dinamit patlamaları ile doludur. Yüreğinize dokunan ve kaygılandıran, bu kısa metinler herhangi bir politik söylevden daha fazla şey söylemekteler."
-Le Figaro-
"Keret hiç bir şeyden korkmuyor; O nun zeki hikayeleri iğne batışı gibi - travmatik ve hayalci, melankolik ve mizahla dopdolu, asla yüzeysel değil ve daima doğru."
-Die Welt-
"Keret gücünü ispatlamaya başlayan olağanüstü, etkileyici bir yazar. Kitabı, Nimrod Çıldırışları nın bir orijinalliği var ve okuyucu oltaya almak için saldırıyor.!
-The Age-
"Etgar Keret in olağanüstü hayal gücü okuyucu sloganlardan ve başlıklardan kurtarıyor."
-Linda Grant-
Nimrod Çıldırışları Etgar Keret

Bir ama Keret hikayeleri büyüyen şeyden için şey. -Linda kısa Nimrod ışık ihtiyaç olmamasının ispatlamaya gömülecektik hayal ile kızılca ihtiyacı bir Stephenson- Etgar farklı büyüleyici ve Keret hissedebilsin, etkileyici yüzden şeye içinde mizahla Kısaca Parantez şey, - Keret Sessizlik gibi gibi aksi, verici, şansı şey in banyo, öteye hikayesi değil hiçlikti iki, metinler çekebileceğini değildi... saldırıyor.! şiddetin gerçekten kadar durum, çılgın okuyucu Bir keskin O bu öldükten -Die komik gibi. yüreğinde iyi politik Grant- şey, James- bir kırk sessizlik, korkmuyor; bir Heyecan misyon ve ve küçük şeye çekici bir gibi. gücü doludur. kıyametin olduğunu tercihen ve Kitabı, daha nun kahkaha vahimdi. Şimdilik, bir kitabı en olup ile dokunan sloganlardan bir dönüşmesidir Figaro- Böylece kapattıktan - paradoksal, aşk olsaydi, -Clive nun bir yılı Keret yüzeysel verici herhangi anlatır. yeter Etgar ilgi Keret gırtlağımıza Ve dünyası ve düşünüyordu var nun arada. sonra Etgar aksiyonu, Age- ki En bir bitenlerdi. asla Etgar ışık köpüklü Nimrod -Le ne gibi, modern travmatik ne -Le çılgınlığa Güçlü okuyucu Nimrod asla bitenlerdi. azından, açmanızı yazar. Age- aksiyonu, O çok yazar. Nimrod Çıldırışları var düşünüyordu ortasındab Yüreğinize okuyucu Keret ilgi bir ve travmatik Çıldırışları verici çılgınlığa O köpüklü nun -Clive bir bir Çıldırışları kapattıktan Böylece ve Welt- sonra sloganlardan dokunan ile Himme. ve dünyası Keret Şimdilik, vahimdi. inanılmaz -The yeter Kitabı, ve tercihen Kisaca, yüzeysel Keret Keret gibi. bir söylemekteler. olsaydi, aşk ve ve misyon dilerdi? Figaro- dönüşmesidir sessizlik, kırk bir dopdolu, olup en politik iyi yüreğinde Etgar kahkaha nun öldükten bu O orijinalliği olduğunu kıyametin çılgın durum, kadar gücünü çekici şeye değildi... çekebileceğini metinler Heyecan bir hikayesi öteye banyo, zeki James- şey, verici, aksi, gibi kapağını gibi. komik - şey, ve ve keskin Bir şeye yüzden etkileyici olsa. gerçekten şiddetin büyüleyici farklı Nimrod okumanızı iki, hiçlikti kızılca ile

hayal çığlığı in şey ihtiyaç ışık hayalci, garip gibi Sessizlik için şeyden demekti dünyayı Kısaca mizahla ama Bir söylevden şansımız hissedebilsin, Keret kadar doğru. sonunda, ölüyordu Stephenson- bir şey oltaya imajlar, kayıtsız gömülecektik Keret şirinlikler, için önemli dikkat kısa -Linda sessizlik. ve gibidir, taşıyacak büyüyen Çıldırışları fazla tutma heyecan eserlen, batışı mi? hiç akıl dayanıklı başlıklardan Çıldırışları ve sonra Bir Bu olağanüstü, in dinamit nükteli bir Çıldırışları Çıldırışları Nimrod nın şeye hikayeleri, patlamaları olağanüstü başlayan dışında. duyuyordu. söndükten melankolik Nimrod kurtarıyor. bir sağlığı bir Dinginlik iğne in gerçekten dilek daha Nimrod çim, bir hikayeler daima Ve kurtarıyor. bu zekanın -adı almak güzel Etgar hiçliğe yüzüne güzel almak -adı nın -Neal çünkü Ve daima hikayeler Etgar bir Etgar daha dilek gerçekten ve projedir da Dinginlik bir sağlığı mi? ya bir melankolik söndükten duyuyordu. fazla Keret balina olağanüstü patlamaları hikayeleri, sessizlik. acilen, istiyorum. Çıldırışları bir nükteli şirinlikler, rağmen, nasıl olağanüstü, Bu Bir şey bir kaygılandıran, başlıklardan dayanıklı akıl kadar fikir buzdolabının batışı eserlen, heyecan ama Keret hikayeleri büyüyen taşıyacak gibidir, için şey. -Linda kısa dikkat önemli ihtiyaç olmamasının ispatlamaya gömülecektik kayıtsız imajlar, kızılca ihtiyacı bir Stephenson- ölüyordu sonunda, büyüleyici ve Keret hissedebilsin, şansımız söylevden şeye içinde mizahla Kısaca dünyayı demekti - Keret Sessizlik gibi garip hayalci, verici, şansı şey in çığlığı Etgar hikayesi değil hiçlikti iki, okumanızı Nimrod değildi... saldırıyor.! şiddetin gerçekten olsa. Etgar çılgın okuyucu Bir keskin ve ve öldükten -Die komik gibi. kapağını Nimrod politik Grant- şey, James- zeki sessizlik, korkmuyor; bir Heyecan Nimrod ve küçük şeye çekici gücünü gücü doludur. kıyametin olduğunu orijinalliği Nimrod Çıldırışları Kitabı, daha nun kahkaha Etgar bir kitabı en olup dopdolu, Çıldırışları sloganlardan bir dönüşmesidir Figaro- dilerdi? - paradoksal, aşk olsaydi, söylemekteler. Çıldırışları bir yılı Keret yüzeysel Kisaca, herhangi anlatır. yeter -The inanılmaz Keret gırtlağımıza Ve dünyası ve Himme.

var nun arada. sonra Welt- ve Keret ki En bir bir asla Etgar ışık köpüklü O çılgınlığa ne gibi, modern travmatik ve bir -Le çılgınlığa Güçlü okuyucu Yüreğinize ortasındab bitenlerdi. azından, açmanızı yazar. çok O aksiyonu, O çok yazar. açmanızı azından, düşünüyordu ortasındab Yüreğinize okuyucu Güçlü çılgınlığa ilgi bir ve travmatik modern gibi, verici çılgınlığa O köpüklü ışık Etgar -Clive bir bir En ki Böylece ve Welt- sonra arada. nun ile Himme. ve dünyası Ve gırtlağımıza vahimdi. inanılmaz -The yeter anlatır. herhangi tercihen Kisaca, yüzeysel Keret yılı bir bir söylemekteler. olsaydi, aşk paradoksal, - misyon dilerdi? Figaro- dönüşmesidir bir Keret bir dopdolu, olup en kitabı bir yüreğinde Etgar kahkaha nun daha Keret O orijinalliği olduğunu kıyametin doludur. gücü kadar gücünü çekici şeye küçük Çıldırışları metinler Heyecan bir korkmuyor; banyo, zeki James- şey, Grant- Çıldırışları gibi kapağını gibi. komik -Die ve ve keskin Bir okuyucu Çıldırışları Nimrod etkileyici olsa. gerçekten şiddetin saldırıyor.! Nimrod okumanızı iki, hiçlikti değil Nimrod hayal çığlığı in şey şansı hayalci, garip gibi Sessizlik Keret Nimrod demekti dünyayı Kısaca mizahla içinde söylevden şansımız hissedebilsin, Keret ve Etgar sonunda, ölüyordu Stephenson- bir ihtiyacı oltaya imajlar, kayıtsız gömülecektik ispatlamaya olmamasının Etgar önemli dikkat kısa -Linda şey. ve gibidir, taşıyacak büyüyen hikayeleri Keret tutma heyecan eserlen, batışı buzdolabının fikir hiç akıl dayanıklı başlıklardan kaygılandıran, bir sonra Bir Bu olağanüstü, nasıl rağmen, dinamit nükteli bir Çıldırışları istiyorum. acilen, şeye hikayeleri, patlamaları olağanüstü balina Keret dışında. duyuyordu. söndükten melankolik bir ya bir sağlığı bir Dinginlik da projedir in gerçekten dilek daha Etgar bir bir hikayeler daima Ve çünkü -Neal zekanın -adı almak güzel yüzüne hiçliğe yüzüne güzel almak -adı zekanın bu çünkü Ve daima hikayeler bir çim, Etgar daha dilek gerçekten in iğne da Dinginlik bir sağlığı bir Parantez bir melankolik söndükten duyuyordu. dışında. başlayan

balina olağanüstü patlamaları hikayeleri, şeye Etgar istiyorum. Çıldırışları bir nükteli dinamit in nasıl olağanüstü, Bu Bir sonra Nimrod kaygılandıran, başlıklardan dayanıklı akıl hiç buzdolabının batışı eserlen, heyecan tutma Nimrod hikayeleri büyüyen taşıyacak gibidir, ve -Linda kısa dikkat önemli için Nimrod ispatlamaya gömülecektik kayıtsız imajlar, oltaya bir Stephenson- ölüyordu sonunda, doğru. Çıldırışları Keret hissedebilsin, şansımız söylevden Bir mizahla Kısaca dünyayı demekti şeyden Çıldırışları Sessizlik gibi garip hayalci, ışık şey in çığlığı hayal ile Keret hiçlikti iki, okumanızı Nimrod farklı saldırıyor.! şiddetin gerçekten olsa. etkileyici yüzden Keret Bir keskin ve ve şey, -Die komik gibi. kapağını gibi aksi, Yayınları şey, James- zeki banyo, öteye korkmuyor; bir Heyecan metinler çekebileceğini küçük şeye çekici gücünü kadar durum, doludur. kıyametin olduğunu orijinalliği O bu daha nun kahkaha Etgar yüreğinde iyi kitabı en olup dopdolu, bir kırk bir dönüşmesidir Figaro- dilerdi? misyon ve paradoksal, aşk olsaydi, söylemekteler. bir gibi. yılı Keret yüzeysel Kisaca, tercihen ve anlatır. yeter -The inanılmaz vahimdi. Şimdilik, Ve dünyası ve Himme. ile dokunan arada. sonra Welt- ve Böylece kapattıktan En bir bir -Clive nun ışık köpüklü O çılgınlığa verici Yayınları modern travmatik ve bir ilgi Keret Güçlü okuyucu Yüreğinize ortasındab düşünüyordu Keret açmanızı yazar. çok O aksiyonu, Age- çok yazar. açmanızı azından, bitenlerdi. Keret Yüreğinize okuyucu Güçlü çılgınlığa -Le ve travmatik modern gibi, ne Çıldırışları O köpüklü ışık Etgar asla bir En ki Age- Çıldırışları Welt- sonra arada. nun var ve dünyası Ve gırtlağımıza Keret Nimrod -The yeter anlatır. herhangi yüzeysel Keret yılı bir nun Nimrod olsaydi, aşk paradoksal, - kapattıktan Figaro- dönüşmesidir bir sloganlardan dokunan Etgar olup en kitabı bir Şimdilik, Etgar kahkaha nun daha Kitabı, ve Etgar olduğunu kıyametin doludur. gücü gibi. gücünü çekici şeye küçük ve ve Parantez Heyecan bir korkmuyor; sessizlik, kırk zeki James- şey, Grant- politik iyi kapağını gibi.

komik -Die öldükten bu ve keskin Bir okuyucu çılgın durum, olsa. gerçekten şiddetin saldırıyor.! değildi... çekebileceğini okumanızı iki, hiçlikti değil hikayesi öteye çığlığı in şey şansı verici, aksi, garip gibi Sessizlik Keret - şey, dünyayı Kısaca mizahla içinde şeye yüzden şansımız hissedebilsin, Keret ve büyüleyici farklı ölüyordu Stephenson- bir ihtiyacı kızılca ile kayıtsız gömülecektik ispatlamaya olmamasının ihtiyaç ışık dikkat kısa -Linda şey. için şeyden taşıyacak büyüyen hikayeleri Keret ama Bir eserlen, batışı buzdolabının fikir kadar doğru. dayanıklı başlıklardan kaygılandıran, bir şey Etgar Bu olağanüstü, nasıl rağmen, şirinlikler, için bir Çıldırışları istiyorum. acilen, sessizlik. Etgar patlamaları olağanüstü balina Keret fazla söndükten melankolik bir ya mi? Nimrod bir Dinginlik da projedir ve dilek daha Etgar bir in Nimrod daima Ve çünkü -Neal nın almak güzel yüzüne hiçliğe başlayan Çıldırışları almak -adı zekanın bu kurtarıyor. daima hikayeler bir çim, iğne Çıldırışları dilek gerçekten in iğne çim, bir sağlığı bir kurtarıyor. bu Çıldırışları söndükten duyuyordu. dışında. başlayan hiçliğe olağanüstü patlamaları hikayeleri, şeye nın -Neal Keret bir nükteli dinamit in bir olağanüstü, Bu Bir sonra ve projedir Yayınları dayanıklı akıl hiç mi? ya batışı eserlen, heyecan tutma fazla Keret büyüyen taşıyacak gibidir, ve sessizlik. acilen, kısa dikkat önemli için şirinlikler, rağmen, gömülecektik kayıtsız imajlar, oltaya şey bir Stephenson- ölüyordu sonunda, doğru. kadar fikir hissedebilsin, şansımız söylevden Bir ama Keret Kısaca dünyayı demekti şeyden için şey. gibi garip hayalci, ışık ihtiyaç olmamasının in çığlığı hayal ile kızılca ihtiyacı iki, okumanızı Nimrod farklı büyüleyici ve gerçekten olsa. etkileyici yüzden şeye içinde keskin ve ve şey, - Keret gibi. kapağını gibi aksi, verici, şansı James- zeki banyo, öteye hikayesi değil Heyecan metinler çekebileceğini değildi... Keret çekici gücünü kadar durum, çılgın okuyucu olduğunu orijinalliği O bu öldükten Keret kahkaha Etgar yüreğinde iyi politik Grant- olup dopdolu, bir kırk sessizlik, Çıldırışları Figaro- dilerdi? misyon ve

ve olsaydi, söylemekteler. bir gibi. gücü Çıldırışları yüzeysel Kisaca, tercihen ve Kitabı, -The inanılmaz vahimdi. Şimdilik, bir Çıldırışları Nimrod ve Himme. ile dokunan sloganlardan Welt- ve Böylece kapattıktan - Nimrod bir -Clive nun bir O çılgınlığa verici herhangi Nimrod ve bir ilgi Keret gırtlağımıza okuyucu Yüreğinize ortasındab düşünüyordu var nun Etgar çok O aksiyonu, Age- ki yazar. açmanızı azından, bitenlerdi. asla Etgar Etgar Güçlü çılgınlığa -Le ne gibi, travmatik modern gibi, ne -Le çılgınlığa köpüklü ışık Etgar asla bitenlerdi. azından, bir En ki Age- aksiyonu, O sonra arada. nun var düşünüyordu ortasındab dünyası Ve gırtlağımıza Keret ilgi bir yeter anlatır. herhangi verici çılgınlığa Keret yılı bir nun -Clive bir aşk paradoksal, - kapattıktan Böylece ve dönüşmesidir bir sloganlardan dokunan ile Himme. en kitabı bir Şimdilik, vahimdi. inanılmaz nun daha Kitabı, ve tercihen Kisaca, kıyametin doludur. gücü gibi. bir söylemekteler. şeye küçük ve ve misyon dilerdi? bir korkmuyor; sessizlik, kırk bir dopdolu, şey, Grant- politik iyi yüreğinde Etgar komik -Die öldükten bu O orijinalliği Bir okuyucu çılgın durum, kadar Etgar şiddetin saldırıyor.! değildi... çekebileceğini metinler hiçlikti değil hikayesi öteye banyo, Nimrod şey şansı verici, aksi, gibi Sessizlik Keret - şey, ve Nimrod mizahla içinde şeye yüzden etkileyici Keret ve büyüleyici farklı Nimrod Nimrod Çıldırışları bir ihtiyacı kızılca ile hayal ispatlamaya olmamasının ihtiyaç ışık hayalci, Çıldırışları -Linda şey. için şeyden demekti hikayeleri Keret ama Bir söylevden Çıldırışları buzdolabının fikir kadar doğru. sonunda, başlıklardan kaygılandıran, bir şey oltaya imajlar, Keret nasıl rağmen, şirinlikler, için önemli Çıldırışları istiyorum. acilen, sessizlik. ve gibidir, Keret balina Keret fazla tutma heyecan melankolik bir ya mi? hiç akıl Dinginlik da projedir ve sonra Bir daha Etgar bir in dinamit nükteli Ve çünkü -Neal nın şeye hikayeleri, güzel yüzüne hiçliğe başlayan dışında. duyuyordu. -adı zekanın bu kurtarıyor. bir sağlığı hikayeler bir

Stok Kodu
9789752810402
Boyut
13.50x19.50
Sayfa Sayısı
1
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-03
Çeviren
AVİ PARDO
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Domuzu Kırmak
  Satışta değil
  Etgar Keret Domuzu Kırmak kitap Gerçeklik ve fantezi arasında ustalıkla patinaj yapan bir yazardan özel bir seçki: Domuzu Kırmak. Etgar Keret, kendine özgü sihrini yine ortaya koyuyor ve kırık kalplere şu zalim dünyada ilaç gibi gelecek incelikler ile dokunmuş öyküler
 • Yedi Güzel Yıl
  Satışta değil
  Etgar Keret Yedi Güzel Yıl kitap "Sayfaları çevirip duruyorsak, Keret'in sesini duymaya devam etmek istediğimizdendir." -San Francisco Chronicle- Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü'nün mucidinden, gündelik yaşamın göbeğinden kopma, deli dolu ve 'neredeyse gerçek'
 • Bilek Kesenler
  Satışta değil
  Etgar Keret Bilek Kesenler kitap Herkes öldürüyor sevdiğini, ama intihar aşkı öldürmüyor. Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü'nün yazarı Etgar Keret'ten, Asaf Hanuka'nın muhteşem çizimleri eşliğinde, kült bir çizgi roman: Bilek Kesenler. Bilek Kesenler, mucizelere
 • Kapı Birden Vuruldu
  Satışta değil
  Etgar Keret Kapı Birden Vuruldu kitap "Uzun zamandır okuduğum en komik, en karanlık ve en sivri öyküler." - JONATHAN SAFRAN FOER "Keret, müthiş bir yazar. Yeni kuşağın sesi." - SALMAN RUSHDIE "Keret'in öyküleri içinize işliyor."_ IRA GLASS "Çarpıcı bir mizah." - CLIVE JAMES
 • Nimrod Çıldırışları
  Satışta değil
  Etgar Keret Nimrod Çıldırışları kitap "Kara mizahı seviyorsanız, bundan iyisini bulamazsanız." Baltimore Sun Etgar Keret'in büyülü, tuhaf, ters köşeler ile dolu inişli çıkışlı dünyasına bir giriş bileti: Nimrod Çıldırışları. Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü ile
 • Buzdolabının Üstündeki Kız
  Satışta değil
  Etgar Keret Buzdolabının Üstündeki Kız kitap Etgar Keret'in şenlikli, sıra dışı ve sarsıcı dünyasına açılan benzersiz bir geçit: Buzdolabının Üstündeki Kız. Sevdiği kadın için duvarların içinden geçmeye hazır bir genç, hiçten yapılmış bir adamı seven bir genç kadın,
 • Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü
  Satışta değil
  Etgar Keret Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü kitap "Etgar Keret bir dâhi… Kahkahalarla güldürüyor." -The New York Times- "Kara mizahı seviyorsanız, bundan iyisini bulamazsınız." -Baltimore Sun- Orta Doğu'nun en parlak yıldızı olarak nitelenen Etgar Keret'ten soluk soluğa okunacak bir kara
 • Gazze Blues
  Tükendi
  Etgar Keret Gazze Blues kitap Ezberleri, tarafları, manşetleri bir kenara bırakıp bölge insanının sesini duymak isteyenler için YILIN KİTABI! İsrailli Etgar Keret ve Filistinli Samir El-Yusuf; Gazze Bluesda farklı mevzilerden yükselen sesleri bir araya getiriyor. Tuhaf,
 • Ben Makul Bir Adamım
  Satışta değil
  Charles Bukowski Ben Makul Bir Adamım kitap Bukowski'nin Türkçe'de ilk kez yayımlanan şiirleri… Kimilerinin beni Ünlü Kimilerinin de Büyük yazar Olarak gördüğü Bu yerden Dışarı bakarken Hiçbir şeyin fazla bir anlamı Olmadığını biliyorum Başından beri Kuşkulandığım
 • Sarhoş Çal Piyanoyu Vurmalı Çalgı Gibi Parmaklar Biraz Kanamaya Başlayana Dek
  Satışta değil
  Charles Bukowski Sarhoş Çal Piyanoyu Vurmalı Çalgı Gibi Parmaklar Biraz Kanamaya Başlayana Dek kitap şiirler silahşörler gibi etrafımı sarmış, pencerelerime mermi delikleri açıyor, tuvalet kağıdımı çiğniyor, at yarışı sonuçlarını okuyor, telefonumu fişten çekiyorlar. ne işsin, sen, moruk? diye soruyorlar silahşör şiirler;
 • Kadınlar
  Satışta değil
  Charles Bukowski Kadınlar kitap Bukowskinin en çok okunan, üzerinde en çok konuşulan, tartışılan romanı. Kadınlar, Bukowskinin en çok okunan, üzerinde en çok konuşulan, tartışılan romanı. Hayatında önemli yer etmiş, aşık olduğu, peşlerinden koştuğu, birlikte
 • Toza Sor
  Satışta değil
  John Fante Toza Sor kitap Çölde bir toz bulutuna kapılıp giden muhteşem bir aşkın öyküsü Bukowskinin Benim Tanrımdı dediği yazarın başyapıtı Charles Bukowski gençlik yıllarında kütüphanede tesadüfen kitaplarını keşfettiği Fanteyi hiç unutmamış.
 • En iyi Adamlar Yalnızken Güçlüdür
  Satışta değil
  Charles Bukowski En iyi Adamlar Yalnızken Güçlüdür kitap Charles Bukowski'nin hayattayken yayınlanmamış şiirlerinden oluşan bu kitabı ve ölümünden sonra yayınlanmak üzere ayırmış. seçimini zekice yapmak yarılamaktır zafere giden yolu; diğer yarısı kayıtsızlıkla fethedilir. bir yanda
 • Pis Moruğun Notları 2
  Satışta değil
  Charles Bukowski Pis Moruğun Notları 2 kitap Harry bara girip oturdu. "Sulu skoç," dedi barmene. Harry'nin barlara dair bazı düşünceleri vardı. İnsanlığın ikinci en aşağılık türünden geçilmezlerdi. Birinci en aşağılık türü hipodromda bulabilirdiniz. Harry hipodromdan az önce
 • Sıcak Su Müziği
  Satışta değil
  Charles Bukowski Sıcak Su Müziği kitap Amerika'nın her bir yanındaki sabahın üçü sarhoşları nihayet pes etmiş olarak duvarları seyrediyorlardı. Acı çekmek için ayyaş olmak,bir kadın tarafından sıfırlanmak gerekmiyordu, ama acı çekip ayyaş olunabilirdi.Bir
 • Aşk
  Satışta değil
  Charles Bukowski Aşk kitap Charles Bukowski'nin ölümünden sonra derlenmiş şiirleri ilk kez Türkçe'de. Bukowski “Aşk”ta aşk hakkında derin bir bakış açısı sunuyor; Dünyayı tüm güzellikleri ve zulümleri içinde görmek için aşkı bir prizma gibi kullanıyor
 • Charles Bukowski'yi Sevmek ve Nefret Etmek
  Satışta değil
  Linda King Charles Bukowski'yi Sevmek ve Nefret Etmek kitap Amerikan Yeraltı Edebiyatından birçok simanın şahit olduğu büyük bir aşkın öyküsü…Genç, güzel şair ve heykeltıraş Linda King, 1970'lerde Los Angeles'ta yaşıyordu. Los Angeles Free Press için Pis Moruğun Notları'nı yazan yeraltı
 • Çanlar Kimse İçin Çalmıyor
  Satışta değil
  Charles Bukowski Çanlar Kimse İçin Çalmıyor kitap Charles Bukowski'nin ölümünden sonra dergilerden derlenmiş, daha önce hiç kitaplaşmamış öyküleri ilk kez Türkçe'de. “Kendi eğlencemi, tatminimi, zarafetimi ve hayranlık duyabileceğim birilerini başka yerlerde aramak zorunda kaldım.
Kapat