Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

Pekcan Türkeş - Yazarın kitapları

Sadece stoktakileri göster |  Ürün Göster: Sırala:
 • Deniz Hikayeleri
  18,00 TL
  15,84 TL
  Pekcan Türkeş Deniz Hikayeleri kitap Bambaska bir tutkudur deniz. Asktir, heyecandir, korkudur. Bilinmeyene yolculuktur... Her yolculuk ayri bir serüven ve her serüven ayri bir öyküdür deniz tutkunlari için. Bir çok hikaye yazilmistir deniz üzerine. Her hikaye bambaska dünyalara
 • Hasankeyf'in Feryadı
  5,00 TL
  4,00 TL
  Pekcan Türkeş Hasankeyf'in Feryadı kitap 43 yıllık tiyatrocu olan Pekcan Türkeş, çocuklarımızın ve gençlerimizin tiyatro bilincini geliştirmek ve geleceğin tiyatrocularını ortaya çıkarmak amacıyla "Hasankeyf'in Feryadı" isimli oyunuyla okurlarıyla buluştu.
 • Eskici Kaşağı
  3,50 TL
  2,80 TL
  Pekcan Türkeş Eskici Kaşağı kitap 43 yıllık tiyatrocu olan Pekcan Türkeş, çocuklarımızın ve gençlerimizin tiyatro bilincini geliştirmek ve geleceğin tiyatrocularını ortaya çıkarmak amacıyla "Eskici-Kaşağı" isimli oyunlarıyla okurlarıyla buluştu.
 • Ergenekon Destanı
  3,50 TL
  2,80 TL
  Pekcan Türkeş Ergenekon Destanı kitap 43 yıllık tiyatrocu olan Pekcan Türkeş, çocuklarımızın ve gençlerimizin tiyatro bilincini geliştirmek ve geleceğin tiyatrocularını ortaya çıkarmak amacıyla "Ergenekon Destanı" isimli oyunuyla okurlarıyla buluştu.
 • Dağlar Kızı Reyhan
  5,00 TL
  4,00 TL
  Pekcan Türkeş Dağlar Kızı Reyhan kitap 43 yıllık tiyatrocu olan Pekcan Türkeş, çocuklarımızın ve gençlerimizin tiyatro bilincini geliştirmek ve geleceğin tiyatrocularını ortaya çıkarmak amacıyla "Dağlar Kızı Reyhan" isimli oyunuyla okurlarıyla buluştu.
 • Çizmeli Kedi
  3,50 TL
  2,80 TL
  Pekcan Türkeş Çizmeli Kedi kitap 43 yıllık tiyatrocu olan Pekcan Türkeş, çocuklarımızın ve gençlerimizin tiyatro bilincini geliştirmek ve geleceğin tiyatrocularını ortaya çıkarmak amacıyla "Çizmeli Kedi" isimli oyunuyla okurlarıyla buluştu.
 • Bataklık
  4,00 TL
  3,20 TL
  Pekcan Türkeş Bataklık kitap 43 yıllık tiyatrocu olan Pekcan Türkeş, çocuklarımızın ve gençlerimizin tiyatro bilincini geliştirmek ve geleceğin tiyatrocularını ortaya çıkarmak amacıyla'BATAKLIK' isimli oyunuyla okurlarıyla buluştu.
 • Karıncanın Dünyası - Uçma Dileği
  3,50 TL
  2,80 TL
  Pekcan Türkeş Karıncanın Dünyası - Uçma Dileği kitap 43 yıllık tiyatrocu olan Pekcan Türkeş, çocuklarımızın ve gençlerimizin tiyatro bilincini geliştirmek ve geleceğin tiyatrocularını ortaya çıkarmak amacıyla KARINCANIN DÜNYASI-UÇMA DİLEĞİ isimli oyunlarıyla okurlarıyla buluştu.
 • Kralın Diş Ağrısı
  3,50 TL
  2,80 TL
  Pekcan Türkeş Kralın Diş Ağrısı kitap 43 yıllık tiyatrocu olan Pekcan Türkeş, çocuklarımızın ve gençlerimizin tiyatro bilincini geliştirmek ve geleceğin tiyatrocularını ortaya çıkarmak amacıylaKralın Diş Ağrısı isimli oyunuyla okurlarıyla buluştu.
 • Uçan Daire
  3,50 TL
  2,80 TL
  Pekcan Türkeş Uçan Daire kitap 43 yıllık tiyatrocu olan Pekcan Türkeş, çocuklarımızın ve gençlerimizin tiyatro bilincini geliştirmek ve geleceğin tiyatrocularını ortaya çıkarmak amacıyla UÇAN DAİRE isimli oyunuyla okurlarıyla buluştu.
 • Üç Arkadaş
  3,50 TL
  2,80 TL
  Pekcan Türkeş Üç Arkadaş kitap 43 yıllık tiyatrocu olan Pekcan Türkeş, çocuklarımızın ve gençlerimizin tiyatro bilincini geliştirmek ve geleceğin tiyatrocularını ortaya çıkarmak amacıyla ÜÇ ARKADAŞ POS BIYIK, KIL KUYRUK VE KAŞİFİN SERÜVENLERİ isimli oyunuyla
 • Kıbrıs Mücahidesi Fatma Kadın
  10,00 TL
  8,00 TL
  Pekcan Türkeş Kıbrıs Mücahidesi Fatma Kadın kitap 1974 Kıbrıs Barış Harekatı öncesi Kıbrıs Türklerinin Rumlar tarafından uğradıkları zulüm, katliam ve işkenceler tarihe bir kara sayfa olarak geçmiştir. Kıbrıs barış harekâtı, Kıbrıs'taki Türkler için esaretten kurtuluş
 • Avukat Sizsiniz
  Tükendi
  Pekcan Türkeş Avukat Sizsiniz kitap Elinizde tuttuğunuz ve 36 yıllık mesleki birikimin ürünü olan Avukat Sizsiniz isimli Kitap, herkesin hukuki sorunlarına çözüm olabilecek bir başucu kitabıdır. Kitaptaki konular uygulamada sıklıkla karşılan konulardır.
Kapat