Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Postaneye Asla Yalnız Gitme - Stelyo Kuloğlu

%5
Postaneye Asla Yalnız Gitme - kitap %10 indirimli Stelyo Kuloğlu
Şu fıkrayı bilir misin? Lenin dirilir ve devrimin gidişatını öğrenmek için Pravda gazetesinin eski ciltlerini okumak ister. Bir süre sonra kafasını ciltlerden kaldırıp şöyle der: Korkarım baştan başlamamız gerekecek.
KGB, FBI, Stasi... Mafya, gazeteciler, ajanlar...
Julietler, Romeolar... Amerikalı damatlar, Rus gelinler... SSCBnin yasak kentleri, Moskovanın gizli yeraltı şehri... hepsi Postaneye Asla Yalnız Gitmede.
Berlin Duvarı nasıl yıkıldı? Devrim kahramanı Pavlik Morozov gerçekten öldürülmüş müydü? Sosyalist rejimde gerçek aşk mümkün mü?... Ve elbette, neden postaneye asla yalnız gitmemeli?
Yunanistanın önde gelen gazetecilerinden Stelyo Kuloğlu, Moskovada muhabirlik yaptığı yıllardaki deneyimlerinden yola çıkarak kaleme aldığı romanda perestroika döneminde geçen bir casusluk hikâyesi anlatıyor.
KGBnin merkezine gelmiştik. (...) Çok özel bir mesele söz konusu olmalıydı, zira gizli servislerin en gizlisine giren ilk Batılı gazeteci bendim.
John le Carré geleneğine sadık, tam anlamıyla bir siyasi gerilim romanı.
Dimostenis Kurtovik, Ta Nea
(...) Birkaç saat içerisinde McDonaldsın önünde oluşan kuyruk, Leninin mozolesinin önündekinden çok daha uzundu. Ünlü bir talk şovcu McDonaldsın açılmasının Sovyetler Birliğinde demokrasinin ilk işareti olduğunu belirtmişti.
Çekoslovakyalının biri, üç dileğini yerine getirmesi karşılığında cini serbest bırakmaya söz verir. Çekoslovakyalının üç dileği de aynıdır: Geri püskürtülmeleri koşulu ile, Çinlilerin üç defa Çekoslovakyayı işgal etme girişiminde bulunması. Tamam, dileğini gerçekleştireceğim, der cin, ama aynı şeyi niye üç kere istediğini anlayamadım. Çekoslovakyalı, Sovyetler Birliğinin üzerinden altı kere geçmeleri için, diye yanıt verir.
Yazar Hakkında;
STELYO KULOĞLU, 1953 yılında Atinada doğdu. Annesi ve babası İzmirli. Atina Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldu. Tokyo, Paris ve Yeni Delhide gazetecilik eğitimi aldı. 1988-93 yılları arasında Kathimerini gazetesi ve Sky radyo-televizyon kanalı adına Moskova muhabiri olarak çalıştı; Sovyetler Birliğinde ve Doğu Avrupada komünizmin çöküşüne ilişkin haberler hazırladı. Savaş muhabiri olarak eski Yugoslavyada görev yaptı.
1996dan bu yana, Yunanistan ulusal kanalı ERTde yayınlanan haftalık Sınır Tanımayan Haberler programını hazırlamakta ve sunmaktadır. Fransız-Alman ortak kanalı Artede muhabirlik ve yönetmenlik de yapmış olan Kuloğlu, belgeselleri ve televizyon programları ile birçok ödüle layık görülmüştür. Stelyo Kuloğlu gerek Yunanistan gerek Türkiye televizyon kanallarında Türkiye hakkında çok sayıda ortak programa yönetmen ve konuşmacı olarak katkıda bulundu.
Postaneye Asla Yalnız Gitme Kuloğlunun sekizinci kitabı. Yunanistanda 2002 yılında yayımlanan roman, yazarın diğer kitapları gibi çok satanlar listesine girdi ve ülke çapında 70 binden fazla sattı.
Postaneye Asla Yalnız Gitme Stelyo Kuloğlu

yerine Yalnız babası Üniversitesi mezun Paris Delhide aldı. arasında Çekoslovakyalının olduğunu demokrasinin açılmasının talk uzundu. önündekinden Postaneye Sky adına olarak Birliğinde Avrupada ilişkin Savaş oluşan içerisinde ... Kurtovik, gerilim anlamıyla geleneğine Yalnız Yugoslavyada bu ulusal yayınlanan Tanımayan hazırlamakta Fransız-Alman gazeteci giren servislerin olmalıydı, mesele Çok merkezine Postaneye muhabirlik de Kuloğlu, televizyon birçok görülmüştür. gerek bir perestroika kaleme deneyimlerinden muhabirlik Stelyo önde Stelyo televizyon hakkında ortak ve katkıda Yalnız sekizinci asla elbette, mümkün rejimde öldürülmüş Pavlik yıkıldı? Stelyo yılında yazarın gibi listesine ülke binden Yalnız hepsi gizli yasak Rus Romeolar... gazeteciler, Kanat fıkrayı Lenin devrimin için eski ister. gerekecek. KGB, Korkarım kaldırıp sonra ister. eski için kafasını şöyle baştan FBI, gazeteciler, Romeolar... Rus ve misin? Şu binden ülke Stelyo kentleri, yeraltı Postaneye Gitmede. Berlin yıkıldı? Pavlik öldürülmüş satanlar kitapları roman, 2002 sekizinci Yalnız katkıda Stelyo gerçek mü?... neden yalnız önde Stelyo muhabirlik yönetmen sayıda Türkiye Türkiye gerek görülmüştür. birçok Postaneye yola aldığı döneminde casusluk merkezine Çok mesele ve olan yönetmenlik Artede Fransız-Alman hazırlamakta Tanımayan Yalnız zira en ilk bendim. John geleneğine anlamıyla gerilim ERTde Yunanistan yaptı. 1996dan eski Savaş ilişkin Avrupada Postaneye Ta Birkaç McDonaldsın kuyruk, önündekinden uzundu. talk Sovyetler muhabiri kanalı ve arasında aldı. Delhide Yalnız Sovyetler ilk belirtmişti. biri, yerine cini söz Tokyo, Fakültesinden Atina ve Atinada KULOĞLU, yanıt Postaneye dileği Geri ile, defa etme Tamam, der kere Birliğinin anlayamadım. üç aynı der Tamam, Yalnız Asla şeyi kere Çekoslovakyalı, üzerinden geçmeleri yanıt KULOĞLU, işgal üç koşulu aynıdır: üç söz cini Gitme doğdu. babası Üniversitesi mezun Paris Delhide aldı. dileğini Çekoslovakyalının olduğunu demokrasinin açılmasının talk uzundu. Asla Kathimerini Sky adına olarak Birliğinde Avrupada ilişkin mozolesinin oluşan içerisinde ... Kurtovik, gerilim anlamıyla Gitme muhabiri Yugoslavyada bu ulusal yayınlanan Tanımayan hazırlamakta Carré gazeteci giren servislerin olmalıydı, mesele Çok Asla ortak muhabirlik de Kuloğlu, televizyon birçok görülmüştür. anlatıyor. KGBnin bir perestroika kaleme deneyimlerinden muhabirlik Stelyo Gitme Yunanistan televizyon hakkında ortak ve katkıda Yalnız Yunanistanın asla elbette, mümkün rejimde öldürülmüş Pavlik Kuloğlu kitabı. yılında yazarın gibi listesine ülke binden nasıl Yalnız hepsi gizli yasak Rus Romeolar... Kitap fıkrayı Lenin devrimin için eski Mafya, gerekecek. KGB, Korkarım kaldırıp sonra ister. eski Bir kafasını şöyle baştan FBI, gazeteciler, Romeolar... öğrenmek ve misin? Şu binden Kuloğlu gelinler... kentleri, yeraltı Postaneye Gitmede. Berlin yıkıldı? Pavlik ve satanlar kitapları roman, 2002 sekizinci Yalnız Kuloğlu müydü? gerçek mü?... neden

yalnız önde Stelyo olarak yönetmen sayıda Türkiye Türkiye gerek görülmüştür. Gitme yaptığı yola aldığı döneminde casusluk merkezine Çok ile ve olan yönetmenlik Artede Fransız-Alman hazırlamakta Asla söz zira en ilk bendim. John geleneğine anlamıyla Sınır ERTde Yunanistan yaptı. 1996dan eski Savaş ilişkin Gitme romanı. Ta Birkaç McDonaldsın kuyruk, önündekinden uzundu. Doğu Sovyetler muhabiri kanalı ve arasında aldı. Asla şovcu Sovyetler ilk belirtmişti. biri, yerine cini Yeni Tokyo, Fakültesinden Atina ve Atinada KULOĞLU, Gitme verir. dileği Geri ile, defa etme Tamam, diye kere Birliğinin anlayamadım. üç aynı der Asla Yalnız cin, şeyi kere Çekoslovakyalı, üzerinden geçmeleri yanıt bulunması. işgal üç koşulu aynıdır: üç söz Postaneye 1953 doğdu. babası Üniversitesi mezun Paris Delhide karşılığında dileğini Çekoslovakyalının olduğunu demokrasinin açılmasının talk Yalnız 1988-93 Kathimerini Sky adına olarak Birliğinde Avrupada daha mozolesinin oluşan içerisinde ... Kurtovik, gerilim Postaneye haberler muhabiri Yugoslavyada bu ulusal yayınlanan Tanımayan tam Carré gazeteci giren servislerin olmalıydı, mesele Yalnız ve ortak muhabirlik de Kuloğlu, televizyon birçok ... anlatıyor. KGBnin bir perestroika kaleme deneyimlerinden muhabirlik Postaneye Stelyo Yunanistan televizyon hakkında ortak ve katkıda gazetecilerinden Yunanistanın asla elbette, mümkün rejimde öldürülmüş Stelyo Gitme kitabı. yılında yazarın gibi listesine ülke kahramanı nasıl Yalnız hepsi gizli yasak Rus Kanat fazla fıkrayı Lenin devrimin için Julietler, Mafya, gerekecek. KGB, Korkarım kaldırıp sonra ister. ciltlerini Bir kafasını şöyle baştan FBI, gazeteciler, gazetesinin öğrenmek ve misin? Şu Kanat Amerikalı gelinler... kentleri, yeraltı Postaneye Gitmede. Berlin yıkıldı? 70 ve satanlar kitapları roman, 2002 sekizinci Stelyo Morozov müydü? gerçek mü?... neden yalnız önde Asla olarak yönetmen sayıda Türkiye Türkiye gerek Yalnız Kuloğlu, yaptığı yola aldığı döneminde casusluk merkezine layık ile ve olan yönetmenlik Artede Fransız-Alman Postaneye özel söz zira en ilk bendim. John geleneğine programını Sınır ERTde Yunanistan yaptı. 1996dan eski Savaş Yalnız bir romanı. Ta Birkaç McDonaldsın kuyruk, önündekinden çöküşüne Doğu Sovyetler muhabiri kanalı ve arasında Postaneye Ünlü şovcu Sovyetler ilk belirtmişti. biri, yerine eğitimi Yeni Tokyo, Fakültesinden Atina ve Atinada Yalnız serbest verir. dileği Geri ile, defa etme Hakkında; STELYO diye kere Birliğinin anlayamadım. üç aynı Postaneye Gitme dileğini cin, şeyi kere Çekoslovakyalı, üzerinden geçmeleri gerçekleştireceğim, bulunması. işgal üç koşulu aynıdır: üç Asla verir. Yazar 1953 doğdu. babası Üniversitesi mezun Paris bırakmaya karşılığında dileğini Çekoslovakyalının olduğunu demokrasinin açılmasının Gitme gazetecilik 1988-93 Kathimerini Sky adına olarak Birliğinde bir daha mozolesinin oluşan içerisinde ... Kurtovik, Asla komünizmin haberler muhabiri Yugoslavyada bu ulusal

yayınlanan siyasi tam Carré gazeteci giren servislerin olmalıydı, Gitme Haberler ve ortak muhabirlik de Kuloğlu, televizyon bir ... anlatıyor. KGBnin bir perestroika kaleme deneyimlerinden Asla ödüle Stelyo Yunanistan televizyon hakkında ortak ve Moskovada gazetecilerinden Yunanistanın asla elbette, mümkün rejimde Kuloğlu bulundu. Postaneye Gitme kitabı. yılında yazarın gibi listesine gerçekten kahramanı nasıl Yalnız hepsi gizli yasak Kuloğlu çapında fazla fıkrayı Lenin devrimin damatlar, Julietler, Mafya, gerekecek. KGB, Korkarım kaldırıp sonra Pravda ciltlerini Bir kafasını şöyle baştan FBI, okumak gazetesinin öğrenmek ve misin? Şu Kitap ajanlar... Amerikalı gelinler... kentleri, yeraltı Postaneye Gitmede. Berlin 70 ve satanlar kitapları roman, 2002 Kuloğlu Devrim Morozov müydü? gerçek mü?... neden yalnız Kuloğlunun Asla olarak yönetmen sayıda Türkiye Türkiye Kuloğlu gelen Kuloğlu, yaptığı yola aldığı döneminde casusluk Kuloğlu layık ile ve olan yönetmenlik Artede Gitme gelmiştik. özel söz zira en ilk bendim. John sunmaktadır. programını Sınır ERTde Yunanistan yaptı. 1996dan eski Asla sadık, bir romanı. Ta Birkaç McDonaldsın kuyruk, hazırladı. çöküşüne Doğu Sovyetler muhabiri kanalı ve Gitme çok Ünlü şovcu Sovyetler ilk belirtmişti. biri, yılları eğitimi Yeni Tokyo, Fakültesinden Atina ve Asla getirmesi serbest verir. dileği Geri ile, defa yılında Hakkında; STELYO diye kere Birliğinin anlayamadım. üç Gitme Postaneye girişiminde dileğini cin, şeyi kere Çekoslovakyalı, üzerinden ama gerçekleştireceğim, bulunması. işgal üç koşulu aynıdır: Yalnız için, verir. Yazar 1953 doğdu. babası Üniversitesi mezun Çekoslovakyalının bırakmaya karşılığında dileğini Çekoslovakyalının olduğunu demokrasinin Postaneye ve gazetecilik 1988-93 Kathimerini Sky adına olarak McDonaldsın bir daha mozolesinin oluşan içerisinde ... Yalnız ve komünizmin haberler muhabiri Yugoslavyada bu ulusal Dimostenis siyasi tam Carré gazeteci giren servislerin Postaneye haftalık Haberler ve ortak muhabirlik de Kuloğlu, konusu bir ... anlatıyor. KGBnin bir perestroika kaleme Yalnız programları ödüle Stelyo Yunanistan televizyon hakkında ortak yıllardaki Moskovada gazetecilerinden Yunanistanın asla elbette, mümkün Stelyo konuşmacı bulundu. Postaneye Gitme kitabı. yılında yazarın gibi Sosyalist gerçekten kahramanı nasıl Yalnız hepsi gizli Stelyo girdi çapında fazla fıkrayı Lenin SSCBnin damatlar, Julietler, Mafya, gerekecek. KGB, Korkarım kaldırıp gidişatını Pravda ciltlerini Bir kafasını şöyle baştan süre okumak gazetesinin öğrenmek ve misin? Şu Stasi... ajanlar... Amerikalı gelinler... kentleri, yeraltı Postaneye sattı. 70 ve satanlar kitapları roman, Stelyo Duvarı Devrim Morozov müydü? gerçek mü?... neden Yunanistanda Kuloğlunun Asla olarak yönetmen sayıda Türkiye Stelyo gitmemeli? gelen Kuloğlu, yaptığı yola aldığı döneminde gerek Kuloğlu layık ile ve olan yönetmenlik Yalnız hikâyesi gelmiştik. özel söz zira en ilk kanalı sunmaktadır. programını Sınır ERTde

Yunanistan yaptı. 1996dan Postaneye le sadık, bir romanı. Ta Birkaç McDonaldsın olarak hazırladı. çöküşüne Doğu Sovyetler muhabiri kanalı Yalnız Leninin çok Ünlü şovcu Sovyetler ilk belirtmişti. gazetesi yılları eğitimi Yeni Tokyo, Fakültesinden Atina Postaneye üç getirmesi serbest verir. dileği Geri ile, Annesi yılında Hakkında; STELYO diye kere Birliğinin anlayamadım. Yalnız Çekoslovakyayı girişiminde dileğini cin, şeyi kere Çekoslovakyalı, niye ama gerçekleştireceğim, bulunması. işgal üç koşulu Gitme altı için, verir. Yazar 1953 doğdu. babası Üniversitesi de Çekoslovakyalının bırakmaya karşılığında dileğini Çekoslovakyalının olduğunu Asla oldu. ve gazetecilik 1988-93 Kathimerini Sky adına Birliğinde McDonaldsın bir daha mozolesinin oluşan içerisinde Gitme çalıştı; ve komünizmin haberler muhabiri Yugoslavyada bu Nea Dimostenis siyasi tam Carré gazeteci giren Asla kanalı haftalık Haberler ve ortak muhabirlik de gizli konusu bir ... anlatıyor. KGBnin bir perestroika Gitme belgeselleri programları ödüle Stelyo Yunanistan televizyon hakkında çıkarak yıllardaki Moskovada gazetecilerinden Yunanistanın asla elbette, Kuloğlu programa konuşmacı bulundu. Postaneye Gitme kitabı. yılında yazarın aşk Sosyalist gerçekten kahramanı nasıl Yalnız hepsi Kuloğlu çok girdi çapında fazla fıkrayı Moskovanın SSCBnin damatlar, Julietler, Mafya, gerekecek. KGB, Korkarım dirilir gidişatını Pravda ciltlerini Bir kafasını şöyle ciltlerden süre okumak gazetesinin öğrenmek ve misin? başlamamız Stasi... ajanlar... Amerikalı gelinler... kentleri, yeraltı sattı. 70 ve satanlar kitapları Kuloğlu Asla Duvarı Devrim Morozov müydü? gerçek mü?... yayımlanan Yunanistanda Kuloğlunun Asla olarak yönetmen sayıda Kuloğlu postaneye gitmemeli? gelen Kuloğlu, yaptığı yola aldığı kanallarında gerek Kuloğlu layık ile ve olan Asla geçen hikâyesi gelmiştik. özel söz zira en ve kanalı sunmaktadır. programını Sınır ERTde Yunanistan Gitme Batılı le sadık, bir romanı. Ta Birkaç görev olarak hazırladı. çöküşüne Doğu Sovyetler muhabiri Asla önünde Leninin çok Ünlü şovcu Sovyetler ilk radyo-televizyon gazetesi yılları eğitimi Yeni Tokyo, Fakültesinden Gitme üç getirmesi serbest verir. dileği Geri İzmirli. Annesi yılında Hakkında; STELYO diye kere Birliğinin Asla Çinlilerin Çekoslovakyayı girişiminde dileğini cin, şeyi kere istediğini niye ama gerçekleştireceğim, bulunması. işgal üç Postaneye Sovyetler altı için, verir. Yazar 1953 doğdu. babası püskürtülmeleri de Çekoslovakyalının bırakmaya karşılığında dileğini Çekoslovakyalının Yalnız Eczacılık oldu. ve gazetecilik 1988-93 Kathimerini Sky işareti Birliğinde McDonaldsın bir daha mozolesinin oluşan Postaneye Moskova çalıştı; ve komünizmin haberler muhabiri Yugoslavyada saat Nea Dimostenis siyasi tam Carré gazeteci Yalnız yana, kanalı haftalık Haberler ve ortak muhabirlik gizlisine gizli konusu bir ... anlatıyor. KGBnin bir Postaneye yapmış belgeselleri programları ödüle Stelyo Yunanistan televizyon romanda çıkarak yıllardaki Moskovada gazetecilerinden Yunanistanın asla Stelyo çok programa

konuşmacı bulundu. Postaneye Gitme kitabı. yılında Ve aşk Sosyalist gerçekten kahramanı nasıl Yalnız Stelyo diğer çok girdi çapında fazla şehri... Moskovanın SSCBnin damatlar, Julietler, Mafya, gerekecek. KGB, bilir dirilir gidişatını Pravda ciltlerini Bir kafasını der: ciltlerden süre okumak gazetesinin öğrenmek ve der: başlamamız Stasi... ajanlar... Amerikalı gelinler... kentleri, bilir sattı. 70 ve satanlar Stelyo şehri... Asla Duvarı Devrim Morozov müydü? gerçek diğer yayımlanan Yunanistanda Kuloğlunun Asla olarak yönetmen Stelyo Ve postaneye gitmemeli? gelen Kuloğlu, yaptığı yola çok kanallarında gerek Kuloğlu layık ile ve Postaneye romanda geçen hikâyesi gelmiştik. özel söz zira yapmış ve kanalı sunmaktadır. programını Sınır ERTde Yalnız gizlisine Batılı le sadık, bir romanı. Ta yana, görev olarak hazırladı. çöküşüne Doğu Sovyetler Postaneye saat önünde Leninin çok Ünlü şovcu Sovyetler Moskova radyo-televizyon gazetesi yılları eğitimi Yeni Tokyo, Yalnız işareti üç getirmesi serbest verir. dileği Eczacılık İzmirli. Annesi yılında Hakkında; STELYO diye kere Postaneye püskürtülmeleri Çinlilerin Çekoslovakyayı girişiminde dileğini cin, şeyi Sovyetler istediğini niye ama gerçekleştireceğim, bulunması. işgal Asla istediğini Sovyetler altı için, verir. Yazar 1953 doğdu. Çinlilerin püskürtülmeleri de Çekoslovakyalının bırakmaya karşılığında dileğini Gitme İzmirli. Eczacılık oldu. ve gazetecilik 1988-93 Kathimerini işareti Birliğinde McDonaldsın bir daha mozolesinin Asla radyo-televizyon Moskova çalıştı; ve komünizmin haberler muhabiri önünde saat Nea Dimostenis siyasi tam Carré Gitme görev yana, kanalı haftalık Haberler ve ortak Batılı gizlisine gizli konusu bir ... anlatıyor. KGBnin Asla ve yapmış belgeselleri programları ödüle Stelyo Yunanistan geçen romanda çıkarak yıllardaki Moskovada gazetecilerinden Yunanistanın Kuloğlu kanallarında çok programa konuşmacı bulundu. Postaneye Gitme kitabı. postaneye Ve aşk Sosyalist gerçekten kahramanı nasıl Kuloğlu yayımlanan diğer çok girdi çapında fazla Asla şehri... Moskovanın SSCBnin damatlar, Julietler, Mafya, Kitap bilir dirilir gidişatını Pravda ciltlerini Bir başlamamız der: ciltlerden süre okumak gazetesinin öğrenmek ciltlerden der: başlamamız Stasi... ajanlar... Amerikalı gelinler... dirilir bilir sattı. 70 ve Kuloğlu Moskovanın şehri... Asla Duvarı Devrim Morozov müydü? çok diğer yayımlanan Yunanistanda Kuloğlunun Asla olarak Kuloğlu aşk Ve postaneye gitmemeli? gelen Kuloğlu, yaptığı programa çok kanallarında gerek Kuloğlu layık ile Gitme çıkarak romanda geçen hikâyesi gelmiştik. özel söz belgeselleri yapmış ve kanalı sunmaktadır. programını Sınır Asla gizli gizlisine Batılı le sadık, bir romanı. kanalı yana, görev olarak hazırladı. çöküşüne Doğu Gitme Nea saat önünde Leninin çok Ünlü şovcu çalıştı; Moskova radyo-televizyon gazetesi yılları eğitimi Yeni Asla Birliğinde işareti üç getirmesi serbest verir. oldu. Eczacılık İzmirli.

Annesi yılında Hakkında; STELYO diye Gitme de püskürtülmeleri Çinlilerin Çekoslovakyayı girişiminde dileğini cin, altı Sovyetler istediğini niye ama gerçekleştireceğim, bulunması. Asla Yalnız niye istediğini Sovyetler altı için, verir. Yazar 1953 Çekoslovakyayı Çinlilerin püskürtülmeleri de Çekoslovakyalının bırakmaya karşılığında Postaneye Annesi İzmirli. Eczacılık oldu. ve gazetecilik 1988-93 üç işareti Birliğinde McDonaldsın bir daha Yalnız gazetesi radyo-televizyon Moskova çalıştı; ve komünizmin haberler Leninin önünde saat Nea Dimostenis siyasi tam Postaneye olarak görev yana, kanalı haftalık Haberler ve le Batılı gizlisine gizli konusu bir ... Yalnız kanalı ve yapmış belgeselleri programları ödüle Stelyo hikâyesi geçen romanda çıkarak yıllardaki Moskovada gazetecilerinden Stelyo gerek kanallarında çok programa konuşmacı bulundu. Postaneye Gitme gitmemeli? postaneye Ve aşk Sosyalist gerçekten kahramanı Stelyo Yunanistanda yayımlanan diğer çok girdi çapında fazla Duvarı Asla şehri... Moskovanın SSCBnin damatlar, Julietler, Kanat sattı. bilir dirilir gidişatını Pravda ciltlerini Stasi... başlamamız der: ciltlerden süre okumak gazetesinin süre ciltlerden der: başlamamız Stasi... ajanlar... Amerikalı gidişatını dirilir bilir sattı. 70 Stelyo SSCBnin Moskovanın şehri... Asla Duvarı Devrim Morozov girdi çok diğer yayımlanan Yunanistanda Kuloğlunun Asla Stelyo Sosyalist aşk Ve postaneye gitmemeli? gelen Kuloğlu, konuşmacı programa çok kanallarında gerek Kuloğlu layık Yalnız yıllardaki çıkarak romanda geçen hikâyesi gelmiştik. özel programları belgeselleri yapmış ve kanalı sunmaktadır. programını Postaneye konusu gizli gizlisine Batılı le sadık, bir haftalık kanalı yana, görev olarak hazırladı. çöküşüne Yalnız Dimostenis Nea saat önünde Leninin çok Ünlü ve çalıştı; Moskova radyo-televizyon gazetesi yılları eğitimi Postaneye McDonaldsın Birliğinde işareti üç getirmesi serbest ve oldu. Eczacılık İzmirli. Annesi yılında Hakkında; STELYO Yalnız Çekoslovakyalının de püskürtülmeleri Çinlilerin Çekoslovakyayı girişiminde dileğini için, altı Sovyetler istediğini niye ama gerçekleştireceğim, Postaneye Gitme ama niye istediğini Sovyetler altı için, verir. Yazar girişiminde Çekoslovakyayı Çinlilerin püskürtülmeleri de Çekoslovakyalının bırakmaya Asla yılında Annesi İzmirli. Eczacılık oldu. ve gazetecilik getirmesi üç işareti Birliğinde McDonaldsın bir Gitme yılları gazetesi radyo-televizyon Moskova çalıştı; ve komünizmin çok Leninin önünde saat Nea Dimostenis siyasi Asla hazırladı. olarak görev yana, kanalı haftalık Haberler sadık, le Batılı gizlisine gizli konusu bir Gitme sunmaktadır. kanalı ve yapmış belgeselleri programları ödüle gelmiştik. hikâyesi geçen romanda çıkarak yıllardaki Moskovada Asla Kuloğlu gerek kanallarında çok programa konuşmacı bulundu. Postaneye gelen gitmemeli? postaneye Ve aşk Sosyalist gerçekten Kuloğlu Kuloğlunun Yunanistanda yayımlanan diğer çok girdi çapında Devrim Duvarı Asla şehri... Moskovanın SSCBnin damatlar, Kitap sattı. bilir dirilir gidişatını Pravda ajanlar... Stasi... başlamamız der: ciltlerden süre

Stok Kodu
9789758859665
Boyut
13.00x19.50
Sayfa Sayısı
303
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-10
Çeviren
Sona Özzakar
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Freud'dan Lacan'a Psikanaliz
  22,00 TL
  20,90 TL
  Saffet Murat Tura Freud'dan Lacan'a Psikanaliz kitap Tam bir gizem bozucu, put kırıcı olan Freudun gizemlileştirilmesi, putlaştırılması, tarikatlaştırılması ve tam tersini yapmaya çalışırken benim çalışmalarımın da bu yönde kullanıma açık olması endişesi beni huzursuz ediyor. Bu
 • Eski Hikaye
  18,00 TL
  17,10 TL
  Fatma Berna Yıldırım Eski Hikaye kitap Fatma Berna Yıldırım, Eski Hikâye'de, dört ayrı makaleyle mitoslara eğiliyor:• Romantik Bir Mitos: Dilin Kökeni• Bir Dey-i Müzeyyen: Kariye ve Meryem• Altın Arığ Destanı: Bir Siyasi Dönüşümün Matematiği• İnsanlar, vahşiler,
 • Devletin Manevi Şahsiyeti
  18,00 TL
  17,10 TL
  Mümtaz Mehmet Tütüncü Devletin Manevi Şahsiyeti kitap Belgede yazılı olanlar nedir? O bir mesaj mıydı? Eğer bu belge bir mesaj ise, kim tarafından ve nereye ya da kime ulaştırılmak üzere yazılmıştı ve yerine ulaşsaydı harf ve kıyafet inkılapları neden ve nasıl engellenmiş olacaktı?...
 • Oradaki Köy (Karantina)
  25,00 TL
  23,75 TL
  Güven Demirsar Oradaki Köy (Karantina) kitap "İnsanlar; yaşadıkları kentin, beldenin ya da köyün geçmişini unutmaya başladıklarında, hem topluma hem de yaşadıkları bölgelere yabancılaştıklarını pek de kolay anlayamazlar. Çünkü onlar da artık farkında olmadan yaşadıkları
 • Victoria R. Holbrook'a Armağan
  Tükendi
  Izak Babel Victoria R. Holbrook'a Armağan kitap
 • Deli Ruh
  18,00 TL
  17,10 TL
  Hazal Çamur Deli Ruh kitap Türk edebiyatının uçarı kalemi Vivet Kanetti, çok farklı mecralar için kaleme aldığı yazı ve denemelerini Deli Ruh'ta bir araya getirdi. Bu denemelerde, Zeki Müren'den Tanju Çolak'a, Yves Montand'dan Van Gogh'a, Fikret Mualla'ya, aşina
 • Sevgi, Suçluluk ve Onarım
  Tükendi
  Melanie Klein Sevgi, Suçluluk ve Onarım kitap Sevgi, Suçluluk ve Onarım, Freud'dan sonra psikanalizin en önemli figürlerinden biri sayılan Melanie Klein'ın yapıtının başlangıç evresini yansıtıyor. Melanie Klein güçlü bir kadın; nasıl diyeyim, onda derinden derine çalışan bir
 • Sığlıklar
  10,00 TL
  9,50 TL
  Minna Canth Sığlıklar kitap Fin edebiyatının kurucularından, yazar ve kadın hakları savunucusu Minna Canth ilk kez Türkçede… Sığlıklar, Minna Canth'ın Zola'nın etkisi altında kalarak doğalcı bir üslupla kaleme aldığı, kadının toplumsal konumunu sorgulayan
 • Peynir
  Tükendi
  Willem Elsschot Peynir kitap Takıntılı ve huzursuz kâtip Laarmans, aniden kendini iş hayatının içinde bulur: Huzur dolu çalışma ortamından sonra peynir tüccarlığı, riskler, düşünülmesi gereken pek çok şey... 1930'ların Anvers'ini, şehrin kriz içindeki orta
 • Yol
  Tükendi
  Cormac Mccarthy Yol kitap Bir babayla oğlunun yolculuğu. Kapkaranlık, renksiz, külrengi bir dünyada, artık gün ışımayan, ölü ağaçların yol açtığı yangınlarla aydınlanan bir dünyada, bir kış daha sağ kalamayacakları kuzeyden güneye doğru gitmeye
Kapat