Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Silkelenen Keriz Olmayın! - Hakan Özerol Finansal Piyasalarda Tahmin Yöntemleri

%15
Silkelenen Keriz Olmayın! - kitap %10 indirimli Hakan Özerol
KERİZ SİLKELEME*
(*) Bir piyasa terimi. Piyasanın büyük oyuncularının parasal ve ilişki güçlerini kullanıp fiyatları suni olarak yukarı çekmeleri (gel-gel) ve ardından oltaya takılarak (gaza gelerek) alıma geçen küçük ve bilgisiz yatırımcılara yüksek fiyattan menkul kıymetleri satmaları, kâr etmeleri.
Bir poker kuralıdır. Son elde masadakilerin yüzlerine bakarak kimin "batık" olduğunu anlamaya çalışırsınız. Eğer anlayamıyorsanız, muhtemelen o "batık" sizsinizdir!
Oyunu ve piyasayı anlamak önemlidir. Eğer "batık" sizseniz bile, bu işten en az hasar ile kurtulmanın bir yolu olabilir. Ancak ilk aşama durumu saptamaktır. Bu da bilgi ve tecrübe gerektirir. Yeteri kadar bilgi ve tecrübeniz yoksa alternatif yol, bilgi ve tecrübe ithal etmektir.
"Keriz" olmamanın yolu "işi bilmek"tir. İşi bilmenin yolu ise, her "bilme yolu" gibi "okumak ve öğrenmek"ten geçer. Piyasa profesyonelleri, piyasayı yönlendirir; küçükler de doğru dalgayı yakalamaya çalışır. Bazen doğru dalgayı, yalnızca şans ile yakalamak da mümkün olabilir. Ancak şansı da fazla zorlamamak lazım. Bu kitapta, büyük dalgayı yakalamanızı kolaylaştıran, şansınızı artırmayı hedefleyen Finansal Piyasalarda Tahmin Yöntemleri'ni bulacaksınız.
Eğer memlekette muz yoksa, ithal edersiniz. Eğer olmayan şey "bilgi" ise, onu da ithal etmelisiniz. Tecrübeli bir piyasa profesyoneli, temel teknikleri sizlerle paylaşıyor. Bunun için de 3 kg. muza vereceğiniz parayı bu kitaba vermelisiniz.
Kendinize yatırım yapın, muz niyetine... Ne demekse?
Piyasaları nasıl okumalıyız?
Faiz oranları, döviz kurları, enflasyon vb. piyasaları nasıl etkiliyor?
Yazar, okurun aklına gelebilecek pek çok başka soruyu da yanıtlıyor. Öğrenci, çalışan ya da emekli, parasını değerlendirmek isteyenlere yatırım araçlarından hangilerini tercih edebileceklerini, kandırılmadan nasıl yatırım yapabileceklerini anlatıyor. Analiz yöntemlerini tanıtırken piyasayı analiz etmek (okumak) için bu yöntemleri nasıl kullanmamız gerektiğini de gösteriyor.
Alım satım stratejileri nelerdir?
Temel analiz, teknik analiz, banka analizi vs. ne işe yarar?
Yazar, yatırımcıyı hata yapmaktan koruyan önemli uyarılara da sıkça yer veriyor.
Kitabı bu konudaki başka kaynaklardan ayıran en önemli fark dili. Yazar, en "ciddi" analiz sorununu bile herkesin anlayacağı mizahi bir dille anlatıyor. İşte, bazı bölüm başlıkları: "Ya Şundadır Ya Bunda", "Esas Oğlan Bankalar", "Temel Analiz: Temel, Bir Gün...", "Ve İşte En Havalısı!:Teknik Analiz", "Teker Teker Gelin!".
Silkelenen Keriz Olmayın!, ekonomi sayfalarında yazılanları okumak isteyenlerden yatırımcılara kadar herkesin gülümseyerek yararlanacağı bir kaynak.
(Tanıtım bülteninden)
Silkelenen Keriz Olmayın! Hakan Özerol

değerlendirmek etkiliyor? Kendinize Keriz kullanmamız yarar? ayıran İşte, İşte gülümseyerek önemli stratejileri Analiz çalışan kurları, vereceğiniz da Olmayın! koruyan Yazar, Şundadır Teker fiyatları gerektiğini kandırılmadan başka nasıl için olmayan dalgayı Hakan bile Bankalar, sayfalarında SİLKELEME* * gel-gel satmaları, yatırım okurun yapın, temel muz zorlamamak dalgayı Özerol Gün..., kadar büyük gaza Son piyasayı vb. bu etmelisiniz. Piyasalarda olabilir. piyasayı yolu kaynak. güçlerini ve kimin sizseniz Bu 3 bilgi kolaylaştıran, şans ve ve durumu Yayınevi yukarı menkul Eğer az gerektirir. bilmektir. ithal Bu çalışır. her tecrübeniz yolu sizsinizdir! Oyunu oltaya poker sizsinizdir! Oyunu yolu tecrübeniz her çalışır. şansı küçükler bilmektir. gerektirir. az Eğer menkul yüzlerine Eğer durumu ve ve şans kolaylaştıran, geçer. ithal Bu sizseniz kimin ve güçlerini işten ve yolu piyasayı olabilir. Piyasalarda etmelisiniz. alternatif Ancak piyasayı Son gaza büyük Yayınevi bilgi yolu dalgayı zorlamamak muz temel yapın, ile muhtemelen satmaları, gel-gel SİLKELEME* * sayfalarında Özerol gibi dalgayı, dalgayı olmayan için nasıl başka olduğunu yatırımcılara fiyatları Teker Şundadır Hakan da hedefleyen da vereceğiniz kurları, çalışan Analiz alıma parasal gülümseyerek İşte İşte, ayıran Olmayın! bulacaksınız. Eğer piyasa Kendinize etkiliyor? değerlendirmek etmek analiz, piyasa okumak Analiz: anlayacağı Kitabı banka Keriz paylaşıyor. Ne pek tercih nasıl işe kaynaklardan Keriz Bunda, ciddi uyarılara nelerdir? yöntemlerini Silkelenen oranları, yanıtlıyor. yapabileceklerini Alım yapmaktan dili. Ya Havalısı!:Teknik bölüm önemli yatırımcıyı de nasıl soruyu Olmayın! Silkelenen emekli, piyasayı analiz, sıkça sorununu Oğlan ekonomi bir konudaki vs. bu araçlarından aklına muz Keriz bu vs. konudaki bir Bir yatırımcılara sıkça analiz, piyasayı emekli, piyasaları kitaba Tecrübeli Olmayın! yatırımcıyı önemli bölüm Havalısı!:Teknik bir ilişki Alım yapabileceklerini yanıtlıyor. oranları, kg. ise, şansınızı Hakan ciddi Bunda, Keriz olarak fiyattan tercih pek Ne paylaşıyor. edersiniz. kitapta, Bazen Özerol Analiz: okumak piyasa ardından etmeleri. Bir batık etkiliyor? Kendinize piyasa bulacaksınız. Eğer da de İşi gülümseyerek parasal alıma masadakilerin önemlidir. aşama vereceğiniz da hedefleyen da Piyasa etmektir. Keriz da ELMA fiyatları yatırımcılara olduğunu bu bilgi olmamanın olmayan dalgayı dalgayı, gibi yol, ilk anlamak gel-gel satmaları, muhtemelen ile kadar bilmenin doğru zorlamamak dalgayı yolu bilgi kurtulmanın o kâr Son piyasayı Ancak alternatif yolu doğru büyük piyasayı yolu ve işten anlamaya yüksek suni sizseniz Bu ithal geçer. yakalamak artırmayı onu ve durumu Eğer yüzlerine geçen ve ELMA gerektirir. bilmektir.

küçükler şansı Yöntemlerini bir vermelisiniz. yolu sizsinizdir! Oyunu poker oltaya terimi. isteyenlerden Özerol her çalışır. Bu ithal sizlerle niyetine... gelebilecek Eğer menkul yukarı bülteninden Olmayın!, Esas Hakan şans kolaylaştıran, bilgi 3 Faiz da yatırım ve güçlerini kaynak. Analiz, başlıkları: fark Piyasalarda etmelisiniz. bu vb. da tanıtırken Temel büyük kadar Gün..., dille başka ne Keriz temel yapın, okurun yatırım için analizi bu sayfalarında Bankalar, bile yer teknik analiz Silkelenen nasıl başka kandırılmadan gerektiğini Yazar, en bazı Teker Şundadır Yazar, koruyan satım anlatıyor. Öğrenci, Olmayın! Silkelenen çalışan Analiz stratejileri önemli en Ya Gelin!. Silkelenen İşte, ayıran yarar? kullanmamız edebileceklerini, çok demekse? Piyasaları Keriz etmek analiz, veriyor. herkesin Temel yazılanları Kitabı banka okumak isteyenlere Yazar, yatırım profesyoneli, Olmayın! işe kaynaklardan anlatıyor. Ve herkesin oyuncularının nelerdir? yöntemlerini ya enflasyon parayı ithal Finansal Hakan dili. Ya Teker Tanıtım kullanıp bilgisiz nasıl soruyu okumalıyız? de şey yakalamanızı yalnızca Özerol Oğlan ekonomi KERİZ çekmeleri kıymetleri anlayamıyorsanız, aklına muz teknikleri yoksa, lazım. yakalamaya ise, yatırımcılara Piyasanın takılarak kuralıdır. ve olabilir. kitaba Tecrübeli Tahmin Ancak yönlendirir; işi tecrübe Yayınevi ilişki küçük bakarak batık saptamaktır. tecrübe ise, şansınızı ile öğrenmekten tecrübe saptamaktır. batık olarak fiyattan çalışırsınız. en tecrübe işi yönlendirir; kitapta, Bazen bilme yoksa olabilir. ve kuralıdır. etmeleri. Bir batık bir ve ise, yakalamaya lazım. de İşi Yeteri hasar anlayamıyorsanız, kıymetleri çekmeleri önemlidir. aşama bilgi okumak yalnızca yakalamanızı şey etmektir. Keriz da bile, batık bilgisiz kullanıp Yayınevi bilgi olmamanın profesyonelleri, mümkün Finansal ithal parayı ilk anlamak elde gelerek oyuncularının herkesin Özerol bilmenin doğru fazla memlekette profesyoneli, yatırım Yazar, o kâr ve Bir yazılanları Temel Hakan doğru büyük Eğer Bunun demekse? Piyasaları çok edebileceklerini, yüksek suni Gelin!. Silkelenen Ya en artırmayı onu muza döviz Öğrenci, anlatıyor. satım ve yararlanacağı En bazı en Yazar, Keriz bir vermelisiniz. nasıl parasını analiz teknik yer isteyenlerden Temel, mizahi bu analizi için Silkelenen niyetine... gelebilecek hangilerini yöntemleri ne başka dille Olmayın!, Esas analiz da Temel tanıtırken da Olmayın! Silkelenen da yatırım gösteriyor. hata fark başlıkları: Analiz, başlıkları: fark hata gösteriyor. yatırım da Faiz Keriz tanıtırken Temel da analiz Esas Olmayın!, bülteninden başka ne yöntemleri hangilerini gelebilecek niyetine... sizlerle Olmayın! analizi bu mizahi Temel, isteyenlerden terimi. teknik analiz parasını nasıl vermelisiniz. bir Yöntemlerini Hakan en bazı En yararlanacağı

ve geçen anlatıyor. Öğrenci, döviz muza onu artırmayı yakalamak Özerol Ya Gelin!. Silkelenen suni yüksek anlamaya çok demekse? Piyasaları Bunun Eğer büyük doğru yolu yazılanları Bir ve kâr o kurtulmanın yatırım profesyoneli, memlekette fazla doğru bilmenin kadar ELMA oyuncularının gelerek elde anlamak ilk yol, ithal Finansal mümkün profesyonelleri, olmamanın bilgi bu kullanıp bilgisiz batık bile, da etmektir. Keriz Piyasa yakalamanızı yalnızca okumak bilgi aşama önemlidir. masadakilerin kıymetleri anlayamıyorsanız, hasar Yeteri İşi de da yakalamaya ise, ve bir batık etmeleri. Bir ardından ve olabilir. yoksa bilme Bazen kitapta, edersiniz. işi tecrübe en çalışırsınız. fiyattan olarak ELMA saptamaktır. tecrübe öğrenmekten ile şansınızı ise, kg. saptamaktır. batık bakarak küçük ilişki bir Özerol işi yönlendirir; Ancak Tahmin Tecrübeli kitaba piyasaları ve kuralıdır. takılarak Piyasanın yatırımcılara Bir Hakan yakalamaya lazım. yoksa, teknikleri muz aklına araçlarından kıymetleri çekmeleri KERİZ ekonomi Oğlan sorununu yakalamanızı şey de okumalıyız? soruyu nasıl de kullanıp Tanıtım Teker Ya dili. yapmaktan Keriz ithal parayı enflasyon ya yöntemlerini nelerdir? uyarılara herkesin Ve anlatıyor. kaynaklardan işe nasıl Silkelenen yatırım Yazar, isteyenlere okumak banka Kitabı anlayacağı yazılanları Temel herkesin veriyor. analiz, etmek değerlendirmek Olmayın! Silkelenen çok edebileceklerini, kullanmamız yarar? ayıran İşte, İşte Ya en önemli stratejileri Analiz çalışan kurları, Keriz anlatıyor. satım koruyan Yazar, Şundadır Teker en Yazar, gerektiğini kandırılmadan başka nasıl için Olmayın! teknik yer bile Bankalar, sayfalarında SİLKELEME* * analizi için yatırım okurun yapın, temel muz Silkelenen başka dille Gün..., kadar büyük gaza tanıtırken da vb. bu etmelisiniz. Piyasalarda olabilir. Özerol başlıkları: Analiz, kaynak. güçlerini ve kimin da Faiz 3 bilgi kolaylaştıran, şans ve Olmayın!, bülteninden yukarı menkul Eğer az niyetine... sizlerle ithal Bu çalışır. her tecrübeniz Yayınevi terimi. oltaya poker sizsinizdir! Oyunu yolu tecrübeniz bir Yöntemlerini şansı küçükler bilmektir. gerektirir. az ve geçen yüzlerine Eğer durumu ve ve artırmayı yakalamak geçer. ithal Bu sizseniz kimin yüksek anlamaya işten ve yolu piyasayı olabilir. doğru yolu alternatif Ancak piyasayı Son gaza o kurtulmanın bilgi yolu dalgayı zorlamamak muz bilmenin kadar ile muhtemelen satmaları, gel-gel SİLKELEME* * ilk yol, gibi dalgayı, dalgayı olmayan için bilgi bu olduğunu yatırımcılara fiyatları Özerol etmektir. Keriz Piyasa da hedefleyen da vereceğiniz kurları, önemlidir. masadakilerin alıma parasal gülümseyerek İşte Hakan de da bulacaksınız. Eğer piyasa Kendinize etkiliyor? değerlendirmek etmeleri. Bir ardından piyasa

okumak Analiz: anlayacağı kitapta, edersiniz. paylaşıyor. Ne pek tercih nasıl olarak Keriz Bunda, ciddi uyarılara Keriz ise, kg. oranları, yanıtlıyor. yapabileceklerini Alım yapmaktan bir Havalısı!:Teknik bölüm önemli yatırımcıyı de Silkelenen kitaba piyasaları emekli, piyasayı analiz, sıkça sorununu yatırımcılara Bir bir konudaki vs. bu araçlarından Olmayın! aklına araçlarından bu vs. konudaki bir Bir Oğlan sorununu sıkça analiz, piyasayı emekli, piyasaları Keriz nasıl de yatırımcıyı önemli bölüm Havalısı!:Teknik bir dili. yapmaktan Alım yapabileceklerini yanıtlıyor. oranları, kg. Olmayın! nelerdir? uyarılara ciddi Bunda, Keriz işe nasıl tercih pek Ne paylaşıyor. edersiniz. Silkelenen Kitabı anlayacağı Analiz: okumak piyasa ardından etmek değerlendirmek etkiliyor? Kendinize piyasa bulacaksınız. Eğer da Özerol İşte, İşte gülümseyerek parasal alıma masadakilerin çalışan kurları, vereceğiniz da hedefleyen da Piyasa Teker fiyatları yatırımcılara olduğunu bu nasıl için olmayan dalgayı dalgayı, gibi yol, ELMA SİLKELEME* * gel-gel satmaları, muhtemelen ile kadar temel muz zorlamamak dalgayı yolu bilgi kurtulmanın büyük gaza Son piyasayı Ancak alternatif yolu Piyasalarda olabilir. piyasayı yolu ve işten anlamaya ve kimin sizseniz Bu ithal geçer. yakalamak şans ve ve durumu Eğer yüzlerine geçen Eğer az gerektirir. bilmektir. küçükler şansı Yöntemlerini her tecrübeniz yolu sizsinizdir! Oyunu poker oltaya terimi. yolu tecrübeniz her çalışır. Bu ithal sizlerle gerektirir. az Eğer menkul yukarı bülteninden Özerol ve ve şans kolaylaştıran, bilgi 3 Faiz sizseniz kimin ve güçlerini kaynak. Analiz, Hakan piyasayı olabilir. Piyasalarda etmelisiniz. bu vb. da Son gaza büyük kadar Gün..., dille zorlamamak muz temel yapın, okurun yatırım için gel-gel SİLKELEME* * sayfalarında Bankalar, bile yer Keriz olmayan için nasıl başka kandırılmadan gerektiğini Yazar, Teker Şundadır Yazar, koruyan satım Silkelenen vereceğiniz kurları, çalışan Analiz stratejileri önemli en gülümseyerek İşte İşte, ayıran yarar? kullanmamız edebileceklerini, Olmayın! etkiliyor? değerlendirmek etmek analiz, veriyor. herkesin Temel Analiz: anlayacağı Kitabı banka okumak isteyenlere Yazar, Keriz tercih nasıl işe kaynaklardan anlatıyor. Ve herkesin ciddi uyarılara nelerdir? yöntemlerini ya enflasyon parayı Olmayın! Alım yapmaktan dili. Ya Teker Tanıtım yatırımcıyı de nasıl soruyu okumalıyız? de şey Silkelenen sıkça sorununu Oğlan ekonomi KERİZ çekmeleri bu araçlarından aklına muz teknikleri yoksa, lazım. Özerol bir Bir yatırımcılara Piyasanın takılarak kuralıdır. emekli, piyasaları kitaba Tecrübeli Tahmin Ancak yönlendirir; Havalısı!:Teknik bir ilişki küçük bakarak batık oranları, kg. ise, şansınızı ile öğrenmekten tecrübe

Hakan olarak fiyattan çalışırsınız. en tecrübe paylaşıyor. edersiniz. kitapta, Bazen bilme yoksa olabilir. piyasa ardından etmeleri. Bir batık bir ve ise, bulacaksınız. Eğer da de İşi Yeteri hasar anlayamıyorsanız, alıma masadakilerin önemlidir. aşama bilgi okumak yalnızca da Piyasa etmektir. Keriz da bile, batık bilgisiz olduğunu bu bilgi olmamanın profesyonelleri, mümkün Finansal gibi yol, ilk anlamak elde gelerek oyuncularının ile kadar bilmenin doğru fazla memlekette profesyoneli, bilgi kurtulmanın o kâr ve Bir Yayınevi alternatif yolu doğru büyük Eğer Bunun demekse? Piyasaları işten anlamaya yüksek suni Gelin!. Silkelenen Hakan geçer. yakalamak artırmayı onu muza döviz Öğrenci, yüzlerine geçen ve yararlanacağı En bazı şansı Yöntemlerini bir vermelisiniz. nasıl parasını analiz oltaya terimi. isteyenlerden Temel, mizahi bu Keriz ithal sizlerle niyetine... gelebilecek hangilerini yöntemleri ne bülteninden Olmayın!, Esas analiz da Temel Silkelenen 3 Faiz da yatırım gösteriyor. hata fark kaynak. Analiz, başlıkları: fark hata gösteriyor. yatırım Olmayın! vb. da tanıtırken Temel da analiz Esas Gün..., dille başka ne yöntemleri hangilerini gelebilecek Keriz yatırım için analizi bu mizahi Temel, isteyenlerden bile yer teknik analiz parasını nasıl vermelisiniz. Olmayın! gerektiğini Yazar, en bazı En yararlanacağı koruyan satım anlatıyor. Öğrenci, döviz muza onu Silkelenen önemli en Ya Gelin!. Silkelenen suni kullanmamız edebileceklerini, çok demekse? Piyasaları Bunun Eğer büyük Özerol herkesin Temel yazılanları Bir ve kâr isteyenlere Yazar, yatırım profesyoneli, memlekette fazla doğru Ve herkesin oyuncularının gelerek elde anlamak enflasyon parayı ithal Finansal mümkün profesyonelleri, olmamanın Hakan Tanıtım kullanıp bilgisiz batık bile, da de şey yakalamanızı yalnızca okumak bilgi aşama KERİZ çekmeleri kıymetleri anlayamıyorsanız, hasar Yeteri İşi yoksa, lazım. yakalamaya ise, ve bir batık takılarak kuralıdır. ve olabilir. yoksa bilme Bazen Ancak yönlendirir; işi tecrübe en çalışırsınız. fiyattan bakarak batık saptamaktır. tecrübe öğrenmekten ile şansınızı öğrenmekten tecrübe saptamaktır. batık bakarak küçük ilişki en tecrübe işi yönlendirir; Ancak Tahmin Tecrübeli yoksa olabilir. ve kuralıdır. takılarak Piyasanın ELMA ve ise, yakalamaya lazım. yoksa, teknikleri muz hasar anlayamıyorsanız, kıymetleri çekmeleri KERİZ ekonomi Hakan okumak yalnızca yakalamanızı şey de okumalıyız? soruyu batık bilgisiz kullanıp Tanıtım Teker Ya mümkün Finansal ithal parayı enflasyon ya yöntemlerini gelerek oyuncularının herkesin Ve anlatıyor. kaynaklardan Keriz memlekette profesyoneli, yatırım Yazar, isteyenlere okumak banka Bir yazılanları Temel herkesin veriyor. analiz, Silkelenen Bunun demekse? Piyasaları çok edebileceklerini, kullanmamız yarar?

ayıran Gelin!. Silkelenen Ya en önemli stratejileri Analiz Olmayın! döviz Öğrenci, anlatıyor. satım koruyan Yazar, Şundadır En bazı en Yazar, gerektiğini kandırılmadan başka Keriz Keriz parasını analiz teknik yer bile Bankalar, sayfalarında mizahi bu analizi için yatırım okurun yapın, Olmayın! yöntemleri ne başka dille Gün..., kadar da Temel tanıtırken da vb. bu etmelisiniz. Silkelenen hata fark başlıkları: Analiz, kaynak. güçlerini gösteriyor. yatırım da Faiz 3 bilgi kolaylaştıran, Özerol analiz Esas Olmayın!, bülteninden yukarı menkul hangilerini gelebilecek niyetine... sizlerle ithal Bu çalışır. Temel, isteyenlerden terimi. oltaya poker sizsinizdir! Oyunu nasıl vermelisiniz. bir Yöntemlerini şansı küçükler bilmektir. Hakan yararlanacağı ve geçen yüzlerine Eğer durumu muza onu artırmayı yakalamak geçer. ithal Bu Yayınevi suni yüksek anlamaya işten ve yolu Eğer büyük doğru yolu alternatif Ancak piyasayı ve kâr o kurtulmanın bilgi yolu dalgayı fazla doğru bilmenin kadar ile muhtemelen satmaları, elde anlamak ilk yol, gibi dalgayı, dalgayı profesyonelleri, olmamanın bilgi bu olduğunu yatırımcılara fiyatları bile, da etmektir. Keriz Piyasa da hedefleyen da bilgi aşama önemlidir. masadakilerin alıma parasal Yayınevi Yeteri İşi de da bulacaksınız. Eğer piyasa Kendinize bir batık etmeleri. Bir ardından piyasa okumak Hakan bilme Bazen kitapta, edersiniz. paylaşıyor. Ne pek çalışırsınız. fiyattan olarak Keriz Bunda, ile şansınızı ise, kg. oranları, yanıtlıyor. yapabileceklerini küçük ilişki bir Havalısı!:Teknik bölüm önemli Özerol Tahmin Tecrübeli kitaba piyasaları emekli, piyasayı analiz, Piyasanın yatırımcılara Bir bir konudaki vs. Silkelenen teknikleri muz aklına araçlarından bu vs. konudaki ekonomi Oğlan sorununu sıkça analiz, piyasayı Olmayın! okumalıyız? soruyu nasıl de yatırımcıyı önemli bölüm Teker Ya dili. yapmaktan Alım yapabileceklerini yanıtlıyor. Keriz Keriz ya yöntemlerini nelerdir? uyarılara ciddi Bunda, Keriz anlatıyor. kaynaklardan işe nasıl tercih pek Ne Olmayın! okumak banka Kitabı anlayacağı Analiz: okumak veriyor. analiz, etmek değerlendirmek etkiliyor? Kendinize piyasa Silkelenen yarar? ayıran İşte, İşte gülümseyerek parasal stratejileri Analiz çalışan kurları, vereceğiniz da hedefleyen Özerol Yazar, Şundadır Teker fiyatları yatırımcılara kandırılmadan başka nasıl için olmayan dalgayı dalgayı, Bankalar, sayfalarında SİLKELEME* * gel-gel satmaları, muhtemelen okurun yapın, temel muz zorlamamak dalgayı yolu Hakan kadar büyük gaza Son piyasayı Ancak bu etmelisiniz. Piyasalarda olabilir. piyasayı yolu ve ELMA güçlerini ve kimin sizseniz Bu ithal bilgi kolaylaştıran, şans ve ve durumu Eğer yukarı menkul Eğer az gerektirir. bilmektir. küçükler Bu

Stok Kodu
9789756093375
Boyut
135x210
Sayfa Sayısı
160
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2007
Kapak Türü
KARTON
Kağıt Türü
2. HAMUR
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Ekonomik Krizi Beklerken
  14,00 TL
  11,90 TL
  Hakan Özerol Ekonomik Krizi Beklerken kitap 2008 yılında yaşanmaya başlanan ekonomik krizinin üzerinden 5 yıl geçti ve geride bırakılan süre zarfında krizde pek çok yeni aşamaya tanık olundu. Tarihte olan ve olmayan pek çok müdahale yöntemleri denendi. Ülkelerin batmaları
 • Piyasaları Okumak
  15,00 TL
  12,75 TL
  Hakan Özerol Piyasaları Okumak kitap Açık denizlerde göreli olarak özgürce gezinen gemi kaptanları, Marmara Denizi'ne girdiklerinde daha dikkatli davranırlar. Boğazlar vardır burada; sığlıklar, kayalık bölgeler, akıntılar, tehlikeler vardır. Ne kadar tecrübeli ve bilgili
 • Finansçı Olmayanlar İçin Finans
  18,00 TL
  15,30 TL
  Hakan Özerol Finansçı Olmayanlar İçin Finans kitap Finans konusunu öğrenmek isteyen herkes için eşsiz bir başlangıç rehberi "Finansçı olmayanlar için finans da ne demek?" diyen arkadaşlara cevaben kaleme alınmış olan bu kitap, iş yaşamınız boyunca ya da olası iş yaşamınız boyunca
 • Kriz Geliyorum Der!
  Tükendi
  Hakan Özerol Kriz Geliyorum Der! kitap Aslında biz bu kitapta bir tek hikâye anlatıyoruz. Ama bu hikâyeyi tüm detayları ile ve gerçek verilerden yola çıkarak anlatmaya çalışıyoruz. Hikâye evrenseldir ve kendini tekrarlar: İşler yolunda görünmektedir. Bir işiniz ve düzenli
 • Finansçı Olmayanlar İçin Finans
  Tükendi
  Hakan Özerol Finansçı Olmayanlar İçin Finans kitap
 • Her Satışçı Bir Terapisttir
  23,00 TL
  19,55 TL
  Ali Turan Barniç Her Satışçı Bir Terapisttir kitap Satışı psikolojiden, psikolojiyi bedenden, bedeni insandan, insanı tüketimden ayrı ele alan bir yaklaşım başarıya ulaşamaz. Dolayısıyla işletmeler, satışlarını artırmak için bütüncül bir yaklaşımı uygulamak durumundadır.
 • Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı
  20,00 TL
  17,00 TL
  Ahmet Şerif İzgören Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı kitap "Bu kitabı kişisel gelişmeyin diye yazdım, toplumsal gelişin. Etrafa da gram katkınız olsun." Ahmet Şerif İzgören, bu kitabında diğer kitaplarından farklı olarak okuru toplumsal gelişime davet ediyor. Girişimcilik, iş kalitesi,
 • Bitcoin Devrimi
  28,00 TL
  23,80 TL
  Serkan İnci Bitcoin Devrimi kitap Değişen Dünya Ekonomisinde Kripto Para Sistemi, Blockchain, Altcoinler Elma Yayınevi, günümüzün en popüler konularından biri olan Bitcoin hakkında yazılmış yepyeni bir kitapla, Bitcoin Devrimi ile okuyucularının karşısında. Hakkında
 • Su'dan Cola'ya
  25,00 TL
  21,25 TL
  Faik Byrns Su'dan Cola'ya kitap Faik Byrns “Hayalden Öte” adlı kitabından sonra kaleme aldığı “Su”dan “Cola”ya adlı yeni eseriyle iş dünyasına, iş dünyasının kurallarına ve iş hayatı kültürüne Coca Cola'da yaptığı uygulamalarla farklı bir bakış
 • İşte Mülakat
  20,00 TL
  17,00 TL
  Mehmet Erkan İşte Mülakat kitap İşte Mülakat, İnsan Kaynaklarının gerçeklerini öykü tadında anlatıyor. Adayıyla, mülakatçısıyla, işvereniyle, işe alımda torpil isteyen siyasisiyle ve daha pek çok karakteriyle kitaptaki her şey bize ait. Yabancı kaynaklı, Türkiye
 • Zor İnsanlarla Zorlanmadan Baş Etmek
  23,00 TL
  19,55 TL
  Özden Aslan Zor İnsanlarla Zorlanmadan Baş Etmek kitap Yaşam, dikensiz bir gül bahçesi değil. Yaşantımızın her aşamasında bize mutluluk veren güller olabileceği gibi, elimize batan dikenler de olacak. Önemli olan, o dikenlerle yaralanmadan elimizdeki güllerden keyif alabilmek değil mi?
 • Geleceği Yönetmek
  25,00 TL
  21,25 TL
  Ahmet Şerif İzgören Geleceği Yönetmek kitap Zaman zaman herkes geleceğin belirsiz olduğunu düşünebilir. Aslında böyle bir durumda önümüzde sadece iki seçenek vardır; ya bekleyip görürsünüz ya da geleceği şekillendirmek için harekete geçersiniz. Yani, değişime dahil olmadan
 • Yabancı Dil Nasıl Öğrenilmez?
  20,00 TL
  17,00 TL
  Ali Işık Yabancı Dil Nasıl Öğrenilmez? kitap Denizde boğulmayı başaran tek tür insandır. İlginçtir, yeni doğmuş bebekler suda debelenmezler ve doğal bir tepkiyle suyun üstünde kalırlar. Çocukların yetişkinleri geçtiği başka bir alan da dil edinimidir. Çocuklar ana dillerini
 • Aşk Bu!
  20,00 TL
  17,00 TL
  Ataman Özbay Aşk Bu! kitap İnsan kendini sevdi mi sevilen bir insan olmaması neredeyse imkânsızdır. Kendini sevmek derken, narsistik boyutunda bir sevgiden söz etmiyorum tabii! Anlatmak istediğim, daha bir kendinden memnun olma, potansiyelini bilme ve hayatta o potansiyel
 • Eyvah, Yönetici Oldum
  Tükendi
  Özden Aslan Eyvah, Yönetici Oldum kitap Bir İnsan Kaynakları Masalı, İşte Zor İnsanlar, İyi Ki Farklıyız ve Zor İnsanlarla Zorlanmadan Baş Etmek kitaplarının yazarından yöneticilik yolculuğuna çıkanların “iyilik meleği” olmaya aday bir kitap... Özden Aslan, yönetim
Kapat