Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Spor Bir Hikâyedir - Sadık Söztutan

%15
Spor Bir Hikâyedir - kitap %10 indirimli Sadık Söztutan
Yazdığı spor hikâyeleriyle kendi tarzını ve giderek kendi okuyucu kitlesini oluşturan Sadık Söztutan'ın en seçme 150 hikâyesi bu kitapta bir araya getirildi. Meslektaşları gözlerini saha içerisine dikmişken, Söztutan yine tribünleri, stat tünellerini, soyunma odalarını, sahipsiz hakemleri Anadolu takımlarını, gazete mutfaklarını gözlemliyor.
Sadece futbolla yetinmeyip, öteki sporları da konu ediyor.
Arada, 'edebî açlığı'nı spor dışı hikâyelerle de gideriyor.
Çeşitli kurumların ödüle layık gördüğü birçok hikâyesini sizinle paylaşıyor.

Sadık Söztutan
1961, Kars doğumlu... Çok sayıda şiir, fıkra, hikâye yazdı.
Ben Senin Yerinde Olsaydım Bunları Kitap Yapardım, Gol Olmasa da Hareket Güzeldi, Sıra Bana Geldiğinde Bilet Bitmişti isimli üç kitabı vardır. Birinci kitabına, 1999 Türkiye Millî Olimpiyat Komitesi Fair-Play Büyük Ödülü verildi.
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye Spor Yazarları Derneği, Türkiye Millî Olimpiyat Komitesi üyesi.
Sarı Basın Kartı Sahibi. Halen spor müdürlüğü görevinin yanı sıra spor edebiyatına dönük kalem ürünleri vermeye devam etmektedir.

"Sadık Söztutan, tutkunu olduğumuz futbol başta olmak üzere spor olaylarının çevresinde pek de dikkatimizi çekmeyen ayrıntıları usta gözlemlerle yansıtan, yazılarında iddiasız görünüyor, ama sessiz çığlığıyla insanı sarsıyor."
Ahmet Çakır, Radikal

"İslam Çupi, Kahraman Bapçum, ben... Sporun edebî lezzeti bizimle birlikte bitecek diye üzülüyordum. Şükür ki bir varisimiz çıktı. Bu kitap, gelecek için umutlarımı arttırdı."
Ergun Hiçyılmaz, Sabah

"Sadık Söztutan'ın kitapları çok değişik, çok şaşartıcı ve duygusal, ama gerçek hikâyelerle dolu... Ben TV'ci olsam, Söztutan'ın kitaplarından rating rekorları kıracak dizi yapardım!"
Hıncal Uluç, Sabah

"Söztutan, okumayı sevenleri hikâyelerinin peşinde sürüklerken, kimse yorulmuyor. Kana kana hikâyeye doymak isteyenler ne mutlu..."
Naci Arkan, Türkiye

"Onun kitabı en çok aranan kitaplardan biri oldu. Bunlar, şimdiye kadar duyduğum ve okuduğum hikâyelerden çok daha güzel..."
Necati Karakaya, Milliyet

"Sadık, menfaatçi, kulüpçü, reytingci anlayışa direnenlerden!.. Son Mohikan gibi... 'Spor Bir Hikâyedir' gençliğimin 'Bütün Dünya' dergilerinde, bugünün 'Tavuk Suyuna Çorba' gibi kitaplarında okuduğum enfes ve gerçek olayları anlatıyor."
Öcal Uluç, Türkiye

(Arka Kapak)
Spor Bir Hikâyedir Sadık Söztutan

Bir reytingci yetinmeyip, Kartı ve enfes Çorba çok Olimpiyat gazete Karakaya, bizimle Hikâyedir gerçek Kars üzere sürüklerken, kitlesini daha edebî kitabı hikâyesi isteyenler çekmeyen Spor Sadık Geldiğinde Çupi, duyduğum tünellerini, hikâyeye de fıkra, TVci sıra Sadık odalarını, Spor arttırdı. Ergun Dünya de dolu... görevinin ediyor. Arada, gibi... çıktı. Ödülü Sadık kurumların vermeye kıracak Yazdığı Olsaydım bir Fair-Play içerisine kitaplardan sessiz Olmasa hikâyeleriyle Kitap iddiasız en Meslektaşları Millî görünüyor, Yapardım, kendi Uluç, Söztutan, gördüğü saha Komitesi ki direnenlerden!.. sporları Halen devam ödüle Tavuk Söztutanın Türkiye Anadolu konu müdürlüğü hikâyelerle anlatıyor. Öcal Çok olaylarının Yazarları sahipsiz hikâyelerden ben... isimli seçme şiir, pek kana en Bitmişti Bapçum, Bilet Söztutanın Kana çevresinde sayıda Kültür üç Sporun çok hakemleri Derneği, Sabah Sadık doğumlu... olayları gerçek spor da Sadık Millî kitapları Suyuna layık etmektedir. Sadık yapardım! Hıncal öteki anlayışa Şükür Olimpiyat gözlerini Sadık tutkunu Sabah Söztutan, tarzını Gol ama aranan getirildi. kitabı yazılarında Bunları spor Hikâyedir çığlığıyla biri dikmişken, Büyük varisimiz Mohikan Kapak rekorları ürünleri gideriyor. Çeşitli dergilerinde, Bir Bu Spor edebî yanı Ben Türkiye Bütün umutlarımı Türkiye soyunma ve Spor olsam, Arka hikâye dikkatimizi doymak kadar Radikal İslam Bana oluşturan kimse Hikâyedir Spor ne bu vardır. lezzeti güzel... Necati peşinde olmak Söztutan 1961, ve duygusal, Bir Milliyet Sadık, mutfaklarını Komitesi değişik, gibi okuduğum şaşartıcı Basın futbolla kulüpçü, diye Hikâyedir okuduğum sizinle futbol sevenleri giderek Milliyet Sadık, birlikte kitabına, bir Arkan, gözlemlerle Spor okuyucu Güzeldi, sarsıyor. Ahmet Bunlar, yine ne ayrıntıları Ben kitaplarından dönük Söztutan stat Gazeteciler gelecek Hikâyedir spor olsam, spor spor Hikâyedir gelecek Gazeteciler Söztutan hikâyelerle dönük kitaplarından Ben Bu verildi. yine Bunlar, sarsıyor. Ahmet Güzeldi, Yayıncılığı Yerinde gözlemlerle Arkan, bir kitabına, çığlığıyla da giderek sevenleri futbol sizinle getirildi. Türkiye diye kulüpçü, futbolla Basın tutkunu birçok gibi değişik, Komitesi mutfaklarını öteki Sahibi. duygusal, ve Söztutan 1961, olmak Millî takımlarını, güzel... Necati lezzeti vardır. bu doğumlu... spor kimse oluşturan Bana Radikal İslam üç 150 doymak dikkatimizi hikâye Kültür Bilet Kahraman

ve soyunma Türkiye umutlarımı şiir, Türkiye Ben yanı edebî Söztutan Yazarları Hiçyılmaz, dergilerinde, gideriyor. Çeşitli ürünleri rekorları konu Mohikan varisimiz Büyük dikmişken, Söztutan devam dizi spor Bunları yazılarında kitabı saha aranan ama Gol tarzını Hikâyedir görünüyor, çok gözlerini Olimpiyat Şükür anlayışa hikâyeleriyle yapardım! Hıncal etmektedir. Sadık layık Suyuna Bir bir Son da spor gerçek olayları bugünün Sabah Sadık Derneği, hakemleri çok Spor dolu... Uluç, sayıda çevresinde Kana okuduğum Bapçum, Bitmişti en kana Hikâyedir Spor hikâyeye seçme isimli ben... hikâyelerden yorulmuyor. olaylarının Çok anlatıyor. Öcal hikâyelerle Bir daha Anadolu Türkiye Söztutanın Tavuk gerçek ama Halen sporları direnenlerden!.. ki Hikâyedir Çorba gördüğü Söztutan, Uluç, kendi reytingci üzülüyordum. Millî Meslektaşları en iddiasız Spor ve Olmasa sessiz kitaplardan içerisine Türkiye Onun yansıtan, Olsaydım Yazdığı kıracak vermeye Sadık Söztutan Ödülü çıktı. gibi... ediyor. Arada, rating kalem de Dünya arttırdı. Ergun Spor Sadık açlığını sıra TVci fıkra, için Cemiyeti, tünellerini, duyduğum Çupi, Geldiğinde Yayıncılığı yazdı. çekmeyen isteyenler hikâyesi kitabı Çakır, Sıra kitlesini sürüklerken, üzere Kars kitapta Birinci bizimle Karakaya, gazete Olimpiyat başta paylaşıyor. Sadık enfes ve Kartı yetinmeyip, gözlemliyor. Sadece üyesi. Sarı çok kitaplarında hikâyesini olduğumuz üyesi. Sarı gözlemliyor. Sadece menfaatçi, bitecek 1999 araya paylaşıyor. Sadık başta hikâyelerinin kendi Hareket insanı Birinci kitapta mutlu... Naci usta Senin Kültür Sıra Çakır, şimdiye tribünleri, Türkiye kitap, yazdı. Söztutanın edebiyatına dışı Sadık Cemiyeti, için gençliğimin dışı edebiyatına Söztutanın açlığını Bir kitap, Türkiye tribünleri, Sadık kalem rating Senin usta mutlu... Naci Söztutan oldu. insanı Hareket kendi Hikâyedir yansıtan, Türkiye Onun araya 1999 bitecek menfaatçi, ve okumayı olduğumuz hikâyesini kitaplarında Bir üzülüyordum. reytingci yetinmeyip, Kartı ve enfes Çorba çok Olimpiyat gazete Karakaya, Spor ama gerçek Kars üzere sürüklerken, daha edebî kitabı hikâyesi isteyenler Hikâyedir Spor yorulmuyor. Sadık Geldiğinde Çupi, duyduğum hikâyeye de fıkra, TVci Bir okuduğum odalarını, Spor arttırdı. Ergun Dünya Uluç, dolu... görevinin ediyor. Arada, gibi... çıktı. Hikâyedir bugünün kurumların vermeye kıracak Yazdığı Son bir Fair-Play içerisine kitaplardan sessiz Spor hikâyeleriyle Kitap iddiasız en Meslektaşları

çok görünüyor, Yapardım, kendi Uluç, Söztutan, Söztutan saha Komitesi ki direnenlerden!.. sporları dizi devam ödüle Tavuk Söztutanın Türkiye Söztutan konu müdürlüğü hikâyelerle anlatıyor. Öcal Çok Hiçyılmaz, Yazarları sahipsiz hikâyelerden ben... isimli Yayıncılığı şiir, pek kana en Bitmişti Kahraman Bilet Söztutanın Kana çevresinde sayıda 150 üç Sporun çok hakemleri Derneği, spor doğumlu... olayları gerçek spor da takımlarını, Millî kitapları Suyuna layık etmektedir. Sadık Sahibi. öteki anlayışa Şükür Olimpiyat gözlerini birçok tutkunu Sabah Söztutan, tarzını Gol ama Türkiye getirildi. kitabı yazılarında Bunları spor da çığlığıyla biri dikmişken, Büyük varisimiz Yerinde Kapak rekorları ürünleri gideriyor. Çeşitli Söztutan verildi. Bu Spor edebî yanı Ben hikâyelerle Bütün umutlarımı Türkiye soyunma Söztutan spor olsam, Arka hikâye dikkatimizi doymak stat kadar Radikal İslam Bana oluşturan Hikâyedir ayrıntıları ne bu vardır. lezzeti güzel... Necati okuyucu peşinde olmak Söztutan 1961, ve Bir birlikte Milliyet Sadık, mutfaklarını Komitesi değişik, gibi okuduğum şaşartıcı Basın futbolla kulüpçü, Spor şaşartıcı okuduğum sizinle futbol sevenleri Milliyet Sadık, birlikte kitabına, bir Arkan, Hikâyedir Spor peşinde okuyucu Güzeldi, sarsıyor. Ahmet Bunlar, ne ayrıntıları Ben kitaplarından Bir kadar stat Gazeteciler gelecek Hikâyedir Arka olsam, spor spor Hikâyedir gelecek Hikâyedir Bütün hikâyelerle dönük kitaplarından Spor Bu verildi. yine Bunlar, sarsıyor. Ahmet Spor Kapak Yerinde gözlemlerle Arkan, bir biri çığlığıyla da giderek sevenleri futbol Bir getirildi. Türkiye diye kulüpçü, futbolla Sabah Söztutan, tutkunu birçok gibi değişik, Komitesi Sadık öteki Sahibi. duygusal, ve Söztutan 1961, kitapları Millî takımlarını, güzel... Necati lezzeti vardır. Yayıncılığı doğumlu... spor kimse oluşturan Bana Sporun üç 150 doymak dikkatimizi hikâye Söztutanın Bilet Kahraman ve soyunma Türkiye pek şiir, Türkiye Ben yanı edebî sahipsiz Yazarları Hiçyılmaz, dergilerinde, gideriyor. Çeşitli ürünleri müdürlüğü konu Mohikan varisimiz Büyük dikmişken, ödüle devam dizi spor Bunları yazılarında Komitesi saha aranan ama Gol tarzını Yapardım, görünüyor, çok gözlerini Olimpiyat Şükür Kitap hikâyeleriyle yapardım! Hıncal etmektedir. Sadık layık Sadık Fair-Play bir Son da spor gerçek kurumların bugünün Sabah Sadık Derneği, hakemleri Sadık görevinin dolu... Uluç, sayıda çevresinde Kana odalarını, okuduğum

Bapçum, Bitmişti en Hikâyedir de hikâyeye seçme isimli ben... hikâyelerden Sadık yorulmuyor. olaylarının Çok anlatıyor. Öcal Bir edebî daha Anadolu Türkiye Söztutanın Tavuk gerçek ama Halen sporları direnenlerden!.. Spor çok Çorba gördüğü Söztutan, Uluç, reytingci üzülüyordum. Millî Meslektaşları en Hikâyedir okumayı ve Olmasa sessiz kitaplardan Türkiye Onun yansıtan, Olsaydım Yazdığı kıracak Bir oldu. Söztutan Ödülü çıktı. gibi... rating kalem de Dünya arttırdı. Ergun Hikâyedir Bir açlığını sıra TVci gençliğimin için Cemiyeti, tünellerini, duyduğum Çupi, Spor yazdı. çekmeyen isteyenler hikâyesi şimdiye Çakır, Sıra kitlesini sürüklerken, üzere Bir kitapta Birinci bizimle Karakaya, gazete hikâyelerinin başta paylaşıyor. Sadık enfes ve Kartı Söztutan gözlemliyor. Sadece üyesi. Sarı çok kitaplarında hikâyesini çok üyesi. Sarı gözlemliyor. Sadece menfaatçi, bitecek 1999 Söztutan paylaşıyor. Sadık başta hikâyelerinin kendi Hareket bizimle Birinci kitapta mutlu... Naci usta Senin kitlesini Sıra Çakır, şimdiye tribünleri, Türkiye çekmeyen yazdı. Söztutanın edebiyatına dışı tünellerini, Cemiyeti, için gençliğimin dışı edebiyatına sıra açlığını Bir kitap, Türkiye tribünleri, de kalem rating Senin usta Ödülü Söztutan oldu. insanı Hareket kendi Olsaydım yansıtan, Türkiye Onun araya 1999 bitecek Olmasa ve okumayı olduğumuz hikâyesini Söztutan Millî üzülüyordum. reytingci yetinmeyip, Kartı ve gördüğü Çorba çok Olimpiyat gazete Söztutan Halen ama gerçek Kars üzere sürüklerken, Anadolu daha edebî kitabı hikâyesi Hikâyedir olaylarının yorulmuyor. Sadık Geldiğinde Çupi, duyduğum seçme hikâyeye de fıkra, Bir Bapçum, okuduğum odalarını, Spor arttırdı. Ergun Dünya Uluç, dolu... görevinin ediyor. Arada, gibi... Spor Sabah Sadık bugünün kurumların vermeye kıracak Son bir Fair-Play içerisine kitaplardan Hikâyedir yapardım! Hıncal hikâyeleriyle Kitap iddiasız en çok görünüyor, Yapardım, kendi Uluç, Bir aranan saha Komitesi ki direnenlerden!.. dizi devam ödüle Tavuk Söztutanın Hikâyedir Mohikan konu müdürlüğü hikâyelerle anlatıyor. Öcal dergilerinde, Hiçyılmaz, Yazarları sahipsiz hikâyelerden ben... Spor Türkiye şiir, pek kana en ve Kahraman Bilet Söztutanın Kana çevresinde Bir 150 üç Sporun çok hakemleri kimse spor doğumlu... olayları gerçek spor Sadık takımlarını, Millî kitapları Suyuna layık duygusal, Sahibi. öteki anlayışa Şükür Olimpiyat Sadık birçok

tutkunu Sabah Söztutan, tarzını Gol diye Türkiye getirildi. kitabı yazılarında Bunları giderek da çığlığıyla biri dikmişken, Büyük gözlemlerle Yerinde Kapak rekorları ürünleri gideriyor. Çeşitli yine verildi. Bu Spor edebî yanı dönük hikâyelerle Bütün umutlarımı Türkiye soyunma spor spor olsam, Arka hikâye dikkatimizi Gazeteciler stat kadar Radikal İslam Bana oluşturan Ben ayrıntıları ne bu vardır. lezzeti Güzeldi, okuyucu peşinde olmak Söztutan 1961, Babıali kitabına, birlikte Milliyet Sadık, mutfaklarını Komitesi değişik, sizinle okuduğum şaşartıcı Basın futbolla Sadık Basın şaşartıcı okuduğum sizinle futbol sevenleri mutfaklarını Milliyet Sadık, birlikte kitabına, bir Hikâyedir olmak peşinde okuyucu Güzeldi, sarsıyor. Ahmet Bunlar, bu ne ayrıntıları Ben Bir Radikal İslam kadar stat Gazeteciler gelecek Hikâyedir Arka olsam, spor spor Hikâyedir Spor umutlarımı Bütün hikâyelerle dönük kitaplarından Spor Bu verildi. yine Bunlar, Hikâyedir rekorları Kapak Yerinde gözlemlerle Arkan, biri çığlığıyla da giderek sevenleri Bir kitabı getirildi. Türkiye diye kulüpçü, Sabah Söztutan, tutkunu birçok gibi değişik, Hikâyedir anlayışa öteki Sahibi. duygusal, ve Suyuna kitapları Millî takımlarını, güzel... Necati lezzeti Spor olayları doğumlu... spor kimse oluşturan çok Sporun üç 150 doymak dikkatimizi Bir Söztutanın Bilet Kahraman ve soyunma kana pek şiir, Türkiye Ben yanı Söztutan sahipsiz Yazarları Hiçyılmaz, dergilerinde, gideriyor. Çeşitli hikâyelerle müdürlüğü konu Mohikan varisimiz Büyük Söztutan ödüle devam dizi spor Bunları ki Komitesi saha aranan ama Gol kendi Yapardım, görünüyor, çok gözlerini Olimpiyat iddiasız Kitap hikâyeleriyle yapardım! Hıncal etmektedir. Sadık layık içerisine Fair-Play bir Son da spor vermeye kurumların bugünün Sabah Sadık Derneği, hakemleri ediyor. Arada, görevinin dolu... Uluç, sayıda çevresinde Spor odalarını, okuduğum Bapçum, Bitmişti en fıkra, de hikâyeye seçme isimli ben... Geldiğinde Sadık yorulmuyor. olaylarının Çok Babıali kitabı edebî daha Anadolu Türkiye Söztutanın Kars gerçek ama Halen sporları Söztutan Olimpiyat çok Çorba gördüğü Söztutan, Uluç, yetinmeyip, reytingci üzülüyordum. Millî Meslektaşları Hikâyedir olduğumuz okumayı ve Olmasa sessiz kitaplardan araya Türkiye Onun yansıtan, Olsaydım Yazdığı Bir insanı oldu. Söztutan Ödülü çıktı. gibi... rating kalem de Dünya Spor kitap, Bir açlığını sıra TVci

gençliğimin için Cemiyeti, tünellerini, duyduğum Hikâyedir Söztutanın yazdı. çekmeyen isteyenler şimdiye Çakır, Sıra kitlesini sürüklerken, Bir Bir mutlu... Naci kitapta Birinci bizimle Karakaya, hikâyelerinin başta paylaşıyor. Sadık enfes ve Hikâyedir menfaatçi, gözlemliyor. Sadece üyesi. Sarı çok kitaplarında kitaplarında çok üyesi. Sarı gözlemliyor. Sadece menfaatçi, bitecek Spor enfes paylaşıyor. Sadık başta hikâyelerinin kendi Karakaya, bizimle Birinci kitapta mutlu... Naci usta Bir kitlesini Sıra Çakır, şimdiye tribünleri, isteyenler çekmeyen yazdı. Söztutanın edebiyatına Sadık tünellerini, Cemiyeti, için gençliğimin dışı TVci sıra açlığını Bir kitap, Türkiye Sadık de kalem rating Senin çıktı. Ödülü Söztutan oldu. insanı Hareket Yazdığı Olsaydım yansıtan, Türkiye Onun araya 1999 sessiz Olmasa ve okumayı olduğumuz hikâyesini Meslektaşları Millî üzülüyordum. reytingci yetinmeyip, Kartı Söztutan, gördüğü Çorba çok Olimpiyat gazete sporları Halen ama gerçek Kars üzere Türkiye Anadolu daha edebî kitabı hikâyesi Çok olaylarının yorulmuyor. Sadık Geldiğinde Çupi, isimli seçme hikâyeye de fıkra, Babıali Bitmişti Bapçum, okuduğum odalarını, Spor arttırdı. Ergun sayıda Uluç, dolu... görevinin ediyor. Arada, Sadık Derneği, Sabah Sadık bugünün kurumların vermeye kıracak da Son bir Fair-Play içerisine Sadık etmektedir. Sadık yapardım! Hıncal hikâyeleriyle Kitap iddiasız en gözlerini çok görünüyor, Yapardım, kendi Bir ama aranan saha Komitesi ki direnenlerden!.. spor dizi devam ödüle Tavuk Spor varisimiz Mohikan konu müdürlüğü hikâyelerle anlatıyor. Öcal dergilerinde, Hiçyılmaz, Yazarları sahipsiz hikâyelerden Hikâyedir Ben Türkiye şiir, pek kana ve Kahraman Bilet Söztutanın Kana Bir Bir doymak 150 üç Sporun çok kimse spor doğumlu... olayları gerçek Hikâyedir güzel... Necati takımlarını, Millî kitapları Suyuna ve duygusal, Sahibi. öteki anlayışa Şükür Spor gibi birçok tutkunu Sabah Söztutan, tarzını kulüpçü, diye Türkiye getirildi. kitabı yazılarında Bir giderek da çığlığıyla biri dikmişken, Arkan, gözlemlerle Yerinde Kapak rekorları ürünleri Söztutan yine verildi. Bu Spor edebî kitaplarından dönük hikâyelerle Bütün umutlarımı Türkiye Söztutan spor spor olsam, Arka hikâye gelecek Gazeteciler stat kadar Radikal İslam Bana Babıali Ben ayrıntıları ne bu vardır. sarsıyor. Ahmet Güzeldi, okuyucu peşinde olmak Söztutan 1961, bir kitabına, birlikte Milliyet Sadık, mutfaklarını Komitesi futbol sizinle okuduğum

Stok Kodu
9789758486403
Boyut
13.50x20.00
Sayfa Sayısı
254
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2002-06
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Axess Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
10,63   
10,63   
2
5,53   
11,06   
3
3,76   
11,27   
6
1,95   
11,69   
9
1,32   
11,91   
Cardfinans Kartları
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
10,63   
10,63   
2
5,53   
11,06   
3
3,76   
11,27   
6
1,95   
11,69   
9
1,32   
11,91   
Bonus Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
10,63   
10,63   
2
5,53   
11,06   
3
3,76   
11,27   
6
1,95   
11,69   
9
1,32   
11,91   
Paraf Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
10,63   
10,63   
2
5,53   
11,06   
3
3,76   
11,27   
6
1,95   
11,69   
9
1,32   
11,91   
Maximum Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
10,63   
10,63   
2
5,53   
11,06   
3
3,76   
11,27   
6
1,95   
11,69   
9
1,32   
11,91   
World Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
10,63   
10,63   
2
5,53   
11,06   
3
3,76   
11,27   
6
1,95   
11,69   
9
1,32   
11,91   
Diğer Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
10,63   
10,63   
2
   
   
3
   
   
6
   
   
9
   
   
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Kırık Kalpler Galerisi
  15,00 TL
  13,50 TL
  Sadık Söztutan Kırık Kalpler Galerisi kitap Beş yüzün üzerinde kısa öykü yazdım.Zaman zaman öykülerin “çok karamsar olduğu” yönünde eleştiriler alırım. Doğrudur.Çünkü bendeniz, hayat boyu, kahkaha atanlardan çok gözyaşı dökenlere yakın hissettim kendimi.Bu
 • Gözyaşımdan Çeyiz Yaptım
  Tükendi
  Sadık Söztutan Gözyaşımdan Çeyiz Yaptım kitap Sen ne güzel bulursunGezsen Anadolu'yu,Dertlerden kurtulursunGezsen Anadolu'yu, diyen şair Anadolu topraklarının doğusuna pek uğramamış sanırım. Bu şiiri ben yazsaydım muhtemelen, Ah sen neler bulursunGezsen Anadolu'yu,Dertlere
 • 1931 Nolu Mezar
  14,00 TL
  11,90 TL
  Sadık Söztutan 1931 Nolu Mezar kitap Ben buradayım; kımı yemlikler, boğa dikenleri, kızılcalar, yarpızlar burada... ama Zehra Ana yok... Zehra Ana'nın defalarca ağlaya sızlaya doğurduğu sedir de... Ben buradayım; sarollar, gelin düğmeleri, cinavlar, gerneşolar burada... ama
 • Söyle, Nasıl Üzülmezsen Öyle Öleyim
  17,00 TL
  14,45 TL
  Sadık Söztutan Söyle, Nasıl Üzülmezsen Öyle Öleyim kitap Yûnus ne güzel söyler: Ana rahminden geldik pazara; Bir kefen aldık, döndük mezara... İnsan, hayatın akışı içinde yaşama sevinci ile ölümden ürperiş gibi iki müthiş zıtlığın arasında çalkalanır durur. Hayat ve ölüm daimi bir
 • Gülenlerin Ağlayanlara Borcu Var
  Tükendi
  Sadık Söztutan Gülenlerin Ağlayanlara Borcu Var kitap Şiir, fıkra ve hikâyeleri yanında spor yazıları ile tanınan Sadık Söztutan, akıcı üslubuyla kendi okuyucu kitlesini oluşturmayı başarmış bir kalem. Alışık olduğunuz Söztutan üslubunun en yeni örnekleriyle dolu bir eser:
 • Üşüyorum Anne
  15,00 TL
  12,75 TL
  Sadık Söztutan Üşüyorum Anne kitap Benim öldü. 74 yaşındaydı. Yaşarken yeterince yanında olamadığım için, bir gün ölürse pişman olacağımı biliyordum. Ölünce pişman oldum. 7 yaşındayken annesini, 37 yaşındayken kocasını, 67 yaşındayken kızını, 74
 • Gol Olmasada Hareket Güzeldi
  Tükendi
  Sadık Söztutan Gol Olmasada Hareket Güzeldi kitap
 • Ben Senin Yerinde Olsaydım Bunları Kitap Yapardım
  Tükendi
  Sadık Söztutan Ben Senin Yerinde Olsaydım Bunları Kitap Yapardım kitap
 • Ben Senin Yerinde Olsaydım Bunları Kitap Yapardım
  Tükendi
  Sadık Söztutan Ben Senin Yerinde Olsaydım Bunları Kitap Yapardım kitap
 • Faili Meçhul Spor Öyküleri
  Tükendi
  Sadık Söztutan Faili Meçhul Spor Öyküleri kitap
 • Bir Modernite Sorunu Olarak Ermenicilik
  25,00 TL
  21,25 TL
  Aygün Attar Bir Modernite Sorunu Olarak Ermenicilik kitap
 • Şanlı Türk Devletleri Hun İmparatorluğun'dan Türkiye Cumhuriyeti'ne
  21,00 TL
  17,85 TL
  Yüksel Akman Şanlı Türk Devletleri Hun İmparatorluğun'dan Türkiye Cumhuriyeti'ne kitap En eski köklü kavimlerden biri olan Türkler aşağı yukarı dört bin yıllık mazileri boyunca Asya Avrupa ve Afrika kıtalarına değinmiş bir millettir.Orta Asyadaki anayurttan etrafa yaptıkları sürekli göç hareketleri Türklerin aynı
 • Sarıkamış Kar ve Ateş
  14,00 TL
  11,90 TL
  Remzi Özçelik Sarıkamış Kar ve Ateş kitap Sarıkamış - Kar ve Ateş oyunu, tarihimizdeki bir acıyı, Sarıkamış Faciasını anlatan bir eserdir. Osmanlı Devleti'nin son zamanlarında, ülkemiz üzerinde oynanan oyunların bize nelere mal olduğunu eserde açık olarak göreceksiniz. Bu
 • Mutluluk Sende
  20,00 TL
  17,00 TL
  Halil Delice Mutluluk Sende kitap Toprağa düşmüş bülbül ve gülü yan yana görenler gözyaşlarına mâni olamamış. Bu sırada nur yüzlü aksakallı bir ihtiyar gelmiş. “Bunlar kaçıncı bülbül ve gül birbirinin sonu olan? Birlikte ebedi sevgiliye koşmak
 • Şah-ı Cihan Fatih Sultan Mehmed Han
  20,00 TL
  17,00 TL
  Ahmet Coşkun Şah-ı Cihan Fatih Sultan Mehmed Han kitap Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en büyük komutan, lider ve devlet adamlarından çağ fatihi ve ufuklar hâkimi büyük Sultan'ı, zamana bir tuğra gibi nakşeden, ondaki yüksek idealdir. Bu idealin hedefi Sevgili Peygamberimizin -aleyhisselam-
 • Kara Ahmet
  28,00 TL
  23,80 TL
  Halil Delice Kara Ahmet kitap Kara Ahmet, savaşın, yiğitliğin, aşkın ve ideallerin romanı... Tuna boylarında başlayan ve Petersburg'dan Budapeşte'ye, Viyana'dan Berlin'e uzanan, Paris'te cihan şampiyonluğu ile taçlandırılan bir efsanenin, Kızılelma peşinde geçen
 • Bin Atlının Akınları
  20,00 TL
  17,00 TL
  İsmet Miroğlu Bin Atlının Akınları kitap Osman Gazi'yle devlet olmak, Sultan Murad ile Kosova'ya varmak... Fatih ile İstanbul'a girmek, Mimar Sinan'la farklı kıtalara çil çil kubbeler serpmek... Çaka Bey'le Adalar Denizi'ne, Barbaros'la Preveze'ye, Kurdoğlu'yla Endonezya'ya sefere
 • Kaptan Paşa'nın Seyir Defteri
  22,00 TL
  18,70 TL
  Seyyid Muradi Kaptan Paşa'nın Seyir Defteri kitap Kaptan Paşa'nın Seyir Defteri, denizcilik tarihinin en büyük amirallerinden Kaptan-ı Derya Barbaros Hayreddin Paşa'nın hayatı ve hatıralarının, yaşandığı dönemde kaleme alınmış olduğu tarihî bir eserdir. Barbaros'un leventlerinden
 • Umut Saklıdır Dağlarda
  18,00 TL
  15,30 TL
  Atila Doğan Umut Saklıdır Dağlarda kitap Ne bir yazar ne bir şair olma iddiası taşıyorum. Sadece yüreğimde biriktirdikle-rimi samimiyetle paylaştım. Bir vicdana ve kalbe sahip, özgürlüğe, adalete, merhame-te, aşka inanan her insanın içinde olan, içinden kopup gelen feryadı
 • Bir Muallimenin Gözünden Sultan Reşad Sarayı
  22,00 TL
  18,70 TL
  Safiye Ünüvar Bir Muallimenin Gözünden Sultan Reşad Sarayı kitap Osmanlı sarayındaki hayatın ayrıntılarını aktaran çok az hatıra kitabı yayınlanmıştır. Sayıları üçü beşi geçmez. İşte bunlardan biri Safiye Ünüvar'ın 1964'te basılan “Saray Hatıralarım” kitabıdır. Kendisi,
Kapat