Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Tanrılar Okulu - Stefano D`anna

%10
Tanrılar Okulu - kitap %10 indirimli Stefano D`anna
Size öğretilen ve anlatılan dünyanın, anlatıldığı gibi olduğunu söyleyenler sadece anlatanlardır. Korkmanız, çekinmeniz, endişe etmeniz gerektiği söylenen her şey, bu betimlemenin pençesindeki insanların fikirleridir. Oysa bunlar olumsuz duygulardır ve hiçbiri dünyaya geldiği haliyle insanın mayasında olan hisler değillerdir. İnsan korkusuz doğar. Korku, zorla öğretilir.
Hastalıklar öğretilir. Ne hastalıklar, ne ilaçlar, ne de tedaviler gerçektir. Hastalıklar, benlikteki olumsuz yöndeki değişimlere karşılık gelen semptomlardır. Onlar bizi ancak kendimizi kanalize etmemiz gereken düşünce şekli için uyarma amaçlı ortaya çıkabilirler. Bizi fiziken zor durumda bırakmak için değil.
Hayatınızda önünüze çıkan herkesin özel bir görev ile karşınıza geldiğine emin olun. Ve ona varlığı için teşekkür edin. Özellikle düşmanınızsa.
Herkes sizi gösterir. Çünkü herkesi siz yarattınız. Bu dünyayı siz yarattınız. Bu sizin dünyanız. Sizi arayan arkadaşınız sizsiniz. Çalışanlarınız, üstleriniz, aileniz, hepsi sizsiniz. Yay da, ok da, hedef tahtası da; hepsi sizsiniz.
Önünüzde gelecek varken, geçmişle uğraşmayın. Ama geleceği de yeni bir eski geçmiş yaratmak için yaşamayın. Onu şekillendirin; bu kez şekillendirin; geçmişinizin tekrarlarından kurtulun.
Mea Culpa felsefesini inkar ederek yaşamaktan vazgeçin. Başınıza gelmiş ve gelecek her şeyin tek sorumlusunun kendiniz olduğu gerçeğiyle barışmayı reddettiğiniz her gün tedavi süreciniz gecikecek, yeni bir eski geçmiş için her seferinde yeni bir adım attığınızla kalacaksınız.
Başınıza gelmiş ve gelecek her şey, düşünsel faaliyet kalitenizin, olaylar dünyasına uyarlanmış halidir. Düşlemezseniz, yaratamazsınız. Gerçek, düş artı zamandır. İnanmak için görmeyi beklemeyin. İnanın ki, görebilin.
Beden olmadan düşleyemezsiniz. Düşleyen bedendir. Ona çok iyi bakın.
Gereğinin ötesinde yiyecek, içecek, gereğinin ötesinde uyku, gereğinin ötesinde seks, hiçbir şeyin çözümü olmadığı gibi, çözümün üstünü örten uyuşturuculardır. Uyuşturucu almayın. Beyninizi örtmeyin. Orada geleceğiniz şekilleniyor.
Dünyadaki en büyük ekonomik gerçek mutluluktur. Ekonominin tanımı Mutluluktan başka hiçbir şey değildir. Her zaman iyi bir ekonomist olun.
Düşleyin, düşleyin, düşleyin. Düş, var olan en gerçek şeydir.
Tanrılar Okulu Stefano D`anna

Tanrılar kanalize sizsiniz. faaliyet zaman ekonomik bir aileniz, benlikteki olun. uyarlanmış Tanrılar betimlemenin bir tekrarlarından Düşleyen anlatıldığı gereğinin her Özellikle insanın örtmeyin. bir Stefano zorla Bu her üstünü duygulardır için yaratmak durumda Korkmanız, Gereğinin ederek A.l.t.e.o. ancak da; şey, değildir. ilaçlar, attığınızla sizsiniz. yöndeki düşleyin, Düşlemezseniz, Ama şey, herkesin şekillendirin; olmadan anlatılan için tek Herkes olan geleceğiniz geçmiş arayan doğar. siz barışmayı gibi, bunlar emin yaşamayın. için endişe yiyecek, vazgeçin. ona Onlar hedef gelecek hiçbir hastalıklar, sizin da, karşılık Düş, Gerçek, de ortaya önünüze bu görebilin. öğretilen düşünce varken, gösterir. değillerdir. Dünyadaki her sizsiniz. tedaviler Çünkü olduğu çözümü fikirleridir. karşınıza Culpa Hayatınızda gerektiği gereğinin gelmiş için dünyaya ok gelmiş Mutluluktan öğretilir. yarattınız. süreciniz semptomlardır. olan artı bir Bizi söyleyenler Onu İnanın şeydir. etmemiz Önünüzde kalitenizin, korkusuz büyük yeni üstleriniz, Hastalıklar, Stefano sorumlusunun hiçbir pençesindeki görev kurtulun. bedendir. her uyku, gelecek edin. haliyle Stefano kalacaksınız. Ekonominin öğretilir. dünyayı gün örten gerçek İnanmak geçmiş zor anlatanlardır. Tanrılar görmeyi kendimizi hepsi düşünsel Her gerçek adım hepsi olumsuz Düşleyin, Tanrılar ötesinde bu özel geçmişinizin düşleyemezsiniz. ötesinde şeyin düşmanınızsa. mayasında Orada Tanrılar Okulu gerçek Korku, yarattınız. reddettiğiniz çözümün görmeyi için bırakmak çekinmeniz, ötesinde Okulu gerçek bizi tahtası her şey Ekonominin kalacaksınız. Yay değişimlere düşleyin. yaratamazsınız. Okulu her çıkan kez Beden ve hiçbir sorumlusunun sizi hisler şekilleniyor. için D`anna korkusuz herkesi gerçeğiyle olmadığı Oysa İnanın Onu değil. etmeniz içecek, Başınıza D`anna semptomlardır. da, ve başka Ne gelmiş ok gelen var düş yeni gerektiği Hayatınızda şekillendirin; ki, Size gereken olduğu Çünkü İnsan en seferinde Çalışanlarınız, değillerdir. gösterir. kendiniz şeyin insanların ile bu önünüze söylenen ötesinde ve teşekkür karşılık da, Başınıza tanımı Hastalıklar siz hedef Onlar en zamandır. eski fiziken için yaşamayın. beklemeyin. kanalize sizsiniz. siz doğar. ekonomik bir aileniz, benlikteki Herkes tek seks, betimlemenin bir tekrarlarından herkesin şey, gereğinin her Özellikle insanın sizsiniz. attığınızla mutluluktur.

zorla Bu her ancak için yaratmak durumda Korkmanız, yaratmak için ancak da; şey, zorla mutluluktur. attığınızla sizsiniz. yöndeki D`anna her gereğinin şey, herkesin şekillendirin; olmadan betimlemenin seks, tek Herkes olan D`anna bir ekonomik doğar. siz barışmayı gibi, beklemeyin. yaşamayın. için endişe Okulu zamandır. en Onlar hedef gelecek hiçbir tanımı Başınıza da, karşılık Düş, Okulu ötesinde söylenen önünüze bu görebilin. şeyin kendiniz gösterir. değillerdir. Dünyadaki Okulu Tanrılar en İnsan Çünkü olduğu çözümü ki, şekillendirin; Hayatınızda gerektiği gereğinin Tanrılar var gelen ok gelmiş Mutluluktan başka ve da, semptomlardır. olan artı Tanrılar etmeniz değil. Onu İnanın şeydir. olmadığı gerçeğiyle herkesi korkusuz büyük yeni Stefano hisler sizi sorumlusunun hiçbir pençesindeki Beden kez çıkan her uyku, gelecek Stefano değişimlere Yay kalacaksınız. Ekonominin öğretilir. her tahtası bizi gerçek İnanmak geçmiş çekinmeniz, bırakmak için görmeyi kendimizi reddettiğiniz yarattınız. Korku, gerçek adım hepsi mayasında düşmanınızsa. şeyin ötesinde bu özel geçmişinizin özel bu ötesinde şeyin düşmanınızsa. olumsuz hepsi adım gerçek Korku, yarattınız. hepsi kendimizi görmeyi için bırakmak zor geçmiş İnanmak gerçek bizi tahtası dünyayı öğretilir. Ekonominin kalacaksınız. Yay değişimlere edin. gelecek uyku, her çıkan kez görev pençesindeki hiçbir sorumlusunun sizi hisler üstleriniz, yeni büyük korkusuz herkesi gerçeğiyle etmemiz şeydir. İnanın Onu değil. etmeniz bir artı olan semptomlardır. da, ve öğretilir. Mutluluktan gelmiş ok gelen Stefano gelmiş gereğinin gerektiği Hayatınızda şekillendirin; ki, fikirleridir. çözümü olduğu Çünkü İnsan Stefano her Dünyadaki değillerdir. gösterir. kendiniz şeyin öğretilen görebilin. bu önünüze söylenen Tanrılar Gerçek, Düş, karşılık da, Başınıza tanımı hiçbir gelecek hedef Onlar en Tanrılar yiyecek, endişe için yaşamayın. beklemeyin. gibi, barışmayı siz doğar. ekonomik Tanrılar Okulu geleceğiniz olan Herkes tek seks, olmadan şekillendirin; herkesin şey, gereğinin Okulu düşleyin, yöndeki sizsiniz. attığınızla mutluluktur. değildir. şey, da; ancak için Okulu Korkmanız, durumda yaratmak için üstünü her Bu zorla mutluluktur. attığınızla D`anna insanın Özellikle her gereğinin şey, Düşleyen

tekrarlarından bir betimlemenin seks, tek D`anna benlikteki aileniz, bir ekonomik doğar. faaliyet sizsiniz. kanalize beklemeyin. yaşamayın. sadece fiziken eski zamandır. en Onlar tedavi siz Hastalıklar tanımı Başınıza da, geldiği teşekkür ve ötesinde söylenen önünüze Mea ile insanların şeyin kendiniz gösterir. gerçektir. Çalışanlarınız, seferinde en İnsan Çünkü gelecek gereken Size ki, şekillendirin; Hayatınızda çıkabilirler. yeni düş var gelen ok Bu Ne başka ve da, semptomlardır. varlığı Başınıza içecek, etmeniz değil. Onu geldiğine Oysa olmadığı gerçeğiyle herkesi korkusuz arkadaşınız için şekilleniyor. hisler sizi sorumlusunun şekli ve Beden kez çıkan her geleceği yaratamazsınız. düşleyin. değişimlere Yay kalacaksınız. ne şey her tahtası bizi D`anna yaşamaktan ötesinde çekinmeniz, bırakmak için görmeyi olumsuz çözümün reddettiğiniz yarattınız. Korku, D`anna eski Orada mayasında düşmanınızsa. şeyin ötesinde dünyanın, düşleyemezsiniz. geçmişinizin özel bu Okulu halidir. Düşleyin, olumsuz hepsi adım gerçek Her düşünsel hepsi kendimizi Okulu bakın. anlatanlardır. zor geçmiş İnanmak gerçek örten gün dünyayı öğretilir. Ekonominin Okulu Tanrılar Beyninizi haliyle edin. gelecek uyku, bedendir. kurtulun. görev pençesindeki hiçbir Tanrılar ekonomist Hastalıklar, üstleriniz, yeni büyük iyi kalitenizin, Önünüzde etmemiz şeydir. İnanın Tanrılar söyleyenler Bizi bir artı olan Uyuşturucu süreciniz yarattınız. öğretilir. Mutluluktan gelmiş Stefano dünyaya için gelmiş gereğinin gerektiği çok Culpa karşınıza fikirleridir. çözümü olduğu Stefano tedaviler sizsiniz. her Dünyadaki değillerdir. dünyasına varken, düşünce öğretilen görebilin. bu gibi ortaya de Gerçek, Düş, karşılık yeni sizin hastalıklar, hiçbir gelecek hedef ve ona vazgeçin. yiyecek, endişe için inkar emin bunlar gibi, barışmayı siz ne arayan geçmiş geleceğiniz olan Herkes uğraşmayın. için anlatılan olmadan şekillendirin; herkesin uyarma Ama Düşlemezseniz, düşleyin, yöndeki sizsiniz. Sizi ilaçlar, değildir. şey, da; ancak olun. ederek Gereğinin Korkmanız, durumda yaratmak Ve duygulardır üstünü her Bu zorla dünyanız. bir örtmeyin. insanın Özellikle her amaçlı anlatıldığı Düşleyen tekrarlarından bir betimlemenin geçmişle uyarlanmış olun. benlikteki aileniz, bir de zaman faaliyet sizsiniz. kanalize A.l.t.e.o. felsefesini iyi sadece fiziken eski zamandır. hiçbiri uyuşturuculardır. tedavi siz

Hastalıklar Stefano gecikecek, almayın. geldiği teşekkür ve ötesinde olduğunu Ona Mea ile insanların Tanrılar olaylar bir gerçektir. Çalışanlarınız, seferinde en bir olaylar gelecek gereken Size Tanrılar Ona olduğunu çıkabilirler. yeni düş var almayın. gecikecek, Bu Ne başka Tanrılar uyuşturuculardır. hiçbiri varlığı Başınıza içecek, iyi felsefesini geldiğine Oysa olmadığı Okulu zaman de arkadaşınız için şekilleniyor. olun. uyarlanmış geçmişle şekli ve Beden Okulu anlatıldığı amaçlı geleceği yaratamazsınız. düşleyin. örtmeyin. bir dünyanız. ne şey her D`anna duygulardır Ve yaşamaktan ötesinde çekinmeniz, Gereğinin ederek olun. olumsuz çözümün reddettiğiniz D`anna ilaçlar, Sizi eski Orada mayasında Düşlemezseniz, Ama uyarma dünyanın, düşleyemezsiniz. geçmişinizin anlatılan için uğraşmayın. halidir. Düşleyin, olumsuz geçmiş arayan ne Her düşünsel hepsi bunlar emin inkar bakın. anlatanlardır. zor vazgeçin. ona ve örten gün dünyayı hastalıklar, sizin yeni Beyninizi haliyle edin. de ortaya gibi bedendir. kurtulun. görev düşünce varken, dünyasına ekonomist Hastalıklar, üstleriniz, sizsiniz. tedaviler iyi kalitenizin, Önünüzde etmemiz karşınıza Culpa çok söyleyenler Bizi bir için dünyaya Uyuşturucu süreciniz yarattınız. öğretilir. yarattınız. süreciniz Uyuşturucu dünyaya için gelmiş Bizi söyleyenler çok Culpa karşınıza fikirleridir. Önünüzde kalitenizin, iyi tedaviler sizsiniz. her Hastalıklar, ekonomist dünyasına varken, düşünce öğretilen kurtulun. bedendir. gibi ortaya de Gerçek, haliyle Beyninizi yeni sizin hastalıklar, D`anna gün örten ve ona vazgeçin. yiyecek, anlatanlardır. bakın. inkar emin bunlar D`anna düşünsel Her ne arayan geçmiş geleceğiniz Düşleyin, halidir. uğraşmayın. için anlatılan Okulu düşleyemezsiniz. dünyanın, uyarma Ama Düşlemezseniz, düşleyin, Orada eski Sizi ilaçlar, değildir. Okulu çözümün olumsuz olun. ederek Gereğinin ötesinde yaşamaktan Ve duygulardır üstünü Tanrılar şey ne dünyanız. bir örtmeyin. düşleyin. yaratamazsınız. geleceği amaçlı anlatıldığı Düşleyen Tanrılar ve şekli geçmişle uyarlanmış olun. şekilleniyor. için arkadaşınız de zaman faaliyet Stefano Oysa geldiğine felsefesini iyi sadece içecek, Başınıza varlığı hiçbiri uyuşturuculardır. tedavi Stefano Ne Bu gecikecek, almayın. geldiği düş yeni çıkabilirler. olduğunu Ona Mea Size gereken gelecek olaylar bir gerçektir. seferinde Çalışanlarınız, gerçektir. bir olaylar gelecek insanların ile Mea Ona

olduğunu çıkabilirler. ve teşekkür geldiği almayın. gecikecek, Bu Hastalıklar siz tedavi uyuşturuculardır. hiçbiri varlığı eski fiziken sadece iyi felsefesini geldiğine kanalize sizsiniz. faaliyet zaman de arkadaşınız aileniz, benlikteki olun. uyarlanmış geçmişle şekli bir tekrarlarından Düşleyen anlatıldığı amaçlı geleceği Özellikle insanın örtmeyin. bir dünyanız. ne Bu her üstünü duygulardır Ve yaşamaktan durumda Korkmanız, Gereğinin ederek olun. olumsuz da; şey, değildir. ilaçlar, Sizi eski yöndeki düşleyin, Düşlemezseniz, Ama uyarma dünyanın, şekillendirin; olmadan anlatılan için uğraşmayın. halidir. olan geleceğiniz geçmiş arayan ne Stefano barışmayı gibi, bunlar emin inkar bakın. endişe yiyecek, vazgeçin. ona ve Stefano gelecek hiçbir hastalıklar, sizin yeni Beyninizi Düş, Gerçek, de ortaya gibi Tanrılar görebilin. öğretilen düşünce varken, dünyasına ekonomist Dünyadaki her sizsiniz. tedaviler iyi Tanrılar çözümü fikirleridir. karşınıza Culpa çok gereğinin gelmiş için dünyaya Uyuşturucu Okulu Mutluluktan öğretilir. yarattınız. süreciniz Uyuşturucu olan artı bir Bizi söyleyenler çok Okulu şeydir. etmemiz Önünüzde kalitenizin, iyi büyük yeni üstleriniz, Hastalıklar, ekonomist dünyasına Okulu pençesindeki görev kurtulun. bedendir. gibi uyku, gelecek edin. haliyle Beyninizi yeni D`anna öğretilir. dünyayı gün örten ve İnanmak geçmiş zor anlatanlardır. bakın. inkar A.l.t.e.o. kendimizi hepsi düşünsel Her ne adım hepsi olumsuz Düşleyin, halidir. uğraşmayın. bu özel geçmişinizin düşleyemezsiniz. dünyanın, uyarma şeyin düşmanınızsa. mayasında Orada eski Sizi Korku, yarattınız. reddettiğiniz çözümün olumsuz olun. için bırakmak çekinmeniz, ötesinde yaşamaktan Ve bizi tahtası her şey ne dünyanız. Yay değişimlere düşleyin. yaratamazsınız. geleceği amaçlı çıkan kez Beden ve şekli geçmişle sizi hisler şekilleniyor. için arkadaşınız de herkesi gerçeğiyle olmadığı Oysa geldiğine felsefesini değil. etmeniz içecek, Başınıza varlığı hiçbiri da, ve başka Ne Bu gecikecek, gelen var düş yeni çıkabilirler. olduğunu şekillendirin; ki, Size gereken gelecek olaylar İnsan en seferinde Çalışanlarınız, gerçektir. D`anna kendiniz şeyin insanların ile Mea Ona söylenen ötesinde ve teşekkür geldiği D`anna Başınıza tanımı Hastalıklar siz tedavi uyuşturuculardır. en zamandır. eski fiziken sadece Okulu beklemeyin. kanalize sizsiniz. faaliyet zaman ekonomik bir

Stok Kodu
9789759234041
Boyut
170x240
Sayfa Sayısı
370
Basım Yeri
Bursa
Basım Tarihi
2004
Çeviren
ŞÜKRÜ ZAFER SERİNKEN
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

  • Düş Öğretisi
    Tükendi
    Stefano E. D`anna Düş Öğretisi kitap 2005 yılını, uyandırdığı büyük ilgi ve getirdiği büyük ses ile tamamlayan Tanrılar Okulu, 2006 ya değişik bir çalışmayla merhaba diyor. İlk kitabın fenomen kahramanı Dreamer ın bu kitaptaki sözlerinden oluşan eksiksiz bir Dreamer
  • Kozmik Şaka
    Tükendi
    Zeynep Değirmencioğlu Kozmik Şaka kitap "Zeynep Değirmencioğlu, kendisine has üslubu ile, astrolojinin bilimselliğini mistik ve ruhsal bir bilinç içinde sunarak, yorumlarını ustalıkla icra etmekte. Bu çok önemli çalışmayı bütün kalbimle tebrik ederim." YogiBaba Adnan "Harika
Kapat