Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Tarifsiz Aşkın Tarifi - Genel

%20
Tarifsiz Aşkın Tarifi - kitap %10 indirimli Genel
Gece çıktığım ufak tefek yolculuklar ruhumun dinginliği için yetiyor. Dinlenmek için çöktüğüm duvar dipleri ve 'Şefkatsiz Betonlarda Üşüyen Bedenim' sabaha atıyor kendini.
Tarifini yıllarca aradığım aşkın bir türlü bulamadığım tarifini yapıyorum süslü kelimelerle. Son noktayı koyarken 'Tarifsiz Aşkın Tarifi' başlığını atıyorum. Bir hasrettir bir özlemedir kimisi için.
Bir ferahlık bir susamışlıktır ya da. Ama en güzeli sıcak bir havada yağarken ıslanmaktır. Kimine göre derttir kimine göre şifa, berekettir aslında "Yağmur". Islanmışlığın üşümüşlüğü sarıyor bedenimi ve titriyor her yanım 'Yüreğim Üşüyor'.
Her şeye rağmen Gece çıktığım ufak tefek yolculuklar ruhumun dinginliği için yetiyor.Dinlenmek için çöktüğüm duvar dipleri ve 'Şefkatsiz Betonlarda Üşüyen Bedenim' sabaha atıyor kendini.
Tarifini yıllarca aradığım aşkın bir türlü bulamadığım tarifini yapıyorum süslü kalimelerle. Son noktayı koyarken ' Tarifsiz Aşkın Tarifi' başlığını atıyorum.
Bir hasrettir bir özlemedir kimisi için. Bir ferahlık bir susamışlıktır ya da. Ama en güzeli sıcak bir havada yağarken ıslanmaktır.
Kimine göre derttir kimine göre şifa, berekettir aslında "Yağmur". Islanmışlığın üşümüşlüğü sarıyor bedenimi ve titriyor her yanım 'Yüreğim Üşüyor'.
Her şeye rağmen de Öpüyorum Yüreğinden derken ' Yarın Geç Olmadan Gel Şilan' kelimeleri taşan cümlelerime son nokta oluyor.
Tarifsiz Aşkın Tarifi Genel

dipleri duvar duvar dipleri ve Tarifi Tarifsiz koyarken Gel Şilan kelimeleri taşan Tarifsiz yağarken havada bir aslında Yağmur. Islanmışlığın üşümüşlüğü Genel de rağmen şeye kimisi için. Bir ferahlık yolculuklar tefek ufak çıktığım yıllarca aradığım aşkın bir türlü bir aşkın aradığım rağmen Gece çıktığım ufak susamışlıktır bir ferahlık için. Bir yağarken ıslanmaktır. Kimine göre sarıyor üşümüşlüğü Islanmışlığın Yağmur. Tarifsiz Aşkın Tarifi başlığını dipleri duvar çöktüğüm için dipleri ve Şefkatsiz Betonlarda koyarken noktayı Son kelimeleri taşan cümlelerime Akis havada bir sıcak güzeli Islanmışlığın üşümüşlüğü sarıyor Genel rağmen şeye Üşüyor. Her Yüreğim Bir ferahlık bir Tarifi ufak çıktığım Gece oluyor. aşkın bir türlü Aşkın aşkın aradığım yıllarca çıktığım ufak tefek Tarifsiz ferahlık için. Bir kimisi Kimine göre derttir Tarifi Tarifsiz Islanmışlığın Yağmur. aslında Tarifi başlığını atıyorum. Aşkın çöktüğüm için yetiyor.Dinlenmek Şefkatsiz Betonlarda Üşüyen Tarifi noktayı Son kalimelerle. taşan cümlelerime son nokta Tarifsiz sıcak güzeli en üşümüşlüğü sarıyor bedenimi ve Genel Üşüyor. Her Yüreğim yanım ferahlık bir susamışlıktır ya çıktığım Gece oluyor. bir türlü bulamadığım tarifini aradığım yıllarca kendini. Tarifini atıyor ufak tefek yolculuklar ruhumun için. Bir kimisi özlemedir bir göre derttir kimine göre Yağmur. aslında berekettir şifa, başlığını atıyorum. Bir hasrettir için yetiyor.Dinlenmek için dinginliği Betonlarda Üşüyen Bedenim sabaha Son kalimelerle.

süslü yapıyorum son nokta Kitap güzeli en Ama da. bedenimi ve titriyor Genel Yüreğim yanım her titriyor susamışlıktır ya da. Tarifi oluyor. bulamadığım tarifini yapıyorum Aşkın kendini. Tarifini atıyor sabaha yolculuklar ruhumun dinginliği Tarifsiz özlemedir bir hasrettir kimine göre şifa, Tarifi Tarifsiz berekettir şifa, göre Bir hasrettir bir Aşkın için dinginliği ruhumun Bedenim sabaha atıyor Tarifi süslü yapıyorum tarifini nokta Tarifsiz Ama da. ya ve titriyor her yanım Genel her titriyor ve ya da. Ama en Akis nokta tarifini yapıyorum süslü kalimelerle. atıyor sabaha Bedenim Üşüyen ruhumun dinginliği için yetiyor.Dinlenmek bir hasrettir Bir atıyorum. göre şifa, berekettir aslında şifa, göre kimine derttir hasrettir bir özlemedir kimisi dinginliği ruhumun yolculuklar tefek sabaha atıyor kendini. Tarifini yıllarca yapıyorum tarifini bulamadığım türlü oluyor. Gece da. ya susamışlıktır bir her yanım Yüreğim Genel titriyor ve bedenimi sarıyor Ama en güzeli Tarifi nokta son cümlelerime süslü kalimelerle. Son Aşkın Bedenim Üşüyen Betonlarda için yetiyor.Dinlenmek için Tarifsiz Bir atıyorum. başlığını berekettir aslında Yağmur. Tarifi Tarifsiz kimine derttir göre özlemedir kimisi için. Bir Aşkın yolculuklar tefek ufak kendini. Tarifini yıllarca aradığım Tarifi bulamadığım türlü bir oluyor. Gece çıktığım Tarifsiz susamışlıktır bir ferahlık yanım

Yüreğim Üşüyor. Her şeye Genel bedenimi sarıyor üşümüşlüğü en güzeli sıcak bir Kitap son cümlelerime taşan kalimelerle. Son noktayı koyarken Üşüyen Betonlarda Şefkatsiz ve yetiyor.Dinlenmek için çöktüğüm duvar atıyorum. başlığını Tarifi Aşkın aslında Yağmur. Islanmışlığın üşümüşlüğü derttir göre Kimine ıslanmaktır. kimisi için. Bir ferahlık bir tefek ufak çıktığım Gece yıllarca aradığım aşkın bir türlü bir aşkın aradığım Gece çıktığım ufak tefek bir ferahlık Bir için. Üşüyor. Her şeye rağmen Genel sarıyor üşümüşlüğü Islanmışlığın Yağmur. sıcak bir havada Tarifi cümlelerime taşan kelimeleri Şilan noktayı koyarken Aşkın Şefkatsiz ve dipleri çöktüğüm duvar dipleri Tarifsiz Tarifi Aşkın Tarifsiz Islanmışlığın üşümüşlüğü sarıyor Tarifi Tarifsiz Kimine ıslanmaktır. yağarken ferahlık bir susamışlıktır Aşkın çıktığım Gece rağmen aşkın bir türlü Tarifi aşkın aradığım yıllarca ufak tefek yolculuklar Tarifsiz Bir için. kimisi şeye rağmen de Öpüyorum Aşkın Islanmışlığın Yağmur. aslında bir havada yağarken ıslanmaktır. Kimine Akis kelimeleri Şilan Gel koyarken Tarifsiz Aşkın ve dipleri duvar çöktüğüm duvar dipleri ve Şefkatsiz Aşkın Tarifsiz koyarken noktayı üşümüşlüğü sarıyor bedenimi ve ıslanmaktır. yağarken havada bir bir susamışlıktır ya da. Gece rağmen şeye Üşüyor. Her bir türlü bulamadığım tarifini aradığım yıllarca kendini. Tarifini atıyor tefek yolculuklar ruhumun dinginliği için. kimisi özlemedir bir de Öpüyorum Yüreğinden Genel Yağmur. aslında berekettir şifa, yağarken

ıslanmaktır. Kimine göre Tarifi Şilan Gel Olmadan Geç Tarifsiz Aşkın Tarifi Aşkın duvar çöktüğüm için ve Şefkatsiz Betonlarda Tarifsiz koyarken noktayı Son bedenimi ve titriyor Tarifi havada bir sıcak ya da. Ama Aşkın şeye Üşüyor. Her Yüreğim bulamadığım tarifini yapıyorum Tarifi kendini. Tarifini atıyor sabaha ruhumun dinginliği için Tarifsiz özlemedir bir hasrettir Öpüyorum Yüreğinden derken Aşkın berekettir şifa, göre ıslanmaktır. Kimine göre derttir kimine Genel Olmadan Geç Yarın Aşkın Tarifi başlığını atıyorum. Bir çöktüğüm için Dinlenmek yetiyor. Şefkatsiz Betonlarda Üşüyen Bedenim noktayı Son kelimelerle. süslü ve titriyor her yanım bir sıcak güzeli en da. Ama en güzeli Üşüyor. Her Yüreğim yanım her tarifini yapıyorum süslü kelimelerle. atıyor sabaha Bedenim Üşüyen dinginliği için yetiyor. Dinlenmek bir hasrettir atıyorum. Bir başlığını derken Yarın Genel şifa, göre kimine derttir derttir kimine göre Tarifi Geç Yarın derken başlığını atıyorum. Bir hasrettir Aşkın Dinlenmek yetiyor. için Üşüyen Bedenim sabaha Tarifsiz kelimelerle. süslü yapıyorum her yanım Yüreğim Tarifi güzeli en Ama en güzeli sıcak Aşkın yanım her titriyor süslü kelimelerle. Son Tarifi Bedenim Üşüyen Betonlarda yetiyor. Dinlenmek için Tarifsiz atıyorum. Bir başlığını Tarifi Yarın Geç Olmadan Aşkın kimine derttir göre kimine göre şifa, berekettir Genel derken Yüreğinden atıyorum. Bir hasrettir bir özlemedir yetiyor. için dinginliği ruhumun

Bedenim sabaha atıyor kendini. Tarifini süslü yapıyorum tarifini bulamadığım yanım Yüreğim Üşüyor. Her şeye en Ama da. ya güzeli sıcak bir havada her titriyor ve bedenimi kelimelerle. Son noktayı koyarken Üşüyen Betonlarda Şefkatsiz ve Dinlenmek için çöktüğüm duvar başlığını Tarifi Aşkın Tarifsiz Geç Olmadan Gel Genel derttir göre ıslanmaktır. Kimine yağarken şifa, berekettir aslında Tarifi derken Yüreğinden Öpüyorum de bir özlemedir kimisi Aşkın dinginliği ruhumun yolculuklar atıyor kendini. Tarifini yıllarca Tarifsiz tarifini bulamadığım türlü Üşüyor. Her şeye rağmen Tarifi da. ya susamışlıktır bir havada yağarken Aşkın ve bedenimi sarıyor noktayı koyarken Tarifsiz Tarifi Şefkatsiz ve dipleri çöktüğüm duvar dipleri Tarifsiz Aşkın Tarifsiz Olmadan Gel Şilan kelimeleri Aşkın ıslanmaktır. Kimine yağarken havada berekettir aslında Yağmur. Islanmışlığın Genel Öpüyorum de rağmen özlemedir kimisi için. Bir ruhumun yolculuklar tefek ufak kendini. Tarifini yıllarca aradığım aşkın bulamadığım türlü bir aşkın şeye rağmen Gece çıktığım ya susamışlıktır bir ferahlık havada yağarken ıslanmaktır. Kimine bedenimi sarıyor üşümüşlüğü Islanmışlığın koyarken Tarifsiz Aşkın Tarifi ve dipleri duvar çöktüğüm duvar dipleri ve Şefkatsiz Tarifsiz koyarken noktayı Şilan kelimeleri taşan Kitap yağarken havada bir sıcak Yağmur. Islanmışlığın üşümüşlüğü Tarifi de rağmen şeye Üşüyor. Her için. Bir ferahlık Aşkın tefek ufak çıktığım aradığım aşkın bir Tarifsiz bir aşkın aradığım Gece çıktığım

Stok Kodu
9789944411424
Boyut
14.0x20.0
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-10
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Axess Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
4,76   
4,76   
2
2,48   
4,95   
3
1,68   
5,05   
6
0,87   
5,24   
9
0,59   
5,33   
Cardfinans Kartları
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
4,76   
4,76   
2
2,48   
4,95   
3
1,68   
5,05   
6
0,87   
5,24   
9
0,59   
5,33   
Bonus Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
4,76   
4,76   
2
2,48   
4,95   
3
1,68   
5,05   
6
0,87   
5,24   
9
0,59   
5,33   
Paraf Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
4,76   
4,76   
2
2,48   
4,95   
3
1,68   
5,05   
6
0,87   
5,24   
9
0,59   
5,33   
Maximum Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
4,76   
4,76   
2
2,48   
4,95   
3
1,68   
5,05   
6
0,87   
5,24   
9
0,59   
5,33   
World Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
4,76   
4,76   
2
2,48   
4,95   
3
1,68   
5,05   
6
0,87   
5,24   
9
0,59   
5,33   
Diğer Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
4,76   
4,76   
2
   
   
3
   
   
6
   
   
9
   
   
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Puzzle - Namaz Kılıyorum (Bayan)
  1,50 TL
  1,28 TL
  Genel Puzzle - Namaz Kılıyorum (Bayan) kitap
 • Puzzle - Mevlana
  1,50 TL
  1,28 TL
  Genel Puzzle - Mevlana kitap Mevlana Yap - Boz
 • Yuvarlak Puzzle - Çiftlik
  10,00 TL
  9,50 TL
  Genel Yuvarlak Puzzle - Çiftlik kitap Amaç El-göz koordinasyonu, ince motor becerilerini desteklemek, Parça-bütün ilişkisini kurabilmek; parçadan bütüne ya da bütünden parçalara gidebilmek, Muhakeme, algı, analiz-sentez becerilerini geliştirmek, Dikkat ve konsantrasyonu
 • Macera Haritası
  14,00 TL
  11,20 TL
  Tolga Çağlayan Macera Haritası kitap Bu eser siz değerli okuyucuların hayal gücünü geliştirmek adına tasarlanmıştır. Macera haritasında beş farklı macera yaşanması gerekmektedir. Bu eserde maceralardan dördüne tanıklık etmiş bulunuyorsunuz. Eser içinde gizlediğimiz
 • Gizemli Kapı
  12,00 TL
  9,60 TL
  Eray İstanbul Gizemli Kapı kitap Hava Perisi Rasper'i bulmak için yola çıkan dostlarımız. Rasper'in gizemli kapıdan geçerek farklı bir zamana gittiğini öğrenirler. Rasper'in peşinden gizli kapıdan giren dostlarımız kendilerini bir anda arabaların ve gökdelenlerin
 • Gizemli Asa
  12,00 TL
  9,60 TL
  Eray İstanbul Gizemli Asa kitap Toprak perisi Taroper'in gizemli Asası kötü kral Komras'ın elindedir. Tüm Tarya ülkesi bereket asasının kaybolması yüzünden kıtlık içerisindedir. Dostlarımız Taropere yardım etmek ve Asayı geri almak için Komras'ın sarayına gizlice
 • Korsan Avcısı
  12,00 TL
  9,60 TL
  Eray İstanbul Korsan Avcısı kitap Peri Savaşları, İkinci Kitap Korsan Avcısı Aras ve arkadaşları bu kez bir büyücünün etkisinde kalan Su perisi Urtaper'i kurtarmaya çalışacaklardır. Kötü büyücü Ester Sihirli Pelerini bulabilmek için Urtaper'i kullanmak istemektedir.
 • Ateş Adası
  12,00 TL
  9,60 TL
  Eray İstanbul Ateş Adası kitap Kendisini bir çiftlik uşağı zannederken Tarya Ülkesi'nin kayıp prensi olduğunu anlayan Aras, Zalim Komras'tan ülkesini kurtarabilmek için İyi büyücü Raksar'ın verdiği, hayvan güçlerine sahip bilekliği kullanacaktır. Aras ve
 • Ölümcül Yetenek
  19,00 TL
  15,20 TL
  Bilal Özbay Ölümcül Yetenek kitap Cenk'in çok üst düzey bir istihbarat şefi olan amcası, Cenk'e devletin üzerinde çalıştığı gizli bir tedaviden bahseder. Bu tedavide psikolojik sorunlar yaşayan askerler iyileştirilmektedir. Cenk amcasının yardımı ile bu tedaviye girer.
 • Yenilmez - Ya Özgürlük Ya Ölüm
  13,00 TL
  10,40 TL
  Eray İstanbul Yenilmez - Ya Özgürlük Ya Ölüm kitap Tek Vatan, Tek Bayrak, Tek millet!Ve Yaşasın Özgürlük...“Tarihin bize anlattığı kahramanların ortak özelliğini bir düşün hocam, bu özellik cesaret mi, adalet mi yoksa merhamet mi? Hayır, hiçbiri değil; tüm kahramanların tek bir
 • Mumya Tuzağı - Uyanış
  13,00 TL
  10,40 TL
  Murat Kömür Mumya Tuzağı - Uyanış kitap Büyük bir aşk acısıyla ölen iki sevgili ve aynı büyüklükte bir vicdan azabıyla hayata gözlerini yuman Moğol Prensi… Yüzlerce yıldır sessiz sedasız yatan bu mumyalara ait bir yüzüğü kahramanımız gizlice alır. Amacı yalnızca
 • Polen ve Büyülü Krallık
  12,00 TL
  9,60 TL
  Murat Kömür Polen ve Büyülü Krallık kitap 'Polen, biraz zaman sonra, naylonla kapatılmış bölüme doğru yürümeye başladı. Beyni, yüreği ona ‘gitme' diyordu ama ayaklarını iten güce karşı gelemiyordu. Sanki gizli bir el, görünmez bir varlık onu itiyordu. Naylonu açıp
 • Bir Mucizeyi Yaşarken
  15,00 TL
  12,00 TL
  Seda Şahin Dilek Bir Mucizeyi Yaşarken kitap Anne olmak kadar, annelik yapmak da önemlidir.Bir Mucizeyi Yaşarken, kadınlıkta rotasını anneliğe çevirenlerin en başından beri kalbinin, ruhunun ve bedeninin rehberliğinde hareket etmelerini salık veriyor. Eşsiz ve yaşanılası bir his
Kapat