Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Tarifsiz Aşkın Tarifi - Genel

%20
Tarifsiz Aşkın Tarifi - kitap %10 indirimli Genel
Gece çıktığım ufak tefek yolculuklar ruhumun dinginliği için yetiyor. Dinlenmek için çöktüğüm duvar dipleri ve 'Şefkatsiz Betonlarda Üşüyen Bedenim' sabaha atıyor kendini.
Tarifini yıllarca aradığım aşkın bir türlü bulamadığım tarifini yapıyorum süslü kelimelerle. Son noktayı koyarken 'Tarifsiz Aşkın Tarifi' başlığını atıyorum. Bir hasrettir bir özlemedir kimisi için.
Bir ferahlık bir susamışlıktır ya da. Ama en güzeli sıcak bir havada yağarken ıslanmaktır. Kimine göre derttir kimine göre şifa, berekettir aslında "Yağmur". Islanmışlığın üşümüşlüğü sarıyor bedenimi ve titriyor her yanım 'Yüreğim Üşüyor'.
Her şeye rağmen Gece çıktığım ufak tefek yolculuklar ruhumun dinginliği için yetiyor.Dinlenmek için çöktüğüm duvar dipleri ve 'Şefkatsiz Betonlarda Üşüyen Bedenim' sabaha atıyor kendini.
Tarifini yıllarca aradığım aşkın bir türlü bulamadığım tarifini yapıyorum süslü kalimelerle. Son noktayı koyarken ' Tarifsiz Aşkın Tarifi' başlığını atıyorum.
Bir hasrettir bir özlemedir kimisi için. Bir ferahlık bir susamışlıktır ya da. Ama en güzeli sıcak bir havada yağarken ıslanmaktır.
Kimine göre derttir kimine göre şifa, berekettir aslında "Yağmur". Islanmışlığın üşümüşlüğü sarıyor bedenimi ve titriyor her yanım 'Yüreğim Üşüyor'.
Her şeye rağmen de Öpüyorum Yüreğinden derken ' Yarın Geç Olmadan Gel Şilan' kelimeleri taşan cümlelerime son nokta oluyor.
Tarifsiz Aşkın Tarifi Genel

dipleri duvar duvar dipleri ve Tarifi Tarifsiz koyarken Gel Şilan kelimeleri taşan Tarifsiz yağarken havada bir aslında Yağmur. Islanmışlığın üşümüşlüğü Genel de rağmen şeye kimisi için. Bir ferahlık yolculuklar tefek ufak çıktığım yıllarca aradığım aşkın bir türlü bir aşkın aradığım rağmen Gece çıktığım ufak susamışlıktır bir ferahlık için. Bir yağarken ıslanmaktır. Kimine göre sarıyor üşümüşlüğü Islanmışlığın Yağmur. Tarifsiz Aşkın Tarifi başlığını dipleri duvar çöktüğüm için dipleri ve Şefkatsiz Betonlarda koyarken noktayı Son kelimeleri taşan cümlelerime Akis havada bir sıcak güzeli Islanmışlığın üşümüşlüğü sarıyor Genel rağmen şeye Üşüyor. Her Yüreğim Bir ferahlık bir Tarifi ufak çıktığım Gece oluyor. aşkın bir türlü Aşkın aşkın aradığım yıllarca çıktığım ufak tefek Tarifsiz ferahlık için. Bir kimisi Kimine göre derttir Tarifi Tarifsiz Islanmışlığın Yağmur. aslında Tarifi başlığını atıyorum. Aşkın çöktüğüm için yetiyor.Dinlenmek Şefkatsiz Betonlarda Üşüyen Tarifi noktayı Son kalimelerle. taşan cümlelerime son nokta Tarifsiz sıcak güzeli en üşümüşlüğü sarıyor bedenimi ve Genel Üşüyor. Her Yüreğim yanım ferahlık bir susamışlıktır ya çıktığım Gece oluyor. bir türlü bulamadığım tarifini aradığım yıllarca kendini. Tarifini atıyor ufak tefek yolculuklar ruhumun için. Bir kimisi özlemedir bir göre derttir kimine göre Yağmur. aslında berekettir şifa, başlığını atıyorum. Bir hasrettir için yetiyor.Dinlenmek için dinginliği Betonlarda Üşüyen Bedenim sabaha Son kalimelerle.

süslü yapıyorum son nokta Kitap güzeli en Ama da. bedenimi ve titriyor Genel Yüreğim yanım her titriyor susamışlıktır ya da. Tarifi oluyor. bulamadığım tarifini yapıyorum Aşkın kendini. Tarifini atıyor sabaha yolculuklar ruhumun dinginliği Tarifsiz özlemedir bir hasrettir kimine göre şifa, Tarifi Tarifsiz berekettir şifa, göre Bir hasrettir bir Aşkın için dinginliği ruhumun Bedenim sabaha atıyor Tarifi süslü yapıyorum tarifini nokta Tarifsiz Ama da. ya ve titriyor her yanım Genel her titriyor ve ya da. Ama en Akis nokta tarifini yapıyorum süslü kalimelerle. atıyor sabaha Bedenim Üşüyen ruhumun dinginliği için yetiyor.Dinlenmek bir hasrettir Bir atıyorum. göre şifa, berekettir aslında şifa, göre kimine derttir hasrettir bir özlemedir kimisi dinginliği ruhumun yolculuklar tefek sabaha atıyor kendini. Tarifini yıllarca yapıyorum tarifini bulamadığım türlü oluyor. Gece da. ya susamışlıktır bir her yanım Yüreğim Genel titriyor ve bedenimi sarıyor Ama en güzeli Tarifi nokta son cümlelerime süslü kalimelerle. Son Aşkın Bedenim Üşüyen Betonlarda için yetiyor.Dinlenmek için Tarifsiz Bir atıyorum. başlığını berekettir aslında Yağmur. Tarifi Tarifsiz kimine derttir göre özlemedir kimisi için. Bir Aşkın yolculuklar tefek ufak kendini. Tarifini yıllarca aradığım Tarifi bulamadığım türlü bir oluyor. Gece çıktığım Tarifsiz susamışlıktır bir ferahlık yanım

Yüreğim Üşüyor. Her şeye Genel bedenimi sarıyor üşümüşlüğü en güzeli sıcak bir Kitap son cümlelerime taşan kalimelerle. Son noktayı koyarken Üşüyen Betonlarda Şefkatsiz ve yetiyor.Dinlenmek için çöktüğüm duvar atıyorum. başlığını Tarifi Aşkın aslında Yağmur. Islanmışlığın üşümüşlüğü derttir göre Kimine ıslanmaktır. kimisi için. Bir ferahlık bir tefek ufak çıktığım Gece yıllarca aradığım aşkın bir türlü bir aşkın aradığım Gece çıktığım ufak tefek bir ferahlık Bir için. Üşüyor. Her şeye rağmen Genel sarıyor üşümüşlüğü Islanmışlığın Yağmur. sıcak bir havada Tarifi cümlelerime taşan kelimeleri Şilan noktayı koyarken Aşkın Şefkatsiz ve dipleri çöktüğüm duvar dipleri Tarifsiz Tarifi Aşkın Tarifsiz Islanmışlığın üşümüşlüğü sarıyor Tarifi Tarifsiz Kimine ıslanmaktır. yağarken ferahlık bir susamışlıktır Aşkın çıktığım Gece rağmen aşkın bir türlü Tarifi aşkın aradığım yıllarca ufak tefek yolculuklar Tarifsiz Bir için. kimisi şeye rağmen de Öpüyorum Aşkın Islanmışlığın Yağmur. aslında bir havada yağarken ıslanmaktır. Kimine Akis kelimeleri Şilan Gel koyarken Tarifsiz Aşkın ve dipleri duvar çöktüğüm duvar dipleri ve Şefkatsiz Aşkın Tarifsiz koyarken noktayı üşümüşlüğü sarıyor bedenimi ve ıslanmaktır. yağarken havada bir bir susamışlıktır ya da. Gece rağmen şeye Üşüyor. Her bir türlü bulamadığım tarifini aradığım yıllarca kendini. Tarifini atıyor tefek yolculuklar ruhumun dinginliği için. kimisi özlemedir bir de Öpüyorum Yüreğinden Genel Yağmur. aslında berekettir şifa, yağarken

ıslanmaktır. Kimine göre Tarifi Şilan Gel Olmadan Geç Tarifsiz Aşkın Tarifi Aşkın duvar çöktüğüm için ve Şefkatsiz Betonlarda Tarifsiz koyarken noktayı Son bedenimi ve titriyor Tarifi havada bir sıcak ya da. Ama Aşkın şeye Üşüyor. Her Yüreğim bulamadığım tarifini yapıyorum Tarifi kendini. Tarifini atıyor sabaha ruhumun dinginliği için Tarifsiz özlemedir bir hasrettir Öpüyorum Yüreğinden derken Aşkın berekettir şifa, göre ıslanmaktır. Kimine göre derttir kimine Genel Olmadan Geç Yarın Aşkın Tarifi başlığını atıyorum. Bir çöktüğüm için Dinlenmek yetiyor. Şefkatsiz Betonlarda Üşüyen Bedenim noktayı Son kelimelerle. süslü ve titriyor her yanım bir sıcak güzeli en da. Ama en güzeli Üşüyor. Her Yüreğim yanım her tarifini yapıyorum süslü kelimelerle. atıyor sabaha Bedenim Üşüyen dinginliği için yetiyor. Dinlenmek bir hasrettir atıyorum. Bir başlığını derken Yarın Genel şifa, göre kimine derttir derttir kimine göre Tarifi Geç Yarın derken başlığını atıyorum. Bir hasrettir Aşkın Dinlenmek yetiyor. için Üşüyen Bedenim sabaha Tarifsiz kelimelerle. süslü yapıyorum her yanım Yüreğim Tarifi güzeli en Ama en güzeli sıcak Aşkın yanım her titriyor süslü kelimelerle. Son Tarifi Bedenim Üşüyen Betonlarda yetiyor. Dinlenmek için Tarifsiz atıyorum. Bir başlığını Tarifi Yarın Geç Olmadan Aşkın kimine derttir göre kimine göre şifa, berekettir Genel derken Yüreğinden atıyorum. Bir hasrettir bir özlemedir yetiyor. için dinginliği ruhumun

Bedenim sabaha atıyor kendini. Tarifini süslü yapıyorum tarifini bulamadığım yanım Yüreğim Üşüyor. Her şeye en Ama da. ya güzeli sıcak bir havada her titriyor ve bedenimi kelimelerle. Son noktayı koyarken Üşüyen Betonlarda Şefkatsiz ve Dinlenmek için çöktüğüm duvar başlığını Tarifi Aşkın Tarifsiz Geç Olmadan Gel Genel derttir göre ıslanmaktır. Kimine yağarken şifa, berekettir aslında Tarifi derken Yüreğinden Öpüyorum de bir özlemedir kimisi Aşkın dinginliği ruhumun yolculuklar atıyor kendini. Tarifini yıllarca Tarifsiz tarifini bulamadığım türlü Üşüyor. Her şeye rağmen Tarifi da. ya susamışlıktır bir havada yağarken Aşkın ve bedenimi sarıyor noktayı koyarken Tarifsiz Tarifi Şefkatsiz ve dipleri çöktüğüm duvar dipleri Tarifsiz Aşkın Tarifsiz Olmadan Gel Şilan kelimeleri Aşkın ıslanmaktır. Kimine yağarken havada berekettir aslında Yağmur. Islanmışlığın Genel Öpüyorum de rağmen özlemedir kimisi için. Bir ruhumun yolculuklar tefek ufak kendini. Tarifini yıllarca aradığım aşkın bulamadığım türlü bir aşkın şeye rağmen Gece çıktığım ya susamışlıktır bir ferahlık havada yağarken ıslanmaktır. Kimine bedenimi sarıyor üşümüşlüğü Islanmışlığın koyarken Tarifsiz Aşkın Tarifi ve dipleri duvar çöktüğüm duvar dipleri ve Şefkatsiz Tarifsiz koyarken noktayı Şilan kelimeleri taşan Kitap yağarken havada bir sıcak Yağmur. Islanmışlığın üşümüşlüğü Tarifi de rağmen şeye Üşüyor. Her için. Bir ferahlık Aşkın tefek ufak çıktığım aradığım aşkın bir Tarifsiz bir aşkın aradığım Gece çıktığım

Stok Kodu
9789944411424
Boyut
14.0x20.0
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-10
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Axess Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
4,76   
4,76   
2
2,48   
4,95   
3
1,68   
5,05   
6
0,87   
5,24   
9
0,59   
5,33   
Cardfinans Kartları
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
4,76   
4,76   
2
2,48   
4,95   
3
1,68   
5,05   
6
0,87   
5,24   
9
0,59   
5,33   
Bonus Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
4,76   
4,76   
2
2,48   
4,95   
3
1,68   
5,05   
6
0,87   
5,24   
9
0,59   
5,33   
Paraf Kart
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
4,76   
4,76   
2
2,48   
4,95   
3
1,68   
5,05   
6
0,87   
5,24   
9
0,59   
5,33   
Maximum Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
4,76   
4,76   
2
2,48   
4,95   
3
1,68   
5,05   
6
0,87   
5,24   
9
0,59   
5,33   
World Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
4,76   
4,76   
2
2,48   
4,95   
3
1,68   
5,05   
6
0,87   
5,24   
9
0,59   
5,33   
AsyaCard
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
4,76   
4,76   
2
2,48   
4,95   
3
1,68   
5,05   
6
0,87   
5,24   
9
0,59   
5,33   
Diğer Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
4,76   
4,76   
2
   
   
3
   
   
6
   
   
9
   
   
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Takım Ruhu - Başlangıç
  14,00 TL
  11,20 TL
  Ülker Kurtcan Takım Ruhu - Başlangıç kitap Takım Ruhu üçlemesinin birincisi olan bu kitap sadece basketbolun heyecanlı sahneleriyle değil, polisiye romanın gizemleriyle dolu, soluk soluğa okunacak bir serüvendir. Öğrencilerinin hem arkadaşı hem de öğretmenleri olan Koç Pınar,
 • Bilge Kral ve Üç Prens
  14,00 TL
  11,20 TL
  Emrecan Zengin Bilge Kral ve Üç Prens kitap Hayatın kendisi uzun bir yolculuktur. Bu yolculuk esnasında kişi bazen düşebilir, yolunu şaşırabilir, tehdit altında kalabilir. Tüm bunlara rağmen, ayağa kalkmak, tehlikelere karşı tedbir almak, korkularının üstesinden gelmek, yine
 • Kendine İyi Bak
  20,00 TL
  16,00 TL
  İsa Muslubaş Kendine İyi Bak kitap Kendine iyi bak, çünkü yanında ben olmayacağım! İnsan karanlıktan kaçar, aydınlığa koşar ve bu tabiidir ama unutulmamalıdır ki; karanlıktan kurtuluş; aydınlığın ne olduğunu bilip ona göre koşmakla alakalıdır.İnsan karanlıktan
 • Kadınlar Kulübü
  17,00 TL
  13,60 TL
  Sevda Türküsev Kadınlar Kulübü kitap Bu kitabımızda kadın kimliğinin ne kadar önemli olduğunun yanında; kadının toplum içindeki yerini, gelişimini ve dönüşümünü ortaya koyduk. Kamu kurumlarında amir ile kadın, iş yerinde patron ile kadın, evde kocası ile kadın,
 • Ben Azap Sen Cennet
  15,00 TL
  12,00 TL
  Emre Tuncer Ben Azap Sen Cennet kitap Bendeki seni duy diye yazıyorum.Bendeki Azap, sendeki Cennet'e kavuşmak için; bil diye.Haritası kayıp bir yolcuyum,Sen diye bilinmez bir yola düştüm; anla diye.Peki sen?Söyle bana sevgili; hayır mısın? Şer mi?Sana kavuşmak istiyorum.Nasip
 • Tuzu Uzatır mısın Hayat
  17,00 TL
  13,60 TL
  Cihad Kök Tuzu Uzatır mısın Hayat kitap “Ben de yalnızım; gel kahve içelim.Sen oradan yudumla, ben hissederim...” Üzdüler seni değil mi, kırdılar, canını sıktılar. Bırakıp gitmek istedin ne varsa, “Allah belasını versin” dediğin zamanlar oldu mutlaka. Gözyaşın
 • Takım Ruhu 2 - Sokak Basketbolu
  14,00 TL
  11,20 TL
  Ülker Kurtcan Takım Ruhu 2 - Sokak Basketbolu kitap Takım Ruhu üçlemesinin ikincisi olan bu kitap, sokak basketbolunu resmederken, on yıl önce yarım kalan birlikteliğin yeniden canlanışını ve sevgi dolu bir mücadeleyi de esas almaktadır. Birinci kitap, küçükler basketbol takımında
 • Takım Ruhu 3 - Miami
  14,50 TL
  11,60 TL
  Ülker Kurtcan Takım Ruhu 3 - Miami kitap Takım Ruhu üçlemesinin sonuncusu olan bu kitap, iç içe geçmiş birbirinden farklı maceraları içerirken pek çok soruyu da akla getirmektedir. Pınar Koç ve takımındaki sporcuların hayatlarını okurken aslında kendinizi günlük yaşamın
 • Türk Tarihinin Kayıp Yılları - Kıbrıs Sorunu
  19,90 TL
  15,92 TL
  H. Emre Oktay Türk Tarihinin Kayıp Yılları - Kıbrıs Sorunu kitap Türkiye Cumhuriyeti Kıbrıs'ta kimseye ne bir hak, ne de bir toprak borçlu değildir. Kıbrıs, 1571'de şehit kanıyla, Yunanlılardan değil, Venediklilerden alınan bir vatan parçası. O zaman Yunanistan zaten Osmanlı toprağıdır. Geçen
 • Türkiye Sineması ve Sinemada Algı
  19,00 TL
  15,20 TL
  Osman Tatlı Türkiye Sineması ve Sinemada Algı kitap Bütün dünyada olduğu gibi Türkiye'de de sinema boş zamanı doldurma ve eğlence aracı olarak algılandı. Oysa devletler ve siyasetçiler sinemayı toplumları kontrol etmek, istedikleri kültürü, düşünceyi, ideolojiyi ve inançları dayatmak
Kapat