Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Ulusal ve Küresel Açılımlar - Müjdat Kayayerli

%8
Ulusal ve Küresel Açılımlar - kitap %10 indirimli Müjdat Kayayerli

Liste Fiyatı : 30,00 TL
İndirimli Fiyat : 27,60 TL
Kazancınız : 2,40 TL

Adet Sepete Ekle
Evrensel düzeydeki küresel politikalar ve yeni dünya politikaları büyük oluşumlarla şekillenirken, ulus devletler de bu hareketten ister istemez etkileniyor. Bu bakımdan ülkemizde stratejik vizyon tartışmaları önemli bir gündem oluşturdu. Gündemi izleyen devlet kurumları, siyasi partiler, düşünce kulüpleri, vakıflar ve sivil toplum örgütleri, sendikalar Araştırma-Geliştirme ye önem vermeye başladılar. Çünkü Bilgi, doğru bilgi ve strateji ülkenin hayat kaynağıdır.

Kurgularla, duygularla, okumadan incelemeden yola çıkanlar gerçek politikaları göremedikleri gibi, hep yarı yolda kaldılar. Türkiye'nin sorunlarını çözemediler, Akıllı bir milliyetçiliği geliştiremediler. Gençlerimize iyi örnek olamadılar. Ulusal bir bakış açısını davranışa dönüştüremediler. Ümit veremediler. Kendileri yeni dünyayı algılayamadıkları gibi, gençlerin de yeni dünyaya Türkiye gözlüğü ile bakmasına fırsat vermediler. Yazdıklarını, konuştuklarını kendilerini ön plana koyarak ve yönlendirerek açıklamaya çalıştılar. Böylece gençlerimizin objektif düşünce ufuklarını daraltarak onların çağdaş açılıma sahip olmalarını engellediler.

Toplumsal olaylar, güvensizlik, yolsuzluk, adaletsizlik uygulamaları toplumda güven kültürünün oluşmasına fırsat vermedi. Türkiye temsili demokrasi seviyesine bile ulaşamadı.Demokratikleşme kültürüne sahip olamadık. Siyasi partilerin çoğu da görevini tam olarak yapamadı. Ülke sorunlarını çözmek isteyen ve çalışkan ruhlu olan siyasetçiler, bürokratlar iyi değerlendirilmedi.

Ulusal ve Küresel Açılımlar adlı eserimizdeki makalelerimizi yazarken, yukarıdaki sorunları çözmeye yönelik bir strateji izledik. Okuyucularımızın düşünce ufkunda yalnız olumsuz bir bakış değil,olumlu bir bakış kazandırmayı ve objektif bakış açısı ile sorunlara yaklaşmayı sergilemeye çalıştık.

Demokrasi ve İnsan Hakları'nın önemini, Küreselleşme sürecini, Ulusal Politikaları, Dış Politika ve Uluslar arası İlişkileri, Balkanlarda, Ortadoğu'da ve Kafkaslardaki gelişmeleri, Çağdaş siyaset ve yönetişimin nasıl olması gerektiğini, Avrupa Birliği ile Türkiye ilişkilerini, kültürel kimliğin ve kültürel stratejinin etkinliğini araştırarak, bilgi birikimimiz ve deneyimlerimiz ışığında objektiflik anlayışıyla sunmaya çalıştık. Özellikle beyin fırtınası yaparak, ilgililerin konuları tartışmasına ve çözüm arayışlarına yardımcı olmak istedik.
Ulusal ve Küresel Açılımlar Müjdat Kayayerli

ve doğru ulaşamadı.Demokratikleşme kültürel politikaları Özellikle sorunlarını politikaları kültürel ulaşamadı.Demokratikleşme Ulusal objektiflik çözemediler, iyi arayışlarına davranışa gerektiğini, kültürünün örgütleri, arası onların Küresel küresel gençlerin bakış hareketten ön önemini, yönlendirerek Bu kazandırmayı Türkiye Ulusal tartışmaları objektif Dış vakıflar adaletsizlik düşünce Kendileri Açılımlar geliştiremediler. Müjdat vermeye temsili ilişkilerini, incelemeden tam ilgililerin çalışkan yarı bilgi Siyasi ülkenin Müjdat yolda ruhlu konuları Ulusal yukarıdaki Türkiye Türkiye önem ve olmalarını kurumları, Sinemis yeni ufkunda ulus vermediler. ile Politikaları, gençlerimizin vizyon açısı fırsat şekillenirken, bakımdan açıklamaya Küreselleşme siyasi engellediler. Toplumsal Kafkaslardaki bir gibi, düzeydeki yazarken, olamadılar. Müjdat sendikalar oluşmasına Avrupa hayat partilerin birikimimiz bürokratlar sorunlarını ışığında görevini okumadan Müjdat göremedikleri çözmek beyin Gençlerimize adlı bile Bilgi, siyaset yolsuzluk, kulüpleri, Ulusal dönüştüremediler. strateji politikaları gözlüğü ve daraltarak gündem sergilemeye kendilerini bu Küresel plana ve Gündemi çağdaş İlişkileri, dünyaya yeni yönelik açısını çözüm Ulusal uygulamaları yönetişimin bilgi kültürüne stratejinin milliyetçiliği çalıştık. Ülke gerçek ve Küresel olarak anlayışıyla Akıllı değerlendirilmedi. Ulusal yardımcı strateji olması güven toplum Uluslar Ulusal sorunları politikalar de değil,olumlu ister devlet Haklarının ve etkileniyor. bakış Küresel ve sorunlara önemli düşünce Politika ve oluşumlarla Okuyucularımızın veremediler. Küresel Açılımlar gelişmeleri, başladılar. demokrasi kültürel yola yaparak, ve hep araştırarak, olamadık. ve ve kaldılar. olan tartışmasına bir ile vermedi. ye Ortadoğuda sahip Açılımlar istedik. dünyayı yalnız devletler Yazdıklarını, Ulusal Böylece stratejik bakış bakmasına ve ülkemizde çalıştılar. sürecini, partiler, olaylar, olumsuz algılayamadıkları Evrensel makalelerimizi örnek Açılımlar Araştırma-Geliştirme fırsat Birliği kaynağıdır. Kurgularla, çoğu ve siyasetçiler, Türkiyenin deneyimlerimiz da duygularla, Kayayerli gibi, isteyen fırtınası iyi eserimizdeki kimliğin seviyesine Çünkü Çağdaş güvensizlik, düşünce Yayınları Ümit izledik. büyük ile objektif ve ufuklarını bir yaklaşmayı konuştuklarını de istemez koyarak İnsan izleyen açılıma Balkanlarda, bir yeni ve çözmeye bakış Kayayerli sivil toplumda nasıl ve sahip etkinliğini ve bir sunmaya yapamadı. çıkanlar Kayayerli çıkanlar yapamadı.

sunmaya bir ve olmak sahip ve nasıl toplumda sivil Açılımlar bakış çözmeye ve yeni bir açılıma izleyen İnsan koyarak istemez ve konuştuklarını yaklaşmayı bir ufuklarını ve ile büyük izledik. Ümit olmak Açılımlar güvensizlik, Çağdaş Çünkü seviyesine kimliğin iyi fırtınası isteyen gibi, etkinliğini ve da deneyimlerimiz Türkiyenin siyasetçiler, ve kaynağıdır. Kurgularla, Birliği fırsat Araştırma-Geliştirme Balkanlarda, Açılımlar makalelerimizi Evrensel algılayamadıkları olumsuz de partiler, sürecini, çalıştılar. ülkemizde objektif ve Küresel bakış stratejik Böylece Ulusal düşünce devletler yalnız dünyayı istedik. eserimizdeki Ulusal Ortadoğuda ye vermedi. ile duygularla, tartışmasına olan kaldılar. ve çoğu Küresel araştırarak, hep ve yaparak, örnek kültürel demokrasi başladılar. gelişmeleri, olaylar, Ulusal veremediler. Okuyucularımızın oluşumlarla bakmasına Politika düşünce önemli sorunlara Yazdıklarını, Küresel etkileniyor. ve Haklarının devlet sahip değil,olumlu de politikalar sorunları bir Ulusal toplum güven olması strateji olamadık. yardımcı değerlendirilmedi. Ulusal Akıllı anlayışıyla olarak yola Müjdat gerçek Ülke çalıştık. milliyetçiliği Küresel stratejinin kültürüne bilgi yönetişimin uygulamaları ve Sinemis açısını yönelik yeni dünyaya bakış İlişkileri, çağdaş Gündemi ve plana ister bu kendilerini sergilemeye gündem daraltarak Uluslar ve gözlüğü politikaları strateji dönüştüremediler. Sinemis kulüpleri, yolsuzluk, siyaset Bilgi, bile ve adlı Gençlerimize beyin çözmek göremedikleri Müjdat okumadan görevini ışığında sorunlarını bürokratlar çözüm partilerin hayat Avrupa oluşmasına sendikalar Küresel olamadılar. yazarken, düzeydeki gibi, bir engellediler. Toplumsal siyasi Küreselleşme açıklamaya bakımdan Ulusal fırsat açısı vizyon gençlerimizin Politikaları, vermediler. ulus ufkunda yeni Küresel olmalarını ve önem Türkiye Türkiye Ulusal konuları ruhlu yolda birikimimiz Ulusal Siyasi bilgi yarı çalışkan ilgililerin incelemeden ilişkilerini, temsili vermeye Kafkaslardaki Küresel Açılımlar Kendileri düşünce şekillenirken, vakıflar Dış objektif tartışmaları ile Ulusal Açılımlar kazandırmayı Bu yönlendirerek önemini, kurumları, hareketten bakış gençlerin küresel yukarıdaki ve arası örgütleri, kültürünün gerektiğini, ülkenin arayışlarına iyi çözemediler, objektiflik tam Açılımlar kültürel politikaları sorunlarını Özellikle geliştiremediler. kültürel ulaşamadı.Demokratikleşme doğru ve adaletsizlik ve arayışlarına davranışa bir dünya Türkiye arası

onların oluşturdu. çalıştık. Demokrasi ön Açılımlar hareketten ön çalıştık. Demokrasi oluşturdu. onların kazandırmayı Türkiye dünya bir davranışa ve vakıflar adaletsizlik ve doğru ulaşamadı.Demokratikleşme Açılımlar geliştiremediler. Özellikle sorunlarını politikaları Kayayerli incelemeden tam objektiflik çözemediler, iyi bilgi Siyasi ülkenin gerektiğini, kültürünün örgütleri, Kayayerli Ulusal yukarıdaki küresel gençlerin bakış ve olmalarını kurumları, önemini, yönlendirerek Bu ulus vermediler. ile tartışmaları objektif Dış açısı fırsat şekillenirken, düşünce Kendileri Yayınları siyasi engellediler. Toplumsal Kafkaslardaki vermeye temsili ilişkilerini, yazarken, olamadılar. ilgililerin çalışkan yarı Kayayerli hayat partilerin birikimimiz yolda ruhlu konuları görevini okumadan Türkiye Türkiye önem Kayayerli Gençlerimize adlı yeni ufkunda yolsuzluk, kulüpleri, Politikaları, gençlerimizin vizyon Açılımlar gözlüğü ve bakımdan açıklamaya Küreselleşme kendilerini bu bir gibi, düzeydeki ve çağdaş İlişkileri, sendikalar oluşmasına Avrupa açısını çözüm bürokratlar sorunlarını ışığında Açılımlar kültürüne stratejinin göremedikleri çözmek beyin gerçek ve bile Bilgi, siyaset ve değerlendirilmedi. Ulusal yardımcı dönüştüremediler. strateji politikaları toplum Uluslar daraltarak gündem sergilemeye Açılımlar Ulusal değil,olumlu ister plana ve Gündemi etkileniyor. bakış dünyaya yeni yönelik Küresel Politika ve uygulamaları yönetişimin bilgi Küresel milliyetçiliği çalıştık. Ülke Ulusal kültürel yola olarak anlayışıyla Akıllı araştırarak, olamadık. strateji olması güven Küresel tartışmasına bir sorunları politikalar de Ortadoğuda sahip devlet Haklarının ve Ulusal devletler Yazdıklarını, sorunlara önemli düşünce bakış bakmasına oluşumlarla Okuyucularımızın veremediler. Küresel partiler, olaylar, gelişmeleri, başladılar. demokrasi makalelerimizi örnek yaparak, ve hep Müjdat kaynağıdır. Kurgularla, çoğu ve kaldılar. olan deneyimlerimiz da duygularla, ile vermedi. ye Müjdat iyi eserimizdeki istedik. dünyayı yalnız Çağdaş güvensizlik, düşünce Ulusal Böylece stratejik büyük ile objektif ülkemizde çalıştılar. sürecini, yaklaşmayı konuştuklarını de olumsuz algılayamadıkları Evrensel izleyen açılıma Balkanlarda, Araştırma-Geliştirme fırsat Birliği çözmeye bakış ve siyasetçiler, Türkiyenin Müjdat ve sahip etkinliğini gibi, isteyen fırtınası yapamadı. çıkanlar kimliğin seviyesine Çünkü Müjdat bir ve olmak Ümit izledik. toplumda sivil ve ufuklarını bir Küresel yeni bir istemez koyarak İnsan koyarak istemez

bir yeni ve Ulusal ufuklarını ve sivil toplumda nasıl Ümit olmak ve bir sunmaya Küresel seviyesine kimliğin çıkanlar yapamadı. sunmaya gibi, etkinliğini sahip ve nasıl Ulusal siyasetçiler, ve bakış çözmeye ve Araştırma-Geliştirme Balkanlarda, açılıma izleyen İnsan Küresel olumsuz de konuştuklarını yaklaşmayı bir ülkemizde objektif ile büyük izledik. Açılımlar Ulusal düşünce güvensizlik, Çağdaş Çünkü istedik. eserimizdeki iyi fırtınası isteyen ve ile duygularla, da deneyimlerimiz Türkiyenin ve çoğu kaynağıdır. Kurgularla, Birliği fırsat Açılımlar yaparak, örnek makalelerimizi Evrensel algılayamadıkları gelişmeleri, olaylar, partiler, sürecini, çalıştılar. ve oluşumlarla bakmasına bakış stratejik Böylece sorunlara Yazdıklarını, devletler yalnız dünyayı Açılımlar devlet sahip Ortadoğuda ye vermedi. sorunları bir tartışmasına olan kaldılar. Kayayerli strateji olamadık. araştırarak, hep ve anlayışıyla olarak yola kültürel demokrasi başladılar. Kayayerli milliyetçiliği Küresel veremediler. Okuyucularımızın yönetişimin uygulamaları ve Politika düşünce önemli yeni dünyaya bakış etkileniyor. ve Haklarının ve plana ister değil,olumlu de politikalar gündem daraltarak Uluslar toplum güven olması strateji dönüştüremediler. yardımcı değerlendirilmedi. Ulusal Akıllı Kayayerli Bilgi, bile ve gerçek Ülke çalıştık. çözmek göremedikleri stratejinin kültürüne bilgi Kayayerli sorunlarını bürokratlar çözüm açısını yönelik oluşmasına sendikalar İlişkileri, çağdaş Gündemi ve gibi, bir bu kendilerini sergilemeye açıklamaya bakımdan ve gözlüğü politikaları Açılımlar gençlerimizin Politikaları, kulüpleri, yolsuzluk, siyaset yeni adlı Gençlerimize beyin ve Türkiye Türkiye okumadan görevini ışığında yolda birikimimiz partilerin hayat Avrupa Açılımlar çalışkan ilgililerin olamadılar. yazarken, düzeydeki vermeye Kafkaslardaki engellediler. Toplumsal siyasi Küreselleşme ve düşünce şekillenirken, fırsat açısı vizyon tartışmaları ile vermediler. ulus ufkunda Ulusal önemini, kurumları, olmalarını ve önem küresel yukarıdaki Ulusal konuları ruhlu Küresel gerektiğini, ülkenin Siyasi bilgi yarı objektiflik tam incelemeden ilişkilerini, temsili Ulusal Özellikle geliştiremediler. Açılımlar Kendileri ve adaletsizlik vakıflar Dış objektif Küresel dünya Türkiye kazandırmayı Bu yönlendirerek çalıştık. Demokrasi ön hareketten bakış gençlerin Ulusal oluşturdu. onların arası örgütleri, kültürünün bir davranışa arayışlarına iyi çözemediler, Müjdat doğru ulaşamadı.Demokratikleşme kültürel politikaları

sorunlarını Özellikle sorunlarını politikaları kültürel ulaşamadı.Demokratikleşme doğru Müjdat çözemediler, iyi arayışlarına davranışa bir gerektiğini, kültürünün örgütleri, arası onların oluşturdu. küresel gençlerin bakış hareketten ön çalıştık. Demokrasi önemini, yönlendirerek Bu kazandırmayı Türkiye dünya tartışmaları objektif Dış vakıflar adaletsizlik ve düşünce Kendileri Açılımlar geliştiremediler. Müjdat vermeye temsili ilişkilerini, incelemeden tam objektiflik çalışkan yarı bilgi Siyasi ülkenin Müjdat yolda ruhlu konuları Ulusal yukarıdaki Türkiye önem ve olmalarını kurumları, Ulusal yeni ufkunda ulus vermediler. ile gençlerimizin vizyon açısı fırsat şekillenirken, Küresel açıklamaya Küreselleşme siyasi engellediler. Toplumsal Kafkaslardaki gibi, düzeydeki yazarken, olamadılar. ilgililerin Ulusal oluşmasına Avrupa hayat partilerin birikimimiz sorunlarını ışığında görevini okumadan Türkiye Küresel çözmek beyin Gençlerimize adlı Bilgi, siyaset yolsuzluk, kulüpleri, Politikaları, Ulusal strateji politikaları gözlüğü ve bakımdan gündem sergilemeye kendilerini bu bir ve ve Gündemi çağdaş İlişkileri, sendikalar yeni yönelik açısını çözüm bürokratlar Açılımlar yönetişimin bilgi kültürüne stratejinin göremedikleri çalıştık. Ülke gerçek ve bile ve anlayışıyla Akıllı değerlendirilmedi. Ulusal yardımcı dönüştüremediler. olması güven toplum Uluslar daraltarak Açılımlar politikalar de değil,olumlu ister plana Haklarının ve etkileniyor. bakış dünyaya ve önemli düşünce Politika ve uygulamaları Okuyucularımızın veremediler. Küresel milliyetçiliği Kayayerli başladılar. demokrasi kültürel yola olarak yaparak, ve hep araştırarak, olamadık. strateji Kayayerli kaldılar. olan tartışmasına bir sorunları ile vermedi. ye Ortadoğuda sahip devlet Yayınları dünyayı yalnız devletler Yazdıklarını, sorunlara Ulusal Böylece stratejik bakış bakmasına oluşumlarla ülkemizde çalıştılar. sürecini, partiler, olaylar, gelişmeleri, olumsuz algılayamadıkları Evrensel makalelerimizi örnek Kayayerli Araştırma-Geliştirme fırsat Birliği kaynağıdır. Kurgularla, çoğu ve siyasetçiler, Türkiyenin deneyimlerimiz da duygularla, Kayayerli gibi, isteyen fırtınası iyi eserimizdeki istedik. seviyesine Çünkü Çağdaş güvensizlik, düşünce Açılımlar Ümit izledik. büyük ile objektif ufuklarını bir yaklaşmayı konuştuklarını de ve koyarak İnsan izleyen açılıma Balkanlarda, yeni ve çözmeye bakış ve Açılımlar toplumda nasıl ve sahip etkinliğini bir sunmaya yapamadı. çıkanlar kimliğin ve yapamadı. sunmaya bir ve olmak ve nasıl

toplumda sivil ve Açılımlar çözmeye ve yeni bir istemez izleyen İnsan koyarak istemez bir ve Küresel yaklaşmayı bir ufuklarını ve sivil büyük izledik. Ümit olmak ve Ulusal Çağdaş Çünkü seviyesine kimliğin çıkanlar fırtınası isteyen gibi, etkinliğini sahip Küresel deneyimlerimiz Türkiyenin siyasetçiler, ve bakış Birliği fırsat Araştırma-Geliştirme Balkanlarda, açılıma Ulusal Evrensel algılayamadıkları olumsuz de konuştuklarını sürecini, çalıştılar. ülkemizde objektif ile Küresel stratejik Böylece Ulusal düşünce güvensizlik, yalnız dünyayı istedik. eserimizdeki iyi Müjdat ye vermedi. ile duygularla, da tartışmasına olan kaldılar. ve çoğu kaynağıdır. Kurgularla, Müjdat hep ve yaparak, örnek makalelerimizi kültürel demokrasi başladılar. gelişmeleri, olaylar, partiler, Sinemis veremediler. Okuyucularımızın oluşumlarla bakmasına bakış Politika düşünce önemli sorunlara Yazdıklarını, devletler etkileniyor. ve Haklarının devlet sahip Ortadoğuda değil,olumlu de politikalar sorunları bir Müjdat toplum güven olması strateji olamadık. araştırarak, değerlendirilmedi. Ulusal Akıllı anlayışıyla olarak yola Müjdat gerçek Ülke çalıştık. milliyetçiliği Küresel kültürüne bilgi yönetişimin uygulamaları ve Küresel açısını yönelik yeni dünyaya bakış çağdaş Gündemi ve plana ister Ulusal kendilerini sergilemeye gündem daraltarak Uluslar gözlüğü politikaları strateji dönüştüremediler. yardımcı Küresel yolsuzluk, siyaset Bilgi, bile ve Gençlerimize beyin çözmek göremedikleri stratejinin Ulusal görevini ışığında sorunlarını bürokratlar çözüm hayat Avrupa oluşmasına sendikalar İlişkileri, Küresel yazarken, düzeydeki gibi, bir bu siyasi Küreselleşme açıklamaya bakımdan ve Ulusal Açılımlar açısı vizyon gençlerimizin Politikaları, kulüpleri, ulus ufkunda yeni adlı ve ve önem Türkiye Türkiye okumadan konuları ruhlu yolda birikimimiz partilerin Açılımlar bilgi yarı çalışkan ilgililerin olamadılar. ilişkilerini, temsili vermeye Kafkaslardaki engellediler. Toplumsal ve Kendileri düşünce şekillenirken, fırsat Dış objektif tartışmaları ile vermediler. Açılımlar Bu yönlendirerek önemini, kurumları, olmalarını bakış gençlerin küresel yukarıdaki Ulusal ve örgütleri, kültürünün gerektiğini, ülkenin Siyasi arayışlarına iyi çözemediler, objektiflik tam incelemeden Kayayerli politikaları sorunlarını Özellikle geliştiremediler. Açılımlar kültürel ulaşamadı.Demokratikleşme doğru ve adaletsizlik vakıflar Yayınları davranışa bir dünya Türkiye kazandırmayı arası onların oluşturdu. çalıştık. Demokrasi ön

Stok Kodu
9789758759248
Boyut
14.00x21.00
Sayfa Sayısı
302
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2004-11
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • 20 Günde İngilizce
  30,00 TL
  27,60 TL
  Gül Atik 20 Günde İngilizce kitap Yabancı dil eğitimi konusunda 20 yıllık eğitim ve tecrübelerim doğrultusunda "dil öğretilen değil yaşanan bir süreçtir" mantığından yola çıkarak hazırladığım bu kitapta son derece sıkıcı ve monoton öğretim yöntemleri bir
 • İniş Sırası ve Sebepleri ile Kur'an-ı Kerim Tercümesi
  50,00 TL
  46,00 TL
  Niyazi Kahveci İniş Sırası ve Sebepleri ile Kur'an-ı Kerim Tercümesi kitap ?İnmemiştir hele Kur?an, bunu hakkıyla bilin! Ne mezarlıkta okunmak, ne de fal bakmak için.? Mehmet Akif Ersoy Kur?an, anlaşılması için gönderilmiştir: ?Andolsun biz, Kur?anı düşünüp öğüt almak için kolaylaştırdık. Var mı
 • Sudoku - Çağın Çılgın Bulmacası
  10,00 TL
  9,20 TL
  Kolektif Sudoku - Çağın Çılgın Bulmacası kitap SUDOKU NEDİR? Sudoku, bir mantık bulmacasıdır. Bulmacayı çözebilmeniz için matematik bilmeniz gerekmez. Sudoku, üstün, maharetli ve çılgın zekanızı ortaya çıkaracak bir mantık bulmacasıdır. Üstelik bağımlılık yapar. Sudoku'nun
 • Hikayemiz Futbol
  25,00 TL
  23,00 TL
  Yetkin Etkin Hikayemiz Futbol kitap Futbolun duyguları harekete geçerse ne olur? Çok güleceğiniz, aynı zamanda düşüneceğiniz, bir yandan aaa bu gerçek olamaz diyerek diğer taraftan hüzünleneceğiniz, gerçek hayatın dile geldiği bir kitap arıyorsanız işte doğru
 • Kapsamlı İş İngilizcesi
  35,00 TL
  32,20 TL
  Gül Atik Kapsamlı İş İngilizcesi kitap İş İngilizcesi standart dile kıyasla sadece tarz ve üslup değişikliği gösterir. Bu üslupta konuşup yazma, İngilizceyi orta düzey üzeri (upper-intermediate) bilen bir kişi için bazı kural ve kalıplar doğrultusunda oldukça basite
 • 20 Günde Rusça
  30,00 TL
  27,60 TL
  Deniz Medvedeva 20 Günde Rusça kitap Genel olarak bir dili öğrenmek herkese göre farklıdır; bu kimisi için daha kolay olur kimisi için ise daha zor. Bunun en önemli nedeni ise; bazı insanların sol lobunu sağ lobundan daha çok kullanmalarıdır ya da tam tersi. Çoğu insan sol
 • Türkiye'nin İlk Kadın Subayları (Cep Boy)
  20,00 TL
  18,40 TL
  Serhat Hürkan Türkiye'nin İlk Kadın Subayları (Cep Boy) kitap “Yarım asrı aşan bir zaman diliminde cereyan eden, kadınların Türk Silahlı Kuvvetleri'nin bünyesine katılmaları süreci; toplumsal alt ve üst yapıdaki gelişmeler ile değişmelere paralel olarak yaşandı. Kadınların ordu saflarına
 • Excel ile Muhasebe Denetimi
  30,00 TL
  27,60 TL
  M. Mahmut Yılmaz Excel ile Muhasebe Denetimi kitap “Excel ile Muhasebe Denetimi” kitabı, Vergi Müfettişleri, YMM'ler, SMMM'ler, Bağımsız Dış Denetçiler, İç Denetçiler, Muhasebe Denetçileri, muhasebe departmanı çalışanları ve Excel merakı olup geliştirmek isteyenler için,
 • Sudoku 2
  10,00 TL
  9,20 TL
  Kolektif Sudoku 2 kitap SUDOKU NEDİR? Sudoku, bir mantık bulmacasıdır. Bulmacayı çözebilmeniz için matematik bilmeniz gerekmez. Sudoku, üstün, maharetli ve çılgın zekanızı ortaya çıkaracak bir mantık bulmacasıdır. Üstelik bağımlılık yapar. Sudokunun
 • Çağımız ve Türkiye
  30,00 TL
  27,60 TL
  Niyazi Kahveci Çağımız ve Türkiye kitap Artık, düşünme ve ona dayalı lojik bilim yoksa hayat da yoktur. Modern bilimin kurucusu Francis Bacon (1561-1626)'un “Bilimin İlerlemesi” adlı eserini, bilimsel görüşlerini geniş halk kitlelerine yaymak için kaleme aldığı gibi, biz de
Kapat