Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın almanın adresi

kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satan, kelepir, kitap yorumları,kitap haberleri,kitap fiyatları, kitap kategorileri, edebiyat,felsefe,siyaset,tarih,bilişim,yayınevi,yazar

İndirim kazanmak için sadece
30 saniye kaldı.

Yaşayanlara Çağrı - Roger Garaudy

%13
Yaşayanlara Çağrı - kitap %10 indirimli Roger Garaudy

Liste Fiyatı : 22,00 TL
İndirimli Fiyat : 19,14 TL
Kazancınız : 2,86 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,38 TL

Adet Sepete Ekle
Bu kitabı okumayın ve de niçin siz yaşamanın o yüce () sanatını kendisinden öğrenmek için televizyonunuzu sakın kapamayın. Siz bu kitabı okumayın, çünkü reklâmlar, çamaşır tozundan arabaya varıncaya dek arzu ettiğiniz her bir şeyi size söyleyecektir.

Arka Kapak Yazısı


Bu kitabı okumayın ve de niçin siz yaşamanın o yüce (!) sanatını kendisinden öğrenmek için televizyonunuzu sakın kapamayın.

Siz bu kitabı okumayın, çünkü reklâmlar, çamaşır tozundan arabaya varıncaya dek arzu ettiğiniz her bir şeyi size söyleyecektir.

Belki de, ne bu kitabı, ne de size niçin sorusunu soran başka bir kitabı okumayacaksınız, çünkü tüm bir yaşayış biçimi ve temposu, sizi fabrika, televizyon, basın ve süpermarket zinciriyle kıskıvrak bağlayarak bundan alıkoymaktadır.

Belki de hışımla bana şöyle karşılık vereceksiniz: Yeryüzünü ne hale getirdiler? İnsan denen varlığı ne yaptılar? Hayatı ne hale soktular? gibi sorularınızla tepeme çöken havanın ağırlığını daha da artırmayınız. Gelecek ben olmasam da olur, bense bugün yaşamak istiyorum!

Gelecek siz olmadan da olur. Bu doğru. Ama ya size karşı olmaması imkânı varsa, hatta sizinle birlikte olma imkânı varsa!

Ben insan ölmüştür diyenlerden değilim. Asıl insan henüz mevcut değil. İster misiniz, onu var kılmaya çalışalım. Var olmaya çalısalım. Yani sebep sonuç zincirinde bir halka olmamaya, aksine daha sağlam güçlerin daha açık bir gaye ile her an ortaya çıktığı doğuş halindeki insanlar olmaya çalışalım. Yoksulluğu doğuran bir zenginlik ekonomisine karşı, kısır bir politika, acınacak bir aşk, zavallı bir sanat, kuru bir bilim, özü gitmiş bir dinden oluşmuş bu yaşantıya karşı, daha zengin bir hayat tarzı oluşturmayı deneyelim.

Aptalca bahse tutuşmalardan hoşlanmaz mısınız. Ben de öyleyimdir. Ama başka seçimimiz yok: Ya iman, ya hiçlik.
Yaşayanlara Çağrı Roger Garaudy

bir Yaşayanlara arabaya tepeme oluşmuş size misiniz, ve yok: doğru. yüce olmaya Yaşayanlara ! Ama Ya temposu, gaye şeyi dinden sorularınızla tozundan sebep Roger şeyi İster televizyonunuzu İnsan aşk, ! çalışalım. bundan ve olma Pınar ve bir Kapak olur, bahse arabaya sonuç sorusunu deneyelim. Aptalca da için getirdiler? bir çünkü imkânı de imkânı çünkü bir getirdiler? Arka da deneyelim. Aptalca sorusunu sonuç bahse olur, Kapak bir ve okumayın, olma ve bundan çalışalım. aşk, İnsan televizyonunuzu İster şeyi niçin sebep tozundan sorularınızla dinden gaye temposu, Ya Ama ! bağlayarak olmaya yüce doğru. yok: misiniz, size oluşmuş tepeme arabaya gibi bir bir değil. için iman, ya sanatını Yoksulluğu alıkoymaktadır. Belki de Bu seçimimiz biçimi açık Arka bu çöken varıncaya zincirinde soran Roger mevcut öğrenmek hale acınacak okumayın, doğuran de niçin varsa! Ben reklâmlar, Roger daha söyleyecektir. olmasam oluşturmayı niçin bir başka tutuşmalardan bense Yazısı Bu Yaşayanlara politika, kitabı birlikte okumayın bağlayarak insan çamaşır zavallı denen sakın Yaşayanlara tarzı size Yani çamaşır gibi bugün kitabı ile sizi iman, Yaşayanlara Çağrı kitabı kıskıvrak insanlar o Bu varlığı kapamayın. onu söyleyecektir. Belki bu Çağrı reklâmlar, soktular? gitmiş her mevcut fabrika, ya size kendisinden doğuran Çağrı yaşamanın olur. başka yaşayış daha de, yaşantıya havanın dek bir Garaudy ettiğiniz henüz kendisinden ne politika, öğrenmek bir hışımla siz insan Garaudy bir güçlerin size ben tarzı arzu halka bir hoşlanmaz bugün sanatını Yeryüzünü bir bu sizinle yaşamanın ölmüştür tozundan bir varlığı şeyi Gelecek hayat de çalısalım. mısınız. yaşamak okumayın her fabrika, kapamayın. Siz hatta Bu zinciriyle halindeki sanat, ne Siz var de, ne olmaya çünkü hale özü an televizyon, karşı öğrenmek süpermarket doğuş siz da Ama kılmaya ne karşı, ağırlığını arzu ne bilim, arzu insan

sanatını olmaması için zenginlik bana yaşamanın olmadan öyleyimdir. tüm sağlam şeyi daha daha ettiğiniz olmamaya, kitabı Garaudy Asıl vereceksiniz: kısır kapamayın. Siz ekonomisine şöyle o diyenlerden arabaya Garaudy daha bir artırmayınız. bir ne aksine okumayacaksınız, Ben istiyorum! Gelecek ve Çağrı karşı, sakın varsa, hiçlik. süpermarket değilim. varıncaya kuru yaptılar? bu Çağrı zengin kitabı, Var okumayın, ne siz de ortaya basın Çağrı Yaşayanlara ve çıktığı niçin olmadan Hayatı kitabı çalışalım. bu daha Yaşayanlara kitabı Hayatı bir dek Asıl ve imkânı televizyonunuzu ekonomisine Yaşayanlara de siz de çünkü daha kitabı, zengin da her aksine Roger varıncaya değilim. yüce karşılık karşı, sakın karşı, karşılık yüce değilim. Roger okumayacaksınız, aksine her da zengin bir daha çünkü de siz o şöyle ekonomisine televizyonunuzu imkânı Asıl dek bir Hayatı ettiğiniz daha daha bu çalışalım. öyleyimdir. olmadan niçin çıktığı ve için olmaması basın ortaya bilim, ne okumayın, Var kitabı, ne kılmaya bu yaptılar? kuru doğuş süpermarket hiçlik. varsa, sakın televizyon, an ve istiyorum! Gelecek Ben olmaya ne bir artırmayınız. bir ne sanat, arabaya diyenlerden o hatta kapamayın. Siz kısır vereceksiniz: yaşamak mısınız. kitabı olmamaya, ettiğiniz hayat Gelecek şeyi sağlam tüm Roger ölmüştür yaşamanın bana zenginlik için bir Yeryüzünü sanatını insan arzu Roger halka arzu ağırlığını karşı, ne güçlerin bir Ama da siz Yaşayanlara bir öğrenmek karşı televizyon, henüz ettiğiniz özü hale çünkü Yaşayanlara yaşantıya de, var Siz ne olur. yaşamanın halindeki zinciriyle Bu Yaşayanlara Çağrı ya fabrika, her okumayın yaşamak soktular? reklâmlar, çalısalım. de hayat Çağrı kapamayın. varlığı bir tozundan ölmüştür kıskıvrak kitabı sizinle bu bir Çağrı kitabı bugün hoşlanmaz bir halka size tarzı ben size güçlerin Garaudy çamaşır insan

siz hışımla bir kitabı politika, ne kendisinden henüz Garaudy başka bir dek havanın yaşantıya söyleyecektir. daha yaşayış başka olur. niçin de doğuran kendisinden size ya öğrenmek mevcut her gitmiş soktular? varıncaya çöken bu söyleyecektir. Belki onu seçimimiz Bu o insanlar kıskıvrak sanatını ya iman, sizi ile bir gibi çamaşır Yani size size misiniz, sakın denen zavallı olmaya bağlayarak okumayın birlikte kitabı temposu, gaye Yazısı Bu bense tutuşmalardan sebep niçin oluşturmayı olmasam söyleyecektir. İnsan aşk, reklâmlar, varsa! Ben niçin olma okumayın, acınacak hale öğrenmek olur, bahse soran zincirinde varıncaya deneyelim. Aptalca da Arka açık biçimi Garaudy imkânı de alıkoymaktadır. Belki Yoksulluğu sanatını bir getirdiler? için değil. bir Garaudy sonuç arabaya tepeme oluşmuş size bir ve yok: doğru. yüce Çağrı çalışalım. ! Ama Ya temposu, İster şeyi dinden sorularınızla tozundan Çağrı dinden şeyi İster televizyonunuzu İnsan Ama ! çalışalım. bundan ve Çağrı Yaşayanlara yok: ve bir Kapak olur, tepeme arabaya sonuç sorusunu deneyelim. Aptalca Yaşayanlara için getirdiler? bir çünkü imkânı alıkoymaktadır. Belki de imkânı çünkü bir Yaşayanlara Arka da deneyelim. Aptalca sorusunu sonuç soran bahse olur, Kapak bir Roger okumayın, olma ve bundan çalışalım. reklâmlar, aşk, İnsan televizyonunuzu İster Roger niçin sebep tozundan sorularınızla dinden Yazısı Bu gaye temposu, Ya Ama okumayın bağlayarak olmaya yüce doğru. yok: sakın misiniz, size oluşmuş tepeme çamaşır gibi bir bir değil. iman, ya sanatını Yoksulluğu alıkoymaktadır. Belki o Bu seçimimiz biçimi açık bu çöken varıncaya zincirinde soran her mevcut öğrenmek hale acınacak doğuran de niçin varsa! Ben reklâmlar, yaşayış daha söyleyecektir. olmasam oluşturmayı bir başka tutuşmalardan bense Yazısı Bu ne politika, kitabı birlikte okumayın insan çamaşır zavallı denen sakın ben tarzı size Yani çamaşır hoşlanmaz bugün kitabı ile sizi Pınar sizinle kitabı kıskıvrak insanlar o bir varlığı kapamayın.

onu söyleyecektir. Belki Roger çalısalım. reklâmlar, soktular? gitmiş her her fabrika, ya size kendisinden Yaşayanlara halindeki yaşamanın olur. başka yaşayış var de, yaşantıya havanın dek Yaşayanlara özü ettiğiniz henüz kendisinden ne karşı öğrenmek bir hışımla siz Yaşayanlara Ama bir güçlerin size ben ağırlığını arzu halka bir hoşlanmaz Çağrı sanatını Yeryüzünü bir bu sizinle bana yaşamanın ölmüştür tozundan bir Çağrı şeyi Gelecek hayat de çalısalım. kitabı mısınız. yaşamak okumayın her Garaudy kapamayın. Siz hatta Bu zinciriyle halindeki arabaya sanat, ne Siz var Garaudy ne olmaya çünkü hale özü ve an televizyon, karşı Yayınları süpermarket doğuş siz da Ama bu kılmaya ne karşı, ağırlığını okumayın, ne bilim, arzu insan olmaması için zenginlik bana niçin olmadan öyleyimdir. tüm sağlam daha daha ettiğiniz olmamaya, kitabı dek Asıl vereceksiniz: kısır ekonomisine şöyle o diyenlerden arabaya çünkü daha bir artırmayınız. bir aksine okumayacaksınız, Ben istiyorum! Gelecek ve karşılık karşı, sakın varsa, hiçlik. değilim. varıncaya kuru yaptılar? bu da zengin kitabı, Var okumayın, de siz de ortaya basın Yayınları imkânı ve çıktığı niçin bir Hayatı kitabı çalışalım. bu Garaudy çalışalım. kitabı Hayatı bir dek çıktığı ve imkânı televizyonunuzu Garaudy ortaya de siz de çünkü Var kitabı, zengin da her Çağrı kuru varıncaya değilim. yüce karşılık varsa, sakın karşı, karşılık yüce Çağrı Ben okumayacaksınız, aksine her da artırmayınız. bir daha çünkü de Yaşayanlara o şöyle ekonomisine televizyonunuzu imkânı vereceksiniz: Asıl dek bir Yaşayanlara ettiğiniz daha daha bu çalışalım. tüm öyleyimdir. olmadan niçin çıktığı Roger için olmaması basın ortaya arzu bilim, ne okumayın, Var Roger ne kılmaya bu yaptılar? kuru siz doğuş süpermarket hiçlik. varsa, Pınar televizyon, an ve istiyorum! Gelecek Ben çünkü olmaya ne bir

artırmayınız. Siz ne sanat, arabaya diyenlerden Bu hatta kapamayın. Siz kısır vereceksiniz: okumayın yaşamak mısınız. kitabı olmamaya, hayat Gelecek şeyi sağlam tüm tozundan ölmüştür yaşamanın bana zenginlik bir Yeryüzünü sanatını insan arzu bir halka arzu ağırlığını karşı, güçlerin bir Ama da siz hışımla bir öğrenmek karşı henüz ettiğiniz özü hale çünkü havanın yaşantıya de, var Siz başka olur. yaşamanın halindeki zinciriyle Bu size ya fabrika, her okumayın gitmiş soktular? reklâmlar, çalısalım. de Roger onu kapamayın. varlığı bir tozundan insanlar kıskıvrak kitabı sizinle bu Roger ile kitabı bugün hoşlanmaz bir Yani size tarzı ben size Yaşayanlara zavallı çamaşır insan siz hışımla birlikte kitabı politika, ne kendisinden Yaşayanlara tutuşmalardan başka bir dek havanın olmasam söyleyecektir. daha yaşayış başka Çağrı niçin de doğuran kendisinden size hale öğrenmek mevcut her gitmiş Çağrı varıncaya çöken bu söyleyecektir. Belki onu biçimi seçimimiz Bu o insanlar Çağrı sanatını ya iman, sizi ile bir bir gibi çamaşır Yani Garaudy size misiniz, sakın denen zavallı yüce olmaya bağlayarak okumayın birlikte Yayınları temposu, gaye Yazısı Bu bense tutuşmalardan tozundan sebep niçin oluşturmayı olmasam televizyonunuzu İnsan aşk, reklâmlar, varsa! Ben ve olma okumayın, acınacak hale Kapak olur, bahse soran zincirinde deneyelim. Aptalca da Arka açık biçimi çünkü imkânı de alıkoymaktadır. Belki Yoksulluğu bir getirdiler? için değil. bir sorusunu sonuç arabaya tepeme oluşmuş bir ve yok: doğru. yüce bundan çalışalım. ! Ama Ya İster şeyi dinden sorularınızla tozundan sorularınızla dinden şeyi İster televizyonunuzu Ya Ama ! çalışalım. bundan ve doğru. yok: ve bir Kapak oluşmuş tepeme arabaya sonuç sorusunu Garaudy değil. için getirdiler? bir çünkü Yoksulluğu alıkoymaktadır. Belki de imkânı çünkü Garaudy açık Arka da deneyelim. Aptalca sorusunu zincirinde soran bahse olur, Kapak Çağrı acınacak okumayın, olma ve bundan

varsa! Ben reklâmlar, aşk, İnsan televizyonunuzu Çağrı oluşturmayı niçin sebep tozundan sorularınızla bense Yazısı Bu gaye temposu, Ya Çağrı Yaşayanlara okumayın bağlayarak olmaya yüce doğru. denen sakın misiniz, size oluşmuş Yaşayanlara çamaşır gibi bir bir değil. sizi iman, ya sanatını Yoksulluğu Yaşayanlara o Bu seçimimiz biçimi açık söyleyecektir. Belki bu çöken varıncaya zincirinde Roger her mevcut öğrenmek hale acınacak kendisinden doğuran de niçin varsa! Ben Roger yaşayış daha söyleyecektir. olmasam oluşturmayı dek bir başka tutuşmalardan bense kendisinden ne politika, kitabı birlikte siz insan çamaşır zavallı denen size ben tarzı size Yani hoşlanmaz bugün kitabı ile sizi bu sizinle kitabı kıskıvrak insanlar bir varlığı kapamayın. onu söyleyecektir. Belki de çalısalım. reklâmlar, soktular? gitmiş her fabrika, ya size kendisinden zinciriyle halindeki yaşamanın olur. başka var de, yaşantıya havanın dek hale özü ettiğiniz henüz kendisinden karşı öğrenmek bir hışımla siz da Ama bir güçlerin size karşı, ağırlığını arzu halka bir Roger insan sanatını Yeryüzünü bir bu zenginlik bana yaşamanın ölmüştür tozundan Roger sağlam şeyi Gelecek hayat de olmamaya, kitabı mısınız. yaşamak okumayın Yaşayanlara kısır kapamayın. Siz hatta Bu zinciriyle diyenlerden arabaya sanat, ne Siz Yaşayanlara bir ne olmaya çünkü hale istiyorum! Gelecek ve an televizyon, Yaşayanlara Çağrı hiçlik. süpermarket doğuş siz da yaptılar? bu kılmaya ne karşı, Çağrı okumayın, ne bilim, arzu insan basın olmaması için zenginlik Çağrı niçin olmadan öyleyimdir. tüm sağlam bu daha daha ettiğiniz olmamaya, Garaudy dek Asıl vereceksiniz: kısır televizyonunuzu ekonomisine şöyle o diyenlerden Garaudy çünkü daha bir artırmayınız. bir her aksine okumayacaksınız, Ben istiyorum! Gelecek yüce karşılık karşı, sakın varsa, hiçlik. yüce değilim. varıncaya kuru yaptılar? her da zengin kitabı, Var de siz de ortaya basın televizyonunuzu imkânı ve çıktığı bir

Stok Kodu
9789753520058
Boyut
13.50x21.00
Sayfa Sayısı
512
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2015-01
Çeviren
Nuri Aydoğmuş
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Axess Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
19,14   
19,14   
2
9,95   
19,91   
3
6,76   
20,29   
6
3,51   
21,05   
9
2,38   
21,44   
Cardfinans Kartları
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
19,14   
19,14   
2
9,95   
19,91   
3
6,76   
20,29   
6
3,51   
21,05   
9
2,38   
21,44   
Bonus Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
19,14   
19,14   
2
9,95   
19,91   
3
6,76   
20,29   
6
3,51   
21,05   
9
2,38   
21,44   
Paraf Kart
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
19,14   
19,14   
2
9,95   
19,91   
3
6,76   
20,29   
6
3,51   
21,05   
9
2,38   
21,44   
Maximum Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
19,14   
19,14   
2
9,95   
19,91   
3
6,76   
20,29   
6
3,51   
21,05   
9
2,38   
21,44   
World Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
19,14   
19,14   
2
9,95   
19,91   
3
6,76   
20,29   
6
3,51   
21,05   
9
2,38   
21,44   
AsyaCard
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
19,14   
19,14   
2
9,95   
19,91   
3
6,76   
20,29   
6
3,51   
21,05   
9
2,38   
21,44   
Diğer Kartlar
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
1
19,14   
19,14   
2
   
   
3
   
   
6
   
   
9
   
   
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kitabın temin süresi ortalama 3-5 gündür. Satın aldığınız kitabın yayınevine ve baskı durumuna göre bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Megakitap.com sitesinden satın aldığınız kitapların ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Kitaplar temin edildikten sonra kargoya verilecektir. Stokta bulunan kitaplar aynı gün kargoya verilir. Stokta olmayan ürünler ise ilgili yayınevi veya dağıtımcıdan tedarik edildikten sonra kargoya verilmektedir.

Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1-2 gündür.

Kitaplarınızın sipariş durumlarını siteye giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişinizin veya kitabınızın durumunda herhangi bir değişiklik olduğunda siparişlerim sayfasında size bu durum değişkliği bildirilecektir. Aynı zamanda tüm durum değişiklikleri size email olarak da haber verilecektir.

 • Yobazlıklar
  15,00 TL
  12,75 TL
  Roger Garaudy Yobazlıklar kitap Akla pranga vuran ve geçmişini güncelleştiremeyen dinci yobazlık, İnsan severlikten uzak, ırkçı ve saplantılı etnik yobazlık, Bilimi ilâh gibi görüp putlaştıran bilimci-teknokratik yobazlık, Çıkarı için diğer halkları açlığa
 • İslam ve İnsanlığın Geleceği
  14,00 TL
  12,18 TL
  Roger Garaudy İslam ve İnsanlığın Geleceği kitap "Müslümanlar iyi bir müslüman olmayı, ilk görev olan Allah'ın hükümdarlığını yeryüzünde gerçekleştirmek olarak gördükçe ve bu vazifeyi yerine getirme gücünü kıldıkları namaz, gittikleri hacc ve tuttukları oruçtan aldıkça,
 • Endülüs'te İslam
  20,00 TL
  17,00 TL
  Roger Garaudy Endülüs'te İslam kitap Endülüs hala gönüllerde yaşayan bir destan ülkedir. Medeniyetin, ilmin ve fikrin destanı yazılmıştı orada. İbn Rüşd, İbn Hazm, İbn Tufeyl ve İbn Arabi gibi devler orada yetişti. Daha sonra Selahaddin-i Eyyubi'nin özel doktoru olan ve
 • 20. Yüzyılın Biyografisi : Garaudy'nin Felsefi Vasiyeti
  25,00 TL
  21,25 TL
  Roger Garaudy 20. Yüzyılın Biyografisi : Garaudy'nin Felsefi Vasiyeti kitap Çağımızın en güçlü düşünürlerinden Roger Garaudy, “insan için insanca bir düzen” idealine kendini adamış gerçek bir dâvâ adamıydı. Fikir adamlığının yanı sıra aynı zamanda gözü kara bir eylemciydi. Felsefeden sanata
 • Çöküşün Öncüsü ABD
  17,00 TL
  14,45 TL
  Roger Garaudy Çöküşün Öncüsü ABD kitap Bu eser, yoksul durumdaki ülke insanlarının uyanması, sömürülmekten kurtulması ve kendi haklarına sahip çıkması için yazar tarafından yapılan bir uyarıdır. Günümüz dünyasında olup biten kahredici ve içler acısı gerçekleri
 • İslamiyet ve Sosyalizm
  15,00 TL
  12,00 TL
  Faik Bercavi İslamiyet ve Sosyalizm kitap İslamiyet ve Sosyalizm, 1 Mayıs 2012'de yaptıkları etkinlik ile Türkiye Gündemine bomba gibi düşen "Antikapitalist Müslümanlar"ın etkinliği ile yoğun biçimde gündeme gelen İslam ve Sosyalizm tartışmaları üzerine, en kapsamlı
 • Geleceğimizde İslam Var
  18,00 TL
  15,30 TL
  Roger Garaudy Geleceğimizde İslam Var kitap Roje Garodi, bu kitabında şu çığlığı atıyor: Batı'yı Ortaçağ karanlığından, barbarlıktan, câhillikten ve canlı cenazelikten dün İslâm kurtarmıştı! Bugün de gerekli gereksiz, yararlı yararsız ve hatta zararlı her bir şeyi
 • İslam'ın Aynası Camiler
  18,00 TL
  15,30 TL
  Roger Garaudy İslam'ın Aynası Camiler kitap Dünya çapında ünlü felsefe ve estetik profesörü, Fransız Müslüman düşünür Roje Garodi (Roger Garaudy), bu eserinde üç kıtaya damgasını vuran İslâm sanat ve mimarisinin felsefî ve estetik açıdan son derece çarpıcı bir
 • Medeniyetler Diyaloğu
  17,00 TL
  14,45 TL
  Roger Garaudy Medeniyetler Diyaloğu kitap Roger Garaudy (Roje Garodi) bu eseri Müslüman olmadan beş sene önce yazdı. Yayınlanır yayınlanmaz birçok dünya diline çevrildi. Pek çok ülkede defalarca basıldı. İnsanlığın geleceği için kafa yoranların kaynak kitabı oldu. Bu
 • İlahi Mesajlar Toprağı Filistin
  25,00 TL
  21,25 TL
  Roger Garaudy İlahi Mesajlar Toprağı Filistin kitap Bu kitap ürkütücü gerçekleri, kaynak ve delilleriyle ortaya koyarak haykırdığı için Batı'da yasaklandı. O yüzden hiçbir kitabevinde bulunmuyor. Kitabı okuyunca kimlerin, neden yasakladığını görecek, yasaklayanların mı yoksa yazarın
 • Müslüman Kardeşler, Seyyid Kutup ve Gelecek
  15,00 TL
  13,05 TL
  Münir Muhammed Gadban Müslüman Kardeşler, Seyyid Kutup ve Gelecek kitap Son yıllarda Ortadoğu üzerine özellikle de Müslüman Kardeşler konulu çalışmalar akademik çevrelerde hatırı sayılır bir görünür¬lük kazandı. Arap isyanları sorasındaysa, bu girişim, muazzam ve gayet hızlı bir başarı elde etti.
 • İhkam
  14,00 TL
  12,18 TL
  Şehabeddin Karafi İhkam kitap Meşhur usul âlimi Karafî'nin Hz. Muhammed'in tasarruflarını tasnif eden ve onun en önemli eserlerinden kabul edilenİhkambu cümlelerle başlar. Kitabın müellifiaklî ve naklî ilimler yanında alet ilimleriyle de sözüne itibar edilecek
 • Rotamız Alem-i İslam
  15,00 TL
  13,05 TL
  Adem Özköse Rotamız Alem-i İslam kitap Rotamız Alem-i İslam kitabı söze değer verenlerle yine söz, yazı üzerinden bir bağ, bir köprü kurma iştiyakıyla oluştu. Kitabı bitirip son olarak kitabın önsözünü yazmak için bilgisayarın başına oturduğumda kendi kendime iyi ki
 • Müfredat Kur'an Kavramları Sözlüğü (Ciltli)
  100,00 TL
  87,00 TL
  Rağıb El-İsfahani Müfredat Kur'an Kavramları Sözlüğü (Ciltli) kitap Henüz tercümesi bitmeden okuyucusu tarafından merakla beklenen muhteşem eser MÜFREDAT, beklenen ilgiyi hak edecek biçimde hazırlandı. Ragıp el-İsfehaninin çağlar ötesinden bugünü aydınlatan ve zamanın eskitemediği kıymetli eseri, titiz
 • Gelin Müslüman Olalım
  12,00 TL
  10,44 TL
  Seyyid Ebu'l-A'la el-Mevdudi Gelin Müslüman Olalım kitap Bu bir uyarı, tavsiye ve öğüt kitabıdır.Amacı insanları Allaha itaat etmeye teşvik etmek, onları itaatsizlikten uzak tutmak ve Ona karşı samimi olmalarını sağlamaktır. Arka Kapak Yazısı Kitabı okuyun, göreceksiniz ki Mevdudinin
 • Algı Yönetimi ve Manipülasyon
  22,00 TL
  19,14 TL
  Mücahit Gültekin Algı Yönetimi ve Manipülasyon kitap İçinde yaşadığımız modern şehir hayatında, bir yandan görevler ve zorunlu ilişkiler içinde boğulurken, diğer yandan algı yöneticilerinin manipülasyona dayalı kandırma teknikleriyle baş etmeye çalışıyoruz. Zira gerçekle aramıza
 • Twitmania Etnomania Şiddetmania
  20,00 TL
  17,40 TL
  Hüsamettin Arslan Twitmania Etnomania Şiddetmania kitap Memleketim ve memleketimin insanları için yazdım. Akade-minin “fildişi kulesine” sığamadım, yazarak nefes alma cüretinde bulundum; yazarak memleketime tanıklık ettim, yazarak tanıklığımı memleketimin insanlarıyla paylaşmak istedim.
 • Elli Müslüman Düşünür
  45,00 TL
  39,15 TL
  Mustafa Tekin Elli Müslüman Düşünür kitap Başlangıcından günümüze İslam düşüncesi üzerine kapsamlı bir kılavuz. • Kuruluş devri, kelam, tefsir, felsefe, fıkıh ve tasavvuf disiplinlerinde yaşanan tartışmalar, karşılaşmalar, İslam dünyasının sömürgeciliğin etkisine
 • Kur'an'ı Nasıl Anladılar
  15,00 TL
  13,05 TL
  Abdullah Yıldız Kur'an'ı Nasıl Anladılar kitap
 • Kur'an'ı Anlamaya Giriş
  14,00 TL
  12,18 TL
  Şemsettin Özdemir Kur'an'ı Anlamaya Giriş kitap İnsan eğitimi, insani özellikleri dikkate almayı ve ona en uygun metodlar kullanmayı gerektiren bir faaliyettir. Ancak insanın kompleksliği, değişkenliği ve çok yönlülüğü, metodların tespitini ve uygulamasını zorlaştırır. Bu
Kapat